Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
Piquenbauer
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 358
Csatlakozott: 2010.06.18. 12:48:51

2012.03.22. 08:51:18

retek10 írta:
A tegnapi meccsen akkor: elmaradt 2 Villareal tizi, egy Arbeloa piros, egy Villareal piros Callejon ellen, Pepe nem érdemelt sárgát kivételesen annál az esetnél.Mezőnyben pedig oda vissza voltak rossz döntések.
Játékosok 2 sárgával rohangáltak, semmiért egyből piros Özilnek, ugyan már. Ha normális a bíró a Villarreal 9 emberrel megy be az öltözőbe az 1. félidő után.
De nem ez volt a vereség oka, hanem a kalap szarkofágos játék. Lehet a bíró bármilyen, akkor is nyerni kellett volna a meccset a Madridnak.
Ha már itt tartunk, akkor meg a Real 10 emberrel ment volna a félidőben az öltözőbe. Lassnak is elfelejtették odaadni a második sárgáját...
retek10
Barça C
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2012.02.12. 21:45:05

2012.03.22. 08:39:14

A tegnapi meccsen akkor: elmaradt 2 Villareal tizi, egy Arbeloa piros, egy Villareal piros Callejon ellen, Pepe nem érdemelt sárgát kivételesen annál az esetnél.Mezőnyben pedig oda vissza voltak rossz döntések.
Játékosok 2 sárgával rohangáltak, semmiért egyből piros Özilnek, ugyan már. Ha normális a bíró a Villarreal 9 emberrel megy be az öltözőbe az 1. félidő után.
De nem ez volt a vereség oka, hanem a kalap szarkofágos játék. Lehet a bíró bármilyen, akkor is nyerni kellett volna a meccset a Madridnak.
Asys
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2006.07.03. 11:05:00

2012.03.22. 08:35:03

Feléledt a remény, eddig halványan pislákolt, most egy picit nagyobb fénnyel világít... de azért hurrá hangulatra (még) nincs ok. Nyitottabb lett a bajnokság az tény és 10 fordulóval a vége előtt 6 pont nem ledolgozhatatlan!

Még ha nem is leszünk bajnokok, nagyobb a jelentősége annak, hogy végig nyomás alatt tartsuk a Madridot, nem szabad engedni a szorításon! Most jönnek nekik a nehéz mérkőzések a bajnokikon és a BL-ben is, ne tudjanak tartalékolni, pihenni rá, fáradjanak csak!

Jó lenne ha 3 sorozatban is mi örülhetnénk a végén! Forca Barca!
Avatar
Rivaldinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2071
Csatlakozott: 2005.05.21. 08:24:46
Tartózkodási hely: csúcson

2012.03.22. 08:29:38

shutterisland írta:ha most a clasicot hazainak vesszük (ha bajnokok akarunk lenni, másképp nem is lehet, hisz ez az alapja a tézisnek) akkor is egyszer ki kell kapni még a madridnak.
Ilyenkor leszek ideges, ha az ajándékba ehullajtott pontokra gondolok...Ha csak pl. az Espanyol-t verjük... Vagy nem engedjük ki a kezünkből a meccset rendre 2-0-ás vezetésnél.... (Mint pl. a héten is... csak szerensce volt, hogy volt még idő észbe kapni...) Itt a mentalitással van a baj... Tavaly annyit rúgtunk amennyit bírtunk, nem álltunk le 2-0-nál.. Ha elvesztjük a bajnokságot, akkor az csak is magunk hibája, és mert jobban állt hozzá a dolgokhoz a madrid.
És, beállítani a sorozatbeli 4. bajnoki címünket.. ez volt a szezon elején a tét, Guardiola tudhatta volna, és ösztönözni a fiúkat, hogy 2 gólos vezetésnél ne csak lábat lógassanak..
Avatar
Piquenbauer
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 358
Csatlakozott: 2010.06.18. 12:48:51

2012.03.22. 08:27:37

De szép kis este volt a tegnapi... Amikor megkapta a Villarreal a szabadrúgást, gyakorlatilag 100%-ig biztos voltam benne, hogy Senna berúgja. S hál istennek be is rúgta.

A Real Madridtól innentől kezdve két x-re, vagy egy vereségre van szükségünk ahhoz, hogy a saját kezünkben legyen a sorsunk. S sztem erre meg is van az esély, mivel még többek között játszanak majd egymás után az Osasunával, a Valenciával, és az Atlético Madriddal, mielőtt ellenünk pályára lépnünk, illetve egy kiesés ellen menekülő Sporting Gijónnal, bár tőlük nem sokat várok, bármennyire szimpatikus kis csapat.

S ami még külön öröm a számomra, a hazai El Clasico után, még játszanak majd egymás után a Sevillával és a Bilbaoval. Ha sikerülne igazán kipofozni őket a Nou Campban (nagy zakóra gondolok), akkor szerintem biztos hullajtanának pontokat a Bilbao vagy a Sevilla ellen.

Egy szó mint száz, sztem lövő távhoz érkeztünk, s lassan ziccerben leszünk.
Avatar
PriNcE27
Jugador del Barça
Hozzászólások: 232
Csatlakozott: 2011.11.24. 10:21:05
Tartózkodási hely: Bukarest

2012.03.22. 08:18:14

csökken a hátrány :D, a Clásicot kell megnyerni, és a Real még 2 döntetlent kell csináljon, ahhoz hogy átvegyük az első helyet, persze ehhez az is kell, hogy mi minden meccsen 3 pontot szerezzünk! De szerintem sikerülni fog.
Avatar
mahitoo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1193
Csatlakozott: 2009.11.05. 17:38:37
Tartózkodási hely: Veszprém-Budapest

2012.03.22. 07:25:20

Nem értem a Madrid drukkereket.Én sosem mondtam hogy el van csalva a bajnokság, csak hogy sokkal jobban jöttek ki a bírói tévedésekből.Még most is jobban állnak bőven.

A tegnapi meccsen akkor: elmaradt 2 Villareal tizi, egy Arbeloa piros, egy Villareal piros Callejon ellen, Pepe nem érdemelt sárgát kivételesen annál az esetnél.Mezőnyben pedig oda vissza voltak rossz döntések.Akkor miért fújta el a bíró a meccset a Villarealnak?Ramos második sárgája teljesen jogos volt, Özilt és Mourinhot innen nem lehet megmondani, de Khedira is kaphatta volna még a végén a pirosat. Most azon megy a hiszti, hogy az utolsó 7-8 percet kilencen játszották?Vagy hogy az ideggyenge Mourinhot elzavarták a padról?

Az a nevetséges, hogy az egyik Real blogon már akkor ment a bírózás, amikor még csak a Villarealnak maradt el a 2 tizi.Mourinho meghülyítette a madridisták nagy részét.Amúgy is, ha az első tizit befújják, lehet 1-0, 0-5, 3-3 lett volna.Rosszul játszottak, és ha ez a forma marad, bajban lehetnek.
Avatar
Messidona10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1642
Csatlakozott: 2007.12.19. 18:44:50

2012.03.22. 07:12:44

Egyet muszáj lenne még botlaniuk a Clásicón kívül. Ha ez nincs, akkor nincs miről beszélni. Szerintem a két döntetlen sem elképzelhető. Bízzunk a többi csapatban és hozzuk a meccseket. Innentől nem lehet azt mondani, hogy nincs esélyünk, én eddig is hibának tartottam. Visca el Barca!
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2012.03.22. 06:44:38

Alakul a dolog. Demoralizált madrid, szárnyaló Barca és sokkal könnyebb sorsolás nekünk. :twisted:
A Fifa egy szégyen
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2012.03.22. 06:26:42

shutterisland írta:ha most a clasicot hazainak vesszük (ha bajnokok akarunk lenni, másképp nem is lehet, hisz ez az alapja a tézisnek) akkor is egyszer ki kell kapni még a madridnak.
ez a baj.

ha 5 pont lenne, szóval elég lenne, ha győztes clasicó esetén x-el a madrid valakivel, akkor azt mondanám, zsírkirály, mert egy x benne van, viszont megverni nem tudom ki fogja őket.
még a két x-et is esélyesebbnek tartom, mint azt, hogy kikapnak.
azt pedig ne felejtsük el, hogy nekünk innentől be kell húzni az összes meccset.

a hazai clasicó, és könnyebb sorsolás miatt kb. 40%-ot adnék a csapatnak.

bíró : megértem, hogy fel vannak háborodva, főleg ha dupla sárgával pályán maradhatott a tag, epic fail.
de még mindig több, vagy ugyanannyi pontot kérhetünk számon a bajnokságban a bírókon.
Én is ugyanezen gondolkodtam. Az a probléma, hogy ez a szerencsétlen Villareal megkapta az esélyt arra, hogy nyerjen (mert megkapta), erre kettős emberelőnyben még meg sem próbáltak támadni, esetleg gól szerezni. Az 5 védőjük hátul passzolgatott, nevetséges... Bár ez a kiváló Villareal tréner is nagyszerűen cserélt. 0-0 a 60. percben erre lecserélte Rubent, aki kérdéses volt a lapjai miatt, de ennél a De Guzmannál klasszisokkal jobb, és lehozta a pályán lévő legjobb játékosát Canit. Erre az első támadásból gólt kaptak. Hihetetlen. Aztán visszatérve a 6 pontra. Még ez is nagyon sok előny, kulcsfontosságú lenne, ha most 5 pont lenne, de jelenleg én sem látom senkiben sem azt az erőt, hogy megverjék őket. Azt meg, hogy a Real 10 meccsen egy esetleges hazai klasszikus győzelemmel 10/7-es átlagot hozzon, mi meg 10/10-est még mindig nagyon kicsi az esély. Talán a Gijon Caparrosszal elhoz 1 pontot Madridból, tavaly sikerült nekik a 3 is. Bízzunk a legjobbakban, de attól félek, hogy a hétvégén nagyon nyer Real és ismét nyeregben érezheti magát. Még mindig nem mi vagyunk a favoritok...
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2012.03.22. 02:39:10

ha most a clasicot hazainak vesszük (ha bajnokok akarunk lenni, másképp nem is lehet, hisz ez az alapja a tézisnek) akkor is egyszer ki kell kapni még a madridnak.
ez a baj.

ha 5 pont lenne, szóval elég lenne, ha győztes clasicó esetén x-el a madrid valakivel, akkor azt mondanám, zsírkirály, mert egy x benne van, viszont megverni nem tudom ki fogja őket.
még a két x-et is esélyesebbnek tartom, mint azt, hogy kikapnak.
azt pedig ne felejtsük el, hogy nekünk innentől be kell húzni az összes meccset.

a hazai clasicó, és könnyebb sorsolás miatt kb. 40%-ot adnék a csapatnak.

bíró : megértem, hogy fel vannak háborodva, főleg ha dupla sárgával pályán maradhatott a tag, epic fail.
de még mindig több, vagy ugyanannyi pontot kérhetünk számon a bajnokságban a bírókon.
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2012.03.22. 01:24:54

Kupában már kitakarítottunk, blben is van sansz a randira, bajnokságot vinnénk -10 ről asszem józsika maradék haja is kihullna. A főellenségtől egy ekkora alázás :)
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2012.03.22. 01:09:27

Én nagy szerényen x-re tettem a klasszikust.:) De még így is két ponttal a Real előtt végzünk mert sztem a Granadán kívül nem vernek meg senkit idegenben.:)Kár,h még van 5 meccs a Barca - Real előtt.Ha hétvégén lenne a meccs biztosabb volnék a Barca sikerben.
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2012.03.22. 00:58:22

Az a lenyeg,hogy 1x ki kell kapnia a Realnak,vagy kétszer x-elnie, és akkor bajnok a barca.
(a klasszikust a barcanak adom,mert ha nem vagyunk kepesek otthon megverni a realt,akkor eleve ertelmetlen errol beszelni, meg persze a meccseket hozni,de ha esetleg 1x szivna a real es nem elnenk a lehetoseggel, en elbujnek nagyon)
Avatar
fcbarca0827
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3238
Csatlakozott: 2007.08.30. 14:29:21
Tartózkodási hely: Sülysáp

2012.03.22. 00:54:06

Az én számításaim szerint, mi minden meccset nyerünk, míg ők értelemszerűen kikapnak ellenünk, ikszelnek az Osasunával és a Bilbaoval.
Így 96 nekünk, nekik 95 pont. :D
Na, jó ez kicsit álomszerű. :mrgreen:
KowalskymegaVega,Supernem,HollywoodUndead,Fish!
Hiperkarma,VadFruttik,EstiKornél,AWS
30Y,BagossyBrothersCompany,Useme,Elefánt
Pavel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1688
Csatlakozott: 2006.05.23. 20:57:21
Tartózkodási hely: Budapest

2012.03.22. 00:54:06

visca el barca írta:
S.Agüero írta:
visca el barca írta:találtam egy jo jatekot, lehet számolgatni :D

http://www.marca.com/2012/03/20/multime ... 51926.html
Sajna nálam a Real nyert. :? :D
én két verziot csináltam, nálam mind a kétszer azonos pont lett :D
Kettő vagy négy ponttal nyerjük a bajnokságot.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2012.03.22. 00:49:21

S.Agüero írta:
visca el barca írta:találtam egy jo jatekot, lehet számolgatni :D

http://www.marca.com/2012/03/20/multime ... 51926.html
Sajna nálam a Real nyert. :? :D
én két verziot csináltam, nálam mind a kétszer azonos pont lett :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2012.03.22. 00:45:28

mes_que_un_club_ írta:
Sanama írta:...majd egy Özilt, aki csak az időt kérdezte meg, szintén elküldte zuhanyozni :)...
Amúgy lehet, hogy Özil tényleg csak azt akarta, de szegény gyerek annyira nem tud spanyolul, hogy helyette véletlenül a bírót küldte el a k. anyjába. :D
Ronciék szivatásból rosszul tanították meg neki, és most visszanyalt a fagyi :D
Avatar
pezZy
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 292
Csatlakozott: 2010.09.29. 18:34:43
Tartózkodási hely: Békéscsaba
Kapcsolat:

2012.03.22. 00:44:36

istenem facebookon csak ezt lehet látni a madridisták-tól h a barcának most segítenek a bírok.. de Tegnap kérdem én sima tizenegyest nem kaptunk meg 2 fújtak ellenünk .. és nem ez volt az első meccs.. egyszerűen ilyen a színvonala a spanyol bíróknak!. de legalább lesz mire fogni ha megnyernénk a bajnokságot...
Visca el BARCA Visca i CATALUNYA!
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2012.03.22. 00:43:03

visca el barca írta:találtam egy jo jatekot, lehet számolgatni :D

http://www.marca.com/2012/03/20/multime ... 51926.html
Sajna nálam a Real nyert. :? :D
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2012.03.22. 00:40:54

találtam egy jo jatekot, lehet számolgatni :D

http://www.marca.com/2012/03/20/multime ... 51926.html
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
mes_que_un_club_
Jugador del Barça
Hozzászólások: 100
Csatlakozott: 2008.06.06. 20:42:02
Tartózkodási hely: Miskolc

2012.03.22. 00:34:59

Sanama írta:...majd egy Özilt, aki csak az időt kérdezte meg, szintén elküldte zuhanyozni :)...
Amúgy lehet, hogy Özil tényleg csak azt akarta, de szegény gyerek annyira nem tud spanyolul, hogy helyette véletlenül a bírót küldte el a k. anyjába. :D
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2012.03.22. 00:32:57

Sanama írta:Ferninho :D
Persze, José jogosan borul ki mindig, ő a szent :D :D Össze-vissza mutogatott meg ordibált most is, mit vártok?
én nem állítom hogy mindig... de elég rossz érzés lehet, amikor a 2 segítődből minden 5. meccsen felküldik az egyiket a lelátóra....
Karanka is csak azért maradt, ott hogy letudjon valaki ülni a padra jövőhéten, mert biztos kiszórta volna a spori... :lol:

és mint már mondtam nem ez az első ilyen eset ezzel a bíróval, ami nem véletlen...
Nem akarom a feszültséget szítani de te láttad az utolsó meccseit a Realnak?
Rayo
Betis
Malaga
de nekem azzal van bajom, hogy itt ki volt kiáltva, hogy az évezred csalása történik... és ilyeneket nem igen fogok többet hallani szerintem... tényleg amikor már "100 éves" bundameccsekről volt szó.... :lol:

igen láttam, ahogy az összeset, siralmasan játszott a Real már azokon is.

na, sokak örömére mentem aludni jó8.
madridista
Avatar
mes_que_un_club_
Jugador del Barça
Hozzászólások: 100
Csatlakozott: 2008.06.06. 20:42:02
Tartózkodási hely: Miskolc

2012.03.22. 00:32:11

G.Gabe írta:
Primitive írta:
visca el barca írta:most olvasom h meccs után pepe is megkapta a pirosat :lol:
Nem tudom hol olvastad? Azt a sárgát Higuain kapta :!:
NSO írja
Nem tudom melyik meccset nézte az NSO, de a közvetítésen szerintem jól látszott, hogy Higany kapta, az is volt kiírva.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2012.03.22. 00:31:48

Amúgy milyen sar lehet ilyenkor olyan Real szurkolónak lenni, aki értelmesen látja a dolgokat :)

Már lassan ott járunk,hogy Mourinho nem csinált semmit :), meg a Real végig támadott és sorra dolgozták ki a helyzeteket,meg lőttek 5 kapufát, aztán még jött a hülye spori,aki egy ordibáló,csapkodó Mourinhot kiküldött,aztán a kamikaze nemnormálist kiszórta(akinek nem ez az első 5perce), majd egy Özilt, aki csak az időt kérdezte meg, szintén elküldte zuhanyozni :)
Ja meg persze bent maradt 5 piros kártya, amit a Vilarrealnak kellett volna kapni .

Nem védem a bírót, mert én nem engedném többet focipályára, még nézőnek sem.

ui: Ha MMou nincs berosálva és nem 3vkp-val megy ki,és ülnek rá 1gólnál az eredményre, simán meglett volna a meccs
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Sanama 2012.03.22. 00:32:57-kor.
Válasz küldése