Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2012.02.06. 15:06:42

Sajnos az a különbség hogy ami képességekben, tudásban megvan ide az akaratban, kiegyensúlyozottságban megvan oda.
Nah de vszeg a Madrid 6/0-val zárja az idei évet egymáselleniket tekintve ami lehet könnyedén 8/0-is. Ha ezek után jobb csapatnak titulálja vki őket azt meg én röhögöm ki és nézem komplett idiótának.
Kiegyensúlyozottabak, jobban akarják a bajnokságot, motiváltabbak ezek közül viszont bármelyiket aláírom most (sajnos).
Erre a Real 12 pontos hátrányból lett bajnok, mivel mi az utolsó pillanatokban buktuk a meccseinket, míg ők akkor nyerték meg. Sokkal jobbak voltunk a Realnál abban az évben, mégsem mi nyertünk. A kupában sikerült egy 5-2-es első meccs után kiesni, majd a BL döntős Poolt lefociztuk az Anfielden mégis kiestünk. Nagyon jó volt az a Barca is mégsem nyert semmit, pedig így belegondolva lehet, hogy több trófeát is haza kellett volna hoznunk.
Tudtommal nem volt egyszer sem 12 pontos hátrányban(sztem kevered a 08/09 es idénnyel bár akkor meg bajnok nem lett). Madridban [auto_cenzúra] a klasszikuson idehaza utolsó perces egyenlítés. Két csúnya bukta Espanyol elleni 2-2 ill Betis elleni 1-1 . Teljesen megérdemeltük mégha nagyon is fájó volt.
Kupában 4-0ra kikapni arról sztem nem kell kommentár, volt időnk reagálni az eredményre, játékra nem sikerült.
A bl-ben pedig az utóbbi 8évben azt a kiesést érdemeltük meg legjobban Józsi gólján kívül asszem helyzetünk se volt, míg Valdés óriásiakat védett nálunk javítva Bellamy elleni hazai potyáját.
Azt az évet nagyon megérdemeltük sztem. Abszolút világverő keret volt akkor is a negyedét nem hoztuk ki. :evil:
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2012.02.06. 14:57:06

ab1daL írta:Sir Bobby Charlton: "A Real Madridnak lehet, hogy több pontja van, mint a Barcelonának, de előbb vagy utóbb, le is kell győzniük őket, ha a legjobbak szeretnének lenni. A Barca nagyon egyedi csapat, kiváló középpályásokkal és támadókkal. Remek játékrendszerük van. Mindenki tanulhatna tőlük."
Pont azt akartam írni, hogy bár többen is említették, hogy a Real 38 meccs alapján lesz megérdemelten bajnok, én inkább 36 meccset mondanék, mert 1 meccs biztos volt (és lesz még 1 jó eséllyel), ahol kiderült, nem ők a La Liga legjobbjai
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2012.02.06. 14:50:58

Sir Bobby Charlton: "A Real Madridnak lehet, hogy több pontja van, mint a Barcelonának, de előbb vagy utóbb, le is kell győzniük őket, ha a legjobbak szeretnének lenni. A Barca nagyon egyedi csapat, kiváló középpályásokkal és támadókkal. Remek játékrendszerük van. Mindenki tanulhatna tőlük."

Jajj Bobby, mit fogsz te most kapni... :?
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2012.02.06. 14:49:40

Stalkyard írta:A bajnokságot nem mindig a jobb csapat nyeri, néha csak a "jó" csapat. Egy csapat ereje és sikeressége szerintem két külön dolog. Mondhatnám azt is, hogy a kiváló képességhez nem mindig párosul siker. Ez alapján pedig igenis van úgy, hogy nem a jobbik csapat lesz a bajnok, ha a Barca és a Real valós tudását vesszük alapul.

Az pedig megint más kérdés, hogy a Real érdemtelenül lesz-e bajok, ha az lesz. Természetesen nem, de ez még nem azt jelenti, hogy jobb csapat lenne a Barcánál.

Keverednek itt kicsit a fogalmak, úgy érzem.
Ott a pont. Emlékezzen vissza mindenki a 2006/07-es idényre. Már akkor kicsit leszállóágban volt a csapat, de fenomenális volt. Erre a Real 12 pontos hátrányból lett bajnok, mivel mi az utolsó pillanatokban buktuk a meccseinket, míg ők akkor nyerték meg. Sokkal jobbak voltunk a Realnál abban az évben, mégsem mi nyertünk. A kupában sikerült egy 5-2-es első meccs után kiesni, majd a BL döntős Poolt lefociztuk az Anfielden mégis kiestünk. Nagyon jó volt az a Barca is mégsem nyert semmit, pedig így belegondolva lehet, hogy több trófeát is haza kellett volna hoznunk. Az ellenfelek pedig nem véletlenül győztek le/előztek meg minket. Azok a csapatok ahogy te is írtad "jó" csapatok voltak.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2012.02.06. 14:29:00

A bajnokságot nem mindig a jobb csapat nyeri, néha csak a "jó" csapat. Egy csapat ereje és sikeressége szerintem két külön dolog. Mondhatnám azt is, hogy a kiváló képességhez nem mindig párosul siker. Ez alapján pedig igenis van úgy, hogy nem a jobbik csapat lesz a bajnok, ha a Barca és a Real valós tudását vesszük alapul.

Az pedig megint más kérdés, hogy a Real érdemtelenül lesz-e bajok, ha az lesz. Természetesen nem, de ez még nem azt jelenti, hogy jobb csapat lenne a Barcánál.

Keverednek itt kicsit a fogalmak, úgy érzem.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2012.02.06. 14:15:15

daffy írta:aki szerint a bajnokságot valamely csapat nem megérdemelten nyeri,azt azonnal kiröhögöm. 38 meccs. nevetséges kifogás a motiválatlanság,a fáradtság,a nem akarás. kupát,bl-t lehet nyerni úgy,hogy van egy jobb csapat a győztesnél,mert elkerülhető,1-1 meccs elfújható. de bajnokságot... kicsit húzós ez a felsőbbrendűség itt lassan.
Reális a motiválatlanságra való hivatkozás. De ez nem azt jelenti, hogy kijelentjük: nem érdemelnétek meg a bajnokságot.
Mivel lassan 4 éve mindenkit verünk folyamatosan (titeket is), így azért nehéz minden kisebb csapat ellen megoldani a motiválást.

Ugyanakkor azt továbbra is fenntartom, hogy nem feltétlenül a jobb csapat nyer meg egy bajnokságot. (És ez -még egyszer mondom- nem egyenlő azzal, hogy nem érdemelné meg az illető csapat).
Azt mondod: felsőbbrendűség.... lehet, hogy kicsit igazad van, de hogyha (szinte) minden meccsen megverünk titeket, akkor valahol érthető is ez a magatartás. Nem tehetünk erről, mi szurkolók :)
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2012.02.06. 13:47:33

daffy írta:
aki szerint a bajnokságot valamely csapat nem megérdemelten nyeri,azt azonnal kiröhögöm. 38 meccs. nevetséges kifogás a motiválatlanság,a fáradtság,a nem akarás. kupát,bl-t lehet nyerni úgy,hogy van egy jobb csapat a győztesnél,mert elkerülhető,1-1 meccs elfújható. de bajnokságot... kicsit húzós ez a felsőbbrendűség itt lassan.
Ezt adom.
Nem véletlenül van első helyre rakva a fontossági sorrendben a bajnokság.A leghosszabb sorozat,amiben tényleg kiemelkedőt kell nyújtani,h megnyerje az adott csapat.Főleg ilyen feszes versenyfutásban,mint ami évek óta megy a La Ligában.Ha "cs" másodikak leszünk is,a sérülések,bírózások,egyéb összetevők ellenére is gratulálni kell a blankóknak,mert a kiegyensúlyozottság,sikeréhség meghozza nekik a gyümölcsét.És 38 meccs alapján felülkerekedni a másikon,ahhoz már kell teljesítmény,érdemtelenül nem lehet...
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
Piquenbauer
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 358
Csatlakozott: 2010.06.18. 12:48:51

2012.02.06. 12:02:09

A sporik tényleg nehéz helyzetben vannak manapság. Már nem azért mondom, 5-6 évvel ezelőtt jóval egyszerűbb dolguk volt. Egy Zidane-nak, Ronaldonak vagy egy Ronaldinhonak meg sem fordult a fejében az, hogy színészkedjen, meg eljátssza a nagy halált. Ha ők elestek, akkor tleg fault volt a 16oson belül...
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2012.02.06. 11:48:52

d írta:Csapathoz tartozástól függetlenül azért valljuk be, hogy ha kialakulna valami normális footballkultúra és nem játszanának rá a szabálytalanságokra a játékosok, akkor nem lenne ekkora probléma ezzel a játékvezetéssel. És sajnos ezt még csak nem is Real-Barca viszonylatban kell elmondani, hanem akár a fair play szellemiségéről híres Premiershipben is.
persze,talán egy hete írtam,hogy a sporik helyében ember legyen a talpán,aki megkülönbözteti a vélt dolgokat a valóstól. lehetetlen. ha minimális fizikai kontakt van a játékosok között,akkor már(sokszor nélküle is) borul. nevetséges,primadonna az összes. milyen sport van még,ahol ennyire megy a megtévesztés a szabályok kihasználására? hirtelen nem is jut eszembe. ez mind a gyengeség jele nálam.
lassan olyan lesz,mint a pankráció. egy egyszerű színház. a bundák miatt a végeredmény is előre eldöntött,a többi csak bla-bla.

aki szerint a bajnokságot valamely csapat nem megérdemelten nyeri,azt azonnal kiröhögöm. 38 meccs. nevetséges kifogás a motiválatlanság,a fáradtság,a nem akarás. kupát,bl-t lehet nyerni úgy,hogy van egy jobb csapat a győztesnél,mert elkerülhető,1-1 meccs elfújható. de bajnokságot... kicsit húzós ez a felsőbbrendűség itt lassan.
Avatar
FCB_gábor
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2006.10.21. 14:05:55
Tartózkodási hely: -]5200[-

2012.02.06. 10:00:11

as.com
zöldfölű barcas aki ilyet megnéz
Kép
G.Gabe
Capitá del Barça
Hozzászólások: 641
Csatlakozott: 2011.04.27. 14:51:32
Tartózkodási hely: Budapest

2012.02.06. 09:54:53

TrogAir írta:
ferninho írta:most tényleg minden vitát kerülve, de ugye itt nagyon sokszor téma a 11-esek.

találtam egy videót
a Realnak és a Barcának befújt 11-esek és az összes többi vitatott eset. (aztán lehet kihagytak párat, ezt nem tudom megmondani)
jó kis videó, érdemes megnézni
http://www.as.com/futbol/video/madrid-l ... sftb_1/Ves

Megnéztem a videót, vannak benne tanulságos momentumok!
Érdekes, hogy a Barcánál a meg nem adottak listája sokkal hosszabb, mint a megadottak.....
A realnál ez bőven fordítva van.
A világon sok Murinho van, de Guardiola csak egy.- Menotti
Avatar
d
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2009.05.13. 18:46:36

2012.02.06. 09:54:28

Csapathoz tartozástól függetlenül azért valljuk be, hogy ha kialakulna valami normális footballkultúra és nem játszanának rá a szabálytalanságokra a játékosok, akkor nem lenne ekkora probléma ezzel a játékvezetéssel. És sajnos ezt még csak nem is Real-Barca viszonylatban kell elmondani, hanem akár a fair play szellemiségéről híres Premiershipben is.
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2012.02.06. 09:47:13

shutterisland írta:egyik legnagyobb vészmadár voltam mindig, meg minden, de átértékeltem a dolgokat, meg a drága lottózós laci bácsi (aki egy helyi futball szakértő :D) megmondta, hogy ha esetleg a real lesz a bajnok, akkor idén a szerencsésebb és motiváltabb csapat fogja nyerni a bajnokságot, a jobb csapat pedig be kell érje az ezüsttel. :)
...és ő mindig megmondja a tutit :D
Ha idén a Real lesz a bajnok, akkor ez azért lesz, mert ők tettek többet, ők érdemlik meg.
Ha ők nyernek az azt jelenti, h a bajnokságban ők voltak jobbak, ennyi kész.

Az csak kifogás, h szerencsétlenek vagyunk és nem elég motivált a társaság, pár év múlva a kutyát sem fogja érdekelni.
Az megint más kérdés, h ez a generáció már halomra nyerte magát és törvényszerű volt, h jön egy gyengébb szezon. Persze a kupa és a BL is meglehet még. A bajnokság szerintem elúszott, ez a Madrid nem fog hibázni, az benne van a pakliban, h tavasszal ismét megszívatjuk őket, de ez a bajnokság szempontjából sokat nem fog osztani-szorozni.

A kupa:
Bírom azokat az embereket (nem Rád értem), akiknek a kupa nem fontos és ha kiestünk volna, akkor az lett volna a duma, h kupa csak sokad rangú. Most, h kiejtettük a Realt, ( amihez elég nagy szerencse kellett) hirtelen a kupa is kiemelt fontosságú lett. :lol:

Amúgy szerintem elég szomorú, ami a két tábor között megy mostanában. Egyesek olyan szintre lealacsonyodtak, h az már szánalom és ilyen téren a két szurkolótábor kb. egy szinten van. Az számomra is belefér, h lehet egymást kicsit szurkálni, szívatni. Azonban azt megfigyeltem, h nagyon sok elsőrangú, világszínvonalú játékvezető palánta van mindkét táborba, legalább ezen a téren nincs gond az utánpótlással.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2012.02.06. 09:28:02

ferninho írta:most tényleg minden vitát kerülve, de ugye itt nagyon sokszor téma a 11-esek.

találtam egy videót
a Realnak és a Barcának befújt 11-esek és az összes többi vitatott eset. (aztán lehet kihagytak párat, ezt nem tudom megmondani)
jó kis videó, érdemes megnézni
http://www.as.com/futbol/video/madrid-l ... sftb_1/Ves
Nem tudom kik szerkesztették biztos hozzáértő emberek, de az Espanyol elleni kezezés meg a Betis ellen, mikor Ini visszahúzta, nem büntető!?Akik ezt elhiszik, h így van, azokról nem is érdemes beszélni. :lol:
Kép
Avatar
TrogAir
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 276
Csatlakozott: 2010.12.01. 14:05:13
Tartózkodási hely: Budapest

2012.02.06. 07:34:46

ferninho írta:most tényleg minden vitát kerülve, de ugye itt nagyon sokszor téma a 11-esek.

találtam egy videót
a Realnak és a Barcának befújt 11-esek és az összes többi vitatott eset. (aztán lehet kihagytak párat, ezt nem tudom megmondani)
jó kis videó, érdemes megnézni
http://www.as.com/futbol/video/madrid-l ... sftb_1/Ves

Megnéztem a videót, vannak benne tanulságos momentumok!
Kép


"The other day I watched him make this goal. They say it was like Maradona. I think he is better. (Salvador Aparicio)
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2012.02.06. 01:58:32

egyik legnagyobb vészmadár voltam mindig, meg minden, de átértékeltem a dolgokat, meg a drága lottózós laci bácsi (aki egy helyi futball szakértő :D) megmondta, hogy ha esetleg a real lesz a bajnok, akkor idén a szerencsésebb és motiváltabb csapat fogja nyerni a bajnokságot, a jobb csapat pedig be kell érje az ezüsttel. :)
...és ő mindig megmondja a tutit :D

és az, hogy 14 meccse nem nyomtak le rendes játékidőben (sőt, ha a hazai clasicón nyerünk vagy x, akkor 15... ) , számomra elégtétel azért, hogy ha esetleg behúzzák a bajnokságot.
picit lélekben már feladtam, és nem a mi fiaink miatt, mert bennük bízom, a real aktuális ellenfeleiben nem tudok már sajnos bízni.

azt pedig továbbra is tartom, hogy mérlegeljünk reálisan :
a szezon elején elhoztuk a spanyol és eu szuperkupát a real és porto ellen, tükörsimán behúztuk a klub vb-t neymarostól és gansostól, a bl-ben a milant megelőzve a 18-ból 16 pontot szerezve lettünk csoportelsők.
a bajnokságban ugyan nem állunk túl fényesen, de balszerencsések vagyunk nagyon idén, a sérülések is tizedelik a csapatot, plusz 2-3-4 pontot a bírónak is köszönhetünk, hogy elvett tőlünk.
a madridot vertük idegenben a bajnokságban 3-1-re, illetve a kupából is kivágtuk őket...abból a kupából, ahol helyzetelőnyből várjuk az elődöntő visszavágót.
bár nem tartozik szorosan ide, de ha már elkezdtem, akkor a két igazolásunk (cesc és alexis) rövidtávon is, de hosszú távon is nagyszerű fogások voltak, és még a tello-cuenca-thiago hármas is kellemes meglepetés lehet.

szóval tegyük fel megnyerik a bajnokságot, de a bl-ben megmutatjuk, hogy face to face jobbak vagyunk...és a cdr-t is behúzzuk...ismét szenzációs szezon.
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2012.02.05. 20:26:54

403 méter :lol: :lol:
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2012.02.05. 20:15:30

„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2012.02.05. 19:45:55

ferninho írta:most tényleg minden vitát kerülve, de ugye itt nagyon sokszor téma a 11-esek.

találtam egy videót
a Realnak és a Barcának befújt 11-esek és az összes többi vitatott eset. (aztán lehet kihagytak párat, ezt nem tudom megmondani)
jó kis videó, érdemes megnézni
http://www.as.com/futbol/video/madrid-l ... sftb_1/Ves
Kihagyom.
Szerintem én csak félidegélnem magam... :lol:
Meg amúgy is késő bánat, eb gondolat... :D
BEnne van a fociban, csak az a gond egyre többször.
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2012.02.05. 19:34:13

most tényleg minden vitát kerülve, de ugye itt nagyon sokszor téma a 11-esek.

találtam egy videót
a Realnak és a Barcának befújt 11-esek és az összes többi vitatott eset. (aztán lehet kihagytak párat, ezt nem tudom megmondani)
jó kis videó, érdemes megnézni
http://www.as.com/futbol/video/madrid-l ... sftb_1/Ves
madridista
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2012.02.05. 18:07:59

bence-barca írta:
daffy írta:még jó,mert ez 1 tizi,viszont egy elmaradt a másik oldalon is,szóval nem nagyon lehet belekötni
Azt nem tudtam, elnézést (bár sztem ígyis-úgyis behúzta vna a Madrid igazából most ez a videó engem nem hatott meg :D ), de a vélemyénemet toávvbra is fenntartom. Egyszerűen túl sok már a vitatható jelenet, miden meccsen egyre több. Régebben egyik oldalon sem vtak ilyen sűrűn károk ill. szernecsék attól függ melyik oldalról nézzük. :?
én sem vitatom,hogy ez tizenegyes,csak megjegyeztem,hogy attól még nem a madridnak fújtak a meccsen.
részben ennek is köszönhető,hogy ilyen kevés meccset nézek manapság.
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2012.02.05. 17:57:18

daffy írta:még jó,mert ez 1 tizi,viszont egy elmaradt a másik oldalon is,szóval nem nagyon lehet belekötni
Azt nem tudtam, elnézést (bár sztem ígyis-úgyis behúzta vna a Madrid igazából most ez a videó engem nem hatott meg :D ), de a vélemyénemet toávvbra is fenntartom. Egyszerűen túl sok már a vitatható jelenet, miden meccsen egyre több. Régebben egyik oldalon sem vtak ilyen sűrűn károk ill. szernecsék attól függ melyik oldalról nézzük. :?
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2012.02.05. 17:39:23

bence-barca írta:http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... DTyN8HpWOI

Ez most megint mi? :roll:

Más, ha részben fűződik is az előzőhez:
Lassan szerintem úgy ahogy van az egész spanyol broí testületre ráférne egy vérfrissítés. Mert ez mindkettő oldalon zavaró. Mostanában egyre többször nekünk, de azért ott is vannak sérelmek dögivel... És egyszerűen nem hiszem el, h a brók ennyiszer figyelmetlenek lennének. Szerintem már majdhogynem igenis kijelenthető, h a bíróknak melyik meccsen kihez húz a szívük.
Ui: egy madridista se gondolja azt, h most magunkat sajnáltatom ill h elfogult vagyok! Direkt ki is emelem, h mind2 oldalon!
még jó,mert ez 1 tizi,viszont egy elmaradt a másik oldalon is,szóval nem nagyon lehet belekötni
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2012.02.05. 17:34:53

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... DTyN8HpWOI

Ez most megint mi? :roll:

Más, ha részben fűződik is az előzőhez:
Lassan szerintem úgy ahogy van az egész spanyol broí testületre ráférne egy vérfrissítés. Mert ez mindkettő oldalon zavaró. Mostanában egyre többször nekünk, de azért ott is vannak sérelmek dögivel... És egyszerűen nem hiszem el, h a brók ennyiszer figyelmetlenek lennének. Szerintem már majdhogynem igenis kijelenthető, h a bíróknak melyik meccsen kihez húz a szívük.
Ui: egy madridista se gondolja azt, h most magunkat sajnáltatom ill h elfogult vagyok! Direkt ki is emelem, h mind2 oldalon!
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2012.02.05. 16:19:16

visca el barca írta:
LG írta:Atletico győzelemre nem nagyon emlékszem. Mikor volt az utolsó, esetleg vki tudja?
döntetlen: 2009-03-07, 1-1

atma gyozelem: 1999-10-30, 3-1 bwinen néztem, nem tudom igy van e, nem hiszem h 11 éve gyoztek volna utoljara :shock:
Azt a mindenit, gondoltam hogy jó régen volt de azért nem ennyire :shock:
És az utolsó döntetlen is 3 éve volt :lol: :lol:
Nyugodtan mondhatjuk hogy a Vicente Calderón hazai pálya a Realnak.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Válasz küldése