Bajnokok Ligája & Európa Liga

Foci a Barçán kívül
argyelan
Barça B
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2011.09.08. 14:24:05

2013.03.13. 23:19:04

sjd írta:Ezt is megértük, a világ legjobb bajnoksága kőkemény 0 csapatot delegál a legjobb 8 közé. 8) A kétcsapatos spanyol bajnokság meg 3-at. :D
Azért erre szívesen visszatérnék azokkal az arcokkal, akik még ősszel meg akartak győzni a PL felsőbbrendűségéről. :wink:

Amúgy aki nézte a meccset, a statisztikák alapján ez egy meddő Bayern fölényes meccsnek tűnt, olyan is volt? Vagy ennyire futotta a bajoroktól egy Arsenal ellen, mint amit az eredmény is mutat?
a baj az, hogy nem is engedték hogy legyen ott angol. lásd Nani kiállítását majd most a hiba amikor Walcottott megllították Face to face-be a kapussal. ;)
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.03.13. 23:18:15

pénteken sorsolás, remelem megkapjuk a galatát. de a szívem mélyén a psg-t várom, jó lenne enne elkenni a száját annak a mocsadék bandának. duplán tudnék örülni :lol:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1434
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2013.03.13. 23:00:19

sjd írta:Ezt is megértük, a világ legjobb bajnoksága kőkemény 0 csapatot delegál a legjobb 8 közé. 8) A kétcsapatos spanyol bajnokság meg 3-at. :D
Azért erre szívesen visszatérnék azokkal az arcokkal, akik még ősszel meg akartak győzni a PL felsőbbrendűségéről. :wink:
Azért ehhez a Málaga továbbjutáshoz a sorsolás is kellett. Egy MU vagy Bayern ellen jó eséllyel kizuhantak volna, de ez a mostani Porto teljesen fogalmatlan csapat, két teljes meccs alatt sem tudtak szabályos gólt lőni.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6739
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2013.03.13. 22:58:08

sjd írta:Ezt is megértük, a világ legjobb bajnoksága kőkemény 0 csapatot delegál a legjobb 8 közé. 8) A kétcsapatos spanyol bajnokság meg 3-at. :D
Azért erre szívesen visszatérnék azokkal az arcokkal, akik még ősszel meg akartak győzni a PL felsőbbrendűségéről. :wink:
Oké, de a Fulham biztosan megverné az Osasunát. :lol:

Én sem értettem sosem. Azon kívül, amit írsz, meg lehet nézni, miket nyert a spanyol válogatott, meg azt is, h mennyi játékost adott a válogatottba a La Liga. Esetleg azt, h mostanában mely liga csapatai nyertek több európai trófeát, ill. h mely liga játékosai vannak ott az aranylabda szavazás végén.

Ékes bizonyíték a mostani BL szezon is, mégha nem sokon múlt a spanyolok kiaesése, bár a Vale továbbjutása sem volt elképzelhetetlen. Szeretem a spanyol focit, na. Főleg a Real Madridot.

:mrgreen:
Avatar
pitta19
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 327
Csatlakozott: 2006.08.25. 09:59:59
Tartózkodási hely: Acélváros

2013.03.13. 22:55:21

shutterisland írta:a malagát szeretém elsősorban, de egy pokoli hangulatú török meccs is adná, na meg a milliárdosék ellen is oda lehetne csapni ibrának :D

a realt mindenképp el szeretném MÉG kerülni, tartósan fel kell javulni ahhoz, hogy le tudjuk őket győzni.
Szerintem itt már akárkit is kapunk, nem lehet könnyű meccsekre számítani.
A Realt én is mindenképpen elkerülném. Azért még el kell telnie pár mérkőzésnek, hogy kiderüljön, a Milan elleni formát tudják-e állandósítani, vagy esetleg megközelíteni + válogatott szereplések is jönnek. Leginkább én is Malagát választanám.
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.03.13. 22:48:24

a malagát szeretém elsősorban, de egy pokoli hangulatú török meccs is adná, na meg a milliárdosék ellen is oda lehetne csapni ibrának :D

a realt mindenképp el szeretném MÉG kerülni, tartósan fel kell javulni ahhoz, hogy le tudjuk őket győzni.
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.03.13. 22:47:25

Ezt is megértük, a világ legjobb bajnoksága kőkemény 0 csapatot delegál a legjobb 8 közé. 8) A kétcsapatos spanyol bajnokság meg 3-at. :D
Azért erre szívesen visszatérnék azokkal az arcokkal, akik még ősszel meg akartak győzni a PL felsőbbrendűségéről. :wink:

Amúgy aki nézte a meccset, a statisztikák alapján ez egy meddő Bayern fölényes meccsnek tűnt, olyan is volt? Vagy ennyire futotta a bajoroktól egy Arsenal ellen, mint amit az eredmény is mutat?
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6739
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2013.03.13. 22:46:58

ozsimiki írta:amúgy meg ha nem olyan idióták ülnének a bizottságokban,amilyenek, már rég hoztak volna egy értelmes szabályt arra az esetre is,amit most Neuer bemutatott. (de sok ilyet látni még) gól,erre megfogja a lasztit és nem engedi elvinni közepet kezdeni...ennél egyértelműbben nem lehet csalni az időt, eskü,h pirosokat osztogatnék az ilyen gusztustalanságokért, nem lenne sok belőle a pályán.
A fejesre kellett volna ilyen gyorsan vetődnie. Egyébként olyan nagy problémát nem látok benne, a fetrengést jobban utálom.

Malaga megcsinálta, kellemes ellenfélnek tűnhet. Kíváncsian várom a pénteki sorsolást, ez ebéd utáni sörömhöz pont jó lesz. Egyáltalán nem lennék elkeseredve, ha a Bayernt kapnánk (Real, Juve helyett, bár utóbbitól sem tartok), ellenünk nem tartom olyan erősnek őket.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára recrea 2013.03.13. 22:47:42-kor.
Avatar
pitta19
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 327
Csatlakozott: 2006.08.25. 09:59:59
Tartózkodási hely: Acélváros

2013.03.13. 22:44:53

Két hete arról cikkeztek, lehet, hogy nem lesz spanyol csapat a legjobb nyolc között. Ennek ellenére 3 alakulat is tovább ment...
Avatar
JanPieterzoon
Jugador del Barça
Hozzászólások: 167
Csatlakozott: 2009.02.01. 00:01:49

2013.03.13. 22:44:32

ozsimiki írta:gól,erre megfogja a lasztit és nem engedi elvinni közepet kezdeni...ennél egyértelműbben nem lehet csalni az időt, eskü,h pirosokat osztogatnék az ilyen gusztustalanságokért, nem lenne sok belőle a pályán.
Abszolút egyetértek, és több ilyen dolog is van a fociban. Például szabadrúgás és az ellenfél elrúgja a labdát. Kézilabdában teljesen jól meg van csinálva, hogy aki nem adja oda azonnal a labdát fault után az kapja is a két percet.

Amúgy ez a mai München nagyon gyenge volt, inkább ők jöjjenek, mint a Galatasaray :) Na jó, gondolom ez a mai meccsük gyengébb volt, és valójában biztosan többet tudnak, de azért megnyugtató, hogy nekik is vannak gyengébb meccseik.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára JanPieterzoon 2013.03.13. 22:45:51-kor.
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2013.03.13. 22:38:17

Csabi, nyugtass meg,h nem Artetanak van a legmagasabb IQ-ja nálatok.

grt a tisztes helytállásért! Bayern felült arra a bizonyos magas lóra, most még nem esett le róla.

amúgy meg ha nem olyan idióták ülnének a bizottságokban,amilyenek, már rég hoztak volna egy értelmes szabályt arra az esetre is,amit most Neuer bemutatott. (de sok ilyet látni még) gól,erre megfogja a lasztit és nem engedi elvinni közepet kezdeni...ennél egyértelműbben nem lehet csalni az időt, eskü,h pirosokat osztogatnék az ilyen gusztustalanságokért, nem lenne sok belőle a pályán.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6739
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2013.03.13. 22:34:55

A félelmetes Bayern...hagyjuk már.
Avatar
Messi199
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 272
Csatlakozott: 2008.11.04. 19:22:29
Tartózkodási hely: Győr , Koroncó

2013.03.13. 21:41:37

Ez a mai Bayern , nem nyújt valami lehengerlő produkciót , bár az Arsenal , a gólon kívül , nem sok pluszt mutatott , azt se gondolom , hogy 3 gólt fognak rúgni Münchenben . De ne legyen így .... főleg , hogy teljesen mindegy számomra , melyik jut tovább , ha BL-t akarnak nyerni a fiúk , így is úgyis mindenkit meg kell verni :roll: :D
Tots Unit Fem Forca !!
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2013.03.13. 20:54:42

Game90 írta:
bence-barca írta:Mi van Szczesnyvel?
Csak pihen.
Akkor még 1 összetett kérdést, ha nem gond:
Miért pihen? Wenger csak úgy gondolt egyet v formahanyatlás miatt? Esetleg nem nagyon lát már Wenger sem esélyt (ha ezt így nyilván nem is mondja ki) ?
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2013.03.13. 20:50:09

bence-barca írta:Mi van Szczesnyvel?
Csak pihen.

Na, már csak 2 kell... :P :)
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2013.03.13. 20:26:02

Hogyhogy Fabianski véd? Mi van Szczesnyvel?
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2013.03.13. 20:05:49

Bayern: Neuer - Lahm, Van Buyten, Dante, Alaba - Javi Martínez, Luiz Gustavo - Th. Müller, Kroos, Robben - Mandzukic.

Arsenal: Fabianski, Jenkinson, Mertesacker, Koscielny, Gibbs, Arteta, Ramsey, Rosicky, Walcott, Giroud, Cazorla.

Megmondom őszintén, engem ez a mai teljesen hidegen hagy... :oops:
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.03.13. 18:53:51

visca el barca írta:
juvét nem láttam mostanában igy nem tudom mennyire erősek...
Rendkívül szervezettek, és ha vki, akkor ők marha jól tudnak bekkelni. Ráadásul fizikálisan is nagyon jók, a pontrúgásoknál nagy gondban lennénk. Jöjjön egy Porto :!: :D
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.03.13. 17:08:17

visca el barca írta:juvét nem láttam mostanában igy nem tudom mennyire erősek...
Őket elkerülném mindenképp. A Milánnál jobbak, de ami nyomós érv ellenük, hogy olaszok...ennyi éppen elég volt belőlük! :roll:
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.03.13. 17:02:08

1000x inkább mint a bayern mint a real. a bayern egy játszó csapat, ők nem tudnak bekkelni, labdabirtoklásra építenek, sokkal könnyebb lenne ellenük. ellenben a real taktikája kb mint a faék. rúgd előre ronaldonak, ő lefut bárkit aztán kész. ellenünk meg ez sajnos nagyon jól megy nekik 8az elmult pár meccsen)

persze én sem vagyok álszent, jöhet nyugodtan a galata.

juvét nem láttam mostanában igy nem tudom mennyire erősek...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3974
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2013.03.13. 16:53:05

Én legjobban a Porto-Malaga továbbjutójának örülnék!
Mindkét csapat verhető kategória.

A tegnapi teljesítmény alapján valójában akárki jöhet ellenfélnek.
Avatar
redmiller
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4097
Csatlakozott: 2004.10.12. 19:29:23
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2013.03.13. 15:39:37

Varatrix írta: Azért az őszinteség határain belül inkább a Galata mint a Bayern, vagy Real. A legjobb lenne ha ők egymást vernék ki, mert legalább az egyiktől megszabadulnánk. Nagyon erős mindkettő, ráadásul a Real megtanult játszani ellenünk szóval ott is kéne egy elemezgetős hetet tartani, ha szeretnénk valamit ellenük. De abban egyetértek hogyha tudjuk ezt játszani sikeres lehet a BL szereplés. Óvatosnak kell lenni, és helyén kezelni az ellenfeleket. A Madridnak pl nem lehetne így neki menni.
Részemről kerülném a törököket... Nem túl jó Barcás emlékeim vannak (tippmix bukták...) velük kapcsolatba... A Galatánál meg pokoli hangulat lenne...
Részemről inkább a Bayern...
By red
http://hirosliga.gportal.hu
Hajrá kecskeméti kosár! Hajrá KTE!
Catalonia is not Spain!Visca el Barça!
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2013.03.13. 13:44:13

Ha így dolgozunk, mint tegnap, akkor teljesen mindegy, hogy kit kapunk ellenfélnek.
Természetesen a legnagyobb ellenfelünk a Bayern, ugyanakkor a taktikájuk nem a legnehezebben emészthető kategória számunkra. A Valencia-hoz, vagy Atletico Madridhoz tudnám őket hasonlítani, akik elsősorban labdabirtoklásra játszanak, de ellenünk kénytelenek ebből visszavenni, ugyanakkor nem a 20%-ra voksolnak, hanem 40% körüli birtoklást tudnak elérni. Szóval nem egy leparkolós csapat, amely -szerintem- számunkra a legnehezebb ellenfél lenne.

A leparkolós, rusnya csapatok közül persze a Madrid a legerősebb, de ne tévesszen meg senkit az utóbbi pár meccs.
Sajnos a sajtóban és főleg a túloldalon nagyobb lett a hangjuk az embereknek azóta, hogy le tudtak győzni egy
1. hullámvölgyben lévő,
2. motiválatlan,
3. alig futó Barcelona-t,
4. enyhe bírói rásegítéssel.
Nincs okunk félni ellenük sem, mivel a tegnapi futómennyiséggel ők is megkapnák a megérdemelt büntetésüket, ha újra találkoznánk velük. Egyetlen ok, amiért én nem játszanék velük, hogy undorítónak tartom az egész társaságot, és nem akarok hányingerrel küzdeni meccs közben.
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.03.13. 13:25:36

Egyébként a Bayern mellettünk a legnagyobb esélyes továbbra is. A Realt én nem érzem annyira jónak, függetlenül attól, hogy most 3 nagy meccset meg tudtak nyerni.

Viszont egyáltalán nem bánnám, ha a bajorokat kapnánk a negyeddöntőben. Ők stílusukból adódóan nem lennének képesek arra mint a Milan. Nem játszanának teljesen nyíltan, de bőven több területünk lenne és az idén félelmetesen jó védelmüket is könnyedén zavarba tudnánk hozni szvsz. Ha a tegnapihoz hasonló arcunkat hoznánk ellenük, akkor szerintem könnyebb továbbjutás lenne mint az olaszok ellen.
Az idei Bayernt jobbnak tartom mint a Realt, mégis jóval könnyebb párharc lenne. Egyszerűen fekszik nekünk a Bayern játéka.

Mindezt azért fejtegettem, mert van egy olyan megérzésem, hogy őket fogjuk kapni. :)

A Real-nak pedig a Dortmundot kívánom! :)
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
JanPieterzoon
Jugador del Barça
Hozzászólások: 167
Csatlakozott: 2009.02.01. 00:01:49

2013.03.13. 13:19:51

Persze jobb lenne a Galata, mint a München vagy a Real, de szerintem lassan lehetne bízni annyira a csapatban, hogy ne kelljen már a leggyengébb ellenfélért imádkozni. Reménykedjen a Galatában a Porto vagy Psg vagy a Real, ha mi vagyunk a legjobbak, akkor tökmindegy ki jön, féljenek a többiek :twisted:

Ha a tegnapi játékot hozzák, akkor bárkit le lehet győzni, ha meg a két héttel ezelőttit, akkor meg igazándiból tök mindegy, mert úgysem jön össze a BL cím.
Válasz küldése