Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
RonaldinhoX
Jugador del Barça
Hozzászólások: 140
Csatlakozott: 2006.04.07. 14:08:25

2011.05.23. 23:15:06

Megyek ki a dontôre!!!!!!!!
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.05.23. 23:05:56

Fecooo írta: Pellegrini sztem jó úton járt...
nem járt,sőt,nagyon messze volt tőle.
mou védelmében elmondom,hogy az általa átvett keret bizony jelentős erősítésekre szorult.
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8568
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.05.23. 22:59:46

Andris írta:amíg támadó szellemű játékosokat igazolnak, nekünk nem kell aggódni. azokat José nem tudja használni, nem is akarja.

btw, megint nagybevásárlást rendeznek?
ez szerintem is csúsztatás. ne azonosítsuk az egész éves játékképüket az ellenünk látottakkal. speciel több gólt rúgtak mint mi, szóval felesleges ezt ragozni. mourinho szerintem nincs minden esetben a támadó foci ellen, ellenünk hajlamos átesni a ló túloldalára, ez tény.
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2011.05.23. 22:54:33

előre is elnézést kérek a madridistáktól, de sztetek a luzitán képes lenne olyan helyen eredményeket elérni, ahol nem engednék neki, h minden évben FM-et játszon? (nem arról beszélek, h ne vásároljon, csak éves szinten a "[fél]sorcsere" kicsit durva, akármilyen olcsó, adott esetben "kukázott" játékosokról is beszélünk...)

ha megnézzük a csapatait, ott minden nyáron ez ment és most is úgy néz ki, h felment a józsefvárosi piacra az éves nagybevásárlásra...
már anno mondtam, h a nagy edzők nem csak a keretet tudják igazítani a saját ízlésükhöz, hanem a taktikájukat is a rendelkezésre álló anyaghoz... legjobb példa erre Capello, elég összehasonlítani a Roma és a Real játékát, szinte homlokegyenesen eltért...

murinnyónál minden változik, csak a lényeg nem: a szája (és akkor finoman fogalmaztam, mást szerettem volna írni...) és a focigyilkos taktikája, ezt a kettőt mindenhova magával viszi

tudom nagyon előre szaladok, de ahogy daffy is mondta már: mikor elhúz Madridból, sok időre lesz szüksége Madridnak ahhoz, h eltüntessék az ott hagyott szemetet (itt azért használtam a szemét szót, mert vegyük úgy az ottlétét, mint egy házibulit, mely után sokat kell takarítani...)

bízom a csapatunkban, h képesek lesznek legalább addig kitartani, míg elkotródik, mert láttuk már mi történik, ha murinnyó nyer ellenünk akármikor, akármelyik sorozatban...
legyen kiélezett párharc, de legyen sportszerű! Pellegrini sztem jó úton járt...
blanee
Barça B
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2007.08.26. 21:17:15

2011.05.23. 22:43:47

Andris írta:amíg támadó szellemű játékosokat igazolnak, nekünk nem kell aggódni. azokat José nem tudja használni, nem is akarja.

btw, megint nagybevásárlást rendeznek?
Tudom hogy gáz ezzel jönni, meg hogy mi csak ezzel tudunk jönni (ami egyébként igaz is), de az ilyen hozzászólásra csak ezt lehet mondani: 100 fölötti rúgott góllal nem mondhatod, hogy nem használta mourinho a támadóit, pláne CR-t meg benzemát. Még ha nem is a szezon végét nézzük, akkor is a meccsek nagy részén ütős játék volt szerintem. Tény hogy a legfontosabb meccseken (azaz ellenetek) nagyrészt - talán kupadöntőt kivéve - egy tál moslékhoz tudnám hasonlítani a játékunkat, de attól még nemcsak egy-egy meccs alapján kell ítélkezni. Játszottunk nagyobb csapatokkal a kis spanyolokon kívül is, és azért elég jók voltunk.

Szóval nem értem néha, amiket itt nyomtok, most ha ezt mondod vagy nem láttál az idény közben egy real meccset sem clasicokon kívül, vagy pedig nézel de nem látsz.
Lehet jönni azzal, hogy mekkora nulla csapatok vannak a spanyol bajnokságban, meg hogy milan is ergya volt, stb... De rajtunk kívül ti is kb ugyanezzel a színvonallal szemben mutattátok meg mit tudtok, ha pedig csak a clasicok alapján ítélkeztek, azzal téves képet kaptok.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.05.23. 22:34:57

Ilúvatar írta:én parázok attól, hogy Tevez madridba igazol....
dobna a csapaton,de nem ő a legfontosabb.
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2011.05.23. 22:33:11

én parázok attól, hogy Tevez madridba igazol....
KépKép
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.05.23. 22:23:44

a marca szerint kun a citybe tart. ez már sokkal jobban hangzik. jöhet tevez :D
vicceltem. egy szélső hátvéd(lehetőleg jobbos) és egy kp-s a távozó lass,gago,canales(kölcsön remélem) helyére.
btw, megint nagybevásárlást rendeznek?
esélytelen. távozók: dudek,garay,lass,gago,adebayor,pedro leon és talán canales.
ekkor lenne 17 játékosunk.
érkezett sahin,altintop,callejon. ez így 20.
altintop és callejon a vízhordó cseréi lesznek nagyjából.
még 2 játékost várok.
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2011.05.23. 21:30:06

ferninho írta:RM Castilla meccsröl egy bövebb cikk, hogy legalább legyen valami háttértudásotok a Castilla, a Real és egyéb Madriddal kapcsolatos személyek hecceléséhez... :lol:
http://www.madridista.hu/web/index.php? ... o&id=10307
bocs, de én a harmadosztályból csak az Alcorcón meccseit követem :twisted: :P
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2011.05.23. 21:14:52

amíg támadó szellemű játékosokat igazolnak, nekünk nem kell aggódni. azokat José nem tudja használni, nem is akarja.

btw, megint nagybevásárlást rendeznek?
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2011.05.23. 21:07:58

RM Castilla meccsröl egy bövebb cikk, hogy legalább legyen valami háttértudásotok a Castilla, a Real és egyéb Madriddal kapcsolatos személyek hecceléséhez... :lol:
http://www.madridista.hu/web/index.php? ... o&id=10307
madridista
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21237
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2011.05.23. 20:59:33

MichaaBee írta:
csababarca írta:Agüero több mint valószínű,hogy megy a real-ba
Remélem 40 felett perkálnak érte. :) Annyira nem tartom nagy ásznak a gyereket, mint amennyire itt mondják. 3-4 éve az Atlético kiscsillaga, de még nem nagyon láttam villantani... :roll:
Abszolút adom. Régebben még láttam benne a potenciált, ma már nem. Túl sokáig maradt az Atleticoban sztem, az a baj. Egy fiatal tehetség karierje szempontából döntő lehet, h jókor igazoljon jó helyre, nála ez nem jött össze. Sem Benzemánál, sem Higuain-nál nem tartom jobbnak.
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5727
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2011.05.23. 20:23:33

csababarca írta:Agüero több mint valószínű,hogy megy a real-ba
Remélem 40 felett perkálnak érte. :) Annyira nem tartom nagy ásznak a gyereket, mint amennyire itt mondják. 3-4 éve az Atlético kiscsillaga, de még nem nagyon láttam villantani... :roll:
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.05.23. 20:20:00

csababarca írta:Agüero több mint valószínű,hogy megy a real-ba.
Ennek nem örülök, mert csípem a Kunt...elnézegetném inkább nálunk, nem kerülne többe szerintem mint Rossi, ha már csatárt akarunk venni.
ez higuain vagy benzema távozását jelentheti. benzema perezi szerzemény,higu meg nem megy el,mert túl szép is lenne. aguero nem kell,sétálgatós,flegma,4ből 1 normális meccse van,emberileg 0,ha átjön.
bár ha adebayor megy,akkor tán marad benz és higu is,viszont sokan lesznek 3 posztra.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára daffy 2011.05.23. 20:26:49-kor.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15472
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2011.05.23. 20:18:40

Agüero több mint valószínű,hogy megy a real-ba.
Ennek nem örülök, mert csípem a Kunt...elnézegetném inkább nálunk, nem kerülne többe szerintem mint Rossi, ha már csatárt akarunk venni.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.05.23. 08:53:11

ab1daL írta:Megint hallani, hogy Coentrao-t megveszik a madridiak. Kérdésem lenne: akkor mi lesz Marceloval? Eggyel előrébb fog játszani? Pedig idén nem volt olyan borzalmas megítélésem szerint balhátvédként..
sokak szerint elképzelhető hogy átszoktatják jobbra,esetleg marcelo egyel feljebb menne a kp-ra:
-------------------------casillas-----------------------
ramos---------pepe-------------carvalho---coentrao
-------------sahin------xabi---------marcelo----------
-------özil--------------benzema-----------cé----------

vagy ramos bemegy carvalho helyére és a jobboson coentrao. marci meg marad a posztján bh-be.

állítólag szombaton bejelentjük aguero leigazolását. szomorú lennék,túlhypoltnak gondolom,mint pl bale-t.
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2011.05.23. 08:47:18

Megint hallani, hogy Coentrao-t megveszik a madridiak. Kérdésem lenne: akkor mi lesz Marceloval? Eggyel előrébb fog játszani? Pedig idén nem volt olyan borzalmas megítélésem szerint balhátvédként..
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
kimber
Barça C
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2010.08.16. 20:03:31

2011.05.23. 08:00:34

Initom írta:100% ig biztos vagyok abban hogy Mou olyan epizódszerepet szánt Raúl-nak mint anno Materazzinak az Internél.
Raúl focizni akart,és a Real gyökerek ide vagy oda elment,és jól is tette,hogy nem maradt a henteskedő madridnál.
Ő nem ilyen.Amugy nekem is példaképen Raúl Gonzalez Blanco.
Vicces szokott lenni mikor a classicón midenki üti egymást,ő meg Puyollal a végén lepacsizik,ölelkezik.
Nagyon sajnáltam, hogy Raúl elment tőlünk, igaz, örülök a feltámadásának, és annak, hogy nem kell azt látnom, hogy nálunk csak szenved a padon.
A másik ami érdekes, hogy nekem meg pont Puyol a kedvencem a Ti játékosaitok közül, ízig-vérig Barcás, de mindig tisztességes volt, igazi nemes , becsülendő ellenfél. Nyilván nem véletlen, hogy ez a két ember (Raúl-Puyol) meglátta a másikban is az igazi nagyságot.
Hala Madrid!
Viva Espana!
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.05.23. 07:43:04

blanee írta: Nem értem mi bajod di mariaval, mindig leírod hogy nem jó ide, vagy nem kezdő-szint, de szerintem jelenleg egyike azoknak a játékosoknak, akiktől valami szépet is láttunk idén. Sok meccsen ő hozott olyan megmozdulásokat, amik váratlanok voltak, és az igazi látványos focit produkáló realra emlékeztetett. Azért voltak ütős cselei, góljai, én néha csak néztem, hogy mit tud ez a gyerek. Tény, hogy sokszor bizonytalan és sokat akar, de szerintem ez még belefér, lévén fiatal és gyorsan akar minél többet mutatni. Tehát szerintem nagyon tehetséges, meg kell kicsit nevelni, de vétek lenne padoztatni, vagy eladni.
amíg több rossz megoldása van,mint jó,addig nálam nem kezdő szintű.
Valbali
Capitá del Barça
Hozzászólások: 547
Csatlakozott: 2008.06.25. 18:07:31

2011.05.22. 23:40:17

sjd írta:
lluisllach89 írta:Botrányos játékvezetés mellett a Castilla elveszítette az Alcoyano elleni első meccset
Mondjuk abba azért gondoljunk bele, hogy mi nap, mint nap látjuk milyen tragikus bíráskodás megy az első osztályban, ehhez képest a harmadosztályra könnyen lehet, hogy a botrányos az enyhe kifejezés
Ráadásul a madrid mindig abból is a legrosszabbat kapja . :D
Kép
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2011.05.22. 23:19:59

lluisllach89 írta:Botrányos játékvezetés mellett a Castilla elveszítette az Alcoyano elleni első meccset
Mondjuk abba azért gondoljunk bele, hogy mi nap, mint nap látjuk milyen tragikus bíráskodás megy az első osztályban, ehhez képest a harmadosztályra könnyen lehet, hogy a botrányos az enyhe kifejezés
blanee
Barça B
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2007.08.26. 21:17:15

2011.05.22. 23:18:29

daffy írta:
sjd írta: (amúgy értem mire gondolsz, de szerintem még játékoskeretben is van hová fejlődnie a Madridnak)
így igaz. a legfontosabb igazolás az benzema lenne,mint első számú csatár. aztán dm padoztatása és onnan a 60. perc körüli bejövetele. e kettővel már nagy lépést tennénk előre. ha állandósulna esetleg a 4-3-3,az meg maga lenne a csúcs. ha jól számolom ez így nem is kerülne sokba
Nem értem mi bajod di mariaval, mindig leírod hogy nem jó ide, vagy nem kezdő-szint, de szerintem jelenleg egyike azoknak a játékosoknak, akiktől valami szépet is láttunk idén. Sok meccsen ő hozott olyan megmozdulásokat, amik váratlanok voltak, és az igazi látványos focit produkáló realra emlékeztetett. Azért voltak ütős cselei, góljai, én néha csak néztem, hogy mit tud ez a gyerek. Tény, hogy sokszor bizonytalan és sokat akar, de szerintem ez még belefér, lévén fiatal és gyorsan akar minél többet mutatni. Tehát szerintem nagyon tehetséges, meg kell kicsit nevelni, de vétek lenne padoztatni, vagy eladni.
Avatar
torrentkiller
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2008.01.16. 19:52:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg/BP.

2011.05.22. 23:09:05

Most jön majd az, hogy azért nem juthat fel a castilla, mert a bírók, a szövetség és az UEFA is kivételezik a Barcelonával. Alig várom már Valdano és bandája nyilatkozatait :D Amúgy Mou még mindig némaságával szórakozik?
Kép
"Barcelona Svájcból hozatott nagyon drága gyógyszereket, hogy leküzdje a növekedésihormon-hiányosságát, és ezt meg akarják hálálni. Messinek a szíve diktálta, hogy melyik csapatot válassza. Megráztam a kezét, és gratuláltam, megmutatta, hogy vannak még olyan labdarúgók, akiknél az emberi értékek elsődlegesek"- Ernesto Bronzetti
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2011.05.22. 23:04:26

bence-barca írta:
lluisllach89 írta:"vas, 15:30 - Botrányos játékvezetés mellett a Castilla elveszítette az Alcoyano elleni első meccset, így minimálisra csökkentek az esélyei a továbbjutásra: RM Castilla - Alcoyano 0-2. A meccset 45 ezer néző látta a Bernabéu stadionban. Ez volt Alberto Toril első veresége a madridiak kispadján."

Sírok :lol:
Láttad a meccset? Mert én nem tudom, h milyen volt a játékvezetés, lehet csak erre fogják, de lehet, h igazuk van. Bár az más kérdés, h fogalmazhatnának úgy is, h a játékvezetés vitatható v rossz volt aztán berakni a tudósítás végére és nem az első szónak kéne ennek lenni...
Pontosan.

Másrészt meg pont 0-2-vel ez emlékeztet vmire, ott meg az tuti hogy a győzes csapat játszott futballt egyedül 8)

szerk.: d!

Hülye :lol:
¿Por qué? :D
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
Avatar
d
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2009.05.13. 18:46:36

2011.05.22. 22:57:25

Szerintem az unicef intézte el, hogy a Castilla ne juthasson fel.
Válasz küldése