Bajnokok Ligája & Európa Liga

Foci a Barçán kívül
Avatar
Messidona10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1642
Csatlakozott: 2007.12.19. 18:44:50

2012.04.25. 19:20:17

Alapvetően ezt a Bayernt sem tartottam még idény elején annyira acélosnak, pláne nem arra érdemesnek, hogy BL-t nyerjenek. De megint szépen csendben elmeneteltek az elődöntőig, itt ne álljanak már meg. A Madrid ellen egyértelmű, hogy nekik szurkolok, ha bejutnak a döntőbe, akkor pedig lassan még egyértelműbb, hogy a Chelsea ellen is nekik.
Azt hiszem, hogy a Barca szurkolók számára azon a listán, ahol azért még mindig toronymagasan első a Madrid, a Chelsea fellépett a második helyre, de már lassan az élre tör. :D
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2012.04.25. 19:06:38

Egy cseppet sem vigasztalna ha kiesne a Real, de legalább nem kéne hallgatni hogy eljött az ő idejük, leköröztek minket, jön a Real uralom stb... :roll: Mert ma ez történt, legalábbis az én környezetemben. Rendkívül magabiztos minden Real drukker, sőt azzal hogy kiestünk, a legtöbben gyakorlatilag elkönyvelték hogy ezt már csak ők nyerhetik. Nagyot fordult a világ...

Mindenesetre ma is meglepetést érzek a levegőben. A Bayernnek meg van az esély hogy a Robben-Ribery duóval kontrázzon, emellett egy stabil védekezésre illetve egy jól védő Neuerre lenne szükség. Ha okosan játszanak, kiejthetik a Realt, az előny náluk van. Motivációs gondjaik nem lesznek, a német faktor pedig megint játszani fog, úgyhogy nem lesz ez olyan egyszerű a Realnak!

Jó lenne ha idén már nem rendeznének Bl döntőt, de valakinek mégis meg kell nyerni, és bár nehéz leírni de nyerje a Bayern. Ennek a Chelsea-nek nem szabad megnyernie, ez a csapat közel sem olyan jó hogy BL győztesként emlegessék. Elég furcsa lenne egyébként, ha pont az utóbbi évek leggyengébb szezonját produkáló Chelsea nyerné meg, míg korábban a topon ez nem sikerült. Mindenesetre van egy ilyen rossz sejtésem. Sok lesz a hiányzó, de Lampardéknak tényleg ez az utolsó esélyük, úgyhogy megfognak szakadni a BL serlegért.

Nem szurkolok, és nem írom hogy hajrá, de nyerjen a Bayern Münchenben!
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
papek89
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 300
Csatlakozott: 2008.12.07. 01:15:47
Tartózkodási hely: Debrecen

2012.04.25. 18:42:08

sjd írta:
LG írta:
csabimo írta:Sziasztok segítséget kérnék!

Volna egy kérdésem, mégpedig h a Bl győztes automatikusan kvalifikálja-e magát a következő évi főtáblára?
Tudom h régen ez így volt, de úgy emlékeszem h ezt a szabályt el akarta törölni az uefa...nos ennyi lenne :)
Nem, a Liverpool 2005-s esete után le lett szögezve, hogy ez volt az utolsó ilyen. Egyébként én nem tudom, hogy ez jó-e. Persze valahol jogos, hogy minden csapat kvalifikálja csak magát a saját a bajnokságából, nem spekuláljon, de másrészt meg azért a címvédő hiánya mégsem tesz jót.
Igaz, eddig még egyszer sem fordult erre példa, hogy ez valóban előfordult volna.
Érdekes, mert a Chelsea-Arsenalt angol kommentárral néztem, és ott egész meccs alatt csak arról dumált a kommentátor, hogy a Chelsea mindent arra tesz fel, hogy majd a BL-győzelemmel kvalifikálják magukat jövőre is

szerk.: és a BL wikipédia oldalán is ezt írják
http://en.wikipedia.org/wiki/2012%E2%80 ... ons_League
Aki megnyeri a BL-t, az automatikusan kvalifikálja magát a BL-ben, így, ha a Chelsea nyeri, akkor is fogja. Azzal az indokkal történt mindez, hogy aki megnyeri a BL-t legyen esélye megvédeni a címet. Az Arsenal is majdnem így járt, mint a pool, mikor velünk döntőztek.
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2012.04.25. 18:27:38

fcjoc írta:hú életemben először (lehet utoljára) úgy fogok szurkolni a bayernnek, mint még soha.. !
legalább adná az ég hogy az arcuk kicsit lentebb menjen.. 10. meg ilyenek :)

Robben meg Ribery :) Hajrá Bayern!

A Nimandot kihagytad (Gomez) :lol:
Neheztelek rá, mivel akár 4-1 is lehetett volna a Bayern-nek, ha berúgja a helyzeteit. Reméljük azért borsot törnek a Real orra alá!!
Kép
Avatar
Firefox
Capitá del Barça
Hozzászólások: 772
Csatlakozott: 2011.06.03. 21:06:35

2012.04.25. 18:16:26

Szerintem este megint vissza fog térni a múlt keddi Bayern fanatizmus, legalábbis számomra mindenképp. Nem szeretném, ha a sünbagázs nyerné a BL-t, azt meg főleg nem, hogy Roncicáék. De akkor sem fogok gödröt ásni magamnak, ha a Chelsea nyeri a sorozatot, csak ne a Margit nyerje! Nálam ez a fő célpont.

Visca el Barca! És fel a fejjel, lesznek még sikerek! :wink:

Este pedig Hajrá Bayern München!
Gracias Pep Guardiola! Visca el Barcaaaaa!!!
Fuc*k off Madrid!
Avatar
fcjoc
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2173
Csatlakozott: 2005.08.20. 22:41:37

2012.04.25. 18:14:25

hú életemben először (lehet utoljára) úgy fogok szurkolni a bayernnek, mint még soha.. !
legalább adná az ég hogy az arcuk kicsit lentebb menjen.. 10. meg ilyenek :)

Robben meg Ribery :) Hajrá Bayern!
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2012.04.25. 18:13:21

Elmentem tippmixelni,mondom rakok valamit estére.
erre meglátom,hogy 0-2 Real-Bayern H 4,45ért!!
óriási kihagyhatatlan ziccer!

Egyébként is az a megérzésem,hogy csúnyán hazaküldik a németeket.
Most ezzel,hogy nem ellenünk kell játszaniuk a döntőt,még inkább harapni fognak,mert nagy esélyt kaptak a sorstól.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Messidona10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1642
Csatlakozott: 2007.12.19. 18:44:50

2012.04.25. 17:59:11

albicelesteX írta:Én annak szurkolok,majd hogy ne a Chelsea legyen a győztes.Nem lesz ott Terry,Ramires,Meireles...remélem benyalják.
Hasonlóra jutottam én is. Nyerje olyan csapat a LABDARÚGÓ Bajnokok Ligáját, ami a sportág nevéhez méltóan játszik. Legalább a döntőben legyen így. Tök mindegy, hogy melyik az, de ne úgy menjen ki a pályára, mint a sün.
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2012.04.25. 17:57:22

Deus írta:
albicelesteX írta:Én annak szurkolok,majd hogy ne a Chelsea legyen a győztes.Nem lesz ott Terry,Ramires,Meireles...remélem benyalják.
Akkor inkább a real nyerjen?...
a real még nincs a döntőben.
biztos könnyű lesz az amúgy is alulmotivált németekkel szemben a dolguk, akiket gondolom, az is tök hidegen hagy, h a döntő a saját stadionjukban lesz és előnnyel mennek madridba.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3727
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2012.04.25. 17:56:29

Deus írta:
albicelesteX írta:Én annak szurkolok,majd hogy ne a Chelsea legyen a győztes.Nem lesz ott Terry,Ramires,Meireles...remélem benyalják.
Akkor inkább a real nyerjen?...
Inkább a Bayern :wink: Ezek a mocskok, amit műveltek a suliban, azt holnap vissza akarom adni nekik. Azért milyen érdekes, amikor a saját csapatuk ég, akkor meg se nyikkanik egyik se, de ha bármi van velünk, már egyből megy a szemétkedés. Undorítóak. Had ne kelljen mondanom, hogy Realosok, Musok, Chelseasek. Egyik rosszabb, mint a másik...
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2012.04.25. 17:52:22

albicelesteX írta:Én annak szurkolok,majd hogy ne a Chelsea legyen a győztes.Nem lesz ott Terry,Ramires,Meireles...remélem benyalják.
Akkor inkább a real nyerjen?...
KépKép
Avatar
bali 15
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2541
Csatlakozott: 2008.06.05. 20:18:25

2012.04.25. 17:39:23

MOst nézegetem a Cheslea keretét, és szerintem még így is azért képesek lesznek egy egészen ütőképes kis csapatot felmutatni a döntőn.
Ha Drogbát nem cseréli le időben Di Matteo, tuti, hogy ő sem játszana.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3727
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2012.04.25. 17:14:29

Nus3 írta:
Milyen antifociról beszéltek? Nem nézitek az angol bajnokságot... a Chelsea nagyon is tud focizni! De a Barca ellen a Nou Campban mit vártatok. Sokan fikázzák Valdezt... ha nincs védelem... Puyol olyan lassú mint a fene... Lampard még mindig [auto_cenzúra] jó, Ramires meg berúgta azt amit 5-ből csak 1x tud. NEM kapus gol volt!
És azzal se ámítsátok magatokat, h tartalékos lesz a Chelsea..
meireles helyett essien, ramires helyett kalu vagy torres, vagy maluda, védelembe meg david luiz([auto_cenzúra] jó védő), ivanovic, cahill... szóval inkabb a Chelsea mint a real... nem? :D
Hát sztem meg te nem láttál idén Chelsea meccset és nem a többiek. Ilyen hulla gyönge csapatot a BL döntőben nem hiszem, hogy nagyon látott a világ. A játék képe alapján sem a Napoli, sem a Benfica, sem ellenünk nem érdemeltek továbbjutást. Aki meg azt hiszi, hogy a Real ellen még1x ennyi szerencséjük lesz... A Bayernből kinézem ugyanazt, mint belőlünk, de a Madridból nem.

Egyébként azon gondolkoztam, hogy nekünk melyik lenne, hogy ki jutna ma tovább? Bayern BL győzelemnek mindenképpen örülnék, de Mou azt mondta, hogy a 3 nagy bajnokságban ligát és BL-t akar nyerni. Ergo ha a Real behúzza, akkor valószínűleg elmegy, amivel sztem mi jobban járunk. Erről mi a véleményetek?
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Nus3
Barça C
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2012.04.18. 13:26:09

2012.04.25. 16:57:19

Barcaman1993 írta:
visca el barca írta:az a csapat, amelyik megnyeri a bl-t, automatikusan kvalifikálja magát a bl-be.

ha a cselzi nyeri meg, aki most 5. a bajnokságban, akkor a PL 4. helye jogán indulhat, mégpedig a selejtezőben. (ergo aki a 4. lesz a PL-ben, az szív egy nagyot :D)
Én úgy tudom, hogy a Chelsea a 6. Ha kiesnek és a Pool nyeri az FA-t, akkor egyáltalán indulhatnak akár EL-ben?
Üdv! Idén a Birmingham az angol másodosztályból játszott az európaligában mert megnyerték a ligakupát. Szóval ha a L.pool FA kupát nyerne, (de nemfog nem kell izgulni) akkor indulhatna az európaligába még akkor is ha 1ö-ik lesz szezon végére.

Milyen antifociról beszéltek? Nem nézitek az angol bajnokságot... a Chelsea nagyon is tud focizni! De a Barca ellen a Nou Campban mit vártatok. Sokan fikázzák Valdezt... ha nincs védelem... Puyol olyan lassú mint a fene... Lampard még mindig [auto_cenzúra] jó, Ramires meg berúgta azt amit 5-ből csak 1x tud. NEM kapus gol volt!
És azzal se ámítsátok magatokat, h tartalékos lesz a Chelsea..
meireles helyett essien, ramires helyett kalu vagy torres, vagy maluda, védelembe meg david luiz([auto_cenzúra] jó védő), ivanovic, cahill... szóval inkabb a Chelsea mint a real... nem? :D
tibor1158
Barça B
Hozzászólások: 85
Csatlakozott: 2008.10.27. 11:37:22

2012.04.25. 09:59:30

hát sajnálom hogy nem sikerült és ez a mocskos antifutball jutott a döntőbe. undorító lesz az idei BL döntő. nem hiszem hogy meg fogom nézni.
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2012.04.25. 09:44:05

Én annak szurkolok,majd hogy ne a Chelsea legyen a győztes.Nem lesz ott Terry,Ramires,Meireles...remélem benyalják.
Sándor_is
Jugador del Barça
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2012.01.13. 00:02:11

2012.04.24. 22:47:22

Hát, ezt így is, úgyis meg kellett volna nyerni.
Ahogy a Chelsea-nek anno 2009-ben az elődöntőt - függetlenül attól, hogy ott két elmaradt tizi volt, itt meg két elmaradt piros (Lampard, Drogba)

Jó volt látni, ahogy a végén szólt a "Tot el camp".

Nem mindig a jobb csapat nyer. Ez van... :(

Jövőre legalább lesz motiváció.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2012.04.24. 22:43:45

már csak az kell h holnap a real nyerjen vmi 7-0-ra és jo is leszek :cry:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
VictorValdes19
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 2836
Csatlakozott: 2006.07.21. 13:09:35
Tartózkodási hely: Szentpétervár

2012.04.24. 22:40:47

=D> Ezaz, ott van a Chelsea! Már csak a Madridnak kell bejutnia, s megtörténik a futball megcsúfolása. Holnap 1000-rel hajrá Robben és Ribery!
Viszlát az EB-ig.
" Ha nem lennének zsebtolvajok, nulla lenne a nemi életem." - Woody Allen
PUNK'S NOT DEAD!
"Szinte minden bánatunk a másokkal ápolt kapcsolatainkból fakad." - Schopenhauer
"..hogy élünk, vagy elégünk, azt a hatalom mondja meg.."
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3727
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2012.04.24. 17:04:23

visca el barca írta:az a csapat, amelyik megnyeri a bl-t, automatikusan kvalifikálja magát a bl-be.

ha a cselzi nyeri meg, aki most 5. a bajnokságban, akkor a PL 4. helye jogán indulhat, mégpedig a selejtezőben. (ergo aki a 4. lesz a PL-ben, az szív egy nagyot :D)
Én úgy tudom, hogy a Chelsea a 6. Ha kiesnek és a Pool nyeri az FA-t, akkor egyáltalán indulhatnak akár EL-ben?
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2012.04.24. 16:58:29

az a csapat, amelyik megnyeri a bl-t, automatikusan kvalifikálja magát a bl-be.

ha a cselzi nyeri meg, aki most 5. a bajnokságban, akkor a PL 4. helye jogán indulhat, mégpedig a selejtezőben. (ergo aki a 4. lesz a PL-ben, az szív egy nagyot :D)
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2012.04.24. 16:47:02

LG írta:
csabimo írta:Sziasztok segítséget kérnék!

Volna egy kérdésem, mégpedig h a Bl győztes automatikusan kvalifikálja-e magát a következő évi főtáblára?
Tudom h régen ez így volt, de úgy emlékeszem h ezt a szabályt el akarta törölni az uefa...nos ennyi lenne :)
Nem, a Liverpool 2005-s esete után le lett szögezve, hogy ez volt az utolsó ilyen. Egyébként én nem tudom, hogy ez jó-e. Persze valahol jogos, hogy minden csapat kvalifikálja csak magát a saját a bajnokságából, nem spekuláljon, de másrészt meg azért a címvédő hiánya mégsem tesz jót.
Igaz, eddig még egyszer sem fordult erre példa, hogy ez valóban előfordult volna.
Érdekes, mert a Chelsea-Arsenalt angol kommentárral néztem, és ott egész meccs alatt csak arról dumált a kommentátor, hogy a Chelsea mindent arra tesz fel, hogy majd a BL-győzelemmel kvalifikálják magukat jövőre is

szerk.: és a BL wikipédia oldalán is ezt írják
http://en.wikipedia.org/wiki/2012%E2%80 ... ons_League
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2012.04.24. 15:58:22

LG írta:
csabimo írta:Sziasztok segítséget kérnék!

Volna egy kérdésem, mégpedig h a Bl győztes automatikusan kvalifikálja-e magát a következő évi főtáblára?
Tudom h régen ez így volt, de úgy emlékeszem h ezt a szabályt el akarta törölni az uefa...nos ennyi lenne :)
Nem, a Liverpool 2005-s esete után le lett szögezve, hogy ez volt az utolsó ilyen. Egyébként én nem tudom, hogy ez jó-e. Persze valahol jogos, hogy minden csapat kvalifikálja csak magát a saját a bajnokságából, nem spekuláljon, de másrészt meg azért a címvédő hiánya mégsem tesz jót.
Igaz, eddig még egyszer sem fordult erre példa, hogy ez valóban előfordult volna.
Csak pl. idén előállhat az ugye,hogy a Chelsea a BL-re tesz fel mindent,megnyerik,de 5-ek lesznek.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21051
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2012.04.24. 15:56:37

csabimo írta:Sziasztok segítséget kérnék!

Volna egy kérdésem, mégpedig h a Bl győztes automatikusan kvalifikálja-e magát a következő évi főtáblára?
Tudom h régen ez így volt, de úgy emlékeszem h ezt a szabályt el akarta törölni az uefa...nos ennyi lenne :)
Nem, a Liverpool 2005-s esete után le lett szögezve, hogy ez volt az utolsó ilyen. Egyébként én nem tudom, hogy ez jó-e. Persze valahol jogos, hogy minden csapat kvalifikálja csak magát a saját a bajnokságából, nem spekuláljon, de másrészt meg azért a címvédő hiánya mégsem tesz jót.
Igaz, eddig még egyszer sem fordult erre példa, hogy ez valóban előfordult volna.
Avatar
csabimo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 946
Csatlakozott: 2006.01.13. 02:09:37
Tartózkodási hely: bonyhád

2012.04.24. 08:57:11

Sziasztok segítséget kérnék!

Volna egy kérdésem, mégpedig h a Bl győztes automatikusan kvalifikálja-e magát a következő évi főtáblára?
Tudom h régen ez így volt, de úgy emlékeszem h ezt a szabályt el akarta törölni az uefa...nos ennyi lenne :)
Válasz küldése