Bajnokok Ligája & Európa Liga

Foci a Barçán kívül
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3548
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2017.04.20. 08:10:46

Rivaldo11 írta:Innentől Nem bánnám, ha behúzná a Juve, elsősorban Dani és Buffon miatt, de Simeonéék is rászolgáltak már.
Az utóbbi évek alapján egyértelműen a Juventus és az Atlético érdemelné meg.
Kép
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2017.04.20. 07:11:20

Most már tényleg nyerje meg a Juventus, de az a baj,ha döntőbe jutnak van nekik egy Higuáin-juk... :D Biztos kihagy egy ziccert...
Kép
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2017.04.20. 06:01:28

Innentől Nem bánnám, ha behúzná a Juve, elsősorban Dani és Buffon miatt, de Simeonéék is rászolgáltak már.
Rivaldo-A Legnagyobb.
ALEXDP
Capitá del Barça
Hozzászólások: 583
Csatlakozott: 2008.08.18. 11:37:11

2017.04.20. 02:01:57

Így, egy nap elteltével, sok emberrel találkozva és beszélve, sok véleményt meghallgatva elolvasva, egy dolog tűnt fel .

Az ellen képviselői, így vagy úgy, de 90 százalékban a 6-1 ről beszélnek.

Elvétve találkoztam olyannal, aki kevés sikerrel, de megpróbálta megmagyarázni miért volt ez így szabályszerű(talán mert tényleg nem volt az), de a legtöbb mondandó lényege a "demertaBarcánakmekkorátcsaltak" .

Sokat mondó, hogy nem azt hallom ez nem a bírón múlt, hanem azt hogy a Barcáé is...

Persze a két eset összevetése is külön tanulmány...

Másik meglátás, a két eset nemzetközi megítélése. A mi meccsünk után a tüntető többség főleg a PSG, Real szimpatizánsokból, meg persze a nem Barca kedvelő semlegesekből állt.
Most meg nem...
na0421
Barça B
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2012.02.11. 22:04:42

2017.04.20. 00:17:37

Nem fórumozok gyakran és a tegnapi meccset is csak fél szemmel néztem (Real-Bayern), de olvasok újságokat (hazait és nemzetközit), fórumokat, blogokat, és azok alapján azt kell mondanom, Kassai profi pályafutásának valószínűleg ezzel vége. Tévedni lehet, emberi dolog, de ahogy elnézem, a tegnapi tevékenysége nem így fog megmaradni a köztudatban, hanem mint „csalás”, „rablás”, „szándékos elfújás”, a legkedvesebbeket említem. Magyarként a tegnapi eseményeket csak szégyennek és gyalázatnak lehet tekinteni, az is undorító volt, ahogy mosdatni próbálták a kommentátorok az m4-en az embert. Az alapján amit láttam, ha ezt bárki ki akarja magyarázni, az gázabb ezerszer, mint Kassai tevékenysége. Mert ahogy valamelyik angol szakember mondta, amit tegnap rosszul fújhatott, azt rosszul is fújta, és ennél nagyobb kritika nem érhet sporit. De az UEFA-t sem értem, egy ilyen szintű meccsre kiküldeni egy ilyen múlttal rendelkező bírót, aki nem egyszer került már címlapra a baromságaival, ráadásul mindig „érdekesnek” titulált meccskörülmények után, és volt, hogy pont Real meccs kapcsán…hát maradjunk annyiban, hogy nem csodálkozom azon, hogy a nagytöbbség csalást kiállt (én nem gondolom csalásnak, de tény hogy a Realt segítette döntően abszolút Kassai, igaz, hogy tévedett a Real kárára is, de a meccset a javukra döntötte el, ennél kevesebbért is már bírózik a világ, nem kell csodálkozni). Viszont a wikipédiás cikkek átszerkesztései szerintem viccesek voltak. Nagyot röhögtem rajtuk annak ellenére, hogy magyarként ez rám nézve is szégyen.
De nézzük a jó oldalát, végre megjegyzik Magyarország nevét a világon, nem épp pozitív értelemben, de legalább igaz volt Viktorunk ígérete, és felkerültünk a nemzetközi foci térképére. Hiszen tegnap óta mindenki a világon a magyar bíróról beszél. Ja, és Kassai miatt vezették be a gólvonal technológiát, most lehet a videóbírót is miatta fogják, a végén még kiderül, hogy ez az ember kifejezetten hasznos a sportág fejlődése szempontjából, ha úgy vesszük. :D

Madridot, madridistákat valahol sajnálom (persze ha nyernek a végén, ez őket biztosan nem érdekli :D ), mert ki tudja mi lett volna ha… a visszavágót mondom, csak fél szemmel követtem, de az alapján meg az első meccs alapján azt mondom, hogy jobban akarták, nem voltak 11 vs 11-ben jobbak a Bayernnél, de a meccsek képei alapján bőven lehet, hogy segítség nélkül is tovább tudtak volna menni. És akkor megmaradt volna úgy, hogy történelmi címvédés (már ha nyernek), tavalyi „vicc BL” ide vagy oda. Így meg az marad meg a köztudatban, hogy ők tolvajok, rablók, csalók, meg „patkányok csapata”. Mindezeket olyan hírességek, legendák írják, mondják, akiknek köze nincsen se Bayernhez, se Barcához, tehát azt sem lehet mondani rájuk, hogy elfogultak. Az olasz, angol, francia, argentin, örmény stb. sajtó is mind azt hozta le a címlapon, hogy Kassai, csalás, elfújás, botrány..(a német és katalán lapokat inkább meg sem említem mert azok durván elfogultak). De ez elég sokat mondó, és egyben szomorú. Cé 100. gólja is jókor született, ez fog mindenkinek eszébe jutni róla, ha visszanézik a jövőben, hogy ja tényleg a méteres lesgól, meg az elcsalt meccs.…Mindenesetre a Real tegnap a köztudatban elvesztette a BL-t, ennek legalább örülhetnek a Madrid utálók. Ha meg is nyerik, a tegnapit sosem mossák le magukról. Én mondjuk ennek nem örülök, mert egyrészt nem vagyok Madrid utáló (nem csípem őket, de a mostani csapatukkal semmi bajom), másrészt ez kéz a kézben jár a Barcának is meg a Realnak is pofátlanul csalnak közhiedelem megerősítésével, ami nekünk egyértelműen rossz. Pedig csak arról volt szó, hogy Kassai és csapata vak volt.

Azért a saját meccsünkről is szólok, büszke vagyok a fiúkra, kitettek magukért, bár a meccsek csak 20%-án játszottak volna idén így, akkor minimum a bajnokság már félig zsebben lenne. Ott Malaga ellen oda-vissza, Betis, Alaves, Depor, Celta elleni 6 meccsen 18 pontból eltettünk 2-őt. Na ez a ciki. Nem a Bl kiesés a Juve ellen…De engem őszintén szólva nem zavar, ha idén nem nyerünk komoly trófeát, mert ha a csapat nyer valami fontosabbat, az életben nem indul el komolyabb változás, és most igenis arra van szükség. Tudtunk volna a rossz játék ellenére fontos trófeákat hozni, de én inkább nézek szép játékot egész évben trófea nélkül, mint pocsék játékkal megszerzett trófeákat. Persze lehet, velem van a probléma, vagy csak a Barca kényeztetett el az elmúlt 15 évben, és nem látom meg a szépségét annak, ha egy csapat macskapisi játékkal nyer valamit.

Legalább Messi valszeg berántja az aranycipőt, és ha a Real nem nyeri meg a Bl-t, akkor azt a marketinglabdát is, habár az Cé tavalyi labdája miatt mára semmit nem ér kategória, de mindegy. Ez igazságos is lenne (mármint ha csak Messi nyerne valamit a csapatból), mert idén a mieink közül csak ő érdemli meg, hogy díjjal párosuljon az erőfeszítés. Mindenki másban Umtiti kivételével csalódtam összességében idén, motiváltság terén mindenképp. Ilyen hozzáállással, mint amit mi képviseltünk, nem szabad trófeát párosítani, és annyi pozitívum úgy látszik lesz, hogy nem is fog párosulni, és elindulhat valami fejlődés. Úgyhogy én a legjobbakban reménykedem, mert minden adott ahhoz, hogy pozitív irányba induljunk el nyáron. Aztán majd meglátjuk, mi lesz a valóság.

Bocsi, hosszú lett, de sosem fórumozok, úgyhogy remélem ez most bocsánatos bűn. :D És bocs, hogy magyarként ennyire lehúztam Kassait, de a tegnapi nekem sokadik halálos bűne volt ebben a sportágban. :(
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.04.19. 23:23:42

Szerintem a Juve kapja majd a Monacot, az Atma meg a Realt. Az UEFA helyében én legalábbis nem kockáztatnám újra a Real-Atma döntőt.. :D
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19612
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.04.19. 23:10:17

csababarca írta:
Bob_Marley írta:El kell ismerni, hogy talán a legjobb négyes jött össze. Itt lehet lózung, de bármi lehet. Monacot egyáltalán nem írnám le, RM-nak pl szerintem egyik legrosszabb ellenfél mind fizikálisan mind pontrúgások terén. Plusz a teher a spanyolokat nyomná. Rutin sokat számít, ezt azért nem szabad elfelejteni. Másik két csapat pedig a szervezettség mintaképe. Érdekes lesz, közhely, de bárki nyerhet. Juventust nagyon nem szeretem, 2 spanyol és egy francia a "maradék", meglátjuk.
nekem a monaco csak azért kérdőjeles, mert bár az én szememnek a legszebb focit tolják, de hátul kevésnek érzem őket.
főleg látva a másik 3 csapatot, mire képes védekezésben, itt a monaco kilóg, de lehet én látom ezt a részét rosszul.
Monaconak a RM feküdne a többiek kevésbé. Védekezésben tényleg nem a legjobbak, őrült hibákra képes Sidibe hátul. :D Juventus-Atletico nem venné őket félvállról, ott kevesebb esélyt is látnék.
Kép
Kép
Kép
pep71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.08.30. 00:28:51

2017.04.19. 23:08:57

Nero. írta:Szerintem az Atletico berántja annyiszor buktak már el az utolso métereken, nekem szimpatikusak is nem bánnám ha Simeone végre felrakná a pontot az ire.
Szerintem is eljött a ő idejük, védekezésük brutál mint eddig is, kapusuk nagyon jó, csak most már elől is nagyon komoly minőségi játékosaik vannak, akik eldönthetnek komoly meccseket és már nem csak Grízi van.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15488
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.04.19. 23:01:03

Nero. írta:Szerintem az Atletico berántja annyiszor buktak már el az utolso métereken, nekem szimpatikusak is nem bánnám ha Simeone végre felrakná a pontot az ire.
ehhez szerintem két meccsre lenne szükségük a real ellen, idegenbeli kezdéssel.
vagy mással döntőzni.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.04.19. 22:57:36

Szerintem az Atletico berántja annyiszor buktak már el az utolso métereken, nekem szimpatikusak is nem bánnám ha Simeone végre felrakná a pontot az ire.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15488
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.04.19. 22:54:18

Bob_Marley írta:El kell ismerni, hogy talán a legjobb négyes jött össze. Itt lehet lózung, de bármi lehet. Monacot egyáltalán nem írnám le, RM-nak pl szerintem egyik legrosszabb ellenfél mind fizikálisan mind pontrúgások terén. Plusz a teher a spanyolokat nyomná. Rutin sokat számít, ezt azért nem szabad elfelejteni. Másik két csapat pedig a szervezettség mintaképe. Érdekes lesz, közhely, de bárki nyerhet. Juventust nagyon nem szeretem, 2 spanyol és egy francia a "maradék", meglátjuk.
nekem a monaco csak azért kérdőjeles, mert bár az én szememnek a legszebb focit tolják, de hátul kevésnek érzem őket.
főleg látva a másik 3 csapatot, mire képes védekezésben, itt a monaco kilóg, de lehet én látom ezt a részét rosszul.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2786
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2017.04.19. 22:49:21

Teljesen jogos volt a Juve továbbjutása, a játékvezetés lehetne etalon mindenki előtt, így kell vezetni ezen a szinten (persze, nem volt tökéletes, de a legjobb, amit mostanában láttam).

Innen bárki megnyerheti szerintem, én szeretném, ha az olaszok behúznák, már csak Buffon miatt is.
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2017.04.19. 22:45:07

Remélem mindenkiben realizálódott az -ejj de csúnya szó- hogy a Real BL címet fog védeni. :D
Édes istenem, tuti eltemetem magam ha ez megtörténik.
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19612
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.04.19. 22:43:20

El kell ismerni, hogy talán a legjobb négyes jött össze. Itt lehet lózung, de bármi lehet. Monacot egyáltalán nem írnám le, RM-nak pl szerintem egyik legrosszabb ellenfél mind fizikálisan mind pontrúgások terén. Plusz a teher a spanyolokat nyomná. Rutin sokat számít, ezt azért nem szabad elfelejteni. Másik két csapat pedig a szervezettség mintaképe. Érdekes lesz, közhely, de bárki nyerhet. Juventust nagyon nem szeretem, 2 spanyol és egy francia a "maradék", meglátjuk.
Kép
Kép
Kép
hdavid

2017.04.19. 22:40:10

Juventus atma
Reál Monaco

Hol lehet megtenni?
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2017.04.19. 21:46:39

https://www.facebook.com/sportsholicfc/ ... 832969713/

Kész, végem :lol: :lol:

Kassai mekkora troll, ő csak előakarta hozni a tehetséges szerkesztőket :lol:
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2017.04.19. 20:07:07

A két legszerethetőbb csapat csatája:

MONACO: Subasic – A. Touré, Glik, Jemerson, Mendy – Bakayoko, Moutinho, Lemar, B. Silva –Mbappé, Falcao

DORTMUND: Bürki – Piszczek, Papasztathopulosz, Ginter, Guerreiro – Weigl – Durm, Kagava, Sahin, Reus – Aubameyang

Reus-al sokat erősödhet a Dortmund, attól függ tud-e egyből jó formában játszani. Ha nem, akkor kár volt, miatta Dembelét leültetni. Csereként lehet többet tudna segíteni. Mondjuk megértem Tuchelt, nincs idejük várni.
A franciáknál Fabinho eltiltása lehet fájó pont.

Hajrá Monaco, a Dormundot se bánnám ha tovább menne, de a franciákat jobban sajnálnám ha kiesnének. Nagyon megszerette őket a világ ebben a szezonban.
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2017.04.19. 19:31:56

LG írta:Úgy látom, elég nagy a visszhangja a meccsnek. Talán annyi jó lehet benne, hogy elindul vmi a játékvezetés modernizálása és minőségének feljavításának érdekében. Most ez a meccs nagy felháborodást keltett, mert egy BL negyeddöntőről van szó, de aki követi a labdarúgást, láthatja, hogy a nemzeti bajnokságokban, még a top ligákban is minden fordulóra jutnak botrányos bírói teljesítmények. Mi pl. nagyon jól tudjuk, mit művelnek hétről-hétre a spanyol játékvezetők. #-o
Évek óta pár mp után már ismétlik is nekünk a les helyzeteket, hogy volt-e vagy sem, szépen bevonalazva, felül nézet, oldal nézet, minden. A spanyol - francia barátságos meccsen ki is próbálták, sikeresen.
Egyetlen egy dolog ami miatt nem vezetik be, hogy így sokkal nehezebb lenne manipulálni a meccseket. Nem, nem a tegnapira célzok.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21255
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2017.04.19. 19:24:19

Úgy látom, elég nagy a visszhangja a meccsnek. Talán annyi jó lehet benne, hogy elindul vmi a játékvezetés modernizálása és minőségének feljavításának érdekében. Most ez a meccs nagy felháborodást keltett, mert egy BL negyeddöntőről van szó, de aki követi a labdarúgást, láthatja, hogy a nemzeti bajnokságokban, még a top ligákban is minden fordulóra jutnak botrányos bírói teljesítmények. Mi pl. nagyon jól tudjuk, mit művelnek hétről-hétre a spanyol játékvezetők. #-o
Szerintem most már nem elfogadható az a szöveg, hogy a játékvezetők is emberek, ők is hibázhatnak, ez hozzá tartozik a játékhoz. Igen, egy bizonyos mértékig tényleg igy van, de úgy érzem, az utóbbi időben már jóval többet hibáznak, mint amennyi a futballszerető emberek által még tolerált hibahatár. Jelenleg egyszerűen a játékvezetés komoly mértékben le van maradva a játéktól.

A tegnapi is egy remek meccs lehetett volna. Lehet, hogy normális játékvezetéssel és továbbment volna a Real, sajnos ezt már sosem tudjuk meg. De nem is a lényeg, hanem, hogy az ilyen rangadók minőségi, igazságos játékvezetést érdemelnek.
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2017.04.19. 17:57:33

„Persze, nem nyújtottunk tökéletes teljesítményt, de ha megnézzük a mérkőzés lefolyását, mindent megtettünk, férfiként viselkedtünk – mondta el Thomas Müller.

Müller helyében inkább kussolnék és lapítanék, hátha még mindig nem veszik észre, hogy egy használhatatlan, amatőr.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2017.04.19. 17:49:39

Barca333 írta:Real.Bayern 4:2 után:
markionni írta:Jo akkor hagyjatok, de azert nem veletlen hogy mondjuk a Bayern akkori tovsbbjutasanal az egesz vilsg gratulat es aradozott roluk, mig nekünk egy 4-2nel is magyarazkodni kell es a vilag nagyresze bizony hany a jatekvezetestol. :(
Ez így rendben is lenne teljesen! :lol:
Viccet félretéve, Kassaiék rendezték ezt el, de még egyszer mondom, Ancelottit sem lehet megkerülni. Visszafelé fejlődik vele a Bayern. A tavaly tavaszi Pep csapattól jóval gyengébbek, kategóriákkal. Azzal a csapattal nem lehetett volna partiban ez a mostani madrid.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.04.19. 16:48:00

Barca333,

kösz h megkerested, én is erről ugattam.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Barca333
Jugador del Barça
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2007.07.27. 19:57:46
Tartózkodási hely: Eurobarca

2017.04.19. 16:37:11

Barca-PSG 6-1 után:
markionni írta:Jo akkor hagyjatok, de azert nem veletlen hogy mondjuk a Bayern mostani tovsbbjutasanal az egesz vilsg gratulat es aradozott roluk, mig nektek egy 6-1nel is magyarazkodni kell es a vilag nagyresze bizony hany a jatekvezetestol. :(
markionni írta:Végülis csak kétszer nyertünk az Atletico ellen aki kiejtett titeket mindkétszer, valamint nekem rémlik egy Bayern elleni 5-0-as elődöntő.
De hát a tények makacs dolgok, a saját játékosotok ismerte be hogy 3-1nél elmaradt egy tizi és valószínűleg piros. :?
Inzultálás, nyálverés, kétes bírói ítéletek felnagyítása és torzítása (nem akartam mégtöbbet idézni). A tegnapi meccs óta pedig mindezt megfordítva képviseled, de egyébként is, miért itt magyarázod az igazad, se Bayern, se Real fórum. Tényleg nem tudom mi a cél.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15488
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.04.19. 16:34:35

MyStiQ írta:Ha megengeditek, egyetlen hozzászólás erejéig átjöttem.

....
ez így korrekt, köszönjük az értelmes, megnyilvánulást.
így is lehet ezt csinálni. =D>

jöhetsz máskor is :mrgreen:
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.04.19. 16:15:53

Misztik, korrekt hsz, annyit hozzátennék azért, hogy Casemirót Vidal 50. percbeni kiállításától függetlenül ki lehetett volna küldeni akár az első, akár a második félidőben. Mert neki már az első 45 perces is necces volt, hogy túléli e piros nélkül. És mondjuk a Vidal piros szerintem nem befolyásolta volna annyira a második játékrészben a brazil ténykedését.

Csalásról amúgy szerintem sincs szó, Kassaiék vakon voltak, ez van.

Olvasgatom itt-ott, hogy a PSG elleni fordítás után csak a "futballtörténelmet" lehetett mindenhol olvasni, most meg csak a csalást, szerintem egyáltalán nincs így, mindkét véleményt fel lehet fedezni a médiában, csak néhányan csak az egyiket akarják meglátni. :)

Ja, tényleg, most akkor ezt is újra akarják játszatni? :mrgreen:
Válasz küldése