Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2012.06.08. 16:45:43

Én nem, majd visszanézem, de az tuti, hogy akiknek nem tetszett amit leművel Chelseas edzőként ellenünk (márpedig szerintem a 90%nak nem tetszett), ők nem akarták. Szóval meglepődnék,ha többség akarta volna LG.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21245
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2012.06.08. 16:43:35

ozsimiki írta:
REMY írta:
Biztos vagyok benne, ha nem lenne a Real edzője Mou akkor Pep után ti őt akarnátok edzőnek.
Látszik,h kevés ideje vagy itt.

Még Pep kinevezése előtt óriási viták voltak,mert páran akarták ide edzőnek a portugált, nem kell leírjam,h mekkora kisebbségben voltak. Akkor is a jó nagy többség számára világos volt, h Jose nem épp illik ebbe a Barcelonába, Hál Istennek nem jött. Akkor is ezt írnám,ha Pep fele ilyen sikeres lett volna végül.

+ memóriája is volt pár embernek.
Azért elég túlzás, h kisebbségben lettek volna az őt akarók. Én pont úgy emlékszem, h a nagy többség úgy akarta. Azt hiszem, még talán egy szavazás is volt erről.
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2012.06.08. 16:41:44

REMY írta:
Biztos vagyok benne, ha nem lenne a Real edzője Mou akkor Pep után ti őt akarnátok edzőnek.
Látszik,h kevés ideje vagy itt.

Még Pep kinevezése előtt óriási viták voltak,mert páran akarták ide edzőnek a portugált, nem kell leírjam,h mekkora kisebbségben voltak. Akkor is a jó nagy többség számára világos volt, h Jose nem épp illik ebbe a Barcelonába, Hál Istennek nem jött. Akkor is ezt írnám,ha Pep fele ilyen sikeres lett volna végül.

+ memóriája is volt pár embernek.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2012.06.08. 16:41:32

És hogy most 10 szer leírtátok az érdemeit Mou-nak, már mindenki megnyugodott hogy MEKKORA nagy edző vagy még valaki fényesre nyalná a valagát?
Avatar
REMY
Madridista
Hozzászólások: 1257
Csatlakozott: 2012.05.22. 20:26:40

2012.06.08. 16:35:02

Igen Mourinho nagyon megosztó személyiség. Bár én pont bírom az ilyen személyű embereket.
Real előtt is csodáltam Mou-t és azt akartam, hogy jöjjön hozzánk edzőnek.
Bayern- Inter döntőben is csak azért szurkoltam az Internek mert kijelentette, hogy ha BL-t nyer akkor távozik. És tudtuk mi volt a célja.

Viszont a sikereit senki nem veheti el tőle. 9 évig volt veretlen hazai pályán a bajnokságokban. Azért na.
És pont az a Preciadó vetett véget ennek a szériának aki tegnap elhunyt :(

Biztos vagyok benne, ha nem lenne a Real edzője Mou akkor Pep után ti őt akarnátok edzőnek.

És ha Pep-et nem is tartom nagy edzőnek, mert még máshol nem bizonyított. DE ő is a láncszeme volt annak a Barca korszaknak ami hihetetlen sikeres volt. És ez miatt már ő is történelmi személy lett.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2012.06.08. 16:29:25

recrea írta: majd a média eldönti, h kire jobban.
a média már eldöntötte. a real a rossz,a barca a jó. az emberek általában a jó oldalra állnak,még ha nem is látnak tisztán,csak mennek a csorda után. ez független a jelenlegi két oldaltól,de ritka az olyan,akinek saját véleménye van és azt a tömeggel szemben is tartja.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6739
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2012.06.08. 16:26:36

REMY írta:
MR. TROMORT777 írta:Xavi mindig tisztelet tudóan nyilatkozik, eleve nem tudhatjuk pontosan mit és, hogy mondott, de ha mondott is ilyet, azzal nem hinném, hogy Mou-t akarta volna megsérteni, hanem Guardiola-t akarta dícsérni. Én megértem azt, hogy mire utalhatott. Tegyük fel 50 év múlva, mi fog megmaradni az emberek tudatában? Mou nagy edző, korunk egyik legnagyobb edzője, volt jópár szép sikere és ennyi. Nem alkotott semmi újat(persze ez nem teljesen igaz), de futball szempontjából igen. Míg Guardiola hiába csak 4 évet volt eddig edző, mégis 6 kupás szezon, elképesztő játék, elképesztő statok. Ezek azok amire emlékezni fognak az emberek, nem másra. Szerintem.
na azért ez a ló túlsó oldala. Hiába Guardiola sok kupája (szép és elismerésre méltó) DE Mourinho már a 4. !!! csapatával indul hadba és 4 különböző bajnokságban nyert bajnokságot és kupát is.
Ha valaki jelenleg Pep-et előrébb teszi Mounál... akkor elég szűk látókörű. Mit ne mondjak. És ezt a Realtól függetlenül bátran állítom.
Mondjuk ez igaz, abból az Interből még Harry Potter sem csinált volna BL győztes csapatot, ráadásul 4 országban bajnokságot (köztük a 3 legnagyobb ligában) abszolút kuriózum. Trapattoni csinálta még meg (de ő német, olasz, portugál és osztrák). Szóval Mou-ra is bőven emlékezni fognak, azt majd a média eldönti, h kire jobban.

Mou edzői kvalitásait abszolút elismerem, még ha vannak berögződött szakmai butaságai is, amit viszont emberileg a tv-n keresztül mutat, az nagyon visszatetsző, ocsmány viselkedés. Elismerem, az is benne lehet utálatomban, h párszor megpi..ázott minket.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21245
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2012.06.08. 16:25:20

ozsimiki írta:Azért már bocsássátok meg azoknak is, akik az eszközei miatt kicsit háttérbe szorítják azokat a sikereket, és inkább tisztelegnek egy olyan edzőnek, aki nem akart boszorkányüldözést minden egyes Őt legyőző csapat ellen. Sőt inkább volt oly "fura",hogy gratuláljon hozzá. Így érve el milliónyi sikert. De ha csak 1 kupát nyert volna ezzel a hozzáállással az is többet érhet sok embernek, mint pár piszkos jellemvonással tarkított bajnokság, akár Angliában,akár Olaszországban...
Igen, ezt sokat felhozzák, h Pep milyen úriember, de azért burkoltan csak odaszólt ő is a leköszönése után...

és ez egyenlő nálad azzal amit Jose leművel a sajtóban minden egyes bukása után? sőt sokszor már azok előtt is, rangadók előtt, stb. Bár nem lepődök meg. Ozsi
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2012.06.08. 16:21:36

Azért már bocsássátok meg azoknak is, akik az eszközei miatt kicsit háttérbe szorítják azokat a sikereket, és inkább tisztelegnek egy olyan edzőnek, aki nem akart boszorkányüldözést minden egyes Őt legyőző csapat ellen. Sőt inkább volt oly "fura",hogy gratuláljon hozzá. Így érve el milliónyi sikert. De ha csak 1 kupát nyert volna ezzel a hozzáállással az is többet érhet sok embernek, mint pár piszkos jellemvonással tarkított bajnokság, akár Angliában,akár Olaszországban...
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Lampiao
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2008.04.04. 10:36:22
Tartózkodási hely: Vác

2012.06.08. 16:17:26

REMY írta:nem a feszkót akarom kelteni. Egyáltalán nem az a célom, de úgy láttam se ez a hír se az előző Xavi nyilatkozat nem volt látható az oldalatokon. Egyrészt Real vs Barca topicba írom, mivel mind a 2 csapatról szól.

Sosem értettem miért kell egy játékosnak a másik csapatról beszélni. Tök mind1, hogy elismeri vagy éppen mást mond róluk. Foglalkozzon mindenki a saját csapatával és a pályán mutassák meg mit tudnak és ki a jobb. (ezt értem MINDENKIRE )

Az persze más tészta ha egy játékos több csapatban is játszott és azokról nyilatkozik. De ezek az oda-oda szólások.... soha nem tettek jó. Ráadásul most olyan eset is állt elő, hogy 1 adott válogatottban játszanak.

Ha valami nem stimmel, (jelen esetben nem érzi a kölcsönös tiszteletet...) akkor arról inkább hallgasson? Ez a rejtett feszkó nyilván még jobb lenne, mint így egyenesen kijelenteni. Egyébként meg gondolom nem csak a sajtónak mondta el, hanem a realos focistáknak is, akiknek nyilván lépniük kell erre és elmondani, hogy haver rosszul látod.

Viszont már régen tart az összetartás és az interjú nem régen készült. Amennyiben ez még mindig probléma akkor úgy hiszem nem tisztázták az esetet. Így nyilván el kell mondani itt is, hogy éreztesse ez tényleg zavaró és meg fog látszani a közös munkán...


Szerk.: LG szerintem nem kell elve hibásnak tartani mások nézőpontját, pláne hogy az nem az amit te gondolsz... Ha Xavi szerint így van akkor ez a véleménye. Lehet felhozni mellette is (pl. a jó védekezést és kiváló kontrajátékot sok más edző is megvalósította már... valóban nem alkotott újat) és ellene is (Guardiola totális fociját is játszották már más csapatok, méghozzá nagyon is jól Van Gaal Ajaxa..stb.). Te nem is ezzel vitatkozol... Hanem azzal hogy Mourinho sikeres és ezt nyilván nem ismerik el... Nem arra reflektálsz amit Xavi mondott, hanem tök másra.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Lampiao 2012.06.08. 16:23:48-kor.
"Mindig aszerint élj amiben hiszel, különben abban fogsz hinni amiben élsz..."

Harcolj velem:D :http://clover880903.mybrute.com

"Legjobbnak lenni nagyobb érdem, mint elsőnek lenni, mert végül a legjobbak lesznek az elsők is." Joan Laporta
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21245
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2012.06.08. 16:15:32

REMY írta:
MR. TROMORT777 írta:Xavi mindig tisztelet tudóan nyilatkozik, eleve nem tudhatjuk pontosan mit és, hogy mondott, de ha mondott is ilyet, azzal nem hinném, hogy Mou-t akarta volna megsérteni, hanem Guardiola-t akarta dícsérni. Én megértem azt, hogy mire utalhatott. Tegyük fel 50 év múlva, mi fog megmaradni az emberek tudatában? Mou nagy edző, korunk egyik legnagyobb edzője, volt jópár szép sikere és ennyi. Nem alkotott semmi újat(persze ez nem teljesen igaz), de futball szempontjából igen. Míg Guardiola hiába csak 4 évet volt eddig edző, mégis 6 kupás szezon, elképesztő játék, elképesztő statok. Ezek azok amire emlékezni fognak az emberek, nem másra. Szerintem.
na azért ez a ló túlsó oldala. Hiába Guardiola sok kupája (szép és elismerésre méltó) DE Mourinho már a 4. !!! csapatával indul hadba és 4 különböző bajnokságban nyert bajnokságot és kupát is.
Ha valaki jelenleg Pep-et előrébb teszi Mounál... akkor elég szűk látókörű. Mit ne mondjak. És ezt a Realtól függetlenül bátran állítom.
Ez igaz, + Mourinhonak is vannak rekordjai, és elképesztő statisztikái. Ott volt ugye a nagyon hosszú, sok éves hazai veretlenségi szériája, vagy a legutóbbi spanyol bajnoki pontrekord brutális gólmennyiséggel. Mourinho is bőven beirta magát a futball történelmébe, ez nem vitás. Csak az nem fog rá emlékezni, aki nem akar, illetve az is csak magát csapja be, ahogy pl. Xavi is teszi.
Avatar
REMY
Madridista
Hozzászólások: 1257
Csatlakozott: 2012.05.22. 20:26:40

2012.06.08. 16:05:48

MR. TROMORT777 írta:Xavi mindig tisztelet tudóan nyilatkozik, eleve nem tudhatjuk pontosan mit és, hogy mondott, de ha mondott is ilyet, azzal nem hinném, hogy Mou-t akarta volna megsérteni, hanem Guardiola-t akarta dícsérni. Én megértem azt, hogy mire utalhatott. Tegyük fel 50 év múlva, mi fog megmaradni az emberek tudatában? Mou nagy edző, korunk egyik legnagyobb edzője, volt jópár szép sikere és ennyi. Nem alkotott semmi újat(persze ez nem teljesen igaz), de futball szempontjából igen. Míg Guardiola hiába csak 4 évet volt eddig edző, mégis 6 kupás szezon, elképesztő játék, elképesztő statok. Ezek azok amire emlékezni fognak az emberek, nem másra. Szerintem.
na azért ez a ló túlsó oldala. Hiába Guardiola sok kupája (szép és elismerésre méltó) DE Mourinho már a 4. !!! csapatával indul hadba és 4 különböző bajnokságban nyert bajnokságot és kupát is.
Ha valaki jelenleg Pep-et előrébb teszi Mounál... akkor elég szűk látókörű. Mit ne mondjak. És ezt a Realtól függetlenül bátran állítom.
MR. TROMORT777

2012.06.08. 16:02:38

Xavi mindig tisztelet tudóan nyilatkozik, eleve nem tudhatjuk pontosan mit és, hogy mondott, de ha mondott is ilyet, azzal nem hinném, hogy Mou-t akarta volna megsérteni, hanem Guardiola-t akarta dícsérni. Én megértem azt, hogy mire utalhatott. Tegyük fel 50 év múlva, mi fog megmaradni az emberek tudatában? Mou nagy edző, korunk egyik legnagyobb edzője, volt jópár szép sikere és ennyi. Nem alkotott semmi újat(persze ez nem teljesen igaz), de futball szempontjából igen. Míg Guardiola hiába csak 4 évet volt eddig edző, mégis 6 kupás szezon, elképesztő játék, elképesztő statok. Ezek azok amire emlékezni fognak az emberek, nem másra. Szerintem.
Avatar
REMY
Madridista
Hozzászólások: 1257
Csatlakozott: 2012.05.22. 20:26:40

2012.06.08. 15:56:44

nem a feszkót akarom kelteni. Egyáltalán nem az a célom, de úgy láttam se ez a hír se az előző Xavi nyilatkozat nem volt látható az oldalatokon. Egyrészt Real vs Barca topicba írom, mivel mind a 2 csapatról szól.

Sosem értettem miért kell egy játékosnak a másik csapatról beszélni. Tök mind1, hogy elismeri vagy éppen mást mond róluk. Foglalkozzon mindenki a saját csapatával és a pályán mutassák meg mit tudnak és ki a jobb. (ezt értem MINDENKIRE )

Az persze más tészta ha egy játékos több csapatban is játszott és azokról nyilatkozik. De ezek az oda-oda szólások.... soha nem tettek jó. Ráadásul most olyan eset is állt elő, hogy 1 adott válogatottban játszanak.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6739
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2012.06.08. 15:48:21

REMY írta:"Mourinho nem fog bevonulni a labdarúgás történelmébe, számomra Guardiola a legjobb edző" - derült ki egy újabb részlet Xavi Canal+-nak adott nyilatkozatából, amelynek teljes verzióját csak tegnap hozták nyilvánosságra.

Xavi ismét okos volt......

Mi köze van a történelemnek a számára legjobb edzőnek tartott Guardiolának???

Mou már elég rég óta bent van a futball történelem könyvébe :wink:
Először is, utálom az interjúból kiragadott részleteket, mondatokat, szösszeneteket...nem tudjuk milyen szövegkörnyezetben van, nem tudjuk mi volt a kérdés, egy mezei riporter azt "ad a játékos szájába", amit akar. Lehet úgy feltenni kérdést, h arra egy válasz lehetséges.

A másik, mi az h kiderült, kiszivárgott?! A Canal+ mondatokat csöpögtet a köznek, h aztán azon rágódjon? Hol van az egész riport?! Valaki csak látta, rögzítette, közzé tette.

A harmadik, ez valóban egy tárgyi tévedés, Mou nagy edző, és még nagyobbá válhat, hozzáteszem, Xavi első "kiszivárgott" mondatával egyetértek, ha a Real vesztett, jött a rugdosódás, alattomosság, taposás, stb. Könyörgöm, meg ne említse valaki a színészkedést, mert bőven megy a túloldalon az is, másrészt közel-távol nincs egy fajsúlyban a kettő.

Végül, Remy, értelmes srácnak tartalak, és szeretem olvasni, amiket írsz, nagyon elfogult vagy a real irányába, ami egyáltalán nem baj, de nem értem, miért vagdosod ide be a játékosaink nyilatkozatát, aztán meg "okosozod" le őket, olyan magas lótól írsz rólunk, mint amit a real is képzel magáról a futball világában. Nem a tényekkel van bajom, hanem a közlésmóddal.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21245
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2012.06.08. 15:22:15

Ez most szerintem is butaság volt Xavitól. Mourinho már most annyit letett, h minden idők egyik legnagyobb edzőjének tartsák, és napjaink futballjának is meghatározó alakja. Mostanában nagyon kezd kiborulni a bili Xavinál, nem ezt szoktuk meg tőle. Pique v. Valdes eddig sem volt rest odaszúrni a Madridnak, de Xavi eddig nem nagyon szokta csinálni.
Avatar
Balinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1126
Csatlakozott: 2005.06.26. 00:39:59

2012.06.08. 15:03:13

REMY írta:"Mourinho nem fog bevonulni a labdarúgás történelmébe, számomra Guardiola a legjobb edző" - derült ki egy újabb részlet Xavi Canal+-nak adott nyilatkozatából, amelynek teljes verzióját csak tegnap hozták nyilvánosságra.
Hopp! Egy tárgyi tévedés! Lehet szeretni és utálni Mout, de nem elismerni balgaság. Egyébként úgy veszem észre a Mourinho-féle pszicho - és sajtóterror megvakargatta Xavi hormonháztartását, mert az utóbbi időben átment ellentámadásba!

A Madrid nem viselte a pályán/azon kívül méltósággal a vereséget résszel egyet kell értsek amúgy. De hogy miért kell közvetlenül az EB előtt ilyeneket nyilatkozni azt nem értem. Ahogy azt se, hogy korábbi nyilatkozatokat miért az EB előtt kell lehoznia a spanyol sajtónak. :roll:
Boixos írta:messi aláírta volna. 8)
Hát igen! C. Ronaldo vitathatatlanul korunk egyik legkiemelkedőbb aláírás-osztogatója, ám Messi talán egy fokkal még nála is szebb szignót tud produkálni, és az éves autogram átlaga is 4-5-tel CR-é felett van :)
Avatar
PPP
Barça B
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2012.03.16. 15:27:09

2012.06.08. 15:00:23

hát ha arra gondolt h mourinho nem volnul be a történelembe, guardiola szte a legjobb edző, akkor arra gondolt h pep már bevonult :?: tényleg fura ez a két gondolat egy mondaton belül. sajna nem xavi írja a törikönyvet, és a portugál már bekerült...
Kintaro
Barça B
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2012.04.25. 01:07:04

2012.06.08. 14:44:07

REMY írta:"Mourinho nem fog bevonulni a labdarúgás történelmébe, számomra Guardiola a legjobb edző" - derült ki egy újabb részlet Xavi Canal+-nak adott nyilatkozatából, amelynek teljes verzióját csak tegnap hozták nyilvánosságra.

Xavi ismét okos volt......

Mi köze van a történelemnek a számára legjobb edzőnek tartott Guardiolának???

Mou már elég rég óta bent van a futball történelem könyvébe :wink:
Ahogy te is feszt nagyon okos vagy itt. Nyilván érted, mire gondolt, csak játszod itt az eszed.
Avatar
REMY
Madridista
Hozzászólások: 1257
Csatlakozott: 2012.05.22. 20:26:40

2012.06.08. 14:27:56

"Mourinho nem fog bevonulni a labdarúgás történelmébe, számomra Guardiola a legjobb edző" - derült ki egy újabb részlet Xavi Canal+-nak adott nyilatkozatából, amelynek teljes verzióját csak tegnap hozták nyilvánosságra.

Xavi ismét okos volt......

Mi köze van a történelemnek a számára legjobb edzőnek tartott Guardiolának???

Mou már elég rég óta bent van a futball történelem könyvébe :wink:
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2012.06.07. 11:34:22

ronaldo egy munkavállaló és egy hirdetőoszlop, akinek állat pénzeket fizetnek ki különböző helyekről - például a hajzsírgyárból -, h többek között a jó hírüket keltse a megbízóinak. sztem az is le van fektetve a szerződéseiben, h hogyan kell viselkednie, ha odamennek hozzá aláíratni vmit, függetlenül attól, h kin milyen szerkó van, ha egyébként jóindulatúan próbálkoznak nála. biztos, h a gyerek nem egy heycristianohijodelaputával köszönt neki, ezért tuti, h nem engedhette volna meg magának, h elhajtsa a 10 éves kislányt. valószínű, h észre sem vette a gyereket, az apuka meg úgy kezelte az esetet, ahogy többen leírták lejjebb. jellemző, h pont a két barcelonai lap ugrott rá a bugira, a portugál újság meg biztos benfica-közeli, azért lengették meg a szitut.

messi aláírta volna. 8)
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2012.06.07. 11:02:58

ha ronaldo a kedvence akkor mit keres rajta egy barca mez? köszönje meg az idióta faterjának inkább, hogy ráadta. amugy meg ugy van leírva a sztori, mintha a kislány egyedül odaállt volna ronaldo elé és ő meg méla undorral kikerülte volna és elsétált mellette. valószínűsíthető azonban, hogy a szokásos kordonok mögötti autogramosztós jelenet történhetett, amikoris többszáz emberből, örül ha 15-20 emberke kap. simán előfordulhatott, hogy a kiscsaj kimaradt a szórásból. ha egyáltalán tényleg valóságos a történet, és nem csak az apukából bújt elő a szereplési vágy.
a hangnemedet pedig nem tudom mire vélni... Rolling Eyes

Rendben, értelek.
A hangnemem támadó jellegű volt, csak ha nem voltál vele tisztában...
Ám azthiszem ezt a témát nem kell többet felhozni, lehet hogy csak túloztak, elnézést ha megsértettelek.
Kép
Lego
Jugador del Barça
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2012.01.26. 21:59:44
Tartózkodási hely: Maglód

2012.06.06. 16:06:07

Sztem vannak, akik már aktív pályafutásuk alatt legendává vállnak, mert már letettek annyit az asztalra, h annak lehessen nevezni őket.
Itt igazából csak a legenda szó értelmezésén megy a vita... egyre gondol itt szinte mindenki... csak én inkább sztárnak hívom az "aktív legendákat". 8)

Ronaldonál még annyi, hogy tudjuk jól, hogy igazán csak negatívumot írnak le róla, hiszen ezt veszik az emberek, de ezek még nem feltétlenül lehetnek igazak. Gondoljunk csak bele, mi lenne ha hasonlót írnának Messiről. Menne itt a mentegetőzés orrba-szájba. Semmi érdemleges bizonyíték nincs róla, hogy mi is történt valójában... innentől kedve minden csak spekuláció.
Sajnos minden klubnál csoportosul egy maroknyi idióta, aki arra törekszik, hogy bemocskolja más csapatok hírnevét" – Brendan Rodgers.
Avatar
PPP
Barça B
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2012.03.16. 15:27:09

2012.06.06. 15:56:47

Kash írta:
PPP írta:tegyük fel, h egy egyáltalán igaz a hír. akkor is ha az a felháborodott apuka nem ekkora sötét bunkó, hogy a lányát egy barca mezbe öltöztetve várnak cronaldora, mikor tisztában van vele, hogy az legnagyobb rivális csapatában játszik, akkor most nem szomorkodna a lánya. nyilván nem megyek lipcsei autogramért egy újpest mezben. tudom, fabregas aláírt egy realos özil mezt, ami megsüvegelendő, de nem háborodtam volna fel azon se, ha nem teszi.
A kislánynak Ronaldo volt a kedvence.
Megnézném a pof*dat ha Barca mezben odalépsz Roncihoz, ő pedig rádnéz, majd elmegy, vagy rád sem néz, és ottvagy előtte.
Tudom, hogy nyilván Real és Ronaldo rajongó vagy, de attól még nem kell ködösiteni.
ha ronaldo a kedvence akkor mit keres rajta egy barca mez? köszönje meg az idióta faterjának inkább, hogy ráadta. amugy meg ugy van leírva a sztori, mintha a kislány egyedül odaállt volna ronaldo elé és ő meg méla undorral kikerülte volna és elsétált mellette. valószínűsíthető azonban, hogy a szokásos kordonok mögötti autogramosztós jelenet történhetett, amikoris többszáz emberből, örül ha 15-20 emberke kap. simán előfordulhatott, hogy a kiscsaj kimaradt a szórásból. ha egyáltalán tényleg valóságos a történet, és nem csak az apukából bújt elő a szereplési vágy.
a hangnemedet pedig nem tudom mire vélni... :roll:
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6739
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2012.06.06. 15:48:15

LG írta:
recrea írta:
Lego írta:Legenda...
Sztem akkor válsz azzá (egy játékos esetén), ha visszavonulsz és 5-10 év múlva is beszélnek rólad... Xaviról fognak... Dinhoról is.


Ugye, milyen könnyen le lehet értelmetlen vitákat zárni?! Tökéletes igazságok.

Luis Suarez, Kubala, Cesar Rodrigez, Cruyff, R10, Rivaldo, Guardiola, Puyol, Stoichkov, Koeman...nekem ők ugranak be először, mint Barca legendák.
Egyrészt egyet értesz azzal, h az lehet legenda, aki visszavonult, másrészt meg felsorolod a Barca legendák közé a még aktív R10-t és Puyolt? De végül is tényleg felesleges vita, mert szubjektív dolog, h ki kit tart legendának, csak ez most furcsa volt nekem.

Én egyébként azok közül, akiket láttam játszani, Barca legendának tartom Luis Enriquet, és Etoot is. De akár még Kluivertet, meg Cocut is ide lehetne sorolni.
...Xaviról is fognak...Dinhoról is fognak...ezzel is egyet értek, ezért vettem bele pl. őt és Puyolt is. Megelőlegeztem nekik. :)

Az általad említetteket is ide lehet sorolni, de még Kocsist is, Bakerot, Nadalt. Ááá, mind-mind hatalmas focista.
Válasz küldése