Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2038
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2010.12.01. 18:00:29

Vannak érdekes dolgok. A Lass esetet továbbra sem értem, mit akart ott Diarra. Persze nekünk örülnünk kell hogy ott volt, de kíváncsi lennék rá hogy mit mondana, ha megkérdeznék tőle mi volt a célja. Mert teljesen olyan sokadszorra megnézve is, mintha Ramost akarta volna leszerelni.
Az meg hogy Ramos ellökte Xavit, meg Puyolt....Ebben nekem az meglepő, (persze dícséretes is) hogy a Barca játékosok, nem mentek neki, és nem támadtak rá az eset után. Én nem biztos hogy kibírtam volna, hogy ne vágjak le neki egyet.
Mindegy, a lényeg hogy nyertünk, és Messi se, meg senki más se sérült le.
Kép
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2010.12.01. 17:57:48

Engem rettentő mód idegesít hogy Ramos ennyivel megúszta.
Pérez bá szépen besétált, letett egy zsíros kis csekket az asztalra, a szövetség pedig eltekintett egy teljesen 100%-ig egyértelmű, és nyilvánvaló esettől.
Tudom, hogy sokan dobálóznak ezzel, de ez tényleg szánalmas.
Ezek után pedig nem kérjük a Blanco rizsát, hogy valami kegyetlen nagy baromságot ide ír valamelyik sokreményű, hogy miért is nem kellett volna 10 meccsere eltiltani.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Varatrix 2010.12.01. 17:59:40-kor.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Halfkey
Jugador del Barça
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2010.07.26. 23:56:08

2010.12.01. 17:51:37

Miután leírtam, hogy az általam említett meccs előtt nem volt szó arról, h baja van, én eléggé indokolatlannak érzem azt a kérdést, hogy 'ugye nem arra gondolsz, ami előtt 1 hónapig sérült volt?'
Mivel a 2 meccsből ez volt az egyedüli amikor fennállt a jelenség amiről beszélsz, akkor inkább azt kellett volna írnom a reakciód alapján, hogy: nem, nem volt ilyen, a levegőbe beszélsz. Gondoltam valószínűbb hogy elfelejtetted h sérült volt előtte (Real szurkolóként én sem tudnám visszaidézni nálatok ki mikor mennyit hagyott ki), mint hogy csak úgy beszóltál neki. Sajnálom, tévedtem. :oops:
És bizony leírtam már, hogy a rossz játéka után miért kell leírni róla még ilyeneket. De rövidítve a kedvedért mégegyszer: azért mert valahogy mindannyian hajlamosak vagytok elfelejteni, hogy hetedrangú csapatok ellen szórja a gólokat 4essével, de amúgy egy jó mozdulata nincs komolyabb ellenféllel szemben. Ráadásul gyengébbek ellen is harmatos játékot nyújt legtöbbször mezőnyben.
Ezt még a madridistán is szinte a kezdtektől fogva (vagyis amint lecsillapodott a jeee megvettük hisztéria) kifogásolta, kifogásolja aki a témában hozzászól. Szóval ez így egyszerűen nem igaz :D . Biztosan vannak, és főleg voltak olyan szurkolók akik nem látják ezt be, de ez nem egy közösség általános véleménye, pláne nem a közösség olyan részéé, akik mondjuk nem csak néznek, de látnak is valamit.
Mégis úgy emlegetik mint a világ legjobb játékosát Messi után, vagy mint a világ egyik legjobb játékosát. Pedig már régesrég nincsen ott a legjobb 5-7 játékos közt. Másutt is vannak huszonplusz gólos játékosok, mezőnyben nála jobb játékosok pedig mindenütt 10essével rohangálnak.
Ez meg egyszerűen nem igaz, nem a világ legjobbja (igen, ő nálatok játszik), de azért hogy 10esével rohangálnak nála jobb játékosok mindenütt...

Szerk: nyilván még nem láttam az újabb hszed mikor ezt írtam.
Sok gólos csatárokból meg tényleg van egy pár azért.
Van. De olyan aki nemcsak sok gólt szerez, de a csapata támadójátékat is a hátán tudja vinni a meccsek 95%-ban, nincs. Igen, a nagy téttel bíró meccseken ezt nem tudja megcsinálni. Ellenetek ismét elbukta. De ki az aki megtudta volna oldani? Ki az, aki hétfőn győzelemre vezette volna a Realt? Melyik sokgólos csatárra gondolsz aki ezt megtudta volna tenni, vagy többet tudott volna nyújtani? Nagyon jók voltatok, olyan erősek és összeszedettek mint idén még soha, és már alapjáraton is a világ jelenlegi legerősebb csapata vagytok.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Halfkey 2010.12.01. 17:59:56-kor.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2010.12.01. 17:42:31

Én Ronaldinho tudását sem vitatom el, épp csak évek óta semmit nem mutat belőle olyan nagyságokban. cé detto.

Egyedül az utsó sorban van némi költői túlzás, de hogy egy elmúlt 2 éves toplistán nem szerepelhet az első 5ben, az fix.

És akárhányszor írjátok még le, hogy hűde jó játékos ronaldo , mert sok gólt lő, vagy hú de jó csapat a madrid mert milyen jó eredményei voltak. (hétfőig.) Én ettől még nemtudok elvonatkoztatni a játék képétől, ami bizony Ronaldot közel sem emeli nagy magasságokba.
A madrid játéka miatt kialakított véleményemmel szinte egyedül voltam itt 3 hónapig, sok madridistával és rengetegrengeteg Barcással ellentétben, mégis valahogy igazam lett.
Ronaldo az utsó mu-s éve közepétől már nem nyújta mezőnyben azt az igazán jót, sőt, legtöbbször kifejezetten gyengét produkál. Sok gólos csatárokból meg tényleg van egy pár azért.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2010.12.01. 17:38:35

Andris, azért az utolsó sorok picit erősek...akárhogy nézzük, Ronaldo tudását nem lehet elvitatni, az valóban szánalmas, és mentális gondokra vezethető legfőkébb vissza, hogy nem tud megmozdulni se nagyobb csapatok ellen...de azért ki tudott emelkedni a PL-ből is, ami azért nem semmi. Az tényelg abszurd, hogy Messihez hasonlítják, és a húdenagy kérdés h melyikük a jobb...ez régóta nem kérdés...viszont az tény, hogy topjátékos, aki sokszor húzza a csapatát ( bár legtöbbször önös érdekből ) .
oregem21
Jugador del Barça
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2005.01.21. 22:06:53

2010.12.01. 17:37:59

Hát Skacok ma is megnéztem a derbit, egyszerűen nem tudok betelni vele!!lehet h mostantól ez lesz majd a képernyőkímélőm.......xD
ami feltünt h murinnyót folyamatosan oltotta a nép a 2. félidőben többször is rázenditett a Nou Camp!!!Nem tudna erről valaki vmi normális minőségű videot belinkelni.....????
Visca El Barca!!!:)
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2010.12.01. 17:30:38

Halfkey írta:
Csak hogy felvegyem stílusban a "kesztyűt" (amit azért érdekes hogy egy moderátor dob elém), te meg odáig juthattál volna el, hogy talán nem véletlenül és a saját idiótaságom miatt írtam, amit írtam. Arról a meccsről láttam utólag ilyen híreket (visszakerestem őket hogy felfrissítsem a memóriámat, ugyanis nem szoktam levegőbe dobálózni). Az előzőn is bicegett Ronaldo, de még 0-0-s állásnál, szóval akkor nagyon ügyes csávókám lehet, bebiztosítja előre hogy legyen mentsége ha kikapunk.
Most is azért van külön edzésen, mert nem mer a többiek szemébe nézni, nem azért mert esetleg van valami baja.

Ronaldo gyenge volt, és igen, nagycsapatok ellen még sosem villogott igazán. De hogy miért kell még egy jó párat belerúgni, azt mondjuk nem értem.
Már hetek óta vártam hogy újra idebökje valaki a csúnya rossz admint. :P

Miután leírtam, hogy az általam említett meccs előtt nem volt szó arról, h baja van, én eléggé indokolatlannak érzem azt a kérdést, hogy 'ugye nem arra gondolsz, ami előtt 1 hónapig sérült volt?' ........

Ronaldo akkor szokott bicegni legtöbbször, ha épp nem jött össze egy csele és szerelték. Ilyenkor vagy a sírás küszöbén hisztizik, vagy sántít. Jó hogy nem a cipőfűzőjét kezdi el újrakötni.

Nem tudom miért van különedzésen, de ismerve őt, Mout, meg egyáltalán a jelenkor Real Madridját, 50-50%ra teszem h sérülés miatt, illetve h a sajtó kedvéért, alátámasztandó az kitalált sérülést.

És bizony leírtam már, hogy a rossz játéka után miért kell leírni róla még ilyeneket. De rövidítve a kedvedért mégegyszer: azért mert valahogy mindannyian hajlamosak vagytok elfelejteni, hogy hetedrangú csapatok ellen szórja a gólokat 4essével, de amúgy egy jó mozdulata nincs komolyabb ellenféllel szemben. Ráadásul gyengébbek ellen is harmatos játékot nyújt legtöbbször mezőnyben.
Mégis úgy emlegetik mint a világ legjobb játékosát Messi után, vagy mint a világ egyik legjobb játékosát. Pedig már régesrég nincsen ott a legjobb 5-7 játékos közt. Másutt is vannak huszonplusz gólos játékosok, mezőnyben nála jobb játékosok pedig mindenütt 10essével rohangálnak.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Tivornya
Capitá del Barça
Hozzászólások: 736
Csatlakozott: 2008.10.14. 17:39:21
Tartózkodási hely: Dunabogdány

2010.12.01. 17:30:22

Ha jól látom nap, mint nap, akkor az ellenoldalon az ilyen belerúgások csak reggeli ébresztők...azt indul a nap :lol:
Szóval kedves madrisisták! tessék elviselni, h saját csapatunk magyar oldalán egy ilyen fényes és megalázó győzelem után halotti tort üljünk...mert MEGTEHETJÜK! :wink:
„Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."
„Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!"
Halfkey
Jugador del Barça
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2010.07.26. 23:56:08

2010.12.01. 17:20:04

Akkor nyilván nem arra gondolok, de idáig magadtól is eljuthattál volna, miután leírtam.
Csak hogy felvegyem stílusban a "kesztyűt" (amit azért érdekes hogy egy moderátor dob elém), te meg odáig juthattál volna el, hogy talán nem véletlenül és a saját idiótaságom miatt írtam, amit írtam. Arról a meccsről láttam utólag ilyen híreket (visszakerestem őket hogy felfrissítsem a memóriámat, ugyanis nem szoktam levegőbe dobálózni). Az előzőn is bicegett Ronaldo, de még 0-0-s állásnál, szóval akkor nagyon ügyes csávókám lehet, bebiztosítja előre hogy legyen mentsége ha kikapunk.
Most is azért van külön edzésen, mert nem mer a többiek szemébe nézni, nem azért mert esetleg van valami baja.

Ronaldo gyenge volt, és igen, nagycsapatok ellen még sosem villogott igazán. De hogy miért kell még egy jó párat belerúgni, azt mondjuk nem értem.
Szóval kedves madrisisták! tessék elviselni, h saját csapatunk magyar oldalán egy ilyen fényes és megalázó győzelem után halotti tort üljünk...mert MEGTEHETJÜK! Wink
Ha ezt nekem írtad, akkor nem értem hogy mi köze van a mondandómhoz. Nagy győzelmet arattatok, ezzel senki sem vitatkozik, azzal sem hogy C [auto_cenzúra] volt. Persze ha neked az ünneplésbe bele tartozik hogy alaptalanul [auto_cenzúra] egyes játékosokat akkor sajnálom hogy ezzel belerondítok az ünnepbe. Nyugodtan lehet beszólni neki hogy mekkora nulla volt, de bocs, hogy ha másról van szó reagálni merek. Ha nem lennék madridista-szemüveges C után nyáladzó nagyképű majd kifogásokat kereső személy, biztosan nem tenném, de hát sajnos ilyenek vagyunk mi madridisták :lol: . Megtenni meg én is MEGTEHETEK bármit, bármikor, lévén szabad országban élünk (neten meg főleg). Ennek ellenére nyilván vannak dolgok amiket nem fogok, mert nem tartom helyénvalónak :wink: .
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Halfkey 2010.12.01. 17:40:25-kor.
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2010.12.01. 17:18:57

Ez elég nagy elfogultság,hogy kinek mi a nemi identitása,ezt szerintem neki joga van eldönteni.
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4093
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2010.12.01. 17:10:12

Bob_Marley írta:Én erre utaltam "A Real Madrid homokos, metroszexuális, nagyképű és nem utolsó sorban aggresszív és durva játékosok gyülekezete. Most csak egy pár példa: Pepe(egy állat), Ronaldo(metroszexuális), Ramos(durva, metroszexuális), Guti(homokos). Hogy csak a tavalyi gárdát említsem....De ahogy tegnapelőtt láttuk, Arbeloa-nak és Carvalho-nak se kell a szomszédba menni egy kis alattomosságért..."

Ha te ezt komoylan így gondolod, akkor 2 lehetőség merül fel bennem
1, nem ismered az adott szavak jelentését (ezt megcáfoltad)
2, borzasztó elszomorító, hogy így gondolkodsz.....de ha beszéltél velük személyesen, s ismered életük minden percét, akkor én kérek ezennel elnézést.....
Vagy csak szimplán kérlek magyarázd meg mintha 4 éves volnék, miért is metroszexuális Ronaldo vagy Ramos, s miért homoszexuális Guti????
Az utolsó soraiddal egyet értek, Carvalho Arbeloa, valóban alattomos volt, de az első gondolatok mély gyűlöletet, elfogultságot tükröznek .......
Menjünk az off topicba
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2010.12.01. 17:07:00

Én erre utaltam "A Real Madrid homokos, metroszexuális, nagyképű és nem utolsó sorban aggresszív és durva játékosok gyülekezete. Most csak egy pár példa: Pepe(egy állat), Ronaldo(metroszexuális), Ramos(durva, metroszexuális), Guti(homokos). Hogy csak a tavalyi gárdát említsem....De ahogy tegnapelőtt láttuk, Arbeloa-nak és Carvalho-nak se kell a szomszédba menni egy kis alattomosságért..."

Ha te ezt komoylan így gondolod, akkor 2 lehetőség merül fel bennem
1, nem ismered az adott szavak jelentését (ezt megcáfoltad)
2, borzasztó elszomorító, hogy így gondolkodsz.....de ha beszéltél velük személyesen, s ismered életük minden percét, akkor én kérek ezennel elnézést.....
Vagy csak szimplán kérlek magyarázd meg mintha 4 éves volnék, miért is metroszexuális Ronaldo vagy Ramos, s miért homoszexuális Guti????
Az utolsó soraiddal egyet értek, Carvalho Arbeloa, valóban alattomos volt, de az első gondolatok mély gyűlöletet, elfogultságot tükröznek .......
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4093
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2010.12.01. 17:02:04

Bob_Marley írta:Off lesz, de
nagyvárosban élő többnyire egyedülálló férfi, aki sokat költ kozmetikumokra, fodrászra, divatra és sokat törődik a külsejével (de nem feltétlenül homoszexuális)
Miért is metroszexulis akár Ronaldo vagy Ramos....basszus ne írjunk már hülyeségeket!
Lehet nem szeretni valakit, de "meghurcolni", rossz fényben feltüntetni nem ildomos
Most ebben csak én nem érzem az iróniát, vagy tényleg nem volt benne? :roll: Nagyon jól tudom hogy mi az a metroszexuális...Volt osztálytársam, aki mit ad Isten, pont Cé Ronaldo fanatikus, szintén ilyen volt.
Kép
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2010.12.01. 16:58:21

Bob_Marley írta:Off lesz, de
nagyvárosban élő többnyire egyedülálló férfi, aki sokat költ kozmetikumokra, fodrászra, divatra és sokat törődik a külsejével (de nem feltétlenül homoszexuális)
Miért is metroszexulis akár Ronaldo vagy Ramos....basszus ne írjunk már hülyeségeket!
Lehet nem szeretni valakit, de "meghurcolni", rossz fényben feltüntetni nem ildomos
Szerintem is sokkal egyszerűbb ha simán lebu.izzuk őket :lol:

Kíváncsi lennék mennyi az igaz abból, hogy Mou pályára akarta küldeni Diarrat, de ő nem volt hajlandó bemenni. Videót úgy láthattunk az esetről, de már megszokhattuk hogy bármit bele lehet magyarázni 1-1 képbe vagy videóba is.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Capon 2010.12.01. 17:03:26-kor.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2010.12.01. 16:56:23

Off lesz, de
nagyvárosban élő többnyire egyedülálló férfi, aki sokat költ kozmetikumokra, fodrászra, divatra és sokat törődik a külsejével (de nem feltétlenül homoszexuális)
Miért is metroszexulis akár Ronaldo vagy Ramos....basszus ne írjunk már hülyeségeket!
Lehet nem szeretni valakit, de "meghurcolni", rossz fényben feltüntetni nem ildomos
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4093
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2010.12.01. 16:52:57

Zozzy 5 írta:ha van időtök olvassátok el Ramos nyilatkozatát. a puyol-os meg xavi-s részt még úgy ahogy el lehet fogadni, biztosan k.rva idegesítő lehetett, hogy mindenki 5-öt mutogat, még ha nem is nekik...

de a messi-s..az eddigi karrierjével meg a többi szabálytalansággal nem szégyell takarózni, elég szánalmas.

http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... t-2054912/
Komolyan mondom, ez kívülről nem hallja amit beszél? Azt mondja, hogy nem találta el a cipőjével, csak a bokájával....hát hallod amúgy tényleg az az 5 centi az nagyon sokat számat a mi a bokád meg a lábfejed közt van...És akkor még azt mondja utána, hogy Lass nagyobbat kapott. Na most akkor azt azért mindenki szerintem kikövetkeztette, hogy mivel nem is látta hogy Lass jön, hanem csak egyszer feltűnt a semmiből, így nem valószinű hogy Diarra-t akarta megrúgni. Úgyhogy akkor a szándék megvolt benne hogy egy marha nagyot alávágjon Messi alá, csak jött Lass, és így Ő kapta Messi adagjának 3/4-ét. És még be is vallja. Hihetetlen hogy először elkezdi menteni magát, aztán bevallja hogy egy hatalmas rúgással készült, csak az nem ért célt, mert Lass közéjük esett. Komolyan mondom elképesztő amit megengednek maguknak ezek a gyönyörűségek.


A Real Madrid homokos, metroszexuális, nagyképű és nem utolsó sorban aggresszív és durva játékosok gyülekezete. Most csak egy pár példa: Pepe(egy állat), Ronaldo(metroszexuális), Ramos(durva, metroszexuális), Guti(homokos). Hogy csak a tavalyi gárdát említsem....De ahogy tegnapelőtt láttuk, Arbeloa-nak és Carvalho-nak se kell a szomszédba menni egy kis alattomosságért...
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2010.12.01. 16:49:34

Messithebest írta:
barca 1986 írta:http://www.youtube.com/watch?v=xs4Yp0NZb8M

Ramos dolgairól jutott eszembe...
Ez mit is jelent? valaki lefordítaná nekem?
Hogy mit jelent nem nyomdafestéket tűrő...."**** Madrid, tiszteld a bajnokot"
Akkor is nagyon haragudtam Etoo-ra és nem is kellett volna belinkelni, mert nagyon gyalázatos viselkedés volt akkor anno.......
Szerk:
A Ramosos interjúhoz meg az a véleményem, hogy lehet elfogultan, s lehet tárgyilagosan megközelíteni!
Elpattant az agya, nem gondolta végig cselekedetét, de szerintem sem akarta "megsemmisíteni" MessitAz meg teljesen nyilvánvaló volt, hogy bocsánatot fog kérni Puyoléktól, de amit kap pár napja a sajtóban kommentekben az tényleg szerintem nem jogos!Csúnya belépő volt, de tényleg hatalmas idézőjelekben van ilyen (sajnos) a fociban!Meg fogja kapni a büntetését, de nem fog máglyán elégni....mint sokan szeretnék
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bob_Marley 2010.12.01. 16:54:11-kor.
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8567
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.12.01. 16:34:43

ha van időtök olvassátok el Ramos nyilatkozatát. a puyol-os meg xavi-s részt még úgy ahogy el lehet fogadni, biztosan k.rva idegesítő lehetett, hogy mindenki 5-öt mutogat, még ha nem is nekik...

de a messi-s..az eddigi karrierjével meg a többi szabálytalansággal nem szégyell takarózni, elég szánalmas.

http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... t-2054912/
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2010.12.01. 16:20:02

barca 1986 írta:http://www.youtube.com/watch?v=xs4Yp0NZb8M

Ramos dolgairól jutott eszembe...
Ez mit is jelent? valaki lefordítaná nekem?
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2010.12.01. 16:19:17

Halfkey írta:
Megjegyzem a legutobbi v azelötti clasico utan is bejelentették h sérülten játszott eleve. Pedig elötte szó se volt róla.
Ha a tavaly őszire gondolsz, akkor előtte sérült volt 1 hónapig, és előtte is szó volt róla hogy nem épült fel teljesen, szóval azért nem annyira a semmiből jött :shock: .
Akkor nyilván nem arra gondolok, de idáig magadtól is eljuthattál volna, miután leírtam.

P.U.Y.O.L.... Nem a clasicorol van rég szó, egyszerüen arrol h Kriszti képtelen akár csak egy kicsit is jó lenni komoly csapatok ellen. Ez már a MUban is jellemző volt, nem h itt. És amikor még ilyen magyarázatok jönnek... Meglátjuk hétvégén játszik e, de ha nem, akkor is baromság h a V V esetnél serült vna meg. Már csak azért is mert utána végig rohangászott. S amugy is már a 60. Percben teljesen sansztalan volt matematikailag is a madrid, szal épp mou az edzőfenomén kockáztatta vna h a gólzsákja serülten jatsszon tovabb?? Komolytalan az egesz.
És igen is kell szetcincálni még egy ilyen megalázó vereség és nulla egyéni teljesítmény utàn is ronci imázsát, mert indokolatlanul túlértékelt a teljesítmènye már régóta.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.12.01. 16:08:32

Kicsit mellbe vágott hogy nem szabtak ki büntetést! :shock: Nem a Madridnak akarok rosszat, teljesen ugyanaz a véleményem mint a főoldalon lévő cikk, ezzel kapcsolatban. Számomra evidens lett volna a több meccses eltiltás, fordított esetben is. Na de ez van...
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
barcatom
Jugador del Barça
Hozzászólások: 196
Csatlakozott: 2006.01.09. 14:41:22
Tartózkodási hely: bonyhád

2010.12.01. 16:07:37

Utálom ezt a Mourinho-t, tisztességtelen erkölcstelen szarházi! Ez az igazság mert annyi nincs benne hogy elmiserje lefociztuk őket, halkan jegyzem álomfocival!!!!!! A hülye duma jön, hogy ők még nincsenek készen, nem volt megalázó, igen? akkor kérdezze meg a real szurkolókat!!! Elötte meg nagy szája volt, meg az egész világnak ez most jobban bevolt harangozva mint eddig bármikor!!! Meg ilyen jók meg olyan jók, és mért volt ez mert ő nagy murinho meg megverteék ezt nagyon gyenge milant akik nem tudnak visszafutni olyan lassuak,meg az ajax-t akik 25 m-re a kaputól elvéreznek! de most nagyon megkapta a real is meg a mourinho is! ESZMÉLETLENÜL BOLDOGOK VAGYUNK A BARÁTAIMMAL ÉS BÜSZKÉK ERRE SZENZÁCIÓS TELJESITMÉNYRE. KÖSZÖNÖM FC BARCELONA!!!!!!! SZERETLEK!
csak is a barca!!!!!!!!!!!
Halfkey
Jugador del Barça
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2010.07.26. 23:56:08

2010.12.01. 16:01:32

Megjegyzem a legutobbi v azelötti clasico utan is bejelentették h sérülten játszott eleve. Pedig elötte szó se volt róla.
Ha a tavaly őszire gondolsz, akkor előtte sérült volt 1 hónapig, és előtte is szó volt róla hogy nem épült fel teljesen, szóval azért nem annyira a semmiből jött :shock: .
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21174
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2010.12.01. 15:57:30

sjay írta:
Andris írta:Sőt a passzait is csak azért szúrta el rendre, mert Pinto mindig elkezdte hat szólamban fütyülni a portugál himnuszt, ha hozzá került a labda.
Hát ez nagyon nagy :lol: :lol:
Egyébként CR egyáltalán nem bírja elviselni a vereséget, pedig a Barca ellen már hozzá szokhatna. Nyert ellenünk egyáltalán?
1x a Mu-val, elődöntőt, bár az sem rajta múlt, mert ő akkor is le lett véve a pályáról. Ellenünk nagyon nem megy neki, tartsa is meg ezt a jó szokását!
Avatar
barca 1986
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 346
Csatlakozott: 2010.03.23. 14:44:08
Tartózkodási hely: Barcelona, Travessera de les Corts 82. / Nyíregyháza

2010.12.01. 15:54:47

http://www.youtube.com/watch?v=xs4Yp0NZb8M

Ramos dolgairól jutott eszembe...
desde 07.05.1986. Steaua Bucharest - FC Barcelona
Válasz küldése