Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15488
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2012.08.27. 14:03:55

Szerintem bőven erősödtek vele,legalábbis több a variációs lehetőség,innentől kezdve José döntése,hogy hogyan forgatja a Xabi,Modric,Khedira,Özil 4est.
Bár én megmondom igazán,Modric nekem Xabi Alonsora hasonlít játékban,kíváncsi vagyok hogy fogja beépíteni a csapatba. mert azért ilyen pénzért,egy ilyen játékost padoztatni még madridban is luxus.

Amit írtak alattam,hogy így majd többet lesz a madridnál a labda,az meg nem ettől függ. legfeljebb nem lesz annyia csapkodó a játékuk,több passzból fognak építkezni.
Meglátjuk,szerdán még biztos nem lép pályára,hiba is lenne szerepeltetni.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
jenooo
Madridista
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2010.10.04. 01:13:47

2012.08.27. 13:49:20

Itt a mostani felállás:
------Xabi---Khedira-----
-DM--------Özil-------CR-
----Benzema/Higuain----
Akkor most vedd ki képzeletben az egyértelműen leggyengébb láncszemet, és képzeld a helyébe a horvátot. :D
Ez az, amire utaltam az előző hozzászólásomban.
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2012.08.27. 13:40:26

jenooo írta:A letámadással a Madridnak nincs problémája???????? lehet,egy félidőn át,utána a 60.percen már a seg**kön veszik a levegőt.
Ellenetek ez így is van, de ha nézel néha Madrid meccset a Classico-n kívül, akkor beláthatod, hogy nincs igazad. Egyedül a Barca ellen van ez a probléma, és az is csak azért, mert egyszerűen nincs a Real-nál a labda, mégpedig azért, mert a ti középpályátokon egyértelműen labda-biztosabb, technikásabb emberek futkároznak. Nos Modric ezért is jött (remélem), mert kicsit kiegyenlíti a mérleg nyelvét, aminek köszönhetően A Madridnál is valamivel többet lesz a labda ellenetek, aminek köszönhetően a letámadást is tovább fogják bírni.

És itt jön képbe a valamit,valamiért elv,mit fogtok beáldozni???
1,A védekezést azzal,hogy X.Alonso helyén játszatjátok
2, Maradtok ugyanott ahol eddig,mivel nem számottevő erősítés Modric,Özilhez képest,sem labdabiztosságban sem semmiben,így továbbra is csak a rotálás végett jó,hogy ment,na az viszont nem nagy erőssége Mounak,ha lesérül valaki szerintem ink. kezdené 10 emberrel szíve szerint a meccset,csak ne kelljen változtatnia :lol:

Az meg még szép,hogy a többi csapat ellen nincsenek fizikális gondok,mind kutyaütő a két nagy szintjéhez képest,de Bl-ben is kevés a VKP nélküli játék,egy Bayern/Chelsea/City rommá verné és szétszaladná a Madridot ebben a formában.(mmint vkp nélkül)
Avatar
ZotyaFace
Barça B
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2012.08.21. 13:27:03

2012.08.27. 13:37:11

daffy írta:
ZotyaFace írta: Pontosan ugyanígy látom Én is! Modricban sincs meg az az átütő erő,ami kéne,nem egy kifejezett vezér alkat,mint nálatok Xavi. Lassan visszasírom a Zidane,Guti kettőst...náluk volt fantázia,ami a mai Madridból hiányzik!
azt az átütő erőt nem egy ember hozná meg,hanem kettő. egy 4-3-3ban vagy egy 4-2-1-2-1ben. modric mögé egy labdaszerző ütközőt tudok elképzelni(m'vila pl) és mellé akár xabi,akár özil. valahogy így
--------m'vila-------
---modric----xabi---

vagy ketten hátrébb és modric előrébb:
------m'vila-------xabi------
-----------modric------------

ezzel annyi baj lenne,hogy özil posztja megszűnik. bár ahogy az utóbbi évben játszik.. :roll:
arra mindenképpen jó,hogy minimum 3 poszton bevethető és lehetőség (lenne) van rotálni.

Igazából a kp-ra egy erős fizikumu,ütköző VKP kéne,mellettük Xabi és Özil/Modric.
Özillel én sem vagyok megelégedve,pedig nem rossz kis játékos ő...

A Khedira/Lass kettőst én úgy eladnám,ahogy illik,Granero se egy világklasszis,nem is értem minek vettük vissza annó.a tavalyi címet igencsak gyenge szájízzel nyeltem,le 100pont ide vagy oda..nekem hiányzik az a laza stílus amit képviseltek(na nem ezek a játékosok).

Igazából gyökerestül kéne megváltoztatni az egész klubbot!
Ha idén nem nyerünk semmit,akkor Mou biztos elmegy,és megint szétszedik a csapatot,megint kezdődik előröl minden... :roll:
Madridista. De nem az elvakult fajtából :)
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6739
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2012.08.27. 13:35:35

kurdt írta:Amúgy szerintem egyáltalán nem lenne meglepő húzás Mourinho-tól, ha Modric Özil cseréjének érkezett volna, nem pedig egy sorral hátrébb, Xabi mellé...
40-ért azért izmos lenne, de én is úgy vettem észre, h nagyon stabil lábakon áll Özil és Xabi kezdőtagsága.
jenooo
Madridista
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2010.10.04. 01:13:47

2012.08.27. 13:34:31

Tavaly mondjuk hatalmas esélyt szalasztott el, de nehogy már egy Mou-t el lehessen elüldözni. Bár ebben Perez a főnök, nem is tudom, hány éves szerződést írt alá a mester.
1-2 hónapja hosszabbított 2016-ig.
Avatar
kurdt
Megmentő :)
Hozzászólások: 1884
Csatlakozott: 2006.10.30. 15:59:29
Tartózkodási hely: hütte

2012.08.27. 13:33:06

Amúgy szerintem egyáltalán nem lenne meglepő húzás Mourinho-tól, ha Modric Özil cseréjének érkezett volna, nem pedig egy sorral hátrébb, Xabi mellé...
Kép
Your village called. Their idiot is missing.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6739
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2012.08.27. 13:30:55

Attól, h a Real Madridról van szó, Mou az edző és nyert két BL-t még nem "kötelező" és/vagy triviális a győzelem. Azért kikezdeni, mert 3 év alatt nem nyert BL-t, kissé túlzás. Tavaly mondjuk hatalmas esélyt szalasztott el, de nehogy már egy Mou-t el lehessen üldözni. Bár ebben Perez a főnök, nem is tudom, hány éves szerződést írt alá a mester.

Megverte - szerintem - minden idők legjobb Barcáját, ez csupán annak a népes madridi tábornak nem elég, akik meg vannak győződve arról, h felsőbbrendűek a Barcánál és hogy nekünk 2006 óta van csapatunk. A tavalyi 100 pont miatt Madridban mindenki kicsit álomvilágban él.

Aztán lehet szerdán megvernek minket...javítana a helyzeten, bár sztem iksz lesz és visszük a kupát.
jenooo
Madridista
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2010.10.04. 01:13:47

2012.08.27. 13:27:54

A letámadással a Madridnak nincs problémája???????? lehet,egy félidőn át,utána a 60.percen már a seg**kön veszik a levegőt.
Ellenetek ez így is van, de ha nézel néha Madrid meccset a Classico-n kívül, akkor beláthatod, hogy nincs igazad. Egyedül a Barca ellen van ez a probléma, és az is csak azért, mert egyszerűen nincs a Real-nál a labda, mégpedig azért, mert a ti középpályátokon egyértelműen labda-biztosabb, technikásabb emberek futkároznak. Nos Modric ezért is jött (remélem), mert kicsit kiegyenlíti a mérleg nyelvét, aminek köszönhetően A Madridnál is valamivel többet lesz a labda ellenetek, aminek köszönhetően a letámadást is tovább fogják bírni.
Lehet Puyol játszhat maszkban,gondolom mint a Chelsea kapusának volt!
Nem hiszem, hogy olyat fog hordani, Cech-nek koponyatörése volt, az kicsit más. Inkább olyat fog, mint Metzelder hordott régebben:
http://images.zeit.de/sport/2011-04/met ... 40x304.jpg
Jesszus, hogy fog kinézni! :D Mindenesetre mihamarab ... lást neki!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára jenooo 2012.08.27. 13:32:44-kor.
zsoltman
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 342
Csatlakozott: 2005.08.21. 17:52:56

2012.08.27. 13:24:16

Lehet Puyol játszhat maszkban,gondolom mint a Chelsea kapusának volt!
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2012.08.27. 13:21:12

jenooo írta:
Khedira/lass helyén játszatni őt,kész öngyilkosság mivel,mint mondtam,nem az a kifejezett ütköző ember,sőt,egy átjáróház lenne ezzel a madridi középső harmad.
A Barcában ki az ütköző ember? Mert hogy Xavi és Busquets nem az, az nyilvánvaló. Oké, ott volt Keita, de ő keveset játszott, meg most itt van Song de ő meg épphogy csak bemutatkozott. Ti egyértelműen a labdabiztos emberekkel és a gyors letámadással operáltok. A letámadással Madirdnak sincs problémája, illetve a Xabi, Modric, CR, Özil középpályára nem lehet azt mondani, hogy ne lenne labdabiztos (már ha Özil formába jön).

A letámadással a Madridnak nincs problémája???????? lehet,egy félidőn át,utána a 60.percen már a seg**kön veszik a levegőt.
Nekünk nem kell ütköző mivel,uraljuk a labdát,és az egész játékunk erre épül,míg a Madrid egy-két húzásból próbálja megoldani,amiben duplán benne van a labdavesztés és a gyors ellentámadás veszélye,na ezért lenne öngyilkosság.Azért elfogultság ide vagy oda,azt látni kell,hogy a Realban harmadannyi labdabiztonság,és pontosság van mint bennünk,nekik elengedhetetlen a vkp szerepe,nálunk belefér,hogy ne legyen.
jenooo
Madridista
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2010.10.04. 01:13:47

2012.08.27. 13:15:23

Khedira/lass helyén játszatni őt,kész öngyilkosság mivel,mint mondtam,nem az a kifejezett ütköző ember,sőt,egy átjáróház lenne ezzel a madridi középső harmad.
A Barcában ki az ütköző ember? Mert hogy Xavi és Busquets nem az, az nyilvánvaló. Oké, ott volt Keita, de ő keveset játszott, meg most itt van Song de ő meg épphogy csak bemutatkozott. Ti egyértelműen a labdabiztos emberekkel és a gyors letámadással operáltok. A letámadással Madirdnak sincs problémája, illetve a Xabi, Modric, CR, Özil középpályára nem lehet azt mondani, hogy ne lenne labdabiztos (már ha Özil formába jön).
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2012.08.27. 12:57:36

recrea írta: Azt nem írtam, h mi pihentek vagyunk, csak mi pl. megtehettük tegnap, h pihentettük Xavit, Mascht, Villat, végre nem utaztuk körbe a Földet, ill. tavaly is többet rotálhattunk, idén meg pláne.
rotálhatott volna a real is,de mou kakált rá. majdnem rá is fizetett a csapat
Szerintem Mou rámegy a BL-re, ha sikerül, akkor elköszön.
szerintem ha meg nem sikerül,akkor kikezdik és azért távozik. egyszerűen úgy gondolom,mint tavaly pep esetében,nem tudom elképzelni,hogy jövőre is marad.(pedig minden tény ellent mond ennek az érzésemnek)
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6739
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2012.08.27. 12:54:25

Barcaman1993 írta:
recrea írta:Kicsit elaltatták magukat a fővárosban, a nyár végéig veregették egymás vállát, h mennyire ügyesek voltak a tavalyi 100 ponttal...most kezdenek ébredezni a csipkerózsika álomból. A játékosaik alig pihentek, szerintem max. 2 hetet, ami édeskevés, a kispadjuk rövid.
Ha jól emlékszem napra pontosan ugyanakkor kezdték el a felkészülést, mint mi. Ráadásul az Eb-n a Barcelona játékosok jóval többet játszottak, mint a madridisták. Elég ha a spanyol válogatottra gondolunk, de Benzema, Coentrao CR is előbb fejezte be az EB-t. Az olimpián is csak 1 játékosuk volt érdekelt, míg nálunk 3. Az előző szezonunk is jóval hosszabb volt a +3 nemzetközi kupameccsel és a +3 hazai kupameccsel. Ez nem lehet magyarázat.
Azt nem írtam, h mi pihentek vagyunk, csak mi pl. megtehettük tegnap, h pihentettük Xavit, Mascht, Villat, végre nem utaztuk körbe a Földet, ill. tavaly is többet rotálhattunk, idén meg pláne.

Nem mondanám, h jóval többet játszottak volna a Barcások, de nem is erre fognám a madridiak kézifékes indulását. Remélem nem gondolták azt, h most 15-öt vernek ránk, meg 110 pontot szereznek a bajnokságban. Szerintem Mou rámegy a BL-re, ha sikerül, akkor elköszön.

Egyébként nagyon nehezen tudom elképzelni, h Özil vagy Xabi padozzon Mounál, akárhogy játszanak, mindig kezdenek, igaz, nem nagyon van alternatívájuk.
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2012.08.27. 12:49:22

recrea írta:Kicsit elaltatták magukat a fővárosban, a nyár végéig veregették egymás vállát, h mennyire ügyesek voltak a tavalyi 100 ponttal...most kezdenek ébredezni a csipkerózsika álomból. A játékosaik alig pihentek, szerintem max. 2 hetet, ami édeskevés, a kispadjuk rövid.
Inkább az amerikai túrában látom a probléma okát,legalábbis ők ezt mondják,de nehezen fogadom el,hogy ekkora gondot jelent az akklimatizálódás,hogy még most majd 1 hónappal utána is ez legyen a kifogás...
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2012.08.27. 12:44:43

recrea írta:Kicsit elaltatták magukat a fővárosban, a nyár végéig veregették egymás vállát, h mennyire ügyesek voltak a tavalyi 100 ponttal...most kezdenek ébredezni a csipkerózsika álomból. A játékosaik alig pihentek, szerintem max. 2 hetet, ami édeskevés, a kispadjuk rövid.
Ha jól emlékszem napra pontosan ugyanakkor kezdték el a felkészülést, mint mi. Ráadásul az Eb-n a Barcelona játékosok jóval többet játszottak, mint a madridisták. Elég ha a spanyol válogatottra gondolunk, de Benzema, Coentrao CR is előbb fejezte be az EB-t. Az olimpián is csak 1 játékosuk volt érdekelt, míg nálunk 3. Az előző szezonunk is jóval hosszabb volt a +3 nemzetközi kupameccsel és a +3 hazai kupameccsel. Ez nem lehet magyarázat.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6739
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2012.08.27. 12:39:30

Kicsit elaltatták magukat a fővárosban, a nyár végéig veregették egymás vállát, h mennyire ügyesek voltak a tavalyi 100 ponttal...most kezdenek ébredezni a csipkerózsika álomból. A játékosaik alig pihentek, szerintem max. 2 hetet, ami édeskevés, a kispadjuk rövid.

Tavaly sok szerencséjük volt, meg egy bomba Ronaldojuk, ha idén egyik is hiányzik, komoly gondban lesznek. (hozzáteszem, tegnap mi is lehoztuk a tavalyi gyakori "semmit" idegenben)

Ritka dolog történt reggel, szimpatikus játékos érkezett a Realhoz, labdaügyes, okos focista Modric, ütemérzéke nagyon jó, lendületből erős, felállt védelem ellen kíváncsi leszek. Az előre játéka kicsit hajaz nekem Inijére, a kis bokacselek, bokapasszok, egyik lábról átdobom a másikra.
Lehet, h nézni fogok egy-két Real meccset.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2012.08.27. 12:39:22

Mezner2 írta:Lehet,hogy én vagyok a tök hülye,de nem nagyon értem,Modric érkeztének jogosultságát,ő ink.olyan X.Alonso poszt,csak védekezésben kevesebbet tud nyújtani,+ nem hiszem,hogy a spanyol padozni fog.
Khedira/lass helyén játszatni őt,kész öngyilkosság mivel,mint mondtam,nem az a kifejezett ütköző ember,sőt,egy átjáróház lenne ezzel a madridi középső harmad.Özilhez képest nem jelente számottevő erősítést,mivel szerintem képességekben kb. egy szint a töröknémettel.
Bárhogy számolom max rotálás szempontjából jöhet jól a jelenléte,viszont padra meg luxus.Sokkal jobban el kellett volna szerintem nekik egy M'villa/Song típusú playa a középpálya közepére,aki(k) jobban védekezik(nek) és támadásban sem teljesen elveszett(ek).

Vélemény?? ti is így látjátok??
Szinte biztos vagyok benne, hogy Xabi és Özil rotációja lesz. Vkp mindenképpen fog játszani Madridban, míg CR-t és Di Mariát nem fogja kiszorítani. Ergo marad Xabi és Özil. Kicsit figyeltem a Real játékát és Özilben látom a kulcsot. Azt néztem, hogy ugye a Real általában így áll fel:
-----Benzema/Pipita------
Cr-------Özil---------Di Maria
Viszont Özil rengetegszer azt csinálja meg, hogy bemozdul a 2 szélső és a csatár közé ezzel elmozgatja az ellenfél kp-ját a szélre és marad helyük középen megcsinálni, amit tudnak. Na erre kíváncsi lennék, hogy ezt Modric milyen formában oldaná meg. Alapesetben nem tudom elképzelni, hogyan szorítaná ki Alonsot és Özilt, de amilyen formában Mesut játszik az utóbbi időben simán megeshet. Kíváncsi leszek rá, de nem hinném, hogy a tavalyi Madridot bárhogy fölül tudnák múlni.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2012.08.27. 12:36:44

őszintén: nem örülök, hogy a Madrid a középpályán is erősödik!!! de hát ez van.
szurkoltam a tegnapi vereségükért derekasan, de mint mindennek ennek a vereségnek is van egy "hozadéka" ami ránk nézve nem túl jó: most meg vannak vadulva, hogy ki küszöböljék a csorbát, úgyhogy a "pokol" ha lehet még forróbb lesz!
és ahogy mondják ....innen szép nyerni!
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2012.08.27. 12:36:07

ZotyaFace írta: Pontosan ugyanígy látom Én is! Modricban sincs meg az az átütő erő,ami kéne,nem egy kifejezett vezér alkat,mint nálatok Xavi. Lassan visszasírom a Zidane,Guti kettőst...náluk volt fantázia,ami a mai Madridból hiányzik!
azt az átütő erőt nem egy ember hozná meg,hanem kettő. egy 4-3-3ban vagy egy 4-2-1-2-1ben. modric mögé egy labdaszerző ütközőt tudok elképzelni(m'vila pl) és mellé akár xabi,akár özil. valahogy így
--------m'vila-------
---modric----xabi---

vagy ketten hátrébb és modric előrébb:
------m'vila-------xabi------
-----------modric------------

ezzel annyi baj lenne,hogy özil posztja megszűnik. bár ahogy az utóbbi évben játszik.. :roll:
arra mindenképpen jó,hogy minimum 3 poszton bevethető és lehetőség (lenne) van rotálni.
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2012.08.27. 12:32:20

Lehet,hogy én vagyok a tök hülye,de nem nagyon értem,Modric érkeztének jogosultságát,ő ink.olyan X.Alonso poszt,csak védekezésben kevesebbet tud nyújtani,+ nem hiszem,hogy a spanyol padozni fog.
Khedira/lass helyén játszatni őt,kész öngyilkosság mivel,mint mondtam,nem az a kifejezett ütköző ember,sőt,egy átjáróház lenne ezzel a madridi középső harmad.Özilhez képest nem jelente számottevő erősítést,mivel szerintem képességekben kb. egy szint a töröknémettel.
Bárhogy számolom max rotálás szempontjából jöhet jól a jelenléte,viszont padra meg luxus.Sokkal jobban el kellett volna szerintem nekik egy M'villa/Song típusú playa a középpálya közepére,aki(k) jobban védekezik(nek) és támadásban sem teljesen elveszett(ek).

Vélemény?? ti is így látjátok??
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2012.08.27. 12:30:00

Nem rossz játékos, nagyon kellett a madridi középpályára egy technikailag aránylag jó játékos. Kíváncsi leszek, hogy teljesít majd Madridban. Mondjuk jól meg is fizették ahogy látom, bár még nem hivatalos, de majdnem 40 milla volt.
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
jenooo
Madridista
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2010.10.04. 01:13:47

2012.08.27. 11:42:41

Lehet túlértékelt játékos, de a számok attól még magukért beszélnek:
Luka Modric adta a legtöbb passzt a PL legutóbbi szezonjában (2215), és a mezőnyből ő alakította ki a legtöbb helyzetet (65).
Illetve az eb-n is jó volt, a spanyoloknak eléggé meggyűlt vele a bajuk. Pontosan egy ilyen ember hiányzott a Madridból, aki kapcsolatot teremt a védelem és a támadósor között, valamint a labdatartásban is rengeteg tud segíteni. Ha Khedira helyett fog játszani, akkor lehet nem lesz igazi "rombolóember" a középpályán, viszont ebből még lehet egy igazi játszó csapat ahol a cél, hogy mindig rúgjunk többet mint az ellenfél. Khedira meg nem is erősítés igazán, nem tudom mit magyarázkodom Modric szükségességéről. :)
Kenny
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 477
Csatlakozott: 2004.10.08. 10:39:16
Tartózkodási hely: bp

2012.08.27. 11:42:27

Nagy zseni a csávó.De el kell telnie pár meccsnek míg felveszi a ritmust.Felesleges igazolásnak tartom.
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2012.08.27. 11:38:05

Rivaldo11 írta:Na, hivatalos lett a dolog. Modric...hát, ha az utcán látnám, lehet hogy a kezébe nyomnék egy vajas kenyeret, mert fizikailag kinézetre elég satnya...de nyilván nem élt volna meg angliában, ha ez tényleg így lenne. Felesleges igazolásnak tartom abból a szempontból, hogy nem egy ilyen ember hiányzott a madridból.
És még véznább volt, amikor a PL-be került. Először a széleken játszott, mert középre nem volt meg a fizikuma, de aztán egyre többet játszott középső középpályásként, és kifejezetten jó játékossá érett. Az idei eb-n a spanyolok ellen kb. csak ő nézett ki focistának, technikailag is eléggé rendben van. A bajnokságban szerintem röhögve elég lesz az Alonso - Modric páros, annyit tudnak védekezni, amennyit kell, bár most azért van egy kis zavar az erőben odaát is. Na meg nyilván Özil-t is tudja helyettesíteni, de ha nagyon szükséges, a széleken is feltalálja magát.
Válasz küldése
cron