Premier League / The FA Cup

Foci a Barçán kívül

Ki nyeri a 2023-24-es idényt?

Arsenal
7
15%
Manchester City
24
52%
Chelsea
0
0 szavazat
Liverpool
11
24%
Manchester United
0
0 szavazat
Newcastle
1
2%
Brighton
2
4%
Más csapat
1
2%
 
Szavazatok száma: 46
Avatar
Bono
Barça B
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2009.08.18. 18:13:04
Tartózkodási hely: Dunaföldvár

2013.08.08. 13:23:54

Gareth Tello írta:
salas9 írta:Leginkább GT-nek szól, hogy a francia lapok szerint a Tottenham által is figyelt Bernard pénteken orvosi vizsgálatra érkezik az Arsenalhoz, és ha nem lesz semmi probléma akkor 5 évre aláír. Pénzügyekről nem írtak semmit :D
Leginkább Wengernek szól, hogy költözzön melegebb éghajlatra! :evil: :mrgreen:
Úgy tűnik mindkettőnk orra elől elhappolta a Sahtar 25M €-ért 5 évre Bernard-ot. :evil:

forrás: http://www.nemzetisport.hu/minden_mas_f ... ol-2269357
Kép
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.08.06. 20:14:00

Lionel85 írta:PL-be igazol McGeady:

http://www.foci24.net/index.php?ugras=h ... 128&qq=rss

Ez azért érdekes, mivel tudtommal ő jobbszélső, ahogy Deulofeu is. Nagy lesz a konkurenciája Gerardnak.
Az rég rossz, ha ő jelenti majd neki a nagy konkurenciát. Technikai képzettsége alapján a stabil kezdőben is lenne (van) helye, ha nem tudja kihasználni az alkalmat, az már rég rossz.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2013.08.06. 20:01:06

PL-be igazol McGeady:

http://www.foci24.net/index.php?ugras=h ... 128&qq=rss

Ez azért érdekes, mivel tudtommal ő jobbszélső, ahogy Deulofeu is. Nagy lesz a konkurenciája Gerardnak.
Kép
Kép
Kép
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.07.30. 15:15:39

Bocs a dupláért.

A tavalyi évhez hasonlóan idén is lesz Premier League Fantasy, akinek van kedve a dologhoz vagy nem tudja, mi ez az egész, és érdeklődni szeretne, az látogassa meg a Fantasy sport játékok topikot! :P
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.07.22. 20:17:56

Megtiszteltetés (bár jobban belegondolva evidens), hogy lehet a Spursre is szavazni. :D
Természetesen nem rájuk voksoltam, mielőtt valaki gyanakodni kezdene.
salas9 írta:Leginkább GT-nek szól, hogy a francia lapok szerint a Tottenham által is figyelt Bernard pénteken orvosi vizsgálatra érkezik az Arsenalhoz, és ha nem lesz semmi probléma akkor 5 évre aláír. Pénzügyekről nem írtak semmit :D
Leginkább Wengernek szól, hogy költözzön melegebb éghajlatra! :evil: :mrgreen:

Úgy tűnik, egy ideje már pangott a téma, mert most leigazoltuk a Twentétől a belga válogatott Nacer Chadlit nagyjából 7 millió fontért.
Ügyes játékos, elsősorban balszélső, de támadó középpályásként és jobbszélsőként is tud szerepelni, tehát tökéletesen bele fog illeni AVB helycserélgetős taktikájába.
Így szerintem a középpályánk rendben van, még egy vagy két csatár azért kellene.
Ja, és ő a harmadik belga válogatott játékos a csapatban. :D

Örülök neki, bár szerintem a brazil gyerekkel jobban jártunk volna.

A Cesc-üzlet meg érdekes, a Unitedban ugyebár nincsen olyan tipikus irányító középpályás, amilyet Cesc játszott anno a Senalban, így jól jönne nekik a katalán, aki talán többet is tudna játszani, mint nálunk, olyan poszton, amit szinte neki találtak ki.
Én is furcsállom, hogy a Barça nem utasította el egyértelműen a vörösöket, szerintem a háttérben az lehet, hogy Zubiék már kinéztek valakit, aki tudná pótolni Fabregast a MU-transzfer megvalósulása esetén (Eriksen?!).
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2013.07.22. 16:06:46

matador írta:Én az idei átigazolási szezon után semmire se tudom azt mondani, hogy biztos.

Rengeteg pletyka kering arról, hogy a spanyol gazdasági válság a Barcát is elérte, Neymar leigazolása (illetve Messi hosszabbítása/fizetésemelése) anyagilag nehezebb helyzetbe hozta a klubot, így elgondolkodnak Cesc eladásán.

Másrészt második ajánlat. Szerintem ha teljesen esélytelen lenne, akkor el se jutottak volna az ajánlattételig, a Barca egyből mondta volna, hogy esélytelen, hagyjátok. Valamit érzek a háttérben, amit mi nem látunk, gyanús az egész.

Nevetséges ár? Hát nem feltétlen Marquinhosból és Illaramendikből kéne kiindulni, akik egyértelműen áron felül távoztak. Villa mennyi volt, 5?
Pont hogy Illarrából kell ki indulni, ellenpélda inkább Isco, akit teljesen korrekt áron vettek. Ha eladjuk Cesct mindenképpen iagzolni kell! Egy kész "világklasszis" játékosért kapunk 30-at, aztán elverünk 40 millát valami tejföl képűre? Az lenne csak az igazi világválság.

Nemhiszem hogy nehéz helyzetben lenne a klub, pont hogy a fent említett példák nem okai az "állítólagos" helyzetnek, hanem cáfolatai.

Mi sem dobálóznánk ugyanekkorra összegekkel T. Silva felé, ha valós lenne. Ha ez a pletyka igaz lenne meghúznák magukat, és reménykednének az utánpótlás csodáiban.

Véleményem szerint.

Az egyetlen elfogadható érv, hogy két ajánlat megtörtént. Valamiért meghalggaták ez tény, de ennél sokkal többet ér Francesc.

Nem látom magam előt ezt a dolgot. Nemelég hogy a védelmünk katasztrofálisan rövid, cserébe eladjuk a fél kp-nk? Lázadás törne ki katalóniában.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
matador
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 413
Csatlakozott: 2008.06.02. 15:43:35

2013.07.22. 15:31:53

Én az idei átigazolási szezon után semmire se tudom azt mondani, hogy biztos.

Rengeteg pletyka kering arról, hogy a spanyol gazdasági válság a Barcát is elérte, Neymar leigazolása (illetve Messi hosszabbítása/fizetésemelése) anyagilag nehezebb helyzetbe hozta a klubot, így elgondolkodnak Cesc eladásán.

Másrészt második ajánlat. Szerintem ha teljesen esélytelen lenne, akkor el se jutottak volna az ajánlattételig, a Barca egyből mondta volna, hogy esélytelen, hagyjátok. Valamit érzek a háttérben, amit mi nem látunk, gyanús az egész.

Nevetséges ár? Hát nem feltétlen Marquinhosból és Illaramendikből kéne kiindulni, akik egyértelműen áron felül távoztak. Villa mennyi volt, 5?

Szerintem is maradni fog végül, de azt erősen kétlem, hogy reménytelen a helyzet. Valami megy a háttérben.
pep71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.08.30. 00:28:51

2013.07.22. 15:17:12

Varatrix írta:
matador írta:A United pedig közben újabb ajánlatot tett Fabregasért, ami a hírek szerint 30 millió font körüli összeg.

Az ajánlatot Moyes is megerősítette.
Komolytalan. Eleve nem engedheti meg a barca elfogy a kp. Cesc maga mondta, hogy marad. Az összeg meg finoman szólva is nevetséges Marquinhosok, meg Illaramendik mellett.
Nagyon remélem, hogy marad, bár a mostani vezetőségnél sose lehet tudni..
Egyrészt pénzben is nagy bukta lenne mert mi 40milka körül vettük, a United pedig 35körül adna, de annak a fele menne az Arsenalnak tehát igencsak minuszos üzlet lenne.Másrészt már neki kell átvennie Xavi helyét.
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2013.07.22. 14:39:35

matador írta:A United pedig közben újabb ajánlatot tett Fabregasért, ami a hírek szerint 30 millió font körüli összeg.

Az ajánlatot Moyes is megerősítette.
Komolytalan. Eleve nem engedheti meg a barca elfogy a kp. Cesc maga mondta, hogy marad. Az összeg meg finoman szólva is nevetséges Marquinhosok, meg Illaramendik mellett.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
matador
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 413
Csatlakozott: 2008.06.02. 15:43:35

2013.07.22. 14:31:45

A United pedig közben újabb ajánlatot tett Fabregasért, ami a hírek szerint 30 millió font körüli összeg.

Az ajánlatot Moyes is megerősítette.
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2013.07.22. 13:07:32

Leginkább GT-nek szól, hogy a francia lapok szerint a Tottenham által is figyelt Bernard pénteken orvosi vizsgálatra érkezik az Arsenalhoz, és ha nem lesz semmi probléma akkor 5 évre aláír. Pénzügyekről nem írtak semmit :D
Kép
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.07.15. 11:17:51

Welbeck benézte: http://www.youtube.com/watch?v=4jkGccbrW1g :D

Úgy tűnik, most már tényleg ráhajtunk Bentekére:
Tottenham are set to 'get serious' and table an opening bid for Aston Villa striker Christian Benteke.

A Senal pedig még mindig nem mondott le Suárezről, most egy 35 millió fontos ajánlatra készülnek Wengerék. :roll:
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2013.07.12. 11:44:35

A Swansea hivatalosan is megszerezte az Eredivisie tavalyi gólkirályát, az elefántcsontparti Wilfried Bony-t. Szerintem ő lesz a szezon Bentekéje. :D Laudrupnak lesz végre két gólerős játékosa, csatárposzton Bony, második hullámban meg Michu.

Állítólag érdeklődnek Granero iránt is, egy ilyen szintű csapatnak elég nagy erősítés lenne, bár középpályásokból elég jól állnak.
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.07.10. 15:56:16

Itt vannak a HIVATALOS mezeink:
Hazai
Idegenbeli
A hazai szerintem kiemelkedően jó lett, az idegenbeli kicsit furcsa így elsőre, de csak meg fogom szokni. :D

Assou-Ekotto... :lol: Megkérdezték tőle, mit gondol Paulinho érkezéséről, erre azt válaszolta, hogy nem tudja, ki az a Paulinho. :mrgreen:
Initom írta:Villa így biztos nem jön,az lesz a szép ha Higuainról is lecsúszunk...most már ott tart a dolog,hogy a real megtartaná. :roll: érdekes...
Szerintem ezt az Higuaín-üzletet eléggé benézték, tárgyalnak vele, mindenhol olvasni a dologról, már maga Gonzalo is nyilatkozott, erre a Senal bedob egy ajánlatot Suárezért... :lol: Amit persze a Pool nem fogad el, és könnyen lehet, hogy Higu is azt mondja az ágyúsoknak, hogy szlamb. :lol:
Egy csatár mindenképpen kéne nektek, Suárez és Rooney szvsz esélytelen, Higuaínnal nem tudom, mi lesz, de rajtuk kívül nem sok opció van, úgyhogy fel van adva a lecke Wengernek.
Mondjuk úgyis az lesz a vége, hogy leigazolja első számú csatárnak a 17 éves fekete francia Boubacar Yamoussoukro-t a francia megyekettőből. :mrgreen:

Ami minket illet, pörögnek az események, Levyék belehúztak rendesen:
- Benteke elméletileg egyre közelebb hozzánk.
- Bernardért is érdeklődünk
- az sincs kizárva, hogy Eriksent el tudjuk hozni, bár erre én személy szerint nem látok sok esélyt
- meg akarjuk szerezni a Standard Liége 22 éves ghánai szélsőhátvédjét, Daniel Oparét, aki boldog, hogy egy ilyen nagy klub látókörébe került: "I am flattered by the interest of Spurs. They are a very good team in England I will jump at the chance to join them if they reach an agreement with my current club."

Lloris - Walker, Kaboul, Vertonghen, Opare/Fryers/Rose/BAE - Sandro/Paulinho, Dembélé - Lennon, Bale, Bernard - Benteke.
Ezzel elégedett lennék, azt hiszem. 8)
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2013.07.09. 13:35:28

Arsenalnál semmi igazolás :roll:

Lars Benderért küldtük 20 milliót,zsigerből visszanyomták,mondván hogy ez kevés. Erre mi? Jó oké,akkor hagyjuk .... WHY? Véletlenül se küzdjünk ám senkiééért !
:x

Villa így biztos nem jön,az lesz a szép ha Higuainról is lecsúszunk...most már ott tart a dolog,hogy a real megtartaná. :roll: érdekes...

Coq elment kölcsönbe( meglepődtem) viszont íííígy kéne egy DM. Ez lehetne ugyebár Fellaini,de valszeg őt meg a Mu viszi. Fantasztikus...
Abi & Tito
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.07.09. 12:13:39

murinnyó gyerek nem viccel a cselzivel. ahogy nézem a fél csapatot elzavarja :lol:

malouda, benajun, ferreira, marin biztos out, terry, mikel, torres, ba nem kell neki, aztán a fiatalokat is zavarná, pl de bruyne

aztán hozná cavanit, xabit, boatenget, talán a el-sharanemtudomhogykellleirni, rooney, de rossit, draxlert :lol:

sztem ez az ember azt hiszi h piacon van :D

schürrlere kivancsi leszek sztem nagy bukta lesz...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.07.09. 12:07:50

Bocs a dupláért. :oops:

Sky: Atletico Mineiro playmaker Bernard is reluctant to discuss his future, but has confirmed that five offers are on the table. Tottenham Hotspur have been monitoring his situation for some time, while Porto and Borussia Dortmund would also welcome the opportunity to add his creativity to their ranks.
Egy álom lenne, ha jönne, nagyon tetszett a Konföderációs Kupán, gyors, technikás, remekül lát a pályán, ráadásul Paulinhót már jól ismeri. :D
Ha jön vagy ő, vagy Jesé, akkor elégedett leszek.

Két fő célpontunk idén: Villa és Benteke
Villa :arrow: Atlético
Benteke :arrow: átigazolási kérelem
:arrow:
Benteke jön?!
A Sky szerint most arra van a legnagyobb esély, hogy a White Hart Lane-re igazol. :)

Viszont mellé kellene még egy középcsatár.

A Newcastle elismerte, hogy két csatárt szeretne igazolni a nyáron: Darren Bentet és Loic Remy-t.

A City pedig elvileg hamarosan ajánlatot fog tenni Joveticért, akiért az Arsenal, a Chelsea és a Pool is érdeklődik.

Bale: a top4 a cél
Szerintem maradni fog, de nem akarom azért elkiabálni.
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.07.07. 18:19:45

Isten hozott, Paulinho!
Örülök neki, tipikus box-to-box játékos, az alapján, amennyit eddig láttam belőle, jól védekezik, a kontráknál sem jön gondba, ráadásul a posztjához képest kifejezetten gólerős is, ahogy azt a Konföderációs Kupán is láthattuk. :D
Viszont így kíváncsi leszek, hogy mennyire lesz átvariálva a taktikánk, mert az szerintem egyértelmű, hogy nem a padra igazoltuk. Talán Dembélét kellene egy sorral előrébb tolni, hogy szinte csak a támadással foglalkozhasson:
-----Sandro------Paulinho----
Lennon----Dembélé-----Bale
(Nyilván a szokásos folyamatos helycserékkel.)
És ott van még Sig és Holtby is, szóval lesznek variációs lehetőségek bőven.

Jon Holmes, Sky:
Improvisation, finishing, long-distance deliveries - you could argue that Spurs already boast midfield options with those qualities, such as Gylfi Sigurdsson, Clint Dempsey and Tom Huddlestone. What makes Paulinho so attractive is that they're all combined together in one package. Working in tandem with Sandro and Dembele, the suggestion is for each player to shift seamlessly between attack and defence - Spurs' beating heart.

Egy csatár még feltétlenül kéne, Villa vagy Benteke jó lenne.

A kék kivételével nagyon bejönnek az új mezek, főleg a fehér. 8) Ha Bale marad, lehet, hogy rendelek egy mezt a nevével. :D
Game90 írta:Egyébként ha még jönne Fellaini is, akkor én már elégedett lennék ezzel az átigazolási szezonnal.
Szerintem ha elmegy a belga az Evertonból, akkor Moyest fogja követni Manchesterbe. Nagy erősítés lenne nekik is, nektek is. Félnék tőle, az tuti.
:D
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2013.07.04. 14:34:49

Annyit cikkeznek már erről a Higuaín - Arsenal kapcsolatról, hogy szerintem tuti, hogy érkezni fog:
http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... ir-2259373

Nekem csak három bajom van:
1. Ha már van pénz és igazolunk, akkor miért pont őt? 23-25 millióért már mást (jobbat?) is tudnánk venni.
2. Nem hiszem, hogy sokkal jobb, mint Giroud.
3. Miért csak 3 éves szerződést akarunk kötni vele?

Amúgy aki az elmúlt években sokat látta őt játszani (pl. ferninho), az írhatna róla pár sort, én kb. annyit tudok róla, hogy a kis falusi csapatokat megszórta, a nagyobb meccseken meg általában becsődölt.

Egyébként ha még jönne Fellaini is, akkor én már elégedett lennék ezzel az átigazolási szezonnal.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
matador
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 413
Csatlakozott: 2008.06.02. 15:43:35

2013.06.30. 23:25:59

messideco írta:Nagyon jó cikk, adom szóról szóra :)

De viszont egy kivetnivalót találtam: a Norwich vagy a Southampton európai élcsapatoktól igazol... Még nem hallottam, hogy a Barcától, Realtól, Bayerntől vagy a Dortmundtól, esetleg a Juventustól vásároltak volna játékost...
A Soton most vette meg Lovrent a Lyontól, ami azért eléggé élklub.

Tavaly pedig azt a Gaston Ramirezt szerezték meg, akit fél Európa akart akkor (talán 17-ért vették meg végül :roll: ).

Szóval azért elég erősek anyagilag a kicsik is. Ilyet máshol nemigen engedhetnek meg.
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12234
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2013.06.30. 22:34:30

Lol, a kéken az egész felületet eladták :lol:
"And my heart will leave you never."
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2013.06.30. 22:33:42

Hm...
nekem annyira nem jönnek be ezek a mezek. Mindhárom jó lenne, de vhogy ez az HP nem illik bele a mezekbe. Főleg a kéket szúrja el, h kb a logóra épül a mez. Pont fordítva kéne, a logót csak utólag rányomni.
StickyFingaz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 808
Csatlakozott: 2012.07.12. 20:38:58

2013.06.30. 22:09:25

Dr.Dre írta:Kép

A Spurs lehetséges meze a következő idényben...
Nagyon jók! Főleg a jobb oldali, a kék...
GT örülhet :)
Nem rossz,nem rossz...
Amúgy a Szpörsz miért változtat mezszponzort minden évben?
2011 Autonomy (?)
2012 Aurasma
2013 HP
Avatar
Dr.Dre
Capitá del Barça
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2012.08.23. 17:04:58
Tartózkodási hely: Szerbia,Vajdaság (Szaján)

2013.06.30. 21:56:36

Kép

A Spurs lehetséges meze a következő idényben...
Nagyon jók! Főleg a jobb oldali, a kék...
GT örülhet :)
Kép

Titi - The Legend!
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.06.23. 13:09:24

Zseniális:
http://utwenger.blog.nepsport.hu/archiv ... jovobe_20/
:lol:

Az Arsenal továbbra is veretlen a bajnokságban, 12 pontot gyűjtöttek össze, minden mérkőzésüket legalább két góllal és néhány öngóllal nyerték. Aznapi ellenfelük a Stoke City az Emirates stadionban, a mérkőzésen Mertesacker 4 gólt szerez, Wilshere kétszer is gyomorszájon fejeli Crouch-ot, de csak sárgát kap érte, Gervinho pedig a 74. percben beállva 3 találatig jut. A 9-0-ás végeredményt Higuaín állítja be duplájával a 92. és a 93. percben. :mrgreen:

Lehet, hogy írok majd valami hasonlót Spurs-szemszögből. :lol:
Válasz küldése