Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.10.23. 15:52:59

Bob_Marley írta:
visca el barca írta: =D>

abban a pillanatban kikapcsolom a tévét amint meglátom a baloson iniestát.
Tavaly is Iniesta játéka volt a kulcs, s akkor is "szélső" volt.

idén nibcs olyan h szélső. neymar meg pedro/munir is bentebb játszik. iniesta azon a poszton meghal.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Daweed
Jugador del Barça
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2011.03.13. 23:25:18

2014.10.23. 15:52:05

Alfa írta:http://www.youtube.com/watch?v=Ryb2SpgkpCQ elég kemény dolgok mentek itt :D
Láttam ezeket a meccseket, de így visszanévze is elképesztő durva belépők meg balhék voltak, és kemény hogy sárgával meg pirossal megúszták az ilyeneket.. épeszű ember eltiltaná az ilyen belépők tetteseit hónapokra..
Remélem szombaton kapnak vagy 6-ot amiből vagy 4-et Messi lő :D

Barcaman1993: Tényleg furcsa a dolog, én is azt hittem hogy Cica 70 gólos, Messi meg 69, viszont Raulnak 71 van, vagyis így emlékeztem..
Bár ha azt nézed, hogy Messinek is "eltűnt" egy gólja a Marca statisztikájában, bármi előfordulhat :D
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2014.10.23. 15:46:07

Srácok, mi van ezzel a a BL góllövőlistával? Tudtommal Ronaldo 69 gólos volt a forduló előtt, Messi 68. Ugye most mindketten 1-1 gólt lőttek, ami szerény számításaim szerint 70 gólt jelent Ronaldo esetében, Messiében 69-et. Akkor miért van az, hogy számos portál arról számol, hogy Ronaldo egalizálta Raúl rekordját (köztük az UEFA honlapja is). Gondolkodtam rajta, hátha beleszámolhatták-e, hogy a Sportingban még esetleg lőtt vhol gólt, de a fentebb említett honlap szerint csak Manchesterben és Madridban lőtt gólt. Akkor most ki nem tud számolni? Hirtelen találtak egy gólt, vagy mi van?
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2014.10.23. 15:42:48

visca el barca írta: =D>

abban a pillanatban kikapcsolom a tévét amint meglátom a baloson iniestát.
Tavaly is Iniesta játéka volt a kulcs, s akkor is "szélső" volt. Én már egy másik topikban írtam, szerintem a lehető legjobb megoldás a B felállás lenne. De ez is csak papíron, mert Iniesta szépen elvegyülne a támadók és a középpálya között.

Nekem jó előérzetem van, mint már ezt is írtam arrébb, kíváncsi vagyok tanultunk-e a hibákból. De úgy gondolom hogy a csapat képes lehet arra, hogy mindhárom pontot elhozza, de hogy pontot szerezzen arra mindenképp. De ehhez nagyon koncentráltnak kell lenni, a RM valóban jó formában, viszont pont a nagy elánjukat kellene kihasználni és ebben is jó lenne a "labdatartós" középpálya, jönnének mint a bolondok, aztán 1-1 döféssel lelehetne törni a szarvukat.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2014.10.23. 15:34:49

http://www.youtube.com/watch?v=Ryb2SpgkpCQ elég kemény dolgok mentek itt :D
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2014.10.23. 15:27:37

nálam :

kapus : ha eddig bravot nyomattuk, és nem okoz csalódást, nyilván ne most változtassunk, ő alap.
balhátvéd : alba, egyértelműen...mathieu lassú lenne oda szélre a kontrák ellen, adriano meg azt sem tudom, hogy hadra fogható e.
középhátvédek : szerintem mathieu rászolgált arra, hogy játsszon ott, meg hátba bólint egyet a realnak, mint tavaly, mellé személy szerint bartrát raknám.
jobbhátvéd : ne most dobjuk be montoyát, ha eddig nem tettük, akkor inkább maradjon alves, és reménykedjünk, hogy a 10 meccsre jutó 1 jó teljesítményét most lövi el.
középső hármas : nálam mascherano-iniesta-rakitic, ez a lehető legkomplexebb hármas jelenleg.
ami miatt kicsit para, hogy még vajmi keveset játszottak így együtt, viszont kelleni fog masch szíve és melója szerintem, a másik két pali nem kérdés.
xavit semmiképp sem kezdetném, de a második félidőben könnyen lehet, hogy kelleni fog, akár egy támadó helyett is.
támadók : messi és neymar helye nem lehet kérdéses, és egyelőre pedrot tolnám fel jobb szélre, suarez lehet, hogy inkább a második félidőben bedobva tudna pluszt adni.
munir és sandro nálam nem tényezők, mint kezdőcsapat tagjai egy klasszikuson.

bravo - alba,mathieu,bartra,alves - masch,ini,rakitic - messi,pedro,ney
pad : mats,pique,adriano,montoya,busquets,xavi,suarez
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7419
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.10.23. 15:04:23

palesz77 írta:Kép

A 'Sport' szerint a lehetséges felállások hétvégére. Ha Bale nem játszik, és Hámesz lesz a helyén, akkor támogatom ezt a Mathieu a balhátvéd dolgot, viszont ha a walesi gyorsvonat mégis valahogy felépül, akkor kicsit neccesnek érzem. [/size]
Ezt az "A" felállást én úgy ahogy van elvetném. Raakiticet semmiképp nem szabad a bal oldalra átküldeni. Alves így is folyamatosan fent fog ragadni, nem kellene Cr-nek piros szőnyeget fektetni a kapuig. A horvát képes leütközni, szerelni, beállni a passzsávba, ha ezt Xavira bízzuk már borítékolhatunk 2 Cr gólt. Amellett nem egyszer bebizonyosodott, hogy Ini szélső támadóként katasztrofális megoldás. Ne lépjünk már bele sokadjára is ugyanabba a pocsolyába. Amúgy is most kezd visszatérni az igazi Ini, ezt engedni kellene.
Busquets nálam elég kérdéses. Még ha felépül is, sokat kihagyott, nem biztos, hogy a Real ellen kellene megkezdenie a visszatérést. Masch tanárian lehozta ezt a két meccset a helyén, nem kellene bolygatni.

A "Bale-faktor" szerintem nem lesz számottevő. Amúgy sincs nagy formában a wales-i, felépülni meg ahogy hallani lehetett, legjobb esetben is csak péntek körül fog, és akkor is kérdéses mennyire egészséges. Szerintem csak csereként fog beállni a fáradt védelem ellen.

Lehet, hogy sokan nem értenek velem egyet, de ha Busi játszik én Masch-ot szívesen látnám a védelemben. Nem magas ezt aláírom, viszont a magabiztossága nagyon sokat fog számítani, plusz ha a helyén egy csigalassú Piqué-nek kell kisegíteni Alvest abból semmi jó nem származik.

Egy 4-4-2 nem hangzik rosszul, de két dolog is ellene szól. 1. Még nem nagyon próbáltuk ezt a formációt. Ha edzésen gyakorolták is, egy meccs nem ugyanaz. Túl kockázatos.
2. Neymar és Messi nem tudom mennyire tudnák ketten megbontani a védelmet. Hiába gyökkettő Pedro teljesítménye, azért figyelni kell rá. Persze lehet úgy gondolkodni, hogy menjünk biztos ami biztosra egy ideig aztán jöjjön Suarez.

Nagyon sok minden fog múlni azon, hogy mennyire működik majd a letámadásunk. Korábban szinte mindig az volt a kulcs a Real elleni győzelmeknél. Ha megzavarjuk őket labdakihozatalban, indításban jó esélyünk van.
Eddig a madridiak általában arra mentek, hogy rúgjunk többet, mint amennyit kapunk. Kérdés, hogy most is működni fog-e és persze, hogy mennyire értékesíti majd a helyzeteit ha oda kerül.
Mindent gondoltam volna szezon elején, csak azt nem, hogy Neymar lesz a gyilkosabb támadónk, míg Messi mostanában kb. 3 ziccerből szerez egy gólt. Talán nagy gólokat akar lőni, mert inkább izomból fölévágja őket. Remélem állít majd egy kicsit a lábán, mert nagyon fontos lesz, hogy nagy százalékban értékesítsük a lehetőségeinket.
Forca Barca!!!!
Avatar
GonzalezRaul
Barça B
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2014.04.16. 22:32:17
Tartózkodási hely: Dabas, Santiago Bernabeu

2014.10.23. 14:48:43

Daweed írta:
hank1ee írta:CR nyilatkozata a Clásico előtt:

http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... do-2371675" target="_blank
Ez nem igaz már.. :D Pont ma reggel jutott eszembe, hogy a Madridnak egy nappal kevesebb pihenője van, és semmiféle balhé nem volt ebből, míg tavaly ezen csámcsogtak a fehérek 2 napig. Erre most olvasom hogy hercegnő már szomizik is miatta :cry:
Lehet hercegnő, de jó formában van, szerintem van okotok félni tőle...
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.10.23. 14:32:42

visca el barca írta:abban a pillanatban kikapcsolom a tévét amint meglátom a baloson iniestát.
Ezt őszintén kétlem, látható, hogy nála a támadók kapuhoz közel játszanak, és tényleg támadók, az eddigiek alapján előbb tenné be csatárnak Sandrot mint Iniestat. Ha 4 középpályás lesz, akkor mind a 4-en a középpályást is fognak játszani szerintem.
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2014.10.23. 14:28:40

MessiNeymarSuarez írta:LOL
Iniesta a konferencián:
"Cristiano crying about calendar? Calendar is what it is... We also have played games with fewer days of rest, you have to adapt."

ha tényleg crying-gal fogalmazott, akkor a trolldetektorom kapást észlelt :mrgreen: =D>
az újságíró fogalmazott így.
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.10.23. 14:26:29

"Luis Enrique másik kérdése az lehet, hogy ki legyen a támadósor harmadik tagja. Maradjon Pedro, kezdjen Suárez, esetleg Iniesta lépjen fel harmadiknak. Ez utóbbi lehetőség elsősorban akkor lehet téma, hogy ha Xavit el szeretné helyezni a kezdőben a tréner, mert így a középpálya Busquets-cel, Xavival és Rakiticcsel állna fel, Iniesta pedig előrelépne Messiék mellé. "

abban a pillanatban kikapcsolom a tévét amint meglátom a baloson iniestát.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Daweed
Jugador del Barça
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2011.03.13. 23:25:18

2014.10.23. 14:11:38

hank1ee írta:CR nyilatkozata a Clásico előtt:

http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... do-2371675" target="_blank
Ez nem igaz már.. :D Pont ma reggel jutott eszembe, hogy a Madridnak egy nappal kevesebb pihenője van, és semmiféle balhé nem volt ebből, míg tavaly ezen csámcsogtak a fehérek 2 napig. Erre most olvasom hogy hercegnő már szomizik is miatta :cry:
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.10.23. 14:07:01

Kép

A 'Sport' szerint a lehetséges felállások hétvégére. Ha Bale nem játszik, és Hámesz lesz a helyén, akkor támogatom ezt a Mathieu a balhátvéd dolgot, viszont ha a walesi gyorsvonat mégis valahogy felépül, akkor kicsit neccesnek érzem. Az 'A' verzióban nem értem amúgy miért Xavi van Rakitic helyén, de kétlem, hogy pont a horvátot hagyná ki Lucho, kell a mezőnymunkája nagyon a hétvégén. Plusz elgondolkoznék, hogy Bartra kezdjen Pique helyett, bár az Ajax ellen voltak megingásai a második félidőben - az elsőben viszont 2-szer akkora tanár volt, mint Pique. És azt a napot is megéltük, hogy nem akarom, hogy egy meccsen Montoya kezdjen.. :D Mondjuk tuti Alves kezd - kivéve ha esetleg lesérül, de reméljük nem -, és megmondom őszintén, tudom, hogy ez rossz szurkolói hozzáállás, és ettől sokak szemében divatdrukker leszek biztos, meg antikatalán, de remélem beforgatják Danit vagy 20-szor a meccsen, és Lucho végre kiteszi a csapatból a szűrét..

Az is jó lenne nekem, hogy az első félidőben a 'B' verzió lenne, a másodikban meg jönne az 'A' változat, csak Rakitic helyett Xavi helyére jönne Luis. De mondom, számomra ez Balen múlik, ha ő lesz, akkor kéne Alba robbanékonysága.. BarcaGeri777 amúgy a jobboldali felállást elsőre megálmodtad, nem a 'Sport'-nál dolgozol véletlenül? :mrgreen:
Amúgy az 'A' verziót azt ilyen Real féle 4-4-2-ként képzelném én el, szerintem Lucho is úgy játszatná a srácokat, ha ilyen kezdő lenne. Persze aztán minden borulhat, ha Busi nem épül fel.. Vele mi van? Tud róla valaki valamit?

Más:
Carlo azért jól összekapta a Realt, ahhoz képest ahogy indult nekik az év, most kb a legjobb formában levő csapat Európában, támadásban legalábbis mindenképp, - pl ez a gól is tegnap -, CR is kegyetlen formában van, én megmondom őszintén eléggé tartok a meccstől. A védelmük se bakizik nagyon mostanában nagyon sajna.. A mi szempontunkból nem tudom mi lenne a jobb, hogyha Bale felépülne-e, vagy sem. :-k Én arra szavazok, hogy épüljön csak fel, nagyon gyenge formában van jelenleg, és ez az Isco-Modric-Kroos-James középpálya azért elég komoly játékra képes, a walesivel meg kiesne kb egy ember a kombinatív játékból..

Amiben nagyon bízok, az a középpályás védekezésük. Nagyon kíváncsi leszek, hogy a középpályájuk hogy fogja megszűrni a támadásainkat - már ha így állnak fel -, mert még a PSG állatait is mattoltuk párszor, pedig ők aztán komoly erőt képviseltek védekezésben, míg ez Kroosékról nem mondható el - nem rosszak ilyen téren, de nem is klasszis szint egyikük sem ebben.

Mindenesetre nagyon várom a már a Classicot, sok gólos Barca győzelmet szeretnék látni! :mrgreen: Meccs közbeni ünnepségtől menteset.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2014.10.23. 14:05:34

LOL
Iniesta a konferencián:
"Cristiano crying about calendar? Calendar is what it is... We also have played games with fewer days of rest, you have to adapt."

ha tényleg crying-gal fogalmazott, akkor a trolldetektorom kapást észlelt :mrgreen: =D>
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2014.10.23. 14:00:47

CR nyilatkozata a Clásico előtt:

http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... do-2371675" target="_blank
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
defender3
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2007.02.04. 14:58:23

2014.10.22. 22:20:14

MessiNeymarSuarez írta: defender3: De, van az moderálva, csak annyi hogy a Barcásokat tiltják ki ha le "zselézik" Ronaldot, miközben éjjel-nappal megy a Barca játékosok nagyondurva szídása, sokszor haláluk kívánása meg egyéb ilyen kultúrált minősítése .
Akkor elég érdekes értékrendjük van a moderátoroknak, de ez legyen az ő dolguk.
Az egy dolog, h megy egy kis cukkolás a két tábor között ami szerintem teljesen normális de azért a másik játékosának a nagyon durva szapulása nem olyasmi amire egy kicsit is értelmesebb szurkolótárs büszke lenne.

Én azt sajnálom, h az utóbbi években a Clásico átment majdnem egy vérre menő csatává. Ezek a régi meccsek összefogalóli tetszenek.
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2014.10.22. 20:40:22

Ha már tetszett az első rész, itt van még egy:

A nagybetűs meccs. Amikor minden összejött, amikor klassziskülönbség volt a két csapat között, amikor a Santiago Bernabéu közönsége felállva tapsolt egy Barcelona játékost. 2005. november 19.

http://somiserem.blog.nepsport.hu/archi ... _Bernabeu/" target="_blank
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2014.10.22. 10:10:21

TripleH írta:Én tudom mi is kéne a színészi képességek, focipályán történő durvaságnak, ami időnként jellemző, akkor most gondolkodjunk el, hogy vajon mi történne ha Pierluigi Collina (Szerintem nagyon sokan emlékeznek rá) vezetné az el classicot, játszunk el a gondolattal, kezdő síp, Real támad CR elesik egy fűcsomóban kap egy sárgát, Neymar is megmutatja színészi teljesítményét a tuloldalon újabb sárga, Real támadást Pique egy könyökössel tompítja, sárga lap szabadrúgás, a sorfal képtelen felállni, Ramos reklamál, sárga, szabadrúgás megtörténik, a kontrát viszi a Barca, Pepe talpassal csúszik el Messi mellett, piros lap... Remélem sikerült érzékeltetnem akkoriban a játékosok miért tartottak Collinától és érdekes módon az ő általa vezetett meccseken fordult elő a legkevesebb ilyen malőr és színészkedés. Szerintem egykét ilyen spori jót tenne újra ennek a sportnak. :)
Ha ilyet meglépne rögtön az összes realos "katalán bíró"-nak nevezné :D megpersze mondanák hogy mindenki a Real ellen van.
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3949
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2014.10.22. 09:18:17


Húú, de nagyon jó volt ezt újranézni!

Nekem Dinho fogja mindig is megtestesíteni a labdarúgást, amit szeretek. Az az elegancia, mozgáskultúra, ami az ő játékát jellemezte egyszerűen utánozhatatlan.

Nyerhet Messi és CR 245 aranylabdát is, számomra Ronaldinho maga a Joga Bonito!

Hozzá fogható nekem csak Zinédine Zidane volt, ha már ebben a topicban vagyunk.
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2014.10.22. 08:24:10

Őt hívták úgy, hogy szabálykövető, korrekt játékvezető. A mostaniak nagyrésze bohóc. Na, de off vége.
Kép
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2014.10.21. 20:17:55

Én tudom mi is kéne a színészi képességek, focipályán történő durvaságnak, ami időnként jellemző, akkor most gondolkodjunk el, hogy vajon mi történne ha Pierluigi Collina (Szerintem nagyon sokan emlékeznek rá) vezetné az el classicot, játszunk el a gondolattal, kezdő síp, Real támad CR elesik egy fűcsomóban kap egy sárgát, Neymar is megmutatja színészi teljesítményét a tuloldalon újabb sárga, Real támadást Pique egy könyökössel tompítja, sárga lap szabadrúgás, a sorfal képtelen felállni, Ramos reklamál, sárga, szabadrúgás megtörténik, a kontrát viszi a Barca, Pepe talpassal csúszik el Messi mellett, piros lap... Remélem sikerült érzékeltetnem akkoriban a játékosok miért tartottak Collinától és érdekes módon az ő általa vezetett meccseken fordult elő a legkevesebb ilyen malőr és színészkedés. Szerintem egykét ilyen spori jót tenne újra ennek a sportnak. :)
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2014.10.21. 19:49:56

Tocy írta:Reklám vagy nem, szeretnék némi emlékzuhatagot előcsalni...talán vannak még itt olyanok, akik látták ezt a meccset és nem csak Pep és Messi miatt lettek Barca-drukkerek. Amikor még futball volt a Clásicó, egy óriási élmény...

http://somiserem.blog.nepsport.hu/archi ... z_eve_mar/" target="_blank
Réges régen egy messzi-messzi galaxisban, amikor még a fociról szólt a Clásico. Jó írás. =D>
Barcaman1993 írta:Ez két brutálisan erős csapat volt. Bevallom sztem sokkal szerethetőbbek voltak az akkori játékosok, az akkori csapatok és az akkori játék. Az művészet volt.
A mostaniak is remek focit játszanak, sőt megkockáztatom, még jobbat is. Egyszerűen a két csapat közti rivalizálás átment egymás szapulásába, és maga a játék (jobb esetben) csak másodlagos. Nyilván mindkét fél tehet erről, de remélhetőleg mondjuk 10 év múlva már újra a foci ünnepe lesz a klasszikus.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7419
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.10.21. 19:43:53

mahitoo írta:Chino! Mármint rálépett a kezére, nem? :)
Stimmt. Elírtam, köszönöm a korrigálást. :) A lényegen amúgy az sem változtatna.
Forca Barca!!!!
akos1974
Barça B
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2007.07.15. 13:18:10
Tartózkodási hely: Sárvár

2014.10.21. 18:25:29

Barcaman1993 írta:
Tocy írta:Reklám vagy nem, szeretnék némi emlékzuhatagot előcsalni...talán vannak még itt olyanok, akik látták ezt a meccset és nem csak Pep és Messi miatt lettek Barca-drukkerek. Amikor még futball volt a Clásicó, egy óriási élmény...

http://somiserem.blog.nepsport.hu/archi ... z_eve_mar/" target="_blank
Ez két brutálisan erős csapat volt. Bevallom sztem sokkal szerethetőbbek voltak az akkori játékosok, az akkori csapatok és az akkori játék. Az művészet volt.
Én nem igazán szoktam ide a fórumra írni. De csak egyet szeretnék veled érteni. És én még láttam ennél régebbi el clasico-t is. :D :D :D
Egyébként kösz a linket =D>
Barca for ever
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2014.10.21. 17:57:36

Tocy írta:Reklám vagy nem, szeretnék némi emlékzuhatagot előcsalni...talán vannak még itt olyanok, akik látták ezt a meccset és nem csak Pep és Messi miatt lettek Barca-drukkerek. Amikor még futball volt a Clásicó, egy óriási élmény...

http://somiserem.blog.nepsport.hu/archi ... z_eve_mar/" target="_blank
Ez két brutálisan erős csapat volt. Bevallom sztem sokkal szerethetőbbek voltak az akkori játékosok, az akkori csapatok és az akkori játék. Az művészet volt.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Válasz küldése