Bajnokok Ligája & Európa Liga

Foci a Barçán kívül
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2011.09.02. 16:53:22

Régen az m1 ment és jó volt ma van 100 csatorna amiből 2 kivételével mind kuka?Hol van itt a fogyasztóvédelem,ez egy nagy játék az egész.Nevetséges.
Kép
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2011.09.02. 16:46:18

Van egyáltalán olyan szolgáltató/csomag ebben az országban, amiben egyszerre van Pro4, DigiSport és DigiSport Plus?

Egészen hihetetlen, hogy ezt mindig meg lehet csinálni. Én csak olyan kocsmákat ismerek, ahol Digi van, nyilván aki rááll a sport témára, az a Digivel szerződik, mert ott van szinte minden. Erre bejön ez a Pro4, ami kb. sehol nincs.

UEFA-nál legalább van PPV, remélem két-három eurónál nem drágább egy meccs. Bár így is ritka nagy profátlanság, akármilyen tévéelőfizetés mellé.

Nem tudja valaki, hogy a tv2 mennyi időre vette meg a közvetítési jogot?
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2011.09.02. 15:45:20

Ez komolyan mondom szánalom. Ez hihetetlen. Ezért érdemes volt megvenni a Viasat3-tól és a TV6-tól. Az első évben emlékszem lelkesen, szakértőkkel szépen fölvezették a műsort. Az előző idényt már csak simán leadták, most pedig ez. Már kezdtem örülni, hogy egyszerre a Digisporttal és a Digisport Plusszal 3 meccs közül válogathatok, így viszont még a Barca-Milant is kénytelen vagyok netről nézni. Köszönöm szépen TV2!
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
ALEXDP
Capitá del Barça
Hozzászólások: 583
Csatlakozott: 2008.08.18. 11:37:11

2011.09.02. 11:54:27

Ne nevessetek ki légyszi, de jól látom hogy pro4 csak a t betűséknél van?
vagy nem ?
Avatar
csdewl
Capitá del Barça
Hozzászólások: 547
Csatlakozott: 2009.05.12. 08:05:35

2011.09.02. 11:41:20

Valahogy éreztem amikor a Szuperkupát már a Pro4 adja, hogy átfogják tenni . Szerencsére van digi, csak azt sajnálom hogy jó volt keddenként a koliban a srácokkal nézni a meccseket :(
"a Futball nyer, ha a Barca nyer"

"Köszönetet mondok a Barcelonának.Egy ilyen nagy klub ilyen nagy futballistái foglalkoztak velünk..." - Franklin Lobos, egy kimentett chilei bányász.
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2011.09.02. 11:35:52

Ez megint no komment, bár nekem van pro4-em,de nem hiszem, hogy mindenki így van ezzel. A másik nap, vagy meccsek maradnak a diginél? Még az év elején reménykedtem benne, hogy a TV2 Pro4 kettős lesz, mert digim nincs, de nem úgy tűnik.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2011.09.02. 11:25:12

A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19581
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.08.28. 14:00:22

A: Bayern München, Villarreal, Manchester City, Napoli.
Napoli még nem rendelkezik a kellő rutinnal, a München erős jó csapat, Villarreal meg mégiscsak spanyol, így szurkolok neki!City nagy kérdés, de szerintem 3ik helyre lesznek "csak" jók!

B: Internazionale, CSZKA Moszkva, Lille, Trabzonspor.
Sima Inter továbbjutást várok, s remélem a második helyre beér a Lille, de a CSKA is nagyon erős, kiélezett lesz a csata!

C:Manchester United, Benfica, Basel, Otelul Galati.
Egyértelmű United, Benfica továbbjutást várok, de remélem a portugálok megfricskázzák az angolokat, s esetleg behúzzák az első helyet!

D: Real Madrid, Lyon, Ajax, Dinamo Zagreb.
Real és az Ajax megy tovább, a Lyon már nem olyan kiegyensúlyozott s a holland bajnokot erősebbnek tartom!A Real meg kiemelkedik a csoportból!

E: Chelsea, Valencia, Leverkusen, Genk.
Chelsea, Valencia "sima"!

F: Arsenal, Marseille, Olympiakosz, Dortmund.
Itt lesznek ikszek dögivel (jó kis tippmixes csoport)!Arsenal Marseille remélem továbbmegy, sem a Dortmundot sem a görögöket nem érzem elég erősnek, hogy beérjenek!Viszont pontot csipegethetnek!

G: Porto, Sahtar Donyeck, Zenit, APOEL.
Porto Zenit két Uefa/EL győztes, illik is továbbmenni!

H: Barcelona, Milan, BATE Boriszov, Plzen.
Na és akkor mi :lol: Sajnálom, hogy nem kaptunk német vagy franciát, akkor kitudtam volna menni!Viszont így is elégedettek lehetünk a csoporttal, mert remélhetőleg nem kell túlzottan megizzadni!Olaszok ellen pedig a mi erősségünk (középpálya) pont az olaszok gyenge pontja ellen találkozik!Így okosan, birtokolva a labdát, kihasználva a lehetőségeket, akár már idegenben is nyerhettünk a nyitófordulóban!
Kép
Kép
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2011.08.26. 15:50:31

messideco írta:visca el barca: miért lenne óriási bunyó? Légyszi írd le :) Kíváncsivá tettél :)
voltál már valaha olyan labdarugo eseményen, ahol tanuja voltál annak a csúnya futballhuliganizmusnak?

voltál már valaha olyan meccsen ahol legalább 20-30 ezren voltak és a többség nem ülve tapsikolt, meg szotyizgatott?

ismered a balkáni ultra mentalitást?

hallottál már valaha az ultras unionerről, legione granatarol, vagy éppen CML 74-ről?

tegyek még fel kérdést? vagy neked van még? ( :D )
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2011.08.26. 15:19:34

visca el barca írta:
messideco írta:Jah és a döntő Bukarestben. Jó lenne egy Lazio-Rapid Bukarest :) Tuti ott lennék :D

bukarestben lesz a döntő? :shock:


lazio-rapid? hülye vagy? :D el se kezdenék a meccset akkora tömegverekedés lenne :D
Akkor legyen így, kicsit le kéne amortizálni arrafelé a tájat vagy legalább is átrendezni.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12233
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2011.08.26. 15:09:24

visca el barca: miért lenne óriási bunyó? Légyszi írd le :) Kíváncsivá tettél :)
"And my heart will leave you never."
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.08.26. 14:48:53

A: Sima Spurs, Kazan továbjutást várok!

B: Hannover, Köbenhavn

C: PSV, Rapid B.

D: Sporting, Lazio

E: Kijev, Besiktas

F: Bilbao, PSG

G: Alkmaar, Metalist

H: Braga, Birmingham(?)

I: Atletico, Udinese ( ide még a Sion helyett jöhet a Celtic, mert elméletileg a svájciak nem igazolhattak volna, de megtették vagy vmi ilyesmi)

J: Schalke, Steaua

K: Twente, Fulham

L: Anderlecht, Sturm Graz :)
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2011.08.26. 14:41:01

messideco írta:Jah és a döntő Bukarestben. Jó lenne egy Lazio-Rapid Bukarest :) Tuti ott lennék :D

bukarestben lesz a döntő? :shock:


lazio-rapid? hülye vagy? :D el se kezdenék a meccset akkora tömegverekedés lenne :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12233
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2011.08.26. 14:38:57

Az általam érdekelt csapatok az El-ben:
A Rapid Bucuresti a C csoportba került a Psv-vel a Hapoel Tel-Avivval, és a Legia Varsóval. Nem lehetetlen a továbbjutás, de nagyon nehéz...
A Sporting, a Lazio és a Vaslui egy csoportban, a negyedik a Zürich. Szerintem a portugál és az olasz csapat simán továbbjut.
A Stoke Citynek nem lesz könnyű dolga a Besiktas-Dinamo Kijev párossal, plusz ott a Maccabi Tel-Aviv is.
A Bilbao szerintem sikeresen tovább tud jutni az F csoportból (PSG,Salzburg,Slovan Bratislava)
A Schalke a román katonacsapattal, egy újabb izraelivel és a Larnacaval került egy csoportba. Első helyen tovább kell jutni.

Jah és a döntő Bukarestben. Jó lenne egy Lazio-Rapid Bukarest :) Tuti ott lennék :D
"And my heart will leave you never."
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2011.08.26. 14:38:09

nah megvannak az el csoportok is

a 4. kalaposok többsége ki is fog szállni a játékból, bár a legia varsó, maccabi, malmo, wisla jó lehet.

vastaggal behuzom aki odaérhet a végére

A-csoport: Tottenham, Rubin, PAOK, Shamrock

B-csoport: Kobenhavn, Liége, Hannover, Vorlska

C-csoport: PSV, Hapoel TA, Rapid Bucuresti, Legia

D-csoport Sporting, Lazio, Zürich, Vaslui

E-csoport: Dinamo Kijev, Besiktas, Stoke, Maccabi TA

F-csoport: PSG, Bilbao, Salzburg, Slovan

G-csoport: Alkmaar, Metalist Harkov, Austria, Malmö

H-csoport: Braga, Bruges, Birmingham, Maribor

I-csoport: A. Madrid, Udinese, Rennes, Sion

J-csoport: Schalke, Steaua, M. Haifa, AEK Larnaca

K-csoport: Twente, Fulham, Odense, Wisla

L-csoport: Anderlecht, AEK, L. Moszkva, Sturm Graz
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára visca el barca 2011.08.26. 14:39:30-kor.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
szajko
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4907
Csatlakozott: 2008.04.07. 18:14:42

2011.08.26. 10:44:12

stef.lev írta:sziasztok!
Nem tudja valaki, hogy a mai meccset melyik adó fogja közvetíteni?
A PRO4 és a Digi is adja.

bocs az offért..
stef.lev
Barça B
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2009.02.24. 19:02:06
Tartózkodási hely: Pécs

2011.08.26. 10:35:12

sziasztok!
Nem tudja valaki, hogy a mai meccset melyik adó fogja közvetíteni?
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.08.26. 10:25:17

A csoport: A legkeményebb! Két kívánságom van. Villarreal továbbjutás, City utolsó hely, lehetőleg minél több zakóval. :D Egyébként érdekes csoport ez, szerintem megjósolhatatlan ki megy tovább, de szerintem: Bayern, City :roll:

B: Az Internek nem lesz könnyű dolga, a CSZKA és a Lille is okozhat nekik kellemetlen perceket. A Trabzonspor nagy kérdés. Továbbjutók: Inter, CSZKA Moszkva

C: Sima MU továbbjutást várok, plusz Benfica.

D: A Realtól is elvárás lenne a sima továbbjutás, de remélem megszenvednek. Az Ajaxnak nagyon drukkolok, a Lyont szerintem képesek lehetnek megelőzni. Továbbjutók: Real, Ajax

E: Ez is egy jó kis csoport. Mata hamar szembe került a Valenciával. A Leverkusen méltó vetélytársa lehet a Valenciának, és reméljük Tőzsérék is villantanak valamit. Továbbjutók: Chelsea, Valencia

F: Ránézésre nehéz dolga lesz ennek az Arsenalnak, de szerintem meglesz a továbbjutás. Viszont könnyen a 2. helyen találhatják magukat. A Dortmund fiatal csapatának lehet hogy tényleg sok lesz ez az idény,majd kiderül. Továbbjutók: Arsenal, Marseille-Dortmund (50-50)

G: Ez is egy kiegyenlített csoport lesz. Akár az APOEL is okozhat meglepetéseket. Továbbjutók: Porto, Zenit

Az EL-ben meg voltak érdekes eredmények. :roll:
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2011.08.26. 10:03:14

:lol: :lol: :
BREAKING: Unhappy with their draw, Man City have just submitted a £30m bid for Arsenal's group.


A-CSOPORT: Bayern München, Villarreal, Manchester City, Napoli.
B-CSOPORT: Internazionale, CSZKA Moszkva, Lille, Trabzonspor.
C-CSOPORT: Manchester United, Benfica, Basel, Otelul Galati.
D-CSOPORT: Real Madrid, Lyon, Ajax, Dinamo Zagreb.
E-CSOPORT: Chelsea, Valencia, Leverkusen, Genk.
F-CSOPORT: Arsenal, Marseille, Olympiakosz, Dortmund.
G-CSOPORT: Porto, Sahtar Donyeck, Zenit, APOEL.
H-CSOPORT: Barcelona, Milan, BATE Boriszov, Plzen.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Bobberto
Capitá del Barça
Hozzászólások: 713
Csatlakozott: 2007.08.25. 21:25:45
Tartózkodási hely: Budapest

2011.08.26. 09:26:17

albicelesteX írta:
Bobberto írta:Hát erre a Romára még ráfér az erősítés... Bojannál tényleg sajnálatos, hogy a sok helyzetét kihagyta. A többieknek is volt, de még ők sem tudták kihasználni. Szegény Luis Enrique-n is látszott, hogy közel sem elégett és ez egyértelmű.

A védelem legalább stabilabb lesz: http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/ro ... ik-2092074
Ráfér a védelemre,de egyenlőre nem látom a fényt az alagút végén, pedig reménykedtem benne,hogy az EL-ben villanthat a csapat valamit,a Serie A-ban nem bíztam,de már csak az maradt...meg max a kupa.
Frissen megújult, "meglepetés" csapatként vártam őket EL-ben. Szerintem Bojan a frissen igazolt Osvaldo-val jó párost fognak alkotni.
Azért nem csak a Roma volt, a nagyok közül akik kiestek. A skótok is alkottak, se Rangers, se Celtics...
Kép
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2011.08.26. 09:17:17

egyelőre nem aggódom a Roma miatt...

Pep első bajnokiján kikaptunk a Numanciától, Frenkienek meg egyenesen egy egész féléve ráment az építkezésre, de tudjuk mi lett az eredmény ;)

TÜRELEM, ez a kulcsszó! ;)
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2011.08.26. 09:12:41

Bobberto írta:Hát erre a Romára még ráfér az erősítés... Bojannál tényleg sajnálatos, hogy a sok helyzetét kihagyta. A többieknek is volt, de még ők sem tudták kihasználni. Szegény Luis Enrique-n is látszott, hogy közel sem elégett és ez egyértelmű.

A védelem legalább stabilabb lesz: http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/ro ... ik-2092074
Ráfér a védelemre,de egyenlőre nem látom a fényt az alagút végén, pedig reménykedtem benne,hogy az EL-ben villanthat a csapat valamit,a Serie A-ban nem bíztam,de már csak az maradt...meg max a kupa.
Kép
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2163
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2011.08.26. 08:49:34

A-CSOPORT: Bayern München, Villarreal, Manchester City, Napoli.
B-CSOPORT: Internazionale, CSZKA Moszkva, Lille, Trabzonspor.
C-CSOPORT: Manchester United, Benfica, Basel, (Otelul Galati).
D-CSOPORT: Real Madrid, Lyon, Ajax, Dinamo Zagreb.
E-CSOPORT: Chelsea, Valencia, Leverkusen, Genk.
F-CSOPORT: ( Arsenal), Marseille, Olympiakosz, Dortmund.
G-CSOPORT: Porto, Sahtar Donyeck, Zenit, APOEL.
H-CSOPORT: Barcelona, Milan, BATE Boriszov, Plzen.

Bojan tegnap jjól mozogtt, sok ígéretes megmozdulása, és indítása volt, a társak nem tudtak hasonló szinten játszani. De a befejezés nem ment, egyiküknek sem. Juan-Kjaer középsővédő-páros erős lehet.

Én elképzelésem szerint a Roma megfelelő felállása:

-----------------------Stekelenburg--------------------------
Hienze--------Kjaer-----------------Juan-------------Angel-
-----------------------De Rossi------------------------------
--Lamela-------------------------------------------Greco---
------------------------Totti(C)---------------------------------
---------------------------------------Bojan----------------
--------------Boriello----------------------------------------
més que un club
Avatar
Bobberto
Capitá del Barça
Hozzászólások: 713
Csatlakozott: 2007.08.25. 21:25:45
Tartózkodási hely: Budapest

2011.08.26. 08:01:22

Hát erre a Romára még ráfér az erősítés... Bojannál tényleg sajnálatos, hogy a sok helyzetét kihagyta. A többieknek is volt, de még ők sem tudták kihasználni. Szegény Luis Enrique-n is látszott, hogy közel sem elégett és ez egyértelmű.

A védelem legalább stabilabb lesz: http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/ro ... ik-2092074
Kép
Avatar
FtcSikiHun
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2740
Csatlakozott: 2009.12.17. 21:59:21
Tartózkodási hely: Északon, délen, keleten, nyugaton

2011.08.26. 01:23:45

A-CSOPORT: Bayern München, Villarreal, Manchester City, Napoli.
B-CSOPORT: Internazionale, CSZKA Moszkva, Lille, Trabzonspor.
C-CSOPORT: Manchester United, Benfica, Basel, Otelul Galati.
D-CSOPORT: Real Madrid, Lyon, Ajax, Dinamo Zagreb.
E-CSOPORT: Chelsea, Valencia, Leverkusen, Genk.
F-CSOPORT: Arsenal, Marseille, Olympiakosz, Dortmund.
G-CSOPORT: Porto, Sahtar Donyeck, Zenit, APOEL.
H-CSOPORT: Barcelona, Milan, BATE Boriszov, Plzen.
Kép
'élvezd, hogy minden rosszban van valami'
'...törekedj azzá lenni,ami lehetnél!'
Válasz küldése