Bajnokok Ligája & Európa Liga

Foci a Barçán kívül
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10103
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2022.04.14. 08:37:21

recrea írta:
2022.04.14. 03:53:33
Jól tudom, hogy mi május 5-én játszuk az elődöntő visszavágóját otthon abban az esetben, ha ma továbbjutunk?
Igen, az előző fordulóban kisorsolták azt is hogy az elődöntő visszavágót mi játszuk otthon, illetve egy döntőbe jutás esetén is mi lennénk papíron a hazai csapat
csababarca írta:
2022.04.13. 22:40:43
Pep-csapat a rossz értelemben ez a city.
Félelmetesek tudnak lenni, de bűnrosszak is, ez a csatár nélküli játék lesz a vesztük.
Vagy az, hogy esetleg itt továbbjutnak, és akkor Pep megint elkezd variálni valamit és kiejti a csapatát.

Nagy csalódás a city ma, meg úgy az egész idei bl az.

Liverpool is bemegy egy bohóc ágon a döntőbe, persze nem az ő hibájuk.
Ebben az a szomorú hogy mi is lehettünk volna a Benfica helyében, és egy Ajax-Liverpool-Villarreal ágon juthattunk volna döntőbe. De nem szabad keseregni, Xavi előtt az is távoli remény volt hogy BL helyen végezzünk.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6725
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2022.04.14. 03:53:33

Jól tudom, hogy mi május 5-én játszuk az elődöntő visszavágóját otthon abban az esetben, ha ma továbbjutunk?
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3271
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2022.04.13. 23:09:12

Megnéztem volna egy hosszabbítást szívesen még az Atleti emberhátrány ellenére is.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7162
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.04.13. 23:04:14

Hogyan ne vezessünk BL-mérkőzést masterclass...

A City nincs csúcsformában a hetekben, de így is tudtak csúszva-mászva nyerni, ez szerintem nekik hatalmas lépés egyébként, lehet, hogy jobb ez így, mintha 4-0-ára kiütötték volna a Ticót.

Szerk: most nézem, a Pool a B csapatával állt fel... hát azért az kemény. Nunez meg megint beköszönt, egészen hihetetlen érzékkel nyúl ezekhez a labdákhoz. Kiváncsi vagyok, ki viszi el onnan, de nem fog rosszul járni...
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára bence0330 2022.04.13. 23:36:43-kor.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19551
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2022.04.13. 22:55:53

Nagyon teker a Tico,így pirossal gyakorlatilag minden ellenük szól,de le a kalappal előttük. Nagy fricska lett volna,3 spanyolnak bekuszni a négy közé. De még hátha, hajrá

Correa elkapkodta,be is passzolhatta volna,hárman voltak. De szégyenkezni nincs oka azt Atleticonak.
Kép
Kép
Kép
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6642
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2022.04.13. 22:52:42

Érdekes kis meccs ez. A City túlgörcsöli és belehal a szépségbe. Az Atletico meg elkapja a fonalat, még esélyük is lenne fordítani, de nem bírják ki, hogy ne patkánykodjanak, meg is lett az eredménye.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7162
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.04.13. 22:48:55

csababarca írta:
2022.04.13. 22:40:43
Pep-csapat a rossz értelemben ez a city.
Félelmetesek tudnak lenni, de bűnrosszak is, ez a csatár nélküli játék lesz a vesztük.
Vagy az, hogy esetleg itt továbbjutnak, és akkor Pep megint elkezd variálni valamit és kiejti a csapatát.

Nagy csalódás a city ma, meg úgy az egész idei bl az.

Liverpool is bemegy egy bohóc ágon a döntőbe, persze nem az ő hibájuk.
Ja, nem is értettem, mikor nem jött össze Kane, akkor miért vették meg inkább Grealisht... akkor még ugye Ferran is ott volt, simán volt 4 remek szélsőjük 2 helyre. Pep is akarta azt a 9-est, fogalmam sincs, miért nem vettek meg bárki mást, mikor nem jött be az első számú terv. De ő dolguk.

A Pool meccset kellett volna nézni. :( :D Egyébként mindketten megszívták, széthajtották magukat a hétvégén, ott aztán nem lehetett pihentetni, meg lazán venni a dolgokat... a Pool meccset nem figyelem, de biztos vagyok benne, hogy az elődöntőben sokkal jobbak lesznek, mint ahogy a City is.

Közben remélem villan már a piros.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15430
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2022.04.13. 22:40:43

Pep-csapat a rossz értelemben ez a city.
Félelmetesek tudnak lenni, de bűnrosszak is, ez a csatár nélküli játék lesz a vesztük.
Vagy az, hogy esetleg itt továbbjutnak, és akkor Pep megint elkezd variálni valamit és kiejti a csapatát.

Nagy csalódás a city ma, meg úgy az egész idei bl az.

Liverpool is bemegy egy bohóc ágon a döntőbe, persze nem az ő hibájuk.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7162
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.04.13. 22:38:08

Nagyon meg vannak ijedve, mint tavaly a döntőben. Ez kb jelenleg az egyetlen igazi gyengéje a Citynek... Pep ezzel valamiért nem tud mit kezdeni. Szerintem kibekkelik, de tényleg necces a szitu.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2175
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2022.04.13. 22:27:49

A City mindjárt kiejti magát a BL-ből. Egy gólt bármikor képes találni bármelyik csapat. Főleg egy Atletico. Mondjuk kemény lenne, ha három spanyol lenne a legjobb négy között, de azért kár lenne Pepékért.
Kassandra
Jugador del Barça
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2020.07.14. 22:13:30

2022.04.13. 12:41:10

Oké, akkor egy gondolatjáték; van AAA csapat, aki egy top bajnokságban a tabella első helyén áll meghatározó előnnyel, és a média által ajnározott "gyönyörű" játékkal, és van BBB csapat egy másik bajnokságban, aki küzd a maga céljaiért, akár bajnok is lehet még, a top4 mondjuk szinte már megvan matematikailag, a média is megírja az eredményeit, 1-1 szép gólt lehoz a sajtó, de nem kapja a "korszakos csapat" hype-ot. Ez a két csapat talákozik a nemzetközi színtéren egyeneskieséses párharcban, és BBB csapat jut tovább. Csak akkor "érdemli meg" a továbbjutást, ha a kétmeccsen szerzett több gól mellé több kísérlete is volt, vagy többet bírtokolta a labdát, esetleg magasabb xG mutatója volt? Vagy akkor is, ha AAA támadot többet, de egyszerűen nem jöttek a gólok, BBB pedig többet rúgott? Ha csak előbbi, akkor miért?

És ha ne adjisten BBB 11-esekkel jut tovább, úgy, h AAA dominánsabb volt, akkor "nem érdemlik meg"? Hát de a "jobb" csapat mindent kihagyott, akkor hogyan lenne jobb? Pont ugyanannyi gólt szerzett, mint a "rossszabb". Valahogyan dönteni kellett, a tizikből meg BBB jött ki szerencsésebben. Ez ennyi.

Szerintem ezért nincsenek objektív igazságok, vagy egyetlen egy, a gólok száma. De ott sincs objektíven megérdemelt gól, vagy nem megérdemelt győzelem. A gólok száma az objektív, 2 szám. Az egyik több, illetve a másik, vagy ugyanannyi.

És még valami a végére. Amikor egy kiscsapat szerez "érdemtelen" győzelmet, azzal nem nagyon foglalkozunk. Megnézzük, örülünk neki, romantizálhuk a szitut, de ennyi. Ha egy nagycsapat, abból van a hőbörgés. Megint csak nem objektív a helyzet, igaz? :D

Szóval én így látom, ezért nincs értelme ezeknek a vitáknak. Vagyis értelme van, mert a kultúránk, a hobbinkba fektetett idő az mindig hasznos, beszélgetni mindig hasznos. Csak legyen emberhezméltó. Viszont azt fogadjuk el, hogy ezekben a kérdésekben nincsen egyetemes igazság, és mindig minden szentnek maga felé fog hajlani a keze, a rivális szenttől pedig el fog fordulni. :D
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7162
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.04.13. 12:10:22

Kassandra írta:
2022.04.13. 11:49:01
Persze mondhatod, csak pont annyit ér, mintha más az ellenkezőjét mondaná, valaki harmadik meg semmit nem mondana. Ne érts félre, szíved joga, hogy saját véleményed legyen, sőt tök jó, hogy van, a fórum pedig arra van, hogy megosszd azt. Csak annyit szeretnék mondani, hogy egyikünk véleménye sem ér többet a másikénál, pont ugyanannyit ér mindegyik. Nem egyformán látjuk a dolgokat, az élet ilyen, nem csak a foci területén. És pont úgy ahogyan az életben, a fociban sincsen objektív vélemény, mindenkit befolyásol az "előélete". Különben pl nem lenne látná másképp ugyanazt a jelenetet emberek tömegei egy nagymeccsen, még a lassítás után is.
Szerinted a Madrid objektíven nem érdemelte meg a továbbjutást, szerintem meg azért mondod ezt, mert Barca fan vagy. A Madrid ugyanúgy küzdött, mint ti a hétvégén a Levante ellen. Az egyik a szemedben érdemtelen, a másik pedig hősies megszerzett győzelem.

Az meg, hogy a City, Pool jobb csapat megint fura kérdés. Értem én, hogy ezt sugallja a meccsek képei, de ezek a csapatok nem játszottak még egymás ellen, így csak tippelni lehet. Fura ez így, mert ha meccs előtt a Chelsea volt a jobb csapat, aztán a Madrid továbbjutása után is a Chelsea a jobb csapat, akkor a ebből kiindulva a csapatok nem jobbak akarnak lenni, csak simán győzni. Melyik az értékesebb?
Ohh, félreértettél szerintem, sajnos a Madrid szerintem megérdemelten ment tovább, ha ezt a két meccset nézzük. De a CFC most nem volt jobb előnézetben sem, tudjuk, hogy miért, és teljesen érthető. Eleve nem a két nagy angol csapat szintje, és ugye a jelenlegi események nagyon meglátszottak rajtuk, agyonverték őket 1-2 hétig. Az első meccsen rottyon voltak, a másodikra összekapták magukat, de már nem volt elég. És azért a Madrid nem kiscsapat, top5-6 európai, és ha valaki nincs top formában ellenük, akkor ők fognak nyerni.

És persze, a többivel egyetértek.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Kassandra
Jugador del Barça
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2020.07.14. 22:13:30

2022.04.13. 11:49:01

bence0330 írta:
2022.04.13. 11:17:41
Kassandra írta:
2022.04.13. 10:09:31
...
...
Persze mondhatod, csak pont annyit ér, mintha más az ellenkezőjét mondaná, valaki harmadik meg semmit nem mondana. Ne érts félre, szíved joga, hogy saját véleményed legyen, sőt tök jó, hogy van, a fórum pedig arra van, hogy megosszd azt. Csak annyit szeretnék mondani, hogy egyikünk véleménye sem ér többet a másikénál, pont ugyanannyit ér mindegyik. Nem egyformán látjuk a dolgokat, az élet ilyen, nem csak a foci területén. És pont úgy ahogyan az életben, a fociban sincsen objektív vélemény, mindenkit befolyásol az "előélete". Különben pl nem lenne látná másképp ugyanazt a jelenetet emberek tömegei egy nagymeccsen, még a lassítás után is.
Szerinted a Madrid objektíven nem érdemelte meg a továbbjutást, szerintem meg azért mondod ezt, mert Barca fan vagy. A Madrid ugyanúgy küzdött, mint ti a hétvégén a Levante ellen. Az egyik a szemedben érdemtelen, a másik pedig hősies megszerzett győzelem.

Az meg, hogy a City, Pool jobb csapat megint fura kérdés. Értem én, hogy ezt sugallja a meccsek képei, de ezek a csapatok nem játszottak még egymás ellen, így csak tippelni lehet. Fura ez így, mert ha meccs előtt a Chelsea volt a jobb csapat, aztán a Madrid továbbjutása után is a Chelsea a jobb csapat, akkor a ebből kiindulva a csapatok nem jobbak akarnak lenni, csak simán győzni. Melyik az értékesebb?
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2175
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2022.04.13. 11:30:38

Deluigi írta:
2022.04.13. 08:08:03
vidra írta:
2022.04.13. 02:02:51
Ez a Madrid egy jó szívós, szerethető csapat, jó karakterekkel.
nekem nem jon at a szerethetoseguk, egytol egyik ellenszenves, nagykepu karakterek

junior is verte a foldet, amikor lefujtak a faultot, a golkiralyuk egy bunozo, egyetlen rokonszenves figurat sem tudok talalni koztuk

meg az espanolnak is hamarabb szurkolok, mint ezeknek

melle meg a biro is oket segiti szinte minden meccsen
Nekem sokáig semmi bajom nem volt a Reallal, azon kívül, hogy a Barcelona ősi riválisa. De aztán jöttek ilyen játékosok, mint Guti aki merészelt szépeket nyilatkozni,
aztán a két hentes Ramos és Pepe majd a Messi fogát szándékosan kikönyöklő Marcelo. Na azóta valahogy nem bánom ha elverik őket.

Egyedül Benzemát tudnám, mondani, akit el kell ismerni főleg azok után, amit keresztülment. Körülbelül minden évben el akarták küldeni a szurkolók, erre tessék a hátán viszi a csapatot.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7162
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.04.13. 11:17:41

Kassandra írta:
2022.04.13. 10:09:31
...
Ez így oké, nem mondom, hogy nincs benne sok igazság, de ha már ilyen szurkolófilozófiába belemegyünk, attól még mindig mondhatom azt, hogy más csapatok jobban megérdemelnék, és akkor inkább nyerjék inkább ők (nyilván kivéve, ha az "én csapatom" okoz meglepit :D).

És objektíve azért 3-4 jobb csapat biztos van most a Reálnál Európában - sajna pár hónapja mi is köztük vagyunk, ezért is ennyire keserű, hogy két csapat, akiket összesítve 8-1-el aláztunk meg úgy, hogy még nagyon olcsón megúszták így, elődöntőben és negyeddöntőben vannak... ezt különösen nehéz most így lenyelni, nekem legalábbis.
De a két nagy angol klub mindenképp jobb náluk, szerintem magasan kiemelkednek idén, és jobban örülnék, ha a kettő közül valamelyik nyerné, Pep miatt a City, a Pool meg mondjuk mert ők a legenergikusabb csapat egész Európában. Ettől még nyerhet a Madrid, de akkor nem a legjobb csapat nyer, nyilván van bőven ilyen is, főleg egyenes kieséses rendszerben. De az elmúlt években többször is nyert a legjobb, Pool, Bayern esetében pl. egyértelmű volt az adott szituban a helyzet, és senkinek nem lehetett egy szava sem, hogy nyertek.
Szerintem azért lehet főleg a fociban jogosan dobálózni a megérdemelt és nem megérdemelt jelzőkkel, mert túl kicsi a különbség a kevés gólok száma miatt, egyszerűen nehezen jön ki a különbség, mert nem él a nagy számok törvénye. Ha kézilabdában 28-28 az állás, akkor az sokkal inkább jelenti, hogy két ugyanolyan szintű csapat játszik, mint fociban az 1-1. Mint ahogy általában az élet területén is így van, minél nagyobbak a számok, annál inkább igazak, ha látsz két kecskét, ami közül az egyik albínó, az nem jelenti azt, hogy ugyanaz az arányuk, ha látsz 10.000-et, akkor már ki fog jönni kb a dolog.

Ettől függetlenül nyilván igaz, hogy a focit gólra játsszák, de a gólok száma nem jelent egyenes arányosságot a két csapat szintjével, még ha jóval többször is lesz korrekt az eredmény, mint ahányszor nem. Így szerintem mindig jogos lesz az a fajta felvetés, hogy megérdemelt, vagy nem megérdemelt a vereség, nyilván az ellentábor hangosabb lesz a negatív oldalon, a szurkolói meg a pozitív oldalon.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Kassandra
Jugador del Barça
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2020.07.14. 22:13:30

2022.04.13. 10:09:31

bence0330 írta:
2022.04.13. 09:34:39
A főgonoszt, Albát kihagytad. :D
Amúgy sajna szerintem is szerethető csapat, Casemirot-t leszámítva szimpatikus játékosokkal, de most akkor sem érdemelnének BL-t, ejtse őket ki a City, vagy a döntőben a Pool és megtapsolom őket, hogy odáig beverekedték magukat.
Ja, lehetne még sorolni, nem ez volt a lényeg.

De a BL-t sosem érdemre osztják, a foci nem így működik. Minden "meglepetés" eredmény után megszagértik a szagértők, hogy "a focit gólra játszák". Nincs érdem, csak gól, meg győzelem. Szóval max azt lehet mondani, hogy aki a több gólt szerezte érdemelte meg a győzelmet. Az ellendrukkereknek meg marad a kifogás keresés.
A saját csapatukat magasztalják a szurkerek, ha szenvedve nyer, mert milyen erős jellemek! A főriválist meg leszólják, mert nem érdemelte meg a győzelmet. Nem érdemelték meg, mert hiába rúgtak több gólt, a másik csapat többet rúgott kapura, többet passzolt, többet birtokolta a labdát, több szögletet rúgott, magasabb xG-t hozott, kevesebb ságát kapott, stbstbstb... Oké, ez mind szép és jó, de foci győzelem=több gól. Ennyi ez a sport, a többi statisztika csak a média kreálmánya, hogy kitöltse a műsoridőt, de a játékot magát egyetlen adat befolyásolja, a gólok száma. Ez ennyi.

De emberek vagyunk, minden szurkoló ember, ezért majd mindig a maga igazságérzetéhez hajlítja a valóságot. Minden fekete-fehérben látunk (ezért olyan a közélet is, amilyen, de ez egy másik történet). A média meg erre még rájátszik, és egymásnak ugrasztja az embereket. Ami gáz, bárcsak ne így lenne, dehát emberiség ugye...

Szóval gólok száma. A Real Madrid továbbjutása pontosan annyira megérdemelt, mint a Villarreal-é. Vagy a Bayern-é, Man City-é az előző körben, vagy a Barcáé a Napoli, Galata ellen, illetve bárkié, aki egyenes kieséses párharcban továbbjutott. Ez a kiszámíthatatlanság egy a foci egyik fő szépsége. Ne csak akkor ismerjük el, ha a Szuperliga ellen kell érvelni, hanem akkor is, ha antipatikus csapat kevésbé dominánsan jut tovább.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7162
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.04.13. 09:34:39

Kassandra írta:
2022.04.13. 08:23:59
Persze, mert te Barcás vagy, nincs ebben semmi meglepő. A túloldalon ugyanennek a nézőpontnak az reciproka van. Ott ezeket nézik el, itt meg a Busquets féle fetrengést, meg a bírók folyamatos, aggresszív lerohanását. Dani Alves pique féléket. Egyik oldal sem jobb a másiknál. Egyik oldal sem rossz, csak fociszurkoló.
A főgonoszt, Albát kihagytad. :D
Amúgy sajna szerintem is szerethető csapat, Casemirot-t leszámítva szimpatikus játékosokkal, de most akkor sem érdemelnének BL-t, ejtse őket ki a City, vagy a döntőben a Pool és megtapsolom őket, hogy odáig beverekedték magukat.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Kassandra
Jugador del Barça
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2020.07.14. 22:13:30

2022.04.13. 08:23:59

Deluigi írta:
2022.04.13. 08:08:03
vidra írta:
2022.04.13. 02:02:51
Ez a Madrid egy jó szívós, szerethető csapat, jó karakterekkel.
nekem nem jon at a szerethetoseguk, egytol egyik ellenszenves, nagykepu karakterek

junior is verte a foldet, amikor lefujtak a faultot, a golkiralyuk egy bunozo, egyetlen rokonszenves figurat sem tudok talalni koztuk

meg az espanolnak is hamarabb szurkolok, mint ezeknek

melle meg a biro is oket segiti szinte minden meccsen
Persze, mert te Barcás vagy, nincs ebben semmi meglepő. A túloldalon ugyanennek a nézőpontnak az reciproka van. Ott ezeket nézik el, itt meg a Busquets féle fetrengést, meg a bírók folyamatos, aggresszív lerohanását. Dani Alves pique féléket. Egyik oldal sem jobb a másiknál. Egyik oldal sem rossz, csak fociszurkoló.
1994barca
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2020.08.25. 12:44:00

2022.04.13. 08:22:17

Nekem a Real soha nem lesz szerethető csapat, de el kell ismerni mentális erejük hatalmas ill Benzema aranylabdája érik! De tegnap is amit a Kante hozott az borzasztó volt(2 gól az ő sara az meg az edzőé, hogy nem kapta le már a félidőben) remélem a liverpool vagy a City nyeri a Bl-t, de valahogy azt érzem, hogy a Real fogja( aminek kúrvára nem örülnék)
Avatar
Deluigi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1857
Csatlakozott: 2021.06.08. 22:25:50
Tartózkodási hely: Szekelyudvarhely

2022.04.13. 08:08:03

vidra írta:
2022.04.13. 02:02:51
Ez a Madrid egy jó szívós, szerethető csapat, jó karakterekkel.
nekem nem jon at a szerethetoseguk, egytol egyik ellenszenves, nagykepu karakterek

junior is verte a foldet, amikor lefujtak a faultot, a golkiralyuk egy bunozo, egyetlen rokonszenves figurat sem tudok talalni koztuk

meg az espanolnak is hamarabb szurkolok, mint ezeknek

melle meg a biro is oket segiti szinte minden meccsen
Asensi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 131
Csatlakozott: 2022.01.30. 16:50:31

2022.04.13. 07:02:29

Barcaforever írta:
2022.04.13. 06:01:30
Brutál kijárna már a Citynek egy Bl győzelem, sztem szimpatikussá váltak az elmúlt pár évben. Idén végre meg is lesz nekik.
Nekem a Barca vált szimpatikussá valamikor, sztem nekik járna :)
Jövőre talán meg is lesz :)
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2022.04.13. 06:01:30

LG írta:
2022.04.13. 05:50:56
A Real-City/Atletico megint egy olyan párharc, amelyikből senkit sem szeretnék a döntőben látni, pláne ott győzni, de egyik ott lesz sajnos. A Villarreal, Liverpool, vagy ha nagy csoda történik, akkor Benfica hármastól egyáltalán nem sajnálnám a címet.

Brutál kijárna már a Citynek egy Bl győzelem, sztem szimpatikussá váltak az elmúlt pár évben. Idén végre meg is lesz nekik.
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21114
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2022.04.13. 05:50:56

A Real-City/Atletico megint egy olyan párharc, amelyikből senkit sem szeretnék a döntőben látni, pláne ott győzni, de egyik ott lesz sajnos. A Villarreal, Liverpool, vagy ha nagy csoda történik, akkor Benfica hármastól egyáltalán nem sajnálnám a címet.

Jó, a Citynek Pep miatt tudnák egy kicsit örülni. Ma inkább ők menjenek tovább, mint az AM, mert utóbbi garantált Real döntőt is jelentene, ott meg 1 meccsen bárki ellen ők a favoritok a mentális erejük miatt.
Avatar
vidra
Capitá del Barça
Hozzászólások: 739
Csatlakozott: 2018.05.06. 23:33:21

2022.04.13. 02:02:51

Hogy lehet a Chelsea-nak szurkolni ez ellen a Madrid ellen? Mi jöhet még PSG imádat? :D
Ez a Madrid egy jó szívós, szerethető csapat, jó karakterekkel. Mbappe megérkezésével el fogja veszteni nálam ezt az imidzset, mint ahogy szerintem a Barcelonába se kellene ilyen Levangoalski-kat venni. Azt hittem, kinőttünk már ebből.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19551
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2022.04.12. 23:56:26

Villarreal nagyon nagy tett. Reál meg szívből,ezért óriási felelőtlenség bármit kijelenteni a jövőt illetően,bajnokikat tekintve. Ezt a legnehezebb elsajátítani,a nyerni tudást,minden körülmények között. Megint padlóról felállva. Mi akkor is kitudtunk esni,vagy fontos bajnokit bukni tavaly,mikor jól játszottunk,nem tudunk lehozni meccseket. Mentálisan nagyon erős csapat,mikor a kioregedesrol szó van,ez lehet a legnagyobb ellenségük,hogy Modric,de most egy Marcelo is,olyan győzni tudó típus,amit nagyon nehéz pótolni. Mbappe vagy bárkik ezt nem tudják egyelőre.
Kép
Kép
Kép
Válasz küldése