Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2010.12.01. 20:29:08

albicelesteX írta:Bocsi lehet,hogy off lesz,de a hehe nevű fórumer írjon már rám légyszíves privátban.Azért ide írok,mert szerintem ezt a topicot olvassa.
Ő mintha bannolva lenne, rosszul tudom?
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2010.12.01. 20:19:18

Bocsi lehet,hogy off lesz,de a hehe nevű fórumer írjon már rám légyszíves privátban.Azért ide írok,mert szerintem ezt a topicot olvassa.
Kép
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2010.12.01. 20:16:32

kész ez a pali :lol: ezen legalább már én is röhögök :lol:

daffy véleményét meg teljesen adom.szóról szóra igaza van.
ideje lenne Josénak elbeszélgetnie CR-rel, mert magától nem fog változni... de van egy olyan érzésem, hogy ez nem fog bekövetkezni....
madridista
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7208
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2010.12.01. 20:03:00

Andris írta:Na mondjuk hogy ezt így elfogadom. :)

De a konklúzió az egészből mégis csak annyi az alapkérdést illetően, h Ronaldo nincs ott a nagyon szűk legjobbak közt már egy jó ideje, amúgy meg nyilván ottvan a nagyonjók közt.

sok sikert a dolgozathoz!
ronaldonak minden képessége megvan ahhoz,hogy a világ 3 legjobbja között állandó jelleggel szerepelhessen,viszont agyban leszabályozza a teljesítményét. messit ütik,rúgják,csípik,de nem borul. cr mellett fütyűl valaki és feldobja magát a légmozgástól. ha egy kicsit erőszakosabb lenne,nem borulna és nem csak a biciklicseleivel cifrázná a játékot,sokkal jobb lenne. láthatjuk bizonyos meccseken,hogy elfeledkezik magáról és fut,cselez és nem fekszik meg minden belépőre. ilyenkor mondjuk azt,hogy ez az ő meccse volt és rengeteg elismerést be is gyűjt. csak sajnos ez a ritkább.
Avatar
barca 1986
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 346
Csatlakozott: 2010.03.23. 14:44:08
Tartózkodási hely: Barcelona, Travessera de les Corts 82. / Nyíregyháza

2010.12.01. 19:54:43

ferninho írta:jóvan, akkor barca1986 által bemutatott, leírt dolgokhoz további szép, kellemes és vicces pillanatokat kívánok az eurobarca fórumozóinak.
Kollega! Barca fórumon ilyen hangnemben lököd az észt? Nem madridista.hu, ott is találhatsz a saját nézeteidnek megfelelő kis piszkálódásokat. csa'!
nekem semmi bajom nincs az ilyesmikkel , viccesnek találom az ötletes szövegeket , bármiröl, bárkiröl van szó, de amikor belinkel egy hülye képet, hogy Sergio neki megy majdnem a bíró, közben erröl szó sincs, meg egy Mourinhos amit bárhogy nézek nem vicces, meg egy már "réginek" mondható adj egy ötös poént és semmi értelmes hsz.-a sincs.... hát azért na :lol:
pedig nekem teljesen rendben van a humorérzékem szvsz...
de ha ti számotokra ezek vicces dolgok akkor hajrá barca1986 :!:
eltűnt a hozzászólásom, még egyszer: itt lehet, h vicces az, ami a másik oldalon nem az
fogadd el
desde 07.05.1986. Steaua Bucharest - FC Barcelona
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2010.12.01. 19:34:43

Na mondjuk hogy ezt így elfogadom. :)

De a konklúzió az egészből mégis csak annyi az alapkérdést illetően, h Ronaldo nincs ott a nagyon szűk legjobbak közt már egy jó ideje, amúgy meg nyilván ottvan a nagyonjók közt.

sok sikert a dolgozathoz!
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Halfkey
Jugador del Barça
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2010.07.26. 23:56:08

2010.12.01. 19:29:54

És megint nem figyelsz, emeltem ki tőletek is olyat, aki többet tett a csapat sikereihez és folyamatosan, mint c, Villa pedig nem nálunk hanem a Valenciában volt igazán nagy ász. És hiába kértelek, nem olvastad el a centikkel lentebb lévő hsz-em, amiben az szerepel, hogy én csak a spanyolt követem rendszeresen, ezért másról nem nyilatkozok, de erősen kétlem h máshol nincsenek stabilan kiválót nyújtó húzóemberek a kiemelt bajnokságokban.
Te sem figyelsz :wink: . A két kulcsszó amit keresel:
"mezőnyben"
"jelenleg"

És igen, elolvastam, tudom hogy így van, és ők is a világ legjobbjai közé tartoznak, de ez nem befolyásolja azt, hogy C is, mert a stabil húzóember szerepet ő is tartja (kifejtve alább) (ez az amiben sarkalatosan eltér a véleményünk, a többi nagyrészt következmény). Mondtam azt is, nálam ez nem top3, mondjuk top20-30.

A mezőnymunkájával mikor ideigazolt voltak problémáim. Az első felkészülési meccsen csak ment a sok felesleges flikk-flakk, meg sarkazás, amivel nem jutottunk előre. Amikor viszont ment neki, tavalyi év közepe, és idén októbertől, gyakorlatilag az összes támadásunkban benne volt. Jó meglátások, passzok, cselek. Érdekes módon a 4 gólos meccs után valóban nekem is az volt a véleményem, hogy azon a meccsen nem volt semmi extra mezőnyben. De ha konkrét meccseket akarsz, akkor mondjuk az Espanyol, Depor, Malaga, Hercules, otthoni Milan és idegenbeli Ajax meccseken mindenképpen.

Mindenesetre mára ez volt az utolsó hszem, mert ha ezeket a sorokat a szakdolgozatomba írtam volna, már lassan kész lennék, így viszont még van vele munka bőven. :?
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7208
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2010.12.01. 19:16:56

Halfkey írta:Engem meglepett a Horti cikk. Utálom mikor kommentálja a meccseket, szerintem nézhetetlen úgy - írásos formában viszont egész tűrhetőek a poénjai, kicsit olyan blogszerű. Javaslom hogy a meccseket is inkább feliratozza :lol:
én jobban kedvelem az ő közvetítéseit,mint az átlag magyar kommentárokat. valahogy élettel telibbnek,közvetlenebbnek érzem az egészet. persze az is lehet,hogy pont 34es iq-m van,mint neki és ezért érzem testhezállóbbnak :)
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2010.12.01. 19:14:14

Halfkey írta:Gondolom meccsértékelésekkel nem győzlek meg, és nem fogom elkezdeni bizonygatni hogy melyik meccsen mekkora szerepet játszott be. Gyanítom nem láttad az összes meccsünket, én igen, és legalább a meccsek felén őt lehetett leginkább kiemelni a mezőnyből is (a szezon elején valóban akadozott kicsit, októberben volt már jobb).

Nagy meccseken valóban el-el tud tűnni, ez így van. De az utóbbi meccseken nem is volt sok lehetősége a korai BL-búcsunk miatt, ahol a kiesésnél az otthoni meccsen szintén a legjobbunk volt.

A top játékosokról:
Az oké és láttam, de akkor gyakorlatilag mezőnyben jelenleg csak tőletek említettél. A kitűnés valóban igaz más játékosokra is, de mint írtam az C-re is. Top meccseken pedig - lévén mostanában ilyet csak ellenetek nyomott - jóhogy nem teljesített úgy. Mondj bárkit aki igen, aki kitűnt ellenetek. Az Inter se a zseniális egyéni teljesítmlényekkel ejtett ki titeket.
3 v 4 meccset nemláttam szerintem, de mondjuk hogy 15öt igen, és akkor jószívű voltam, biztos volt már 20 meccsetek. És inkább Blt meg királykupát hagytam ki mint bajnokit.
Ne felejtsd el, hogy Ronciról van szó, aki az utóbbi 2 évben nem csak nálatok játszott. BLben inkább a Mu játékosaként égett, mert veletek valóban nem sok lehetőség adatott meg. (bár a világ legjobbjai általában azért is azok, mert egy bl nyolcaddöntőben még képesek egy aránylag jó képességű csapattal maguk körül továbblökni a klubot legalább 1 fordulót)
De ha úgyis láttad az összes meccsetek, még egyszer megkérlek h próbáld felidézni, a 13 bajnoki ellenfeletek közül melyik 5 ellen nyújtott igazi világszínvonalú játékot Ronaldo ? játék, nem gól. khm. pl a 4 gólos meccseteken, ha jól emlékszem, momentuma nem volt mezőnyben. de lehet hogy az egyik duplás volt ilyen, lényegtelen. a gól ahogy írtam most nem szempont.

Mondjuk az Inter ellenünk pont azért tudott ilyen meghatározó különbséggel nyerni otthon, mert Milito és Sneijder, sőt mármár Eto'o is élete egyik legjobbját nyújtotta. De mindegy, nem rájuk gondolok, mikor c felett álló játékosokról beszélek. Bár Samura végülis gondolhatok is, akár nálunk akár az interben bravúros. Letámad fut harcol passzol,mindezeket jól, ráadásul gólzsák.

És megint nem figyelsz, emeltem ki tőletek is olyat, aki többet tett a csapat sikereihez és folyamatosan, mint c, Villa pedig nem nálunk hanem a Valenciában volt igazán nagy ász. És hiába kértelek, nem olvastad el a centikkel lentebb lévő hsz-em, amiben az szerepel, hogy én csak a spanyolt követem rendszeresen, ezért másról nem nyilatkozok, de erősen kétlem h máshol nincsenek stabilan kiválót nyújtó húzóemberek a kiemelt bajnokságokban.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Halfkey
Jugador del Barça
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2010.07.26. 23:56:08

2010.12.01. 19:12:46

Engem meglepett a Horti cikk. Utálom mikor kommentálja a meccseket, szerintem nézhetetlen úgy - írásos formában viszont egész tűrhetőek a poénjai, kicsit olyan blogszerű. Javaslom hogy a meccseket is inkább feliratozza :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Halfkey 2010.12.01. 19:14:18-kor.
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2010.12.01. 19:12:03

jóvan, akkor barca1986 által bemutatott, leírt dolgokhoz további szép, kellemes és vicces pillanatokat kívánok az eurobarca fórumozóinak.
Kollega! Barca fórumon ilyen hangnemben lököd az észt? Nem madridista.hu, ott is találhatsz a saját nézeteidnek megfelelő kis piszkálódásokat. csa'!
nekem semmi bajom nincs az ilyesmikkel , viccesnek találom az ötletes szövegeket , bármiröl, bárkiröl van szó, de amikor belinkel egy hülye képet, hogy Sergio neki megy majdnem a bíró, közben erröl szó sincs, meg egy Mourinhos amit bárhogy nézek nem vicces, meg egy már "réginek" mondható adj egy ötös poént és semmi értelmes hsz.-a sincs.... hát azért na :lol:
pedig nekem teljesen rendben van a humorérzékem szvsz...
de ha ti számotokra ezek vicces dolgok akkor hajrá barca1986 :!:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ferninho 2010.12.01. 19:13:43-kor.
madridista
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2010.12.01. 19:02:02

Horti Gábor összefoglalója a meccsről:
http://www.sportklub.tv/article/footbal ... /hu_47669/

Természetesen nem a szakmai oldala a lényeges, hanem a poénok :D
pl.:
- A madridiak olyanok voltak, mintha "Hamupipőke ottalvós házibulijáról jöttek volna".
- "a törpe zseni tánctanárok Xavi, Iniesta, Messi"
- "CR csak pattanásaíval nőtt a mezőny fölé"
- "Azt tudtuk, hogy Sergio Ramosé a világ legkisebb könyvtára" :D

Érdemes elolvasni Barcásoknak...és azon Reálosoknak, akiket nem zavar ez. :)
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2010.12.01. 18:47:29

Halfkey írta:Gondolom meccsértékelésekkel nem győzlek meg, és nem fogom elkezdeni bizonygatni hogy melyik meccsen mekkora szerepet játszott be. Gyanítom nem láttad az összes meccsünket, én igen, és legalább a meccsek felén őt lehetett leginkább kiemelni a mezőnyből is (a szezon elején valóban akadozott kicsit, októberben volt már jobb).


Nagy meccseken valóban el-el tud tűnni, ez így van. De az utóbbi meccseken nem is volt sok lehetősége a korai BL-búcsunk miatt, ahol a kiesésnél az otthoni meccsen szintén a legjobbunk volt.

A top játékosokról:
Az oké és láttam, de akkor gyakorlatilag mezőnyben jelenleg csak tőletek említettél. A kitűnés valóban igaz más játékosokra is, de mint írtam az C-re is. Top meccseken pedig - lévén mostanában ilyet csak ellenetek nyomott - jóhogy nem teljesített úgy. Mondj bárkit aki igen, aki kitűnt ellenetek. Az Inter se a zseniális egyéni teljesítmlényekkel ejtett ki titeket.

Initom: Ha neked a világ legjobb játékosainak egyike= a top3 tagja, akkor valóban nem tartozik jelenleg Ronaldo közéjük. Nálam ez bővebb kategóriát jelent, de ez szubjektív.
néha a mezőnyötökből nem nehéz kiemelni őt...

félreértettél :)
én úgy értettem hogy nekem a világ top 3-ma stbtsb...C jó de nem elég jó.
Abi & Tito
Halfkey
Jugador del Barça
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2010.07.26. 23:56:08

2010.12.01. 18:44:33

Gondolom meccsértékelésekkel nem győzlek meg, és nem fogom elkezdeni bizonygatni hogy melyik meccsen mekkora szerepet játszott be. Gyanítom nem láttad az összes meccsünket, én igen, és legalább a meccsek felén őt lehetett leginkább kiemelni a mezőnyből is (a szezon elején valóban akadozott kicsit, októberben volt már jobb).


Nagy meccseken valóban el-el tud tűnni, ez így van. De az utóbbi meccseken nem is volt sok lehetősége a korai BL-búcsunk miatt, ahol a kiesésnél az otthoni meccsen szintén a legjobbunk volt.

A top játékosokról:
Az oké és láttam, de akkor gyakorlatilag mezőnyben jelenleg csak tőletek említettél. A kitűnés valóban igaz más játékosokra is, de mint írtam az C-re is. Top meccseken pedig - lévén mostanában ilyet csak ellenetek nyomott - jóhogy nem teljesített úgy. Mondj bárkit aki igen, aki kitűnt ellenetek. Az Inter se a zseniális egyéni teljesítmlényekkel ejtett ki titeket.

Initom: Ha neked a világ legjobb játékosainak egyike= a top3 tagja, akkor valóban nem tartozik jelenleg Ronaldo közéjük. Nálam ez bővebb kategóriát jelent, de ez szubjektív.

Mihu: mint látod azt elismerem hogy nagy téttel bíró meccseken nem tudott úgy alkotni, de az elmúlt két évről volt szó, amikor ilyen kaliberű meccsen nem is játszott. Játszott kevésbé, de még mindig nagy téttel bíró meccsen, azon ki tudott emelkedni. Ezért kérdeztem, mert ha a Clasicó és döntő szintű meccsekről beszélünk, akkor áll az "elismerés". Persze az is elfogadható szerintem hogy attól hogy nem magaslik ki, még mindig tud jó és csapata számára hasznos teljesítményt nyújtani azon a meccsen.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Halfkey 2010.12.01. 18:50:51-kor.
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4091
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2010.12.01. 18:37:00

barcafan0911 írta:
Félreértettél, ramosnak kell nagy patkánynak lennie hoyg utálja őt az ember, na meg a többi reálosnak. :wink:
Jah... :D Hát az akkor megvan :D Bár az is igaz hogy ha Ronaldo a 10-es skálán 10-es, akkor Ramos olyan 5 körül van :D Viszont köztük nincs senki :D Ramos-szal holtversenyben viszont van egy pár :D
Kép
Avatar
barcafan0911
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1142
Csatlakozott: 2008.03.07. 17:40:36
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2010.12.01. 18:31:38

Mihu írta:
barcafan0911 írta:Az adott dolog hogy a Barcások utálják a madridot mint klubbot, a nagy versengés miatt. De ahhoz igazán nagy patkánynak kell lenni, hogy a játékosokat is utálja tiszta szívből az ember.
Akkor ezek szerint én nagy patkány vagyok mert tiszta szívemből utálom Ronaldo-t? :roll:
Félreértettél, ramosnak kell nagy patkánynak lennie hoyg utálja őt az ember, na meg a többi reálosnak. :wink:
A felhasználó nevemben a 0911 nem arra utal hogy terrorista vagyok. Csupán akkor születtem. :wink:
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4091
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2010.12.01. 18:31:33

Halfkey írta: Komoly téttel rendelkező meccs ha nálad csak a Clasicot jelenti, akkor valóban nem volt képes. Bár ellenetek a világon senki más sem tette ezt meg az elmúlt két évben, de nem baj.
Nem csak a Clasico-ra gondolt szerintem. Én emlékszek mondjuk egy Barcelona-Manchester United elődöntő párharcra 2008-ból, amikor a 2x90 perc alatt egy kihagyott 11-est tudott felmutatni, azt is az első meccs 3. percében. Aztán a BL döntőben igaz fejelt egy gólt, de én nem emlékszem tőle kimagasló teljesítményre a meccs további részében. Sőt, 11-est is hibázott. Aztán ugye volt a 2009-es BL döntő, szintén a Barca az ellenfél, és ott egy veszélyes szabadrúgáson kívül, amit szintén az első 5-6 percben könyvelhetett el, semmi érdemlegeset nem nyújtott. 2006-os vb-n egy nagy 0 volt, 2008-as EB-n egy nagy 0 volt, és nincs ez máshogy a 2010-es világbajnoksággal sem. Igen, tisztában vagyok vele, hogy Messi se csinált semmit a vb-n, de róla nem igazán mondható el hogy a nagy meccseken le van permetezve. Aztán ott volt a legutóbbi két BL kiírás, amikor mondjuk egy klasszis teljesítménnyel a hátára vehette volna a csapatát, és tovább vihette volna a negyeddöntőbe. Szintén nem érkezett meg ez a teljesítmény.


Szerintem nagyjából ezekre gondolhatott Andris.
Kép
Avatar
barca 1986
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 346
Csatlakozott: 2010.03.23. 14:44:08
Tartózkodási hely: Barcelona, Travessera de les Corts 82. / Nyíregyháza

2010.12.01. 18:29:47

Varatrix írta:Én jelen pillanatban egy dolgot kívánok a Madridnak.
Kapjanak ki a Valenciától. MÁR A MECCS VÉGÉN EZEN JÁRT AZ ESZEM :twisted:
Mert akkor a saját hülyeségüket szívják meg, és talán okulnak belőle.NE OKULJANAK!
desde 07.05.1986. Steaua Bucharest - FC Barcelona
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2010.12.01. 18:29:12

Halfkey írta:
idén a 13ból volt több mint mondjuk 4 meccse, amin tényleg kiváló mezőnyjátékot hozott.
Volt.
Ronaldo nem volt képes az elmúlt 2 évben igazán nagyot nyújtani bármelyik komoly téttel bíró meccsén
Komoly téttel rendelkező meccs ha nálad csak a Clasicot jelenti, akkor valóban nem volt képes. Bár ellenetek a világon senki más sem tette ezt meg az elmúlt két évben, de nem baj.

Andris csak azt értsd meg, hogy senki más sem magaslik úgy ki a világon, ahogy te azt itt elvárnád, csak a ti csapatotokban van két ilyen zseni, és ha ki van ragadva a megszokott közegéből a n.1. zsenitek sem tud úgy alázni, ahogy nálatok. Az, hogy a világ legjobbjai között van, egy relatív dolog. Függ attól, hogy a világ topjátékosai hogyan teljesítenek. Ronaldo nincs az all-time legjobbak között (messze van tőle), de a jelenlegi fociban nincsenek nála sokkal kimagaslóbb alakok. Vagy ha vannak, akkor kérlek sorold, mert tényleg nem értem hogy akkor szerinted kik is a világ legjobbjai.
TOP 3 JÓ?

sorolom: 1.Messi 2.Xavi 3.Iniesta (tőletek 4.helyre befér Casillas)

Számomra nem kérdés...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Initom 2010.12.01. 18:30:30-kor.
Abi & Tito
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2010.12.01. 18:28:54

Ramos nyilatkozata :lol:
Inkább maradt volna csendben :roll:

Ha ezt a mi játékosunk csinálja- ami nonszensz,mert azért van egy kis különbség mentálisan,és agyilag is a két klub játékosai között,tisztelet a kivételnek- akkor min 5 meccset kapott volna,de ez a minimum. Borzasztó mennyire a madrid kezében van a szövetség.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2010.12.01. 18:28:26

Halfkey írta:
idén a 13ból volt több mint mondjuk 4 meccse, amin tényleg kiváló mezőnyjátékot hozott.
Volt.
Ronaldo nem volt képes az elmúlt 2 évben igazán nagyot nyújtani bármelyik komoly téttel bíró meccsén
Komoly téttel rendelkező meccs ha nálad csak a Clasicot jelenti, akkor valóban nem volt képes. Bár ellenetek a világon senki más sem tette ezt meg az elmúlt két évben, de nem baj.

Andris csak azt értsd meg, hogy senki más sem magaslik úgy ki a világon, ahogy te azt itt elvárnád, csak a ti csapatotokban van két ilyen zseni, és ha ki van ragadva a megszokott közegéből a n.1. zsenitek sem tud úgy alázni, ahogy nálatok. Az, hogy a világ legjobbjai között van, egy relatív dolog. Függ attól, hogy a világ topjátékosai hogyan teljesítenek. Ronaldo nincs az all-time legjobbak között (messze van tőle), de a jelenlegi fociban nincsenek nála sokkal kimagaslóbb alakok. Vagy ha vannak, akkor kérlek sorold, mert tényleg nem értem hogy akkor szerinted kik is a világ legjobbjai.
Az elsőnél olyan vaslogikával érvelsz, hogy egyszerűen képtelen vagyok vitatkozni. Nyertél! :D Viccet félretéve, talán ha mást nem is vagy hajlandó, pl egy kis elemzés szintű iromány ronci játékáról, legalább azt az 5 csapatot megnevezhetnéd a ligában, akik ellen kiosztot mondjuk 2 gyilkos passzt, folyamatosan résztvett az összejátékban, védekezett ha kellett. És itt még csak a tárgyilagos játékról esett szó, sportszerűségről és ilyesmiről nem, ami szerintem szintúgy értékmérője kéne h legyen egy világ legjobbjai közül való játékosnak.

Komoly téttel rendelkező meccs nálam azt jeletni, hogy el clasico, Bl nyolcaddöntő, Bl elődöntő, Bl döntő, angol bajnoki rangadó, mert Roncinak bizony volt mindből 1-2 az elmúlt két évben, és minden a nullához konvergált a teljesítménye.

Soroltam neked tőlünk 3at, akik jobban kimagaslanak állandóan, mint c, és tőletek is legalább egyet. Ha jobban belegondolok, Villa a Valenciánál volt pl olyan nem 1 hanem 3-4 éven keresztül, hogy állandóan 25-30 gól körül végzett, mezőnyben is fantasztikus volt, és ő tényleg igazán hátán vitte a csapata támadójátékát sőt a befejezést is. És nálunk is kezd belejönni.
És ilyen játékosok biztos vannak másutt is, ahogy leírtam lentebb. Ne kelljen megismételnem az egészet, kérlek görgess lejjebb pár centit.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Andris 2010.12.01. 18:33:10-kor.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Tivornya
Capitá del Barça
Hozzászólások: 736
Csatlakozott: 2008.10.14. 17:39:21
Tartózkodási hely: Dunabogdány

2010.12.01. 18:28:17

Sztem úgy értette,h a játékosoknak kell nagy patkánynak lenni, h ne csak a klub legyen ellenszenves, hanem konkrétan a játékosok is
„Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."
„Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!"
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4091
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2010.12.01. 18:24:33

barcafan0911 írta:Az adott dolog hogy a Barcások utálják a madridot mint klubbot, a nagy versengés miatt. De ahhoz igazán nagy patkánynak kell lenni, hogy a játékosokat is utálja tiszta szívből az ember.
Akkor ezek szerint én nagy patkány vagyok mert tiszta szívemből utálom Ronaldo-t? :roll:
Kép
Halfkey
Jugador del Barça
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2010.07.26. 23:56:08

2010.12.01. 18:23:10

idén a 13ból volt több mint mondjuk 4 meccse, amin tényleg kiváló mezőnyjátékot hozott.
Volt.
Ronaldo nem volt képes az elmúlt 2 évben igazán nagyot nyújtani bármelyik komoly téttel bíró meccsén
Komoly téttel rendelkező meccs ha nálad csak a Clasicot jelenti, akkor valóban nem volt képes. Bár ellenetek a világon senki más sem tette ezt meg az elmúlt két évben, de nem baj.

Andris csak azt értsd meg, hogy senki más sem magaslik úgy ki a világon, ahogy te azt itt elvárnád, csak a ti csapatotokban van két ilyen zseni, és ha ki van ragadva a megszokott közegéből a n.1. zsenitek sem tud úgy alázni, ahogy nálatok. Az, hogy a világ legjobbjai között van, egy relatív dolog. Függ attól, hogy a világ topjátékosai hogyan teljesítenek. Ronaldo nincs az all-time legjobbak között (messze van tőle), de a jelenlegi fociban nincsenek nála sokkal kimagaslóbb alakok. Vagy ha vannak, akkor kérlek sorold, mert tényleg nem értem hogy akkor szerinted kik is a világ legjobbjai.


Szerk:
Katalónia hátrányt érez Spanyolországgal szemben.
Nem élek ott, így személyes véleményt nem tudok mondani. Szerintem ezt innen nem tudjuk megítélni. EU regionális politikáján mindenesetre nem ezt tanították :lol: (nem kell komolyan venni, nem akarok ezen vitázni, mert mondom nem is tudunk róla igazán - de ne azt képzeljük hogy olyan mint pl. a magyar kisebbség sorsa a Vajdaságon és húderossz nekik)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Halfkey 2010.12.01. 18:28:24-kor.
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2010.12.01. 18:21:40

Én jelen pillanatban egy dolgot kívánok a Madridnak.
Kapjanak ki a Valenciától.
Mert akkor a saját hülyeségüket szívják meg, és talán okulnak belőle.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Válasz küldése