Premier League / The FA Cup

Foci a Barçán kívül

Ki nyeri a 2023-24-es idényt?

Arsenal
7
16%
Manchester City
23
52%
Chelsea
0
0 szavazat
Liverpool
10
23%
Manchester United
0
0 szavazat
Newcastle
1
2%
Brighton
2
5%
Más csapat
1
2%
 
Szavazatok száma: 44
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.05.16. 11:09:23

Mondjuk ezt a laza figurát pláne nem értem, kb mindenki dagadó halántékkal nyomja végig ott a meccset. A pályán kívül lazák csak, ezzel meg tán kupákat nyertek. Salah az egyetlen, aki hajlamos primadonnáskodni, de azért ő sem sétálgat. A CFC elleni meccsük magukhoz képest gyenge volt, de még így is erősek voltak, és több helyzetet kialakítottak, két percen belül két kapufával pl., és kb 20 percet kivéve dominálták a meccset úgy, hogy a túloldalon sem a Wimbledon FC focizott.
Mégiscsak összehoztak egy teljesen nonszensz győzelmi sorozatot tél-tavasszal, és minden meccsen megérdemelten nyertek, rengeteg helyzetet kialakítva. A Spurs ellen is fáradtak voltak, de azért nyerhettek volna 5-2-re is, nyomtak, sok helyzetük volt, csak hát fociban nem lehet 25 meccsből 25-öt megnyerni akkor sem, ha minden meccsen te vagy a jobb. Néha nem jön össze, pláne egy City után loholva.

Meg hát mégiscsak minden egyes kupában döntőbe kerültek, a bajnokságot is ideveszem, mert vélhetőleg az utolsó meccsen még lesz matematikai esélyük. Ezt azért csak eléggé ütős focival lehet megoldani ilyen stabilan, én annak is látom vizuálisan, szerintem még előre is léptek 19/20 óta, főleg kis játékban, de te ennél is többet vársz, ízlések és pofonok. A mi 15-ös, vagy 10 körüli álomcsapatunk egy fokkal jobb volt, illetve szemre látványosabban domináltunk. Talán a 20-as BM is egy hangyányit jobban emelkedett ki Európából, de nem vagyok benne biztos.

Én is kicsit abban bízom, amit Alcantara írt, most végre nem 3 támadóval kell végigtolni 2 évet, Diaz hozza a lendületet, Jota a gólokat.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2022.05.16. 10:48:46

Alcantara írta:
2022.05.16. 05:36:49
Az igaz, hogy nem a legfényesebb meccsük volt a szezonban a FA kupa döntő, de én nem írnám le őket ettől függetlenül.
jah hát nem egy meccs alapján alkottam véleményt róluk, hanem tavasszal követtem őket, és ezt tapasztaltam.

persze bármi lehet, de az utóbbi időkben előadott laza figura nem hiszem hogy működni fog.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3881
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2022.05.16. 05:36:49

Az igaz, hogy nem a legfényesebb meccsük volt a szezonban a FA kupa döntő, de én nem írnám le őket ettől függetlenül.
Túl sok meccset játszottak a szezonban, ez szombaton ütközött ki a legjobban, valamint a Tottenham elleni meccsen május elején, ahol szerintem bukták a bajnokságot. Kezdenek sérülni is a játékosok az erős szezon miatt.
Viszont, előny lehet, hogy lendületből, erős meccseket játszva mennek a döntőnek. Némi pihenővel, ha tudják hozni azt a lendületes focit, amit egész évben toltak, nagy esélyük lesz. Persze, lehet, hogy a Real pont a pihentetéssel fog nyerni. Mindenesetre a szezon két legjobb csapata jutott a döntőbe. A 4 évvel ezelőttivel sem érdemes összehasonlítani, mert ott egy lúzer kapus volt a Poolnál, valamint Salah helyett nem volt minőségi csere sem. Most egy Jota legalább olyan teljesítményt le tud rakni vagy egy Luis Diaz.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2022.05.15. 22:29:41

bence0330 írta:
2022.05.15. 22:12:13

Nem tudom, hogy mennyire követted őket, én inkább a rangadókat láttam teljes meccs képében, azon kívül csak extended highlightsokat. Talán az elvárások miatt nem tetszett annyira? Én szoktam így lenni ezzel sportban és filmekkel is pl.
Amit még hozzátennék, hogy minden egyes meccsen nagyon sok helyzetet alakítanak ki, ezért is tudták ezt a cirka 15 meccses győzelmi sorozatot hozni a City döntetlenen kívül.
Nem volt nagy elvárásom, csak szórakozni akartam, ezt nem kaptam meg, unalmasan fociztak, amikor láttam őket.
Tegnap is azt hittem már felkötöm magam, mikor 4-5 méteres alappasszok sem mentek.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.05.15. 22:12:13

csababarca írta:
2022.05.15. 22:01:31
na ezekből nem látok semmit, mióta elkezdtem tavasszal követni őket.
vártam valami űrfocit, totális dominanciát, mint amit a komoly korszakos csapatok csináltam, náluk semmi ilyesmivel nem találkoztam.
erősek, azt látom, szívósak, nem annyira könnyen fáradnak el (bár pont az utóbbi meccseken már teljesen elfogytak a végére), ezek meg vannak.
Nem tudom, hogy mennyire követted őket, én inkább a rangadókat láttam teljes meccs képében, azon kívül csak extended highlightsokat. Talán az elvárások miatt nem tetszett annyira? Én szoktam így lenni ezzel sportban és filmekkel is pl.
Amit még hozzátennék, hogy minden egyes meccsen nagyon sok helyzetet alakítanak ki, ezért is tudták ezt a cirka 15 meccses győzelmi sorozatot hozni a City döntetlenen kívül.
Abban egyetértek, hogy kicsit kifulladtak a legvégére, de ez négy sorozatban is a legvégéig versenyezve nem csoda. BL döntőben szerintem nem lesz gáz ezzel, ki is pihenik és fel is szívják magukat, legalábbis remélem, bár belegondolva igaz, hogy a Reál már hetek óta lötyöghet, és ez érv lehet mellettük.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2022.05.15. 22:01:31

bence0330 írta:
2022.05.15. 21:57:31

Hogy mit játszanak? Szerintem kb a tökéletes focit, mint a BM 1-2 éve. Alcantara (mármint Thiago :D) megérkezésével ők is profibban tolnak totális focit, 80%-os labdabirtoklással is oda tudják szegezni az ellent a kapuhoz, és finom kis játékokkal helyzetekbe kerülni, a keresztívelgetéses játék még mindig jól begyakorolt figurákkal megy, jól állják a sarat és remekül kontráznak, ha épp kell, erőnlétben Európa felett állnak, fejben brutálisan erősek, össze tudják szedni magukat meccs közben is, ha kell.
na ezekből nem látok semmit, mióta elkezdtem tavasszal követni őket.
vártam valami űrfocit, totális dominanciát, mint amit a komoly korszakos csapatok csináltam, náluk semmi ilyesmivel nem találkoztam.
erősek, azt látom, szívósak, nem annyira könnyen fáradnak el (bár pont az utóbbi meccseken már teljesen elfogytak a végére), ezek meg vannak.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.05.15. 21:57:31

Kloppnak szerintem sincs ki a négy kereke, de ezt csak és kizárólag jó értelemben mondom. :D
18-ban azért még erősen épülőben volt a csapat, 19-20-ra értek be, meg egy év sérüléshullámos kihagyással most is ott vannak. Meg azóta nyertek BL-t, is meg nekik tán még fontosabb módon bajnokságot is, sorra húzzák be a kupákat, tudják már, milyen nyerni, szerintem ez számítani fog mentalitásban. Az idei két kupát tizikkel húzták be ugye, 17-ből 1-et rontottak, szerintem ez elég árulkodó a fejekről.
Hogy mit játszanak? Szerintem kb a tökéletes focit, mint a BM 1-2 éve. Alcantara (mármint Thiago :D) megérkezésével ők is profibban tolnak totális focit, 80%-os labdabirtoklással is oda tudják szegezni az ellent a kapuhoz, és finom kis játékokkal helyzetekbe kerülni, a keresztívelgetéses játék még mindig jól begyakorolt figurákkal megy, jól állják a sarat és remekül kontráznak, ha épp kell, erőnlétben Európa felett állnak, fejben brutálisan erősek, össze tudják szedni magukat meccs közben is, ha kell.

Ettől még kikaphatnak egy meccsen, de a Cityvel karöltve ők a legjobbak, csak épp sokkal jobbak náluk fejben. Nagyon sajnálom, hogy pont ők kerültek össze egy meccsre a Reállal, ahol nyilván bármi megtörténhet, de azért egy 65%-ot adok nekik, a Reál most nem otthon lesz, a sok öreg nem fog onnan plusz erőt meríteni.

LG, szerintem is baromi jól épít Pep csapatot, tényleg inkább csak fejben vannak a gondok, és nem tudom, ezt valaha ki fogja-e nőni. Egyszerűen annyira be van feszülve, hogy a képernyőn keresztül is érzem még én is, nem hogy a játékosai. :( Én azt tippelném, hogy ez azért van, mert tudja, hogy ő az esélyes, a City jobb, mint mondjuk a Reál, és ideges a lehetőségtől, hogy ez nem mutatkozik meg a meccsen. Ennyire jó csapattal sok a vesztenivalója.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2022.05.15. 21:30:40

Alcantara írta:
2022.05.15. 21:25:53
Én mondjuk megvárnám a BL döntőt, mielőtt ilyen degradáló bejegyzést írnék a Poolról.
Arra is kíváncsi lennék, hogy Klopp mitől fogyatékos.
Én csak arról beszéltem, amit tapasztaltam a meccseiken.
Semmi koncepciót nem látok, nem tudom mit akarnak játszani. Mondjuk a realnál sem sokat, ez igaz. :lol:
Szerintem Klopp nem százas, tegnapi arckifejezései, gesztikuláció alapján mondtam ezt pl.

Semmi degradálót nem írtam, 2018-ban is "nagy esélyük" volt, aztán láttuk.
Most tavasszal néztem őket a BL-ben, futottak még csapatok ellen bemásztak a döntőbe, egyáltalán nem meggyőzően.

Salah meg amiket beszél egész tavasszal, az önmagában megérdemli, hogy kikapjanak a döntőben.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3881
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2022.05.15. 21:25:53

Én mondjuk megvárnám a BL döntőt, mielőtt ilyen degradáló bejegyzést írnék a Poolról.
Arra is kíváncsi lennék, hogy Klopp mitől fogyatékos.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2022.05.15. 20:20:19

bence0330 írta:
2022.05.15. 19:09:03
Egyébként nem emlékszem már, ki hozta a statot, de valaki beírta a BL topikba, hogy milyen sok Pep-kiesésnél volt pár percen belül több gólos összeomlás. Ez alapvetően most is megvolt, amikor 1-2 percen belül két 1v1-es gólpasszt adott a City a WH-nek, csak Antonioék megtették azt a szívességet, hogy kihagyták őket, nekik is nagy volt a tét.
Ráadásul ugye a tizit is kihagyták a végén. Direkt figyeltem Pepet, színideg volt végig, és nem az ordítozva-buzdító ideges, hanem az a rettegősebb-magába roskadós. Tegnap pont emiatt néztem Kloppékat is direkt, idegeskedés helyett lazultak és szétröhögték az agyukat a tizik előtt, jó vége is lett. Mikor Mané kihagyta, és sétált vissza, a többiek szintén nem vígasztalni kezdték, hanem elkezdtek brahizni vele, nevetgéltek, pedig hát finoman szólva is izgalmas pillanatok voltak...

Felőlem megnyerheti Pep ezt a bajnokságot, de én az arabok helyében elkgondolkodnék pár pillanatig a közös jövőn, mert nagyon beidegződni látszik ez az összezuhanásos téma. Sőt, így még az AV elleni meccset sem látom lefutottnak, ha nem sikerül hamar a gólszerzés, simán szétidegeskedhetik még magukat.
Nagyot igaz, amit Pepről írsz szerintem. A 2009-es Chelsea elleni dármai továbbjutás volt az utolsó, ahol egy szoros, szenvedős BL-párharcot be tudott húzni. 11-ben egy magasan kiemelkedő csapattal húzta be a sorozatot. Azóta minden necces párharcot bukik, köztük olyan emlékezeteseket, mint a 12-es Chelsea elleni, 16-ban az Atletico elleni, a Monaco és a Tottenham elleni, a tavalyi döntő, végül az idei Real elleni. Az aktuális csapataiban lévő potenciált tekintve, ezeket min. 50 százalékba hoznia kellett volna, de így, hogy mindent elbukta, már nem is lehet nagyon balszerencséről beszélni. :roll:

Kiváló csapatokat tud építeni, hiszen a Barcával kétszer győzött és folyamatosan ott volt a tűz közelében, a 16-os Bayern és az utolsó két év Cityje szintén BL-esélyes csapatok voltak. De a szoros párharcok kezelésében katasztrofális, ezt ki kell mondani sajna. :?

Haalanddal meg lehet próbálni jövőre. De szerintem csak akkor tudják behúzni a sorozatot, ha kiemelkednek a mezőnyből, és nem nem lesz igazán szoros párharcuk. Másképp szerintem megint megfogják őket.

Szerintem az arabok sokat köszönhetnek neki, mert összerakott egy kiváló csapatot, de az utolsó lépést már lehet, hogy másnak kell megtennie a BL-címhez.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2022.05.15. 19:58:10

bence0330 írta:
2022.05.15. 15:53:49
Úúúú, épp akartam írni, hogy game on megint. Mondjuk ha most kikapnának, és a Pool nyerne, akkor is csak pontegyenlőség lenne, és eredményektől függően 4-5 gólos különbséget kéne ledolgozni, mert az egymás ellenijük a 2 db 2-2 miatt nem számít. Szóval kedden agyon kell, hogy csapják a Southamptont, ha életben akarják tartani a 4 kupás szezont.

A Tottenham is behúzta a meccsét, az Arsenal győzelmi kényszerbe került.
4 kupás szezonjuk akkor ment a levesbe, amikor a real bejutott a döntőbe.
Néztem tegnap ezt a liverpoolt, se a győztes mentalitàs, se az a ki ha én nem érzet nincs bennük. Ez a bratyizás meg de jó kedvünk van dolog is addig fog működni, amíg ki nem mennek a gyepre Párizsban, ott majd megy a becsoki a gatyába, ahogy 4 éve is.

Pep még Haaland-al biztos kap egy évet, talán tényleg az utolsó puzzle darabka, ha vele se megy a bl akkor el kell ezt engedni, én is azt fogom mondani.

Klopp fogyatékos valószínűleg, nem abból indulnék ki hogy ő hogy viselkedik. Ancelottival kell megnézni a párhuzamot, ott ül amit mondasz.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3881
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2022.05.15. 19:47:21

A Leeds is billeg nagyon. Egy pont az előny, de egy meccsel többet játszott.Csak meglesz az a 25 millás vételár lassan.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.05.15. 19:09:03

Egyébként nem emlékszem már, ki hozta a statot, de valaki beírta a BL topikba, hogy milyen sok Pep-kiesésnél volt pár percen belül több gólos összeomlás. Ez alapvetően most is megvolt, amikor 1-2 percen belül két 1v1-es gólpasszt adott a City a WH-nek, csak Antonioék megtették azt a szívességet, hogy kihagyták őket, nekik is nagy volt a tét.
Ráadásul ugye a tizit is kihagyták a végén. Direkt figyeltem Pepet, színideg volt végig, és nem az ordítozva-buzdító ideges, hanem az a rettegősebb-magába roskadós. Tegnap pont emiatt néztem Kloppékat is direkt, idegeskedés helyett lazultak és szétröhögték az agyukat a tizik előtt, jó vége is lett. Mikor Mané kihagyta, és sétált vissza, a többiek szintén nem vígasztalni kezdték, hanem elkezdtek brahizni vele, nevetgéltek, pedig hát finoman szólva is izgalmas pillanatok voltak...

Felőlem megnyerheti Pep ezt a bajnokságot, de én az arabok helyében elkgondolkodnék pár pillanatig a közös jövőn, mert nagyon beidegződni látszik ez az összezuhanásos téma. Sőt, így még az AV elleni meccset sem látom lefutottnak, ha nem sikerül hamar a gólszerzés, simán szétidegeskedhetik még magukat.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2022.05.15. 18:21:27

davi10 írta:
2022.05.15. 16:58:26
Otthon valószínűleg majd megcsapják a Villa-t, akiknek már tét nélküli lesz.
Coutinho kikaparhatná igazán a volt csapatának. [-o<

Nagyon sajnálnám a Liverpoolt, ha 19 után megint 1 ponton múlna nekik. :?
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2022.05.15. 16:58:26

Otthon valószínűleg majd megcsapják a Villa-t, akiknek már tét nélküli lesz.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.05.15. 15:53:49

Úúúú, épp akartam írni, hogy game on megint. Mondjuk ha most kikapnának, és a Pool nyerne, akkor is csak pontegyenlőség lenne, és eredményektől függően 4-5 gólos különbséget kéne ledolgozni, mert az egymás ellenijük a 2 db 2-2 miatt nem számít. Szóval kedden agyon kell, hogy csapják a Southamptont, ha életben akarják tartani a 4 kupás szezont.

A Tottenham is behúzta a meccsét, az Arsenal győzelmi kényszerbe került.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Deluigi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1827
Csatlakozott: 2021.06.08. 22:25:50
Tartózkodási hely: Szekelyudvarhely

2022.05.15. 15:46:45

Felidoben 2-0 a WHU javara a City ellen.

Kikaparjak a Poolnak a bajnoksagot?
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.05.14. 19:35:14

Sokkal jobbak, mióta nézem (kb 50. perc) osztálykülönbség van játékban, egykapuznak, lehetett is volna sima ez a meccs, de hát pl. ez az egy percen belüli két kapufa jól mutatja a szerencséjüket.
Bár mindkét csapat kicsit fáradtnak tűnik.
Jó lenne, ha nyernének, elveszített döntő után neccesebb lenne tán kimenniük a Reál ellen...
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2022.05.14. 18:00:14

Sima Liverpool-győzelmet várok az FA kupa döntőben (meg is raktam őket), és az első 15 perc nem változtatott ezen.

Az mondjuk idegesít, hogy mostanában ha eljutok odáig, hogy Chelsea meccset nézzek Christensen soha nem játszik :D
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.05.13. 10:30:33

Mondjuk szerintem Holding egyik sárgájára sem lehetett szólni semmit, az elsőnél a kezénél fogva rántotta vissza az elhúzó Sont, alap taktikai sárga, a másiknál meg telibe könyökölte az arcát, az még kicsit narancsos is volt önmagában is, én láttam benne szándékot, természetellenes mozdulat volt. Meg hát előtte volt már pár férfiasabb csörtéjük, amit meg akarhatott torolni, de ha tévedek, és véletlen volt, akkor is sima sárga.

De nekem még mindig megmagyarázhatatlan az egész jelenség, mindkettő óriási felelőtlenség volt. Tényleg nem értem, egyben vannak, de valami mégsincs rendben a fejekkel. Vagy szimpla pech, és enyénileg vannak a gondok főleg a védőknél meg mondjuk Xhakánál néha...? Esetleg túl vannak hergelve meccs előtt? Látszik, hogy hatalmas energiákkal mennek, és azért nagyon fiatalok, nincs bennük rutin.

És dunsztom nincs, mit tud majd ezzel kezdeni Arteta. Most első körben remélem, hogy nem ezen megy el egy BL-indulás, mert az nagyon-nagyon kellemetlen lenne.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2022.05.13. 07:20:18

Semmi változás, újabb rangadó, ismét egy piros...
Mit mondjak, nem lett szimpatikusabb csapat a csirkés brigád. [-X Sajnos így nehéz helyzetbe került az Arsenal, a tottenham sorsolása sokkal könnyebb, a Newcastle és a kiesés ellen menekülő Everton nehéz lesz.
Son nagyon hypeolva van, sajnos Holding be is volt rezelve tőle rendesen, ahogy a kommentátor is mondta, dobálta magát a koreai, ahogy illett, jött is a két sárga.
"And my heart will leave you never."
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.05.12. 23:33:15

Hát újra szoros ez az Arsenal-Tottenham versenyfutás. Az Arsenal játékosokra meg nyáron sok-sok óra relaxációs gyakorlat vár, vagy gyakorolni kell a 10 emberes játékot, döbbenet, hogy mennyi buta kiállításuk van, és ebből ráadásul nem kevés első félidős. Főleg a rangadókon egyébként. Nem is értem, pedig minden más szempontból annyira egyben van a csapat, még mentálisan is...
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.05.12. 10:20:05

Igen, már jópár éve ő az év legjobb/majdnem legjobb játékosa, csak vagy jobb volt még Messi, vagy komolyabb sérülések szabdalták szét az évét, vagy a csapateredményekben lettek olyanok, akik elé kerültek. Nagyon balszerencsés játékos. Én kicsit sajnálom, hogy az aranylabdát a címek ekkora mértékben befolyásolják, ami azért nem feltétlenül egy adott játékoson múlik, ez esetben pl. Pep elidegeskedte neki...

Idén meg van már olyan szinten jó, hogy tán még így is versenyben lesz, de Benzema sem kutya, meg 1-2 Pool játékos, rájuk sem lehet majd mondani, hogy érdemtelen.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2022.05.12. 10:13:25

Elképesztő a csávó, és nagyon sajnálom, hogy nem láttam Barca mezben játszani. Igazából csak azért szurkolok a belgáknak, meg a City-nek (jó itt Pep is ott van), hogy hátha leesik neki egy aranylaszti.
És évek óta ott van a legjobbak között, nem 1 szezonos játékos.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.05.12. 09:56:48

De Bruyne-t kicsit sajnálom, mert szerintem csak ha a játékot nézzük, és nem az eredményeket, akkor ebben a poszt-Messi/Ronaldo érában megnyerhetné az Aranylabdát így, hogy teljes szezont tud végre futni a sok sérülés után. De gondolom egy PL nem lesz elég, akármennyire jó is, és Benzema/Mané/Salah fogja nyerni.
Egy ennyire erős Cityből is ki tud emelkedni, húzni a csapat szekerét fejben, játékban, gólokban és gólpasszokban is. Ez a mostani mesternégyese sem volt semmi, amiben volt egy klasszikus mesterhármas csak a rosszabbik lábával...
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Válasz küldése