Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3727
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2010.10.17. 11:58:50

danomics írta:Azért van különbség támadó foci, és támadó foci között. Ti az összjátékra, a labda tartására, az ellenfél megbénítására játszotok. Általában egy védekező kp-val toljátok, mi meg vagy 2-vel, vagy 3-al. Mi inkább a védekezésre tesszük a hangsúlyt, Xabi Alonso mellet ott van Lass vagy Khedira, két kiváló szűrő, míg nálatok Busqets, Mascherano, vagy Keita (nem annyira jó szűrők, Touré az lenne, dehát nem kellet), de úgy néz ki hogy a mi rendszerünk idén hatékonyabb, mivel mi eddig 3 gólt kaptunk (azoknak is a java részét pontrúgásból) ti meg 6ot. Elől mi inkább az egyéni teljesítményekre építünk, míg ti a csapat játékra. És úgy tűnik hogy ebben is jobbak vagyunk idén, mivel mi 16-ot rúgtunk, míg ti 12-őt. Idén ott nálunk négyen igen is azért felelnek hogy jó legyen a támadó foci, pluszba ebben a védekező kp-aink is nagyban hozzá járulnak.
Te csak a statisztikai adatokat mondod el. Ha jól emlékszem, a Real az utóbbi 2 meccsén kívül (amin teszem hozzá tényleg jól játszott) egy meccsen sem nyújtott semmit. A másik, hogy míg mi túl vagyunk egy Atleticón, egy Bilbaón idegenben és egy Valencián otthon, Ti semmilyen erős csapat elleni eredményt nem tudtok fölmutatni. A védekezésetek sztem is jobb (bár ki tudja mi lesz egy erős csapat ellen), a támadó játékotok viszont hanyagolható. Ez a 16-12 gólos összehasonlítás szinte semmi, mert ha mi ezeken a meccseken legalább 2x ennyit rúgunk, akkor se szólhatna senki semmit, mert akkora és annyi helyzetünk volt. Másrészt hiába olyan jó játékos Ronaldo és a többiek, jelenleg a Madrid kezdőjében talán 4 támadó felfogású játékos van (Ronaldo, Higuain, Özil, Di Maria), míg nálunk ott van Messi, Villa, Pedro, Iniesta, a posztjából kiindulva Xavi is és a 2 szélső védő Maxwell és Alves is állandóan fönt rohangálnak. Bár ha így veszem akkor Marcelot is ide lehetne venni, de én őt messze nem tartom olyan jó játékosnak, mint akiket említettem. Úgyhogy a támadói kreativitás az erősebb csapatok ellen majd kiderül mennyit ér, mert én személy szerint a mi játékosainkat potenciálisabb góllövőnek tartom, mint a Tieiteket, még ha ideig több gólt is lőttetek, mint Mi. Összefoglalva kb. ennyi :D
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2010.10.17. 11:58:32

Semmilyen kapcsolat nem mutatható ki a támadófoci és a lőtt gólok között. Ez egy óriási tévedés.
Vegyük például a Chelsea-t, akik egyáltalán nem a támadófociról híresek, átlagban csak 40-50%-os labdabirtoklást produkálnak egy meccsen, egy Birmingham ellen is képesek beállni, csak előre rugdosni a labdákat, és mégis 4 góllal küldik haza az ellenfeleket. (védelmükben mondanám, hogy Ancellotti-val javult a helyzet, ami a támadásokat illeti).

A tökéletes példa pedig maga Mourinho, aki most épp a Real edzője. (Azt azért hozzá kell tenni, hogy önmagához képest egész támadófocit játszat a csapatával.)

Tehát összegezve: a 18 kapuralövés, és a 4 gól önmagában semmi esetre sem jelenti azt, hogy egy csapat támadófocit játszott.
Mert a 18 kapuralövés úgy is összeállhat, hogy volt 5 szabadrúgás 30méterre az ellenfél kapujától, volt 2 szöglet utáni fejes (amelyet kontrák előztek meg), volt 5 darab távoli lövés kisérlet, majd volt 6db kontraakció utáni kapuralövés.
(Nem állítom, hogy tegnap így volt, de értitek...) Ilyen adatokat egy nagycsapat BÁRMILYEN taktikával összehoz.
zsírosdeszka írta:A Barca tegnap az első félidőben akkor védekező focit játszott? :lol:
Miért gondolod? 50-50 volt kb. a labdabirtoklás a félidő végére, teljesen kiegyenlített volt a félidő, a Valencia 2 komoly helyzetéből 1 bepattant, a mi 2 komoly helyzetünkből egy sem. Ennyi volt a differencia.

Másrészt óriási különbség van aközött, hogy 1. milyen felfogással lép pályára egy csapat, és hogy 2. az ellenfél milyen játékra kényszeríti? A Barca mindig támadófelfogásban lép pályára, de tegnap az ellenfél jó játéka (és főleg a Barca önmagához képest való gyengesége) arra kényszerítette csapatunkat, hogy az első félidő első felében! többet kelljen koncentrálnunk a védekezésre...ebben a szezonban először.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Mikaos 2010.10.17. 12:01:53-kor.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7208
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2010.10.17. 11:56:36

szbalint88 írta:Ugye erre sokan azt mondják, hogy taktikus, én meg azt hogy beszari, már elnézést. Egyébként ez nyilván gyakran célravezető az eredményességet tekintve, de a nézők számára már kevésbé.
ez így van,de mivel a foci egy iparág,nem lehet csak a szórakoztatásból összeállítani egy csapatot. ha mou kiállt volna a bl döntőben 4 csatárral,még most is röhögnénk az eredményen. a nagy téttel bíró meccsek ritkán látványosak. inkább a biztonságról szoktak szólni,főként olasz és angol csapatoknál.
szbalint88
Jugador del Barça
Hozzászólások: 244
Csatlakozott: 2009.06.02. 14:03:45

2010.10.17. 11:50:23

zsuni írta:
nemteljesen értem értem, mi bizonyítja, hogy támadóbb focit tolnak... utóbbi 2 bajnokin rúgtak 10et, szép teljesítmény valóban, de ez csak azt bizonyítja, hogy kihasználják a helyzeteiket és eldöntik a meccset, mi meg még csiszolunk kicsit...
a gólok száma, és a helyzetek száma bizonyitja a támado focit. de persze amig toljátok a hülyeséget, hogy mekkora defenziv focit játszik a madrid, addig nem változik semmi. most rugtak egy valag gólt, de jójó, csak kihasználták a helyzeteket. mi akkor a támadó foci ha nem a 20 kapuralövés meg ennyi gól? vagy ha egy csapat nem passzolgat a félpályán félórát egy meccsen, akkor az már nem támadófoci?
Én csak magamból tudok kiindulni, de én nem azért tartom Mourinho-t defenzív, óvatos felfogású edzőnek, mert mindig így áll ki... kisebb csapatok ellen, otthon nyilván támadnak az ő csapatai is, ez evidens. Ami számomra kevésbé szimpatikus az az, hogy kiélezett meccseken ez a fajta aktivitás támadásban eltűnik... Ugye erre sokan azt mondják, hogy taktikus, én meg azt hogy beszari, már elnézést. Egyébként ez nyilván gyakran célravezető az eredményességet tekintve, de a nézők számára már kevésbé. Ez utóbbi főként akkor ütközik ki látványosan, amikor az ellenfél edzője is hasonló felfogású-lásd Benitez... a Chelsea-Liverpool párharcok azóta is "emlékezetesek" ilyen szempontból. Benitez van/volt még annyira pofátlan, hogy hasonlóan defenzíven játsszon Mou ellen, meg is lehet nézni az egymás elleni eredményeiket, meg a játék "élvezhetőségét" is.
Avatar
danomics
Barça C
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2010.08.18. 00:17:09

2010.10.17. 11:47:31

Azért van különbség támadó foci, és támadó foci között. Ti az összjátékra, a labda tartására, az ellenfél megbénítására játszotok. Általában egy védekező kp-val toljátok, mi meg vagy 2-vel, vagy 3-al. Mi inkább a védekezésre tesszük a hangsúlyt, Xabi Alonso mellet ott van Lass vagy Khedira, két kiváló szűrő, míg nálatok Busqets, Mascherano, vagy Keita (nem annyira jó szűrők, Touré az lenne, dehát nem kellet), de úgy néz ki hogy a mi rendszerünk idén hatékonyabb, mivel mi eddig 3 gólt kaptunk (azoknak is a java részét pontrúgásból) ti meg 6ot. Elől mi inkább az egyéni teljesítményekre építünk, míg ti a csapat játékra. És úgy tűnik hogy ebben is jobbak vagyunk idén, mivel mi 16-ot rúgtunk, míg ti 12-őt. Idén ott nálunk négyen igen is azért felelnek hogy jó legyen a támadó foci, pluszba ebben a védekező kp-aink is nagyban hozzá járulnak.
AC MILAN and REAL MADRID fan.
Avatar
barcamania88
Barça B
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2008.08.29. 19:17:50
Tartózkodási hely: sepsiszentgyörgy
Kapcsolat:

2010.10.17. 11:47:13

egyet értek veled,viszont abba soha senkivel nem fogok egyetérteni hogy valaha is haverkodjak madrid szurkoloval,vagy jóba legyek!ez szerintem lehetetlen...én még boca es river baratot nem lattam de sorolhatnám az összes komoly bajnokságot!elismerni elismerem hogy zidan korszakig tenyleg le a kalappal...sőt minden tiszteletem zidané...de hogy valaha is jopofizni...15 éve igy vagyok s igy is raknak le!minden csapat szurkolojat tisztelek,s tisztelni is fogok akarhonnan legyen,kiveve 1-et
ez szerintem ha barca szurkolo vagy ez alap
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2010.10.17. 11:41:56

Az a baj,hogy itt mindenki csípőből lehurrogja a madridot.Oké,hogy utálni kell őket,de nah ezeket az eredményeket nem lehet elvenni tőlük,kukacoskodásnak érzem és kötekedésnek,hogy csak azért is valamibe bele lehessen kötni, Mourinhoval megtanulnak védekezni,és még gólokat is lőnek,tény,hogy én is várom már egy nagyobb csapattal való találkozásukat,de én igenis tartok tőlük és komoly ellenfélként tartom őket számon.Én ma azt mondom egyébként a Barca legnagyobb ellenfele az edzője!
Kép
Avatar
barcamania88
Barça B
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2008.08.29. 19:17:50
Tartózkodási hely: sepsiszentgyörgy
Kapcsolat:

2010.10.17. 11:34:42

lényeg hogy megfogtuk valenciat...első félidő siralmas,alvó,lassu...aztan jött a buli!hála istennek madridnak se lesz konnyü valenciaval ugyh kedves denevérek szivesen varjuk a pont csippentéseket madridból
Avatar
zsírosdeszka
A Madridista
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2010.04.29. 12:52:02
Tartózkodási hely: Madrid, Santiago Bernabeu stadion

2010.10.17. 11:30:20

a gólok száma, és a helyzetek száma bizonyitja a támado focit. de persze amig toljátok a hülyeséget, hogy mekkora defenziv focit játszik a madrid, addig nem változik semmi. most rugtak egy valag gólt, de jójó, csak kihasználták a helyzeteket. mi akkor a támadó foci ha nem a 20 kapuralövés meg ennyi gól? vagy ha egy csapat nem passzolgat a félpályán félórát egy meccsen, akkor az már nem támadófoci?
Végre valaki jól látja!

A Barca tegnap az első félidőben akkor védekező focit játszott? :lol:
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7208
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2010.10.17. 11:21:19

socio66 írta:majd meglátjuk hogy ellenünk meg a Bl kieséses szakaszában milyen játékot játszotok,az lesz a mérvadó,nem ezek a meccsek.
persze akkor jön majd az 'épülő csapat vagyunk' szöveg,mint minden évben és még én leszek a hülye,hogy mást várok.
a csapat most is épülő,de azért elvenni az érdemet,mert kis csapat ellen játszik...ilyet nem lehet. tudtommal ti is ugyanebben a bajnokságban játszotok,ugyanolyan kis csapatok ellen,mégis ti támadó focit nyomtok,a real meg nem. és az állításomat kivételesen a gólok is alátámasztják. rengeteg helyzet és az utóbbi mérkőzéseken is gólok és gólok. a védekező felfogású csapat nem gólt rúg,hanem kivédekezi a meccset és nem kap gólt.
socio66

2010.10.17. 11:09:14

majd meglátjuk hogy ellenünk meg a Bl kieséses szakaszában milyen játékot játszotok,az lesz a mérvadó,nem ezek a meccsek.
persze akkor jön majd az 'épülő csapat vagyunk' szöveg,mint minden évben és még én leszek a hülye,hogy mást várok.
zsuni
Capitá del Barça
Hozzászólások: 606
Csatlakozott: 2009.02.08. 12:03:53
Tartózkodási hely: bp

2010.10.17. 10:22:36

nemteljesen értem értem, mi bizonyítja, hogy támadóbb focit tolnak... utóbbi 2 bajnokin rúgtak 10et, szép teljesítmény valóban, de ez csak azt bizonyítja, hogy kihasználják a helyzeteiket és eldöntik a meccset, mi meg még csiszolunk kicsit...
a gólok száma, és a helyzetek száma bizonyitja a támado focit. de persze amig toljátok a hülyeséget, hogy mekkora defenziv focit játszik a madrid, addig nem változik semmi. most rugtak egy valag gólt, de jójó, csak kihasználták a helyzeteket. mi akkor a támadó foci ha nem a 20 kapuralövés meg ennyi gól? vagy ha egy csapat nem passzolgat a félpályán félórát egy meccsen, akkor az már nem támadófoci?
Avatar
kennyke04
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2007.04.17. 14:04:52
Tartózkodási hely: DöBö

2010.10.17. 01:26:08

BlauGranaGroc írta:rm 16goals
CR/Benz/Higu/DiMa 1882mins 12goals: 156,8m/g
7assists

Barca 12goals
Messi/Villa/Bojan/Pedro 1653mins 5goals: 330,6m/g
5assists

nc
pláne mivel a játékidőkből az is lejön, hogy támadóbb felállásban/felfogásban játszik a madrid, mint mi(igaz Villa piroslapos is volt 1x)
nemteljesen értem értem, mi bizonyítja, hogy támadóbb focit tolnak... utóbbi 2 bajnokin rúgtak 10et, szép teljesítmény valóban, de ez csak azt bizonyítja, hogy kihasználják a helyzeteiket és eldöntik a meccset, mi meg még csiszolunk kicsit...
"A fociban az a lényeg,
hogy a labdát, ahhoz passzold, akin ugyanolyan színű mez van, mint rajtad.
Ja! És futni kell! A vízilabdában ezt már rég kitalálták: aki nem úszik - megfullad."
- Hofi Géza
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2010.10.17. 01:25:08

Szerintem ezek most pont a semmitmondó statisztikák típusba tartoznak.

Illetve hát annyit ennek a valós háttere, amennyit amúgy is tudunk: iszonyú mennyiségű ziccert hibázunk. Ettől függetlenül a miénknél támadóbb felfogás nem igen létezik, és több támadás meccsenként sem, több ziccer pláne nem. És hát a madridnak nincsenek is jobb eredményei amúgy belőlük.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
BlauGranaGroc
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2009.06.02. 18:37:07

2010.10.17. 00:56:14

rm 16goals
CR/Benz/Higu/DiMa 1882mins 12goals: 156,8m/g
7assists

Barca 12goals
Messi/Villa/Bojan/Pedro 1653mins 5goals: 330,6m/g
5assists

nc
pláne mivel a játékidőkből az is lejön, hogy támadóbb felállásban/felfogásban játszik a madrid, mint mi(igaz Villa piroslapos is volt 1x)
vv-puyi-rafa-pique-abidal-yaya-deco-messi-neymar-henry-samu
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7208
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2010.10.16. 22:36:26

Mikaos írta: szerkezetileg nem történt módosítás, mert
1. Masche ment vkp-nak, Busquets pedig Xavi helyére lépett
2. Pedro Villa helyére jött, csak a balszél helyett a jobbszélre
3. Az Abidal-Keita csere után Maxwell elfoglalta Keita bal középpályás posztját, Abidal lett a balhátvéd.

Annyiban van igazad, hogy Iniesta a meccs végén már nem a bal szélen volt, hanem középen. De ez mélységében nem jelentett lényegi változást.
szerk.: de ha nagyon bele akarom magyarázni, akkor úgyis felfoghatom, hogy Maxwell volt a balszélső, és Iniesta lett kp.
tiszta,köszi
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2010.10.16. 22:32:59

daffy írta:
Charlie írta:Xavi, ha egszésges akkor végig fent marad. Most inkább lecserélte Pep, mivel sérült volt és lehet még most is az valamennyire. Én sem értem mi baj volt a cserékkel.
C.
nem baj volt velük,csak meglepett h ennyire védekező csapat maradt fent a végére
szerkezetileg nem történt módosítás, mert
1. Masche ment vkp-nak, Busquets pedig Xavi helyére lépett
2. Pedro Villa helyére jött, csak a balszél helyett a jobbszélre
3. Az Abidal-Keita csere után Maxwell elfoglalta Keita bal középpályás posztját, Abidal lett a balhátvéd.

Annyiban van igazad, hogy Iniesta a meccs végén már nem a bal szélen volt, hanem középen. De ez mélységében nem jelentett lényegi változást.
szerk.: de ha nagyon bele akarom magyarázni, akkor úgyis felfoghatom, hogy Maxwell volt a balszélső, és Iniesta lett kp.
Avatar
danomics
Barça C
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2010.08.18. 00:17:09

2010.10.16. 22:32:13

Na ha minden jól megy akkor Higu rámcáfol. :D
AC MILAN and REAL MADRID fan.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7208
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2010.10.16. 22:26:43

Charlie írta:Xavi, ha egszésges akkor végig fent marad. Most inkább lecserélte Pep, mivel sérült volt és lehet még most is az valamennyire. Én sem értem mi baj volt a cserékkel.
C.
nem baj volt velük,csak meglepett h ennyire védekező csapat maradt fent a végére
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2010.10.16. 22:21:57

Charlie írta:Xavi, ha egszésges akkor végig fent marad. Most inkább lecserélte Pep, mivel sérült volt és lehet még most is az valamennyire. Én sem értem mi baj volt a cserékkel.
C.
Xavi egészséges volt, szvsz egyedül a látszat indokolta a cserét.
Az összeesküvés elméletem visszalapozható a bajnoki topicban asszem. :)

Na kiváncsi vagyok összejön-e a helycsere amit betippeltem.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Charlie
Öreg Harcos
Hozzászólások: 6901
Csatlakozott: 2004.10.08. 11:13:39
Tartózkodási hely: East Side

2010.10.16. 22:16:15

Xavi, ha egszésges akkor végig fent marad. Most inkább lecserélte Pep, mivel sérült volt és lehet még most is az valamennyire. Én sem értem mi baj volt a cserékkel.
C.
"A spanyol futball jelenlegi problémája az, hogy mindenki azt gondolja, hogy olyan játékosai vannak, mint a Barcának. A Barca játékosaiban olyan technikai tudás van, amely a világ egyetlen másik csapatában sincs. Ezért nem próbálkozhatsz úgy játszani, ahogy ők, ez lehetetlenség." - Fabio Capello
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8672
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2010.10.16. 22:14:32

daffy írta:
Fernando írta:Daffy mi nem álltunk szerintem vissza védekezni, vagyis nem önszántunkból. Ha védekeztünk akkor a Valencia presszionált. Nem volt túl jó meccs igazából. Gyenge teljesítményekből hegyet lehetne létrehozni.
én a keita-abidal,villa-pedro és a xavi-maszk cserére gondolok itt elsősorban. értem h kellett a frissítés,de egy valencia ellen mindössze 1 gólos előnyben(otthon) ilyen cseréket meghúzni egy barcelonától...mit mondjak,meglepett.
Xavi, Villa szerintem még nem 100-as. Mindkettő sérülés után volt. A cserepadon nagyon nem volt más. Thiago-t egy ilyen meccsen felelőtlenség lett volna bedobni. Szétrúgta volna egy Albelda vagy egy őrjöngő Aduriz. Keita-Abidal csere eredménye az volt, hogy Maxwell lett a középpályás. Elég sokat játszott már ott. Szerintem ez annyira nem meglepő. Villa-Pedro? Támadó helyére támadó. Ezen mi a meglepő? Ahogyan a Xavi-Masch csere is eléggé várható volt.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7208
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2010.10.16. 22:07:48

Fernando írta:Daffy mi nem álltunk szerintem vissza védekezni, vagyis nem önszántunkból. Ha védekeztünk akkor a Valencia presszionált. Nem volt túl jó meccs igazából. Gyenge teljesítményekből hegyet lehetne létrehozni.
én a keita-abidal,villa-pedro és a xavi-maszk cserére gondolok itt elsősorban. értem h kellett a frissítés,de egy valencia ellen mindössze 1 gólos előnyben(otthon) ilyen cseréket meghúzni egy barcelonától...mit mondjak,meglepett.
Leomessi14
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1715
Csatlakozott: 2009.03.04. 08:18:38

2010.10.16. 22:05:50

danomics írta: Hát a csatársorok eléggé nem jó formát hoznak, igazából vérbeli csatára se nekünk, se nektek nincs, villa inkább szélső, vagy inkább az előretolt ék, ami mögé kellene egy árnyékék. Higu meg nem annyira a technikás játékával rukkol elő, ő inkább olyan mint Torghelle: támad, kűzd, harcol, de nem mindíg gólerősen. Benzemának tavaly a beileszkedéssel volt problémája, nehezen alkalmazkodott a spanyolokhoz.Aponoval nagyon vigyáznunk kell, mert van akkora játékos mint C.Ronaldo, ha nem nagyobb
Errol beszeltem,amugy nekem se tetszik,hogy egyzerre 3 vedekezo kp van a palyan eleg sokszor,mondjuk csak a meccsek vegen,de akkor is. :shock: :lol:
Kép
Lui1698:Ibra ugy kovetkezmenyei!

2011 Nyar:Dani Alves az Inter játékosa! A milánói klub 15+4 köbméter homokot és Alexandre Pato e-mail címét adja a braziért cserébe.
2012:az angolok valamivel több, mint 6 liter málnaszörpöt fizetnek az argentínért
Avatar
danomics
Barça C
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2010.08.18. 00:17:09

2010.10.16. 22:05:26

daffy írta:veled vagyok tezsvír :D
villa szerintem vérbeli csatár,csak most nem túl jó
Villa inkább olyan játékos aki váratlanul tud helyzetbe kerülni, vagy mások hozzák helyzetbe, én azért nem tartom vérbeli csatárnak, mert a helyzetit nem annyira magának csinálja meg. Vérbeli éknek én Torrest, Ibrát, Drogbát, Eto'ot, Rooneyt tartom, ők a sebességüket, vagy a technikai képzettségüket alkalmazzák a gólhelyzetek megteremtéséhez, én Villát nem ilyenek tartom.

Real-Malaga

Aponoval nagyon vigyáznunk kell, mert van akkora játékos mint C.Ronaldo, ha nem nagyobb.
AC MILAN and REAL MADRID fan.
Válasz küldése