Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2010.09.26. 12:13:04

Ééén csak azt nem tudom honnan és miből szűritek le h jó a Real védekezése eddigi ellenfeleik nem azok a megagiga gólszóró csapatok voltak szal majd az első komolyabb ellenfél ellen meglátjuk mennyire is jó ez a csúcs védelem:)
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2010.09.26. 11:52:07

Tocy írta: Ha egy megpattanó Ronaldo-szabadrúgással nyernek a 93. percben 1-0-ra akk is nyernek...nem szabad ennyire leírni őket.
Sztem a Barcát se annyira h 0-t lő :D
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2010.09.26. 11:46:45

sjd írta:Egy kis matekfeladat: ha a tavaly 100 fölött szóró Real 180 perc alatt (ebből 30 perc emberelőny) lőtt 0-t a Barcának, akkor Mourinho Madridja hányat fog lőni nov. 28-án?
Ha egy megpattanó Ronaldo-szabadrúgással nyernek a 93. percben 1-0-ra akk is nyernek...nem szabad ennyire leírni őket. Persze, gyengén játszanak, és kevés gólt lőnek. De mégis összeszedettebb, szervezettebb csapat, mint a tavalyi. És egy Clásicón minden megtörténhet.
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3700
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2010.09.26. 11:39:39

lluisllach89 írta:És nekünk sokkal rosszabb a helyzetkihasználásunk mint nektek, meg kell nézni a tegnapi meccset.
Igen, való igaz, hogy ez a legnagyobb 'gyengesége' a csapatnak most, de azért ők sem panaszkodhatnak. Igaz, hogy tegnap pl a 25 lövésükből nem sok volt tiszta ziccer, de újabban Reáléknak sem megy a góllövés, pedig lenne miből.
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2010.09.26. 11:33:37

The Deadman/Real fan írta:hihetetlen az a gólínség ami nálunk folyik , az utóbbi években a támadószekció rendbe volt és a védelem volt tré , most ennek az ellenkezője igaz , nagyon hiányzik az hogy valaki irányítsa a támadó részleget , Canales nem hiszem hogy alkalmas lenne rá , túl fiatal és tapasztalatlan ahhoz hogy ezt a csapatot ő vigye a hátán , én Xabi Alonsot próbálnám ki ebben a szerepkörben és akkor Lass és Khedira védekezne mögötte
Érdemben nem változtat sokat.

Javulóban van a játékotok, de nekem valahogy túl erőltetett, stílus nélküli a játékotok, ami így is lehet eredményes.

Hiába van 20+ lövéstek, nekünk kevesebb( bár tegnap nekünk is ennyi volt)
mi több és nagyobb helyzetet dolgozunk ki. Becsülendő bennetek, hogy többször próbálkoztok messziről.

Viszont nem tudjátok úgy járatni a labdát és annyi és olyan helyzeteket kialakítani mint mi. És nekünk sokkal rosszabb a helyzetkihasználásunk mint nektek, meg kell nézni a tegnapi meccset. Ez az ami-kicsit furcsán hangzik- de megnyugtat.
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2010.09.26. 11:27:25

Egy kis matekfeladat: ha a tavaly 100 fölött szóró Real 180 perc alatt (ebből 30 perc emberelőny) lőtt 0-t a Barcának, akkor Mourinho Madridja hányat fog lőni nov. 28-án?
The Deadman/Real fan
Barça B
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2009.05.07. 19:49:53

2010.09.26. 11:23:33

hihetetlen az a gólínség ami nálunk folyik , az utóbbi években a támadószekció rendbe volt és a védelem volt tré , most ennek az ellenkezője igaz , nagyon hiányzik az hogy valaki irányítsa a támadó részleget , Canales nem hiszem hogy alkalmas lenne rá , túl fiatal és tapasztalatlan ahhoz hogy ezt a csapatot ő vigye a hátán , én Xabi Alonsot próbálnám ki ebben a szerepkörben és akkor Lass és Khedira védekezne mögötte
"Én vagyok az ideális edző, mivel nem félek semmitől. Ugyanakkor én edző vagyok, nem pedig Harry Potter. Ő varázsló volt, a valóságban azonban nincs mágia. Nem hiszek benne. A mágia fikció, és én a futballban élek, ami valóság.
Mourinho
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2010.09.26. 10:48:44

Andris írta:Természetesen Mourinho valószínűleg rá fog kontrázni a mai piroslapunkra, ettől függetlenül egyrészt a lehető leginkább jogos, kifejezetten tökéletes döntés, másrészt pedig sajnos kezd úgy tűnni, hadjárat indul idén a játékosaink ellen. 3. meccs már amint úgy ugranak oda minden játékosunkra ahogy nem szégyellnek. Undorító


Jobban tennénk, ha a madridista.hu fórumával foglalkoznánk, egyrészt mert ez az egyezség van érvényben,
másrészt pedig mert most legalább hallgathatnátok a személyes véleményemre, miszerint nem érdemes ott elolvasni egy sort se.
Mármint ha nem foglalkoznánk a sötét oldallal, nem? :D

Amúgy nem is hiszem hogy rosszul döntött volna a pirossal. Mármint máshol lehet hogy ez nem piros, sőőt, tuti sárga, de undorító belépő volt, nem is az első, nem is az utolsó. Pedrot rögtön az elején hátulról, Piqué letarolása csak sárga, Gurpegi vs Bojan.

Így kellett megfékezni a meccset, mondom hogy jogos volt úgy, hogy lehet hogy atompechesen leXelhettünk volna a mészárosokkal ha 11en vannak.

De várom a katalán derbit :roll:
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2010.09.26. 00:36:43

Jaj de szép forduló volt ez! A többi meccs már nem is érdekel, bár az Atléticót még megnézném.
Attól függetlenül, hogy most becsúszott a Reálnak is egy döntetlen ugyan úgy ott lesznek végi és hozni fogják az 1-0; 2-1-es meccseket továbbra is, erre Mourinho a biztosíték és nem a reálosokat akarom cukkolni ezzel.

Nagyon örülök hogy a Valencia eddig szépen jön remélem még sokáig nem fognak leülni, bár szerintem már szezon közepe előtt be fog ez következni. Egy idő után mutatkozni fog a neves játékosok hiánya, most még az eltökéltség és a küzdőszellem viszi őket remélem még sokáig.
Jaj de szép lenne ha a Valencia és az Atlético összeszednék magukat végre és oda tudnák tenni magukat huzamosabb ideig mind a bajnokságban mind Európában. Nagyon jót tenne a ligának.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
menczel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1612
Csatlakozott: 2006.04.11. 14:16:25

2010.09.26. 00:14:06

Charlie írta:Komoly erőfeszítés kell ahhoz, hogy valaki szétverjen egy olyan támadósort akik előző idényben meccsenként 3 gólt rúgtak. Mourinho eddig jól csinálja, lesz még jobb is...talán.
C.
Ez ült :twisted:
Avatar
Charlie
Öreg Harcos
Hozzászólások: 6901
Csatlakozott: 2004.10.08. 11:13:39
Tartózkodási hely: East Side

2010.09.26. 00:12:51

Komoly erőfeszítés kell ahhoz, hogy valaki szétverjen egy olyan támadósort akik előző idényben meccsenként 3 gólt rúgtak. Mourinho eddig jól csinálja, lesz még jobb is...talán.
C.
"A spanyol futball jelenlegi problémája az, hogy mindenki azt gondolja, hogy olyan játékosai vannak, mint a Barcának. A Barca játékosaiban olyan technikai tudás van, amely a világ egyetlen másik csapatában sincs. Ezért nem próbálkozhatsz úgy játszani, ahogy ők, ez lehetetlenség." - Fabio Capello
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2010.09.26. 00:10:30

:lol:

Hallom Higu ma is kihagyott egy ziccert a 94.-ben.
Plusz ahogy "odaát" olvasom eléggé ki van a nép Krisztiánra meg az argentín gyerekre.
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2010.09.26. 00:05:50

"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2010.09.25. 22:55:56

Természetesen Mourinho valószínűleg rá fog kontrázni a mai piroslapunkra, ettől függetlenül egyrészt a lehető leginkább jogos, kifejezetten tökéletes döntés, másrészt pedig sajnos kezd úgy tűnni, hadjárat indul idén a játékosaink ellen. 3. meccs már amint úgy ugranak oda minden játékosunkra ahogy nem szégyellnek. Undorító


Jobban tennénk, ha a madridista.hu fórumával foglalkoznánk, egyrészt mert ez az egyezség van érvényben,
másrészt pedig mert most legalább hallgathatnátok a személyes véleményemre, miszerint nem érdemes ott elolvasni egy sort se.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2010.09.25. 22:21:55

daffy írta:
socio66 írta:nah.
olvasva a madridi szurkolók véleményét odaát,ennyi kellett ahhoz hogy Mou is meg legyen találva,most már az ő taktikája is rossz,a cseréi gyengék,stb.
és még október sincs.
ahhoz képest hogy nyáron látatlanban mindenki bizalma határtalan volt felé,elég hamar jönnek az elégedetlenkedő hangok.
érdekes.
két bajom van mou-val: higuain és ronaldo. benzema és leon sokkal jobb volt,nem értem miért kell játszatni a lúzereket. jó,megpróbálta h hátha önbizalmuk lesz,ha így is játszanak. nem lett,most ideje padozniuk. ne a pályán hisztizzék ki magukat. önző játékos nem való a realba,pedig most van pár.
Most Benzema kifejezetten dinamikus volt, meg is lepődtem.
Én Khedirát nem tudom hova tenni, ez most mi?

Higut csak a vége miatt dícsérem én, ott egyből elbelsőzhette volna, mondjuk ha megijedt volna, vagy a hév elkapta volna akkor tuti gól. Csak hát paradox módon túl bátor volt hozzá hogy hős legyen.

Leon pörgött, bár az első pár megmozdulása iszonyat gyenge volt, utána volt két jó beadása, nah meg a nagy passz.
A lényeg, egy Ronaldo túl nagy név a padozáshoz attól függetlenül hogy megérdemelné-e, Benzemának van esélye a következő meccseken a kezdőbe kerülni.
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7207
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2010.09.25. 22:05:17

socio66 írta:nah.
olvasva a madridi szurkolók véleményét odaát,ennyi kellett ahhoz hogy Mou is meg legyen találva,most már az ő taktikája is rossz,a cseréi gyengék,stb.
és még október sincs.
ahhoz képest hogy nyáron látatlanban mindenki bizalma határtalan volt felé,elég hamar jönnek az elégedetlenkedő hangok.
érdekes.
két bajom van mou-val: higuain és ronaldo. benzema és leon sokkal jobb volt,nem értem miért kell játszatni a lúzereket. jó,megpróbálta h hátha önbizalmuk lesz,ha így is játszanak. nem lett,most ideje padozniuk. ne a pályán hisztizzék ki magukat. önző játékos nem való a realba,pedig most van pár.
Avatar
P.U.Y.O.L.
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2814
Csatlakozott: 2010.01.22. 10:47:15
Tartózkodási hely: Irgumburg

2010.09.25. 22:02:43

socio66 írta:nah.
olvasva a madridi szurkolók véleményét odaát,ennyi kellett ahhoz hogy Mou is meg legyen találva,most már az ő taktikája is rossz,a cseréi gyengék,stb.
és még október sincs.
ahhoz képest hogy nyáron látatlanban mindenki bizalma határtalan volt felé,elég hamar jönnek az elégedetlenkedő hangok.
érdekes.
Mire számítottak? Szép játékra? Várható volt a 0-0 és az 1-0...
(Mourinho kedvenc eredményei és nagyon ragaszkodik hozzájuk!)
socio66

2010.09.25. 22:01:29

nah.
olvasva a madridi szurkolók véleményét odaát,ennyi kellett ahhoz hogy Mou is meg legyen találva,most már az ő taktikája is rossz,a cseréi gyengék,stb.
és még október sincs.
ahhoz képest hogy nyáron látatlanban mindenki bizalma határtalan volt felé,elég hamar jönnek az elégedetlenkedő hangok.
érdekes.
Manheim István
Barça B
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2007.09.16. 18:37:30
Tartózkodási hely: Budapest

2010.09.25. 21:59:58

nagyon gyenge volt a Real..és a bíró még segítette is őket kétes helyzeteknél..Levante ennyit tud..többet nem lehet többet várni tőlk talán a beképzelt C-vel vannak a gondok...MORIN. rosszul i cserélt di.M-át levinni nagy marhaság volt!!..
Most arjtunk a sor .Bszk-földön ez se lesz sétagalopp
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7207
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2010.09.25. 21:59:25

én tartom magam egy olyan fogadásomhoz,hogy amíg higany ilyen játékkal kezdő,én nem nézek real meccset.egy ideje tart. jó nagy pénisz a srác,ahogy az egész csapat az lehetett a hsz-eket olvasva. idén még nem sok real meccset láttam az elejétől a végéig. mindig felbuzog bennem az olasz vérem és "majd én megmutatom nektek..." felkiáltással leülök xbox-ozni. és jobban szórakozom. :roll:
a real egy iparág,de sajnos nem a szórakoztatóiparban. :?
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2010.09.25. 21:59:04

Sajna nem láttam a meccset, de így is jó érzés volt látni h a liga leggyengébb csapat ellen nem ment semmire a Real. Mou majd szokásához híven próbálja az embereket a maga oldalára fordítani azzal h próbál másokat besározni. Egyszerű antikampány, az ostobábbak ellen hasznos. Továbbra is őszintén remélem h nagyot bukik MOuval a Real. Az Internél és a cselzinél olyan játékosai voltak, akiket könnyű volt fegyelmezni. A Realnál viszont más a helyzet.
A Fifa egy szégyen
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2010.09.25. 21:54:30

ez tényleg megfizethettlen..látni Mourinho fejét egy-egy botlás után :lol: :lol: :lol: 0-0, szemet kápráztatót nyújtott megint a Madrid.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2010.09.25. 21:54:13

No végre,egy izmos 0-0 :lol: az 1-0 mellett a legMÚÚsabb eredmény :lol:

Amúgy ritka az ilyen,amikor nem makkolnak be egy gólt a végén,végre ilyen is volt 8)
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Tdavid
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1334
Csatlakozott: 2009.05.09. 13:26:14
Tartózkodási hely: Itt is, ott is.

2010.09.25. 21:53:44

Várom már Mourinho-tól a "biztosabarcalefizetteabírókat" nyilatkozatot! :D :D
Kép
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3471
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2010.09.25. 21:53:24

Meglep az eredmény, szinte biztosra vettem a madridi sikert, sőt még gólzáporra is felvoltam készülve, de így sem panaszkodok. :D Most pedig előzzük meg a blancókat skacok!
Válasz küldése