Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.01.15. 12:08:41

hihetelten h le is álltok vele vitatkozni és adjátok alá a lovat :D pont olyan hülye mint a másik oldalon :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
kamcore
Jugador del Barça
Hozzászólások: 151
Csatlakozott: 2010.08.12. 13:39:17

2014.01.15. 10:09:36

Én azt hittem ő RMCF... :D

Amúgy van benne igazság is meg gyökérség is, szerintem ebben mind egyetérthetünk.
Kép
Ir3NiCuS
Barça B
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2013.08.26. 08:54:26

2014.01.15. 09:20:38

Mennyire vártam ,hogy amikor Roncsi megszerzi a 2. bogyót , jönnek majd az " én korrekt vagyok " habcsókok és megmondják a frankót mindenről mindenkiről.
Persze szegények elvannak nyomva ,a nagy királyi klubot elnyomja az UEFA a FIFA A sport tv kommentátora , elnyomja őket ez a fránya felszopott Barca generáció élén Messivel akinek egyik aranylabdája sem jogos.
Olvasgatva a túloldalt amit itt leírtam sajnos helyálló pedig elsőre iróniának tűnhet :)
Szóval srácok amikor egy ilyen dilettáns berobog ide habcsók lován ne haragudjatok rá/juk nem szabad van elég bajuk :)

Más:

Várják a 10.et mint a messiás (nem Messi nyugi) aztán idén eddig 4szer játszottak nagy csapattal ebből : Barca és az ATMA elverte őket Juve egy x és győzelem , aztán még hogy mi vagyunk elrugaszkodva az univerzumtól :)
96-ban 6 évesen kaptam egy Barcelona sapkát , megoldott minden kérdést :)
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2014.01.15. 09:16:45

Ezt az RMCF stílust inkább hagyd meg neki. Neki legalább jól is áll, te meg csak az ő véleményét ollóztad össze.
Kép
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2014.01.15. 09:15:37

A sírós Ronaldo, a hisztis Ribéry, Messi meg...Hát ja, ő a zseni.
:mrgreen:
http://sport365.hu/files/upload/karikatura.jpg" target="_blank
Szerk...:
Hát amit meg Matyi koléga linkelt face-en...Hatalmas. :lol:
https://www.youtube.com/watch?v=0I0fIjX1mIU" target="_blank
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Kash 2014.01.15. 09:32:31-kor.
Kép
Avatar
Forcabarca8
Capitá del Barça
Hozzászólások: 747
Csatlakozott: 2005.02.01. 11:47:15

2014.01.15. 08:45:41

Imént újabb példát olvashattunk arra, hogy miért gondoljuk a madrid szurkolókról, hogy felsőbbrendűeknek hiszik magukat :D A magabiztos, (helyenként még helytálló) érveken alapuló hozzászólásának összes során érződik a világfájdalom, amit Messi minden egyes átvett aranylabdájánál érzett a fehérhorda. Mint tőr a szívükbe, úgy hatolt érzékeny a lelkükbe a tudat, hogy CR sorra elbukott Leoval szemben.

Jelenléted, kedves dzsi91, a fórumon olyan, mint a televíziózásban a VV6. Eddig is sok szutykot láthattunk, de Te kiemelkedsz mind közül. Ehhez a nagyszerű teljesítményhez külön szeretnék gratulálni! =D>
Kép
MyShadow
Jugador del Barça
Hozzászólások: 182
Csatlakozott: 2013.08.25. 12:39:42

2014.01.15. 07:42:07

Nem hiszem, hogy megérdemelnél bárminemű reakciót, mert pontosan minősítetted magadat a hozzászólásoddal. Nem a tartalommal van gondom, mert mindenkinek meg lehet a véleménye, de hangneme egyszerűen minősíthetetlen, szimpla provokáció [-o< szóval bb
Maxi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1933
Csatlakozott: 2005.03.20. 15:49:59
Tartózkodási hely: Szolnok

2014.01.14. 06:37:59

Gratula Ronaldonak, nem volt kérdés, hogy ő és nem Scarface.(ugye Messi a sérülései miatt..)
egy kérdés, mert látom fel lett hozva Sznájder.Aki neki akarta adni 4 éve, az tuti jó sportágat választott kedvencének?egyszerűen még egy mondatban leírva is is rossz, hogy Sznájder-aranylabda.
amúgy örük,hogy Cr nyerte, mert legalább csöndben maradnak a madridisták és remélhetőleg Messi megemeberli magát.
halkan megjegyzem, hogy 2008 óta először van értéke az aranylabdának.szarkazmus
Forca Barca
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2014.01.13. 23:31:29

nagyon egyszerű az egész. ha úgy gondolja valaki, hogy 2010ben messi megérdemelte (szerintem igen), akkor most cé is megérdemli. ugyan messi akkor többet nyert, mint ronaldo most, de a teljesítményük kábé ugyanolyan kimagasló volt a mezőnyből.

ha viszont úgy gondolja valaki, hogy ott elvesztette az értékét a díj, és messi díj lett, meg uefa maffia, sneijdernek kellett volna nyernie meg ilyenek, akkor cé sem érdemli meg most.
én is végig ezt pofáztam, csak aztán meguntam. :mrgreen:
szerintem a többség nem ronaldotól sajnálta az ideit (ahogy én sem) hanem azt, hogy a 2010-eset világi csalásnak állítják be, a mostani meg teljesen megérdemelt.
miközben alig van különbség a kettő között.
Avatar
Piquenbauer
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 358
Csatlakozott: 2010.06.18. 12:48:51

2014.01.13. 21:08:22

Én is azt mondom, hogy megérdemelte Ronaldo az Aranylabdát. Igazából Ribéry közelébe sem ér ennek a két játékosnak, Messi és CR egyszerűen másik szint. Messinek ezúttal csupán az volt csak a pechje, hogy sérülések miatt azért elég sokat kellett kihagynia. Messi a jobb kettejük közül, egy igazi zseni, de szerintem attól függetlenül, hogy rivális csapatban van CR, nem kell elvitatni az ő érdemeit sem, idén megérdemelte a bogyót...
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2014.01.13. 20:36:58

Megérdemelte ronaldo idén az tény...Ribery egyéni szinten közelében sincs a másik 2 jelöltnek,csakis azért érhetett oda mert a Bayern csapat szinten tökéletes volt...Ha meg azt nézzük ki a jobb játékos,akkor ég és föld,Messi más szint Ronaldohoz képest is...Ez így volt így is lesz,Ronaldo egy remek játékos,de nem több,tény, vitathatalanul a második legjobb,viszont Messi meg egy zseni...Ez a különbség...
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7419
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.01.13. 20:36:46

ZolTano írta: 2010. Messi vs Sneijder. Ugyan ez volt.. ha ezt nézzük teljesen jogos Ronaldo labdája.
2010-ben Messi spanyol bajnok és gólkirály volt, valamint uefa szuperkupa illetve spanyolszuperkupa , illetve klub vb győztes. valamint BL gól király és bl legjobb játékosa. ezzel szemben CR7 bl gólkirály. azért korántsem ugyanaz.[/quote]

Iniesta is megnyerte akkor ugyanazokat a trófeákat, mint Messi + -egy kis semmiség- világbajnok is lett (nem csak egy "sima" Bl), a torna MVP-je, a döntő góljának szerzője és mégsem ő nyerte a lasztit, hanem Messi.
Akkor ezen az alapon miért ne kaphatná idén Cr?! Rendben van, hogy unszimpatikus stb., de SZERINTEM ezt most teljesen jogosan kapja.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Chino 2014.01.13. 20:39:36-kor.
Forca Barca!!!!
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2014.01.13. 20:29:34

Mindent elmond a kérdésről ,hogy itt van vitatva és nem a topicjában ;)
Abi & Tito
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2014.01.13. 20:29:11

barcásoknak, realosoknak

nagyon egyszerű az egész. ha úgy gondolja valaki, hogy 2010ben messi megérdemelte (szerintem igen), akkor most cé is megérdemli. ugyan messi akkor többet nyert, mint ronaldo most, de a teljesítményük kábé ugyanolyan kimagasló volt a mezőnyből.

ha viszont úgy gondolja valaki, hogy ott elvesztette az értékét a díj, és messi díj lett, meg uefa maffia, sneijdernek kellett volna nyernie meg ilyenek, akkor cé sem érdemli meg most.

nyilván az első a barca szurkolóknak, a második meg a realosoknak szól. és mindkettő elfogadható szurkolói hovatartozástól függően, viszont a kettő keverése nem (messi megérdemelte akkor, cé most nem, vagy messi nem érdemelte meg, de cé most igen) és teljesen hiteltelen lesz tőle az illető. csak gondoltam szólok.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kristop 2014.01.13. 20:31:50-kor.
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2014.01.13. 20:17:57

pezZy írta:
Rivaldo11 írta:Igazából képességekben nincs Ribery cr szintjén, de sokat nyert. Ha a portugál legalább valamiféle trófeát felvillantott volna, megérteném. De így kegyelemkenyér szaga van erősen. :)
Messi idén nem szólhatott bele, de az hogy kb fél szezonnal is ott van, mutatja az erőviszonyokat.
Ha egészséges marad, jövőre visszahódítja. egyszerűen azért, mert jobb futballista.
2010. Messi vs Sneijder. Ugyan ez volt.. ha ezt nézzük teljesen jogos Ronaldo labdája.
Messi abban az évben nyert pár trófeát...írták is előttem. Ronaldo annyit nyert idén, mint Te vagy Én.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2014.01.13. 20:17:25

connor írta:
sjd írta: Akkor nem is értem, miért fontos neked ennyire egy egyéni díj és hogy ki kapja. :wink:
Nem írtam sehol, hogy fontos, pláne, hogy kétes körülmények között született meg a végeredmény. Csak arra reflektáltam, hogy mennyit ér a média... sokan már itt is CR-nek adnák. :roll: Pedig egyértelmű, mennyire fals eredmény született.
Persze, egyáltalán nem fontos, ezért is tartod szükségesnek másodszorra is megjegyezni, hogy milyen nevetséges eredmény született. :)
bojankrkic27
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 262
Csatlakozott: 2008.03.01. 14:28:23

2014.01.13. 20:16:35

Rivaldo11 írta:Igazából képességekben nincs Ribery cr szintjén, de sokat nyert. Ha a portugál legalább valamiféle trófeát felvillantott volna, megérteném. De így kegyelemkenyér szaga van erősen. :)
Messi idén nem szólhatott bele, de az hogy kb fél szezonnal is ott van, mutatja az erőviszonyokat.
Ha egészséges marad, jövőre visszahódítja. egyszerűen azért, mert jobb futballista.
az utolsó két mondatod mindenre magyarázatot ad.. Úgy tudta CR megnyerni ezt az aranylabdát, hogy Messi hónapokig sérült volt a szezonban... Nincs kérdés, hogy 100%-ot nyújtva melyik a jobb kettejük közül!4
ZolTano
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 298
Csatlakozott: 2012.03.12. 12:49:39

2014.01.13. 20:16:03

pezZy írta:
Rivaldo11 írta:Igazából képességekben nincs Ribery cr szintjén, de sokat nyert. Ha a portugál legalább valamiféle trófeát felvillantott volna, megérteném. De így kegyelemkenyér szaga van erősen. :)
Messi idén nem szólhatott bele, de az hogy kb fél szezonnal is ott van, mutatja az erőviszonyokat.
Ha egészséges marad, jövőre visszahódítja. egyszerűen azért, mert jobb futballista.
2010. Messi vs Sneijder. Ugyan ez volt.. ha ezt nézzük teljesen jogos Ronaldo labdája.
2010-ben Messi spanyol bajnok és gólkirály volt, valamint uefa szuperkupa illetve spanyolszuperkupa , illetve klub vb győztes. valamint BL gól király és bl legjobb játékosa. ezzel szemben CR7 bl gólkirály. azért korántsem ugyanaz.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2014.01.13. 20:15:21

ferninho írta:
sörvirsli írta:CSak megérte hosszabbítani a szavazást,szegény Ribery... :evil:
"15:40 – A szabályok és a szavazás menete ismertetve van. A konferáló elmondja, hogy a meghosszabbított szavazás nem befolyásolta a végeredményt! Csak több szavazat érkezett! (további szabályzat ismertetés, a tavalyi blamák elkerülése miatt)"
Tehát ezt a FIFA embere mondta.
Ezek a nyilatkozatok ilyenkor nem a média koholmányai,illetve a fifa mismásolása? :roll:
Fordított helyzetben,mondjuk ha Messi nyert volna Ribéryvel szemben nem így értelmeznétek ezt a nyilatkozatot,hanem hazugságnak állítanátok be.

Egyébként ő érdemelte meg ezt az EGYÉNI díjat most, persze elegánsabb lett volna ha nem azzal telnek el hónapok,hogy sír miatta,meg kampányolnak.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
pezZy
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 292
Csatlakozott: 2010.09.29. 18:34:43
Tartózkodási hely: Békéscsaba
Kapcsolat:

2014.01.13. 20:14:02

Rivaldo11 írta:Igazából képességekben nincs Ribery cr szintjén, de sokat nyert. Ha a portugál legalább valamiféle trófeát felvillantott volna, megérteném. De így kegyelemkenyér szaga van erősen. :)
Messi idén nem szólhatott bele, de az hogy kb fél szezonnal is ott van, mutatja az erőviszonyokat.
Ha egészséges marad, jövőre visszahódítja. egyszerűen azért, mert jobb futballista.
2010. Messi vs Sneijder. Ugyan ez volt.. ha ezt nézzük teljesen jogos Ronaldo labdája.
Kép
"El fogom feledtetni velük a vereség ízét, ám jól az eszükbe vésem, hogy mindig küzdeniük kell. Én vagyok a vezető, ők követnek engem, együtt pedig sikeresek leszünk…”

Culé per sempre!!
Daweed
Jugador del Barça
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2011.03.13. 23:25:18

2014.01.13. 20:11:49

ferninho írta:
sörvirsli írta:CSak megérte hosszabbítani a szavazást,szegény Ribery... :evil:
"15:40 – A szabályok és a szavazás menete ismertetve van. A konferáló elmondja, hogy a meghosszabbított szavazás nem befolyásolta a végeredményt! Csak több szavazat érkezett! (további szabályzat ismertetés, a tavalyi blamák elkerülése miatt)"
Tehát ezt a FIFA embere mondta.

És ha a FIFA embere azt mondja hogy a Föld lapos akkor az úgy van? Nem véletlen volt az a hosszabbítgatás.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2014.01.13. 20:09:13

Igazából képességekben nincs Ribery cr szintjén, de sokat nyert. Ha a portugál legalább valamiféle trófeát felvillantott volna, megérteném. De így kegyelemkenyér szaga van erősen. :)
Messi idén nem szólhatott bele, de az hogy kb fél szezonnal is ott van, mutatja az erőviszonyokat.
Ha egészséges marad, jövőre visszahódítja. egyszerűen azért, mert jobb futballista.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2014.01.13. 20:07:22

sörvirsli írta:CSak megérte hosszabbítani a szavazást,szegény Ribery... :evil:
"15:40 – A szabályok és a szavazás menete ismertetve van. A konferáló elmondja, hogy a meghosszabbított szavazás nem befolyásolta a végeredményt! Csak több szavazat érkezett! (további szabályzat ismertetés, a tavalyi blamák elkerülése miatt)"
Tehát ezt a FIFA embere mondta.
madridista
connor
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 429
Csatlakozott: 2012.12.17. 22:18:01

2014.01.13. 20:05:10

sjd írta: Akkor nem is értem, miért fontos neked ennyire egy egyéni díj és hogy ki kapja. :wink:
Nem írtam sehol, hogy fontos, pláne, hogy kétes körülmények között született meg a végeredmény. Csak arra reflektáltam, hogy mennyit ér a média... sokan már itt is CR-nek adnák. :roll: Pedig egyértelmű, mennyire fals eredmény született.
Avatar
sörvirsli
Capitá del Barça
Hozzászólások: 577
Csatlakozott: 2013.02.22. 22:30:29
Tartózkodási hely: A tizenhatoson belül

2014.01.13. 20:04:21

CSak megérte hosszabbítani a szavazást,szegény Ribery... :evil:
Aki azt hiszi, hogy a Messi és a Messiás szavak és jelentések összecsengése véletlen, az orbitálisat téved: Isten kegyelméből való ez az ember.

Messi-Neymar = the ultimate forward duo

Paul Walker - We are always gonna miss you forever!
Válasz küldése