Bajnokok Ligája & Európa Liga

Foci a Barçán kívül
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2014.04.09. 12:28:48

Szó se róla egyébként, ezzel a játékkal a Chelsea simán esélyes a győzelemre. Persze a négy között már mindenki az, kivéve a Real Madrid. :mrgreen:
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.04.09. 12:07:59

special five h meglepődött :lol:

https://www.youtube.com/watch?v=MUIxFTyqIM8" target="_blank
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21099
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2014.04.09. 11:55:35

A PSG már az első kapuskirúgásnál, kb. a 2-3. perc környékén feltűnően húzta az időt. Végig arra mentek, hogy valahogy kibekkeljék a meccset, az egyetlen labdarúgással összefüggő dolgot Lavezzi csinálta.
Nem láttam a meccset, de ha így volt, akkor valóban megérdemelték a kiesést. Ez egy ostoba taktika, amelyre már rengeteg csapat ráfizetett. Lehet, ha úgy jönnek ki, mintha az előző meccs 0-0 lett volna, simán továbbmennek.
A tegnapi forduló legyen intő jel a jövőre nézve az odavágón előnyt szerzett csapatoknak, hogy ne az előnyüket akarják tartogatni, inkább törekedjen a gólszerzésre, mert azzal sokkal többet tesznek a továbbjutásért.
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2579
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.04.09. 10:57:09

Nekem is nagyon tetszett a Chelsea játéka pedig rühellem őket (náluk jobban csak a "királyiakat")!
Oscar lőtte a szabit a felső lécre. :)
A jó az egészben ha mi a Bayernt kapjuk akkor a Madrid őket és a portugál félőrülttel a kispadon nagy esélyt tennék az angolok továbbjutására.
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3903
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2014.04.09. 10:49:52

MQuC írta:Nem láttam egyik meccset sem, így csak fogom most a fejem. Hogy lehet, hogy 2-0 ás félidő után nem nyugszik meg a Dortmund, egyben nem tüzeli fel a játékosokat és lőnek húzzák be a harmadikat is?
És hogy lehet az, hogy gyakorlatilag egy "megalázó" 3-1 után, (vagy inkábba Chelsea mutatott nulla játékot) 2-0 ra kikapnak. Fel kellett volna ott is szántani a pályát... Mi történt?

A Chelsea nagyon akart és a játékosai olyan elánnal, lelkesedéssel játszottak, hogy minden elismerésem az övéké, annak ellenére, hogy nem kedvelem őket.
Abszolút uralták a meccset, az történt amit ők akartak. Már hamarabb is eldőlhetett volna,

1. Cahill ordító helyzetben az ötösről nem találta el normálisan a labdát a kapuval szemben, pedig szabadon lőhetett.

2. Schürrle (aki szerintem a meccs legjobbja volt, mint kényszercsere) 16-oson kívüli bombája a felső lécre vágódott.

3. Egy gyönyörűen kivitelezett szabadrúgás a bal oldalról (agyoncsapnak sem ugrik most hirtelen be, hogy ki végezte el) szintén felső léc.

A PSG már az első kapuskirúgásnál, kb. a 2-3. perc környékén feltűnően húzta az időt. Végig arra mentek, hogy valahogy kibekkeljék a meccset, az egyetlen labdarúgással összefüggő dolgot Lavezzi csinálta. Blanc éppen őt hozta le, helyére az árban túlértékelt Pastore állt, akinek momentuma nem volt Lavezzihez képest. A végén, mikor veszett fejsze nyele volt, már támadtak, a csereként beálló Marquinhos 16-oson belüli rövidre tartó lövését, óriási bravúrral védte Cech, ami azért is volt szép, mert előtte állók szerintem takarták előle a lövő játékost.
Ezen felül a végén még volt két-három szép védése, bőven jóvá tette az első meccs bakiját.

David Luiz feltolva játszott a középpályán, tanárian mozgott, szerzett labdát, nekem nagyon tetszett az ő játéka is.

Az, hogy milyen akarattal játszottak, jól látszódott azon, hogy Terry a második félidő elején megsérült, eleinte járni is csak sántikálva tudott, de nem kért cserét szinte extázisban játszotta végig a meccset. Egy igazi ikon, mint nálunk Puyol.

Mourinho ide vagy oda, nekem nagyon tetszett a tegnapi meccs, régen láttam ilyen élvezetes, izgalmas meccset. (plusz töltet, hogy a tippmixen nyertem vele :wink: )
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21099
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2014.04.09. 09:53:14

MQuC írta:Nem láttam egyik meccset sem, így csak fogom most a fejem. Hogy lehet, hogy 2-0 ás félidő után nem nyugszik meg a Dortmund, egyben nem tüzeli fel a játékosokat és lőnek húzzák be a harmadikat is?
És hogy lehet az, hogy gyakorlatilag egy "megalázó" 3-1 után, (vagy inkábba Chelsea mutatott nulla játékot) 2-0 ra kikapnak. Fel kellett volna ott is szántani a pályát... Mi történt?
A másik meccset én sem láttam, de a Dotrmund nagyon is fel volt tüzelve, és végigegykapuzták szinte az egész második félidőt, ziccereket is kidolgozta, de egyik sem ment be. Az akaraton nem múlott, fejben kellett volna jobban ott lenni a befejezéseknél. Mhitarjannak egyedül volt vagy négy ziccere a meccsen...
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2014.04.09. 09:48:20

Szóval a PSG sosem lesz nagy csapat, úgy, mint a City sem :mrgreen: (kis túlzás)
Kép
petyka55
Jugador del Barça
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2012.11.05. 14:44:29

2014.04.09. 09:44:32

MQuC írta:Nem láttam egyik meccset sem, így csak fogom most a fejem. Hogy lehet, hogy 2-0 ás félidő után nem nyugszik meg a Dortmund, egyben nem tüzeli fel a játékosokat és lőnek húzzák be a harmadikat is?
És hogy lehet az, hogy gyakorlatilag egy "megalázó" 3-1 után, (vagy inkábba Chelsea mutatott nulla játékot) 2-0 ra kikapnak. Fel kellett volna ott is szántani a pályát... Mi történt?

Én csak Chelsea meccset néztem, a PSG ki akarta bekkelni az egész meccset, a középpályájuk kb. Lucas kivételével egy nagy nulla volt, úgy szaladták át rajtuk, ahogy akartak. Cavani 70percig semmit nem mutatott, aztán nagy helyzetben 2x is felé vágta, majd ha jól emlékszem az első kaput eltaláló lövésük a 80.perc tájékán volt. A Chelsea meg ment, 'felszántották a pályát' vagy legalábbis ők akartak valamit kezdeni a labdával...
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2014.04.09. 09:28:52

Nem láttam egyik meccset sem, így csak fogom most a fejem. Hogy lehet, hogy 2-0 ás félidő után nem nyugszik meg a Dortmund, egyben nem tüzeli fel a játékosokat és lőnek húzzák be a harmadikat is?
És hogy lehet az, hogy gyakorlatilag egy "megalázó" 3-1 után, (vagy inkábba Chelsea mutatott nulla játékot) 2-0 ra kikapnak. Fel kellett volna ott is szántani a pályát... Mi történt?
Kép
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2014.04.08. 23:33:22

Nem követtem a mai meccseket abszolút, a 80. perc tájékán néztem meg először az eredményeket és látom, hogy 2-0 a Dortmundnak meg, hogy Mitykarjan mekkora helyzetet hagyott ki, majdnem guta ütést kaptam. De meglepődtem a Chelsea 2-0áján is.

Ez az idei Real már a Chelsea mákos BL győzelmét idézi sajnos..Remélem kipottyannak az elődöntőben.
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5723
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2014.04.08. 23:26:10

eimenis1212 írta:
Leon írta:Örülök a Chelsea győzelmének mert tuti,hogy ez a mai napon nagy nulla Real (mit keresnek már megint a 4 közt? :evil: ) kapta volna a Cavani (sárgák) és Ibra (sérülés) nélküli alibi csapat PSG-t!
Ha tovább megyünk akkor meg ott lesz nekik a Chelsea,Bayern,Barca,vagyis a végállomás. 8)
jó lenne ha így lenne, de egy olyan csapat van aki ellen a reálnak nem sok esélye van az meg a bayern. Ellenünk reálisan 50-50%.ot adnék, a Chelsea ellen viszont esélyesebbnek tartom őket. Jó lenne ha a Chelseat kapnánk.... Persze előtte holnap nyerni kellene idegenben...
Van egy olyan nagyon rossz megérzésem, hogy Real-Atlético elődöntőt fogunk látni, de ne legyen igazam. Viszont afelől tényleg senkinek ne legyen kétsége, hogy HA véletlenül az Atleti jutna tovább, akkor a két madridit összesorsolják...

Ami a mi esetleges továbbjutásunkat és leendő ellenfelünket illeti, előbb kérném a Realt vagy a Bayernt mint Mourinho Chelsea-jét...
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
eimenis1212
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 480
Csatlakozott: 2013.08.25. 21:47:14

2014.04.08. 23:20:34

Leon írta:Örülök a Chelsea győzelmének mert tuti,hogy ez a mai napon nagy nulla Real (mit keresnek már megint a 4 közt? :evil: ) kapta volna a Cavani (sárgák) és Ibra (sérülés) nélküli alibi csapat PSG-t!
Ha tovább megyünk akkor meg ott lesz nekik a Chelsea,Bayern,Barca,vagyis a végállomás. 8)
jó lenne ha így lenne, de egy olyan csapat van aki ellen a reálnak nem sok esélye van az meg a bayern. Ellenünk reálisan 50-50%.ot adnék, a Chelsea ellen viszont esélyesebbnek tartom őket. Jó lenne ha a Chelseat kapnánk.... Persze előtte holnap nyerni kellene idegenben...
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2579
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.04.08. 23:17:10

Örülök a Chelsea győzelmének mert tuti,hogy ez a mai napon nagy nulla Real (mit keresnek már megint a 4 közt? :evil: ) kapta volna a Cavani (sárgák) és Ibra (sérülés) nélküli alibi csapat PSG-t!
Ha tovább megyünk akkor meg ott lesz nekik a Chelsea,Bayern,Barca,vagyis a végállomás. 8)
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2014.04.08. 22:47:27

Alcantara írta:El kell ismerni a Chelsea csodálatos meccset játszott ma este. =D>

Mindenben felülmúlták az impotens, gyenge játékot mutató franciákat.
Nagyon örülök, hogy ezt a meccset választottam ma este, mert igazi fociélmény volt.

Ezen a meccsen David Luiz újból meggyőzött, hogy nagyon jó helyen lenne nálunk.

Blanc edzői kvalitásai szerintem nem való egy feltörekvő, dúsgazdag egyesülethez.
Nincs keresnivalójuk a 4 között ezzel a játékkal.
Taktikailag teljesen elbazilikázta Blanc, körülbelül borítékolható volt a "végén Mourinhoék mennybe mennek" forgatókönyv. Gratula a Chelseanek, ki nem állhatom őket, de szép győzelem volt. A meccs embere nálam Schürrle.
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3903
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2014.04.08. 22:45:43

Initom írta:
Gareth Tello írta:És még a Chelsea is behúzza, hát persze...
ezt már csak úgy lehet fokozni ha kiesünk holnap.... #-o
Nyugi, a fák nem nőnek az égig. Továbbmegyünk mi is! :wink:
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3903
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2014.04.08. 22:44:03

El kell ismerni a Chelsea csodálatos meccset játszott ma este. =D>

Mindenben felülmúlták az impotens, gyenge játékot mutató franciákat.
Nagyon örülök, hogy ezt a meccset választottam ma este, mert igazi fociélmény volt.

Ezen a meccsen David Luiz újból meggyőzött, hogy nagyon jó helyen lenne nálunk.

Blanc edzői kvalitásai szerintem nem való egy feltörekvő, dúsgazdag egyesülethez.
Nincs keresnivalójuk a 4 között ezzel a játékkal.
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2014.04.08. 22:43:30

Gareth Tello írta:És még a Chelsea is behúzza, hát persze...
ezt már csak úgy lehet fokozni ha kiesünk holnap.... #-o
Abi & Tito
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2014.04.08. 22:37:42

És még a Chelsea is behúzza, hát persze...
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2014.04.08. 22:35:29

egyszerűen hihetetlen mekkora szerencséje volt a reálnak :roll: dortmund ,vagyis Mhik....gratulálhat magának.
Abi & Tito
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21099
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2014.04.08. 21:52:31

Leon írta:Sosem gondoltam volna,hogy egyszer ilyen lesz,de én azt szeretném ha Chelsea jutna tovább! :oops:
Egy Ibra nélküli PSG-t nem érzek olyan veszélyesnek (hiába Cavani) és lefogadom ha tovább mennek akkor a Real fog velük szembe jönni.Ők meg lazán verik a franciákat.
Jelenleg a Bayernen (akit biztos mi kapunk ha továbbmegyünk) kívül a Chelsea-t látom igazán erős/kellemetlen ellenfélnek a Madriddal szemben.
A Chelsea nekünk is sokkal kellemetlenebb ellenfél lenne, szóval menjen csak a PSG tovább. Ráadásul a PSG szerint bárkit kapna, biztos jó meccseket játszanának, míg a Chelsea-nél benne van a pakliban, hogy ellenünk, a Bayern, vagy akár a Real ellen is inkább csak ölnék játékot.
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2014.04.08. 10:49:36

Real így is simán továbbjut, még ha a mai le is hozzák egy X-re. Ez a Dortmund nem az a Dortmund de azért otthon, egy BL-Negyeddöntőben odateszik majd magukat, de ez max egy minimális sikerre lehet elég. X körüli eredményre számítok. Hacsak nem sül el a meccs elején pár Real kontra.

Ami a másik meccset illeti, nagy érvágás Ibra hiánya. És a Chelsea jött már vissza otthon 1-3ról, a Napoli ellen. Igaz az olaszok magunknak köszönhették, hogy kihagyták a helyzeteiket. De szerintem ez a PSG van olyan jó talán még Ibra nékül is, hogy megőrizze előnyét. Ők az esélyesebbek, de azért Mourinho Chelsea bármire képes lehet otthon. Sok múlik rajta, hogy mikor jön az első gól. Nem tudom elöndteni kinek szurkoljak, mert egyik csapattal se szimpatizálok, de a Chelsea az unszimpatikusabb.
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3903
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2014.04.08. 10:36:58

CR-nek felesleges játszania, a továbbjutás eldőlt, gondolom az apróbb sérülés miatt tartalékol.
A tippmixben is felfüggesztették a "CR lő gólt vagy nem" típusú oddsot, így gondolom nem fog pályára lépni ma, ez szinte biztos.
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2579
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.04.08. 08:54:14

Sosem gondoltam volna,hogy egyszer ilyen lesz,de én azt szeretném ha Chelsea jutna tovább! :oops:
Egy Ibra nélküli PSG-t nem érzek olyan veszélyesnek (hiába Cavani) és lefogadom ha tovább mennek akkor a Real fog velük szembe jönni.Ők meg lazán verik a franciákat.
Jelenleg a Bayernen (akit biztos mi kapunk ha továbbmegyünk) kívül a Chelsea-t látom igazán erős/kellemetlen ellenfélnek a Madriddal szemben.És ha esetleg mi nem nyerhetjük meg a BL-t akkor ők se tegyék! 8)
CR egy terminátor,szerintem csak kis hiba ez nála a gépezetben.AZ is lehet,hogy a közelgő kupadöntő-BL-elődöntő-VB szereplés miatt óvatosabb lett és a rekordok/aranycipő helyett inkább azokra tartalékol.
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2014.04.08. 08:49:58

Lehet ROnalddonak feladja a térde a közeljövőben? Ekkora iramban szerintem nem tud játszani, max még 1-2 évet.
Kép
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2014.04.08. 08:16:08

Remelem, h ma kiesik Chelsea 8) go psg!

A real meg siman tovabbjut szokas szerint.
KépKép
Válasz küldése