Európai játékospiac

Foci a Barçán kívül
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2011.06.17. 22:45:00

messibarca írta:
Initom írta:De akkor sem egy nagycsapatba kéne menni először véleményem szerint...vagy akkora tehetség lenne a srác?Gondolom inkább romboló mint építő! Ha jól tudom válogatott igaz?
Ápropó francia válogatott van egy új játékos aki gólt rúgott az előző meccsen,már Zizouzzák a srácot.
A nevét nem tudom :roll:
Szerintem marvin martin ra gondolsz a sockhaux ban játszik és a legutobbi 2 válogatott meccsen 2 gólt lőtt . Sztem hatalmas tehetség.
Talált süllyedt köszi szépen :)
Abi & Tito
Avatar
Piqué
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 321
Csatlakozott: 2010.11.17. 21:57:26

2011.06.17. 21:09:29

Nagyon helyes.23 éves és még a Sochaux-ban pallérozódik,belőle lesz valami. :wink:
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2011.06.17. 21:07:10

messibarca írta:
Initom írta:De akkor sem egy nagycsapatba kéne menni először véleményem szerint...vagy akkora tehetség lenne a srác?Gondolom inkább romboló mint építő! Ha jól tudom válogatott igaz?
Ápropó francia válogatott van egy új játékos aki gólt rúgott az előző meccsen,már Zizouzzák a srácot.
A nevét nem tudom :roll:
Szerintem marvin martin ra gondolsz a sockhaux ban játszik és a legutobbi 2 válogatott meccsen 2 gólt lőtt . Sztem hatalmas tehetség.
Hihetetlen... :shock: :shock: Fehér bőrű... :D
Kép
Avatar
Piqué
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 321
Csatlakozott: 2010.11.17. 21:57:26

2011.06.17. 21:03:00

A mai játékospiaci helyzet rengeteg fiatal tehetség karrierjét vágja el.Ezen kellene megpróbálni változtatni és még jobb lenne a futball,de ez már szerintem egy visszafordíthatatlan folyamat.. :?
Avatar
messibarca
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 258
Csatlakozott: 2010.07.14. 12:33:00
Tartózkodási hely: Szeged környékén Forráskúton

2011.06.17. 21:00:36

Initom írta:De akkor sem egy nagycsapatba kéne menni először véleményem szerint...vagy akkora tehetség lenne a srác?Gondolom inkább romboló mint építő! Ha jól tudom válogatott igaz?
Ápropó francia válogatott van egy új játékos aki gólt rúgott az előző meccsen,már Zizouzzák a srácot.
A nevét nem tudom :roll:
Szerintem marvin martin ra gondolsz a sockhaux ban játszik és a legutobbi 2 válogatott meccsen 2 gólt lőtt . Sztem hatalmas tehetség.
Kép
a siget készítette Victor (vuvu)
Avatar
sneco7
Capitá del Barça
Hozzászólások: 546
Csatlakozott: 2006.01.31. 10:59:48
Tartózkodási hely: Föld nevű bolygó

2011.06.17. 20:59:55

Initom írta:
Piqué írta:M'Vilára nagyon kíváncsi vagyok mi lesz vele.Szeretném,ha nagyobb klubban játszana,mert megfogott a játéka,mintha Essient látnám a pályán.Remélem nem a Real fogja elvinni,mert olvastam olyat is,hogy érdeklődnek iránta.
Daffy,kedvence ő tudna róla sokat mesélni.
Mindenesetre rossz nem lehet ha ennyit beszélnek róla! Egy angol csapatba megnézném,DE még nem a nagyok között!
Ez a véleményem Neymarrol,Gansoról és Lucasról is!Először bizonyítsanak úgy mint anno Ronaldinho és utána mehetnek nagycsapatba!
Tönkre tehetik a karrierjük egy rossz igazolással,most vannak abban az időszakban mikor fejlődik egy játékos!Ezt ki kell használni.
Jogos,amit írsz a brazilokkal kapcsolatban,csakhogy nincs realitása,amíg ilyen 20-30-40 milliókat akarnak értük a csapataik. Régebben egy "kisebb csapat" meg tudta őket venni olcsóbban. Ronaldinhot például 5,1 millió euróért vette meg a PSG. Ha most is ilyen árak lennének,akkor valszeg leigazolnák őket kisebb csapatok is és akkor bizonyíthatnának. De így,h csak nagycsapatok által megfizethető pénzt kérnek értük,így nem tudják ezt megcsinálni.
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2011.06.17. 20:59:42

Zizouzták már Nasrit, Gomist, Valbuenat stb. Zidane csak egy volt...
"And my heart will leave you never."
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2011.06.17. 20:47:29

De akkor sem egy nagycsapatba kéne menni először véleményem szerint...vagy akkora tehetség lenne a srác?Gondolom inkább romboló mint építő! Ha jól tudom válogatott igaz?
Ápropó francia válogatott van egy új játékos aki gólt rúgott az előző meccsen,már Zizouzzák a srácot.
A nevét nem tudom :roll:
Abi & Tito
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7207
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.06.17. 20:43:04

Initom írta:
Piqué írta:M'Vilára nagyon kíváncsi vagyok mi lesz vele.Szeretném,ha nagyobb klubban játszana,mert megfogott a játéka,mintha Essient látnám a pályán.Remélem nem a Real fogja elvinni,mert olvastam olyat is,hogy érdeklődnek iránta.
Daffy,kedvence ő tudna róla sokat mesélni.
Mindenesetre rossz nem lehet ha ennyit beszélnek róla! Egy angol csapatba megnézném,DE még nem a nagyok között!
Ez a véleményem Neymarrol,Gansoról és Lucasról is!Először bizonyítsanak úgy mint anno Ronaldinho és utána mehetnek nagycsapatba!
Tönkre tehetik a karrierjük egy rossz igazolással,most vannak abban az időszakban mikor fejlődik egy játékos!Ezt ki kell használni.
m'vila tökéletes lenne a mu számára. nem fordulékony annyira,de erős,gyors,masszív kp-s lesz belőle. amolyan essien.
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2011.06.17. 20:32:31

Piqué írta:M'Vilára nagyon kíváncsi vagyok mi lesz vele.Szeretném,ha nagyobb klubban játszana,mert megfogott a játéka,mintha Essient látnám a pályán.Remélem nem a Real fogja elvinni,mert olvastam olyat is,hogy érdeklődnek iránta.
Daffy,kedvence ő tudna róla sokat mesélni.
Mindenesetre rossz nem lehet ha ennyit beszélnek róla! Egy angol csapatba megnézném,DE még nem a nagyok között!
Ez a véleményem Neymarrol,Gansoról és Lucasról is!Először bizonyítsanak úgy mint anno Ronaldinho és utána mehetnek nagycsapatba!
Tönkre tehetik a karrierjük egy rossz igazolással,most vannak abban az időszakban mikor fejlődik egy játékos!Ezt ki kell használni.
Abi & Tito
Avatar
Piqué
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 321
Csatlakozott: 2010.11.17. 21:57:26

2011.06.17. 20:22:52

M'Vilára nagyon kíváncsi vagyok mi lesz vele.Szeretném,ha nagyobb klubban játszana,mert megfogott a játéka,mintha Essient látnám a pályán.Remélem nem a Real fogja elvinni,mert olvastam olyat is,hogy érdeklődnek iránta.
Avatar
felician333
Barça B
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2009.10.16. 01:18:29

2011.06.17. 19:13:00

samy85 írta:Kíváncsi leszek a Malágára, leigazolták V. Nistelrooy-t, Toulalan-t, és most Mathejisent... érdekes lesz a Málágá szereplése :D
én erre csak annyit mondanék,hogy pár jó játékos nem elég ahhoz,hogy a csapatnak igazán jól menjen,mert már ahogy írtam is,ahhoz csapat kell.ha csak egyéniségek vannak,az nagy felfordulást okozhat.lásd hercules,vagy akár a real...
„Kubala László az 50-es években nagy legendája volt a Barcelonának. Azt is tudom, hogy hét törzs egyesüléséből lettetek egy erős nemzetté. Ugyanezt kell tennie a világ többi országának is, így lehet igazán megerősödni. I love Hungría." Jimmy Jump-a magyarokról
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8672
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2011.06.17. 17:09:44

LG írta:
messideco írta:Ha jól tudom Makelele nem volt tagja a Vb- és Eb-győztes csapatnak, ő a válogatott egyik gyengébb időszakában volt alapember...
Jaj, h külön Makelelére értetted? Azt hittem az egész generációra. Az lehet, h válogatottban nem ért el komoly sikert(bár azért VB ezüstöt se nyer mindenki), de azért klubszinten nem panaszkodhat.
98-2000 környékén Vieira is csak epizódszerepeket kapott.

Hát nem tud Initom én olyan 5-6 oldalból csemegézek, a fix átigazolásokat rakom csak be ide, de amit pletykaként jelölök meg abban is próbálok objektív lenni, általában igaznak is bizonyulnak. :)
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2011.06.17. 16:25:42

Nacho Monreal : Osasuna :arrow: Malaga

+

a Pool erősen Érdeklődik Charlie Adam után,10 millió lehet e vétel ár,Gervinho fellábbal az Arsenálban,ő 12 körül lesz.

u.i.: Fernando ..megelőztél,lehet egy oldalt nézünk :wink:
Abi & Tito
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21051
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2011.06.17. 16:24:18

messideco írta:Ha jól tudom Makelele nem volt tagja a Vb- és Eb-győztes csapatnak, ő a válogatott egyik gyengébb időszakában volt alapember...
Jaj, h külön Makelelére értetted? Azt hittem az egész generációra. Az lehet, h válogatottban nem ért el komoly sikert(bár azért VB ezüstöt se nyer mindenki), de azért klubszinten nem panaszkodhat.
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3471
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2011.06.17. 14:58:53

ab1daL írta:
samy85 írta:Kíváncsi leszek a Malágára, leigazolták V. Nistelrooy-t, Toulalan-t, és most Mathejisent... érdekes lesz a Málágá szereplése :D
Tudomásom szerint Toulalan-t még nem igazolta le a Málaga, de van rá lehetőség. Sőt, még Joaquinról is beszélnek. Pellegrini ha összegyúrja egy igazi csapattá őket, akkor elég keményen ott lesznek az "élmezőnyben" szvsz.
Bocsánat, már hivatalos, hogy Toulalan is Málaga-ban folytatja :!:
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Bojan Krkic
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 368
Csatlakozott: 2007.05.26. 21:27:37
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

2011.06.17. 14:24:25

Fernando írta:
Távozni szeretne José Enrique a Newcastle Utd. balhátvédje. A lehetséges befutó a Bayern München lehet, aki nagy valószínűséggel lecsúszik majd Coentrao-ról. Az ügybe állítólag a Liverpool is beleszólhat még.

Állítólag az Inter megszeretné szerezni Raul Meirelest az Anfieldről, ám a Liverpool kijelentette: Nem eladó![/i]

http://www.youtube.com/watch?v=zQ5S8uov ... re=related
Itt egy video Palermo búcsúztatásáról. Nekem személyes nagy kedvencem volt az öreg. Eszméletlen mennyire imádták őt Argentínában.
Örülnék neki, legalább a Kádár Tomi többet játszana balhátvéd szerepben,ha nem kiván ráerősiteni a Newcastle Enrique után
FC Barcelona!
ABIDAL!
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8672
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2011.06.17. 14:08:30

Michele Pazienza
Napoli :arrow: Juventus

Bébé
Manchester United :arrow: Besiktas (kölcsönbe)

Michal Zewlakow
Ankaragücü :arrow: Legia Varsó

William Kvist
Köbenhavn :arrow: Stuttgart

Nacho Monreal
Osasuna :arrow: Málaga

Diego Bouanotte
River Plate :arrow: Málaga

Domagoj Vida
Leverkusen :arrow: Dinamo Zagreb

Iván Marcano
Villarreal :arrow: Olympiakosz (kölcsönbe)

Senad Lulic
Young Boys :arrow: Lazio

Juliano Belletti
Fluminense :arrow: Ceára

Azért a Málaga igen jól vásárol idén, Bouanotte és Monreal is jó vétel. A Juve is jól járt Pazienzával.

Egy kis pletyi:
Ha érkezik Bojan a Barcától Romába, Ménez a Lillehez igazolhat.

Zapata, az Udinese járékosa állítása szerint közel van a Liverpoolhoz.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
Piqué
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 321
Csatlakozott: 2010.11.17. 21:57:26

2011.06.17. 12:42:27

Nem rossz az a Demichelis-Mathijsen páros a védelem tengelyében.Elől meg egy kétlábon járó gólgép.Duda balra.Nem rossz nem rossz.
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3471
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2011.06.17. 12:20:50

samy85 írta:Kíváncsi leszek a Malágára, leigazolták V. Nistelrooy-t, Toulalan-t, és most Mathejisent... érdekes lesz a Málágá szereplése :D
Tudomásom szerint Toulalan-t még nem igazolta le a Málaga, de van rá lehetőség. Sőt, még Joaquinról is beszélnek. Pellegrini ha összegyúrja egy igazi csapattá őket, akkor elég keményen ott lesznek az "élmezőnyben" szvsz.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára ab1daL 2011.06.17. 14:57:40-kor.
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
samy85
Capitá del Barça
Hozzászólások: 879
Csatlakozott: 2008.12.01. 18:07:58
Tartózkodási hely: Jurassic Park

2011.06.17. 11:55:47

Kíváncsi leszek a Malágára, leigazolták V. Nistelrooy-t, Toulalan-t, és most Mathejisent... érdekes lesz a Málágá szereplése :D
Kép
Nincs nappalom, de kárpótol ezeregy éjszaka!
"Foglalkoztat a jövőm, mivel hátralévő napjaimat ott szeretném eltölteni."
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2011.06.16. 18:13:27

http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/we ... 65?nocache

Nagyot kaszált vele a WHU. Remélem egyből meglesz a feljutás, ők a másodosztály legesélyesebb csapata. A Nolan-Noble-Parker középpálya nem lesz gyenge...
"And my heart will leave you never."
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2011.06.16. 09:28:53

Piatti sorsára én is kíváncsi vagyok. Eléggé kiemelkedett ő az Almeriaból, ha elkerül egy támadó felfogású, jóval erősebb csapatba, akkor még nagyon sokat kihozhat magából. Csodálom h még nem csaptak le rá.
A Fifa egy szégyen
Avatar
Piqué
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 321
Csatlakozott: 2010.11.17. 21:57:26

2011.06.16. 09:09:21

El fanático írta: =D> ez nagyszerű lenne, Aimar-t még az ezredforduló Valenciájában kedveltem meg, aztán meg ott az Argentin válogatott is ugye.
Kíváncsi vagyok, hogy a kis Pablo Piattinak mi lesz a sorsa most, hogy az Almería a Segunda b-ben vitézkedik jövőre -remélem nem kell visszatérnie az Estudiantesbe...
Nagy kár volna Piattiért,annál nagyobb tehetség,hogy csak így elkallódjon szerintem egy Atleticoba,Villarrealba símán alapember lehetne. :roll:
Avatar
El fanático
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1417
Csatlakozott: 2009.09.08. 12:36:46
Tartózkodási hely: Valahol a nagyon közel és a nagyon távol között...

2011.06.16. 01:12:33

Fernando írta:
Pletyik:

Pablo Aimar ismét a La Ligában focizhat. A Benficánál jövőre jár le a szerződése, így olcsón meg tudná kaparintani a Gregorio Manzano által irányított Atlético Madrid. Manzano kulcsemberként számolna vele. - nagyon örülnék neki, mert nagy kedvencem volt a Bohóc.
=D> ez nagyszerű lenne, Aimar-t még az ezredforduló Valenciájában kedveltem meg, aztán meg ott az Argentin válogatott is ugye.
Kíváncsi vagyok, hogy a kis Pablo Piattinak mi lesz a sorsa most, hogy az Almería a Segunda b-ben vitézkedik jövőre -remélem nem kell visszatérnie az Estudiantesbe...
Kép
Válasz küldése