Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
Mr. Master
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2815
Csatlakozott: 2005.01.03. 11:11:00
Tartózkodási hely: @home

2011.09.19. 14:23:07

Ezek a madridi nyilatkozatok már megint vérlázítóak. De komolyan, hogy lehet ezt gyomorral bírni, kedves madrid drukkerek? Félelmetes, amit már megint megengednek maguknak a sajtószobában. Mourinho már megint a szokásosat alkotja, Pepén nem lepődöm meg. És nekem ne jöjjön azzal, hogy így próbálja meg levenni a játékosairól a terhet, amikor finoman belesuttogja a mikrofonba, hogy oké, hogy a bíró paraszt volt, de hiába mondtam Khedirának, hogy ne legyen tapló, akkora barom, hogy nem képes uralkodni magán. És persze a Levante hibás, mert úgy játszik, mint egy kiscsapat szokott.
------------------ pisti.blog.hu --------------------

--------------- napverse.blog.hu -----------------
Avatar
Firefox
Capitá del Barça
Hozzászólások: 772
Csatlakozott: 2011.06.03. 21:06:35

2011.09.19. 14:05:30

Gracias Pep Guardiola! Visca el Barcaaaaa!!!
Fuc*k off Madrid!
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2011.09.19. 13:36:35

noname írta:Azért ne legyünk elfogultak. Önvédelmi eszköz...Ugyan már! Undorító, szégyenteljes. Nálam a brutalitás és a színészkedés egy kutya. Mindamellett a lasicokon sokkal több a csúnya Real-becsúszás, mint a Busquets-féle alakítások. Alves is ki tud akasztani a színészkedéseivel, de amit Busquets művel néha...Sokszor azt kívánom h tényleg akkorát kapjon, mint amekkorának megjátssza. Di Maria pont ugyanaz. A különbség h Di Maria még haszontalan is, legalábbis azon a pár Real-meccsen, amit láttam nagyon ritkán volt jó. Tipikus munkásember, ugyanaz a kategória, mint Pedro. Csak utóbbi ingyen volt.

A Realnál komoly gondok vannak. Egyszerűen képtelenek veszteni. A Clasicokon is elborult az agyuk, most uagyanaz történt egy Levante ellen. Ilyenkor látszik Mou mentalitésénak a hátránya. Az utóbbi időben ha a Realnak nem megy, rúgdosnak, lökdsődnek, sportszerűtlenek. Ez pedig komoly probléma. Sose fognak legyőzni minket, ha egyszerűen összeomlanak ha nem sikerül semmi eleinte. A csapat vezérei mind ilyenek: MOu-ugyebár sose tudott veszteni.
Ronaldo- ha nem jön össze valami, kezdi a hisztit, ami kiart a meccs végéig.
Talán ez a legnagyobb különbség a régi idők madridja és a mostani közt. Azok tudtak veszteni. Ha a mostanival gondok akadnak, akkor mindenki hibás: a bíró, a gyep, az ellenfél, a bolygók együttállása, egyszerűen képtelenek elfogadni a játékosok, hogy ők ki is kaphatnak. Az van beléjük nevelve, hogy ők a világ legjobbjai, ezért minidg nyerniük kell, függetlenül a játéktól vagya z ellenféltől. Ameddig ez így lesz, sose tudnak minket megelőzni.
Ilyen mentalitással a Real sose lehet a világ legjobb csapata. Olyan csapatok, mint a Barca vagy az MU mindig előttük lesznek. Előbb tanulj meg veszteni, hogy utána győzhess!
ne haragudj, de egyenlőségjelet tenni a színészkedés és a brutalitás közé az éppen olyan brutális mint Pepe a pályán.
Avatar
Firefox
Capitá del Barça
Hozzászólások: 772
Csatlakozott: 2011.06.03. 21:06:35

2011.09.19. 13:27:44

Chino írta:Érdemes elolvasni a nyilatkozatokat. Nevetséges. Megint a bíró tehet mindenről. Főleg Pepén mosolyogtam nagyokat, de Mou se volt semmi. :"Nem akarom a Levante érdemeit elvenni, akik mindig nagyon jól játszanak, amikor haza pályán vannak. Gratulálok nekik, mert ügyesek voltak. Tudják, hogyan kell időt húzni és hogyan kell nem visszaadni a labdát"
Nem kell bántani szegény szpessöl fájvot (remélem idén szpessöl ten lesz :lol: ), legalább ennyi öröme legyen Spanyolhonban, hogy ekkora marhaságokkal égeti magát és a nagy múltú Madridot!
Ámen.
Gracias Pep Guardiola! Visca el Barcaaaaa!!!
Fuc*k off Madrid!
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.09.19. 13:19:32

Érdemes elolvasni a nyilatkozatokat. Nevetséges. Megint a bíró tehet mindenről. Főleg Pepén mosolyogtam nagyokat, de Mou se volt semmi. :"Nem akarom a Levante érdemeit elvenni, akik mindig nagyon jól játszanak, amikor haza pályán vannak. Gratulálok nekik, mert ügyesek voltak. Tudják, hogyan kell időt húzni és hogyan kell nem visszaadni a labdát"
Forca Barca!!!!
Avatar
Messi199
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 272
Csatlakozott: 2008.11.04. 19:22:29
Tartózkodási hely: Győr , Koroncó

2011.09.19. 12:08:27

Én ezeken szakadok be állandóan :)

http://www.youtube.com/watch?v=weMfQGVFEKQ Speckó unó :D


http://www.youtube.com/watch?v=LdbKTqEj35o Love Story <3 xd
Tots Unit Fem Forca !!
Avatar
Atomot Nekik!
Jugador del Barça
Hozzászólások: 110
Csatlakozott: 2011.01.24. 21:00:25

2011.09.19. 12:01:30

Firefox írta:Ha már a Barca mocskosságánál tartunk :lol:


http://www.youtube.com/watch?v=crnBxv7G ... re=related

1:05-nél a legnagyobb :lol:

Meg a videó címe, még most is röhögök :lol:

Ha-ha-ha! :lol: :lol: :lol:
Köszi! Bearanyoztad a napomat! =D> =D> =D>
Jose Carreras mondta, h két csapatnak szurkol: a Barcának és a Real ellenfelének. (by barca 1986) ;-)
Avatar
kas7as
Jugador del Barça
Hozzászólások: 189
Csatlakozott: 2009.04.30. 12:14:28
Tartózkodási hely: Csíkszereda

2011.09.19. 11:29:53

Firefox írta:Ha már a Barca mocskosságánál tartunk :lol:


http://www.youtube.com/watch?v=crnBxv7G ... re=related

1:05-nél a legnagyobb :lol:

Meg a videó címe, még most is röhögök :lol:
Nagyon ott van, jot rohogtem ezen is!
Thanx :D
"Szabadidejében gombát szed - és aki gombát szed, rossz ember nem lehet."
Guardiola állítása Xaviról.
Avatar
Firefox
Capitá del Barça
Hozzászólások: 772
Csatlakozott: 2011.06.03. 21:06:35

2011.09.19. 11:25:30

Ha már a Barca mocskosságánál tartunk :lol:


http://www.youtube.com/watch?v=crnBxv7G ... re=related

1:05-nél a legnagyobb :lol:

Meg a videó címe, még most is röhögök :lol:
Gracias Pep Guardiola! Visca el Barcaaaaa!!!
Fuc*k off Madrid!
Avatar
kas7as
Jugador del Barça
Hozzászólások: 189
Csatlakozott: 2009.04.30. 12:14:28
Tartózkodási hely: Csíkszereda

2011.09.19. 11:00:41

Sziasztok!

En most nem szitani akarom a dolgokat, de mar annyi forumon olvastam a szinesztanodankrol, hogy muszaly ezt bevagnom! :

Hollywood Diving
http://www.youtube.com/watch?v=puyDsF2t-H4

Hat Maria is tud makacsul fetrengeni es nagyhalalt jatszani! Jo hogy ot is fautoltak, de hogy milyen alattomaosan belepett a Levantesnak mar az piros kellett volna legyen, de meg utana egy jo nagyot szimulal is! HAHAHAH

Hat szerintem van mit tanulnia Sergiotol, legalabb o jol csinalja! :D

http://www.youtube.com/watch?v=T39vZGLG ... re=related
Ezen is jot rohogtem!!!!!
"Szabadidejében gombát szed - és aki gombát szed, rossz ember nem lehet."
Guardiola állítása Xaviról.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.09.19. 10:47:06

albicelesteX írta:Elvonatkoztatva az eddig lejátszott meccsektől egy kicsit másképp közelíteném meg a Real helyzetét.Szerintem ez az év választó lehet.Ha nem nyernek semmit (nem Király kupára gondolok és nem vitatom,hogy egy szép trófea) akkor szerintem edző váltás lehet talán illetve nem vagyok biztos abban sem,hogy CR maradna például. Előbbi kettő,utóbbi 3 éve lesz itt és,ha nem jönnek az eredmények talán tovább állnak,ami szerintem megint egy új fejezet lehet majd.
Ezt kizártnak tartom. Perez nem fogja elküldeni Mout. Ha már Valdanot is leküldte miatta + teljes szabad kezet adott neki és mindig mellszélességgel támogatja hatalmas öngólt lőne, amit az egoja nem bír el.
Én azért azon elgondolkodnék, hogy -amint korábban is írták- korábbi Madrid-ikonoknak miért ez a véleményük a mostani Realról. Az meg, hogy Mou meg a többi még mindig Övrebözik (még a Dinamo meccs után is) már nevetséges. Akkor Pep is kezdje hánytorgatni a Pepe vs Getafe meccset.
Nem értem, hogy még a győzelmek után is előveszik a bírót, sőt egyből a Barcát is. A madridisták jó része is, nem értem miért kell ilyeneket felhozni, hogy bezzeg Messinek lefújták volna stb.
Az a paranoia ami körüllengi a csapatot félelmetes. Saját magukat járatják le. Mert mi mindig csak azért nyerünk, mert velünk van folyamatosan Fortuna, az Uefa, a Fifa, Platini, az Unicef miatt sőt még a kamerás közvetítés is nekünk kedvez, mert csak azt ismétlik ami számunkra kedvező, mert ilyenek is gyakran előfordul.
Én nem tartom magam elvakult antimadridistának, nem veszem egy kalap alá a real szurkolókat és nem gyűlölök senkit csak azért mert a riválisnak szurkol. Aki ilyen, -nem kell messzire menni, de nem nevesítek- azt csak sajnálni tudom, mert szociálisan neincs egészen rendben.

Azon viszont a madridistáknak is el kellene gondolkodni, hogy nem lehet-e valami alapja annak, hogy sokan durvának látnak sok játékost, és finomabn fogalmaztam.
A kedvencem pedig, hogy "Mou így veszi le a játékosairól a terhet". Hogy eltiltatja magát folyamatosan és a lelátóról vagy a szállodai szobából nézi a tanítványait? Ezt tényleg tanítani kellene. Ráadásul nem hiszem, hogy minden bírónak annyira érdeke lenne, hogy ellenük fújjon. Ezzel őt veszik elő, és kapja folyamatosan a médiától, mindenkitől. Milyen haszna származna ebből,m annyira elvakult Barca fan lenne?

Hogy Zsozé-e a legjobb edző? Hát ezzel is tudnék vitatkozni. Egy SAF-ot, Hiddinket, Henk ten Cate-t, sőt Löw-öt is előbbre tartok, de ez csak pár példa és lehet hogy szubjektív vagyok.
Egy szó mint száz, először nézzenek szét ők is a saját portájukon, utána kezdjenek el színész barcázni stb.

Bocs a hosszú hsz-ért, de most így kijött belőlem pár dolog.
Forca Barca!!!!
Pavel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1688
Csatlakozott: 2006.05.23. 20:57:21
Tartózkodási hely: Budapest

2011.09.19. 10:37:42

„Csapatomnak kiváló játékosai vannak, akik nagyszerű teljesítményre képesek a nagy stadionokban, de nem tudnak jól alkalmazkodni a helyzethez. A futball piszkos része, a provokáció, a szimulálás, az időhúzás... Ezekhez a Real Madrid nincs hozzászokva. Számomra a játékosom a hibás, aki tudta, mi vár rá, mivel beszéltünk erről. Khedira besétált a csapdába. Tökéletesen tudta, és felelősségre vonom, mert részben miatta kaptunk ki. A bíró is hibás, mivel nem adott meg egy büntetőt és nem állította ki az ellenfél játékosát. Én is hibás vagyok, és a többi játékos is, aki a pályán volt”

Mou okossága. A lényeg a kiemelt rész.
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2011.09.19. 09:21:05

Elvonatkoztatva az eddig lejátszott meccsektől egy kicsit másképp közelíteném meg a Real helyzetét.Szerintem ez az év választó lehet.Ha nem nyernek semmit (nem Király kupára gondolok és nem vitatom,hogy egy szép trófea) akkor szerintem edző váltás lehet talán illetve nem vagyok biztos abban sem,hogy CR maradna például. Előbbi kettő,utóbbi 3 éve lesz itt és,ha nem jönnek az eredmények talán tovább állnak,ami szerintem megint egy új fejezet lehet majd.
Kép
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2011.09.19. 09:06:42

Azért ne legyünk elfogultak. Önvédelmi eszköz...Ugyan már! Undorító, szégyenteljes. Nálam a brutalitás és a színészkedés egy kutya. Mindamellett a lasicokon sokkal több a csúnya Real-becsúszás, mint a Busquets-féle alakítások. Alves is ki tud akasztani a színészkedéseivel, de amit Busquets művel néha...Sokszor azt kívánom h tényleg akkorát kapjon, mint amekkorának megjátssza. Di Maria pont ugyanaz. A különbség h Di Maria még haszontalan is, legalábbis azon a pár Real-meccsen, amit láttam nagyon ritkán volt jó. Tipikus munkásember, ugyanaz a kategória, mint Pedro. Csak utóbbi ingyen volt.

A Realnál komoly gondok vannak. Egyszerűen képtelenek veszteni. A Clasicokon is elborult az agyuk, most uagyanaz történt egy Levante ellen. Ilyenkor látszik Mou mentalitésénak a hátránya. Az utóbbi időben ha a Realnak nem megy, rúgdosnak, lökdsődnek, sportszerűtlenek. Ez pedig komoly probléma. Sose fognak legyőzni minket, ha egyszerűen összeomlanak ha nem sikerül semmi eleinte. A csapat vezérei mind ilyenek: MOu-ugyebár sose tudott veszteni.
Ronaldo- ha nem jön össze valami, kezdi a hisztit, ami kiart a meccs végéig.
Talán ez a legnagyobb különbség a régi idők madridja és a mostani közt. Azok tudtak veszteni. Ha a mostanival gondok akadnak, akkor mindenki hibás: a bíró, a gyep, az ellenfél, a bolygók együttállása, egyszerűen képtelenek elfogadni a játékosok, hogy ők ki is kaphatnak. Az van beléjük nevelve, hogy ők a világ legjobbjai, ezért minidg nyerniük kell, függetlenül a játéktól vagya z ellenféltől. Ameddig ez így lesz, sose tudnak minket megelőzni.
Ilyen mentalitással a Real sose lehet a világ legjobb csapata. Olyan csapatok, mint a Barca vagy az MU mindig előttük lesznek. Előbb tanulj meg veszteni, hogy utána győzhess!
A Fifa egy szégyen
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2011.09.19. 08:56:22

a teljesség igénye nélkül: ami a színészkedést illeti a legnagyobb színész nem Busi, hanem Di Maria! számszerűen is és az "alakítás" minőségét tekintve is de, CR.-sem megy a szomszédba egy kis műesésért!
a műesések alapvetően (némi belemagyarázással de nem minden alap nélkül) jószerével önvédelmi eszközök, míg a brutalitás sportszerűtlen tehát bűntetendő.
a Madrid igazán ebben"alkot" mostanában nagyot(Murinho) és ez előbb vagy utóbb visszaüt a csapatra.
mindenkivel megesik, hogy belekényszerül egy-egy rossz szerelésbe (akár ösztönösen, akár szándékosan) de pl. Pepe megmozdulásai alpból szabálytalanok, az emberre és nem a labdára irányulnak, egyszerűen csak így képes játszani!
Khedira egy alattomos gátlástalan ember benyomását kelti aki bármikor képes széttaposni bárkit.
mondok egy ellenpéldát is azért:Sergio Ramos. nos ő is kemény legény nem habozik oda (is) lépni ahová nem kéne de az emberség nem halt ki belőle és ő tud?! szépen játzsani is.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2011.09.19. 08:38:22

ferninho, annyi értelme volt csupán, hogy senkinek, aki madridista, nincs jogalapja köpködni a Levantéra vagy bármely más csapatra ha bármiféle sportszerűtlenség történik, mert a spanyol liga nagy királya ezen a téren legalábbis a madrid.

És utoljára írom le, hogy egy adminnak ennyi dolga van (szerintem, és ez számít, mert leírva nem vagyon, admin meg én vagyok, és nem például te):

- Kidobálja azokat, akik többször túllépnek egy határt.
- Kitörli azokat, amik túllépnek egy határt.
- Pontosan úgy ír fórumra, mintha mezei fórumer lenne, mert egyáltalán nem jó ha bármilyen irányba befolyásolja egy poszt/tiszt/feladatkör az ember megnyilvánulásait.

Egyébként aki ennyi feszkót nem bír, mondjuk ki inkább: nem bírja feldolgozni az egészen minimális éllel megfogalmazott szomorú valóságot, az inkább most vitázzon két napig, és jól kirakjuk, mint hogy a gyenge idegállapotával egy nagyobb balhé alkalmával kezdje felszántani a fórumot.

Egyébként meg mostmár alig fórumozok, úgyhogy nincs türelmem ehhez. Hogy ezzel üssék el a hozzászólásaimat, hogy a csúnya rossz adminnak csak elfojtott és politikailag makulátlanul korrekt módon lehet hozzászólni.
Most leírom vastagon pirossal, hogy utoljára tettem meg, hogy leírom, ez nem így van. Legközelebb meg offnak veszem és kirakom a fenébe azt, aki ezt a dumát megint leírja.
Kezelj(etek) úgy mint bármelyik fórumozót, mert nektek semmi közötök hozzá hogy én éppenséggel ki is törölhetek bármit és bárkit. Mert indokolatlanul ez nem fordult elő 5 év alatt, nem most fog, mikor havonta egyszer írok a fórumra.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Pavel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1688
Csatlakozott: 2006.05.23. 20:57:21
Tartózkodási hely: Budapest

2011.09.19. 08:34:14

ferninho írta:senki nem beszélne Alvesról, ha nem juttok be a döntőbe.
Mindenki Busiról beszél, pedig akkor nem jutottunk be a döntőbe.
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2011.09.19. 08:02:15

ferninho írta:
hogy miért írom ezt le ? mert még mindig úgy érzem, hogy (és ez lehet fb, különböző oldalak fórumai, akár személyes ismerősök) a semleges és madridista emberekben sokkal inkább a barca szutyka maradt meg, és valahogy mindig minket hoz ki a sors a "gusztustalan csapat" címén, ha erről van szó.
azért marad meg a "barca szutyka" jobban, mert míg ti ezzel a színészkedésekkel elértétek a folyamatos sárga és piros lapokat, amik döntően befolyásolták a meccseket és ezt ki is használtátok, addig mi ezzel a rúgdosódással kitörölhettük a seggünket, már elnézést a csúnya szóhasználatért...
senki nem beszélne Alvesról, ha nem juttok be a döntőbe.
én ebben látom ennek a "rejtélynek a kulcsát" :)

és megjegyezném, egyik se jobb a másiknál.
Nem hát.

Az az egy pont pedig semmit nem jelent, nekünk még idegesítőbb volt 2-t bukni múlt héten, hisz 2-vel mentünk.

Mindegy is, a meccs pillanata nálam akkor is Pepe volt 8)
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2011.09.19. 02:28:28

ferninho írta:nekem is már elég volt ennyi mára ,de erre még reagálnék...
és a madridi Hegyi Ivánt is...Ja aki kerek perec megmondta szégyen manapság Madrid szurkolónak lenni...
hagyjuk már azt az embert...
egy Madrid szurkoló hogy mondhat ilyet? egy Realos miért cseszegetné minden meccsén a kedvenc csapatát?
ő annyira Madridos, mint én Chelsea/Manchester City fan...
annál az embernél nagyon elszállt valami...
szóval jöhettek itt Puhllal, de Hegyi urat felejtsétek már el....
Mára nekem is ennyi...egy utolsó
Okés Hegyit vegyük ki,akkor is ott van Puhl 4volt a legjobb bíró a világon,szal ha ő azt mondja,lassítások alapján,akkor úgy van...

És sztem a legbeszédesebb Morientes,szal egy volt játékos ezt mondja,akkor ott baj van...Jaaaaaaaaaaaaaaa és Di Stefano is elitélte,el is felejtettem,azt mondta hogy szégyen amik történnek...De végülis ő csak egy madridi legenda,meg tiszteletbeli elnök...Öhhh azért ezen a ponton elgondolkodnék... :D
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2011.09.19. 02:24:35

ferninho írta:
hogy miért írom ezt le ? mert még mindig úgy érzem, hogy (és ez lehet fb, különböző oldalak fórumai, akár személyes ismerősök) a semleges és madridista emberekben sokkal inkább a barca szutyka maradt meg, és valahogy mindig minket hoz ki a sors a "gusztustalan csapat" címén, ha erről van szó.
azért marad meg a "barca szutyka" jobban, mert míg ti ezzel a színészkedésekkel elértétek a folyamatos sárga és piros lapokat, amik döntően befolyásolták a meccseket és ezt ki is használtátok, addig mi ezzel a rúgdosódással kitörölhettük a seggünket, már elnézést a csúnya szóhasználatért...
senki nem beszélne Alvesról, ha nem juttok be a döntőbe.
én ebben látom ennek a "rejtélynek a kulcsát" :)

és megjegyezném, egyik se jobb a másiknál.
igen, de pl. az alves szituáció az éppen egy olyan volt, ahol szerintem 10ből 9 ember, aki nézte a meccset, amikor ez megtörtént, "elhitte".
csak kilassított, kikockázott visszalassításnál látod, hogy nem ért hozzá pepe.
ő meg amúgy is negatív hendikepről indul szerintem a bíróknál, bár ez nem helyes...abban a meccsben bármikor benne volt a levegőben egy piros, és ott én úgy érzem, a saját "fegyvereteket" (értsd, pepe ahogy odaszállt) fordítottuk ellenetek.

de igen, igazad van, a bírok jobban benyelik a mi színészkedéseinket, jobban toljuk ezt az iparágat, hitelesebb alakítások. :lol:
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2011.09.19. 02:22:34

nekem is már elég volt ennyi mára ,de erre még reagálnék...
és a madridi Hegyi Ivánt is...Ja aki kerek perec megmondta szégyen manapság Madrid szurkolónak lenni...
hagyjuk már azt az embert...
egy Madrid szurkoló hogy mondhat ilyet? egy Realos miért cseszegetné minden meccsén a kedvenc csapatát?
ő annyira Madridos, mint én Chelsea/Manchester City fan...
annál az embernél nagyon elszállt valami...
szóval jöhettek itt Puhllal, de Hegyi urat felejtsétek már el....
madridista
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2011.09.19. 02:14:08

shutterisland írta:...
Nem szeretnék belemenni egy újabb vitába,mindenkinek megvan a maga véleménye a világ már csak ilyen...Igen van hiba bennünk is mint mindenkiben,senki sem tökéletes,ez is tény...Engem az ránt föl pont,hogy mi lettünk a hollywoodi csapat a szinészkedők,ezt nyomatja a madridi média,és Mourinho mióta nem bírja elviselni azt hogy mindíg jobb az aktuális csapatánál a Barca...Sokszor olyan szitukban,mikor bokára csúsznak izomból,is azt kiáltja minden madridi,hogy műeses,szal ha vki elesik a Barcából akkor szinészkedik...Busquets Alves tény,volt hogy úgy dobta magát hogy nem kellett volna,de nagyon ritka,ehhez képest köszönhetően a médiának,Mounak,ha elesnek már rögtön mindenki szinészkedést kiált...Szal álljunk már meg...Ami az egész klubb viselkedését jellenzi Flóri -Mou páros óta,hogy pl Mou nem kért bocsánatot a szembenyúlásért,még neki állt följebb,a klubb meg védi és támogatja...Ebben is meg mindenben,sározz folyamatosan a Barcát ahol csak tudja...Pep hol csinál ilyet?A Barca vezetőség hol csinál ilyet?Hagyjuk már...Mou a Chelsea elleni 1-1 után nekiállt hisztizni,és azóta veri a nyálát...Megjegyzem az a meccs is ha vki rendesen megnézi,és nem félszemmel,akkor látja,hogy ugyan úgy undorító gané taktika,szétrúgták a Barcát,műesések Drogbánál,jogtalan kiállítás nálunk...És erre még csalással vádolt minket Mou...No ez jellemzi az embert,és ezt csinálja itt is...Verte a nyálát hogy a Barca csal mindíg,meg hogy műesünk állandóan,meg nem érdemeltük meg a címeket...Egy kis szociopata ovodásra hasonlít leginkább,és ezt a mentalitását átrakja a játékosaira is,no ez nem való pályára...

Ja és:
"színészkedésekkel elértétek a folyamatos sárga és piros lapokat" itt a baj látod,hogy ha megnézzük miért kapnak Mou csapatai rendre sok lapot ellenünk,az azért van mert rugdosódás a taktika a részéről...Nem mi érjük el színészekdésssel,és egykét esetet leszámítva nem színészkedünk,hanem ti rugdostok,és ezért jár a sárga,piros...Sőt kb 2szer ennyi járna azokért amiket műveltek a pályán,Pepenek meg egy eltiltás a labdarúgástól örökre...Ellenünk,és mielőtt belekötsz most jelenleg csak erről beszélek, ahogy játszottatok a Mou-s meccseken,Meccsenként 3-4 embert ki kellett volna állítani,és ezt nem én mondom,hanem az összes szakértő,beleértve Puhl Sándort,és a madridi Hegyi Ivánt is...Ja aki kerek perec megmondta szégyen manapság Madrid szurkolónak lenni...Ja meg mondjuk Morientes is ezt nyiletkozta...No ezek kéne elgondolkodni...

Amúgy okés itt is van hiba mint írtam tény,de azért 70-30 erősen a Real javára a játszma...
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2011.09.19. 01:56:44

hogy miért írom ezt le ? mert még mindig úgy érzem, hogy (és ez lehet fb, különböző oldalak fórumai, akár személyes ismerősök) a semleges és madridista emberekben sokkal inkább a barca szutyka maradt meg, és valahogy mindig minket hoz ki a sors a "gusztustalan csapat" címén, ha erről van szó.
azért marad meg a "barca szutyka" jobban, mert míg ti ezzel a színészkedésekkel elértétek a folyamatos sárga és piros lapokat, amik döntően befolyásolták a meccseket és ezt ki is használtátok, addig mi ezzel a rúgdosódással kitörölhettük a seggünket, már elnézést a csúnya szóhasználatért...
senki nem beszélne Alvesról, ha nem juttok be a döntőbe.
én ebben látom ennek a "rejtélynek a kulcsát" :)

és megjegyezném, egyik se jobb a másiknál.
madridista
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2011.09.19. 01:45:43

leírom a véleményem erről én is.

szóval van a színészkedés kategória...az EGÉSZ világ csesztetett minket a classicók után, hogy mekkora színész banda, undorítóak, és még sorolhatnám...mondhatjuk, hogy jogosan.
kb 10 esetet fel lehetne sorolni, ahol egyértelmű színészkedést hajtottak végre a játkosaink.

de már akkor is (és régebben is) előfordultak a madridnál is alakítások, csak elvétve (főleg cr és dm) így ugye rátok nem lehetett húzni a vízes lepedőt.

de az elmúlt hetekben 3 olyan színészkedést láttunk madrid játékostól (arbeloa a válogatott meccsen, marcelo zágrábban, most maría) amiket ha megnézek mint barcás, akkor busquets vagy alves gusztustalan alakítása jut elsőre eszembe.

hogy ez mit jelent ? csak annyit, hogy (ha nem is annyira, mint a mi játékosaink) a ti játékosaitokban is benne van ez a gusztustalannak mondható hajlam, hogy műeséssel vagy hasonló alakítással megtévessze a bírót, vagy előnyt harcoljon ki a csapatnak...hogy is mondta R.M.C.F. ? úgy, hogy ezt hívják csalásnak, és ránk lett aggatva.
én azt mondom, ez a viselkedés rátok is jellemző lett, ha nem is annyira, mint ránk, viszont ha madridista lennék, eléggé hülyén érezném magam, ha lekatalánszínitársulatoznám a barcát...mert nálatok is van egy kis sz.r a palacsintában ha úgy nézzük.

ez az egyik, ami nem való futballpályára.

a másik a favágás, brutális belépők.
ebben viszont ti vagytok a "jobbak", még akkor is, ha rátok sem annyira jellemző ez a viselkedés alapjáraton, a clasicókon kívül.
ez nagyrészt köszönhető pepének amúgy, de ez most mindegy.

az egyetlen dolog, amit a madridra egy kicsit sem tudnék ráhúzni, az az, hogy körbeveszik 5-6-an habzó szájjal a bírót, terrorizálják, kifut casillas,stb.
ezt aláírom, ez a dolog az, amiben fel lehet menteni a madridot viselkedést elemezvén.
DE.
ezt nálam kiegyenlíti az, hogy josé terrorizálja/ta nyilatkozattal a bírókat nem egyszer, kritizált mindig mindent velük kapcsolatban már meccs előtt is, evvel nyomást helyezve a vállukra.

ezt én mindkét oldalról egy mocskos pszichológia fegyvernek érzem, hogy hassunk a sporttársa.

szóval summa summarum, az én érzésem az, hogy a futballpályán való erkölcsről, viselkedésről egy madridista NEM oktathat ki egy barcást, hiszen ha az előbbiekben leírt dolgokat összevetjük, szerintem a ti portátokról is legalább annyi hulladékot lehetne elhordani, mint a miénkről.

hogy miért írom ezt le ? mert még mindig úgy érzem, hogy (és ez lehet fb, különböző oldalak fórumai, akár személyes ismerősök) a semleges és madridista emberekben sokkal inkább a barca szutyka maradt meg, és valahogy mindig minket hoz ki a sors a "gusztustalan csapat" címén, ha erről van szó. ( a média az más, az minket nyal mindig, most az "utca emberére" gondoltam)

szerintem pedig egál, egyik csapat sem tehet ki makulátlan erkölcsi bizonyítványt a klubház falára.

szóval felelseges egymást sz.rozni legyen az akár színészkedés, vagy brutalítás egy meccsen, mert HA keresünk, találunk hasonlót a másik oldalon is.

de legalább focizni mind a két csapat nagyon tud, ez a lényeg.
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2011.09.19. 01:42:37

ferninho írta:a Barca elleni meccseket leszámítva mikor szoktuk ezt csinálni?
és ne hozd fel a mostani meccset, amikor a levante, folyamatosan faragott minket, nálunk meg volt egy eset, amikor Di Maria lábat nem talált, Khedira meg ellökött szimplán egy emberkét... Pepének meg kellett a labda, mert a csapata hátrányba volt és szabott odaadni a levantei...
elismerem, hogy van amikor már túlságosan is odalépnek a Real játékosok, de ez általában, csak a Barca ellen van, csak egyszerűen mostanában annyi El Clasico volt, hogy úgy tűnik, mintha minden meccsen rúgdosodna a Real meg a Barca játékosok meccsenként dobálnák magukat 10-szer, pedig közel sincs így...
Miért kell ezt?Mi az hogy fellöki,ellöki?
kicsit felforrt az agyvize és rosszul döntött, ellökte az ellenfelet, amiért meg is kapta a büntetését, nem kell ezt sztem túldramatizálni.
fellökte, a bácsi szépen leült a puha fűre, Khedirát kiszórták, nem fog többet ilyet csinálni (remélem).
én is úgymond "elítélem" , hogy ilyet csinált, de nem kell ennek ekkora feneket keríteni.
"Csak" a Barca ellen,meg most...Sosem szabadna,vicces védekezés...A mentalitásról beszéltem,a pökhendi stílusról,ami nem jön ki ha megy a szekér,csakha nem...És igazából általában sokkal erősebb a madid mint az ellenfele,hála a félmiliárdos igazolásoknak,és csak ezért nem jön ki többször ez agresszió,de a játékosok hozzáálásában az adott szituációban benne van mindíg...Gondolva pl pont Khedirára,vagy ugye Pepe,hát gyakorlatilag képetelen úgy odalépni,hogy szabályos legyen... :D Úgy indul el,úgy tartja a lábát 70%ban,hogy direkt elkaszálja az ellenfelét...Pffffff

ÉS igen kicsit lehet "felfújtam",de sztem ez érthető,mert mint írtam egyre jobban irritál ami madridban zajlik...(megjegyzem ez nem jó a madridnak sem,tökreteszik a csapatot) Igazából ez olyan,hogyha vmi kis dolog idegesíti az embert,előszőr nem érdekli annyira,de ha ez több százszor megismétlődik,akkor baromira felhúz...És itt értve a színészkedéseket,a verekedéseket,a pökhendi nyilatkozatokat,a még nekünk áll feljebb viselkedést...amit a madid igazából Mourinho óta képvisel...

No szerintem hagyjuk,mert sosem "győzlek meg" bár nem célom,és nem is érdekel,de sztem fölös tovább vitázni...Azért azt látom neked se tetszik amit művelnek,persze szépíted,a szurkoló már csak ilyen,maradjunk ennyibe...:)
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
Válasz küldése