Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
#David Villa#
Capitá del Barça
Hozzászólások: 886
Csatlakozott: 2011.03.17. 18:29:46

2012.05.03. 10:06:28

Ne nézzetek idiótának :) csak azt mondom, amit hallok, nem légből kapott dolgok ezek...

Nem lesz semmiféle bronzmeccs. Szerinted akkor már nem írtak volna róla?
Majd jövőre az aranyért játszunk...[/quote]
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6739
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2012.05.03. 10:00:40

samy85 írta:Recrea, te meg már lassan átesel a ló túlsó oldalára! szép dolog az objektivítás...
Miért, mert nem állítom habzó szájjal, h a bíróknak köszönhetik a bajnoki címüket és nem szidom őket, mint a bokrot? Itt csak az a vélemény van elfogadva, ami ezt (bírók) a nézetet osztja? Én a lovon ülök Samy...
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2012.05.03. 09:55:40

Piquenbauer írta:
Kash írta:Majd a BL bronzmeccsen visszavághatunk nekik. Ám kétlem, hogy a Barcelona annyira hajtana a 3. helyért, max a becsületökért. :cry:
Öreg, te milyen bronz meccsről beszélsz? :lol: :lol: :lol:

Állitólag bevezették hogy kell bronzmeccset játszani.
Apukám is ezt hajszolja már 3 napja, az egész iskola erről beszél, és valaki itt a fórumon is emlitette, sőt, álltiólag a Bérnabeuban fogják rendezni.

Ne nézzetek idiótának :) csak azt mondom, amit hallok, nem légből kapott dolgok ezek...
Kép
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2012.05.03. 09:54:21

ez már az eb-fever.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
mahitoo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1193
Csatlakozott: 2009.11.05. 17:38:37
Tartózkodási hely: Veszprém-Budapest

2012.05.03. 09:53:33

Piquenbauer írta:
Kash írta:Majd a BL bronzmeccsen visszavághatunk nekik. Ám kétlem, hogy a Barcelona annyira hajtana a 3. helyért, max a becsületökért. :cry:
Öreg, te milyen bronz meccsről beszélsz? :lol: :lol: :lol:
Ejjj... :D :D
"De a csaj adta meg a telefonszámát!!! Ez olyan, mintha elmennél vadászni, a szarvas kijön az erdőből, elveszi a puskádat, fejbelövi magát és bemászik a csomagtartódba. Persze hogy hazaviszed és megeszed!" :D
Avatar
Piquenbauer
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 358
Csatlakozott: 2010.06.18. 12:48:51

2012.05.03. 09:47:43

Kash írta:Majd a BL bronzmeccsen visszavághatunk nekik. Ám kétlem, hogy a Barcelona annyira hajtana a 3. helyért, max a becsületökért. :cry:
Öreg, te milyen bronz meccsről beszélsz? :lol: :lol: :lol:
Avatar
samy85
Capitá del Barça
Hozzászólások: 879
Csatlakozott: 2008.12.01. 18:07:58
Tartózkodási hely: Jurassic Park

2012.05.03. 09:40:13

ferninho írta:ezt a Barcát, akik megnyertek mindent, uralták jópár évig a spanyol bajnokságot és szinte az egész világot és még mindig esélytelenek ellenük az ellenfelek a támadójátékkal, őket győzte le a bajnokságban a Real Madrid és nem érdemlik meg...

azt a Barcát előzték meg 7 ponttal, akiktől folyamatosan kikaptak, egyfolytában, több éven keresztül mindenhol, de nem érdemlik meg
„A Liga nagyon hosszú sorozat, és aki megnyeri, mindig megérdemli. De ott vannak a képek, videók, voltunk már 13 pontra is a Madridtól, és ekkora különbség nincs. A Madrid teljes joggal nyerte meg a bajnokságot, de idén nagyon sok minden történt, ami rejtve maradt a mi némaságunk miatt. De ez már elmúlt.” - Pep.

Ne érts félre, a real teljesen megérdemelte a bajnoki címét!
De csak önmagukhoz képest voltak sokkal jobbak! (az elmúlt évek alapján)
azért nyertek bajnokságot, mert sokkal kiegyensúlyozottabbak voltak! :)
mi meg régen láttunk a csapatunkban ekkora sérüléshullámot! ez nem kifogás, de szerepet játszik a történésekben!
Kép
Nincs nappalom, de kárpótol ezeregy éjszaka!
"Foglalkoztat a jövőm, mivel hátralévő napjaimat ott szeretném eltölteni."
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2012.05.03. 09:35:27

Majd a BL bronzmeccsen visszavághatunk nekik. Ám kétlem, hogy a Barcelona annyira hajtana a 3. helyért, max a becsületökért. :cry:
Kép
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2012.05.03. 09:32:51

akkor sem tudnék őszintén gratulálni a madridnak, ha agyonvernek, mert lesz.arom a bajnokságukat, de nehogy már meg kelljen magyarázniuk bármit is a győzelmükkel kapcsolatban! százezer gólt rúgtak, majdnem megnyerték az összes meccsüket, többek között minket is megütöttek bcn-ban akkor, amikor hozhattunk volna rajtuk. bírókkal foglalkozni ilyenkor... vertük volna meg őket a legutóbb, vagy mondjuk a getafét és már nem is lenne miről beszélnünk. ők a bajnokok, mi nem, ennyi.
jövőre majd jobban figyelünk.
én inkább a rendkívűl kiegyensúlyozott spanyol bajnokságtól padlóztam le. köztünk és a harmadik helyezett között majdnem 30 (harminc) pont van jelenleg...
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
samy85
Capitá del Barça
Hozzászólások: 879
Csatlakozott: 2008.12.01. 18:07:58
Tartózkodási hely: Jurassic Park

2012.05.03. 09:30:01

Recrea, te meg már lassan átesel a ló túlsó oldalára! szép dolog az objektivítás...
Kép
Nincs nappalom, de kárpótol ezeregy éjszaka!
"Foglalkoztat a jövőm, mivel hátralévő napjaimat ott szeretném eltölteni."
socio66

2012.05.03. 09:21:14

a bajnok érdemeit nem szabad kétségbe vonni, harmincnyolc meccs nagyon hosszú idő, itt nem lehet szó szerencséről, mindig a jobb nyer.
ezt a bajnokságot ősszel buktuk el a gyenge idegenbeli szereplésünkkel, igaz ha visszagondolok, a pontvesztésekben nagyobb szerepe volt a jól játszó ellenfélnek, és a 'nagyszerűen' időzített bírói bakiknak, mint a mi flegmaságunknak.
mert lehet írni, hogy vezetéskor leálltunk, meg nem pörögtünk úgy, de talán egy ilyen meccsre emlékszem konkrétan, a többi mind-mind kilencven százalékban önhibánkon kívül lett bukta.
és az a szép, hogy még így is visszajöttünk, és szorossá tettük a versenyt, harcra késztettük a madridot, a pontot az i-re nem sikerült feltenni, de egyrészt két pokolian kemény bl-elődöntő között volt a meccs, ilyen körülmények között megbocsátható a gyengébb teljesítmény, másrészt meggyőződésem hogy a madrid a vereség ellenére hozta volna a hátralévő meccseit, úgy pedig talán nehezebb lett volna elfogadni a második helyet.
összességében annyit lehet mondani, hogy idén elérte a csapatot egy apróbb formahanyatlás, kicsit jóllaktunk a sikerektől, és ezért nem voltunk minden meccsen kellően élesek, míg a másik oldal évek óta kiéhezve várta már a sikert, amit idén lehetőségük volt megragadni, és nem is szalasztották azt el.
nekünk továbbra is csak magunkra kell figyelni, hiszen mi vagyunk a legjobbak, annak ellenére hogy ez trófeákban idén nem fog megmutatkozni.
jövőre új motivációval, talán egy-két új játékossal kiegészülve visszahódítjuk a címet.
:)
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2012.05.03. 09:09:56

Sanama írta:Volt már?
Bajnok a csapat,de az ellenféllel foglalkozik.
Gusztustalan. Lehet jó játékos, de nála nagyobb hisztis p***t és férget nem láttam. Ez a mutogatás is megkülönbözteti Messitől.
kilibarca írta:Más: arra jó volt ez a mai meccs ,hogy Javi Martínez ezek után madridba nem igazol szerintem ,szimpatikus srác nem szerettem volna ott látni.
Nekem is egyből ez ugrott be :D Bízok benne, hogy -ha úgy alakul- hozzánk jön vagy maradjon Bilbaoban :twisted:
Kép
Avatar
barcami
Jugador del Barça
Hozzászólások: 237
Csatlakozott: 2008.07.25. 12:09:18

2012.05.03. 09:05:14

A balszerencse, a rossz helyzetkihasználás (és a bírói tévedések) miatt elment két serleg lehetőség.

Ugyanakkor még széppé tehető ez a szezon néhány dologgal.

A kupa, ezután az esetleges szuperkupa, közben kapus és gólkirályi cím, klub gólcsúcs, Messi európai gólrekordja is, szóval ezek finomítanak a helyzeten.
Nekem ez a lista is az egész éves munka eredménye.

Egyik következik a másikból.

Mégiscsak a legkevesebb gólt kaptuk eddig a ligában, a bl-beli 10 gól 12 meccsen viszont talán sok, de tényleg nüanszok döntöttek Ha 1-el többet rúgunk, pl idegenben a chelsea ellen 1-et, akik ha elvesztik a bl döntőt, még jövőre lehet ott sem lesznek.

Elöl kiegyensúlyozottabbá kell tenni a csapatot, hátul pedig a bal oldalt kell megerősíteni. Ennyi.
dak900
Jugador del Barça
Hozzászólások: 229
Csatlakozott: 2010.11.13. 12:10:53

2012.05.03. 09:00:24

recrea írta:Ti itt páran tényleg a bírói ténykedésre fogjátok a Real bajnoki címét? :shock:
Gólrekord, pontrekord (lehet), ősszel egész jó játék, tavasszal rossz játékkal is sokszor 3 pont, koncentráció, győzelem a Nou Campban. Ezért lettek bajnokok. A viselkedésüktől én is rosszul vagyok, se győzelmet, se vereséget nem képesek méltón ünnepelni.

Vegyétek már le a kék-vörös szemüveget, komolyan mondom, ha valakinek nincs oka a bírókkal foglalkozni az utóbbi években, azok pont mi vagyunk. A sok birkát meg viszitek magatokkal.

Meglehetősen fanatikus Barca szurkoló vagyok, aki utálja a Realt, de azért objektív tudok maradni.

Gratulálni kell nekik, jövőre meg alázni őket.
Ott a pont!!! :D Ha azt mondom, hogy oda-vissza alázzuk őket, és 1 ponttal lesznek bajnokok, akkor talán szólhatnánk valamit, hogy nem érdemelték meg teljesen...de így egy szavunk se lehet, szerintem.... :? Gratulálni kell nekik, nem bírózni!!
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2012.05.03. 08:57:12

Nem tudom,ki hogy van vele,de nekem minden porcikám tiltakozik az ellen,hogy egy kontra csapat legyen a spanyol bajnokságban minden idők legeredményesebb csapata(gólok száma),egy olyan csapat aki ha vele hasonló tudású riválissal találkozik,egyből 60-70 perce sündisznózást vállal,és töri a seggüket a háló annyit védekeznek( Bayern,Barca és a meccs bizonyos szakaszaiban a Vale meccs). nekem ezt a legnehezebb elfogadni.
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2012.05.03. 08:38:29

Sanama írta:http://videa.hu/videok/sport/ronaldo-vs ... qLJ1gmKxpb

Volt már?

bajnok a csapat,de az ellenféllel foglalkozik.
Hááát nézzük:

Kihagyott egy olyan 11-est, amit máskor hidegvérrel belő, mondjuk ez már egy ok, hogy idegbajt kapjon. Akkor van még az, amikor a meccs legvégén kihagyott egy ZICCERT, amitől szegény kis Cuncinak a kedve elment az ünnepléstől, és talán nem is tudta, hogy bajnokságot nyertek.

Valamint a meccs végén beintett a szurkolóknak, amiért a kihagyott ziccere végett gúnyolták.

Hát igen, ilyen Ronaldo, igy kell szeretni.
Kép
Pavel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1688
Csatlakozott: 2006.05.23. 20:57:21
Tartózkodási hely: Budapest

2012.05.03. 08:07:42

recrea írta:Ti itt páran tényleg a bírói ténykedésre fogjátok a Real bajnoki címét? :shock:
Gólrekord, pontrekord (lehet), ősszel egész jó játék, tavasszal rossz játékkal is sokszor 3 pont, koncentráció, győzelem a Nou Campban. Ezért lettek bajnokok. A viselkedésüktől én is rosszul vagyok, se győzelmet, se vereséget nem képesek méltón ünnepelni.

Vegyétek már le a kék-vörös szemüveget, komolyan mondom, ha valakinek nincs oka a bírókkal foglalkozni az utóbbi években, azok pont mi vagyunk. A sok birkát meg viszitek magatokkal.

Meglehetősen fanatikus Barca szurkoló vagyok, aki utálja a Realt, de azért objektív tudok maradni.

Gratulálni kell nekik, jövőre meg alázni őket.
Azt javaslom, hogy nézd végig mindkét csapat bajnoki meccseit. Főleg azokat amikor szerinted a real rosszul és úgy is sikerült nyerniük.
Az utóbbi évekből melyikben toltak ennyire a bírók minket spanyol-honban?

20 éve nézem a spanyol meccseket. Megsúgom neked, hogy nem nagyon emlékszem olyanra, mint ez az év. Nagyon tolták a real-t az idén. Ez tény.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6739
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2012.05.03. 07:54:50

Ti itt páran tényleg a bírói ténykedésre fogjátok a Real bajnoki címét? :shock:
Gólrekord, pontrekord (lehet), ősszel egész jó játék, tavasszal rossz játékkal is sokszor 3 pont, koncentráció, győzelem a Nou Campban. Ezért lettek bajnokok. A viselkedésüktől én is rosszul vagyok, se győzelmet, se vereséget nem képesek méltón ünnepelni.

Vegyétek már le a kék-vörös szemüveget, komolyan mondom, ha valakinek nincs oka a bírókkal foglalkozni az utóbbi években, azok pont mi vagyunk. A sok birkát meg viszitek magatokkal.

Meglehetősen fanatikus Barca szurkoló vagyok, aki utálja a Realt, de azért objektív tudok maradni.

Gratulálni kell nekik, jövőre meg alázni őket.
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2012.05.03. 03:04:42

szerintem azért a szezon során a bírói hibák nagyjából kiegyenlítették egymást, de ha esetleg jobban is járt velük a madrid, megérdemelten nyertek így is úgy is, bár a 7 pontot túlzásnak tartom.

ronaldohoz annyit, hogy egyszerűen szerintem ideges volt, hogy messi hármat rúgott, neki meg csak egy jött össze, és ezzel lépéshátrányban van.
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4094
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2012.05.03. 01:56:52

ferninho írta:
még mindig nem magatartásra adják a bajnokságot, abba ti se lennétek az elsők :wink:
és ha az nem elég, hogy a Barcát megverjük a Camp Nouban és 7 ponttal vezetve, 2 fordulóval a vége előtt megnyerjük a bajnokságot...

nem tudom mit kellett volna még csinálnunk
erkölcsi győztesek
grat

ezt a Barcát, akik megnyertek mindent, uralták jópár évig a spanyol bajnokságot és szinte az egész világot és még mindig esélytelenek ellenük az ellenfelek a támadójátékkal, őket győzte le a bajnokságban a Real Madrid és nem érdemlik meg...

azt a Barcát előzték meg 7 ponttal, akiktől folyamatosan kikaptak, egyfolytában, több éven keresztül mindenhol, de nem érdemlik meg
Míg a bírók idén (az eredmény alakulásának szempontjából döntő szituációkban) csak a Real-t segítették, addig minket csak hátráltattak...a Real ellenfeleinek nem adtak meg rengeteg 11-est, a Mallorca-nak befújt lesről szerintem nem kell beszélnem, illetve kiállítottak játékosokat, miközben Ramos és Pepe hentelései megtorlatlanul maradtak...ugyanakkor nekünk rengeteg 11-est nem adtak meg, plusz tévesen beintett lesek miatt érvénytelenített gólok is volt kb 2-3, amelyek éppen akkor 1 helyett 3 pontot értek volna...

Lehet itt azzal jönni, hogy az utóbbi években meg minket nyomtak a bírók, de ez csak a madridisták és legfőképpen Mourinho agyszüleménye. Ha a mester azt mondja akkor az kéremszépen úgy is van...lehet hogy volt egy pár ítélet, amikor nekünk kedveztek, de ha megnéznénk alaposabban, akkor láthatnánk hogy ezek már 2-0 után voltak, amikor aztán már tökmindegy volt...azért is írtam fent zárójelben megjegyzésként...mert lehet itt jönni a madridistáknak azzal hogy hát igen de minket is mennyi bírói ítélet súlytott idén...volt ilyen, nem tagadom...de azok is a meccs olyan szakaszában, amikor igazából irreleváns volt hogy mit ítélt a bíró...egy 3-0-ra megnyert meccsen kicsit vicces reklamálni egy 2-0-nál nem befújt egyértelmű 11-est, vagy egy óriási téves lest, miközben az ellenfelek meg szinte kivétel nélkül, az esetek 95%-ában olyan helyzetben szenvedtek hátrányt a bírói ítéletekből, amik eléggé befolyásoló tényezők lehettek volna...nem mindegy hogy a Mallorca elmegy 2-0-ra, vagy a Real kiegyenlít 1-1-re. Vagy nem mindegy, hogy a Betis 2-2-nél megkapja-e a teljesen nyílvánvaló 11-est, vagy a Real győz 3-2-re...mint ahogy az sem mindegy, hogy a Valencia megkapja-e az utolsó percben X-nél a 11-est Ramos kezezéséért...vagy hogy 0-0-nál, az első félidő felénél kiállítják-e Pepét vagy Ramost...


Szóval lehet itt jönni a rég elcsépelt mondással, hogy a bírók a Barcát tolják, de ennyire még sosem súlytott és segített egy-egy csapatot a bírói kar Spanyolországban, mint idén...

És akkor arról már említést sem tettem, hogy Iniesta-nak elhúzzák a lábát a 16-oson belül mint a sz.r, műesésért sárgát kap, ami már 5. volt neki. Fellebbezünk, elutasítják, kihagyja a következő meccset, Ramo teljesen nyílvánvaló, taktikai mezráncigálásért kapott sárgáját meg eltörlik és így nem kellett kihagynia egy fontos találkozót...szóval lehet hogy az utóbbi években segítették a Barcát a bírók, de nem sorsdöntő szituációkban (only La Liga...), és ugyanakkor a Real-t nem súlytották ennyire mint idén minket...


Ezért a bírói ténykedésért (értsd: segítségért) én sem tudok őszintén gratulálni a madridistáknak, máshogy meg nincs értelme...
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2012.05.03. 01:33:00

http://videa.hu/videok/sport/ronaldo-vs ... qLJ1gmKxpb

Volt már?

bajnok a csapat,de az ellenféllel foglalkozik.
Pavel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1688
Csatlakozott: 2006.05.23. 20:57:21
Tartózkodási hely: Budapest

2012.05.03. 01:15:52

Én csak a bírói karnak tudok gratulálni az egész éves munkájukért.
Bízom benne, hogy jövőre annyit adnak nekünk amennyit idén elvettek, a Madridnak pedig annyit vesznek el amennyit idén kaptak.
Avatar
Imperial
Jugador del Barça
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2009.06.27. 03:10:32

2012.05.03. 01:14:20

Azért meg lehet érteni CR frusztráltságát is.
A BL-ben egy rendkívül könnyű sorsolás mellett szinte biztosnak tűnt a Real döntőbeli részvétele. Ennek ellenére a jóval esélytelenebb Bayernt sem voltak képesek kiütni, sőt igazából szerencséjük volt, hogy szorossá tudták tenni a párharcot, mert a Bayern kb. egy 30 perces periódus kivételével lefocizta őket.
A bajnokságban mikor kellett szinte mindig szerencsések voltak, habár kaptak egy kis bírói segítséget is, de minket is megvertek, szóval jogosan behúzták a címet. Emiatt örülnie kellene, de ő nem évi egy címért jött a milliomosok klubjába, ez a Uniteddel is összejött volna neki.
Az Aranylabda a legnagyobb egyéni elismerés, amit egy játékos kaphat. Az egész Real emiatt kicsit úgy érzem alá volt rendelve egész évben Ronaldonak, és még a rossz formájában is kirobbanthatatlan volt. (Megjegyzem nálunk Messi dettó, és ez sem oké teljesen.)
Orrba-szájba játszatták, pihentetésről szó sem lehetett, többet volt a pályán mint Casillas, és egyelőre úgy néz ki, hogy még a gólkirályi cím sem jön össze neki, pedig anélkül szinte esélytelen lesz így Aranylabdát nyernie.
Persze, ha az EB-n kirobbanóan játszana, és a csapata is sikeres lenne, akkor lenne igazából esélye, de a holland, a német és a dán válogatott mellett még a 3. hely sem biztos hogy összejön majd a csoportban...

Azt meg láthatjátok ti is, hogy sokan hogy istenítik, adják alá a lovat, hogy igen fiam, te vagy a legjobb, Messi csak egy nagy nulla lenne Xavi és Iniesta nélkül, de te, te egy szupercsillagharcosnak születtél, egy kibernetikus organizmus vagy, szintetikus izomzat a belső fém vázon, stb...
Képzeljétek el hány lánytól és fiútól (:lol:) kaphatott szerelmes leveleket a combmutogatásai után.

Ezek után szerintem természetes hogy frusztrálja az, hogy az általa többségnek látott rajongói tábor valójában kisebbségben van.
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2012.05.03. 01:12:46

Mikaos írta:Nem érdemelték meg.
Mind a pályán, mind a sajtószobában mutatott minősíthetetlen magatartásukkal, amellyel egész évben előrukkoltak.

még mindig nem magatartásra adják a bajnokságot, abba ti se lennétek az elsők :wink:
és ha az nem elég, hogy a Barcát megverjük a Camp Nouban és 7 ponttal vezetve, 2 fordulóval a vége előtt megnyerjük a bajnokságot...

nem tudom mit kellett volna még csinálnunk
erkölcsi győztesek
grat

ezt a Barcát, akik megnyertek mindent, uralták jópár évig a spanyol bajnokságot és szinte az egész világot és még mindig esélytelenek ellenük az ellenfelek a támadójátékkal, őket győzte le a bajnokságban a Real Madrid és nem érdemlik meg...

azt a Barcát előzték meg 7 ponttal, akiktől folyamatosan kikaptak, egyfolytában, több éven keresztül mindenhol, de nem érdemlik meg
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ferninho 2012.05.03. 01:15:18-kor.
madridista
Avatar
kilibarca
Capitá del Barça
Hozzászólások: 756
Csatlakozott: 2007.06.13. 14:35:35
Tartózkodási hely: Lélekben Camp Nou

2012.05.03. 01:09:03

Mikaos írta:Nem érdemelték meg.
Mind a pályán, mind a sajtószobában mutatott minősíthetetlen magatartásukkal, amellyel egész évben előrukkoltak.

Tudom, hogy nem számít semmit sem, de:
nem gratulálok. (és ez nem a szurkolóknak szól)
Sportszerűtlenségre ugyanis képtelen vagyok sportszerűséggel válaszolni.

De nagyon örülök, hogy Pep és a többiek képesek rá: erkölcsi győztesek, fantasztikus emberek, igazi bajnokok, példátlan harcosok.
+1 Teljes mértékben egyetértek minden egyes szavaddal.Nem lázítani akarok meg semmi , csak nem értem hova ez fene nagy gratuláció.Tudom hogy jön majd a lehurrogás de így gondolom/juk .

más: arra jó volt ez a mai meccs ,hogy Javi Martínez ezek után madridba nem igazol szerintem ,szimpatikus srác nem szerettem volna ott látni.
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára kilibarca 2012.05.03. 01:16:19-kor.
Válasz küldése