Premier League / The FA Cup

Foci a Barçán kívül

Ki nyeri a 2023-24-es idényt?

Arsenal
7
16%
Manchester City
23
52%
Chelsea
0
0 szavazat
Liverpool
10
23%
Manchester United
0
0 szavazat
Newcastle
1
2%
Brighton
2
5%
Más csapat
1
2%
 
Szavazatok száma: 44
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.08.06. 23:14:22

Angliában előbb kezdődött kicsit a "szezon" Az Arsenal nagy lélekjelenléttel behúzta a szuperkupát a City ellen. :) Megérdemelték a kupát a tavalyi szezonjukra.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
ocsike83
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2022.01.05. 21:10:37
Tartózkodási hely: Győr

2023.07.14. 09:26:13

És nem lenne a feneketlen pénzes kút....

Ha lenne pénzünk (akkor már nem lenne....) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Szóval ha lenne pénzünk, nem lógna ki a seggünk a gatyából, nem kellene a kis malacperselyeinket feltörni, továbbá nem cseszegetne a Liga, akkor azért mi is elég jó kis csapatot tudnánk építeni. Nem lenne gond a Pavard, Cancelo, Bernardo Silva, Veiga, Mané, Roque, stbstbstb.... szintű erősítés.

Azért az Arsenalnak hiába volt pénze, az Európa Liga nem volt vonzó. Továbbá a City, Chelsea szintű csapatok mindig rájuk tudtak ígérni.
Valdes - Puyol, Touré, Pique, Sylvinho - Iniesta, Busquets, Xavi - Henry, Eto'o, Messi
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2023.07.14. 09:18:43

Hogy imádtam ezt a csapatot :D

https://www.youtube.com/watch?v=WXeS3rsW1Z8
"And my heart will leave you never."
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2401
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2023.07.05. 17:32:20

Volt vagy 10 év, amikor az Arsenal nem nyert semmit. Azóta is csak néhány FA-kupa jött össze nekik. Eközben persze szerettek volna ők erősödni, kétségbeesetten hol Alexis Sanchezért fizettek ki egy rahedli pénzt (a ritka alkalmak egyike, amikor nem engedtük magunkat lehúzni), hol Nicolas Pépéért, utóbbi főleg nagy bukta volt. Henry óta eltűntek az elitből, azóta erőlködtek, sokszor kapkodtak, rossz döntéseket hoztak. El kellett telnie másfél évtizednek, hogy visszaküzdjék magukat.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2023.07.05. 16:19:23

Mondjuk könnyű úgy erősíteni, hogy feneketlen kút a pénztárca az összes klubnál, és a liga se cseszegeti őket.
Ilyen Rice-ok 100 milliókért mennek, atyaisten.

Persze szimpatikus az Arsenal, és nehezen de úgy látszik sikerül visszakapaszkodniuk a top csapatok közé Angliában, ami jó.
Ahhoz, hogy ott is maradjanak kellenek az erősítések, így érthető, hogy költenek.

Ami viszont fontos, hogy van koncepció. Ez annak köszönhető, hogy volt egy 2-3 éves periódusuk, amikor agyukra ment a sikertelenség, majd egy újabb 2-3 éves amikor ezt végre sikerült elfogadniuk, hogy többé nem top csapat. És akkor elkezdtek építkezni.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2023.07.05. 15:05:57

messideco írta:
2023.07.05. 08:13:17
Az Arsenal már nagy csapatok elől is tud játékosokat elcsípni. Havertz, Rice is mindjárt a zsebben. Le a kalappal a projekt előtt. 8)
Ahol van projekt és ez a projekt tartósan saját maga bizonyítja a progresszív működőképességét, akkor szinte észrevétlenül vonzóvá válik olyanok számára is, akik ezt a projektet a következő szintre emelhetik.
Klasszikus öngerjesztő folyamat pozitív töltettel és jövőképpel.
Ez még nem lesz garancia a sikerre, de az bizonyítást nyert, hogy a projekt irányítói alázatosan, következetesen, jól és hatékonyan teszik a dolgukat.
Mindenképpen példaértékű.... :wink:
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2023.07.05. 12:10:54

messideco írta:
2023.07.05. 08:13:17
Az Arsenal már nagy csapatok elől is tud játékosokat elcsípni. Havertz, Rice is mindjárt a zsebben. Le a kalappal a projekt előtt. 8)
Kellenek is az erősítések, jövőre még keményebb lesz a PL. Én úgy érzem, jó lesz az Arsenal, de a Livperpool és Newcastle is erősödik, a City meg már alapból bitang. A Chelsea kérdőjel, hogy mi sül ki az ámokfutásukból.
Az eddigi igazolások alapján a MU lehet egy kicsit gyengébb, pontosabban nem erősödnek annyit, mint a többiek, persze még hosszú a nyár.
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2023.07.05. 08:13:17

Az Arsenal már nagy csapatok elől is tud játékosokat elcsípni. Havertz, Rice is mindjárt a zsebben. Le a kalappal a projekt előtt. 8)
"And my heart will leave you never."
Nagybarcelona
Capitá del Barça
Hozzászólások: 777
Csatlakozott: 2021.02.19. 17:41:31

2023.06.04. 09:03:45

A City behúzta az FA kupát is, Gündogan 2 góljával. Egyre kevesebb esèlyt látok az èrkezèsère, pedig vele nagyon jól járnánk.

A Chelsea állítólag megegyezett a Sportinggal Manuel Ugarte (Barca is figyeli egy ideje)árában, ami több lesz, mint 60 millió. A tegnapi kupagyőzelmet elèrő Nkunku leigazolása is hónapok óta nyílt titok, ès mèg hol a vège az átigazolásaiknak. Èn ezt már tènyleg nem hiszem el, 700 (állítólag ügynöki díjakkal) millió elköltèse után mèg mindig nem sèrtik meg az FFP-t, mikor nincs ennyi bevètelük egy èvben, ès akkor hol van a játèkosok fizetèse ès az amortizáció? Gondolom a fizetèsek is magasak, mert hiába igazoltak ennyi pènzèrt, valószínűleg az anyagiak vonzóak a Chelseanèl nem pedig a szakmai munka, vagy a közeljövőben elèrt sikerek.

Remèlem pár Barca játèkos is vonzó lesz a Pl "nagyjainak", ès sikerül rábeszèlni őket a váltásra.
Garcia állítólag règóta Arteta cèlkeresztjèben. :)
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2401
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2023.05.26. 13:19:55

A Tottenham 4 éve játszott BL-döntőt, nem most. Idén a Milan ütötte ki őket, a 16 között. Nem hiszem, hogy az olasz bajnokságban beférnének egy BL-t érő helyre. Biztosan gyakran változnak az erőviszonyok az angol bajnokságban, de aki lecsúszott, azért csúszott le, mert gyengébb lett. Az élmenők nevei cserélődnek.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.05.26. 12:54:16

gránit írta:
2023.05.26. 12:48:01
Nem biztos, hogy BL-induló lenne Olaszországban. Az olasz középmezőny egyébként nincs messzebb a BL-indulóktól, mint az angol. Az angol középcsapatok erőssége szerintem egy legenda csak, de a ManU BL-induló helye sem kevésbé biztos, mint az Atletié.
Alapvetően szerintem sem a középcsapatok a vízválasztók, hanem a 6-7-8 top csapat. Csak az AV-t pl a játékosállományukkal nehéz már középcsapatként emlegetni, ha összehasonlítjuk egy Gironáéval.

Az elmúlt 5 évben 4 különböző angol csapat volt BL-döntős, szóval ebből mindenképp látszik, hogy nem csak egymás közt versengenek, hanem aki kikerül, az meg fogja állni a helyét, hacsak nem egy ilyen elmebeteg Madrid-sztoriba botlik bele. Ebből a 4 BL-döntős-győztes csapatból a CFC most a 12. (két éve nyertek) A Tottenham 8. (4 éve döntőztek), a Pool 5. (4 éve nyertek, tavaly döminálták a döntőt), a Cityt most hagyjuk, ők stabilan a legjobbak. Ebből nekem abszolút az jön le, hogy ha még ennyire eredményes csapatok sem tudnak feltétlenül beérni a BL-helyekre, az nem az ő szegénységi bizonyítványuk, hanem a többiek jók, túl sok a jó csapat. És mégjött egy Newcastle, és a hírek szerint jön pénz és terv az AV-hoz is, ha ezek a projektek megvalósulnak, még durvább lesz a helyzet.

Az ilyen Bilbao, Lazio, Marseilles féle csapatok más ligákban ugyanezeken a helyeken nem BL-döntősök, hanem életükben, vagy évek óta nem volt esélyük kb a csoportból kijutni.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2401
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2023.05.26. 12:48:01

Nem biztos, hogy BL-induló lenne Olaszországban. Az olasz középmezőny egyébként nincs messzebb a BL-indulóktól, mint az angol. Az angol középcsapatok erőssége szerintem egy legenda csak, de a ManU BL-induló helye sem kevésbé biztos, mint az Atletié.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.05.26. 12:17:32

A Sevilla az EL-ben mindenkit pofozna fejben, az más kérdés. :) De attól még egy Pool sima BL induló lett volna itt szerintem, olaszban, németben meg pláne.

Szerintem nem a törékenység miatt változik, mindenki törékeny valamennyire, inkább amiatt, hogy mit kezd ezzel a környezet. Ha egy ATM törékeny és hoz össze egy 4-5 meccse győzelem nélküli sorozatot, akkor nincs, aki ugorjon rá, semmi vész, nincs veszélyben a BL-helyük, max lemaradnak a két nagytól. A PL-ben kettőt pislogsz, és föléd kerekednek vagy jól összerakott közép, vagy nagycsapatok.

A Brighton szerintem pont a rendszere miatt nagyon jó csapat már 1-2 éve, Potter és De Zerbi gyönyörűen felépítették, Mac Allister nagyon jó kis melós játékos, de kétlem, hogy rajta múlna a dolog, legalábbis nem olyan, mint amikor kivették Messit tőlünk, vagy mittudomén. Nem gamechanger.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2401
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2023.05.26. 11:55:08

Szerintem meg egy Sevilla, Girona pofozná a hasonló helyeken tanyázó angolokat. Az erőviszonyok meg valószínűleg pont azért változnak gyakran, mert törékenyek, és egy-egy nagy név viszi a csapatokat. Megnézem, hol lesz jövőre a Brighton, ha elviszik Mac Allistert. Tavaly nyáron inkább őt hoztam volna, mint Raphinhát.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.05.26. 11:41:38

Na, hát akkor a PL elérte azt a szintet, amikor már egy Pool sincs biztonságban, CFC-ről nem is beszélve ugye. Túl sok jó csapat van már, és 1-1 középcsapat is felszívja magát egy adott évre, nemrég a Wolves, WH, Leicester volt ilyen, most meg a Brighton, Villa, és ebben a pillanatban még szerintem a Newcastle is az a keret alapján. A 2 éve még télen a Cityvel az első helyért versengő, és utolsó fordulóig BL-helyen tanyázó Leicester meg kizúg vélhetően. Nagyon gyorsan tudnak változni az erőviszonyok, szemben mondjuk az olasz ligával, ahol ugyanaz a 7 csapat a top 7 már évek óta.

Ha ez így megy tovább, kis túlzással megvalósulhat egy szuperliga is mondjuk 10 év múlva, anélküli, hogy csinálnának egyet külön. Már most is 6-7-8 BL-szintű csapatuk van.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2023.05.21. 16:37:03

Azzal egyetértek, hogy nagy a hype az angol futball körül, de az utóbbi tornákon már nem égtek messze olyan nagyokat, mint korábban. A 20-as EB-n döntőben voltak, igaz, a fölényüket nem tudták győzelemre váltani. 22-ben a franciákkal teljesen partyban voltak, és egy nagyon jó meccset vívtak.

A Tottenham is azért kilépett már az örök 5-6. szerepéből, volt nekik BL-döntőjük is City kiejtéssel, azért az nem csúnya eredmény. De ebben a szezonban gyengék voltak, az tény.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2023.05.21. 16:25:08

davi10 írta:
2023.05.21. 13:39:35


Tavaly is top4-ben voltak, inkább benne volt, hogy Conte-val ezt tartják, mint ez az egész balhé, szerintem ez nem egy "semmi meglepetés" sztori. De ezek után gondolom normális edző nem fog oda menni, gondolom mostmár Kane-nek is tele a töke, megpróbál majd Ő is lépni valahova.
Az angol foci párhuzamot valamennyire értem, ahogy a Real tavaly végigment a PL csapatokon az tényleg elég nagy "reality check" lehetett.
Az volt felülteljesítés, a mostani meg alul.
Nagyjából 5-7. helyre való csapat, maximum.

A párhuzamot úgy értettem, hogy fújják a pl lufit állandóan, iszonyat hype, aztán jönnek a pofonok folyamatosan.
Most a city legalább megmenti a becsületüket, szerencsére.
De a PL csapatok nagy része messze felül van értékelve, mint a valós tudásuk, a játékosokról nem is beszélve.

Viszont ez megint olyan téma, amiről bővebben már nem szeretnék írni, ezerszer megvívott viták ezek.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2023.05.21. 13:39:35

csababarca írta:
2023.05.20. 22:41:05
Azért jól emlékszem, miket írtak a tham keretéről, nem csak itt, hogy mennyire jó, Son-Kane a liga legjobb párosa, stb, stb.

Conte sokat számít persze, de ez a tham egy lufi volt mindig is, abszolút nincs győztes kultúrájuk, örök lúzerek ők, semmi érdekes nincs abban, hogy mi lett velük tavaszra.

Nálam a tham=angol foci.
Teljesen megtestesítik úgy az egész angol közeget, minden tekintetben.
Azért a Son-Kane páros tényleg elég szép számokat hoz(ott) évek óta, de mögöttük nem nagyon van említésre méltó csapat. Egy olyan klubról beszélünk akik meg szeretnék venni Lenglet-t :D

Tavaly is top4-ben voltak, inkább benne volt, hogy Conte-val ezt tartják, mint ez az egész balhé, szerintem ez nem egy "semmi meglepetés" sztori. De ezek után gondolom normális edző nem fog oda menni, gondolom mostmár Kane-nek is tele a töke, megpróbál majd Ő is lépni valahova.
Az angol foci párhuzamot valamennyire értem, ahogy a Real tavaly végigment a PL csapatokon az tényleg elég nagy "reality check" lehetett.

Az Arsenal-t meg valamennyire sajnálom, Newcastle-nél, Villa-nál szintén elindult valami, ők is érdekesek lehetnek jövőre. Az MU is inkább az elején ragadt be, miután elzavarták az egománt már egész egyben voltak. Érdekes lesz jövőre PL, meglátjuk ki hogy tud erősíteni, pénz az kb. mindenhol lesz, nem csak a fent említett 4 csapatnál.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2023.05.21. 12:17:54

Kane azért idén is odatette. Csak ahogy Bence is írta, egyedül kevés. Remélem észhez kap, és végre elmegy komolyabb csapatba.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2023.05.20. 22:41:05

Azért jól emlékszem, miket írtak a tham keretéről, nem csak itt, hogy mennyire jó, Son-Kane a liga legjobb párosa, stb, stb.

Conte sokat számít persze, de ez a tham egy lufi volt mindig is, abszolút nincs győztes kultúrájuk, örök lúzerek ők, semmi érdekes nincs abban, hogy mi lett velük tavaszra.

Nálam a tham=angol foci.
Teljesen megtestesítik úgy az egész angol közeget, minden tekintetben.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.05.20. 22:31:25

Mondjuk a Tham témához hozzátenném, hogy kivágták Contét. Az óriási hiba volt, utólag meg már ugye nyilvánvalóan. Vele azért még mindig ott lavíroznának a 4-5-6 hely körül valahol szerintem, legalábbis addig is ott voltak. És pont miatta gondolták sokan, hogy top4-ben lesznek, Conte elküldéséig ebben nem is volt nagy hiba, ott voltak a közelben végig. Miután távozott, én már az EL helyre sem adtam volna egy lyukas garast sem, annak a csapatnak ilyen erős bajnokságban ő volt kb az egyetlen reménye legalább. Egy Kane nem csinál nyarat...

Az Arsenalért tényleg kár :( Kicsit olyan érzésem van velük kapcsolatban, még ha jóval kisebb mértékben is, mint tavaly, mikor Xavi idejött, és kihajtotta mindenki belét, ami jó volt egy komoly győzelmi sorozatra, de aztán mindenki kikészült. Valahogy azt éreztem végig az Arsenalon, hogy 110%-on égnek minden meccs minden percében, és ugyan tökéletes felkészülésssel és némi mázlival meg lehetett volna éppen tartani még pár meccsig, de bajos volt. És ő is kb ugyanazt a sort küldte fel minden meccsen, mint Xavi.

De Zerbi meg a legszimpatikusabb edző volt talán a Serie A-ban, örülök, hogy le tudta tenni a névjegyét itt is. Aztán lehet, hogy ő is olyan lesz, mint pl. Potter, hogy ez a tudása teteje, de nekem ő kicsit komolyabbnak, felkészültebbnek tűnik.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2023.05.20. 22:11:53

Arsenal ahogy vártam, szépen kipukkadt. Kár értük, mert sokáig tényleg jó focit játszottak eredményesen.
De hát ez van, nem meglepő igazából.

THam-nek még a 8. hely is necces, de én voltam a hülye, meg hozzá nem értő, hagyjuk.
Remélem a Brighton legalább az EL helyet megcsípi, ők szimpatikusak.

Newcastle-be kéne elsütni az ilyen idétlen embereinket, mint FT meg FAti, BLben lesznek, így még vonzó is lehet.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.05.15. 21:18:26

Nagyon komoly téttel bíró, hangulatos meccs ez a Leicester-Pool. Előbbi ugye azok után, hogy évekig BL-helyekért mentek, 1 pontokkal lemaradva róla, simán kizúghatnak, a Pool meg még elcsípheti az egyik BL-helyet akár.

TAA szererpének megtalálása szerintem egy kulcs volt a mostani menetelésben. Klopp végre rájött, hogy ő egy klasszis szintű képességekkel megáldott focista elöl, a rúgótechnikája a párját ritkítja, de pont hiányoznak belőle olyan dolgok, amik egy szélsőnek kéne, sebesség, védekezés, és kapták róla a gólokat. Mostanság beljebb küldte, kvázi középpályást játszik, szórja is a gólpasszokat.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.05.14. 22:22:59

bencoo32 írta:
2023.05.14. 21:59:27
de Zerbi hamarosan komolyabb csapatot fog irányítani. Feltörekvő edző, érdemes rá odafigyelni. Bár akkor lesz nagy mágus ha a következő szezonban a kulcsjátékosok távozása után is hoz egy hasonló eredményt. Bár a nemzetközi kupa ilyenkor bekavarhat, sok lehet a kettős terhelés.
Engem nagyon érdekelt, mikor átment, a Sassal egy teljesen megalkuvás nélkül támadófocit tolt, földön, sok érintéssel, kb még az Atalantánál is vadabbak voltak olyan 4-3 körüli eredmények voltak rájuk a jellemzőek. Szépen átmentette a PL-be a fociját. És nagyon jó helyettese lett Potternek, aki valamelyest azért hasonlót játszatott.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
bencoo32
Jugador del Barça
Hozzászólások: 110
Csatlakozott: 2022.08.21. 16:28:08

2023.05.14. 21:59:27

de Zerbi hamarosan komolyabb csapatot fog irányítani. Feltörekvő edző, érdemes rá odafigyelni. Bár akkor lesz nagy mágus ha a következő szezonban a kulcsjátékosok távozása után is hoz egy hasonló eredményt. Bár a nemzetközi kupa ilyenkor bekavarhat, sok lehet a kettős terhelés.
Válasz küldése