Bajnokok Ligája & Európa Liga

Foci a Barçán kívül
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2022.05.28. 21:23:40

visca el barca írta:
2022.05.28. 21:12:17
real hendi + benzema lő gólt 8.50ért ajándék volt. Remelem ha bukom legalabb a pool behuzza

3:1 a tippem a realnak, ebbol ket golt alisson potyából kap, meg a realnak lesz egy kamu tizi.
Ugyanez.
Én nem tippszmikszeltem de asszonyt rátenném erre.
Az épülő házat azért nem.:D

De ez megint mutatja az uefa inkompetenciáját, hihetetlen, hogy ilyen megtörténik egy bl döntőben.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2022.05.28. 21:21:06

visca el barca írta:
2022.05.28. 21:12:17
real hendi + benzema lő gólt 8.50ért ajándék volt. Remelem ha bukom legalabb a pool behuzza

3:1 a tippem a realnak, ebbol ket golt alisson potyából kap, meg a realnak lesz egy kamu tizi.
Ez nagyon tipikus lenne 0-1 után. :mrgreen:
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2022.05.28. 21:12:17

real hendi + benzema lő gólt 8.50ért ajándék volt. Remelem ha bukom legalabb a pool behuzza

3:1 a tippem a realnak, ebbol ket golt alisson potyából kap, meg a realnak lesz egy kamu tizi.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2022.05.28. 21:10:18

Na már 21:30, nevetséges.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1784
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2022.05.28. 21:04:36

bence0330 írta:
2022.05.28. 20:48:50
Basszus, lesérült Alcantara. :O Baj van... Ha nem tud kezdeni, hatalmas érvágás lenne, szerintem miatta történt idén a szintlépés.
Vajon mennyire lehetett rendben, ha már a bemelegítés során lesérült?
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2022.05.28. 20:55:57

Egyik csapatot se szeretem, de mint klub, a Liverpool győzelmét bánnám kevésbé.
Ha viszont levesszük a címereket, és van A csapat meg B csapat, akkor nem kérdés melyik csapat BL teljesítménye a szimpatikus idén.

Thiago remélem rendben van, kb. az egyetlen játékos a Liverpool-ból akit bírok.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.05.28. 20:48:50

Basszus, lesérült Alcantara. :O Baj van... Ha nem tud kezdeni, hatalmas érvágás lenne, szerintem miatta történt idén a szintlépés.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2578
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2022.05.28. 20:18:33

Csak a szokásos forgatókönyv: Pool vezetés a 95ik percig majd a Real megfordítja... :evil:
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.05.28. 20:18:19

A Pool kezében lesz, de ez semmit nem jelent. Salah szerencsére játékra kész állapotban van, azért a két afrikai támadó döntő faktor lehet. A Pool legalább az előző ellenfelekkel ellentétben mentálisan hihetetlenül erős, szóval nekik nem kell kötelezően durungolni, hogy megnyerjék a meccset, 1-1-nél vagy büntetőknél is nekik adnék pár % előnyt.

Abban szinte biztos vagyok, hogy nagyon-nagyon jó BL döntő lesz eredménytől és gólszámtól függetlenül is, két fejben vadállat csapat, mindkettő fel lesz tüzelve, lesz rohanás, remélem a Poolnak sikerült kipihennie magát valamelyest, az utolsó 1-2 meccsük nem nézett ki olyan jól.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bence0330 2022.05.28. 20:18:59-kor.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2022.05.28. 20:07:25

3-1 a realnak, 1-0nál a pool elhiszi.

Ne legyen igazam, nagyon örülnék ha rámcáfolna a pool, hátha
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1784
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2022.05.28. 19:10:08

Remélem ma a Pool leszámol a Real bl faktorával. Ne erősödjön tovább ez a mítosz, hogy a madridot nem lehet elkapni a döntőben.
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2022.05.19. 14:29:29

Jöhetne a visszavágó ősszel a BL-ben az első helyen kiemelt Frankfurt csoportjában.... :roll:
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.05.19. 10:09:43

Na, hát akkor legalább a győztesek ejtettek ki minket, gratula a Frankfurtnak, nekik bejött, hogy dobták a Bundesliga mccseiket...
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
mes
Capitá del Barça
Hozzászólások: 820
Csatlakozott: 2010.06.21. 16:40:13
Tartózkodási hely: Marosvasarhely
Kapcsolat:

2022.05.18. 20:57:48

Az garantalt, hogy Sevillaban holnap kenyer nem lesz. Osszeszedtek a varos osszes pékjét a delutani muszak elott😂
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2022.05.10. 08:21:45

A jövő évi Bajnokok Ligája eddigi mezőnye:

Kép
"And my heart will leave you never."
kecsu10
Barça C
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2022.05.07. 09:15:49

2022.05.07. 09:18:34

csababarca írta:
2022.05.06. 15:59:52
davi10 írta:
2022.05.06. 15:51:52


Na de ez az, amit nem értek, mert ez idén a legfeltűnőbb. Az elmúlt években nem voltak ennyire egyben. Lopetegui, Solari, meg talán a második Zidane alatt se volt ilyen a csapat.
Odakerült Vinicius és nevetséges volt, Rodrygo se tűnt nagy számnak. Épp ezért gyanakszom Carlo-ra, hogy hozott valamit, amit a meccseken amúgy nem látunk. Vinicius változása a legfeltűnőbb, kb. varázsütésre focista lett belőle, amint elkezdődött a szezon Ancelotti-val a padon.
al.

Az meg hihetetlen, hogy majdnem ugyanaz a 11 játssza végig a szezont, és hogy bírják.
Nem tudom, de van valami Pintus akit Carlo hozott vissza elvileg.
Neki tulajdonítják a realosok a sikereket, meg hogy bedarálnak a végére mindenkit.

Alapkezdőjük meg van, Ancelottisan ezen nem igen variál, és vannak a menetrendszerinti cseréi: Camavinga, Rodrygo, Asensio, stb akik meg érkeznek a hajrában.
Most is milyen csapat volt fent a végén már?:D Az öregek az utolsó negyed órát a hosszabbításból a padról szurkolták végig.

Összekapta őket az öreg, nem vitás. A taktika is egyszerű, győzelem.

Xavi is megerősítette amit mondtam: mi is azért tudtuk őket megverni, mert kivégeztük őket. Ilyen 1-0, 2-0ás eredmények ínyenc falat a realnak bármilyen helyzetben kb.
És mivel ez már tendencia, érthető, hogy az ellen egy szépítésnél meg is remeg, a realt meg felspanolja.

Lásd PSG meccs, Donnarumma kapitális hibájáig köze nem volt a realnak a párharchoz. Jött az a hiba, a PSG meg egyből berezelt, mert tudta hogy jönni fog a real és a darálás.
A kérdés jövőre hogy MBappé érkezése miben befolyásolja a dolgokat, mert elsülhet rosszabbul is mint ahogy gondoljuk.
Modric, Kroos már kifelé megy, Kroos-on látszik az unalom, Modric meg 70 perces játékos, utána látványosan kifullad. Addig mondjuk világklasszis szintet hoz, az tény.

Tényleg ilyen megfejthetetlen dolog ez a real madrid idén, de én nem lepődök már meg velük kapcsolatban semmin:D
https://www.youtube.com/watch?v=5sRa9tmU9Yk&t=126s

Nem szoktam írogatni még a másik oldalra sem, de egy valamit szeretnék veletek megosztani mint Madridista. Szerintem a hatalmas mentális erőben, ami a Madridot jellemzi, ennek nagy szerepe volt, ami a videóban látható. Legjobb emlékeim szerint a bl gólokat tekintve eddig nagyjából egál volt Messi-Cr között, viszont innentől kezdve CR elkattant, és ment vele a csapat is. Ebből merítettek erőt, aki ismeri a pszichológia alapjait az tudja, micsoda "hajtóerő" tud egy ilyen lenni. Aztán ez párosult az edzőink győztes mentalitásával, amibe már a fiatalok is szocializálódnak. Blatter bácsi gúnyolódni akart, (gusztustalan módon, nézni is bicskanyitogató), aztán elhozta a bl történetének legsikeresebb, mentálisan legerősebb csapatát. :)
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.05.06. 17:37:12

davi10 írta:
2022.05.06. 17:08:38
igen nekem is rémlik ez, baromi kiváncsi lennék, mi van egy ilyen 1on1 mental coaching meetingen :D
Én is. :D Persze nem elég, hogy legyen ilyen, nagyon jó szeme is kell, hogy legyen az edzőnek, Carlonak meg látszólag ez megadatott. :) Valahogy mindig úgy éreztem, hogy két jó csapat között ilyen különbségek döntenek, hogy melyik nyer, ezért is örülök nagyon, hogy végre nálunk is van hasonló, demokrata vezetővel, nyílt párbeszédekkel, voltak is játékosok, akik kivirágoztak, míg ki nem fulladtak.
Hiába keresnek ezek a srácok annyit, hogy Dunát lehetne vele rekeszteni, akkor is emberek, vannak bennük bizonytalanságok, van még hiba a futballtudásukban is, ami akadályozhatja őket, lehet gond otthon is épp valakinél, tudja a fene. Nyiván nem babusgatni kell őket, de foglalkozni kell egyénileg velük valamennyire. :) Majdnem mindenkinél lehet találni valamit, amivel akár csak egy hangyaszőrszálnyival is jobb lehet a pályán.

Csababarcának meg nagyon igazat adok az erőnlét és mentális erő kapcsolatáról. Nem feltétlen egyenes arányos, de van bőven kapcsolat. Nem is kizárólag azért, mert jobban hisz, mert bírja, maga az egész általános közérzet is javul, az önbecslés is (egy nyomi kis tinédzserfiúnak is elsők között a konditermet javasolják, ha önbizalmat akar szerezni.) Én emiatt bízom egy kicsit a mi feltámadásunkban is jövőre, Xavi alatt egyértelműen javulni fog az erőnlétünk, már most is megtörtént, csak lejárati idős volt.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2022.05.06. 17:25:08

davi10 írta:
2022.05.06. 17:08:38
Ő "csak" erőnléti edző, de mondjuk náluk alapból nem tűnt olyan vészesnek a helyzet, mint mondjuk nálunk.

Jó, mostanában már cserélget, de a szezon elején úgy rémlik kb. ugyanaz a tizenpár ember játszott.
erőnlét is ad mentális erőt.
tudod hogy nem fulladsz ki, ezért hiszel.
nem tudom, találgatok.

tizenpár ember számít, mi is amikor blt nyertünk volt egy atomstabil 11-ünk meg 2-4 között értelmesen bármikor használható csereember.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2022.05.06. 17:08:38

csababarca írta:
2022.05.06. 15:59:52
Nem tudom, de van valami Pintus akit Carlo hozott vissza elvileg.
Neki tulajdonítják a realosok a sikereket, meg hogy bedarálnak a végére mindenkit.

Alapkezdőjük meg van, Ancelottisan ezen nem igen variál, és vannak a menetrendszerinti cseréi: Camavinga, Rodrygo, Asensio, stb akik meg érkeznek a hajrában.
Most is milyen csapat volt fent a végén már?:D Az öregek az utolsó negyed órát a hosszabbításból a padról szurkolták végig.
Ő "csak" erőnléti edző, de mondjuk náluk alapból nem tűnt olyan vészesnek a helyzet, mint mondjuk nálunk.

Jó, mostanában már cserélget, de a szezon elején úgy rémlik kb. ugyanaz a tizenpár ember játszott.

@bence igen nekem is rémlik ez, baromi kiváncsi lennék, mi van egy ilyen 1on1 mental coaching meetingen :D
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2022.05.06. 16:52:30

Nagyon csodálkoznék, ha a pool nem szedné szét őket cafatokra a döntőben, de ......

- Ancelotti képes volt hozzátenni ehhez a csapathoz, Liga és a BL döntő ezt kellően bizonyítja
- Camavinga - Rodrygo - Asensio középpálya volt miután már a City vezetett, tehát Kroos-Casemiro-Modric nélkül sem csuklott össze a gépezet
- sosem lehetett olyan nyilatkozatokat olvasni real játékosoktól, ahonnan kiolvasható lett volna, hogy kevés edzés van, vagy éppen valaki mekkora bizniszman a foci mellett

Ugyanakkor hosszabb távon, tartósan minden különbség kijön, csodák nincsenek, éppen ezért gondolom azt, hogy a pool pontot fog tenni ennek a real menetelésnek a végére. Pontosan, ahogyan a Villareal végzete is lett.

Szerk.: a tévedés jogát azért fenntartom, egy meccsen bármi megtörténhet, kiállítás, sérülés, végzetes hiba.... :mrgreen:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Peter 2022.05.06. 17:20:38-kor.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.05.06. 16:17:58

davi10 írta:
2022.05.06. 15:51:52
Odakerült Vinicius és nevetséges volt, Rodrygo se tűnt nagy számnak. Épp ezért gyanakszom Carlo-ra, hogy hozott valamit, amit a meccseken amúgy nem látunk. Vinicius változása a legfeltűnőbb, kb. varázsütésre focista lett belőle, amint elkezdődött a szezon Ancelotti-val a padon.
Azt szezon elején többször lecikkezték, hogy Carlo folytatott valami nagyon nagy megbeszélést a brazillal, aminek a vége asszem az lett, hogy rájött, mi a baja Vininek: túlgondolja a dolgot, azért toporogja el a végét, nem tudja, lőjön-e vagy passzoljon, kivárjon-e egy ütemet még, stb. A megoldás annyi lett a végén, hogy Carlo azt mondta neki, hogy mindent egyszerűsítsen le, ha odakerül és lehetősége van, lője rá és kész, senkit nem érdekel, ha az épp kimarad, csak ne variáljon. Ha meg nincs lehetőség, keresse az érkezőt. Magyarán letisztultságot vitt a srácba, és úgy tűnik, ez kellett neki. És egy ilyen letisztultság szerintem egészen más mentális állapotban vihet valakit.

Másokról nem olvastam, de könnyen lehet, hogy nem csak vele ült le, hanem Benzemával is pl., vagy mindenkivel, és lehet, hogy tök jók ezek az egyénre szabott meglátásai, és ez már elég ahhoz, hogy kivirágozzon alatta valaki. Azért nem véletlen, hogy több csapattal képes volt Európa tetejére kerülni annak ellenére, hogy maga a játéka nem túl komplex. Valamit nagyon tud, valamit, ami nem egyértelműen jön át a képernyőn.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2022.05.06. 15:59:52

davi10 írta:
2022.05.06. 15:51:52


Na de ez az, amit nem értek, mert ez idén a legfeltűnőbb. Az elmúlt években nem voltak ennyire egyben. Lopetegui, Solari, meg talán a második Zidane alatt se volt ilyen a csapat.
Odakerült Vinicius és nevetséges volt, Rodrygo se tűnt nagy számnak. Épp ezért gyanakszom Carlo-ra, hogy hozott valamit, amit a meccseken amúgy nem látunk. Vinicius változása a legfeltűnőbb, kb. varázsütésre focista lett belőle, amint elkezdődött a szezon Ancelotti-val a padon.
al.

Az meg hihetetlen, hogy majdnem ugyanaz a 11 játssza végig a szezont, és hogy bírják.
Nem tudom, de van valami Pintus akit Carlo hozott vissza elvileg.
Neki tulajdonítják a realosok a sikereket, meg hogy bedarálnak a végére mindenkit.

Alapkezdőjük meg van, Ancelottisan ezen nem igen variál, és vannak a menetrendszerinti cseréi: Camavinga, Rodrygo, Asensio, stb akik meg érkeznek a hajrában.
Most is milyen csapat volt fent a végén már?:D Az öregek az utolsó negyed órát a hosszabbításból a padról szurkolták végig.

Összekapta őket az öreg, nem vitás. A taktika is egyszerű, győzelem.

Xavi is megerősítette amit mondtam: mi is azért tudtuk őket megverni, mert kivégeztük őket. Ilyen 1-0, 2-0ás eredmények ínyenc falat a realnak bármilyen helyzetben kb.
És mivel ez már tendencia, érthető, hogy az ellen egy szépítésnél meg is remeg, a realt meg felspanolja.

Lásd PSG meccs, Donnarumma kapitális hibájáig köze nem volt a realnak a párharchoz. Jött az a hiba, a PSG meg egyből berezelt, mert tudta hogy jönni fog a real és a darálás.
A kérdés jövőre hogy MBappé érkezése miben befolyásolja a dolgokat, mert elsülhet rosszabbul is mint ahogy gondoljuk.
Modric, Kroos már kifelé megy, Kroos-on látszik az unalom, Modric meg 70 perces játékos, utána látványosan kifullad. Addig mondjuk világklasszis szintet hoz, az tény.

Tényleg ilyen megfejthetetlen dolog ez a real madrid idén, de én nem lepődök már meg velük kapcsolatban semmin:D
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2022.05.06. 15:51:52

csababarca írta:
2022.05.05. 16:08:52
davi10 írta:
2022.05.05. 15:06:08


Tényleg nem értem honnan vannak ezek a Real tartalékok, nincs már se CR, se Ramos, akik úgy tűntek, hogy felhúzzák a csapatot fejben.
ott egy győztes közegbe kerülnek bele a játékosok, akik átveszik ezt a mentalitást.
ez a Rodrygo peremember lényegében, a BL-ben meg nem először alkot.
Vini Jr. kettőt nem tud dekázni, de elhiszi magáról, ezáltal veszélyes is, mondjuk néha önveszélyes de az mindegy:D

ott most odakerül egy fiatal, az magabiztos lesz. lásd Camavinga is nagyon éretten szállt be tegnap is, nem betojva, nem rogyott meg a kapott gólnál ő sem.
Na de ez az, amit nem értek, mert ez idén a legfeltűnőbb. Az elmúlt években nem voltak ennyire egyben. Lopetegui, Solari, meg talán a második Zidane alatt se volt ilyen a csapat.
Odakerült Vinicius és nevetséges volt, Rodrygo se tűnt nagy számnak. Épp ezért gyanakszom Carlo-ra, hogy hozott valamit, amit a meccseken amúgy nem látunk. Vinicius változása a legfeltűnőbb, kb. varázsütésre focista lett belőle, amint elkezdődött a szezon Ancelotti-val a padon.

Pedig ők is meg vannak áldva, Hazard szerintem nagyobb flop, mint amiket mi szedtünk össze, Bale se hiszem, hogy jó hatással lenne az öltözőre ezzel a hozzáállással és a legnagyobb (?) fizuval.

Az meg hihetetlen, hogy majdnem ugyanaz a 11 játssza végig a szezont, és hogy bírják.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
ocsike83
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2022.01.05. 21:10:37
Tartózkodási hely: Győr

2022.05.06. 12:21:28

LG írta:
2022.05.06. 05:47:25
Deluigi írta:
2022.05.05. 21:40:36
ugy tunik, Lipcse sem nyer EL-t
Nem, pedig a kiesésünk után nekik szurkoltam. Ráadásul a bajnokságban is rezeg a kéc a top 4-hez nekik. A döntőben hajrá Frankfurt!
Tedesco egy fogalmatlan edző. Nincs állandó kezdöje. Össze vissza dobálja fel a játékosokat.
Amiért haragszom, hogy egy Szoboszlai helyét nem sikerült megtalálnia. Pedig amikor beáll, láthatóan visz lendületet a csapatba. Ahhoz képest, hogy alig játszik, elég jó mutató vannak Bundesliga újoncként.
Szerintem Xavi alatt többet játszott volna, mint Lipcsében.

A döntőben hajrá Rangers. :-)
Valdes - Puyol, Touré, Pique, Sylvinho - Iniesta, Busquets, Xavi - Henry, Eto'o, Messi
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2022.05.06. 05:47:25

Deluigi írta:
2022.05.05. 21:40:36
ugy tunik, Lipcse sem nyer EL-t
Nem, pedig a kiesésünk után nekik szurkoltam. Ráadásul a bajnokságban is rezeg a kéc a top 4-hez nekik. A döntőben hajrá Frankfurt!
Válasz küldése