Bajnokok Ligája & Európa Liga

Foci a Barçán kívül
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2022.05.03. 22:51:33

Helyreállt az élet rendje, de mindentől függetlenül tetszett az első félidő.

csababarca írta:
2022.05.03. 22:41:23
minimum 2, de inkább 3 év lesz az, eléggé egyértelmű okok miatt.
sajnos ami minket illet, az így van

ha valahogy továbbjutna a real, ezt a poolt nem hiszem, hogy elkapják
Jack Napier
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2015.02.01. 16:56:53
Tartózkodási hely: Gotham City

2022.05.03. 22:44:14

Azért máshogy nézett volna ez ki ha nem egy ilyen amatőr kapus áll a Villareal kapujában, azért az hogy egy ilyen fontos meccsen ilyen első félidő után mind a 3 gólban benne legyen vastagon az egészen káprázatos...

Jó lett volna egy utólsó percig izgalmas meccset látni
"8-szor nyertük meg a bajnokságot 11 év alatt! Nem értékeljük ezt annyira, mint amennyire kellene de az évek során majd látni fogjuk mennyire nehéz is volt ezt elérni."- Lionel Messi 2019
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2022.05.03. 22:41:23

bence0330 írta:
2022.05.03. 22:21:41

Hatalmas mentális erőre vall, hogy ekkorát tudtak váltani. Remélem egy év, és mi is ehhez hasonlóval büszkélkedhetünk majd.
minimum 2, de inkább 3 év lesz az, eléggé egyértelmű okok miatt.

ez a Rulli nagyon gyenge kapus, hiba-hiba hátán, most védett egyet, amúgy csak a kamura vetődések, meg láb között bekapott silány gólok.
mondjuk nem bánom, mert legalább nem lesz annyira sima a realnak a döntő.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6886
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.05.03. 22:21:41

Fú, azért Klopp összekapta őket. A gól potya, de nagyon megérdemelt, a féldiőben a tengeralattjáróknak köze nincs a labdához.

Hatalmas mentális erőre vall, hogy ekkorát tudtak váltani. Remélem egy év, és mi is ehhez hasonlóval büszkélkedhetünk majd.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Saviola
Júdás 2, az áruló
Hozzászólások: 4944
Csatlakozott: 2004.10.08. 20:00:31
Tartózkodási hely: Tolna

2022.05.03. 22:13:33

Alcantara írta:
2022.04.27. 22:53:04
Az eredmény hízelgő a spanyolokra nézve. Szerintem ez eldőlt, a Villarealnak a tudása jóval a Pool alatt van.
well that didnt age well 😅

hihetetlen, hogy a pool mennyire semmit nem mutat az előző meccshez képest

ezért fosok a holnaptól is, a vak real simán továbbmehet, a döntőt meg 1000%, hogy behúzzák 🤢
,,Azt hitted, hogy mi történt."
Jack Napier
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2015.02.01. 16:56:53
Tartózkodási hely: Gotham City

2022.05.03. 21:53:17

bence0330 írta:
2022.05.03. 21:47:16
Jack Napier írta:
2022.05.03. 21:42:02
Na jó ez mondjuk elég kemény, hogy mire nem adtak tizit a Villarealnak a vak bírók.
Meg az, hogy nem is igazán volt VAR-ozás...

Na de a labda nem hazudik OTT VAN a második!!!
=D> =D> =D>
Én sem értettem, miért nem hívták ki, de ez van. TAA felhalmozhat olyan támadóstatokat, ami egy szélső támadó becsületére is bőven válhatna, de védekezésben valami egészen borzasztó, és az ilyen meccseken, ahol beszorítják őket, ez nagyon kijön... City is róla rúgdossa a gólokat, meg most is róla kapták.

Azért a potenciálisan Madrid összetevőjű döntő miatt remélem összekapják magukat a vörösök, most teljes sokkban vannak.
Igen mondjuk bármennyire szeretem a Villarealt (Barca után ők a kedvenceim spanyolban) és imádnám ha döntőznének . Ha a Madrid valahogy bemákolja magának a továbbjutást akkor én is nyugodtabb lennék ha a Liverpool állna majd velük szemben.
"8-szor nyertük meg a bajnokságot 11 év alatt! Nem értékeljük ezt annyira, mint amennyire kellene de az évek során majd látni fogjuk mennyire nehéz is volt ezt elérni."- Lionel Messi 2019
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6886
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.05.03. 21:47:16

Jack Napier írta:
2022.05.03. 21:42:02
Na jó ez mondjuk elég kemény, hogy mire nem adtak tizit a Villarealnak a vak bírók.
Meg az, hogy nem is igazán volt VAR-ozás...

Na de a labda nem hazudik OTT VAN a második!!!
=D> =D> =D>
Én sem értettem, miért nem hívták ki, de ez van. TAA felhalmozhat olyan támadóstatokat, ami egy szélső támadó becsületére is bőven válhatna, de védekezésben valami egészen borzasztó, és az ilyen meccseken, ahol beszorítják őket, ez nagyon kijön... City is róla rúgdossa a gólokat, meg most is róla kapták.

Azért a potenciálisan Madrid összetevőjű döntő miatt remélem összekapják magukat a vörösök, most teljes sokkban vannak.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
jarvis
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 367
Csatlakozott: 2019.02.16. 12:24:53
Tartózkodási hely: Budapest/Csíkszereda

2022.05.03. 21:43:42

Villareal pont úgy nyomja mint anno a Pool 19-ben a visszavágón a Barca ellen :D

Revans :mrgreen:
Jack Napier
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2015.02.01. 16:56:53
Tartózkodási hely: Gotham City

2022.05.03. 21:42:02

Na jó ez mondjuk elég kemény, hogy mire nem adtak tizit a Villarealnak a vak bírók.
Meg az, hogy nem is igazán volt VAR-ozás...

Na de a labda nem hazudik OTT VAN a második!!!
=D> =D> =D>
"8-szor nyertük meg a bajnokságot 11 év alatt! Nem értékeljük ezt annyira, mint amennyire kellene de az évek során majd látni fogjuk mennyire nehéz is volt ezt elérni."- Lionel Messi 2019
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6886
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.05.03. 21:18:01

Hát a Villarreal nem szórakozni jött. És hát megmutatták a Bayern ellen is, hogy tudnak nagycsapatok ellen akár még dominálni is, ez most game on, bármi történhet...
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3881
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2022.04.27. 22:53:04

Az eredmény hízelgő a spanyolokra nézve. Szerintem ez eldőlt, a Villarealnak a tudása jóval a Pool alatt van.
ignier
Barça C
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2022.04.18. 16:03:58

2022.04.27. 22:34:02

drobika írta:
2022.04.27. 07:17:30
de elhibázott sok helyzetet a rúgott 4 gól ellenére
Amit elhibáztak, azt gyakorlatilag vissza is kapták a Real védelmétől. Így lehetséges, hogy a két csapat xG-je 2,7 és 1,62 lett, tulajdonképpen ugyanúgy egy gólos difi. Az xGOT még kiegyenlítettebb (2,56 ill. 2,38).

A Real viszont nem biztos, hogy markánsan fel tud javulni védekezésben a visszavágóra, Alaba játéka kérdéses, Mendy folyamat összehuzalozva játszik, és ez ki is jön rajta, Carvajal szóra sem érdemes, Nacho pedig mintha erre a szezonra elfelejtett volna focizni, ilyen környezetben pedig Militao is magára húzza a bohócsipkát.
Casemiro ugyan valószínűleg játszik majd, és még mindig elég jól tudja tördelni az ellenfél flowját, de ebben a szezonban ő is mintha elfogyott volna, komoly pressing alatt pedig már évek óta életveszélyes eladott labdái vannak. A City védelme ezzel párhuzamosan viszont erősödni fog.
Szóval valamit ebben nagyon össze kell sakkoznia Ancelottiéknak. A lélektani előny nyilván a Realnál van, ahogy a hazai közönség is boostot adhat a teljesítményekhez; Pepen látszott is, hogy ezt a 4-3-mat kvázi vereségként könyvelte el.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6886
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.04.27. 22:20:11

Alcantara írta:
2022.04.27. 21:54:30
Elképesztő tempót nyom a Pool, viszont eddig sok a pontatlanság. Diaz helyett Jota fog jönni szerintem, ő jóval élesebb elvileg. Mané is halványabb, bár a bunkerfoci ellen nehéz is játszani. Szerintem megtörik őket a második félidőben, ekkora nyomást nehéz bírni.

A kezezéshez: Van egy szabály, mely szerint a kezező játékos ha természetellenesen megnagyobbítja a testét a kezével vagy valami ilyesmi. Szerintem emiatt fújt büntetőt. Nyilván ezt is lehet többféleképpen elemezni, én tegnap is jó döntésnek láttam, de Pep nyilatkozata alapján szerintem egyértelmű, hogy jó döntés született.
Persze, lehet, hogy egy fej fölé emelt kéz üti ezt a megjátszós szabályt, mert természetellenes. De akkor is necces, mert két irányvonal találkozik. De tényleg lehet, hogy idénre eleve eltüntették ezt a szabályt, passz. Ezért szerettem, mikor még Bede ott volt, bár sokat nem hagyták kibontakozni.

Közben beérett a sok meló, Salah elképesztő, Mané kegyetlen befejező, de a meccs embere nálam a nickneved. De az egész szezoné is, főleg abban az értelemben, hogy ő jelenti a különbséget a tömörülő ellenfelek ellen, már nem csak rohanós középpálya van, hanem van egy ilyen nagyon komoly adottságokkal rendelkező passzgépük is, és 80%-os labdabirtoklással is simán tudnak nyerni. Ez nagy szintlépés.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3881
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2022.04.27. 21:54:30

Elképesztő tempót nyom a Pool, viszont eddig sok a pontatlanság. Diaz helyett Jota fog jönni szerintem, ő jóval élesebb elvileg. Mané is halványabb, bár a bunkerfoci ellen nehéz is játszani. Szerintem megtörik őket a második félidőben, ekkora nyomást nehéz bírni.

A kezezéshez: Van egy szabály, mely szerint a kezező játékos ha természetellenesen megnagyobbítja a testét a kezével vagy valami ilyesmi. Szerintem emiatt fújt büntetőt. Nyilván ezt is lehet többféleképpen elemezni, én tegnap is jó döntésnek láttam, de Pep nyilatkozata alapján szerintem egyértelmű, hogy jó döntés született.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6886
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.04.27. 21:01:14

Tavaly a digi összefoglalókon még ott volt ugye Bede Feri, én az alapján mondtam, de lehet, hogy MatyiG is. Milliószor elmondta, hogy ha a védekező játékos a labda megjátszása közben rúgja, fejeli (hasalja, mindegy) a labdát a saját kezére, akkor az nem szabálytalanság (ami logikus is, hisz nem helyzeti előnyt akar szerezni vele, szerintem remek szabály volt). Vagy ott volt egy tévedés (bár ezt kétlem, mert tényleg nem is fújták be ezeket soha), vagy most már nem ez a szabály, csak az összefoglalóknál már nincs Bede, és mivel nem olyan gyakori eset, nem tűnt még fel nekem.

De ha már nem ez van, akkor nyilván pardon. Mindenesetre sajnálom, mert egy tök jó, objektív szabály volt, amiből nem jöttek értelmetlen tizik.

On: Bár ilyen hangulat lenne nálunk a Nou Campban is, mint az Anfield-en... kegyetlen, ahogy zúg a Fields of Athenry, meg a reakciók is nagyon közvetlenek, talán a relatíve kis mérete miatt is. Szerintem a leghangulatosabb stadion, nagyon átjön még tv-n is.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3881
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2022.04.27. 20:46:11

Lehet itt vitatkozni a büntetőn, csak nincs értelme, egyrészt nincs ilyen új szabály, amire hivatkoztok(mondjuk nem is lett itt kifejtve konkrétan), mert a jelenlegi szabály szerint jogos volt, másrészt, hogy Pep nyilatkozata is elég egyértelmű:

https://www.nemzetisport.hu/bajnokok_li ... ol-2889217
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21051
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2022.04.27. 15:01:07

A lehetőségeket be kell lőni, különben könnyen megbosszulhatják magukat, pláne egy Real ellen. Ugyanezt eljátszotta már a PSG is, rá is faragott a visszavágón. Szűk City előny van, de a hazai pálya miatt szerintem most 50-50 százalék ezzel együtt is a továbbjutást. Szóval a City elcseszte, mert ebből a meccsből többet ki kellett hozniuk. Ha kiesnek, magunknak köszönhetik, mint Messiék, akik szintén nem tudták az első meccsen eldönteni.

A Real előtt le kapalappal, megint mutatták, hogy nem szabad leírni őket 2 gólos hátrányban sem.

Benzemának pedig én innen már akkor is odaadnám az Aranylabdát, ha még ma visszavonulna.
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2022.04.27. 12:13:38

drobika írta:
2022.04.27. 07:17:30
gondoltam bele abba, ha mi vagyunk a City ellenfelei a mostani helyzetben, akkor hogy alakult volna az eredmény.
Robi, Sergio, Gerard, Jordi, Dani......City azt sem tudná, milyen rendezvényen van....
Kassandra
Jugador del Barça
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2020.07.14. 22:13:30

2022.04.27. 10:56:05

csababarca írta:
2022.04.27. 09:32:55
Kassandra írta:
2022.04.27. 07:43:43


Amúgy a City a 4. gólját megköszönheti a sporinak. És nem, egyáltalán nem azt mondom, hogy szabálytalan gól lett volna. Csak azt, hogy ott nem sokan adtak volna előny szabályt, meg is állt a 22-ből 21 játékos. Courouis a kezét se tudta már emelni. Ez is egy másik árnyalata a meccs "igazságosságának". Szerintem mindkét csapat játszotta a játékát, így alakult ki ez az eredmény.
senki nem állt meg, csak Mendy. legalábbis akik a közelben voltak, jah meg Zichenko feküdt, akkor ketten.

ilyen a foci, egyik csapat megy, kidolgozza a helyzeteket de balfék a kapu előtt (nekem az is meglepő, hogy egyáltalán 4et valahogy belőttek a temérdek helyzetből), a másik meg másfél helyzetből rúgott 3 gólt.
igazságtalan? lehet, de megszokhattuk már, semmi különös nem történt igazából, ami ne lett volna várható.

visszavágó érdekes lesz, mert szerintem ennyire rosszul nem fog a real védekezni mégegyszer, ergo kevesebb helyzetből kell majd sáfárkodnia a citynek, és kelleni fog minimum 2-3 gól a továbbjutáshoz.
Oké, nem megálltak, megtorpantok. Nézték, ahogy a bíró a szájához emeli a sípot. De ugye nem fújt. Én ezt látom afelvételeken. De mindegy, nincs jelentősége, ezen nem veszünk össze.

A többivel nagyjából egyetértek. Illetve 2 dolog. Szerintem kevés gól lesz, max 2, esetleg 3, de akkor azt nem egy csapat rúgja. Ergo nem hiszem, hogy a meglévő előny mellé még kell 2-3 gól. Szerintem vagy a City kibekkeli 0-0, 0-1 vagy 1-1-gyel. Vagy a Madrid hosszabbításra ment 1-0val, viszont akkor onnan nár mennek a döntőben. Ebben az egyben vagyok biztos, hogy HA 120 perces lesz a meccs, akkor a spanyolok mennek tovább. Abban viszont egyáltalán nem, hogy eljutnak oda. Jó lesz ez.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6886
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.04.27. 10:01:19

messideco írta:
2022.04.27. 06:58:53
Tudtok megbízható youtube-csatornát ahol 10 perces összefoglalók vannak a mérkőzésekről?
https://hdmatches.net/football-replay3/
https://fullmatchsports.cc/

Egy kolléga egyszer belinkelte tán a bajnoki topikban, azóta ezt nézem. A teljes meccsek is felkerülnek, és elnyújtottabb összefoglalük is. Van, hogy csak 7 perc, van hogy akár 20 is, változó. Ráadásul a komolyabb meccseknél akár percekkele a lefújás után felkerülnek a teljes félidők és az összefoglaló is.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2022.04.27. 09:53:32

Már az ifiben is mindenki tudja, hogy a sípszóig nincs játékmegállás! Alaptétel! Nem egy Real Madrid Man.City szinten. Abszolút szabályos gól volt a City 4. gólja, semmit sem kell a bírónak megköszönnie!
Az, hogy igazságtalan e egy eredmény, nyilván szubjektív, és lehet, hogy egy Madrid szurkoló szemében ez igazságos eredmény, számomra ha azt nézem, hogy ebből a meccsből mit hozott ki a Real, és mit a City, akkor semleges szurkoló révén azt kell hogy mondjam,, hogy a City sokkal jobban játszott, a Madrid meg eredményesebben. Nézőpont kérdése, kinek melyik foci jön be jobban. A meccs jó volt, ez biztos!
Avatar
Nyiri81
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1458
Csatlakozott: 2017.01.05. 23:06:25
Tartózkodási hely: BP

2022.04.27. 09:34:23

A real simán visszajön innen. Otthon rúgnak 3-t, ebből 2 tizi, 1 pedig megyei 2-es kapushiba a City meg a kapu közelébe se fog jutni vagy mindent kihagy. Csak a szokásos :)
Csak is Puyol
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2022.04.27. 09:32:55

Kassandra írta:
2022.04.27. 07:43:43


Amúgy a City a 4. gólját megköszönheti a sporinak. És nem, egyáltalán nem azt mondom, hogy szabálytalan gól lett volna. Csak azt, hogy ott nem sokan adtak volna előny szabályt, meg is állt a 22-ből 21 játékos. Courouis a kezét se tudta már emelni. Ez is egy másik árnyalata a meccs "igazságosságának". Szerintem mindkét csapat játszotta a játékát, így alakult ki ez az eredmény.
senki nem állt meg, csak Mendy. legalábbis akik a közelben voltak, jah meg Zichenko feküdt, akkor ketten.

ilyen a foci, egyik csapat megy, kidolgozza a helyzeteket de balfék a kapu előtt (nekem az is meglepő, hogy egyáltalán 4et valahogy belőttek a temérdek helyzetből), a másik meg másfél helyzetből rúgott 3 gólt.
igazságtalan? lehet, de megszokhattuk már, semmi különös nem történt igazából, ami ne lett volna várható.

visszavágó érdekes lesz, mert szerintem ennyire rosszul nem fog a real védekezni mégegyszer, ergo kevesebb helyzetből kell majd sáfárkodnia a citynek, és kelleni fog minimum 2-3 gól a továbbjutáshoz.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2022.04.27. 08:12:46

Benzema játéka 13 év alatt beérett. Végülis jobb később, mint soha.
Kassandra
Jugador del Barça
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2020.07.14. 22:13:30

2022.04.27. 07:43:43

drobika írta:
2022.04.27. 07:17:30
A foci mindig is azok közé a játékok közé tartozott, ahol bizony sokszor igazságtalan az eredmény. Tegnapi City-Real meccsen sem volt ez másként, sőt igazi példája volt.
A City lefocizta a Madridot, mégis az eredmény olyan lett, amivel a Realnak van nagyobb esélye otthon. Szerintem. Tegyük azért hozzá, hogy ők sem játszottak rosszul, csak épp az ellenfél volt sokkal jobb a tegnapi meccsen, de elhibázott sok helyzetet a rúgott 4 gól ellenére, és bizony könnyen adta a góljait az ellenfélnek.
Sajnos el kell ismerni, nagyon jó meccs volt, és félve gondoltam bele abba, ha mi vagyunk a City ellenfelei a mostani helyzetben, akkor hogy alakult volna az eredmény.
Ez az igazságtalan nagyon rossz szó. Teljesen igazságos az eredmény, az egyik csapat 4 gólt rúgott, a másik 3-t, és az eredmény ennek megfelelően az igazságos 4:3. A szó, amit kerestek inkább lehetne a szeszélyes talán. Vagy nem tudom, de semmiképpen sem az igazságtalan.

Amúgy a City a 4. gólját megköszönheti a sporinak. És nem, egyáltalán nem azt mondom, hogy szabálytalan gól lett volna. Csak azt, hogy ott nem sokan adtak volna előny szabályt, meg is állt a 22-ből 21 játékos. Courouis a kezét se tudta már emelni. Ez is egy másik árnyalata a meccs "igazságosságának". Szerintem mindkét csapat játszotta a játékát, így alakult ki ez az eredmény.

Azt nem tudom, hogy a lélektani előny most kinél van. Meg a Madrid talán pihenhetne is a hétvégén, a City nen annyira. Bár a spanyoloknak a bajnoki cím adhatna plusz boostot a visszavágóra, az angoloknak meg 3 keretnyi minőségi játékosa van, ez sem olyan egyértelmű. Baromi izgi párharc ez, erre való a BL!
Válasz küldése