Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2011.04.30. 01:04:07

Csak csatlakozni tudok.

világszerte járatja le magát mindenki előtt a real madrid, itthon meg a szurkolói brigád nagy része. szomorú, valahol.

G.Gabe, ne haragudj, de épp elégszer szerepelt ez már itt, nincs rá szükség. Rossz nézni, és csak azt juttatja az ember eszébe, hogy ennek ellenére az állatjának töretlen a karrierje. a kedves madridistáknak meg nyilván szúrja a szemét, és már biztos unják is nagyon, nem is csoda, megértem őket.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
G.Gabe
Capitá del Barça
Hozzászólások: 641
Csatlakozott: 2011.04.27. 14:51:32
Tartózkodási hely: Budapest

2011.04.30. 01:03:39

Íme Pepe megmutatja, hogy milyen egy pontos szerelés.

http://www.youtube.com/watch?v=LCr9_c4rRbU
A világon sok Murinho van, de Guardiola csak egy.- Menotti
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2011.04.30. 01:01:18

Balinho írta:Nyilván kumma népszerűtlen leszek ezzel a bejegyzéssel, de megmondom őszintén engem nem zavar úgy ez a színészkedés, mint legtöbbeket.

Az ellenfél tudatosan a játék széttördelésére megy rá, ennek fejében bármit bevet, akár azt is megkockáztatja, hogy valakinek sérülést okozzon, úgy egyébként minden támadást élből elvágólag megakaszt, a pálya semleges részein szabálytalankodik, megtapossa a földön fekvőket (amire ugye nem egy példa volt), bosszúból-idegből akarja levadászni, megfélemlíteni a játékosokat, éppúgy színészkedik, rájátszik az esetekre stb... Na ez madridi oldalról úgy van bepromózva, hogy a Barca ellen ezt kell játszani, tökéletes célfutball, a pragmatista felfogás netovábbja, sőt Mourinho zsenialitása.

Kérdem én ha az ellenfél a futballal össze nem egyeztethető dolgokat is bevállal, és most itt elég megnézni az őszi klasszikust, a kupát és úgy egészében a Mourinho Barca elleni attitűdjét, nyilatkozatháborúit, akkor nekünk ezt így egybe le kell nyelni, fel kell vállalni az áldozati bárány szerepét??? Meg kell várni, amíg egy játékosunkat tényleg lemészárolják? Ramos őszi kiállításánáért 1 meccses eltiltás járt, vagy Arbeloa, Pepe sorozatos ámokfutásai jogosan maradtak megtorlatlanul eddig?

Ha a Madrid felvállal mindenféle piszkos, és sportszerűtlen eszközt, hogy nyerjen engem nem zavar ha erre a játékstílusra igenis rájátszunk (ugyanis az esetek 90%-ban ezek az esetekre történő rájátszások, nem azok eljátszásai...). Kérdem én az, ha a Real a játék ölésével a kupán felül mondjuk Pepe kiállítása nélkül továbbjutott volna a BL-ből, olyan rohadt elégedettek lennénk az erkölcsi igazságunkkal, hogy de bezzeg Pepét, Xabit, Arbeloat meg a többit le kellett volna zavarni a pályáról?

Sajnálom, de ha a Madrid folyamatosan áthágja a futball ősi filozófiáját (aminek egyébként pont, hogy hirdetője kellene legyen), én nem bánom ha a cél érdekében töredék mértékben de mi is megtesszük.
teljes mértékben igazad van.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
Balinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1126
Csatlakozott: 2005.06.26. 00:39:59

2011.04.30. 00:53:31

Nyilván kumma népszerűtlen leszek ezzel a bejegyzéssel, de megmondom őszintén engem nem zavar úgy ez a színészkedés, mint legtöbbeket.

Az ellenfél tudatosan a játék széttördelésére megy rá, ennek fejében bármit bevet, akár azt is megkockáztatja, hogy valakinek sérülést okozzon, úgy egyébként minden támadást élből elvágólag megakaszt, a pálya semleges részein szabálytalankodik, megtapossa a földön fekvőket (amire ugye nem egy példa volt), bosszúból-idegből akarja levadászni, megfélemlíteni a játékosokat, éppúgy színészkedik, rájátszik az esetekre stb... Na ez madridi oldalról úgy van bepromózva, hogy a Barca ellen ezt kell játszani, tökéletes célfutball, a pragmatista felfogás netovábbja, sőt Mourinho zsenialitása.

Kérdem én ha az ellenfél a futballal össze nem egyeztethető dolgokat is bevállal, és most itt elég megnézni az őszi klasszikust, a kupát és úgy egészében a Mourinho Barca elleni attitűdjét, nyilatkozatháborúit, akkor nekünk ezt így egybe le kell nyelni, fel kell vállalni az áldozati bárány szerepét??? Meg kell várni, amíg egy játékosunkat tényleg lemészárolják? Ramos őszi kiállításánáért 1 meccses eltiltás járt, vagy Arbeloa, Pepe sorozatos ámokfutásai jogosan maradtak megtorlatlanul eddig?

Ha a Madrid felvállal mindenféle piszkos, és sportszerűtlen eszközt, hogy nyerjen engem nem zavar ha erre a játékstílusra igenis rájátszunk (ugyanis az esetek 90%-ban ezek az esetekre történő rájátszások, nem azok eljátszásai...). Kérdem én az, ha a Real a játék ölésével a kupán felül mondjuk Pepe kiállítása nélkül továbbjutott volna a BL-ből, olyan rohadt elégedettek lennénk az erkölcsi igazságunkkal, hogy de bezzeg Pepét, Xabit, Arbeloat meg a többit le kellett volna zavarni a pályáról?

Sajnálom, de ha a Madrid folyamatosan áthágja a futball ősi filozófiáját (aminek egyébként pont, hogy hirdetője kellene legyen), én nem bánom ha a cél érdekében töredék mértékben de mi is megtesszük.
blanee
Barça B
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2007.08.26. 21:17:15

2011.04.30. 00:47:22

Ma láttam egy srácot BL-es real mezben, 23-as számmal... Majdnem megkérdeztem, hogy büszkén viseli-e a történtek után?
na ehhez csak gratulálni tudok. Ha megkérdezted volna, remélem adott volna egy taslit. Szerinted a szerdai játék után minden madridistának el kéne égetnie a meglévő mezét, 1 évig nem hordania? Sajnos erről szoktak beszélni, amikor azt mondják, hogy nagyképűség jellemez sok barca drukkert. Ilyet egy random idegen arctól csak ilyen kérdezne. Bocs de az ilyen nagyon kiakaszt. Haverodnak mondod, oké, de így...szóval érted mi a gondom, jól tetted hogy nem kérdezted.
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2011.04.30. 00:36:48

most őszintén, nem igazán értem, h miért érdekes az, h a madridközeli orgánumok és szurkolók min túráztatják magukat? kiafalloszt érdekel ez? 2-0 lett nem oda, előnyből várjuk a visszavágót, ez a lényeg.
ők meg jelentgessenek, elemezgessék a képeket, mint a dúvad, legalább addig sem kell arról beszélni és azon filózgatni, h miért volt egy határ szr a madrid amíg fent volt az a droid is, miért nem vezettek egyetlen egy épkézláb támadást sem ellenünk egy órán át, és miért bukott meg az egekig magasztalt edzőjük a legfontosabb meccseinek egyikén az idényben. idén egyszer agyonvertük ezeket, utána volt egy x-ünk, egyszer lezakóztunk nagynehezen 1-0ra, most pedig megkúrtuk őket a saját közönségük előtt.
persze, h rohangálnak fűhöz-fához a falloszok, h mekkora kiba.tt nagy igazságtalanság történt velük, ezzel palástolva azt, h a lényeges szitukban ugyanolyan fos a madrid, mint azt már az utóbbi években megszokhattuk.
2-3-4 kilóból ennyire futotta gyerekek. ez van.
aztán, ha úgy alakul (igen nagy esély van rá), jöhet majd a bernabeu tv-szobája és a bl-döntő nézegetés, flóribácsival és zsozéapuval, képernyődobálással, miegymással...
PUYOL-XAVI-INIESTA
G.Gabe
Capitá del Barça
Hozzászólások: 641
Csatlakozott: 2011.04.27. 14:51:32
Tartózkodási hely: Budapest

2011.04.30. 00:22:48

Hát gyerekek a dupla kéjmámor az lenne, ha kedden ez a Deulofeu gyerek is beállhatna, és rúgna egy gólt, bemutatkozásképpen.

Az lenne az igazi pofon nekik.

Tessék, itt egy újonc, saját nevelés, ráadásul még katalán is.
Nekünk nem kell 94 millát kiadnunk egy olyan játékosra, aki képes belerúgni a labdába. Mi a tehetségeket kineveljük.
A világon sok Murinho van, de Guardiola csak egy.- Menotti
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8568
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.04.30. 00:17:01

túljátszották, tény. de adebayor ne csípjen bele mascherano nyakába miután azután sincs köze a labdához mielőtt előtte se lett volna. arbeloa ne várja meg és pedrot és ütközze le amikor a labda közel s távol nincs. érdekes, valahogy azután kezd hátrafelé futni miután pedro a földön van. persze én elfogult vagyok, biztosan azért állt ott amíg pedro oda nem ért, mert a lencséjét és az új 3forintost kereste. marcelo meg próbálja valahogy megállni, hogy nem csapkod mell-nyak magasságba, amikor már zsír előtte van a labda. tudom, lehetetlen küldetés, hisz a futballiskola első órája is arról szól, hogy miután megvan a labda, egy malomkörzéssel induljunk.

úgyhogy pont kettészarom, hogy túljátszották. a favágók és aljadékok ellen mindig is túljátszották, és túl is fogják. ne adjanak rá okot.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Zozzy 5 2011.04.30. 00:27:32-kor.
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4094
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2011.04.30. 00:07:54

rrobbiefcb írta:Most őszintén! Veletek nem volt még olyan, hogy focis, vagy bármilyen más sérülésnél nem oda kaptatok, ahonnan a fájdalom forrása eredt, hanem a fejetekhez? Ez miért olyan valószínűtlen???
Azért mert az ember természetes reflexe hogy először oda kap ahol fáj...És Pedro, Busi meg Alves is utána is olyan testrészt fájlaltak, aminek köze nem volt az esethez...
Avatar
rrobbiefcb
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2010.12.04. 19:27:34

2011.04.30. 00:04:18

Most őszintén! Veletek nem volt még olyan, hogy focis, vagy bármilyen más sérülésnél nem oda kaptatok, ahonnan a fájdalom forrása eredt, hanem a fejetekhez? Ez miért olyan valószínűtlen???
Avatar
Messi-Ini
Capitá del Barça
Hozzászólások: 538
Csatlakozott: 2011.03.26. 14:23:53
Tartózkodási hely: Pápa

2011.04.29. 23:53:37

ferninho írta:a képek alatt csak egyszerü ténymegállapítások voltak, miiszerint Alves színészkedett és Pepe nem talált lábat.

amúgy lenne egy kérdésem felétek:
szerintetek Stark úr kiállította-e volna Pepét, ha Alves nem kezd el színészkedni, hanem rögtön talpra áll és megy elvégezni a bedobást vagy csak szimplán feláll és focizik tovább? és tényleg érdekel a véleményetek ebböl a szempontból.
és most nem azt kérdeztem, hogy jogos-e, vagy hogy lehet-e így odamenni....
nekem is csak egy kérdésem lenne hozzád!
szóval:ha Alves nem húzza el a lábát,szerinted hány darabra törik Alves sipcsontja???
nem azért mondom,de ez nem Pepén múlott,és tudod mit,énis kiállítottam volna,és nem azért mert Barcás vagyok,hanem mert így nem lehet odamenni egy labdáért!!!
am meg énis felnéztem madridistára meccs után,és hát majd röhögőgörcsöt kaptam a sok ...-tól!!!
az egyik elküldené mout,a másik már nem is akar többet real meccset nézni,inkább nem is drukkol a nekik,a harmadik minket szid,a negyedik a bírót,az ötödik alves,meg a hatodik,aki Pepét,aki miatt bebuktátok a meccset! :wink:
Kép
dali
Jugador del Barça
Hozzászólások: 190
Csatlakozott: 2006.03.04. 09:38:52
Kapcsolat:

2011.04.29. 23:52:19

Ez a boszorkányüldözés madridi részről szánalmas.Pedro eseténél igenis Albiol szabálytalanul feltartotta,Pedro a labdát nézte nem rá figyelt,az hogy a fejét fogta a válla helyett a szabálytalanság tényén nem változtat,nem is nagyon tiltakozott,nagyon jól tudta mit csinál a Madridi,gondolom a Marcelo féle véletlen taposásnál meg direkt aláfeküdt Pedro...Busi színészkedett,ok,de pl. Di Maria
se kevésbé,pont annyit mint máskor Ronaldo,vagy akár néha bizony Messi is...Talán focizni kellett volna,de azt csak a Barca akart.
SEMPRE BARCA!
Hova tűnnek a szavak, amiket kiradírozunk?
G.Gabe
Capitá del Barça
Hozzászólások: 641
Csatlakozott: 2011.04.27. 14:51:32
Tartózkodási hely: Budapest

2011.04.29. 23:40:41

rrobbiefcb írta:Ma láttam egy srácot BL-es real mezben, 23-as számmal... Majdnem megkérdeztem, hogy büszkén viseli-e a történtek után?
Én melóból tegnap (is) sétálgattam hazafelé. Két suli mellett is elvezet az utam. Az egyik udvarán kint fociztak a srácok. Ahogy megláttak, elkezdtek rám mutogatni: "nézzétek! Barcás táskája van!"
és elkezdtek kiabálni a távolabb állóknak is: "Gyertek, nézzétek! Barcás táskája van!"
én meg szépen lelassítottam, hogy mindenki jól megnézhesse, és büszke voltam, h barcás vagyok :-D
A világon sok Murinho van, de Guardiola csak egy.- Menotti
G.Gabe
Capitá del Barça
Hozzászólások: 641
Csatlakozott: 2011.04.27. 14:51:32
Tartózkodási hely: Budapest

2011.04.29. 23:37:08

és ehhez a hamisított videóhoz mégy egy mondat:
egy filmben volt egy jó mondás:
egy hazugságot a legjobban igazságok között lehet elrejteni.

ez nagyon igaz.
A világon sok Murinho van, de Guardiola csak egy.- Menotti
G.Gabe
Capitá del Barça
Hozzászólások: 641
Csatlakozott: 2011.04.27. 14:51:32
Tartózkodási hely: Budapest

2011.04.29. 23:34:20

több helyen olvastam a leretusált védőről a képet.
azt hol lehet megtalálni?
ilyeneket a komcsik csináltak az 50-es években, ha egy nemkivánatos személy volt a képeken. :-D

a haverom nagy Real-drukker lett. Eddig utálta a focit.
Mikor ezt márciusban megtudtam, rákérdeztem, hogy mit szól az 5-0-hoz. Ő meg visszakérdezett: "milyen 5-0-hoz?" :-D kiderült, hogy ő csak két hónapja drukkol nekik, és a Barcát utálja.
:-D
most emilben elküldte nekem ezt a feljelentős videót.
én meg majd megmutatom neki ezt a hamisítós-videót. :-D
A világon sok Murinho van, de Guardiola csak egy.- Menotti
Avatar
rrobbiefcb
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2010.12.04. 19:27:34

2011.04.29. 23:24:46

Ma láttam egy srácot BL-es real mezben, 23-as számmal... Majdnem megkérdeztem, hogy büszkén viseli-e a történtek után?
Avatar
d
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2009.05.13. 18:46:36

2011.04.29. 23:22:21

Speciel itt is vannak vadbarmok néha, talán a különbség, hogy itt moderálnak, a "túloldalt" meg kevésbé. Nem kell velük foglalkozni, katasztrófa ami ott megy. De azért annak is örülnék, ha a Barca drukkerek is kicsit próbálnának néha érettebben hozzáállni ezekhez a dolgokhoz...
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15474
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2011.04.29. 23:20:32

Hagyjátok már ezt a Pepe témát.
A csávónak nincs olyan mozdulata a pályán,ami nem az aljasságot szolgálná. Ezt tudta a bíró is, ezért küldte ki.
Meggyőződésem,hogy Xabi Alonsot pl nem zavarta volna le. emellett pl Stark az előző meccsen leküldte volna Busit is,de minimum sárgát adott volna a talpalásáért. Az a spanyol Mallenco fogyatékossága volt,hogy nem adott lapot.
De tudta a bíró,hogy jobb ha lezavarja,amíg nem lesz nagyobb baj.
Így is a kupadöntőt Messit csak valami csoda mentette meg a nyílt lábtöréstől...Véletlen ott is Pepe volt a hunyó.

Én amíg azt a pályán látom sose leszek nyugodt. Nem csak a mi játékosainkat féltem, de minden játékost sajnálok, akinek szembe kell nézni azzal az emberrel.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
G.Gabe
Capitá del Barça
Hozzászólások: 641
Csatlakozott: 2011.04.27. 14:51:32
Tartózkodási hely: Budapest

2011.04.29. 23:17:48

ferninho írta:na most aztán tényleg álljatok már le...
olvassátok már el azt a kiszabott cikket, azt utána osszátok az észt ennyire....
a madridista.hu teljesen normális hangnemben leírta ki kicsodát jelent fel és ti ezen vagytok kiakadva.... :lol: leírták mik történtek minden elfogultság nélkül.... és én kérek elnézést a Real Madrid legnagyobb szurkolói oldala nevében, hogy a minden elfogultság nélkül íródott cikkbe beletették a Real Madrid által közzétett képet meg leírták, hogy a Real Madrid milyen álláspontot képvisel /és nem a madridista.hu/...
bántsatok bárkit, de a madridista.hu-t hagyjátok békén.... föleg mert nincs is miért szidni...
lehet, hogy a cikkben nincs semmi olyan.
én felnéztem a meccs után az oldalukra. hát mit mondjak...
cigányoztak, anyáztak minden barcást, meg hogy ki kéne minket irtani, meg hogy a 2. gól előtt Albiolnak páros lábbal kellett volna Messire csúsznia, és szilánkosra törni a lábát, aztán behívni Pepét, és jól "megpepézni", és ezek voltak a legfinomabbak.
nem tudom, és itt ilyeneket nem olvastam egyik meccs után sem.
szóval azért kultúrában nekik van hova fejlődni.

de ez a jelző... megpepézni.... mindent elmod arról, hogy mit gondolnak róla ők is. csak ők azt hiszik, hogy ez a jó.
ez pont olyan, mint a VB-n volt, hogy "ő is bevette a Van Bommel-pirulát".
A világon sok Murinho van, de Guardiola csak egy.- Menotti
Avatar
d
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2009.05.13. 18:46:36

2011.04.29. 23:12:05

ferninho írta:a képek alatt csak egyszerü ténymegállapítások voltak, miiszerint Alves színészkedett és Pepe nem talált lábat.

amúgy lenne egy kérdésem felétek:
szerintetek Stark úr kiállította-e volna Pepét, ha Alves nem kezd el színészkedni, hanem rögtön talpra áll és megy elvégezni a bedobást vagy csak szimplán feláll és focizik tovább? és tényleg érdekel a véleményetek ebböl a szempontból.
és most nem azt kérdeztem, hogy jogos-e, vagy hogy lehet-e így odamenni....
Szerintem igen. Részben Pepe múltja miatt, részben mert ha nem is játszik rá Alves, nagy esés nélkül ebből nem lehetett volna kijönni, el kellett rántani a lábát. Stark meg nem az a hetizálós fajta. Ő eldöntötte ezt már amikor lendült Pepe Alves lába felé szerintem.
éS
Barça B
Hozzászólások: 95
Csatlakozott: 2008.03.19. 15:31:54
Tartózkodási hely: Budapest

2011.04.29. 22:59:41

ferninho írta:a képek alatt csak egyszerü ténymegállapítások voltak, miiszerint Alves színészkedett és Pepe nem talált lábat.

amúgy lenne egy kérdésem felétek:
szerintetek Stark úr kiállította-e volna Pepét, ha Alves nem kezd el színészkedni, hanem rögtön talpra áll és megy elvégezni a bedobást vagy csak szimplán feláll és focizik tovább? és tényleg érdekel a véleményetek ebböl a szempontból.
és most nem azt kérdeztem, hogy jogos-e, vagy hogy lehet-e így odamenni....
Én erre csak annyit tudok mondani, hogy fogj egy labdát állítsd le a fal mellé és tiszta erőből bikázz bele egyet, utána szaladj ide vissza.. :wink:
Avatar
levproff
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2809
Csatlakozott: 2007.12.06. 13:15:26
Tartózkodási hely: Sopron

2011.04.29. 22:56:26

ferninho írta: szerintetek Stark úr kiállította-e volna Pepét, ha Alves nem kezd el színészkedni, hanem rögtön talpra áll és megy elvégezni a bedobást vagy csak szimplán feláll és focizik tovább?
és nem azt kérdeztem, hogy jogos-e, vagy hogy lehet-e így odamenni....
nem, de így a focibam (a teljesen jogos) piros lapok kb. felére csökkennének.

mindenki színészkedik, ezt kéne észrevenni.
Kép
FC Barcelona: Més que un club! Visca el Barca!
Pep Team 2009 : Spanyol Bajnokság, Bajnokok Ligája, Spanyol Kupa, Európai Szuperkupa, Spanyol Szuperkupa, Klub VB!
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2011.04.29. 22:53:52

a képek alatt csak egyszerü ténymegállapítások voltak, miiszerint Alves színészkedett és Pepe nem talált lábat.

amúgy lenne egy kérdésem felétek:
szerintetek Stark úr kiállította-e volna Pepét, ha Alves nem kezd el színészkedni, hanem rögtön talpra áll és megy elvégezni a bedobást vagy csak szimplán feláll és focizik tovább? és tényleg érdekel a véleményetek ebböl a szempontból.
és most nem azt kérdeztem, hogy jogos-e, vagy hogy lehet-e így odamenni....
madridista
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.04.29. 22:18:34

ferninho írta:na most aztán tényleg álljatok már le...
olvassátok már el azt a kiszabott cikket, azt utána osszátok az észt ennyire....
a madridista.hu teljesen normális hangnemben leírta ki kicsodát jelent fel és ti ezen vagytok kiakadva.... :lol: leírták mik történtek minden elfogultság nélkül.... és én kérek elnézést a Real Madrid legnagyobb szurkolói oldala nevében, hogy a minden elfogultság nélkül íródott cikkbe beletették a Real Madrid által közzétett képet meg leírták, hogy a Real Madrid milyen álláspontot képvisel /és nem a madridista.hu/...
bántsatok bárkit, de a madridista.hu-t hagyjátok békén.... föleg mert nincs is miért szidni...
A képekhez írt komment akaszt ki, hogy nem érte el a lábát. Tehát nem piros? Aki szerint ez nem az...hát...totál szánalom ez az egész, és sajnos Rosell szereti bíróságra vinni az ügyeket, visszavágni, stb...ennek sem lesz jó vége.
Avatar
Messi-Ini
Capitá del Barça
Hozzászólások: 538
Csatlakozott: 2011.03.26. 14:23:53
Tartózkodási hely: Pápa

2011.04.29. 22:08:19

Pavel írta:Srácok lenne egy utolsó gondolatom a témához.
Nem a színészkedést akarom megvédeni, de abba még senki sem rokkant bele. Azonban amit a madrid csinált abban komolyan benne van a súlyos sérülés veszélye.
Csak egyet kívánok a madridistáknak, hogy a közeljövőben legyen egy csapat aki próbalja meg agyonrúgni az összes játékost aki arra jár. Kíváncsi leszek az akkori véleményekre.
Nefélj sztem 1-2-éven belül,mikor Jose elmegy egy másik csapathoz,és ott majd összekerül a Reallal,majd akkor megtudják,pontosabban megérzik a madridiak hogy ők mit is csináltak mikor Mou náluk volt!!!
Kép
Válasz küldése