Bajnokok Ligája & Európa Liga

Foci a Barçán kívül
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3230
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2022.10.26. 23:22:25

Sajnos ennyit a Ligáról és az abban elért teljesítményeinkről.
EL kezdésig szerencsére sok idő van, de nagyot kell változnunk ahhoz, hogy ne zúgjunk ki onnan is valami kiscsapattal szemben.
A sorsoláskor sok csapat kívánságlistáján leszünk a jelenlegi teljesítményünk alapján.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2022.10.26. 23:10:10

Na csak a RM oregbitheti a spanyol csapatok hírnevét a blben. Atletico drámai meccsen szintén kiesett. Nem gondoltam volna
Kép
Kép
Kép
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5143
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2022.10.26. 19:32:06

na akkor izgulni nem kell majd este.
Kép
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4091
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2022.10.26. 19:26:17

35 percig voltunk bent még a BL-ben... 35 perc alatt 10 kapura lövés, ebből 3 kaput eltaláló.... Amúgy se volt az az Isten, hogy az olaszok otthon, 75 ezer fanatikus előtt ne üssék meg a Plzen-t... Amúgy érdekes lett volna, hogy ha esetleg a Plzen nyer, akkor nekünk azért is kellett volna teperni a Bayern ellen, hogy az utolsó meccsen ne kelljen az EL-ért élet-halál harcot vívni a cseheknél... :lol:
Kép
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2022.10.26. 19:10:41

Olyan szinten az Inter irányít, hogy lehetetlen kategória, hogy ne nyerjenek az olaszok. De ez a helyzet a mi hibánk totálon.
Kép
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2022.10.26. 14:23:35

Kovbal88 írta:
2022.10.26. 12:46:26
csababarca írta:
2022.10.07. 11:43:40

Hát, a worldclass alapanyag az Gavinál én nem tudom miben merül ki.
Szerintem ő egy jó iparos lehet majd, semmi másban nem extra, "csak" hogy nagy a munkabírása, és tényleg küzdős.
Pedri tök más szint, ő extra már most is, szeme van a játékhoz, skilljei is rendben vannak.

15-20 éve még ritkaságszámnak ment, hogy bedobálnak tiniket a csapatba, mostmár egyre jellemzőbb.
Abból felesleges kiindulni, hogy a 17-18 éves Xavi mit csinált, vagy Iniesta, teljesen más közeg volt akkor a futballban.
Akkor, hogy bekerülj ilyen idősen egy csapat rotációjába tényleg extrának kellett lenned, ma meg zsákszámra ömlenek ki a tinik az akadémiákról, és mutatkoznak be a top csapatoknál is.
A kérdés, hogy meg tudnak-e ragadni, ez a nehezebb.
PEdrinél és Gavinál ilyen gond nem lesz, mert már megragadtak.

De míg én Pedrinél látok egy Iniesta féle karriert, és kp vezérszerepet, addig Gavinál ezt egyáltalán nem látom. Egy Pedro szintű hasznos kiegészítő szint van benne az eddigiek alapján nálam. Ez se semmi, tehát nem kell lenézésnek tekinteni, mert Pedro is nagyon kellett a sikereinkhez.

Bár ezzel a véleményemmel itt egyedül vagyok, de a Gavihype-t nem tudom értelmezni egyelőre.
Bojan, meg a két dos Santos, meg az új Ronaldinhonak illetve Messinek volt kikiálltva, meg lehet nézni hol vannak most, nincs semmi összefüggés
Pedrinek és Gavinak is van még hova fejlődnie, mindenesetre, már az is figyelemre méltó, hogy kezdők a Barcelonában ilyen fiatalon
Gavi még nagyon "nyers". Ha nem is lesz worldclass, vagy top 3, de olyan játékos, aki a top csapatokba is odafér könnyen lehet. Hiába játszott már sok meccsen még távol áll a kész játékostól. Pedriben sem láttak sokat az első-másfél évében. Kb egy SR 2.0-ról szólt a fáma, aztán látjuk most hol tart. Nagyon korai még megítélni Gavit, fejben, fizikumban, rutinban még rengeteget fejlődhet. Alig 18 évesen még nem lehet pálcát törni felette, de az hogy eddig mit mutat, az átlag feletti és biztató. És szerintem nincs akkora "Gavihype", objjektíven megítélve a jövő játékosa. Ha 20 évesen is ezen a szinten lesz, nem látni fejlődést, akkor lehet beszélni arról, hogy csak egy hasznos kiegészítőember vagy egy Betis/Villarreal szint.
És lehet, hogy más közeg volt a futball, de Guardiola sérülése nélkül, lehet, hogy Xavi is oda-vissza repkedett volna a kölcsönökből.

Dos Santosék szerintem nem voltak akkora tehetségnek kikiáltva. Talán JDS-ben volt több, mint amit elért.
Bojan esetében fejben tört meg valami. Nem volt hatalmas tehetség, de egy jó kis gólvágó lehetett volna, ezt azért bizonyította is. Valami nála eltört.
És a fentiek, illetve Gavi között (de ide vehető Jeffren, Assulin és a többi "bukott) nagy különbség, hogy nem voltak képesek megugrani a lécet, Gavi bebizonyította, hogy az első csapatban is van helye, olykor talán túl sok perc, de alapvetően jogosan van itt)

Iniesta története annyiban más, hogy ő 20-21 évesen került oda, hogy, ha nem is volt alapember, már stabilan játszott a felnőtt csapatban. Úgyhogy még sem Pedrit, sem Gavit nem lehet összehasonlítani.
Forca Barca!!!!
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2022.10.26. 12:46:26

csababarca írta:
2022.10.07. 11:43:40
PorSiempre írta:
2022.10.07. 09:41:11
Nem tudom, hogy az itteniek közül hányan látták a 17-18 éves Xavi-Iniesta duót. Nos a helyzet az, hogy hiába megy itt Gavi ekézése a srác egy World Class alapanyag, ahogy Pedri is. A huszon pár éves Xavi-t és Iniesta-t el akarták adni, mert olyan lapos volt a teljesítményük. Az, hogy mi lett a történet vége azt meg mindenki tudja.
Ergo kár bántani egy kölyköt , mert egyből egy Iniesta-t akarunk. Senki nem lesz 18 évesen prime Xavi v Iniesta.
Hát, a worldclass alapanyag az Gavinál én nem tudom miben merül ki.
Szerintem ő egy jó iparos lehet majd, semmi másban nem extra, "csak" hogy nagy a munkabírása, és tényleg küzdős.
Pedri tök más szint, ő extra már most is, szeme van a játékhoz, skilljei is rendben vannak.

15-20 éve még ritkaságszámnak ment, hogy bedobálnak tiniket a csapatba, mostmár egyre jellemzőbb.
Abból felesleges kiindulni, hogy a 17-18 éves Xavi mit csinált, vagy Iniesta, teljesen más közeg volt akkor a futballban.
Akkor, hogy bekerülj ilyen idősen egy csapat rotációjába tényleg extrának kellett lenned, ma meg zsákszámra ömlenek ki a tinik az akadémiákról, és mutatkoznak be a top csapatoknál is.
A kérdés, hogy meg tudnak-e ragadni, ez a nehezebb.
PEdrinél és Gavinál ilyen gond nem lesz, mert már megragadtak.

De míg én Pedrinél látok egy Iniesta féle karriert, és kp vezérszerepet, addig Gavinál ezt egyáltalán nem látom. Egy Pedro szintű hasznos kiegészítő szint van benne az eddigiek alapján nálam. Ez se semmi, tehát nem kell lenézésnek tekinteni, mert Pedro is nagyon kellett a sikereinkhez.

Bár ezzel a véleményemmel itt egyedül vagyok, de a Gavihype-t nem tudom értelmezni egyelőre.
Bojan, meg a két dos Santos, meg az új Ronaldinhonak illetve Messinek volt kikiálltva, meg lehet nézni hol vannak most, nincs semmi összefüggés
Pedrinek és Gavinak is van még hova fejlődnie, mindenesetre, már az is figyelemre méltó, hogy kezdők a Barcelonában ilyen fiatalon
Kassandra
Jugador del Barça
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2020.07.14. 22:13:30

2022.10.26. 11:23:15

csababarca írta:
2022.10.26. 11:13:16
Kassandra írta:
2022.10.26. 11:04:44
Nem nehéz, sőt én sem szeretem CR-t madridista létemre, és Haalandot is jobban szeretem Mbappénál (ide nem írhatom, h madridista létemre), de az én állításom annyi volt, hogy amikor az a kérdés, hogy ki jobb futballista, az emberek legnagyobb része nem tud a szimpátiától függetlenül választani.
Szimpátiát nagyon nehéz félretenni.
De akkor én erre azt mondom, hogy az európaiak meg CR-el szimpatizáltak a szavazásoknál, azért szavaztak rá.
Bumm. Tudjuk cáfolni? Nem, se az ellenkezőjét.

Amíg nem statisztika alapúak ezek a díjak, addig az emberi tényezőt nem tudod kizárni.
Ezen kár háborogni, minden ilyen döntés szubjektív valahol legyen az aranylabda, oscar díj, ilyen olyan díjak.
Az európaiak Messire szavaztak azokban az években, amikor megérdemelte, és kevésbé, amikor nem.
Szimpátiához meg annyit, hogy igazad van, nehéz félretenni, de nem mindegy az arány, meg minél szakmaibb valaki, annál inkább képes erre. Az ilyen-olyan afrikai csapatkapitányok, vezetőedzőkre ez kevésbé igaz.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2022.10.26. 11:13:16

Kassandra írta:
2022.10.26. 11:04:44
Nem nehéz, sőt én sem szeretem CR-t madridista létemre, és Haalandot is jobban szeretem Mbappénál (ide nem írhatom, h madridista létemre), de az én állításom annyi volt, hogy amikor az a kérdés, hogy ki jobb futballista, az emberek legnagyobb része nem tud a szimpátiától függetlenül választani.
Szimpátiát nagyon nehéz félretenni.
De akkor én erre azt mondom, hogy az európaiak meg CR-el szimpatizáltak a szavazásoknál, azért szavaztak rá.
Bumm. Tudjuk cáfolni? Nem, se az ellenkezőjét.

Amíg nem statisztika alapúak ezek a díjak, addig az emberi tényezőt nem tudod kizárni.
Ezen kár háborogni, minden ilyen döntés szubjektív valahol legyen az aranylabda, oscar díj, ilyen olyan díjak.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Kassandra
Jugador del Barça
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2020.07.14. 22:13:30

2022.10.26. 11:04:44

De azt meg nem nehéz megérteni, hogy az egoista, magamutogató emberek egy idő után antipatikussá válhatnak. És lehet szépítgetni, CR kifelé mindig is többet mutatott magából, mint Messi. Példa erre az idétlen gólörömei, a feszítgetések, stb.
Nem nehéz, sőt én sem szeretem CR-t madridista létemre, és Haalandot is jobban szeretem Mbappénál (ide nem írhatom, h madridista létemre), de az én állításom annyi volt, hogy amikor az a kérdés, hogy ki jobb futballista, az emberek legnagyobb része nem tud a szimpátiától függetlenül választani.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2022.10.26. 10:52:28

Gondolom véletlen vagy a média tudatos hadjárata volt ez, hogy Messiről a jófiú karaktert alakították ki, CR-ből meg a rosszat.
Bár ezt csak ti mantrázzátok állandóan, mindkét játékos abszolút el van ismerve minden szinten.
De azt meg nem nehéz megérteni, hogy az egoista, magamutogató emberek egy idő után antipatikussá válhatnak. És lehet szépítgetni, CR kifelé mindig is többet mutatott magából, mint Messi. Példa erre az idétlen gólörömei, a feszítgetések, stb.

Messinek is megvoltak a stiklijei, de a pályán tudott viselkedni, egy-két kivételtől eltekintve.

Ez a gól kérdés meg totál lényegtelen, Cé agyonnyerte magát a BL-ben, Messi sem panaszkodhat, de nyilván csalódás, hogy csak 3 BL-t nyert. (4et, de az elsőben epizodista volt)
Az, hogy ki lesz az örökranglista élén...hát nem tudom mennyire releváns ez.
Ettől nem lesz Cé kisebb játékos, ha véletlen Messi beelőzné.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Kassandra
Jugador del Barça
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2020.07.14. 22:13:30

2022.10.26. 10:40:43

NovaProspekt írta:
2022.10.26. 07:54:32
Kassandra írta:
2022.10.26. 07:17:13
Amúgy a közvélemény szemében már ő nyert, mert ő a jófiú ebben a mesében. Ugyanúgy, ahogy az esetleges Haaland-Mbappé rivalizálás is már eldőlt előre teljesítménytől függetlenül.
emiatt csak a madridisták szemében nyert maximum, másoktól nem olvastam még ezt. :D
Nem jársz nyitott szemmel. Mbappé a pénzéhes arabbérenc, aki az egész klubot akarja, mindenkit kitúrna maga körül, még az első osztályon való repülést is felróják neki. Ezen már nem tud fordítani (szerintem). Vele szemben Haaland mindenkit szeret, mindenki szereti, mindenkivel pacsizik, meditál, és még a staffnak is emberségesen a kezébe adja a kabátot, nem hanyagul odadobja, mint a többi paraszt.
Ezt a sajtó imádja, és ha mindegyiknél megkesz a teljesítmény, felépítik majd a rivalizálást, amiben könnyen kiosztják ezeket a szerepeket. Azt meg hollywoodból már tudjuk ugye, hogy mindig a jófiúk nyernek.

Szerintem ez eldőlt előre, max annyi történhet, hogy nem hozzák a teljesítményt, és nem fognak rivalizálni. A franciának annyi előnye van, hogy a válogatottban jobb eredményeket fog hozni. De a szoros szavazásokon a fentiek miatt szerintem a viking többen fog nyerni.
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1912
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2022.10.26. 07:54:32

Kassandra írta:
2022.10.26. 07:17:13
Amúgy a közvélemény szemében már ő nyert, mert ő a jófiú ebben a mesében. Ugyanúgy, ahogy az esetleges Haaland-Mbappé rivalizálás is már eldőlt előre teljesítménytől függetlenül.
emiatt csak a madridisták szemében nyert maximum, másoktól nem olvastam még ezt. :D
Kassandra
Jugador del Barça
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2020.07.14. 22:13:30

2022.10.26. 07:17:13

Anélkül, hogy elvitatnám, hogy Messi jobb CR-nél; azért a PSG-ből megszórni a Maccabit nem ugyanaz, mint a (tavalyi) MU-ban szenvedni. Majd tavasszal a nagy meccseken bizonyíthat Leo, sosem az ősszel volt baj nála. :D
Másrészt, ha megnyeri a vb-t, - amire láthatóan van esély - akkor pont tök mindegy lehet neki a BL gólok száma.

Amúgy a közvélemény szemében már ő nyert, mert ő a jófiú ebben a mesében. Ugyanúgy, ahogy az esetleges Haaland-Mbappé rivalizálás is már eldőlt előre teljesítménytől függetlenül.

A Madrid meg kikapott, de még annyi tétje se volt nekik, mint a ti ma esti szerepléseteknek, és a kezdő is totál pihentetős volt. Azért nagyon ne lelkesedjetek be ettől az eredménytől!
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6888
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.10.26. 01:22:06

Öröm nézni Leot, és isén visszanyert kicsit a gyorsaságából is. 2 jó év minimum benne van még, és a PSG-ben sok gólt fog még lőni. De hát mindegy is, ha végül nem érné utol CR-t, kb minden statban veri, gólokban meg kb ugyanaz lenne, nem sok kérdés lesz.

És remélem, hogy ő jobban fog öregedni, mint a portugál, nem szívesen nézném végig ahogy döntögeti a saját szobrát.

A Madrid meg egyáltalán nem vette komolyan a meccset, ha komolyan veszik, teljesen más a vége. Ők még jó darabig nem tudják elképzelni, hogy lehet elveszteni egy lényegesebb meccset (sezmben velünk, akik még egy darabig nem tudjuk elképzelni, hogy lehet megnyerni). Tök érdekes ez két játékban hasonló szintű csapatnál...

A Juve viszont legalább nem röhög rajtunk, tökéletes sorstársak, csak ők még mélyebbre zuhantak. :D Pedig hát előző téltől nézve kb ugyanannyi pénzt költöttek el, mint mi. Ott se játék, se eredmény egyik fronton sem, olasz szinten kb sztárgárdával.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
szbsz
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 320
Csatlakozott: 2018.11.06. 12:25:42

2022.10.25. 22:55:29

dinhopuyol írta:
2022.10.25. 22:47:02

Köszi!
Ezt az évet ha megnyomja, akkor elég lehet egy év is. Nem hiszem, hogy Cr fog még BL csapatnak kelleni, max egy Sporting ha egyáltalán bejutnak.
Plusz ebben a szezonban megvan az esélye mindenből nyerni még egyet, a "riválisok" jelenlegi formályát nézve:D
"Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that"
dinhopuyol
Barça B
Hozzászólások: 61
Csatlakozott: 2020.10.23. 20:09:41

2022.10.25. 22:47:02

csababarca írta:
2022.10.25. 22:42:06
dinhopuyol írta:
2022.10.25. 22:29:57
Hány gólocska kell jelenleg a Messi fiúnak, hogy átvegye a vezetést a BL örökranglistán?
Idén hálIsten szépen menetel..
140 van Cének, Messinek a mai duplával 129.
Azért még kellene 1-2 jó év, főleg, hogy szerintem még Ronaldo is fog gólokat lőni, ha nem durcizik be végleg, és vonul vissza.
Köszi!
Ezt az évet ha megnyomja, akkor elég lehet egy év is. Nem hiszem, hogy Cr fog még BL csapatnak kelleni, max egy Sporting ha egyáltalán bejutnak.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2022.10.25. 22:42:06

dinhopuyol írta:
2022.10.25. 22:29:57
Hány gólocska kell jelenleg a Messi fiúnak, hogy átvegye a vezetést a BL örökranglistán?
Idén hálIsten szépen menetel..
140 van Cének, Messinek a mai duplával 129.
Azért még kellene 1-2 jó év, főleg, hogy szerintem még Ronaldo is fog gólokat lőni, ha nem durcizik be végleg, és vonul vissza.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Z.Chris
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 455
Csatlakozott: 2009.02.15. 17:37:41
Tartózkodási hely: Debrecen

2022.10.25. 22:41:28

dinhopuyol írta:
2022.10.25. 22:29:57
Hány gólocska kell jelenleg a Messi fiúnak, hogy átvegye a vezetést a BL örökranglistán?
Idén hálIsten szépen menetel..
Mai meccs előtt: 140 - CR, 127 - Messi. (jelenleg Messinek +2).
Forrás: https://www.uefa.com/uefachampionsleagu ... o-lionel-/
dinhopuyol
Barça B
Hozzászólások: 61
Csatlakozott: 2020.10.23. 20:09:41

2022.10.25. 22:29:57

Hány gólocska kell jelenleg a Messi fiúnak, hogy átvegye a vezetést a BL örökranglistán?
Idén hálIsten szépen menetel..
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2022.10.25. 21:49:01

Vakmacska írta:
2022.10.25. 21:21:58
Közben a Lipcse alázza a Realt. 18 perc alatt kettőt vágtak, és volt még három nagy helyzetük.
És az eredmény 2-1:D
kérdés tudnak-e nyerni, láttunk már ilyen "alázásokat" amiknek egész más vége lett.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2022.10.25. 21:21:58

Közben a Lipcse alázza a Realt. 18 perc alatt kettőt vágtak, és volt még három nagy helyzetük.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2022.10.13. 22:56:20

Óriási szurkolás, nagyon fontos pontok. A FRADI SZÍV

Nagyon beszorították a csapatot a végén,de még így is voltak lehetőségek.

Óriási mondat: 9 pont a IX.keruletben

Szép volt fiúk
Kép
Kép
Kép
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2022.10.11. 22:28:25

Auba betalált a Milan ellen
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3230
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2022.10.08. 12:44:35

Mindíg lesznek véleményes szituációk, melyeken a VAR használata sem változtat.
Ami pedig véleményes, az befújható, lefújható, de akár tovább is engedhető. Ezekben simán benne van az is, hogy ugyanaz a spori egyik meccsen ilyen ítéletet hoz, a másikon pedig az ellenkezőjét.
Például a kezezés szabályának magyarázata is képlékeny. "Aktuális testmozgásnak megfelelő természetes kar/kéz pozíció" és a szövegben is benne van, hogy a játékos a "büntetés kockázatát vállalja magára", így nem igazán lehetnek az ítéletek sem következetesek.
Ugyanakkor azért elmondható szerintem, hogy a VAR az esetek többségében működik és mindenképpen előrelépés a korábbiakhoz képest.
Válasz küldése