Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
samy85
Capitá del Barça
Hozzászólások: 879
Csatlakozott: 2008.12.01. 18:07:58
Tartózkodási hely: Jurassic Park

2011.05.04. 08:35:47

Bob_Marley írta:
d írta:Gratulálhatunk a Madridnak, hogy focicsapathoz méltóan viselkedtek, persze volt pár necces belépő, ahol rezgett a léc egy második sárgára, de semmi eget rengető.
A végeredményben nem, de a mutatott játékban kijött a két csapat közti különbség. Bosszantó ez, de csak magunkat hibáztathatjuk: egy nagy hibánkat kihasználta a Madrid, míg mi nem nyomtunk eléggé a győzelemhez. Ami persze nem felróható a srácoknak, elvégre 3-0 volt már az összetett eredmény.

Nem mellékesen Mourinho nélkül kellemesebb volt a légkör...
Ismét csak egyet értek veled!Adebayornak voltak elkésett belépői, de nem éreztem a durvaságot úgy unblock, talán még Carvalho aki tényleg elég közel volt a piroshoz!De pl még Hajdú B. is mondta mikor Diarra elrúgta a labdával együtt Mascherano lábát, hogy ajaj, ilyet nem kellene meg nem nem normális belépő….Hát az egy kemény szerelés volt, de nem szabálytalan!Mi jól játszottunk, s teljesen megérdemelten kerültünk a döntőbe, a Madrid küzdött, s kijár nekik is dicséret, jövőre még keményebb lesz a bajnokság ellenük!
De ami tény mi vagyunk a döntőben!
:lol:
Ami azt illeti a Pályán még viselkedtek, de a pályán kívül már ... nem tudom mit akarnak ezzel elérni... megint Bíróznak....ááá
Kép
Nincs nappalom, de kárpótol ezeregy éjszaka!
"Foglalkoztat a jövőm, mivel hátralévő napjaimat ott szeretném eltölteni."
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19613
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.05.04. 07:48:06

d írta:Gratulálhatunk a Madridnak, hogy focicsapathoz méltóan viselkedtek, persze volt pár necces belépő, ahol rezgett a léc egy második sárgára, de semmi eget rengető.
A végeredményben nem, de a mutatott játékban kijött a két csapat közti különbség. Bosszantó ez, de csak magunkat hibáztathatjuk: egy nagy hibánkat kihasználta a Madrid, míg mi nem nyomtunk eléggé a győzelemhez. Ami persze nem felróható a srácoknak, elvégre 3-0 volt már az összetett eredmény.

Nem mellékesen Mourinho nélkül kellemesebb volt a légkör...
Ismét csak egyet értek veled!Adebayornak voltak elkésett belépői, de nem éreztem a durvaságot úgy unblock, talán még Carvalho aki tényleg elég közel volt a piroshoz!De pl még Hajdú B. is mondta mikor Diarra elrúgta a labdával együtt Mascherano lábát, hogy ajaj, ilyet nem kellene meg nem nem normális belépő….Hát az egy kemény szerelés volt, de nem szabálytalan!Mi jól játszottunk, s teljesen megérdemelten kerültünk a döntőbe, a Madrid küzdött, s kijár nekik is dicséret, jövőre még keményebb lesz a bajnokság ellenük!
De ami tény mi vagyunk a döntőben!
:lol:
Kép
Kép
Kép
Avatar
El fanático
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1417
Csatlakozott: 2009.09.08. 12:36:46
Tartózkodási hely: Valahol a nagyon közel és a nagyon távol között...

2011.05.04. 02:19:37

blanee írta: Mindenesetre bíztató amit láttam, jövőre látok rá esélyt, hogy plusz egy-két erősítő igazolással megszorongathatjuk a barcát.
Ebbe a csapatba még erősítés???!!! Mamma mia!!!
Hiába vesztek még sok-sok eurómillióért "neveket" - ugyanígy fogtok továbbra is egyhelyben topogni!
A meglévő hordát kellene csapattá kovácsolni, semmi több.
De amíg csak az egyénieskedés, hisztizés és a pofázás a fő profilja a blanco gárdának, addig nem lesz belőlük csapat, akik a játék szeretete miatt játszanak - akik a közönség szeretete miatt játszanak és abból erőt merítenek - akik tudnak egymásért küzdeni - akik éhezik a sikert.
Nálatok meg az van, hogy a játékosok Mourinhoért játszanak, az ő kedvéért - nem azért, mert ők maguk egy csapat, ugyebár - és nyerni szeretnének, főleg nem azért, mert akármivel is tartoznak a szurkolóiknak, szép és szórakoztató játékkal meg végképp nem. A madridi szórakozást a Mourinho által kreált műbalhék adják.
Láthatjátok, hogy ez a "pénzért mindent meg lehet kapni" taktika a Man.City.-nél sem működik.
De ha Madridban végképp nem akarnak csapatot, csak zsoldosokat, akkor várjnak bőszen arra, hogy a Barca majd egyszer meggyengül, mert az utánpótlás nem biztosít Xavihoz, Messihez és Iniestához hasonló zseniket - lehet és legyen is úgy, hogy arra még akár évtizedeket is várhatnak.
Kép
blanee
Barça B
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2007.08.26. 21:17:15

2011.05.04. 01:19:32

Grat a Barcának a döntőhöz.
Szerintem ez volt talán a legtisztább meccs, részünkről mondjuk a vége felé ment a hentelés sajnos, nem értem miért kellettek a 10 méteres becsúszások. Egy kiállítást megérdemeltünk volna.
Szerintem ez a meccs mutatta meg legjobban, hogy hol is van valójában egymáshoz képest a két csapat (habár az eredmény nem is feltétlen-a játék), nem az 5-0 és nem a kupasikerünk. Szerintem volt egy-két jó támadásunk, kár hogy annyi labdát veszítettünk a középpályán, nagyon sokszor feleslegesen bonyolódtunk cselekbe amikből nem lehetett kijönni. Ha a gólunkat megadják lehetett volna valami esélyünk, de nem hiszem hogy ezen múlt, egyet úgyis kaptunk volna.
Mindenesetre bíztató amit láttam, jövőre látok rá esélyt, hogy plusz egy-két erősítő igazolással megszorongathatjuk a barcát.
honda25
Jugador del Barça
Hozzászólások: 176
Csatlakozott: 2009.05.03. 15:10:20

2011.05.04. 00:38:28

Sajnos a meccset nem tudtam megnézni, mert dolgoztam.
Összefoglaló alapján megérdemelt minimum az x, de inkább a győzelem.
Játékban mindkét meccsen vertük a Madridot, gratulálok a csapatnak, irány London.
Hajrá Barca! És a Honda!
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13508
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2011.05.04. 00:08:55

szerda, 00:05 - Karanka: "Mourinho felháborodott, a madridisták úgy szintén. A mesternek ezúttal is igaza volt, így lehetetlen a továbbjutás. Az érvénytelenített gól után még 42 perc maradt, ez minden megváltoztatott volna. Élőben nem lehetett látni, de mindenki azt mondta: szabályos gól volt."
:D
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
d
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2009.05.13. 18:46:36

2011.05.03. 23:32:11

Gratulálhatunk a Madridnak, hogy focicsapathoz méltóan viselkedtek, persze volt pár necces belépő, ahol rezgett a léc egy második sárgára, de semmi eget rengető.
A végeredményben nem, de a mutatott játékban kijött a két csapat közti különbség. Bosszantó ez, de csak magunkat hibáztathatjuk: egy nagy hibánkat kihasználta a Madrid, míg mi nem nyomtunk eléggé a győzelemhez. Ami persze nem felróható a srácoknak, elvégre 3-0 volt már az összetett eredmény.

Nem mellékesen Mourinho nélkül kellemesebb volt a légkör...
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2011.05.03. 23:31:52

putyo írta:
A tv-ben is bemondták, de a nemzetisport oldaláról másoltam be.
Jojó, köszi :)
Azért ez tényleg elég durva...
putyo
Barça C
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2006.10.31. 23:03:27

2011.05.03. 23:30:17

bence-barca írta:
putyo írta:"A Barca-drukkerek hatalmas élőképpel fogadták a Camp Nouba kivonuló csapatokat és a stadionba látogató 1500 Real-drukkert. 3000 madridi az első találkozó után visszaadta a jegyét."

Ez igazi tiltakozás Pérez vezetése, és murinnyó edzősködése ellen.
Ezt honnan szedted? Forrás nélkül nem tudom elhinni :)
A tv-ben is bemondták, de a nemzetisport oldaláról másoltam be.
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5213
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2011.05.03. 23:29:21

Ezt mondta Hajdú B. is. :wink:
Kép
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2011.05.03. 23:27:21

putyo írta:"A Barca-drukkerek hatalmas élőképpel fogadták a Camp Nouba kivonuló csapatokat és a stadionba látogató 1500 Real-drukkert. 3000 madridi az első találkozó után visszaadta a jegyét."

Ez igazi tiltakozás Pérez vezetése, és murinnyó edzősködése ellen.
Ezt honnan szedted? Forrás nélkül nem tudom elhinni :)
putyo
Barça C
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2006.10.31. 23:03:27

2011.05.03. 23:26:03

"A Barca-drukkerek hatalmas élőképpel fogadták a Camp Nouba kivonuló csapatokat és a stadionba látogató 1500 Real-drukkert. 3000 madridi az első találkozó után visszaadta a jegyét."

Ez igazi tiltakozás Pérez vezetése, és murinnyó edzősködése ellen.
G.Gabe
Capitá del Barça
Hozzászólások: 641
Csatlakozott: 2011.04.27. 14:51:32
Tartózkodási hely: Budapest

2011.05.03. 23:19:26

A gól után a RM megint elkezdte a hentesmunkát.
A góljuk pedig?
azt is mi rúgattuk velük. ÚÚÚÚÚTÁLOM, mikor ezt csinálják hátuk, így lett a 11-es is hétvégén.
MINEK KELL EZT CSINÁLNI??????
A világon sok Murinho van, de Guardiola csak egy.- Menotti
putyo
Barça C
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2006.10.31. 23:03:27

2011.05.03. 23:16:47

bence-barca írta:
ozsimiki írta:Jose elérte a kirohanásaival, hogy ezúttal ne merjen pirosat dobálni a bíró, azért a vége felé kb 3 Madridi kaphatott volna 2.sárgával pirosat, de ezúttal letojom :D:D:D
Amúgy sajnos ez így igaz... ha nincs Mou ilyen esetben leküldik Lass-t is meg Ade-t is.
Ha nincs Murinnyó, akkor nincsenek ilyen gusztustalan szabálytalanságok se. Igaz akkor valszeg nem is lettek volna ilyen szoros klásszikók. Valamelyest össze szedte a Madridot, csak rossz irányba indult el. Az elég gáz, hogy Adebayor-al az ellenfél védőinek megsemmisítését játszatja.
Avatar
Sacchi
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 302
Csatlakozott: 2005.04.30. 15:59:31

2011.05.03. 23:13:09

Gratulálok a továbbjutáshoz. Adebayornak járt volna a piros, ugyanakkor Higuaín gólja 0-0-nál teljesen szabályos volt, így a bírót szerintem egyik fél sem szapulhatja nagyon.
Leomessi14
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1715
Csatlakozott: 2009.03.04. 08:18:38

2011.05.03. 23:07:29

Barcelona-Real Madrid 2011.....:

Haziolvasmany: http://tudositas.nso.hu/genpage_tr_12664.html

Minden masodik szabalytalansag foleg felulrol nezve.... :oops:
Kép
Lui1698:Ibra ugy kovetkezmenyei!

2011 Nyar:Dani Alves az Inter játékosa! A milánói klub 15+4 köbméter homokot és Alexandre Pato e-mail címét adja a braziért cserébe.
2012:az angolok valamivel több, mint 6 liter málnaszörpöt fizetnek az argentínért
Avatar
Mr. Master
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2815
Csatlakozott: 2005.01.03. 11:11:00
Tartózkodási hely: @home

2011.05.03. 22:53:21

bence-barca írta:
ozsimiki írta:Jose elérte a kirohanásaival, hogy ezúttal ne merjen pirosat dobálni a bíró, azért a vége felé kb 3 Madridi kaphatott volna 2.sárgával pirosat, de ezúttal letojom :D:D:D
Amúgy sajnos ez így igaz... ha nincs Mou ilyen esetben leküldik Lass-t is meg Ade-t is.
Ha mou nincs, nem küldenek le senkit, mert nincs ez a hentes játék.
------------------ pisti.blog.hu --------------------

--------------- napverse.blog.hu -----------------
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.05.03. 22:52:57

1gy 2d 1v
látatlanba aláírtam volna a clasicok előtt. a kupa megvan. az idény eredményeivel elégedett vagyok. 2 meccset buktunk josé rossz taktikája miatt. az őszit és a bl 1. meccsét.a keret nem alkalmas még támadó focira,mert a kp lassú és körülményes. xabit még elbírja az együttes,de lass helyére és xabi mellé kéne még ember(ganso,m'vila) ezenkívül canales és benzema nyugodtan kérheti a nyáron az eladásukat,mert josé nem számít rájuk. szerencsétlen francia formába lendült és erre padozik,míg a fénykorába se nagy király,de ráadásul sérüléssel bajlódott higu alap kezdő és a togói mészáros is előtte van. kár érte,mert az egyetlen épkézláb csatár.

a meccs: marcelo,lass,adebayor nem pályára való. értelmetlen szituban csúsznak oda méterekről,ráadásul még a csúszás megkezdése előtt fogom a fejem,mert látni,hogy ez sárga vagy piros lesz. pedig marcelot szerettem és más csapatok ellen nem ilyen suttyó,nem értem,hogy miért csinálja.
a jövőképet sem látom fényesen,mert sahinokban és llorrentékben gondolkodunk,pedig árban ganso és neymar szinten vannak. na,megyek inkább fifázok,ott még real a madrid.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára daffy 2011.05.03. 22:53:27-kor.
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2011.05.03. 22:48:57

ozsimiki írta:Jose elérte a kirohanásaival, hogy ezúttal ne merjen pirosat dobálni a bíró, azért a vége felé kb 3 Madridi kaphatott volna 2.sárgával pirosat, de ezúttal letojom :D:D:D
Amúgy sajnos ez így igaz... ha nincs Mou ilyen esetben leküldik Lass-t is meg Ade-t is.
Leomessi14
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1715
Csatlakozott: 2009.03.04. 08:18:38

2011.05.03. 22:47:28

10-31 szabálytalanság..... :? :x
Kép
Lui1698:Ibra ugy kovetkezmenyei!

2011 Nyar:Dani Alves az Inter játékosa! A milánói klub 15+4 köbméter homokot és Alexandre Pato e-mail címét adja a braziért cserébe.
2012:az angolok valamivel több, mint 6 liter málnaszörpöt fizetnek az argentínért
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2011.05.03. 22:44:47

Jose elérte a kirohanásaival, hogy ezúttal ne merjen pirosat dobálni a bíró, azért a vége felé kb 3 Madridi kaphatott volna 2.sárgával pirosat, de ezúttal letojom :D:D:D

szeretnék gratulálni a Madridnak, hogy ilyen "sok" helyzetből egyet belőtt. Szerencséjükre, mi ténylegesen sokból is csak egyet. De nem osztott, nem szorzott. Majd a döntőben jobban ki kell használnunk a lehetőségeinket, mint 09ben és meglehet!

Messi, Busquets, Iniesta játéka nagyon tetszett, Puyol is rendben volt, valamint Villával sem volt semmi gondom, szépen megtartotta, és előre is ment, nem lehetett tőle igen elvenni.

FORCA BARCAAA!!!

Abidal becserélésénél azért pár könnycsepp beszavazót nyert nálam.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13508
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2011.05.03. 22:43:59

London, baby! :)

Oda vissza lemostuk a madridot játékban, ez épp elég.
A becsúszásokat mindenki látta, nem kommentálnám. Kár a végén Pedroért, mert amúgy most kivételesen nem vettük fel a kesztyűt húsdarálásban.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13508
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2011.05.03. 21:37:11

Félidei összegzés:
Sokkal jobbak vagyunk.
Carvalhot lehetett volna küldeni zuhanyozni kétszer már második sárgával, ha nem cserélik szerintem menni is fog. Csak h José ne maradjon szavak nélkül meccs után.

Amúgy megint bennevan a szándékos tudatos darálás a madridban, de még így is hogy 1el több támadójuk van, mennyivel kellemesebb a játék összképe.
Benzema és Ade helyett szerintem hiba Higut játszatni.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.05.03. 20:14:55

Minden adott egy jó meccshez, a várható kezdőcsapattal, és várhatóan fenomenális hangulatban! Kezdődjön!!! 8)

Jó szurkolást mindenkinek! Visca el Barca :!: :twisted:
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.05.03. 20:14:48

Tocy írta: Azért nem tűnik olyan rossznak a kezdő, tényleg Benzema-Higuain csere kellene, és amúgy nem lehet belekötni.
garay<->albiol
Válasz küldése