Premier League / The FA Cup

Foci a Barçán kívül

Ki nyeri a 2023-24-es idényt?

Arsenal
7
16%
Manchester City
23
51%
Chelsea
0
0 szavazat
Liverpool
11
24%
Manchester United
0
0 szavazat
Newcastle
1
2%
Brighton
2
4%
Más csapat
1
2%
 
Szavazatok száma: 45
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21165
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2023.12.07. 16:01:10

Sinya22 írta:
2023.12.07. 08:23:10
Első félidőt láttam, volt egy dupla Haaland helyzet, azon kívül a City nem sokat mutatott támadásban, a Villa dominálta már akkor is a meccset, megérdemelten nyertek, hazai pályán nem nagyon van esélye senkinek. Jót is tesz szerintem a bajnokságnak, hogy 2x pontot vesztett most a City, és nekik kell menni az 1. hely után. Kérdés, hogy ha a sérüléshullám elkapja az Arsenal-Pool kettőst, akkor hogy viselik, mert a Newcastle és Spurs jelenleg is ebben szenved. Még mindig a City keretét érzem mélyebbnek, persze ha pont a 2 legjobb kp esik ki, azt ők sem bírják el.
Én az Arsenalnak szurkolok a PL-ben, és nagyon féltem őket a sérülésektől. A Saka, Rice, Martinelli, Ögegaard négyesből ha valaki hosszabb időre kidől, azon elmehet a szezon. Csak szintekkel gyengébb játékosokkal tudnák pótolni őket. Havertz viszont legalább javuló tendenciát mutat, mondjuk volt is honnan.

A Liverpool szerintem idénre erősödött ebből a szempontból, bár a Salah, van Dijk, Szoboszlai hármas egyikének kiesése természetesen nekik is hatalmas érvágás lenne. Ha már téma a sérülések, Matip szezonjának annyi, ACL-szakadás. MacAllistert is megsérült, de még nem találkoztam konkrétummal, hogy mennyit kell kihagynia. De nyilván ezek nem segítik Kloppékat. :?

A Citynél pedig most mutatkozik meg, hogy KdB és Rodri mennyire fontos játékosok. Haaland folyik a csapból, de a norvég hiányát szvsz sokkal jobban kibírnánk, mint az előbbiekét. Rodri talán a legalulértékeltebb játékos a jelenlegi mezőnyben, csak azért kap egy minimális figyelmet, mert ő lőtte a gólt a BL-döntőn. Pedig ennél sokkal többet érdemelne. Kicsit Iniesta esete jut eszembe róla, nála is kellett a Chelsea elleni, illetve a VB döntőn szerzett gól, hogy elkezdje a közvélemény a helyén kezelni.
brazilfan írta:
2023.12.07. 14:38:49

Az én problémám nem a játékvezetői ítélet, hanem Haaland agyeldurranása. Nem lehet 30 centiről a bíró képébe ordítani, tök mindegy, hogy mekkora sztár valaki, habár Messitől, Ronaldinhótól vagy a brazil Ronaldótól én egyszer sem láttam ilyet.
És döbbenet, hogy a meccs után, sőt másnap is voltak olyan szakértők, akik szerint nemcsak rendben volt a dolog, hanem, ahogy mondták, ők még agresszívabbak lettek volna Haaland helyében.
Tőlük nem, de a csapattársaik megcsinálták. Jó, a két brazil idejében még annyira nem volt divat, de a 2010-es években akár Barca, akár Real részről ez ment, ha jogos volt a felháborodás, ha nem.
Avatar
brazilfan
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1073
Csatlakozott: 2018.02.26. 09:49:51

2023.12.07. 14:38:49

Sinya22 írta:
2023.12.07. 13:52:33
Érdemes megnézni a City utolsó támadását, amikor előnyszabály helyett visszafújta a bíró az akciót, pedig Grealish vezette volna a kapusra a labdát. Teljesen jogos volt Haaland ordítozása, amatőr bírói döntés volt.
Természetesen ismerem a közvetlen előzményeket, ezért is írtam, hogy a bírónak rossz lehetett a lelkiismerete. Az előnyszabály alkalmazása a kevés mérlegelhető ítélet közé tartozik, ez nem olyan, mint a les vagy a gólvonal, itt a bíróra van bízva, hogy lefújja-e vagy nem, mindennapos dolog. Haaland rögtön fölpattant és indított, előnyszabályt kellett volna adni, de nem ez a vita tárgya.
Az, hogy közvetlen gólveszély volt-e vagy csak ígéretes támadás, nem egyértelmű, a támadó nyakán két(?) hátvéd is ott volt, és majdnem félpályányi távolság volt még a kapuig. Az angol szövetség megvizsgálta az esetet, és nem bünteti meg a bírót.
Az én problémám nem a játékvezetői ítélet, hanem Haaland agyeldurranása. Nem lehet 30 centiről a bíró képébe ordítani, tök mindegy, hogy mekkora sztár valaki, habár Messitől, Ronaldinhótól vagy a brazil Ronaldótól én egyszer sem láttam ilyet.
És döbbenet, hogy a meccs után, sőt másnap is voltak olyan szakértők, akik szerint nemcsak rendben volt a dolog, hanem, ahogy mondták, ők még agresszívabbak lettek volna Haaland helyében.
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3310
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2023.12.07. 13:52:33

brazilfan írta:
2023.12.07. 11:48:51
Örültem a City vereségének, nemcsak azért, mert az Aston Villa megérdemelten nyert, hanem mert kicsit megmagyarázta Haaland és a többi City-játékos múlt heti műsorát. Akkor azt hittem, hogy Haaland a kihagyott lehetőségei miatt dühöngött (
Érdemes megnézni a City utolsó támadását, amikor előnyszabály helyett visszafújta a bíró az akciót, pedig Grealish vezette volna a kapusra a labdát. Teljesen jogos volt Haaland ordítozása, amatőr bírói döntés volt.
Avatar
brazilfan
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1073
Csatlakozott: 2018.02.26. 09:49:51

2023.12.07. 11:48:51

Örültem a City vereségének, nemcsak azért, mert az Aston Villa megérdemelten nyert, hanem mert kicsit megmagyarázta Haaland és a többi City-játékos múlt heti műsorát. Akkor azt hittem, hogy Haaland a kihagyott lehetőségei miatt dühöngött (azt a meccset nem láttam, de azt olvastam, hogy egyetlen lövési kísérlete sem talált kaput), de most a meccs alapján úgy tűnt, hogy mélyebb oka is lehetett a hétvégi ordítozásának. A fejesét leszámítva nemcsak neki, hanem az egész csapatnak nem volt igazi esélye a gólszerzésre.
Furcsálltam, hogy a Tottenham-meccsen nem állították ki, ebben talán a bíró rossz lelkiismerete is közrejátszott. Sokkal kevesebbért is le szoktak küldeni embereket a pályáról.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7274
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.12.07. 09:44:49

Sinya22 írta:
2023.12.07. 09:30:11
Megmondom őszintén, nekem Nunez most az egyik kedvenc támadóm, én annyira szívesen láttam volna itt. Nyilván erre már nincs esély, meg szóba se jött, ez inkább ilyen álmodozás.
Én is, de itt szerintem még nagyobb nyomás van, mint a Poolban. Ott is kap, mikor 5 ziccerből egyet sem tesz el, itt ízekre tépnék. Amúgy minden megvan benne, hogy akár a világ legjobb centere legyen, ha fejben helyrerakják. De benne tényleg az a jó, hogy ha nem rúg gólt, akkor is hihetetlen sokat segít a csapatán. Sokan problémáznak rajta, hogy miért ő kezd Gakpo vagy akár Jota helyett, de szerintem összességében még így is többet ad. A másik kettő jelen pillanatban tán gyilkosabb, de harmadannyi helyzetbe nem tudnak kerülni, mint az uru.

Akartuk nagyon egy ponton, volt valami olyan hír is, hogy miatta mentek ki a megfigyelőink megnézni egy hazai meccsét, csak kicsit későn kapcsoltunk, pont mikor elkezdett nagyot menni a Benficában.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3310
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2023.12.07. 09:30:11

Kár, hogy nem néztem végig, sajnos a Szobo gólt is csak videóról láttam, de nagyon szép volt, ahogy beverte, van önbizalma, már csak a befejezésen is lászik és ez nagyon jó :D

Megmondom őszintén, nekem Nunez most az egyik kedvenc támadóm, én annyira szívesen láttam volna itt. Nyilván erre már nincs esély, meg szóba se jött, ez inkább ilyen álmodozás.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7274
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.12.07. 09:04:47

LG írta:
2023.12.07. 06:39:10
Ki is kapott a City, folytatódik a rossz sorozatok a rangadókon. KdB ugye sérült volt, Rodri eltiltott, és bizony ezt még ők is megérzik.

A roncsderbyt nem láttam, de a MU nyert. Kérdés, hogy mennyit segít ez ten Hag-on.

A Pool is nyert, volt Szoboszlai gól is a végén.
https://www.youtube.com/watch?v=R2r3Osr9SGs
Nagyon szép, higgadt befejezés volt, a támadóink tanulhatnának tőle. Nunezt is dicsérni kell, hogy szerezte vissza a labdát?! :shock: A bírónak meg jó szeme volt, nagyon sokan szerintem ezt kapásból lefújták volna.
Igen, a City most kb ugyanabban van, mint mi pár hete, pedig azért nekik mélyebb a keretük. Nem is tudom, mikor láttam utoljára játékban ennyire felmosni velük a pályát... Sinya, a 2. félidő még sokkal rosszabb volt City szempontból, főleg a végefelé eléggé letolták a pályáról őket.

Én igen, nem volt roncsderbi, hanem egy félelmetesen jó MU, aki nem hagyott momentumokat sem a CFC-nek, futószalagon érkeztek a kapu elé.
De a legviccesebb az a támadás, amit Bruno Fernandes kapott a meccs után, mert kihagyott egy tizenegyest. :D Olyan hülyén szökellve. De máskor is így szokta, és 11-et zsinórban értékesített, 2 két év után hagyott ki megint egyet, addig fura módon senkit sem zavart. :D Most meg erről szól kb minden cikk, hogy milyen gáz volt. Kemény. McTominay meg óriási.

Igen, Nunez még így is nagyon jó játékos, hogy nem bírja el a topklub nyomását a kapu előtt. A világ leggyorsabb játékosa, végig hajt, kapar, önzetlen, és azért gólokat is rúg, csak messze nem annyit, amennyit kéne neki, kb Haalanddal kéne versenyeznie a helyzetei alapján. Szoboszlai meg world class játékos.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3310
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2023.12.07. 08:23:10

Első félidőt láttam, volt egy dupla Haaland helyzet, azon kívül a City nem sokat mutatott támadásban, a Villa dominálta már akkor is a meccset, megérdemelten nyertek, hazai pályán nem nagyon van esélye senkinek. Jót is tesz szerintem a bajnokságnak, hogy 2x pontot vesztett most a City, és nekik kell menni az 1. hely után. Kérdés, hogy ha a sérüléshullám elkapja az Arsenal-Pool kettőst, akkor hogy viselik, mert a Newcastle és Spurs jelenleg is ebben szenved. Még mindig a City keretét érzem mélyebbnek, persze ha pont a 2 legjobb kp esik ki, azt ők sem bírják el.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21165
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2023.12.07. 06:39:10

Ki is kapott a City, folytatódik a rossz sorozatok a rangadókon. KdB ugye sérült volt, Rodri eltiltott, és bizony ezt még ők is megérzik.

A roncsderbyt nem láttam, de a MU nyert. Kérdés, hogy mennyit segít ez ten Hag-on.

A Pool is nyert, volt Szoboszlai gól is a végén.
https://www.youtube.com/watch?v=R2r3Osr9SGs
Nagyon szép, higgadt befejezés volt, a támadóink tanulhatnának tőle. Nunezt is dicsérni kell, hogy szerezte vissza a labdát?! :shock: A bírónak meg jó szeme volt, nagyon sokan szerintem ezt kapásból lefújták volna.
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3290
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2023.12.06. 13:05:55

bence0330 írta:
2023.12.06. 08:03:03
Az Arsenal fejben nagyon ott van idén is, nem is tudom, hány meccset nyertek meg az utolsó percekben.
Talán képesk 90 és + percekig koncentrálni és darálni.... :oops:

Jut eszembe, kedveled a statisztikát böngészni, de érzésre úgy tűnik, hogy semmivel sem játszanak kevesebb játékperceket a mi "csapágyasra járatott" fiainknál.

Valami oldalon amúgy az jött velem szemben, hogy - oké, MU játékos, de nem is ez a lényeg - Bruno Fernandes vezeti a pályán töltött legtöbb idő "versenyét".

Egyébként például Busi is a "sok km-t" megtett játékosok között volt, miközben a pályán szinte bárki lefutotta.

Kontextus csak annyi, hogy a srácaink "emberfeletti és mindenüber" melójáról szól a fórum, miközben ez a hétköznapokban sok-sok csapatot ugyanilyen módon érint....

Szóval - számomra - éppen akár a fentiek miatt is, teljesen hiteltelen az olyasmi hivatkozás egy meccs értékelésekor, hogy 60-70-80 percig ki volt a jobb csapat, ha minden meccs a hármas sípszóig tart.

Volt egyszer egy vizilabda olimpiai döntő.....az egész meccsen mentünk a szerbek után.....egyszer vezettünk a négy negyed alatt....a legvégén....mielőtt lefújták a döntőt és miénk lett az arany.
Vajon melyik volt a jobb csapat?
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6664
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2023.12.06. 12:54:34

A Unitednél eddig is állt a bál, de most elvileg megint van valami dráma, a héten lehozta 1-2 lap, hogy ten Hag elvesztette az öltöző felét, erre a United kitiltott egy csomó sajtóorgánumot. A Chelsea meg nagyon mélyre ásta magát, szerintem igazi háromesélyes roncsderbi, talán a Chelsea-nél most kevesebb gáz van és lehetnek ők az esélyesebbek.

A Villa - City engem is jobban érdekel, Emery megtalálta ott a helyét, a City pedig tényleg elég gyatrán hozta eddig a rangadókat. Kicsit X-es meccsnek tűnik, de szerintem csak egy "mindkét csapat lő gólt"-ot ét meg tippmixen :D
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3310
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2023.12.06. 08:31:05

Engem az is meglepett, hogy a Chelsea meg tudta verni hétvégén a Brighton-t, főleg úgy, hogy 70 percet emberhátrányba játszottak. Nem néztem a meccset, de gondolom volt időhúzás rendesen Chelsea részről, mert 106 percig tartott a meccs :D

A maira én is inkább Chelsea győzelmet érzek, Ten Haag alatt gyakorlatilag szeptember óta rezeg a léc, folyton hallani, hogy a játékosokkal sem jön ki jól, amellett, hogy a teljesítmény is gyatra.

Az esti Luton-Arsenalt nem néztem végig sajnos, de az első félidőben is látszott, hogy a Luton tesz magasról arra, hogy ki az ellenfél, otthon megpróbálnak minél több pontot szerezni, nyomták bátran a beadásokat, minden labdát igyekeztek megszerezni, nagyon szimpatikusan játszottak. Nagyon szembeötlő volt, hogy mennyire különbözik egy spanyol, meg egy angol kieső jelölt csapat.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7274
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.12.06. 08:03:03

Csak a mostanában megszokott 3-3, 3-4-es PL meccs. :D Sajna a La Liga napi összgólszámait hozzák sokszor egy ilyenen.

Az Arsenal fejben nagyon ott van idén is, nem is tudom, hány meccset nyertek meg az utolsó percekben.

Ja, hát a City idén is nagyon jó, de nincs legyőzhetetlen aurájuk, KDB-t nagyon megérezték. Az AV nekem amúgy ugyanolyan fura, meghatározhatatlan stílusú csapat, mint Emery korábbi csapatai. Olyan túlságosan azoknak sem volt meghatározható arculata, de tudott velük nyerni.

Ja, hét az a CFC-MU nagyon fura párosítás, simán lehet egy roncsderbi, de a játékosaik kvalitása azért lehetővé teszi, hogy mindkettő remekeljen, mint ahogy random meccseken megtették. Valamiért a CFC-t érzem kicsit előnyben, mert mindkettőnek sok sérültje van, és ritkábban kellett játszaniuk, ami most már számít.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21165
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2023.12.06. 06:43:16

Tegnap este sajnos nem láttam az Arsenal meccset, pedig komoly lehetett, 7 gólos dráma 97. percben szerzett győztes góllal. :shock:

Ma is lehetnek érdekes meccsek:
Aston Villa - Man. City :arrow: a vendégek idén nem sok rangadót tudtak megnyerni, és úgy érzem, ez sem lesz nekik könnyű.

MU - Chelsea :arrow: Mindkét csapatnak nagyon kellene a győzelem. A Chelsea ugye még nem nagyon hozott két jó meccset zsinórban a szezonban, a MU-nál pedig ten Hagon már így is komoly nyomás van, egy pontvesztés szvsz újabb lépés lenne a menesztése/távozása felé.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6727
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2023.12.03. 23:53:06

Köszi, nézem is, h mcallister mekkora büdös nagy gólt lőtt…meg úgy mindenki :D
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7274
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.12.03. 23:50:48

recrea írta:
2023.12.03. 23:43:38
Hol lehet nézni minőségi pl összefoglalókat?
https://footyfull.com/premier-league/ (nem csak PL-re jó)

1-2 órán belül mindig felkerülnek, annyi, hogy nem egyben egy összefoglaló, hanem egyenként lehet, általában bővítettet. Alapvetően az egész meccsek is fent vannak. Ha rákattolsz az adott meccsre, és rákattintasz a play gombra, akkor a képernyő alatt jelenik meg egy sáv, ahol egymás mellett vannak a különböző lehetőségek (1. félidő, 2. félidő, és általában a végén a highlights). Általában fullhd, remek minőség, angol kommentárból.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6727
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2023.12.03. 23:43:38

Hol lehet nézni minőségi pl összefoglalókat?
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7274
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.12.03. 20:00:46

LG írta:
2023.12.03. 19:40:14
...a Poolt nem kellett volna eljinxelnem.
Nagyon érdekelne, hogy akár VALAHA volt e ilyen távolságból lőtt átlag 4 góllal egy csapattól. :D Az utolsó a 16-os vonalán volt kb, az előtte lévő három meg 18-22 méteres bombák voltak egytől egyig. Ennél látványosabb nem nagyon lehet 4 gól "átlaga". :)
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Deluigi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1867
Csatlakozott: 2021.06.08. 22:25:50
Tartózkodási hely: Szekelyudvarhely

2023.12.03. 19:58:56

davi10 írta:
2023.12.03. 19:45:59
Ránéztem, 5 PL meccs volt ma, ezen 4-en legalább 4 gól volt. A La liga-ban most megy a 3. meccs és aki leült megnézni mindhármat az eddig egy darab gólt nem látott. 2,5 meccs alatt 0 gól :D
valszeg a buszozo spanyol alsohazi csapatok ellen ok sem rugnanak ennyit
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3310
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2023.12.03. 19:47:25

davi10 írta:
2023.12.03. 19:45:59
Ránéztem, 5 PL meccs volt ma, ezen 4-en legalább 4 gól volt. A La liga-ban most megy a 3. meccs és aki leült megnézni mindhármat az eddig egy darab gólt nem látott. 2,5 meccs alatt 0 gól :D
Majd este játszunk egy 4:4-et aztán kijavítjuk a gól átlagot :D
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6664
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2023.12.03. 19:45:59

Ránéztem, 5 PL meccs volt ma, ezen 4-en legalább 4 gól volt. A La liga-ban most megy a 3. meccs és aki leült megnézni mindhármat az eddig egy darab gólt nem látott. 2,5 meccs alatt 0 gól :D
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7274
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.12.03. 19:44:32

Csak ilyen Mirror féle írásokban láttam, de remélhetőleg igaz. Többször találkoztam a "jobb, mint ahogy várták" kifejezéssel. Minimum 6 hetet írnak. Nem találtam hivatalos verziót.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21165
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2023.12.03. 19:40:14

Pár napja pont szembejött velem egy statisztika, hogy mióta Pep a City edzője, a Tottenham-nek van a legjobb mérlege ellenük. Így valahogy éreztem, hogy nem lesz ez sima a Citynek. Jobbak voltak mondjuk, de néha Spursnek is lehet egy kis szerencséje, főleg, hogy mostanában nagyon nem volt nekik.

Arsenal szempontból majdnem tökéletes forduló, a Poolt nem kellett volna eljinxelnem.

A top 6 pedig még mindig 7 ponton belül, lesznek izgalmak továbbra is. :)

Még valami: Fatiról tudjuk, hogy mennyire komoly a sérülése?
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7274
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.12.03. 19:38:56

Jól láttam, hogy Anthony Taylor volt ott a 4. bíró? Te jó ég... na ő egy nagyon korrekt játékvezető, kár oda pazarolni.

Azért a Spurs nem csak ezt úszta meg, ezt a már-már botorul nyílt játékot a City sokszor megtorolhatta volna, szerencse, hogy nem voltak a topon.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3310
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2023.12.03. 19:34:59

A technika előre, a bírók pedig visszafelé fejlődnek. Hihetetlen amatőr volt ez is :D
Válasz küldése