Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2011.04.16. 10:41:41

Blaugranafan írta:Meg is van Mourinho első "taktikai" húzása, 3-4 cm-el nagyobbra hagyatta a Santiago Bernabeuban a füvet, hogy mi ne tudjuk olyan gyorsan járatni a labdát. :lol: :lol: :lol:
Ezt honnan veszed?
Nemártana valami forrást megjelölni mindig. :roll:
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Blaugranafan
Barça B
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2011.03.12. 09:55:26

2011.04.16. 10:37:31

Meg is van Mourinho első "taktikai" húzása, 3-4 cm-el nagyobbra hagyatta a Santiago Bernabeuban a füvet, hogy mi ne tudjuk olyan gyorsan járatni a labdát. :lol: :lol: :lol:
Kép
monyo69
Barça C
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2010.12.06. 21:40:14
Tartózkodási hely: Sopron

2011.04.15. 22:06:59

Ezt a Madridot nem szabad lebecsülnünk. Kiváltképp Murinnnnnyót, aki amúgy egy nagy "csótány", de félelmetes edző. Amúgy talán a legjobb lenne most egy rossz játékkal kikapni, ez aztán Barcelonában helyre billentené az agyakat, a fontosabb meccseken felpörögnénk, a Madrid meg azt hihetné, hogy még van esélye megnyerni a bajnokságot. Így a következő meccseken sem tartalékolhat a BL-re, nem pihenhet az elméje, aztán talán minden fronton hoppon marad. Meg kell nyerni mind a három trófeát, mert ha nem, Murinnnnnyó lesz az Isten Madridban. Ez borzasztó lenne, mert emberileg sehol sincs Guardiola-hoz képest.
monyo69
Avatar
samy85
Capitá del Barça
Hozzászólások: 879
Csatlakozott: 2008.12.01. 18:07:58
Tartózkodási hely: Jurassic Park

2011.04.15. 21:56:25

Az a fura a sorstól, hogy ahogy vannak a meccsek időrendben ugy válik egyre kiélezettebbé...ugye a bajnoki végülis az a meccs amelyiken ha kikapnánk, azt mondanánk ugyan kit zavar, de a következő már a kupadöntő az már nagyobb értékű....de az igazán fontos csak utána jön majd....a 2 bl találkozó....érdekes...mind2 csapat az egész idényért fog hajtani...de csak 1 győzhet...Visca el Barca
Kép
Nincs nappalom, de kárpótol ezeregy éjszaka!
"Foglalkoztat a jövőm, mivel hátralévő napjaimat ott szeretném eltölteni."
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2011.04.15. 21:49:28

Ilúvatar írta:
Ősszel semmi köze se volt a Fortunának, tesó :lol: De most a madrid jobb már mint ősszel, tehát most már mindenképpen kétesélyes a meccs.
Miért lenne jobb? Én abszolút nem érzem erősebbnek, persze ez nem azt jelenti, h most hattal fogunk nyeri, az is lehet, h nem is nyerünk. Akkor minden össze jött, nem biztos, h most is ez fog történni.
:wink:
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2011.04.15. 21:46:11

ozsimiki írta: Hát te hogy írhatsz olyat,h a Fortuna dönti el? Neked ősszel úgy tűnt,h szerencsével nyertünk? Az igaz,h egy klasszikus mindig különleges meccs,és nem lehet félvállról venni,de ha egyik csapat tudásának megfelelően gálázik,és nyer, akkor jó nagy böszmeség Fortunát belekeverni.
Ősszel semmi köze se volt a Fortunának, tesó :lol: De most a madrid jobb már mint ősszel, tehát most már mindenképpen kétesélyes a meccs.
KépKép
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2011.04.15. 21:30:07

Igen, benne van bármi. Viszont Fortunát nem kellene emlegetni, az utóbbi klasszikusokat egyáltalán nem Fortuna döntötte el, hanem a Barca játéka.

Ezért "akadtam" ki egy kicsit csak.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
hady
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2852
Csatlakozott: 2005.12.06. 12:18:01

2011.04.15. 21:27:59

Jobb csapat a Barca, ez nem vitás de a futballban bármi megtörténhet, ezért szeretjük sok millióan, a gyengébb legyőzheti az erősebbet akár a Madrid is nyerhet...( igaz itt olyan nagy a különbség, hogy ahhoz a madridnak bírói segitség is kell :lol: :twisted: )
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2011.04.15. 21:14:20

Ilúvatar írta:
MessiFan írta:Megmondom őszintén, nem tudom mit várjak ettől a meccstől.
Erre azt mondják hogy kétesélyes a meccs. Mindig kétesélyes az el clasico. Csak a Fortuna istennő dönti el hogy kinek adja a sikert.
Mental_Theo írta: sajnos szerintem a BL-ben a Madrid jut tovább
HOGY ÍRHATSZ ILYESMIT?! Ne feledd hogy először madridban kezdünk, és a visszavágó meg nálunk lesz.
Hát te hogy írhatsz olyat,h a Fortuna dönti el? Neked ősszel úgy tűnt,h szerencsével nyertünk? Az igaz,h egy klasszikus mindig különleges meccs,és nem lehet félvállról venni,de ha egyik csapat tudásának megfelelően gálázik,és nyer, akkor jó nagy böszmeség Fortunát belekeverni.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2011.04.15. 21:08:22

MessiFan írta:Megmondom őszintén, nem tudom mit várjak ettől a meccstől.
Erre azt mondják hogy kétesélyes a meccs. Mindig kétesélyes az el clasico. Csak a Fortuna istennő dönti el hogy kinek adja a sikert.
Mental_Theo írta: sajnos szerintem a BL-ben a Madrid jut tovább
HOGY ÍRHATSZ ILYESMIT?! Ne feledd hogy először madridban kezdünk, és a visszavágó meg nálunk lesz.
KépKép
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2011.04.15. 21:08:12

Mental_Theo írta:Inkább most kapjunk ki, és a kupát nyerjük meg, és a BL-ben húzzunk bele.
Nem tudom, hogy tudnak majd mind a 4 meccsen az elvárásoknak megfelelően játszani, mindenki csodajátékot vár mindkettő csapattól.
Szerintem legalább az egyik helyen a Real örülhet, sajnos szerintem a BL-ben a Madrid jut tovább, sőt én holnap is egy hazai győzelmet, vagy X-et várok maximum.de ne legyen igazam. Legyen egy jó meccs holnap, mondjuk egy 4:4.
Így van!

Én is meló közben ezen gondolkodtam, hogy ha kell választani, akkor a bajnoki El Clásico menjen el és a Copa del Reyt nyerjük meg. Nem lehet mind a négy meccset megnyerni a Real ellen, ahhoz túl jók. De még az iksz is necces, egyet szerintem valahogy be fognak húzni és akkor nagy lesz az arcuk. De ne legyen igazam.
Kép
Kép
Kép
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2011.04.15. 21:02:29

Megmondom őszintén, nem tudom mit várjak ettől a meccstől.
Nem szabad lebecsülni a Realt mert nem a semmiből pottyant az ölükbe 76 pont. Nagyon veszélyesek a támadásaik és szerintem nagyon intenzíven le fognak támadni. 4-5 ember biztos rá fog tapadni a középpályára és ha a Barca képes kijátszani őket akkor meglehet a gól, de ha a Madrid szerez vezetést akkor semmiféleképp nem szabad fejvesztve támadni mert abból csúnya vereség lehet!
Nincs tippem se a kezdőre se a végeredményre.
Tiszta szívvel fogok szurkolni a csapatnak 16.-án a szobámba, 20.-án pedig Nyíregyházán.

Volna 1 tuti tippem amit simán feltennék bwinre: Ramos sárgát fog kapni (már ha játszik mert nem teljesen biztos)
Avatar
Mental_Theo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 938
Csatlakozott: 2005.09.11. 11:38:40
Tartózkodási hely: Árnyékszék

2011.04.15. 20:54:21

Inkább most kapjunk ki, és a kupát nyerjük meg, és a BL-ben húzzunk bele.
Nem tudom, hogy tudnak majd mind a 4 meccsen az elvárásoknak megfelelően játszani, mindenki csodajátékot vár mindkettő csapattól.
Szerintem legalább az egyik helyen a Real örülhet, sajnos szerintem a BL-ben a Madrid jut tovább, sőt én holnap is egy hazai győzelmet, vagy X-et várok maximum.de ne legyen igazam. Legyen egy jó meccs holnap, mondjuk egy 4:4.
---=FORCA BARCA=---
ELADÓ DEDIKÁLT Barcelona mezek Certificate-tel, továbbá dedikált Spanyol,Barcastb fotók,kártyák. Iniesta és Messi KLUBVB-s logóval MEZ és NADRÁG!
ha érdekel írj: batikaa@freemail.hu
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2011.04.15. 20:45:03

Nem olvastam a híreket, de azt látom a szalagcímekből, hogy a mocsadék már elkezdte a hadjáratát. Bocs a madridistáktól és a Mourinho-fanoktól, de ezt nem tudom emberszámba venni. Elnézést a túlzottan erős fogalmazásért, de alkalom van és ilyenkor kis alkohol is van az emberben. Mégegyszer bocs.
Kép
Kép
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15477
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2011.04.15. 19:51:06

fcjoc írta:De amúgy tényleg ez mi? 10. sárga előző meccsen, és még ott van? hagyjuk már komolyan.. :evil:

Nem tudom mit kavarnak...
Ugye ellenünk volt egy sárgája, és utána egyből pirosat kapott.
Lehet 2 sárga utáni pirosnak könyvelték el?

Ilyet is csak madridban lehet egyébként megcsinálni :roll:
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
fcjoc
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2177
Csatlakozott: 2005.08.20. 22:41:37

2011.04.15. 19:43:15

De amúgy tényleg ez mi? 10. sárga előző meccsen, és még ott van? hagyjuk már komolyan.. :evil:
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.04.15. 19:40:49

bowlinggolyo írta:
Tocy írta:Nem értem...de mind1.
Mit nem értesz? Még fcjoc írta h az Elmundo szerint el lesz tiltva Ramos, de a keretben ott van és nincs eltiltva.
Azt értem, hogy ott van, csak ha 10 sárgája van, amiből a 10.-et az utolsó meccsen kapta, akkor nem tudom mit keres ott...
bowlinggolyo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1984
Csatlakozott: 2006.05.10. 11:15:00

2011.04.15. 19:16:46

Tocy írta:Nem értem...de mind1.
Mit nem értesz? Még fcjoc írta h az Elmundo szerint el lesz tiltva Ramos, de a keretben ott van és nincs eltiltva.
Visca el Barca!!!
GO Colts GO!!!
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.04.15. 19:03:42

LM10 írta:A Barcelona elleni keret: Casillas, Adán, Dudek; Garay, Albiol, Ramos, Carvalho, Pepe, Marcelo, Arbeloa; Xabi Alonso, Özil, Di María, Khedira, Kaká; Cristiano Ronaldo, Adebayor, Higuaín és Benzema. Kimaradt: Lass, Gago sérülés, Granero eltiltás, Pedro León és Canales technikai döntés okán.

Ott van Ramos és Arbeloa is, csak Granero az eltiltott.

Am a mi utazó keretünk mikor lesz nyilvános, vagy már kiadták?
Nem értem...de mind1.
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2011.04.15. 18:56:45

A Barcelona elleni keret: Casillas, Adán, Dudek; Garay, Albiol, Ramos, Carvalho, Pepe, Marcelo, Arbeloa; Xabi Alonso, Özil, Di María, Khedira, Kaká; Cristiano Ronaldo, Adebayor, Higuaín és Benzema. Kimaradt: Lass, Gago sérülés, Granero eltiltás, Pedro León és Canales technikai döntés okán.

Ott van Ramos és Arbeloa is, csak Granero az eltiltott.

Am a mi utazó keretünk mikor lesz nyilvános, vagy már kiadták?
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2011.04.15. 17:05:51

Sergi írta:Rem. hogy a srácok elfelejtik az közelmúlt nagyképű történéseit,mert ekkora mellénnyel bizony nemegyszer estek már csúnyán pofára a mindenkori csapatok...tartok a Madridtól,mert erősebbnek tűnnek mint anno. ősszel,és sztem vért fog itatni velük JM az első meccs előtt...ettől függ. továbbra is azt tartom h mire a tánc véget ér, mi örülhetünk...bár pokoli egy tánc lesz...
Hát sztem meg pont, hogy ez a Real gyengébb, mint ősszel. Viszont mi is gyengébbek vagyunk. Én úgy gondolom, hogy mindegyik sorozatban nekünk kéne továbbjutni/nyerni, mert ez a csapat klasszisokkal jobb csapat, mint a másik és ezzel nem a Madridot szeretném lebecsülni. Viszont, ha a csapat lebecsüli az ellenfelet, vagy lazázik bármelyik meccsen, akkor nagyon könnyen megéghetünk. Ehhez mindenkinek tartani kell magát és remélem ilyen Valdes, Pedro, Piqué, vagy Rosell féle nyilatkozatok többé nem lesznek, mert már engem Barcás szurkolót is piszkosul zavarnak. Mi lehet, akkor esetleg a túloldalon? A foci örök szabálya, hogy bárki is az ellenfél azt nem szabad lebecsülni, ráadásul nagyképűsködni sem szabad. Ha ezt a 2-3 dolgot a csapat elkerüli, akkor boritékolhatóak a sikerek, de ha ez nincs meg a Real nagy meglepetéseket is okozhat.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
Enrique21
Capitá del Barça
Hozzászólások: 930
Csatlakozott: 2004.10.10. 22:51:02
Tartózkodási hely: Mór

2011.04.15. 16:54:49

Fecooo írta:Enrique21, nézz be a Barca videók topicba ;)
Köszi! :wink:
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.04.15. 16:08:54

Látom sokan feltételezik hogy Mourinho ráparancsolt egy két vadabb játékosára hogy ne a focival törődjenek holnap:roll: Ezt teljességgel kizártnak tartom! Ha esetleg lesz is ilyen szituáció az kizárólag Ramos és társa(i) fejében fordult meg, nem pedig mások ösztönzésére. Azért a túloldalon is ismerik a sportszerűség fogalmát ha nem is mindenki!
Ettől függetlenül persze én is tartok egy két ilyen belépőtől. :roll:
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2011.04.15. 15:54:34

Az a jó,hogy a játékosaink sokkal intelligensebb emberek,mint azok akik a bársonyszékben ülnek és hülyeségeket nyilatkozgatnak.Ez a Sandro egy igazi majom,nem több mint egy öntelt beképzelt majom,azért mert ing van rajta meg nyakkendő ahhoz ember kell. :D Viszont a madridi hülye gyerekek nyilatkozatai is óvodások már és frusztrálnak.Főleg a portugál SP és a főnöke.Mostanában nem nagyon vagyok jó hangulatban és amiket olvasok ezektől az amúgy is unszimpatikus emberektől rendesen fel..nak.Egyszer szívesen találkoznék mind a kettővel.
Kép
Avatar
Sergi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 200
Csatlakozott: 2007.06.25. 14:41:53
Tartózkodási hely: Hotel California

2011.04.15. 15:49:31

Rem. hogy a srácok elfelejtik az közelmúlt nagyképű történéseit,mert ekkora mellénnyel bizony nemegyszer estek már csúnyán pofára a mindenkori csapatok...tartok a Madridtól,mert erősebbnek tűnnek mint anno. ősszel,és sztem vért fog itatni velük JM az első meccs előtt...ettől függ. továbbra is azt tartom h mire a tánc véget ér, mi örülhetünk...bár pokoli egy tánc lesz...
Válasz küldése