Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2014.10.23. 22:32:07

Egy kis CR vs Messi, hogy most akkor kinek mi a posztja.
https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/ ... 725617a0ac
Csak mert imádom, hogy CR fényezve van, hogy szélsőként mennyi gólt lő, Messi meg mekkora csicska középcsatár...
Avatar
mahitoo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1193
Csatlakozott: 2009.11.05. 17:38:37
Tartózkodási hely: Veszprém-Budapest

2014.10.23. 22:20:52

GonzalezRaul írta:Nem oszt, nem szoroz, hogy játszik-e vagy sem. Nem azon múlik, nem lesz tényező. Kicsit túl van misztifikálva a gyerek. Egyébként meglepően sima hazai győzelem lesz. ;-)
Még jó, hogy te nem generálod a vitát. :D
"De a csaj adta meg a telefonszámát!!! Ez olyan, mintha elmennél vadászni, a szarvas kijön az erdőből, elveszi a puskádat, fejbelövi magát és bemászik a csomagtartódba. Persze hogy hazaviszed és megeszed!" :D
Avatar
GonzalezRaul
Barça B
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2014.04.16. 22:32:17
Tartózkodási hely: Dabas, Santiago Bernabeu

2014.10.23. 22:13:25

Nem oszt, nem szoroz, hogy játszik-e vagy sem. Nem azon múlik, nem lesz tényező. Kicsit túl van misztifikálva a gyerek. Egyébként meglepően sima hazai győzelem lesz. ;-)
Kép
StickyFingaz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 808
Csatlakozott: 2012.07.12. 20:38:58

2014.10.23. 22:07:16

A sport szerint is játszhat.

http://www.sport.es/es/noticias/clasico ... id-3627557" target="_blank
Avatar
JanPieterzoon
Jugador del Barça
Hozzászólások: 167
Csatlakozott: 2009.02.01. 00:01:49

2014.10.23. 21:58:26

Közben frissítettem a hozzászólásomat, nézd meg a végét :)

A hivatalos álláspont szerint játszhat!
http://sportgeza.hu/futball/2014/10/22/suarez_clasico/" target="_blank

Bocsánat, ha a frászt hoztam rád ;)
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2014.10.23. 21:57:22

Ne aggódjatok, játszhat.

http://translate.google.hu/translate?hl ... 26642.html" target="_blank
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.10.23. 21:54:29

JanPieterzoon írta:"A nemzetközi Sportdöntőbíróság (CAS) csütörtökön délután nyilvánosságra került döntésében helyben hagyta Luis Suárez október 26-áig érvényes eltiltását, de mégis könnyített helyzetén, ahogy a Barcelona kívánta."
Hát beszarok, ha ez tényleg így van, mi meg hetek óta erre várunk, hogy majd a klasszikuson végre visszatérhet.. :lol:

MessiNeymarSuarez, te a Suárez topicban írtad tegnap, hogy holnap után lejár az eltiltás, azt hol olvastad? Remélem neked van igazad.. :D

szerk.: Huh, hát most kaptam egy mini szívrohamot.. :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára palesz77 2014.10.23. 22:00:48-kor.
Avatar
JanPieterzoon
Jugador del Barça
Hozzászólások: 167
Csatlakozott: 2009.02.01. 00:01:49

2014.10.23. 21:47:37

bence-barca írta:Madridi média, most elővett valami olyan ügyet, h elv Suárez nem léphet pályára szombaton, csak vasárnap játszhatna....
Ezzel kapcsolatban most mi a hivatalos? Játszhat vagy nem? Csak mert most utánakerestem, és a korábbi cikkek is azt írták, hogy október 26-ig tart az eltiltás, az pedig vasárnap...

Ilyesmiket találtam:

"A Primera División 2014/2015-ös idénye a jövő hét végén rajtol, Suárez először október 26-án léphet pályára új csapatában."

"A nemzetközi Sportdöntőbíróság (CAS) csütörtökön délután nyilvánosságra került döntésében helyben hagyta Luis Suárez október 26-áig érvényes eltiltását, de mégis könnyített helyzetén, ahogy a Barcelona kívánta."

"A nemzetközi Sportdöntőbíróság (CAS) ahogy ígérte, csütörtökön meghozta döntését Suárez ügyében, akit harapásért október 26-áig minden labdarúgással kapcsolatos tevékenységtől eltiltott a Nemzetközi Labdarúgó Szövetség (FIFA)."

Szerk.: meg is találtam gyors a választ, úgyhogy már lényegtelen :)
http://sportgeza.hu/futball/2014/10/22/suarez_clasico/" target="_blank
Mindenesetre érdekes, hogy korábban szinte mindenhol október 26-ot írtak #-o Még a FIFA 15 játékból is október 26-ig van kitiltva :D
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára JanPieterzoon 2014.10.23. 21:55:14-kor.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2014.10.23. 21:14:33

Leon írta:
Fuentealbilla írta:
Leon írta:Egyébként :
-Messi adócsalás...

A játék engedélyezve van Alvesnek,Oldalrobinak és Pedronak valamint a Mascheranonak de csak is szigorúan ha kh-t játszik.
Ilyen gyenge humorod van vagy ez tényleg mind komoly Leon? :)
Gyenge vagyok mint az algopirin és még a Barcának is drukkolok! :oops: Egyébként én soha nem viccelek! [-X
Szerintem jó volt, jogos érvelések :mrgreen:
De akkor is viscaelbarca kolléga múltkori hozzászólása visz mindent, az kegyetlen :mrgreen: :mrgreen: =D> =D>
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2014.10.23. 20:28:12

http://somiserem.blog.nepsport.hu/archi ... a_a_Realt/" target="_blank

Harmadik rész, kicsit közelebbi. Holnap még lesz egy, kitaláljátok, melyik? :mrgreen: Aztán remélem jövőre a most szombati meccs is beáll ebbe a sorba...
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2590
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.10.23. 17:45:38

Fuentealbilla írta:
Leon írta:Egyébként :
-Messi adócsalás...

A játék engedélyezve van Alvesnek,Oldalrobinak és Pedronak valamint a Mascheranonak de csak is szigorúan ha kh-t játszik.
Ilyen gyenge humorod van vagy ez tényleg mind komoly Leon? :)
Gyenge vagyok mint az algopirin és még a Barcának is drukkolok! :oops: Egyébként én soha nem viccelek! [-X
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7419
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.10.23. 17:34:23

Bob_Marley írta:
visca el barca írta:
idén nibcs olyan h szélső. neymar meg pedro/munir is bentebb játszik. iniesta azon a poszton meghal.
Ezért írtam idézőjelben, meg ő alapból beljebb van mindig. Szerintem egyáltalán nem halna meg. Tökéletesen feküdne neki, hogy kicsit előrébb és beljebb a védőfal előtt illetve visszajátszva a középpályára tudjon létszámfölényt és labdabiztos játékot hozni.
Neymar sokszor azért tud beljebb játszani, mert Alba sokat lép fel támadásban, így a bal szél le van "kötve". Viszont, ha mondjuk Mathieu kezd vagy Albanak kevesebb teret engednek túl nagy tér marad üresen. Ezért Neymarnak valószínű jobban ki kell húzódni és Ininek kell kicsit többet belépni a támadásba.
Az bal oldal nagy kérdés lesz. Én még mindig tartom, hogy Albanak kell kezdenie ha játszik Bale, ha nem. Amúgy is egyedül Jordi az aki le tudja futni a walesit, Matyi hiába megy fel kevesebbet és jobb a védőmunkája, sokkal könnyebben beforgatja egy gyors játékos. A támadásokat pedig szélen is támogatni kell, nem lehet csak a védekezésre koncentrálni. Ezért tartom jobb ötletnek Albat, csak egészséges egyensúlyt kell találni a védekezésben és támadásban. Matyi maradhatna középen és mellé én inkább Mascheranot tenném. Lehet, hogy így alacsonyabb lenne a védelmünk, viszont gyorsabb és magabiztosabb. (már ha a kh-kat nézzük) Persze, ha nem lesz a kp-n.

Piqué hiába magas és jól fejel, mostanában elég megbízhatatlan és lassú, ami Cr ellen életveszély. Sokszor ki kell majd menni besegíteni Alvesnek ( helyett) az pedig nem Piqué erőssége. Akkor már inkább Bartra, de őt nem fogja LE kezdetni, főleg, hogy kedden végigjátszotta a meccset.

A középpályán sok minden el fog dőlni. Ha ott sikerül megfogni őket jók lehetünk. Tegnap is eléggé meg voltak zavarodva, míg az első gólt meg nem szerezték. Ha nem tudják irányítani meccset, sokat vesztenek a hatékonyságukból, ezt ki kell használni.
Illetve a letámadás és a gyors labdaszerzés lehet a kulcs.
Forca Barca!!!!
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2014.10.23. 17:33:00

Fuentealbilla írta:
Leon írta:Egyébként :
-Messi adócsalás...

A játék engedélyezve van Alvesnek,Oldalrobinak és Pedronak valamint a Mascheranonak de csak is szigorúan ha kh-t játszik.
Ilyen gyenge humorod van vagy ez tényleg mind komoly Leon? :)
Ezt teljesen komolyan gondolta , nem jött le ?
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Fuentealbilla
Barça B
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2014.06.18. 01:02:05

2014.10.23. 17:15:14

Leon írta:Egyébként :
-Messi adócsalás...

A játék engedélyezve van Alvesnek,Oldalrobinak és Pedronak valamint a Mascheranonak de csak is szigorúan ha kh-t játszik.
Ilyen gyenge humorod van vagy ez tényleg mind komoly Leon? :)
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.10.23. 17:02:19

bence-barca írta:Madridi média, most elővett valami olyan ügyet, h elv Suárez nem léphet pályára szombaton, csak vasárnap játszhatna....
én már titkon régóta reménykedtem benne h ezt is kitalálják.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2590
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.10.23. 17:00:14

Egyébként :
-Messi adócsalás meg Arbeola fenyegetése miatt nem játszhat,ráadásul múltkor Varane már az öltöző folyosón szerelte Leot ami miatt az argentinnek amúgy is elment a kedve az egésztől
-Neymar 22évesen 40 gólt lőtt a brazil válogatottban,ennyit nem szabad ennyi idősen így ő is tiltva van
-Xavi túlkoros,nem léphet pályára.
-Rakitic horvát,ezért a ban
-Iniesta túl későn lőtte a 2010es VB-n a győztes gól a spanyoloknak így nem léphet be Madridba
-Alba ballábas és szerencsétlenséget hozna a realosoknak,neki is off
-Matyiő gólt felejt a Valencia játékosaként a Madridnak,így ő bár pályára léphet de a fejét és a lábait nem használhatja a labda kezelésében;a kezezésért továbbra is sárga és piros jár
-Bravo:nem kapott gólt még 11esből sem,így ő se játszhat ugyanis nem ronthatja el Ronaldo kedvét
-Businak ezúttal nincs színházbérlete,ő is kimarad
-Ter Stegen ortodox így nem léphet a Barbenau szent gyepére

A játék engedélyezve van Alvesnek,Oldalrobinak és Pedronak valamint a Mascheranonak de csak is szigorúan ha kh-t játszik.
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2014.10.23. 16:41:45

én csak akkor játszanék 4 középpályással ha egyrészt Suárez nincs elég jó kondiban ahhoz hogy kezdjen, mert nálam egy Clásicon nem tényező sem Pedro sem Munir sem Sandro, másrészt a plusz ember a kp-ra Busquets/Mascherano lenne. Mascherano-Busquets-Rakitic-Iniesta kp-s négyes, nyilván Iniesta feljebb tolva, közelebb Neymarhoz és Messihez, ők ketten elől szabadon.
aztán a második félidőben leszedni a láncról és rájuk ereszteni Suárezt.
Kép
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2590
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.10.23. 16:39:23

bence-barca írta:Madridi média, most elővett valami olyan ügyet, h elv Suárez nem léphet pályára szombaton, csak vasárnap játszhatna....
Ja akkor tegyük át a meccset vasárnapra,Ronaldo úgy is sírt,hogy kéne neki még egy pihenőnap! :mrgreen:

Csak is ezek miatt kezdetném szombaton Suarezt,mert már a nevétől is összetojták magukat! :twisted:
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2014.10.23. 16:35:24

Madridi média, most elővett valami olyan ügyet, h elv Suárez nem léphet pályára szombaton, csak vasárnap játszhatna....
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2014.10.23. 16:18:03

visca el barca írta:
idén nibcs olyan h szélső. neymar meg pedro/munir is bentebb játszik. iniesta azon a poszton meghal.
Ezért írtam idézőjelben, meg ő alapból beljebb van mindig. Szerintem egyáltalán nem halna meg. Tökéletesen feküdne neki, hogy kicsit előrébb és beljebb a védőfal előtt illetve visszajátszva a középpályára tudjon létszámfölényt és labdabiztos játékot hozni.
Kép
Kép
Kép
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2014.10.23. 16:11:09

Jó, de akkor melyik csapattal és mikor?
a loki elleni 3:0 alkalmával még a 2005-2006-os szezoban.
5.20
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára shutterisland 2014.10.23. 16:18:45-kor.
Daweed
Jugador del Barça
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2011.03.13. 23:25:18

2014.10.23. 16:07:04

Barcaman1993 írta: Igen csak a futball statisztikáit a futballszövetségek vezetik, amibe az UEFA is beletartozik. A Marca meg a helyi Blikk a maga részrehajlásával, azt írnak, amit akarnak (nyilván sokat túloztam is ezzel). Csak tényleg gyanús, hogy hirtelen a semmiből lett plusz egy gólja, mikor az UEFA már hosszú évekre visszamenőleg nem csak a gólokat, hanem a szokásos statisztikákat is vezeti. Ezek alapján nem tudom, hogy az az 1 gól hogy "tűnhetett korábban el", vagy épp most hogy került elő. Kicsit "fantomstatisztika" szaga van.
Ezt tudom, csak furcsa, az előző, vagy az azelőtti szezonban is volt ilyen, csak akkor Crnek számoltak 1-el több gólt, most meg már egy hivatalos "intézmény" is kezdi a félreszámolgatást :?
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2014.10.23. 15:59:25

Daweed írta:
Alfa írta:http://www.youtube.com/watch?v=Ryb2SpgkpCQ elég kemény dolgok mentek itt :D
Láttam ezeket a meccseket, de így visszanévze is elképesztő durva belépők meg balhék voltak, és kemény hogy sárgával meg pirossal megúszták az ilyeneket.. épeszű ember eltiltaná az ilyen belépők tetteseit hónapokra..
Remélem szombaton kapnak vagy 6-ot amiből vagy 4-et Messi lő :D

Barcaman1993: Tényleg furcsa a dolog, én is azt hittem hogy Cica 70 gólos, Messi meg 69, viszont Raulnak 71 van, vagyis így emlékeztem..
Bár ha azt nézed, hogy Messinek is "eltűnt" egy gólja a Marca statisztikájában, bármi előfordulhat :D
Az az érdekes , hogy egy csomó belépő nem maradt meg nekem pedig ezek között szinte az összes brutális volt.
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2014.10.23. 15:58:05

Daweed írta:Bár ha azt nézed, hogy Messinek is "eltűnt" egy gólja a Marca statisztikájában, bármi előfordulhat :D
Igen csak a futball statisztikáit a futballszövetségek vezetik, amibe az UEFA is beletartozik. A Marca meg a helyi Blikk a maga részrehajlásával, azt írnak, amit akarnak (nyilván sokat túloztam is ezzel). Csak tényleg gyanús, hogy hirtelen a semmiből lett plusz egy gólja, mikor az UEFA már hosszú évekre visszamenőleg nem csak a gólokat, hanem a szokásos statisztikákat is vezeti. Ezek alapján nem tudom, hogy az az 1 gól hogy "tűnhetett korábban el", vagy épp most hogy került elő. Kicsit "fantomstatisztika" szaga van.
shutterisland írta: bl selejtezőben is rúgott gólt, bár az elvileg nem kellene, hogy számítson ebben a listában, másnál sem számít, csak az, amit a főtáblán rúgnak.
Jó, de akkor melyik csapattal és mikor? Illetve a selejtező miért számít? Ez erős lesz amit mondok, de ezek alapján vki nyugodtan vezethetné úgy a BL góllövőlistáját, hogy egyetlen egy meccsen sem játszott a BL főtáblán. Nyilván ez a valóságban megvalósíthatatlan, de statisztikailag kivitelezhető. Nem értem a logikát.
Akkor most 70 vagy 71 gólos?
Vagy akkor ez a hír csak annyit jelent, hogy 71 gólt lőtt és ebből 70-et számolnak bele a góllövőlistába? Talán ez tűnik a legésszerűbbnek.
A hozzászólást 5 alkalommal szerkesztették, utoljára Barcaman1993 2014.10.23. 16:10:37-kor.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2014.10.23. 15:54:02

Barcaman1993 írta:Srácok, mi van ezzel a a BL góllövőlistával? Tudtommal Ronaldo 69 gólos volt a forduló előtt, Messi 68. Ugye most mindketten 1-1 gólt lőttek, ami szerény számításaim szerint 70 gólt jelent Ronaldo esetében, Messiében 69-et. Akkor miért van az, hogy számos portál arról számol, hogy Ronaldo egalizálta Raúl rekordját (köztük az UEFA honlapja is). Gondolkodtam rajta, hátha beleszámolhatták-e, hogy a Sportingban még esetleg lőtt vhol gólt, de a fentebb említett honlap szerint csak Manchesterben és Madridban lőtt gólt. Akkor most ki nem tud számolni? Hirtelen találtak egy gólt, vagy mi van?
bl selejtezőben is rúgott gólt, bár az elvileg nem kellene, hogy számítson ebben a listában, másnál sem számít, csak az, amit a főtáblán rúgnak.
Válasz küldése