Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Zbacsi
Barça B
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: 2009.08.19. 21:28:19

2011.04.28. 21:48:42

Szerintem ezt ők sem gondolják komolyan :D
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2011.04.28. 21:48:37

Kelemen Berti írta:"A tegnapi meccs félidejében történt incidensek miatt a Real Madrid feljelentette a Barcelonát. A klub továbbá egy videót is eljuttat az UEFÁ-hoz, amelyben látható, hogy Pepe nem ért hozzá Alves lábához a kiállításnál. A királyi gárda története során most először tesz feljelentést egy csapat ellen. "

a háború folytatódik :roll:
A holnapi nap folyamán a Real Madrid feljelentette Robin van Persie-t, mert direkt nem hallotta meg az egyébként Unicef-szimpatizáns bíró sípszavát (aki amúgy is a Barcának fújt, mert csak) és ezzel direkt kiejtette az Arsenalt, hogy majd a Real jól kikapjon az elődöntőben a Barcától

Iker Casillas postás ismerőse továbbá egy videót is eljuttat majd a youtube-hoz, amelyen látszik, hogy Mario Balotelli pénzt ad egy hajléktalannak, ezzel is bizonyítva, hogy tavaly a Barca-bérenc Inter-szurkolók hamis vádakkal illették, miszerint nem fut és különben is menjen már az anyjába. Ezen kívül mellékelik Josep Guardiola születési anyakönyvi kivonatát valamint Dani Alves jobb csuklószorítóját, az utóbbiból kivont DNS-sel bizonyítva, hogy a színészi gén megtalálható a brazil jobbhátvédben.

A klub továbbá megfellebezte az amerikai pankrátor liga döntését, amelyben elutasították Pepe jelentkezését, a "túl durva" kifejezést használva indoklásként
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2011.04.28. 21:44:05

A szavazók 71,8% úgy gondolja, a játékvezetők nem részesítik előnyben a Barçát, a másik témakörben pedig még nagyobb mértékű a kritika: a voksolók 92,4%-a szerint a Real Madrid taktikája nem a megfelelő volt, és támadólag kellett volna fellépnie C. Ronaldóéknak.

Hm... :roll:
Azért az első adat meglepett abból a szempontból, h nagyon adja a madridi sajtó ezt a benyomást... és az itthoni szurkolók is...
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2011.04.28. 21:42:43

blanee
Barça B
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2007.08.26. 21:17:15

2011.04.28. 21:41:16

Ez jó hangzik, de ez a Mourinho komoly ellenfél ellen melyik csapatával akart valaha is futballozni? Senkivel, megsúgom. Ha 10 évig itt lesz, akkor is ezt fogjuk nézni minden Classicon..... Azt vehetett akit akart, nem véletlen, hogy alapvetően az ő állandó taktikájába illő játékosokat vett és nem pedig egy hosszútávú építkezésbe kezdett, kreatív játékosokat beépítve a csapatba ( az egy Özilen kívül, de a kis csapatok ellen kell valaki, aki megcsinálja a helyzetet...). Jövőre és utána is ugyanez lesz, aki ismeri Mourinho pályafutását az tudja, hogy így van. Ha pedig jövőre ezzel a taktikával megnyerne mindent, akkor valószínűleg visszatérne Angliába,mert őt az egyéni érdemei érdeklik, nem az, hogy hosszútávon szimpatikussá és sikeressé tegyen egy csapatot. Azért nem véletlen, hogy egy semleges szurkoló szemében a Chelsea és az Inter az bunkerfoci megtestesítőjévé vált.... ( és ezt ő kezdte el, még akkor is, ha a Chelseanél Ancelottiig akadtak követői..)
Ez a barcát csak így lehet megverni duma azért elég szánalmas, mind kommentátoroktól, mind másoktól. Emberek, ha nincs még 7-8-10 ilyen játékos, akkor a többinek abba kell hagynia a futballt. Hogy lehet úgy pályára lépni, hogy esélyed sincs, csak, ha sátrat versz a saját 16-osodnál? Ez nem igaz, lehet, hogy jelenleg egy csapatban nincs annyi zseni, mint nálunk, de szisztematikus munkával meg lehet próbálni és nem magyarázni kell a bizonyítványt. Ha jól tudom a Madridban több aranylabdás van, mint nálunk.... Erről ennyit. Szánalmas magyarázkodásnak tartom.
Az eddigi meccsek elég komoly téttel bírtak, úgyhogy megértem, hogy mourinho nem kísérletezgetett. Első meccs mentálisan kellett nagyon, kupadöntő is fontos volt, mert ott volt igazán esélyünk. Ez a bl meccs is az lett volna. Az, hogy nem akart kockáztatni, természetesen nem mentség arra, ami a pályán történt tegnap, ezt egy percig se mondtam, én se ezt vártam. Borzalom volt az egész, én is szégyellem ezt a teljesítményt.
Ezeket a dolgokat írtam, úgyhogy ne vádolj szánalmas magyarázkodással.

Igazad van abban, hogy valószínűleg fel lehet venni a kesztyűt a Barcával. De nekünk még nem most, egy dolog hogy jó játékosaink vannak, de te magad is mondod, hogy SZISZTEMATIKUS MUNKával lehet eljutni arra a szintre ami nálatok is folyik. Mourinho 1 éve van nálunk, nagy munkáról így nem beszélhetünk, elég lentről kellett kezdenie a melót. Majd a MU felveheti a kesztyűt (sokat rájuk se tennék). Lehet, hogy ha támadólag állunk ki, nyerünk. De valljuk be, erre minimális esély volt.
Ezt lehetett gondolni meccs előtt. Meccs után viszont már azt mondom, inkább támadni kellett volna, mert 2 gól + bunker ha nem is ér fel egy nagy veréssel, de szégyen. Ha megússzuk gól nélkül, vagy találunk egyet rábólintok, de erre esély se volt.
Következő meccsen remélem attack lesz, mert már tényleg nincs mit veszíteni ahogy az előző clasicokon. Ha kapunk egy 5-öst, azt továbbra is gázabbnak tartom, mint védekezni, de már nem érdekel, és tétje sincs, a szezonnak vége, nyáron úgyis kiheverik.

Persze félek tőle most már én is, hogy jövőre is ugyanezt, vagy hasonlót kell majd látnom a Barca ellen. Mivel a remény hal meg utoljára, és a többi meccseinken azért elég ütősek vagyunk, még nem adom fel, és csak bizakodom.
Rewolution5
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1089
Csatlakozott: 2009.04.11. 10:04:30
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

2011.04.28. 21:40:27

Kelemen Berti írta:"A tegnapi meccs félidejében történt incidensek miatt a Real Madrid feljelentette a Barcelonát. A klub továbbá egy videót is eljuttat az UEFÁ-hoz, amelyben látható, hogy Pepe nem ért hozzá Alves lábához a kiállításnál. A királyi gárda története során most először tesz feljelentést egy csapat ellen. "

a háború folytatódik :roll:
a bíró max csak azt láthatta,hogy nyújtott lábbal repül, ami szintén büntetendő...de a bírónak ugye nincs videokamerája mert eladta
Kép
Kelemen Berti
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2508
Csatlakozott: 2009.06.16. 20:17:22
Tartózkodási hely: Hajdúböszörmény

2011.04.28. 21:36:12

"A tegnapi meccs félidejében történt incidensek miatt a Real Madrid feljelentette a Barcelonát. A klub továbbá egy videót is eljuttat az UEFÁ-hoz, amelyben látható, hogy Pepe nem ért hozzá Alves lábához a kiállításnál. A királyi gárda története során most először tesz feljelentést egy csapat ellen. "

a háború folytatódik :roll:
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2011.04.28. 20:55:28

Capon írta:Na eltudom képzelni mennyire meg fogják büntetni Mourinhot.
2 meccsen majd nem a kispadon hanem 3 méterrel odébb a lelátón ül...
Aztán 2 évig hallhatjuk, hogy utaznak rá és máris meglesz a kifogás az esetleges sikertelenségre. Mindenki hibás lesz rajta kívül.
És a vicc az, hogy közben ugyanúgy levelezgethet a segítőivel. Akkor mi értelme a kiállításnak? Nem az a célja, hogy nem léphet kapcsolatba senkivel?
Kép
Kép
Kép
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2011.04.28. 20:52:44

Na eltudom képzelni mennyire meg fogják büntetni Mourinhot.
2 meccsen majd nem a kispadon hanem 3 méterrel odébb a lelátón ül...
Aztán 2 évig hallhatjuk, hogy utaznak rá és máris meglesz a kifogás az esetleges sikertelenségre. Mindenki hibás lesz rajta kívül.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
d
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2009.05.13. 18:46:36

2011.04.28. 20:42:16

albicelesteX írta:Szerintem valami súlyos büntetést kéne kiszabni Mourinhora.Mert már sok amit csinál.Nem is kicsit.Bíró vonult vissza miatt,egy feszt csak gyalázkodik,pocskondiáz mindenkit,nem tisztel senkit és semmit.Nem hiszem hogy ennek helye van.
Értelmetlen mártírt csinálni belőle.
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2011.04.28. 20:41:36

Capon írta:Egyet kell hogy értsek Noname-el.
Nem tartom kizártnak, sőt elég valószínűnek tartom, hogy ez edzői utasítás is lehetett ellensúlyozva a Real durvaságát. Ha belegondolunk nem tűnik lehetetlennek.
Az eddigi meccseken elég sok elkésett belépő és keményebb odalépés volt a Realosok részéről amiknél a bírók nagyvonalúan nem néztek inkább oda.
Ne haragudjatok, de nem tudom elképzelni. Ez nem a mi mentalitásunk. Pepből se nézném ki soha. Majd ha ő nyilatkozza, elhiszem, és akkor sem fogadnám el, de így azt mondom, hogy kizárt, hogy ez taktikai utasítás legyen!
Kép
Kép
Kép
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2011.04.28. 20:38:20

Szerintem valami súlyos büntetést kéne kiszabni Mourinhora.Mert már sok amit csinál.Nem is kicsit.Bíró vonult vissza miatt,egy feszt csak gyalázkodik,pocskondiáz mindenkit,nem tisztel senkit és semmit.Nem hiszem hogy ennek helye van.
Kép
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2011.04.28. 20:31:53

Lionel85 írta:
noname írta:Sajnos ez taktikai utasítás volt, szükséges volt h Mou csapatának durvaságait ellenük fordítsuk. Nagyon remélem h egyhamar nem látok hasonlót a csapattól. Szerencsére Pedro és Masche általában nem csinál ilyeneket...
Nekem ez is ugyanúgy az agyamra megy, mint Pepe durvaságai! :x
Mivan???? Taktikai utasítás Pep részéről, hogy színészkedjenek??? Jól átgondoltad ezt? :roll: Ilyet sosem kérne a játékosaitól. Egyszerűen az adott helyzetben mindig ezt a döntést hozták, elég rosszul és elítélendő módon. De hogy taktikai utasítás legyen egy színészkedés, azt elutasítom!
Egyet kell hogy értsek Noname-el.
Nem tartom kizártnak, sőt elég valószínűnek tartom, hogy ez edzői utasítás is lehetett ellensúlyozva a Real durvaságát. Ha belegondolunk nem tűnik lehetetlennek.
Az eddigi meccseken elég sok elkésett belépő és keményebb odalépés volt a Realosok részéről amiknél a bírók nagyvonalúan nem néztek inkább oda.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2011.04.28. 20:29:02

Az őszi El Clásico góljai animálva.

http://www.youtube.com/watch?v=uGUtpF2n ... r_embedded
Kép
Kép
Kép
Avatar
Pedro
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2004.11.23. 09:45:00
Tartózkodási hely: Budapest

2011.04.28. 20:23:29

Adebayor kijelentésére, miszerint ők játszani akartak, csak a színészkedő Barcás fiúk elrontották a játékukat egy érdekes adalék:

No Real Madrid player yesterday completed more passes than Barcelona goalkeeper Valdes: 24 #fcblive Marcelo 22 Alonso 21 [uefa.com]

No comment :lol:
„Nagyon tetszik és csodálom azt a játékbeli dominanciát, amit a Barcelona fel tud építeni. A játékuk nem is a szemnek, hanem a léleknek kedves. A labdát tisztelettel, imádattal kezelik, szinte simogatják. Ezt a csapatot mindenki számára élvezet nézni.”

Alfredo Di Stéfano, a Real Madrid tiszteletbeli elnöke - 2011.04.17
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2011.04.28. 19:51:09

noname írta:Sajnos ez taktikai utasítás volt, szükséges volt h Mou csapatának durvaságait ellenük fordítsuk. Nagyon remélem h egyhamar nem látok hasonlót a csapattól. Szerencsére Pedro és Masche általában nem csinál ilyeneket...
Nekem ez is ugyanúgy az agyamra megy, mint Pepe durvaságai! :x
Mivan???? Taktikai utasítás Pep részéről, hogy színészkedjenek??? Jól átgondoltad ezt? :roll: Ilyet sosem kérne a játékosaitól. Egyszerűen az adott helyzetben mindig ezt a döntést hozták, elég rosszul és elítélendő módon. De hogy taktikai utasítás legyen egy színészkedés, azt elutasítom!
Kép
Kép
Kép
víscaelbarca!forever
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 252
Csatlakozott: 2010.05.23. 19:58:07
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2011.04.28. 19:45:01

noname írta:
bence-barca írta:
Game90 írta:Már van ilyen is, Mascherano, Pedro, Busquets... :roll:
http://www.youtube.com/watch?v=ygmGIFz_EP0
Sajnos. Hamar el kéne felejteni az ilyeneket :x
Sajnos ez taktikai utasítás volt, szükséges volt h Mou csapatának durvaságait ellenük fordítsuk. Nagyon remélem h egyhamar nem látok hasonlót a csapattól. Szerencsére Pedro és Masche általában nem csinál ilyeneket...
Nekem ez is ugyanúgy az agyamra megy, mint Pepe durvaságai! :x
a tegnapi rugdosások,színészkedések a meccsen........... okádék :x
amíg Mou a Real edzője többet nem nézek el classicot. :evil: A győzelmen és Messi 2 gólján kívül nem tudok sok jót mondai a tegnapi meccsről.

off:nem tudja valaki mi annak a zenének a címe ami megy a fenti videó alatt ? :)
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2011.04.28. 19:40:00

soadroli írta:Roncika idegeskedéséről nincs valami gif vagy videó? :D
szerk: na találtam egyet :lol:
Itt:

http://videa.hu/videok/sport/ronaldot-a ... pdV1I9033x
Kép
Kép
Kép
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5214
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2011.04.28. 19:36:11

Roncika idegeskedéséről nincs valami gif vagy videó? :D
szerk: na találtam egyet :lol:
Kép
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2011.04.28. 19:34:21

Fecooo írta:No Real Madrid player yesterday completed more passes than Barcelona goalkeeper Valdes: 24 #fcblive Marcelo 22 Alonso 21 [uefa.com]

kemény... :D
Ezek után szerintem szpesöl5 bepróbálkozik érte nyáron... irányítónak jó lenne Madridba. :D
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2011.04.28. 19:27:29

No Real Madrid player yesterday completed more passes than Barcelona goalkeeper Valdes: 24 #fcblive Marcelo 22 Alonso 21 [uefa.com]

kemény... :D
wakii
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 376
Csatlakozott: 2006.07.25. 19:22:21

2011.04.28. 18:57:55

nagyatyesz írta: Emlékszem egy meccsre, ahol 4-2 re kikaptunk Madridban. Azt hiszem 2005-ben volt! Olyan meccs volt, ahol mi is nyerhettünk volna, helyzetek sorát dolgozta ki mindkét csapat! Az első félidőben a 45 percből kb 37-38 perc volt a tiszta játékidő! Soha nem láttam még olyat, se előtte, se utána! Az a fociról szólt, csodálta a világ, és ezért nézné mindenki az el classicokat! Ami tegnap ésd az elmúlt 2 meccsen történt, az már nem a fociról szól! És ennek a kiindulópontja Jose, mindent ő generált sajnos!
erre a meccsre gondoltam én is tegnap a meccs előtt, hát az a meccs valami eszméletlen volt! azt a meccset még élek emlegetni fogom egyszerűen tényleg a foci ünnepe volt sajnos ma már elképzelhetetlen legyen hogy mind a két csapat nyílt sisakos játékot játsszon :/ persze a Barca játssza a támadó focit ezt mindenki elismeri ebben a legjobban, viszont a Madrid pedig a gyors kontrákból nagyon veszélyes ha nem is legjobbak de a legjobbak között van ebben a játékban és hát természetesen kinek mi a szép... :)
♥ REAL MADRID ♥
Avatar
d
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2009.05.13. 18:46:36

2011.04.28. 18:43:40

Subinho írta:ez derbi...ne várd hogy bármelyik csapat is szép futballt játszon

azért a méltatlan erős!!! a Real nem mert jönni, a Barca meg kivárt az első félidőben. a 2.-ban jöttek a helyztek és ahogy már nem 9-10 emberrel védekezett a Real a gólok is jöttek!!!
Nem (csak) a mutatott játék volt méltatlan... én egyet értek Daffyval, szégyen volt a pályán és pálya mellett mutatott viselkedés.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára d 2011.04.28. 18:58:51-kor.
Avatar
Enrique21
Capitá del Barça
Hozzászólások: 930
Csatlakozott: 2004.10.10. 22:51:02
Tartózkodási hely: Mór

2011.04.28. 18:43:10

Varga írta:
Enrique21 írta:http://www.fcbarcelona.cat/web/english/ ... leria.html
Valaki tud valamit arról a piros-fehér-zöld-sárga zászlóról?
Rengeteg meccsen látom,és ez tegnap Madridban készült.
Van köze szép kis hazánknak,vagy ez más dolog?
La Rioja tartomány zászlaja.
Igen ez a helyes válasz!Köszönöm szépen!
Avatar
Varga
Capitá del Barça
Hozzászólások: 866
Csatlakozott: 2007.07.28. 09:24:35

2011.04.28. 18:40:13

Enrique21 írta:http://www.fcbarcelona.cat/web/english/ ... leria.html
Valaki tud valamit arról a piros-fehér-zöld-sárga zászlóról?
Rengeteg meccsen látom,és ez tegnap Madridban készült.
Van köze szép kis hazánknak,vagy ez más dolog?
La Rioja tartomány zászlaja.
Kép
Válasz küldése