Premier League / The FA Cup

Foci a Barçán kívül

Ki nyeri a 2023-24-es idényt?

Arsenal
7
16%
Manchester City
23
51%
Chelsea
0
0 szavazat
Liverpool
11
24%
Manchester United
0
0 szavazat
Newcastle
1
2%
Brighton
2
4%
Más csapat
1
2%
 
Szavazatok száma: 45
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21174
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2023.05.03. 06:50:54

Bob_Marley írta:
2023.05.02. 21:34:57
Tényleg tragikus a Chelsea,de most már valamit ki kell találjanak,mert amilyen sorsolasuk van,amennyire golkeptelenek....meleg lehet nekik a vége. Ma is már 3-0 az Arsenalnak fél óra után
Van 9 pont előnyük az első kiesőhöz képest 1 meccsel kevesebbet játszva. Persze ez nem Lampard érdeme, aki éppen most ássa el az edzői karrierjét. :roll:
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2023.05.02. 21:34:57

Tényleg tragikus a Chelsea,de most már valamit ki kell találjanak,mert amilyen sorsolasuk van,amennyire golkeptelenek....meleg lehet nekik a vége. Ma is már 3-0 az Arsenalnak fél óra után
Kép
Kép
Kép
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7285
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.04.30. 23:43:44

Igen, Richarlison nálam amúgy az abszolút legunszimpatikusabb játékos, iádkoztam, hogy húzza be a Pool.... :D

És igen, ők még mindig az egyik legütőképesebb csapat Európában, csak tényleg totál bizonytalanná tudnak válni, és sokat hibáznak is. De ha elkapják a fonalat, akkor megy a henger. Csak a tavali csúcsszezonuknak tudom ezt tulajdonítani, 2 kupa után 1 ponttal bukták el a bajnokságot, és rengeteg kialakított helyzet mellett egy engedettel, egyértelműen jobban játszó csapatként a BL döntőt. Ott gondolom megtörtek valamennyire. Más magyarázatot nem tudok.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21174
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2023.04.30. 22:55:05

Azt mondtam ugye, hogy a Pool valahol magának köszönhette a nehéz meccset, a másik oldalon viszont Richarlison bohóckodása is instant karmát érdemelt, jött is. Pedig mióta készülhetett erre a hülye a gólörömre. :lol:

Idén nem követtem annyira a Liverpool amúgy, de amit láttam belőlük, az alapján azt jött le, hogy nem felejtettek el focozni, helyenként tudnak hasonló szinten játszani, mint tavaly, csak sokkal kevesebbszer jön ki a bennünk lévő potenciál. Ezzel szemben csomó lefagyásuk van, és a védekezésük sokkal, de sokkal instabilabb. Szóval eléggé kiszámíthatatlanok, pár perc alatt eltudnak rakni hármat, de ugyanannyit kapni is egy rosszabb periódusban.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7285
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.04.30. 20:21:31

Fúha, hát ez aztán volt egy derbi... :O
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21174
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2023.04.30. 20:16:58

davi10 írta:
2023.04.30. 19:31:34
Istenem Loucas Moura...

Ez eddig a Pool fordulója, a Villa is kikapott a United-től, először maradtak gólképtelenek, amióta Emery az edző.
Nem kis helyzeteket úszott meg a MU, de most a szerencse mellettük volt, ezzel nagy lépést tettek a BL bebiztosításához.

A Liverpool meg eljátszott valami hasonlót, mint a Real ellen, csak a Tottenham nem annyira hatékony csapat. De a forgatókönyv nagyon hasonló volt: rárontottak az ellenre, rúgtak 3 gólt, aztán viszsaálltak, és egymás után jöttek a Pool helyzetek. Valahol meg is érdemelték volna, ha buknak, hiszen nem tanulnak a saját hibájukból.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6668
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2023.04.30. 19:31:34

Istenem Loucas Moura...

Ez eddig a Pool fordulója, a Villa is kikapott a United-től, először maradtak gólképtelenek, amióta Emery az edző.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
grgly50
Capitá del Barça
Hozzászólások: 769
Csatlakozott: 2018.02.07. 21:37:09

2023.04.30. 19:07:56

A City balról előzött.
Régóta nézem Pep csapatát, de amióta egyre silányabb a spanyol foci, más premier meccsekkel is vígasztalódom.
Nagyon feltűnő, hogy főleg a City játékosok úgy támadják le az ellenfél játékosát, mint aki a földbe akarja taposni, rögtön felnégyeli. Ez a mentalitás bizony megszeppenti a labdát birtokló játékost. Ugyanakkor nagyon ritkán van szabálytalan szerelés, durva még ritkábban.
Lehet, hogy nem jól látom, de nekem nagyon így tűnik. A játéktudás mellett ez igazolja a "Legjobb védekezés a támadás" hatékonyságát.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21174
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2023.04.30. 17:47:27

Nagyon megy ma a Pool, a jobb napjaikat idézik. A Tottenhamnek a múltkori hatos után ma is kinéz egy hatalmas verés.

Szerk: jó a meccs, mert megérkezett a Tottenham is.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21174
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2023.04.29. 19:35:08

bence0330 írta:
2023.04.29. 19:27:58
Én a Newcastle ügyhöz tennék annyit hozzá, hogy nem tudom, mennyire volt tudatos ez az építkezés, illetve hogy mennyire múlt rajtuk. Nagyon nagy nevekkel hozták őket szóba hatalmas pénzekért (pl Dembélét is akarták), csak hát senkit nem érdekelt a dolog - akkor még. Ha tényleg bejutnak, a nyáron kiderül, mi is a valódi szándék és stratégia.
Nos, igen. Az első lépés mindig a BL-be jutás, onnan már könnyebben jönnek a nagy nevek. Amikor ugye szabadultunk volna Dembelétől, akkor éppen kieső helyen álltak, ha jól emlékszem.

A Chelsea pedig 5 meccses vesztes sorozatban van. Nem vagyok egy túl nagy Lampard-fan, edzőként pedig nem is tartom sokra, de így azért már sajnálom.

Ma is lesznek fontos meccsek, a Newcastle-nél szerintem dörzsölik a tenenyerüket: a tök utolsóval játsznanak, az üldözőik meg egymással.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7285
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.04.29. 19:27:58

Én a Newcastle ügyhöz tennék annyit hozzá, hogy nem tudom, mennyire volt tudatos ez az építkezés, illetve hogy mennyire múlt rajtuk. Nagyon nagy nevekkel hozták őket szóba hatalmas pénzekért (pl Dembélét is akarták), csak hát senkit nem érdekelt a dolog - akkor még. Ha tényleg bejutnak, a nyáron kiderül, mi is a valódi szándék és stratégia.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21174
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2023.04.29. 19:16:04

davi10 írta:
2023.04.29. 16:33:52
Ez oké, le a kalappal az idei Newcastle, Arsenal meg Napoli előtt. De ennek kell még pár év, hogy kiderüljön, melyik volt egyszezonos csoda. Én a magam részéről egyáltalán nem lepődnék meg, ha jövőre egyik csapat se lenne a bajnoksága top4-ében se.
Jó az Arsenal stabilabbnak néz ki, de náluk is szerintem benne van, hogy átmentik jövőre a mostani formát, aztán elküldik Arteta-t és mennek vissza a középmezőnybe.
A Napoli és az Arsenal teljesítménye szerintem nem egyszozonos csoda, hanem több éves építkezés eredménye. Az viszont szerintem is benne van, hogy nem fogják tudni jövőre már fokozni, sőt, talán tartani sem az idei teljesítményüket. Az olaszok legjobbjait valószínűleg elviszik a pénzes csapatok, tehát várható visszaesés, kérdés, hogy mekkora. Ráadásul a Seria A és PL is szoros bajnokság, ha csak egy kicsit lesz gyengébb a Napoli és az Arsenal, mint idén, az is súlyos pontokba, helyezésekbe kerülhet, valamelyik riválisuk pedig egy kicsit javul, akkor ugyanaz igaz rájuk fordított előjellel.

A Newcastle más tészta. Igaz, szerintem a három csapat közül leginkább ők teljesítenek erőn felül. A másik oldalon viszont mögöttük van a legtöbb pénz, emellett úgy tűnik, hogy a szakmai stábuk is eléggé érti a dolgát. Így velük szerintem hosszútávon is számolhatunk.

Ha már PL, akkor leginkább a Brighton lehet az, amelynek ez egy kifutott szezon lehet, de azért így is szép az idei futásuk. Szép lenne, ha összejönne az EL-indulás, az FA Kupában ugye nagyon közel jártak már hozzá.
Amúgy tényleg: ugye a két kupadöntős csapat BL-induló (nagy valószínűséggel). Ilyenkor ki kapja meg azt az EL-helyet, ami a győztesnek járna az indulásért? A 6. helyezet a Ligában?
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6668
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2023.04.29. 16:33:52

Ez oké, le a kalappal az idei Newcastle, Arsenal meg Napoli előtt. De ennek kell még pár év, hogy kiderüljön, melyik volt egyszezonos csoda. Én a magam részéről egyáltalán nem lepődnék meg, ha jövőre egyik csapat se lenne a bajnoksága top4-ében se.
Jó az Arsenal stabilabbnak néz ki, de náluk is szerintem benne van, hogy átmentik jövőre a mostani formát, aztán elküldik Arteta-t és mennek vissza a középmezőnybe.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21174
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2023.04.29. 14:57:27

A Newcastle példája szerintem is követendő. Tudjuk, hogy van pénz bőven, de nem szórják feleslegesen, okosan építkeznek. A Chelsea-t pedig mintha valami FM-es kamasz kölyök irányítaná, akinek a milliárdos apuka minden hülyeségét kifizeti.

Az Arsenalnál szépen megérett az évek munkája, de a végén kijött a komoly erőkülünbség. A Cityt pedig már tavaly is bitang erős volt, egy szintén kivaló Pool előtt tudtak bajnokok lenni, a Real pedig egy csodafordítással kiejtette őket, de már akkor is bőven potenciális BL-győztesek voltak. Idén tovább erősödtek, most már szerintem magasan kimelkednek a PL-ben és Európában is, és a közeljövőben szerintem nem is fog változni.
Nagybarcelona
Capitá del Barça
Hozzászólások: 777
Csatlakozott: 2021.02.19. 17:41:31

2023.04.29. 13:23:00

A Newcastle erőn felül teljesít. Okos igazolásokat hajtottak vègre hiányposztra. Isak ügyes de rá is igaz, hogy egy jó formában lèvő csapatban jobban teljesít, ahogy Schar, Callum Wilson ès Almiron a règebbiek közül. Trippier, Botman, Guimaraes nagyon jó igazolások voltak. Nekem az Arsenal, Newcastle ès a Napoli a legjobb pèlda rá, hogy "átlagosnak tűnő" játèkosokból is ki lehet hozni egy nagyon jó csapatot, ès óriási csalódás a jelenlegi Barca, amiben sokkal többet látok. A Chelsea pedig a legjobb pèlda, hogy ne csináld. Volt egy Tuchelük, azóta is keresik az edzőjüket, ès van egy összevásárolt játèkosok halmaza. Felháborító is egyben, hiszen hol van ilyenkor az FFP? 600+ millió elköltèse után, csak a játèkosok amortizációja 100+ millió az èves költsègvetèsben, 5-600 milliós bevètelre, ès a fizetèsüket nem is nèztük. Ha a tulaj lelèpne, 6-8 èves szerződèssel ottmaradnának a játèkosok. Pont az ilyen ellen találták ki az FFP-t. Az Arsenalnal nagyon szurkoltam, de ez idèn sem lesz még, sajnos a Cityè sokkal erősebb keret. Tebas ámokfutása következtèben nem a előre a PL, hanem hátrafelè kell tekingetnie a La Ligának, hiszen a Seria A, Bundesliga ès Ligue 1 is feljövőben, a La Liga pedig egyre szürkèbb, amiben sajnos mi is közrejátszunk a nèzhetetlen meccseinkkel.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6668
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2023.04.29. 10:05:15

csababarca írta:
2023.04.29. 07:14:56
Tottenhammel mizu?
Valami top 2ről vagy dobogóról beszélgettünk anno, ehhez képest a bl-t se valószínű hogy alanyi jogon ki tudják harcolni.
5. Helyen és inkább hátrafelé kell tekingetniük a Villa és Pool felé.
Igen, ha jól rémlik mindenkinek igértél egy sört, ha meglesz a dobogó. :D
Szerintem Conte elküldésével méginkább megásták a saját sírjukat, ezek után normális edző nem fog oda menni.

A Newcastle meg eddig kellemes meglepetés, pedig szerintem sokan elhittük, hogy majd ilyen PSG-féle eszetlen bevásárlást tartanak majd. Ehhez képest Isak az, akiért tényleg zsebbe nyúltak, és jól tették, szerintem nálunk is elfért volna az a srác.

A Pool-t annyira nem bírom, remélem a Konferencia helyre se érnek oda. 4 pont az előnyük a Brighton előtt, de 2-vel többet játszottak.

A vicces az, hogy a Chelsea matematikailag még simán kieshet. Most megint benne vannak egy 8 meccses nyeretlenségi szériában, Lampard pedig elképesztő milyen rossz statokat hoz. Az első etapja alatt is az Abramovic-éra leggyengébb számait hozta, az Everton-t is lezüllesztette, a Chelsea-nél meg azóta se sikerült meccset nyerni.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7285
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.04.29. 09:44:18

brazilfan írta:
2023.04.29. 07:17:26
bence0330 írta:
2023.04.28. 23:36:09
És így, hogy alighanem BL-be jutnak, az európai piacra már komolyan beléphetnek, mert most már vonzóak lesznek a top kategóriás játékosok számára is. így, hogy ennyi angol topcsapat lett, és CFC-k meg Poolok maradnak le a BL helyekről, onnan például könnyen lehet, hogy átszállingóznak páran.
Nem biztos, hogy ez volt a szándékod, de ez egy korrekt leírása a profi futballt jellemző, non-stop játékoskeringőnek. Hol van esély a nagyobb sikerre, hol tudok nagyobbat kaszálni, hol kereshetek még többet, pedig már az eddigi fizum sem két fillér volt.
Igen, bár szerintem ezt kicsit jobb színben tünteti fel, hogy az elsőn van a hangsúly, a sikeren, az meg abszolút érthető. Nem véletlenül volt egy Isak a legnagyobb igazolásuk, szinte senki nem akar csak pénzért elmenni valahová, kivéve persze a levezetést, az más tészta. Persze még mindig vannak ilyen "idióták", mint pl. Kane, aki már sok éve top3-5 center sokszoros gólkirályként, és egy Tottenhamben élte le a fociéletét. Vagy Vardy jó példa gólkirályként és sokszor azért harcolva, és akit mindenki meg akart szerezni fénykorában, de többször lenyilatkozta, hogy ő itt fejezi be a pályafutását, és kész. Viszont ezek a játékosok nem, vagy ötödannyi kupát nyernek, mint amire a szintjük predesztinálta volna őket. Egy Reál-Barca-City, vagy épp korábban egy Milan játékosként azért nem nagy szám a klubhűség amúgy, ha nagy eséllyel sikeres lehetsz itt.
De ember legyen a talpán mostantól, aki a PL-ben azt mondja, hogy BL-t akar játszani, és akkor ide és ide megy. Kb egyedül a City, aki biztos. A BL-helyeket 5-re vagy 6-ra kéne emelni a PL-ben, ha bajnokságarányosan igazságosak akarnak lenni.

@Csaba: én nem a dobogóra, hanem a 4-be vártam őket, ott is a 4. helyért harcolva, de tegye fel a kezét, aki számolt már idénre a szarkákkal... :)
A United az ellenpélda, őket senki nem várta a 4-be. Én asszem azt írtam, hogy max top6, de ha Ronaldót elküldik, akkor sima BL. :D Még épp időben elküldték.
De ez a szép a PL-ben, egy CFC vagy Pool sincs már biztonságban, vagy épp egy erős Tottenham sem.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
brazilfan
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1075
Csatlakozott: 2018.02.26. 09:49:51

2023.04.29. 07:17:26

bence0330 írta:
2023.04.28. 23:36:09
És így, hogy alighanem BL-be jutnak, az európai piacra már komolyan beléphetnek, mert most már vonzóak lesznek a top kategóriás játékosok számára is. így, hogy ennyi angol topcsapat lett, és CFC-k meg Poolok maradnak le a BL helyekről, onnan például könnyen lehet, hogy átszállingóznak páran.
Nem biztos, hogy ez volt a szándékod, de ez egy korrekt leírása a profi futballt jellemző, non-stop játékoskeringőnek. Hol van esély a nagyobb sikerre, hol tudok nagyobbat kaszálni, hol kereshetek még többet, pedig már az eddigi fizum sem két fillér volt.
Ezért kedvelem inkább azokat a klubokat, amelyeknél fontos a saját utánpótlásuk és a máshonnan érkezett fiatal tehetségek beépítése. Akár van belőle azonnali BL-cím, akár nincs.
Ez a kritika részben a Barcára is vonatkozik, nem mindig tetszik a játékospolitikánk.
De még mindig szimpatikusabb, mint az élvonalbeli angol csapatoké.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2023.04.29. 07:14:56

Tottenhammel mizu?
Valami top 2ről vagy dobogóról beszélgettünk anno, ehhez képest a bl-t se valószínű hogy alanyi jogon ki tudják harcolni.
5. Helyen és inkább hátrafelé kell tekingetniük a Villa és Pool felé.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7285
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.04.28. 23:36:09

Gyakorlatilag kialakult a top4 az angoloknál. A Newcastle 8 ponttal megy az 5. helyezett előtt, ráadásul eggyel kevesebb lejátszott meccsel. Ki gondolta volna, hogy már most befutnak... pedig ez még keretileg egy középcsapat csak. Inkább Howe érdeme egyelőre szerintem, le a kalappal előtte, a játékuk is egyre szebb, és rengeteg gólt lőnek mostanság.

És így, hogy alighanem BL-be jutnak, az európai piacra már komolyan beléphetnek, mert most már vonzóak lesznek a top kategóriás játékosok számára is. így, hogy ennyi angol topcsapat lett, és CFC-k meg Poolok maradnak le a BL helyekről, onnan például könnyen lehet, hogy átszállingóznak páran.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6727
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2023.04.26. 22:21:53

bence0330 írta:
2023.04.26. 21:50:41
Na, azt hiszem, megoldódott a dilemma, így már lehet, hogy felesleges nézni egy Barca-meccs alatt legalábbis. :D
Ehhez képest a mi meccsünk, mint egy megyei lassított felvétel vagy valami parasport.

Meg is kapjuk :lol:
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7285
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.04.26. 21:50:41

Na, azt hiszem, megoldódott a dilemma, így már lehet, hogy felesleges nézni egy Barca-meccs alatt legalábbis. :D
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6668
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2023.04.26. 19:51:27

Szerintem a City ma lezárja, sima hazaira tippelek. Nincs bajom az Arsenal-al, de remélem a City lezárja a bajnokságot és tud a BL-re koncentrálni.

És igen, nagy a dilemma, szerencsére csak 1 félidő van átfedésben, ott majd valahogy zsonglőrködök :D
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7285
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.04.26. 19:46:19

Hát, ezen a héten elmehet az Arsenal bajnoki címe simán. Ma csúcsrangadó a Cityvel, hétvégén meg CFC, akik hiába gyengék magukhoz képest, azért mégiscsak lehetnek veszélyesek. Szerintem ha ma leikszelnek, akkor elúszott a hajó...

Lehet inkább nézem őket élőben, mint a mi tétnélküli meccsünket.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21174
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2023.04.23. 16:13:10

Sinya22 írta:
2023.04.23. 15:33:13
Jó ez a Spurs is, 19 perc alatt 5 kapott gól :D
Ezzel is búcsúzhatnak a BL-től, és innentől inkább hátra kell nézniük, mert az 5. helyükre többen is pályáznak. Ellenben a Newcastle hatalmas lépést tett a top 4-hez.
Válasz küldése