Premier League / The FA Cup

Foci a Barçán kívül

Ki nyeri a 2023-24-es idényt?

Arsenal
7
15%
Manchester City
24
52%
Chelsea
0
0 szavazat
Liverpool
11
24%
Manchester United
0
0 szavazat
Newcastle
1
2%
Brighton
2
4%
Más csapat
1
2%
 
Szavazatok száma: 46
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2014.08.23. 19:21:06

Ma lett egy kis szabadidőm délután, megnéztem,hogy milyen meccseket kínálnak mára,és megakadt a szemem az Eve-Ars-n. Igazi felüdülésnek indult,egy jó kis hajtós meccs, egyenlő felek küzdelmét vártam,egy élménydús meccsen. Hát inkább kikapcsolva hagytam volna a tv-t. Amit ez az Arsenal lehoz itt ma,az kritikán aluli. Támadójáték -1. A "kreatív középpályásaik",akik miatt nem vették meg Cescet, még az Evertonba se férnének be,annyira kritikán aluliak. Özil hozza a Realos formáját,Sanchezra nem emlékszem,hogy volt-e értelmes passza. Úgy érzem,félidőben elkaszálom,és nézze,akinek muszáj.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2014.08.23. 17:59:10

Chelsea - Leicester meccs második félideje nagyon jó volt. Diego Costa meg mindig jó helyen van.


Sánchez lesz a középcsatár.

Arsenal team to play Everton: Szczesny, Debuchy, Mertesacker, Chambers, Monreal, Flamini, Ox, Wilshere, Ramsey, Ozil, Alexis.
Subs: Martinez, Bellerin, Koscielny, Rosicky, Giroud, Cazorla, Campbell.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2014.08.16. 21:33:29

roby122 írta:Alexis többször kért bocsánatot a társaktól , mint amennyiszer labdába rúgott , de azért látszott rajta , hogy igyekezett , meg akart. Ez a bal oldal nem nagyon fekszik neki.
Pont, hogy a bal oldalon játszott jobban.

Chambers! =D>

Ja, és ennyikeh:

Kép
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
roby122
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2014.05.26. 15:22:23

2014.08.16. 20:19:06

Alexis többször kért bocsánatot a társaktól , mint amennyiszer labdába rúgott , de azért látszott rajta , hogy igyekezett , meg akart. Ez a bal oldal nem nagyon fekszik neki.
Látszik , hogy most kezdődött a bajnokság , a nagyok rendre buknak a kicsiknek szerencséjük van.
Hopppáááá Arsennal pont most 2-1 . Na , én kérek elnézést. :D
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2014.08.16. 17:25:10

https://vine.co/v/M37F1mB5IzB" target="_blank
:mrgreen: :lol:

2-3 igazolás még nagyon kéne ebbe a ManUnited-be, főleg a védelmet kéne megerősíteni, mert amikor Phil Jones-on kívül nincs értelmes CB-d, ott már problémák vannak. Mondjuk hiába van rengeteg pénzük, ha a klasszisok nem akarnak a MU-ba igazolni...

Ja, és ennyit a barátságos meccsekről.


Arsenal: Szczesny, Debuchy, Koscielny, Chambers, Gibbs, Arteta, Wilshere, Ramsey, Cazorla, Alexis, Sanogo.
Subs: Martínez, Coquelin, Monreal, Rosicky, Chamberlain, Campbell, Giroud.

Kéne egy magabiztos győzelem.

@OptaJoe
4 - Arsenal have won none of their last four Premier League opening fixtures (D3 L1). Stutter.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2014.08.16. 17:17:47

Remélem ez itt nem off:

http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... gy-2357301

FÚÚÚJJ!!! :mrgreen:
Kép
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2014.08.16. 16:31:43

S.Agüero írta:Pep Barcája is vereséggel kezdett, igaz, nem otthon, de azért ne ítéljünk előre.
Én nem is írom le őket. De látszik, hogy nagyon az elején vannak az építkezésnek, és bőven rájuk fér még pár játékos :D

Amúgy a Spurs meccsén kinyomták Naughtont (szerintem jogos), de Noble kihagyta a büntetőt :wink:
Kép
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2014.08.16. 16:24:02

S.Agüero írta:Pep Barcája is vereséggel kezdett, igaz, nem otthon, de azért ne ítéljünk előre.

Amúgy EL-ben ott lesznek, ugye?
Legfeljebb a nézőtéren, mert 7. lett tavaly a MU.

A meccsről: az első félidőt még úgy-ahogy végigszenvedtem. Elképesztően sok volt a pontatlanság elől és a középpályán, a szélről sem igazán érkeztek pontos beadások... Tartalékosabbak voltak, de ennél több várható tőlük. Főleg az amerikai tornán nyújtott teljesítményük alapján.
MR. TROMORT777

2014.08.16. 16:22:40

S.Agüero írta:Pep Barcája is vereséggel kezdett, igaz, nem otthon, de azért ne ítéljünk előre.

Amúgy EL-ben ott lesznek, ugye?
Nem.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2014.08.16. 16:16:45

Pep Barcája is vereséggel kezdett, igaz, nem otthon, de azért ne ítéljünk előre.

Amúgy EL-ben ott lesznek, ugye?
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2014.08.16. 16:10:08

Azért van Gaal ide vagy oda, erre a keretre még bőven ráfér az erősítés. Szerintem a 4-ben ott lehetnek, akár még a dobogót is elcsíphetik, de ez a maximum amit jósolok nekik, a bajnokság még nem realitás. Amit kihasználhatnak, hogy a közvetlen riválisaikkal szemben nekik nem kell majd nemzetközi kupameccsekkel bajlódni. :lol:
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2014.08.16. 15:56:51

Én egyáltalán nem érzem olyan erősnek a MU-t, mint tettem azt a bajnokság rajtja előtt. Jelenleg 2 opció van:
1.: Van Gaal ezek után beválik
2.: vagy a MU újra szörnyű szezon elé néz.
Én még nem írnám le a Unitedet, de tény, hogy fejlődniük kell a következő meccsig.
Ezenkívül szerintem "csak" a 3. vagy 4. helyre lesznek elegek.
Kép
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2014.08.16. 15:41:46

salas9 írta:Manchester United - Swansea 1-2 :!:

A MU-nál látszik, hogy nagyon-nagyon sok munka vár még az öregre. Persze a kerete sem a legerősebb (szerintem), egy két játékos még elférne :roll: A mai kezdőben is kényszerből ott volt Blackett és Lindgard. Noha utóbbi helyett simán kezdhetett volna Januzaj vagy Fellaini, esetleg Kagawa... Bár van pár sérült (Shaw, Welbeck, Evans és Valencia) is.
Hát igen, nagyon nincs még összeszokva a brigád, csak a második félidőt láttam mondjuk.
Bár a végén egy 11-est nem kaptak meg, az igaz, de akkor is csak X lett volna, ha belövik.
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2014.08.16. 15:39:29

Manchester United - Swansea 1-2 :!:

A MU-nál látszik, hogy nagyon-nagyon sok munka vár még az öregre. Persze a kerete sem a legerősebb (szerintem), egy két játékos még elférne :roll: A mai kezdőben is kényszerből ott volt Blackett és Lindgard. Noha utóbbi helyett simán kezdhetett volna Januzaj vagy Fellaini, esetleg Kagawa... Bár van pár sérült (Shaw, Welbeck, Evans és Valencia) is.
Kép
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3979
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2014.08.16. 13:59:48

Boixos1981 írta:Ha nekem kéne megtippelnem a végső győztest, akkor 2 tippem van, a Liverpool és a Chelsea. A Liverpool szerintem nagyon jól fektette be a Suárezért kapott pénzt, szinte minden posztra igazoltak.
Patrik!

Nagyon kedvelem a Poolt, de szerintem nem lesznek ott a végső elszámolásnál.

Egyrészt Suarez kegyetlenül fog hiányozni elölről. A Pool játékának alfája és omegája volt a tavalyi szezonban.
Az eladott világklasszis árán, sok ígéretes nevű játékos vásárlása nekem mindig zsákbamacska, a mennyiség nem lesz minőség.

Másrészt, ( ez kizárólag az én szubjektív véleményem) Gerrardnak már nincs helye ebben a csapatban stabil kezdőként.

Harmadrészt, ami a legfontosabb, tavaly 1 küzdelemre kellett összpontosítaniuk, esélyesség terhe nem nyomta őket.
Az idén többfrontos helytállás kell, főleg a BL fog belőlük sokat elszívni, a hétközi fordulók után, sok apró pont mehet el szombatonként, mert rutintalan a gárda a szerda-szombat menetrendben. Emellett a tavalyi szezon után a bajnokságban már számottevő csapatként lesz elkönyvelve, sokkal nehezebb dolguk lesz így.

Én örülnék a legjobban, ha május környékén a háromban lennének, de ebben az évben ez nem lesz realitás, max. szerencsével a legalja.Talán jövőre, ha a sok új nem okoz csalódást és megfelelően össze lehet rakni ez idő alatt a csapatot, mert az sem megy 2-3 hónap alatt.

A Chelsea esélyével viszont egyetértek, magam részéről ide sorolom az Arsenalt hosszú idő után. A City nyilván nem lesz gyengébb, tehát ők sem fognak leszakadni.
A MU egyelőre még talány nekem, ott is csapatépítés zajlik, kérdés mennyi idő alatt lesznek készen, ott is rámehet ez az év.
Boixos1981
Barça B
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2014.03.15. 22:18:03

2014.08.16. 13:32:59

Ha nekem kéne megtippelnem a végső győztest, akkor 2 tippem van, a Liverpool és a Chelsea. A Liverpool szerintem nagyon jól fektette be a Suárezért kapott pénzt, szinte minden posztra igazoltak, azt sajnálom, hogy amikor bedobtak ilyen neveket, hogy Benzema, Reus vagy Falcao, abból nem lett semmi, igazi vilagklasszist nem igazoltak, de azt gondolom, igy is jo a keretük, és Rodgers van olyan jó edző, hogy összerak egy jol működő csapatot. A Chelsea már tavaly is simán megnyerhette volna, a Man Cityt, Liverpoolt megverte oda-vissza, csak elcseszték a bajnokságot ilyen Norwich meg Crystal Palace-meccsekkel, most a tavalyihoz képest még erősebbek, mert minden posztra klasszisok érkeztek, úgyhogy komoly esélyesek ők is.
Visca el Barca y visca Catalunya, llibertat Boixos Nois!!!
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2014.08.16. 09:58:52

A mostani keretek, játékstílus mellett egy Liverpool vagy Arsenal győzelemben reménykedem, de a United játéka is kifejezetten tetszetős volt az amerikai tornán. Tavaly és tavalyelőtt is elég szorosra sikeredett a dolog, szerintem idén sem lesz másként, de talán már hármas véghajrá is várható. A Chelsea hozta a legnagyobb neveket, de tudnék örülni, ha végre abbahagynák ezt az undorító defenzív játékukat...
Initom írta:A pool közben leigazolta Alberto Morenót ,ha jól emlékszem olyan 15 millió ojróért. Ő a 8.
Egész jól igazoltak,de egy dolgot elfelejtettek...pótolni Suarezt #-o
Azért a Lallana, Coutinho, Sterling/Markovic - Sturridge támadószekció nem tűnik rossznak. Ha ehhez még jól beépítik Lovrent, és Gerrard sem blokkol le a fontos meccseken, akkor ők is komoly esélyesekké lépnek elő.
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2014.08.16. 09:12:33

Ma angol bajnoki nyitány!

13:45-kor megkezdődik a 2014/15-ös PL-szezon, a nyitómeccsen a Manchester United fogadja a Swanseat az Old Traffordon. :) További 6 mérkőzést rendeznek ma, ebből ötöt 16:00 órakor, és pályára lép még otthon az Arsenal is a Crystal Palace ellen este fél 7-kor.

Ha meg kéne tippelni a végső győztest, Chelseat mondanék!
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2014.08.15. 10:53:33

PCsabi írta:Jeremy Wilson (Telegraph) szerint mindenképpen lesz még legalább egy, de lehet kettő igazolásunk. Ő is megerősíti Ornstein értesüléseit, hogy a CB és DM posztot egy emberrel próbálja meg megoldani Wenger. Wilson szerint a lista élén Willam Carvalho áll, aki bár nem olcsó, de a fizetési igényei alacsonyak és DM meg CB poszton is bevethető, a második helyen Luiz Gustavo van, aki szintén mindkét poszton használható, a harmadik pedig Höwedes, aki a védelem minden területén bevethető, de DM poszton nem, így adott esetben Chambers mehet(ne) eggyel feljebb. Höwedes ellen szól, hogy túl magas az ára Wenger számára. Rajtuk kívül még Matija Nastasic, Fabian Schär és Kostas Manolas szerepel Wilson szerint az Arsenal listáján. Wilson azt is írja, hogy Podolski jó ajánlat esetén mehet, de Wenger nem akarja minden áron eladni.

Én olvastam Lars Benderről ( úgy 4. éve :lol: ) meg Javi Martinezről is...de szerintem mind2 nagyon drága lenne...



A pool közben leigazolta Alberto Morenót ,ha jól emlékszem olyan 15 millió ojróért. Ő a 8.
Egész jól igazoltak,de egy dolgot elfelejtettek...pótolni Suarezt #-o

A cityből távozott Javi Garcia,sztem nem könnyezik meg...így,hogy jött a Portóból Fernando,várható volt...

Kispletyka: Benatiáért kb minden angol csapat megy,főleg a Mu. Akik továbbra is kergetik Vidalt.
Schürrlét pedig az AtMa szeretné nagyon,Khedirának pedig a Cselzi lehet a végcél.
Abi & Tito
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2014.08.12. 17:02:01

Jeremy Wilson (Telegraph) szerint mindenképpen lesz még legalább egy, de lehet kettő igazolásunk. Ő is megerősíti Ornstein értesüléseit, hogy a CB és DM posztot egy emberrel próbálja meg megoldani Wenger. Wilson szerint a lista élén Willam Carvalho áll, aki bár nem olcsó, de a fizetési igényei alacsonyak és DM meg CB poszton is bevethető, a második helyen Luiz Gustavo van, aki szintén mindkét poszton használható, a harmadik pedig Höwedes, aki a védelem minden területén bevethető, de DM poszton nem, így adott esetben Chambers mehet(ne) eggyel feljebb. Höwedes ellen szól, hogy túl magas az ára Wenger számára. Rajtuk kívül még Matija Nastasic, Fabian Schär és Kostas Manolas szerepel Wilson szerint az Arsenal listáján. Wilson azt is írja, hogy Podolski jó ajánlat esetén mehet, de Wenger nem akarja minden áron eladni.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
sjay
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2009.07.20. 20:11:36
Tartózkodási hely: Nyíregyháza/Nagyhalász

2014.08.11. 09:51:32

PCsabi írta:...
City-drukkerként ezúton is gratulálok neked, még úgy is, hogy ez a felállás vitathatatlanul gyenge volt, de nyilván ennek is okai vannak.

Az Arsenal meg remélem nem fárad el a szezon során, annak ellenére, hogy a City-ért szorítok (már David James - óta), szeretem a szép futballt, ez pedig manapság - pláne Angliában - csodaszámba megy. Az Arsenalban látom azt a szikrát, hogy ők (legfőként Wenger hozzáértése miatt) megpróbálnak az eredményorientált játékon túl szép produkciót is nyújtani. Láthatjuk, milyen jó erősítéseket tudtak végrehajtani a nyáron így, hogy a rutinos francia kezéből nem sajnálták a pénzt. Szóval csak így tovább, remélem alakul egy City - Arsenal első kettős. =D>
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8568
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.08.11. 06:44:01

Alexist öröm volt nézni, úgy tűnik, gyakorlatilag minden képessége ki lesz aknázva, ami nálunk nem. Nem volt feltolva a Senal védekezése az ellenfél torkáig úgy mint nálunk, szépen visszaálltak és Sanchezzel az élen egy direkt játékkal elég látványosan megfutották arabékat. Nálunk ez ugyebár a meccsenkénti 10000 passzos játékkal semmilyen körülmények között nem volt elképzelhető, kár érte. A Stoke ellen persze a Senal sem fog visszaállni, de az látszik, hogy direktebb rendszerben fog focizni Alexis.
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2014.08.11. 06:43:43

PCsabi írta:...
Köszönöm én is a választ :wink:
Számomra még hihetetlen fun fact, hogy Arteta még nem szerepelt (valószínűleg már nem is fog) a felnőtt válogatottban. Elég sokat elárul, milyen korba is született bele...
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2014.08.10. 23:59:52

PCsabi írta:
Alfa írta:Game egy kérdés : Sánchezt miért cserélték le a 46.percben ? :?:
Szerintem ez már meccs előtt meg volt beszélve, hogy csak egy félidőt játszik. Ha csak hármat lehetett volna cserélni, akkor tuti, hogy nem jön le a szünetben.
Köszi :) Leköteleztél :wink:
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2014.08.10. 23:23:12

Alfa írta:Game egy kérdés : Sánchezt miért cserélték le a 46.percben ? :?:
Szerintem ez már meccs előtt meg volt beszélve, hogy csak egy félidőt játszik. Ha csak hármat lehetett volna cserélni, akkor tuti, hogy nem jön le a szünetben.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Válasz küldése