Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15446
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2011.01.09. 19:09:09

0-1.Cani.
Kár,hogy teljesen lényegtelen.
10 percet,és jön egy Cé gól.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2011.01.09. 19:08:26

hoppá, micsoda akció volt! :shock:

így tovább Yellow Submarine!
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.01.09. 18:48:54

daffy írta:
Tocy írta: Viszont a Villarrealnál a kezdőben is vannak jóval gyengébben mint az említettek, akik nálatok pótlékok. Akkor milyenek lehetnek az ő pótlékaik...
nem véletlen,hogy esélyük sincs a 2be kerülésre :wink:
Ezért fogjátok ma is simán behúzni a "rangadót" :wink:
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.01.09. 18:36:17

Tocy írta: Viszont a Villarrealnál a kezdőben is vannak jóval gyengébben mint az említettek, akik nálatok pótlékok. Akkor milyenek lehetnek az ő pótlékaik...
nem véletlen,hogy esélyük sincs a 2be kerülésre :wink:
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.01.09. 18:31:18

daffy írta:
Tocy írta: Ja csak Kaka helyett Özil, Higu helyett Benz játszik, nem nevezném akkora minőségi romlásnak...
ezek szerint nem láttál real meccseket. özil 60percig képes a pályán lenni utána-ahogy a szeme is mutatja-kipukkad. addig 1-1 jó megoldásra képes,de nagyrészt eltűnik a pályán. benzema nem tudom,hány jó meccset hozott le másfél év alatt,de sanszos,hogy 1 kezemen meg tudom számolni(hogy ez az ő hibája-e,arra ne térjünk ki).
a 2 hiányzó így messzemenően képes felülmúlni a mai kezdőket,de tény,a madrid könnyebben pótol. ez viszont nem a mi hibánk...
Viszont a Villarrealnál a kezdőben is vannak jóval gyengébben mint az említettek, akik nálatok pótlékok. Akkor milyenek lehetnek az ő pótlékaik...
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.01.09. 18:21:22

Tocy írta: Ja csak Kaka helyett Özil, Higu helyett Benz játszik, nem nevezném akkora minőségi romlásnak...
ezek szerint nem láttál real meccseket. özil 60percig képes a pályán lenni utána-ahogy a szeme is mutatja-kipukkad. addig 1-1 jó megoldásra képes,de nagyrészt eltűnik a pályán. benzema nem tudom,hány jó meccset hozott le másfél év alatt,de sanszos,hogy 1 kezemen meg tudom számolni(hogy ez az ő hibája-e,arra ne térjünk ki).
a 2 hiányzó így messzemenően képes felülmúlni a mai kezdőket,de tény,a madrid könnyebben pótol. ez viszont nem a mi hibánk...
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.01.09. 18:11:15

daffy írta:
Barcaádám írta:én is szurkolni fogok a Madrid-Villarreal meccsen csakhát szerencséje van a Realnak mert valószínűleg két kulcsember(Senna, Nilmar) hiányozni fog a Villarrealból , ez a tény pedig jelentősen megtépázza reményeinket.. :?
real kezdőben nincs kaka,higuain,pepe...a másik oldalon nilmar. ha minden sérült játszana,még egyértelműbbek lennének az esélyek
Ja csak Kaka helyett Özil, Higu helyett Benz játszik, nem nevezném akkora minőségi romlásnak...
messibingyo
Jugador del Barça
Hozzászólások: 223
Csatlakozott: 2010.11.16. 11:56:48

2011.01.09. 18:02:26

Szerintem a real siman veri a viarrealt szerencsesebbek is szoktak lenni
bingyo
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2011.01.09. 17:57:51

zsuni írta:
én is szurkolni fogok a Madrid-Villarreal meccsen csakhát szerencséje van a Realnak mert valószínűleg két kulcsember(Senna, Nilmar) hiányozni fog a Villarrealból , ez a tény pedig jelentősen megtépázza reményeinket..
a Madridból is hiányzik 2 kezdő. erröl ennyit
Jó, de azért a Madridban van ott egy másik klasszis játékos aki tudja pótolni, a Villarealban meg nem nagyon, erröl ennyit. :D

Realban amúgy is van 4-5 veszélyes ember az ellenfélre, a villarealban meg kb 2 abból a 2ből is 1 sérült...
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.01.09. 17:51:15

Barcaádám írta:én is szurkolni fogok a Madrid-Villarreal meccsen csakhát szerencséje van a Realnak mert valószínűleg két kulcsember(Senna, Nilmar) hiányozni fog a Villarrealból , ez a tény pedig jelentősen megtépázza reményeinket.. :?
real kezdőben nincs kaka,higuain,pepe...a másik oldalon nilmar. ha minden sérült játszana,még egyértelműbbek lennének az esélyek
zsuni
Capitá del Barça
Hozzászólások: 606
Csatlakozott: 2009.02.08. 12:03:53
Tartózkodási hely: bp

2011.01.09. 17:46:00

én is szurkolni fogok a Madrid-Villarreal meccsen csakhát szerencséje van a Realnak mert valószínűleg két kulcsember(Senna, Nilmar) hiányozni fog a Villarrealból , ez a tény pedig jelentősen megtépázza reményeinket..
a Madridból is hiányzik 2 kezdő. erröl ennyit
Avatar
Barcaádám
Capitá del Barça
Hozzászólások: 811
Csatlakozott: 2009.04.05. 18:43:08
Tartózkodási hely: Békés

2011.01.09. 17:40:56

én is szurkolni fogok a Madrid-Villarreal meccsen csakhát szerencséje van a Realnak mert valószínűleg két kulcsember(Senna, Nilmar) hiányozni fog a Villarrealból , ez a tény pedig jelentősen megtépázza reményeinket.. :?
Kép

"A helyzet az, hogy jelenleg a Barça maga a futball, és ahhoz, hogy legyőzd a Barçát, a futballt kell kiirtanod."
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2011.01.09. 17:39:24

csababarca írta: Ne tedd,csak csalódni fogsz. Hazai pályán nem fog kikapni,vagy döntetlent játszani a madrid a Villareallal. Ott csak nekünk van esélyünk pontokat rabolni.
Én se hiszem, h a Madrid pontot fog vesziteni. Sajnos igaz amit irtál, csak a Barcelona az a csapat amely pontokat vehet el a Realtól. Azért én is megnézem a meccset :P , de van egy olyan érzésem, h fél óra sem kell és máris a hazaiaknál lesz az előny.
:wink:
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19577
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.01.09. 17:39:20

Nem kötekedés, de az 1:0 is győzelem!Lényeg, hogy mi vagyunk előrébb, 2 ponttal vagy 22-vel teljesen mindegy!Szervezetten jól leszűkítve a terülteket labdaszerzésből jól kontráznak!Ez lesz ma is, s nyernek 1:0ra vagy 2:1re
Kép
Kép
Kép
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.01.09. 17:36:16

Barcaman14 írta:Nem hinném, hogy az utolsó esély arra, hogy a Real veszitsen valaki ellen.
Mennek még a Bilbaohoz és az Atleticohoz is degenbe. És bármikor benne lehet egy meglepetsészerű ponthullajtás, ahogy persze nekünk is.
Biízom benne hogy ma a Villarreal egy x-re legalább jó lesz. Idén biztató a szereplésük, bár most Nilmar ugye sérült, de Cazorla és Rossi megkavarhatja a Realt. Mindenesetre jó meccs várható és szerintem én is belenézek.

Egyébként érdekes hogy Perez eddig két kézzel szórta a pénz, most meg amikor Mounak szüksége lenne egy ékre garasoskodik. Ők tudják! :)
Szerintem sima Real-győzelem, ők 1xerűen képtelenek pontokat veszteni...lesz egy CR-szabi vagy akármi és behúzzák. Mi meg 5-tel nyerjük a rangadókat és 2 pontnyira vannak tőlünk...vicc.
Avatar
kennyke04
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2007.04.17. 14:04:52
Tartózkodási hely: DöBö

2011.01.09. 17:32:11

Fecooo írta:tudtommal Wenger olyasmit javasolt, h a 0-0-ért ne járjon pont, így mindenképpen gólt kellene szereznie a csapatoknak...
sőt azt is, hogy 3-4rúgott góltól +1 pont. Csak igazságosabb lenne, amikor végig verjük a csapatok 40% ennyi góllal... és ugyan annyit ér, mint egy 1:0, plussz nekünk is érdekünk lenne teszem azt 3:0 után is még focizni. Dehát, ismétcsak ott tartunk, hogy a foci a defenzív irányba halad (prototípusa volt ennek a 2004es EB-n a görög győzelem) így nem hiszem, hogy ezt az ajánlást meggondolnák a fejesek(és nem utolsó szempont a csalás lehetősége, mert eléggé manipulálható lenne, ha 3:0 és van hátra 5 perc, kacsintanak egyet, hogy ha nektek már mindegy h 3 v 4 és még kaptok egy kis sütit is meccs után... és itt most nem az egész meccs megvételén van a hangsúly, hanem az esetleges bónusz ponttal lehet kicsit taktikázni) bonyolult ügy, de talán gyökereknél is kéne a problémát keresni, amikor is a kis kölkökkel üvöltöző edzők nem letolnák amikor nem jön be valami csel, hanem biztatnák, hogy jól van majd következő összejön.

hogy ne legyen túl off szagú én is talán utoljára reménykedem madridi pontvesztésben, csak kb az fog sztem történni, hogy lesz egy eladott/szerzett labda középen és megkapja CR v DM és szétfutják a védelmet, mert abban biztos vagyok, hogy a Villarreal fentebb fog védekezni ellenük, mint bármelyik másik csapat és a labdát is megpróbálják tartogatni ők is.
"A fociban az a lényeg,
hogy a labdát, ahhoz passzold, akin ugyanolyan színű mez van, mint rajtad.
Ja! És futni kell! A vízilabdában ezt már rég kitalálták: aki nem úszik - megfullad."
- Hofi Géza
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.01.09. 17:27:56

Nem hinném, hogy az utolsó esély arra, hogy a Real veszitsen valaki ellen.
Mennek még a Bilbaohoz és az Atleticohoz is degenbe. És bármikor benne lehet egy meglepetsészerű ponthullajtás, ahogy persze nekünk is.
Biízom benne hogy ma a Villarreal egy x-re legalább jó lesz. Idén biztató a szereplésük, bár most Nilmar ugye sérült, de Cazorla és Rossi megkavarhatja a Realt. Mindenesetre jó meccs várható és szerintem én is belenézek.

Egyébként érdekes hogy Perez eddig két kézzel szórta a pénz, most meg amikor Mounak szüksége lenne egy ékre garasoskodik. Ők tudják! :)
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
torrentkiller
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2008.01.16. 19:52:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg/BP.

2011.01.09. 17:14:01

S.Agüero írta: Ez szvsz a pénz miatt van. Régebben azért nem a pénzről szólt a foci, most meg viszont nagy részben igen.
Real is annyiért vett játékosokat 2 éve amennyiért akart kb.
Valenciának nincsen annyi pénze, hogy világklasszisokat vegyen, nem úgy mint a Realnak vagy a Barcának.
Barcának azért még annyiból jó, hogy nagyon jó az utánpótlás, így a La Masían nevelik ki a klasszis játékosokat.
:?
Azért a madridnak sem rossz az utánpótlása, csak hát sok esélyt nem kapnak a felnőtt csapatnál, ezért inkább eligazolnak egy teszem azt Malaga szintű csapatba. Ezért nem hallani róluk annyit.
De hát ez megint egy más dolog.
Kép
"Barcelona Svájcból hozatott nagyon drága gyógyszereket, hogy leküzdje a növekedésihormon-hiányosságát, és ezt meg akarják hálálni. Messinek a szíve diktálta, hogy melyik csapatot válassza. Megráztam a kezét, és gratuláltam, megmutatta, hogy vannak még olyan labdarúgók, akiknél az emberi értékek elsődlegesek"- Ernesto Bronzetti
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15446
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2011.01.09. 17:12:37

Andris írta:Az utolsó esély, hogy a teljes mezőnyből valaki hazavágja a madridot rajtunk kívül, és amúgy lehet hogy a legnagyobb esély is. Borzalom formában vannak mostmár 4-5 meccs óta, Villareal meg egy jó kis offenzív csapat.

Csak leülök ma szurkolni megint. :P

Ne tedd,csak csalódni fogsz. Hazai pályán nem fog kikapni,vagy döntetlent játszani a madrid a Villareallal. Ott csak nekünk van esélyünk pontokat rabolni.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2011.01.09. 16:59:00

Az utolsó esély, hogy a teljes mezőnyből valaki hazavágja a madridot rajtunk kívül, és amúgy lehet hogy a legnagyobb esély is. Borzalom formában vannak mostmár 4-5 meccs óta, Villareal meg egy jó kis offenzív csapat.

Csak leülök ma szurkolni megint. :P
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2011.01.09. 15:10:28

daffy írta:hol van az az idő,mikor a valencia behúzta a bajnokságot? nem volt oly rég,mégsem ismétlődhet meg. hogy ennek mi az oka,arról egyedi véleményem van,de nem tárom mindenki elé inkább
Ez szvsz a pénz miatt van. Régebben azért nem a pénzről szólt a foci, most meg viszont nagy részben igen.
Real is annyiért vett játékosokat 2 éve amennyiért akart kb.
Valenciának nincsen annyi pénze, hogy világklasszisokat vegyen, nem úgy mint a Realnak vagy a Barcának.
Barcának azért még annyiból jó, hogy nagyon jó az utánpótlás, így a La Masían nevelik ki a klasszis játékosokat.
:?

Szerk: Fecooo az sem lenne rossz ötlet... :roll: :)
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2011.01.09. 15:05:23

tudtommal Wenger olyasmit javasolt, h a 0-0-ért ne járjon pont, így mindenképpen gólt kellene szereznie a csapatoknak...
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2011.01.09. 15:01:45

Nilmar sérült...Rémlik már valami. Az nagy csapás a Villarrealnak, de azért még reménykedni lehet. Sajnos nézni nem tudom a meccset, csakúgy mint a Barca meccseket(Viv' la bentlakás), de azért kíváncsian fogom követni az eredmény alakulását.
A Fifa egy szégyen
zsuni
Capitá del Barça
Hozzászólások: 606
Csatlakozott: 2009.02.08. 12:03:53
Tartózkodási hely: bp

2011.01.09. 14:59:34

Az ötlet csattanója az volt a számomra, hogy miután ezen gondolkodtam és mindentől függetlenül, magamtól erre a megoldásra jutottam, nemsokára olvastam, hogy Wenger 2-3 éve ugyanezt javasolta egyik nyilatkozatában. Tehát ez, hogy egy ilyen nagy futball szaktekintély, mint Arséne is erre jutott jelzi, hogy van valami ebben a gondolatmenetben.
ez szerintem az egyik legnagyobb baromság, ami a foci világában felmerült. akkor az legyen a bajnok, aki levante-kat 17-0 ra ki tud ütni? kimegy a real, mindenki szétaláz, a nagyobb csapatoktol meg kikap és juhu bajnokok. ez hülyeség. a mostani rendszer tökéletes. egymás elleni eredmény a visszavágók után, és kész
ja és Wenger a szememben nem igazán sorolható a nagy szakemberek közé.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára zsuni 2011.01.09. 15:02:16-kor.
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2011.01.09. 14:57:36

Alberto10 írta: Az ötlet csattanója az volt a számomra, hogy miután ezen gondolkodtam és mindentől függetlenül, magamtól erre a megoldásra jutottam, nemsokára olvastam, hogy Wenger 2-3 éve ugyanezt javasolta egyik nyilatkozatában. Tehát ez, hogy egy ilyen nagy futball szaktekintély, mint Arséne is erre jutott jelzi, hogy van valami ebben a gondolatmenetben.
Ez mondjuk nem meglepő, ha az én csapatom játszaná a legszebb focit a bajnokságban (és a második legszebbet a világon hellyel-közzel) úgy, hogy 5 éve nem nyertünk semmit vele, én is ezt javasolnám :twisted: :twisted: :twisted:
Válasz küldése