Bajnokok Ligája & Európa Liga

Foci a Barçán kívül
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2022.10.08. 10:38:47

grgly50 írta:
2022.10.07. 21:51:27


Valóban régen is voltak bírói "tévedések", amikről néha bebizonyult, hogy tudatos volt!
Az általam említett les helyzetek:
Nem tudjuk, milyen információ csere zajlik egy-egy VAR vizsgálat közben a játékvezető és a videó szoba között. Én azonban azt nem tudom elfogadni, hogy egyik játékvezető más szabálykönyvből dolgozik, mint a másik, még visszanézés után is.
Egyetértek, csak sajnos nem működik a gyakorlatban, amit mondasz. Még ugyanaz a játékvezető is máshogyan ítél meg két egyformának tűnő helyzetet. Barcásként, nem igazán szeretnék bírózni, azért vannak csapatok akik sokkal rosszabbul járnak. PL a PSG tavaly, de a Real -City meccsen befújt 11-es is max adható volt, nem pedig egyértelmű szabálytalanság.
Avatar
grgly50
Capitá del Barça
Hozzászólások: 760
Csatlakozott: 2018.02.07. 21:37:09

2022.10.07. 21:51:27

Kovbal88 írta:
2022.10.07. 19:26:36
grgly50 írta:
2022.10.06. 19:35:55

Nekem úgy tűnik, hogy VAR ide, VAR oda, hogy "Ha akarom vemhes, ha akarom nem vemhes"
Régen is voltak bőven bírói tévedések. Ezeket a Var -ral se lehet száz százalékig kiszűrni. A Var lesre nagyon jó. Szinte minden meccsen akad több tizenegyes gyanús szituáció, azokat egyszerűen nem lehet eldönteni. Szögletnél nincs olyan, hogy ne birkóznának egymással a játékosok. Nincs jó megoldás sajna
Valóban régen is voltak bírói "tévedések", amikről néha bebizonyult, hogy tudatos volt!
Az általam említett les helyzetek:
Nem tudjuk, milyen információ csere zajlik egy-egy VAR vizsgálat közben a játékvezető és a videó szoba között. Én azonban azt nem tudom elfogadni, hogy egyik játékvezető más szabálykönyvből dolgozik, mint a másik, még visszanézés után is.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.10.07. 20:25:58

Jó volt az a VAR az elmúlt pár évben, nem csak lesre. Az ilyen objektív dolgoknál szinte kivétel nélkül jó döntések születtek, hisz nem lehet azt mondani, ha valaki a feje magasságában beleüt egy labdába, mögötte meg ráadásul érkezik a támadó fejelni is, akkor az nem szabáltalanság. Én azóta nem láttam ilyen arcátlanságot kb, amióta bevezették. Az elején volt némi kavarc, főleg az angoloknál, de inkább a dinamikában, hogy mikor hívjuk ki a bírót, stb. A kezezésnél is voltak nyilván szubjektívebb esetek, de amióta ennyire egyértelűsítették a dolgot, azóta talán soha nem láttam, hogy ilyet ne fújtak volna be. Ez egyszerűen döbbenetes volt, még ma sem értem, hogy történhetett meg ilyen.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2022.10.07. 19:26:36

grgly50 írta:
2022.10.06. 19:35:55
Az elmult napokban sorozatban jönnek olyan bírói ítéletek, amelyek értelmezése egyértelműen a bíróra van bízva. Illetve, saját szabályok szerint döntenek.
Volt egy REAL-Ossasuna meccs, ahol a lesen lévő Madridi játékos még nyúl is lábbal a labdáét. A játékvezető nem ítélte kapus zavarásnak.
Tegnap a Leipzig-Celtic mérkőzésen Szoboszlai gólját vette el a bíró, mert a lesen lévő lipcsei játékos lehúzta a fejét a 11-es pontnál, hogy ne érjen a labdához. 11 méterre zavarta a kapust.
S itt van most a Zvezda-Fradi meccs. A szerb játékos ráfejeli a közvetlen előtte álló fradi játékos kezére a labdát. Ez 11.es.
Na, és ott van az Inter -Barca meccs .
Nekem úgy tűnik, hogy VAR ide, VAR oda, hogy "Ha akarom vemhes, ha akarom nem vemhes"
Régen is voltak bőven bírói tévedések. Ezeket a Var -ral se lehet száz százalékig kiszűrni. A Var lesre nagyon jó. Szinte minden meccsen akad több tizenegyes gyanús szituáció, azokat egyszerűen nem lehet eldönteni. Szögletnél nincs olyan, hogy ne birkóznának egymással a játékosok. Nincs jó megoldás sajna
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2022.10.07. 13:37:45

csababarca írta:
2022.10.07. 11:43:40
PorSiempre írta:
2022.10.07. 09:41:11
Nem tudom, hogy az itteniek közül hányan látták a 17-18 éves Xavi-Iniesta duót. Nos a helyzet az, hogy hiába megy itt Gavi ekézése a srác egy World Class alapanyag, ahogy Pedri is. A huszon pár éves Xavi-t és Iniesta-t el akarták adni, mert olyan lapos volt a teljesítményük. Az, hogy mi lett a történet vége azt meg mindenki tudja.
Ergo kár bántani egy kölyköt , mert egyből egy Iniesta-t akarunk. Senki nem lesz 18 évesen prime Xavi v Iniesta.
Hát, a worldclass alapanyag az Gavinál én nem tudom miben merül ki.
Szerintem ő egy jó iparos lehet majd, semmi másban nem extra, "csak" hogy nagy a munkabírása, és tényleg küzdős.
Pedri tök más szint, ő extra már most is, szeme van a játékhoz, skilljei is rendben vannak.
Gavinál szerintem ez a megítélés a kettő között van. A teljesítménye nagyon rapszodikus. Van amikor inkább csak az megy, hogy hajt, megy, de nem tud lényegesen pozitív irányba vinni a csapatot, de látni rajta sok extrát is. Nem egyszer már tavaly is volt MOM.
A kérdés, hogy ez kijön-e belőle vagy marad egy jó iparos szint -ahogy fogalmaztál- az kérdés. Az első egy-másfél szezonjában Pedriből még kevesebbet írt még a fórum nagy része. Egy SR szintű jövő lett belőve neki. Most pedig már posztján klasszis.
Így van ez pl. Baldénál. Nagyon ígéretes, de lehet belőle egy Miranda vagy egy Alba is.
Iniesta mondjuk 20 évesen ha nem is klasszis, de már több mint ígéret volt, Xavi viszont nagy eséllyel elkallódik, ha nem jön közbe Pep sérülése.

A játékvezetésre kitérve ebben sajnos az a legidegesítőbb, hogy lehetséges, a továbbjutás ment el, de ott, akkor és utólag is teljesen tehetetlen az ember.
Még ha a gólt vagy tizenegyest nem adja meg, akkor rá lehetett volna fogni, hogy következetes és egyfajta felfogásban értelmezi a kezezés fogalmát, de így ez megfoghatatlan. Viszont az sajnálatos és teljesen érthetetlen, hogy még a VAR időszakában is születhetnek ilyen döntések és még így is ilyen "hatalom" van a játékvezetők kezében.
Forca Barca!!!!
hapci
Barça B
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2019.01.30. 20:32:23

2022.10.07. 11:49:07

grgly50 írta:
2022.10.06. 19:35:55
Nekem úgy tűnik, hogy VAR ide, VAR oda, hogy "Ha akarom vemhes, ha akarom nem vemhes"
Engem az érdekelne, hogy vajon mi történik a meccs után? A bírók visszanézik-e és értékelik-e a saját munkájukat? És ha látják, hogy hibáztak - akkor vajon mi lesz, lesz-e egyáltalán következménye? Szégyenli-e magát például az a kedves holland bíró, aki két meccset is alapvetően és negatívan befolyásolt a Barca ellen? Mert a hibája komoly anyagi következményekkel jár - és a "normál" világban ezt szankcionálják... Ha munkavégzés közben kárt okozol - mindegy, hogy véletlenül-e - akkor felelős vagy érte. Itt nagyságrendekkel nagyobb pénzek és értékek sérülnek - ezek szerint minden következmény nélkül? Lehet, hogy 100 éve amikor a játékvezetés elveit lefektették ez még nem számított - de finoman szólva sem tartott lépést a változásokkal a felfogás, felelősségvállalás :(
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2022.10.07. 11:43:40

PorSiempre írta:
2022.10.07. 09:41:11
Nem tudom, hogy az itteniek közül hányan látták a 17-18 éves Xavi-Iniesta duót. Nos a helyzet az, hogy hiába megy itt Gavi ekézése a srác egy World Class alapanyag, ahogy Pedri is. A huszon pár éves Xavi-t és Iniesta-t el akarták adni, mert olyan lapos volt a teljesítményük. Az, hogy mi lett a történet vége azt meg mindenki tudja.
Ergo kár bántani egy kölyköt , mert egyből egy Iniesta-t akarunk. Senki nem lesz 18 évesen prime Xavi v Iniesta.
Hát, a worldclass alapanyag az Gavinál én nem tudom miben merül ki.
Szerintem ő egy jó iparos lehet majd, semmi másban nem extra, "csak" hogy nagy a munkabírása, és tényleg küzdős.
Pedri tök más szint, ő extra már most is, szeme van a játékhoz, skilljei is rendben vannak.

15-20 éve még ritkaságszámnak ment, hogy bedobálnak tiniket a csapatba, mostmár egyre jellemzőbb.
Abból felesleges kiindulni, hogy a 17-18 éves Xavi mit csinált, vagy Iniesta, teljesen más közeg volt akkor a futballban.
Akkor, hogy bekerülj ilyen idősen egy csapat rotációjába tényleg extrának kellett lenned, ma meg zsákszámra ömlenek ki a tinik az akadémiákról, és mutatkoznak be a top csapatoknál is.
A kérdés, hogy meg tudnak-e ragadni, ez a nehezebb.
PEdrinél és Gavinál ilyen gond nem lesz, mert már megragadtak.

De míg én Pedrinél látok egy Iniesta féle karriert, és kp vezérszerepet, addig Gavinál ezt egyáltalán nem látom. Egy Pedro szintű hasznos kiegészítő szint van benne az eddigiek alapján nálam. Ez se semmi, tehát nem kell lenézésnek tekinteni, mert Pedro is nagyon kellett a sikereinkhez.

Bár ezzel a véleményemmel itt egyedül vagyok, de a Gavihype-t nem tudom értelmezni egyelőre.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7208
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2022.10.07. 11:19:14

PorSiempre írta:
2022.10.07. 09:41:11
Nem tudom, hogy az itteniek közül hányan látták a 17-18 éves Xavi-Iniesta duót. Nos a helyzet az, hogy hiába megy itt Gavi ekézése a srác egy World Class alapanyag, ahogy Pedri is. A huszon pár éves Xavi-t és Iniesta-t el akarták adni, mert olyan lapos volt a teljesítményük. Az, hogy mi lett a történet vége azt meg mindenki tudja.
Ergo kár bántani egy kölyköt , mert egyből egy Iniesta-t akarunk. Senki nem lesz 18 évesen prime Xavi v Iniesta.
Igen,de meg kell látni,hogy kiből lesz az. Mert 100ból 99 játékosban ott a lehetőség és a végén a Getafe padján ülnek 28 évesen. Ez nem egy PSV vagy Rayo,ahol nyomhatják 5-6 évig a kezdőben,hátha lesz belőlük valaki. Ha ott van bennük a lehetőség,akkor azt most meg kell látnia a stábnak,ahogy meglátták Ini-ben is.
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2022.10.07. 09:59:35

grgly50 írta:
2022.10.06. 19:35:55
Az elmult napokban sorozatban jönnek olyan bírói ítéletek, amelyek értelmezése egyértelműen a bíróra van bízva. Illetve, saját szabályok szerint döntenek.
Volt egy REAL-Ossasuna meccs, ahol a lesen lévő Madridi játékos még nyúl is lábbal a labdáét. A játékvezető nem ítélte kapus zavarásnak.
Tegnap a Leipzig-Celtic mérkőzésen Szoboszlai gólját vette el a bíró, mert a lesen lévő lipcsei játékos lehúzta a fejét a 11-es pontnál, hogy ne érjen a labdához. 11 méterre zavarta a kapust.
S itt van most a Zvezda-Fradi meccs. A szerb játékos ráfejeli a közvetlen előtte álló fradi játékos kezére a labdát. Ez 11.es.
Na, és ott van az Inter -Barca meccs .
Nekem úgy tűnik, hogy VAR ide, VAR oda, hogy "Ha akarom vemhes, ha akarom nem vemhes"
Igen, elég érdekes, mert a lesszabály egyértelműen kimondja, ha játékba akar avatkozni a lesen álló- függetlenül attól, hogy sikerül-e neki,- az les. Ugye az is elég, ha fut a labda felé.
A kezezés szabály is egyértelműen le lett írva, ahogy SR is elmondta, PEdri gólja szabályos volt.
Az Inter játékosa meg kezezett, mert kereste a keze a labdát, konkrétan beletette a labda útjába.
A Fradi védője meg vétlen volt. A szerb játékos mellén volt a keze, úgy fejelte rá az. Ráadásul hátta mögött történt.
Persze ha nagyon akarom, megadom. De nálunk ugye meg azt hazudták, hogy nem látni egyértelműen a kezezést.
Avatar
PorSiempre
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 374
Csatlakozott: 2020.10.29. 09:40:15

2022.10.07. 09:41:11

Nem tudom, hogy az itteniek közül hányan látták a 17-18 éves Xavi-Iniesta duót. Nos a helyzet az, hogy hiába megy itt Gavi ekézése a srác egy World Class alapanyag, ahogy Pedri is. A huszon pár éves Xavi-t és Iniesta-t el akarták adni, mert olyan lapos volt a teljesítményük. Az, hogy mi lett a történet vége azt meg mindenki tudja.
Ergo kár bántani egy kölyköt , mert egyből egy Iniesta-t akarunk. Senki nem lesz 18 évesen prime Xavi v Iniesta.
Ab intus enim de corde hominum cogitationes malae procedunt, adulteria, fornicationes, homicidia, furta, avaritiae, nequitiae, dolus, impudicitia, oculus malus, blasphemia, superbia, stultitia. Omnia haec mala ab intus procedunt, et coinquinant hominem.
Avatar
grgly50
Capitá del Barça
Hozzászólások: 760
Csatlakozott: 2018.02.07. 21:37:09

2022.10.06. 19:35:55

Az elmult napokban sorozatban jönnek olyan bírói ítéletek, amelyek értelmezése egyértelműen a bíróra van bízva. Illetve, saját szabályok szerint döntenek.
Volt egy REAL-Ossasuna meccs, ahol a lesen lévő Madridi játékos még nyúl is lábbal a labdáét. A játékvezető nem ítélte kapus zavarásnak.
Tegnap a Leipzig-Celtic mérkőzésen Szoboszlai gólját vette el a bíró, mert a lesen lévő lipcsei játékos lehúzta a fejét a 11-es pontnál, hogy ne érjen a labdához. 11 méterre zavarta a kapust.
S itt van most a Zvezda-Fradi meccs. A szerb játékos ráfejeli a közvetlen előtte álló fradi játékos kezére a labdát. Ez 11.es.
Na, és ott van az Inter -Barca meccs .
Nekem úgy tűnik, hogy VAR ide, VAR oda, hogy "Ha akarom vemhes, ha akarom nem vemhes"
Avatar
grgly50
Capitá del Barça
Hozzászólások: 760
Csatlakozott: 2018.02.07. 21:37:09

2022.09.16. 21:03:41

Messithebest írta:
2022.09.16. 01:40:10
Bob_Marley írta:
2022.09.15. 20:49:00
Azért csak említsük már meg, két meccs 6 pont az EL-ben. Újpest megadta a lökést :) Parádés meccs volt és azóta sorra jönnek a pontok. Ez nem egy egyszerű csoport, sőt. De két győzelemmel indítani parádés.
Hajrá Fradi,eddig gyönyörű
A maihoz azért gyönyörűen kellett a bíró hathatós segítsége, a meccs vége felé egy teljesen egyértelmű büntetőt nem fújt be a Monaconak, még csak meg sem nézte a VAR-ral....
Botka szerelése egyértelműen bübtetőt érdemelt. Csak hogy.....
Csak hogy előtte volt egy jelenet - sajnos nem találok videót -, ahol a francia megtaposta a fradi védőjét. Ami utána történt, az már nem releváns. Így lehetett szabadrúgás kifelé.
1994barca
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2020.08.25. 12:44:00

2022.09.16. 13:21:08

Messithebest írta:
2022.09.16. 12:02:15
1994barca írta:
2022.09.16. 07:43:04



Az első félidőben simán a Fradinak kellett volna vezetnie e jàtèk kèpe alapján. Na ez kb akkora, ha volt mint VAR-s tèma amit írtàl. Mennyi lett a vége? (0:1 a Fradinak)a francia 3.- ellen! Szóval akármi is volt a végeredményen nem változtat..
Azért egy "hát vezetni kellett volna a játék képe alapján"-t ne hasonlítsunk már egy teljesen tiszta büntetős szituációhoz. Még a Fradista ismerőseim is akikkel néztem a meccset elismerték, hogy az egy teljesen jogos büntető lett volna.
Egy szóval nem írtam, h nem volt tizi… de a lènyegen nem változtat nyert a Fradi ès egyáltalán nem volt jobb a Monaco a játék ősszképe alapján.
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3308
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2022.09.16. 12:02:15

1994barca írta:
2022.09.16. 07:43:04



Az első félidőben simán a Fradinak kellett volna vezetnie e jàtèk kèpe alapján. Na ez kb akkora, ha volt mint VAR-s tèma amit írtàl. Mennyi lett a vége? (0:1 a Fradinak)a francia 3.- ellen! Szóval akármi is volt a végeredményen nem változtat..
Azért egy "hát vezetni kellett volna a játék képe alapján"-t ne hasonlítsunk már egy teljesen tiszta büntetős szituációhoz. Még a Fradista ismerőseim is akikkel néztem a meccset elismerték, hogy az egy teljesen jogos büntető lett volna.
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
1994barca
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2020.08.25. 12:44:00

2022.09.16. 07:43:04

Messithebest írta:
2022.09.16. 01:40:10
Bob_Marley írta:
2022.09.15. 20:49:00
Azért csak említsük már meg, két meccs 6 pont az EL-ben. Újpest megadta a lökést :) Parádés meccs volt és azóta sorra jönnek a pontok. Ez nem egy egyszerű csoport, sőt. De két győzelemmel indítani parádés.
Hajrá Fradi,eddig gyönyörű
A maihoz azért gyönyörűen kellett a bíró hathatós segítsége, a meccs vége felé egy teljesen egyértelmű büntetőt nem fújt be a Monaconak, még csak meg sem nézte a VAR-ral....

Az első félidőben simán a Fradinak kellett volna vezetnie e jàtèk kèpe alapján. Na ez kb akkora, ha volt mint VAR-s tèma amit írtàl. Mennyi lett a vége? (0:1 a Fradinak)a francia 3.- ellen! Szóval akármi is volt a végeredményen nem változtat..
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3308
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2022.09.16. 01:40:10

Bob_Marley írta:
2022.09.15. 20:49:00
Azért csak említsük már meg, két meccs 6 pont az EL-ben. Újpest megadta a lökést :) Parádés meccs volt és azóta sorra jönnek a pontok. Ez nem egy egyszerű csoport, sőt. De két győzelemmel indítani parádés.
Hajrá Fradi,eddig gyönyörű
A maihoz azért gyönyörűen kellett a bíró hathatós segítsége, a meccs vége felé egy teljesen egyértelmű büntetőt nem fújt be a Monaconak, még csak meg sem nézte a VAR-ral....
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2022.09.15. 20:49:00

Azért csak említsük már meg, két meccs 6 pont az EL-ben. Újpest megadta a lökést :) Parádés meccs volt és azóta sorra jönnek a pontok. Ez nem egy egyszerű csoport, sőt. De két győzelemmel indítani parádés.
Hajrá Fradi,eddig gyönyörű
Kép
Kép
Kép
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2022.09.15. 15:33:10

visca el barca írta:
2022.09.08. 10:28:07
off,

en speciel ugy tudom h egy csomo vett jatekos vetelaraval el vagyunk maradva, ha jol remlik, még pl. coutinhoert is tartozunk a poolnak.
Hát valamikből állnia kell annak a másfél milliárd adósságnak :D ha minden igaz, akkor a nagy kiárusítások után már csak 1..
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Magnus
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 269
Csatlakozott: 2022.08.04. 20:16:17

2022.09.14. 21:17:46

nézem a lipcsét szoboszlai miatt és feltűnt, hogy sajnos vinicius komoly fodballista lett. két éve a gyerek összeesett a saját lábában, most szépen keverget a bal oldalon és nem buta játékos.
camavingának a mozgása ronaldinhora emlékeztet, laza, mégis dinamikus és robbanékony. pár igazolás és sajnos nagyon jó lesz a madrid azzal a kp-val
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2022.09.08. 10:28:07

off,

en speciel ugy tudom h egy csomo vett jatekos vetelaraval el vagyunk maradva, ha jol remlik, még pl. coutinhoert is tartozunk a poolnak.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
FCBsteve
Capitá del Barça
Hozzászólások: 607
Csatlakozott: 2022.05.30. 16:19:05

2022.09.08. 09:34:50

Barcaforever írta:
2022.09.08. 09:20:15
noname írta:
2022.09.08. 07:48:37
Ha az Atletico tényleg így akarja kijátszani azt a záradékot, akkor az nálam az üzleti kapcsolatok végleges megszakítását jelenti. Teljesen etikátlan lenne és a spanyol átigazolás piacon kb el is ásnák magukat végleg. Amúgy ha nem tévedek, ilyenkor rosszhiszeműség miatt simán be lehet őket perelni, nemde?
Jaj mi csak hallgassunk, etikai szempontok téren, nem kéne nagyon ebbe belemennünk a sok kifizetetlen játékos tükrében, hiába más volt érte a felelős.
Legalább a legkritikusabb időszakban 2 évig nem mi fizettük a bérét! :)

Off:
Amúgy milyen "kifizetetlen" játékosról tudsz??? :)
A "csúsztatott bér" azért csalóka kifejezés, mert ezekkel a játékosokkal új szerződéseket kötöttek új feltételekkel... Lehet az új szerződés szerinti bér egy részét "csúsztatott"-nak nevezni, de kifizetetlen bér nincsen.
Pl Pjanic is úgy távozott, hogy a szerződését felbontották! Attól, hogy az tartalmazhatott ilyen jellegű "átcsoportosítást", a felmondás miatt már nem jár neki (ő meg nem állt neki ezen kötözködni)...
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2022.09.08. 09:20:15

noname írta:
2022.09.08. 07:48:37
Ha az Atletico tényleg így akarja kijátszani azt a záradékot, akkor az nálam az üzleti kapcsolatok végleges megszakítását jelenti. Teljesen etikátlan lenne és a spanyol átigazolás piacon kb el is ásnák magukat végleg. Amúgy ha nem tévedek, ilyenkor rosszhiszeműség miatt simán be lehet őket perelni, nemde?
Jaj mi csak hallgassunk, etikai szempontok téren, nem kéne nagyon ebbe belemennünk a sok kifizetetlen játékos tükrében, hiába más volt érte a felelős.
Kép
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2022.09.08. 08:31:29

visca el barca írta:
2022.09.08. 06:55:00
Deluigi írta:
2022.09.07. 23:16:11
Griezzmann a 101. percben nyerte meg a meccset az Atletinek :)
Es megint a 61. percben állt be... mekkora trógerek ezek :lol:
Szerintem örökre eladósították magukat az új stadionnal, mondjuk a régi tényleg egy hányadék volt már. Szurkoljunk, h minden 30 percben rúgjon gólt, hátha majd valaki elviszi. Bár tudjuk a végét, hogy szóltak az ilyenek távozni.
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2022.09.08. 07:48:37

Ha az Atletico tényleg így akarja kijátszani azt a záradékot, akkor az nálam az üzleti kapcsolatok végleges megszakítását jelenti. Teljesen etikátlan lenne és a spanyol átigazolás piacon kb el is ásnák magukat végleg. Amúgy ha nem tévedek, ilyenkor rosszhiszeműség miatt simán be lehet őket perelni, nemde?
A Fifa egy szégyen
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2022.09.08. 06:55:00

Deluigi írta:
2022.09.07. 23:16:11
Griezzmann a 101. percben nyerte meg a meccset az Atletinek :)
Es megint a 61. percben állt be... mekkora trógerek ezek :lol:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Válasz küldése