Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2011.02.06. 19:33:07

De a Marca nem számít, a spanyol szövetség számít, a spanyol szövetség meg nem ad olyan gólt egy Real Madrid játékosnak, amit nem egy Real Madrid játékos lőtt.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2011.02.06. 19:31:44

No Ronaldo betalált,2-0.
El is dőlt.

most akkor van 24 gólja a marca szerint. egálban vannak Messivel jelenleg.
Ma még rámol 1-2 gólt emellé,úgyhogy megint vezetni fog,bár ezt letojom, engem a csapat érdekei jobban érdekelnek,mint hogy Messi gólkirály lesz e vagy sem. Főleg azért,mert Messi a rakat gólja mellé még játékban is klasszis, Ronaldo meg játékban egy erős közepes.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
...AC...
Barça B
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2011.02.01. 20:52:49

2011.02.06. 19:21:24

Csak szerintem lassú Adebayor szinte mindenben ?
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.02.06. 19:13:02

Kaka szép gólt lőtt, de Tamudo mit szerencsétlenkedett össze? :shock:
Maxi Rodriguez és Tamudo a mai citromdíjas versenyző
Kép
Kép
Kép
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.02.06. 13:25:30

mi a jó francnak kell dimariát erőltetni? semmi nem jön neki össze. figyeljétek meg,le fog sérülni. teljesen kivan a srác fizikálisan és fejben is. most kell ez nekünk,holott kipihenten felszántotta a pályát. a tököm tele van az egésszel már :roll:
szerk: josé meghallgatta imáim :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára daffy 2011.02.06. 19:14:32-kor.
Avatar
9Dave
Capitá del Barça
Hozzászólások: 681
Csatlakozott: 2010.08.11. 17:59:54
Tartózkodási hely: Barcelona

2011.02.06. 13:17:48

Lionel85 írta:A mai kezdőcsapatok:

Kép
Tippem: 3-0
(C. Ronaldo, Benzema, Özil)
Kép
"Egy passz boldoggá tesz két embert" -Xavi Hernández
Avatar by NEOX. Sig by higany.
D@v3
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.02.06. 13:12:43

ronaldinho89 írta:
daffy írta:a bajnokság elszállt,itt lenne a lehetőség josénak pihentetni:
casillas-arbeloa,carvalho,albiol,marcelo-khedira-xabi,granero-özil,ronaldo-benzema
ha időben vezetünk,a 60. perc körül lejöhet xabi és ronaldo is. rettenetesen fáradt a csapat és lassan itt a lyon. valamit be kell áldozni
Ne haragudj hogy ezt mondom, de kicsit mártírkodásnak érzem ezt hogy a bajnokság elszállt. ezt mondod de kb 200% osan reménykedsz hogy azért még osszejöhet. nem szállt el. szerintem. és ha fordított helyzet lenne, a barca allna a 2. helyen biztos nem így állnék hozzá hogy elszállt, ugy hogy kb még a bajnokság fel ment le. természetesen nem a realt védem. de hat ha sok real szurkolo és még a real csapattagjai is igy allnak hozzá az persze kitűnő számunkra.
ez elszállt. nézz real meccset és meglátod. bármikor benne van a csapatban a pontvesztés. nálatok ez nem így van. meg ugye még van egy clásicó,ami -3pont(legalábbis ez a legvalószínűbb). -10ről pedig a barca nem bukja el,viszont ha a real nem pihen a bajnokságban,akkor a kupa és a bl is esélytelen.
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.02.06. 13:10:10

De ha reálisan nézik a helyzetet, nekik több reményük lehet a kupadöntőben, mint abban, hogy megverik a Barcát a bajnokságban akik még 2x kikapnak. Egy kupadöntőre jobban fel tudják magukat szívni szerintem, és ott azon az egy meccsen dől el.
Avatar
ronaldinho89
Capitá del Barça
Hozzászólások: 806
Csatlakozott: 2005.02.03. 16:05:03
Tartózkodási hely: Lélekben Camp Nou

2011.02.06. 13:06:18

daffy írta:a bajnokság elszállt,itt lenne a lehetőség josénak pihentetni:
casillas-arbeloa,carvalho,albiol,marcelo-khedira-xabi,granero-özil,ronaldo-benzema
ha időben vezetünk,a 60. perc körül lejöhet xabi és ronaldo is. rettenetesen fáradt a csapat és lassan itt a lyon. valamit be kell áldozni
Ne haragudj hogy ezt mondom, de kicsit mártírkodásnak érzem ezt hogy a bajnokság elszállt. ezt mondod de kb 200% osan reménykedsz hogy azért még osszejöhet. nem szállt el. szerintem. és ha fordított helyzet lenne, a barca allna a 2. helyen biztos nem így állnék hozzá hogy elszállt, ugy hogy kb még a bajnokság fel ment le. természetesen nem a realt védem. de hat ha sok real szurkolo és még a real csapattagjai is igy allnak hozzá az persze kitűnő számunkra.
Kép
II.Eurobarca sigverseny 2.helyzettje
http://filmorigo.blogspot.hu/ - blogom.
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2011.02.06. 12:33:47

A mai kezdőcsapatok:

Kép
Kép
Kép
Kép
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2011.02.06. 12:06:35

"Nagyon fontos a Real Madrid számára, hogy bejusson a legjobb 16 közé, ugyanolyan fontos, mint amilyen a Spanyol Kupa döntő elérése is volt. Az igazság pillanata február végén fog elérkezni"

Mou elszámolta magát :P
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.02.06. 11:18:16

a bajnokság elszállt,itt lenne a lehetőség josénak pihentetni:
casillas-arbeloa,carvalho,albiol,marcelo-khedira-xabi,granero-özil,ronaldo-benzema
ha időben vezetünk,a 60. perc körül lejöhet xabi és ronaldo is. rettenetesen fáradt a csapat és lassan itt a lyon. valamit be kell áldozni
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2011.02.06. 08:47:31

Az Osasuna elleni meccs előtt igen biztatónak tűnt a helyzet, gyakorlatilag minden összejött(rossz forma, rossz öltözői hangulat, béna CR, kemény, kényelmetlen ellenfél). Most korántse látom olyan jónak a helyzetet. A Sociedad tipikusan az a csapat, amelyik veszélyes hazai pályán, de idegenben könnyen szétkapják. Most az öltözői hangulat is(pillanatnyilag)rendben van a kupadöntő miatt, tehát ezzel se lesz probléma. CR továbbra is rémes formában van, ráadásul a nagyobb előnyünk miatt a nyomás is nagyobb a Realon, márpedig azt újra és újra bebizonyítják h nem bírják a nyomást.
Sima Real győzelemre számítok, de egy Sociedad pontrablás nemcsak h még egyértelműbbé tenné a pontrablást, de a maradék önbizalmat is eloszlatná az öltözőben, így pszihológiailag nagyon fontos meccs lehet!
A Fifa egy szégyen
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21170
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2011.02.05. 14:26:10

daffy írta:noname: ha fabregas most megy hozzátok,akkor vagy az ő karrierje megy a kukába vagy afellay/fiatalok karrierje. túl sokan vagytok és nem hiszem,hogy a fiatalok elől elvennék a lehetőséget. fabregas még 2-3 évig jó helyen van ott,ahol van,de akár azt is el tudom képzelni,hogy xavi öregedésével afellay vagy thiago fog szerepet kapni. inkább,ahogy írtad is,puyol pótlásán kell fáradozni. ti amúgy kész vagytok
Jelenleg nekem nem hiányzik ebből a csapatból Fabregas, de ez még idővel változhat. Én bizom benne, h Xavi pótlását majd házon belül megtudjuk oldani, és ha esetleg mégsem, akkor kéne megszerezni Cescet. Sztem Xaviban úgyis még egy 2 szezon benne van legalább, szóval még olyan égető a kérdés.
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2011.02.05. 13:08:51

Ja,nem is arról van szó amikor Mourinho hétről hétre elsírja a bánatát.Hanem pl a mostani és az ehhez hasonló esetekről.Szerintem ezek a kis "összecsapások" kellenek.

Az,h Mou hétről hétre elsírja a sajtónak minden búját baját az nem tetszik.De pl amikor beszólt Ranierinek az tetszett mégha nem is volt túl szimpatikus.Csak tudni kell hol a határ.Meg ugye a jóból is megárt a sok.De néha belefér az iylesmi nálam.
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.02.05. 13:02:16

Bányász írta:
daffy írta:nem az a lényeg,hogy kinek van igaza. hányingerem van az egész szájkaratétól úgy ahogy van(ezt általánosságban értem). josé,cr,pandiani,stb a tököm tele van mindegyikkel. miért nem lehet egy edzőnek/játékosnak a saját dolgával foglalkozni? miért kell folyton a másikban keresni a hibát,meg a bírókat szidni? undorító az egész
Mondjuk nekem semmi bajom nincs ezekkel a dolgokkal.Egyszer egyszer belefér,jót nevetek rajta.Sztem kellenek is a kis tüskék a kis üzengetések.Amikor valaki átesik a ló túloldalára mint pl Ibra az már azért sok.De néha rajta is lehet nevetni. :)
ibra egy semmirekello. josé meg nagyon idegesít,hogy egyfolytában kifogásai vannak,a bírókat szidja(sokszor ugyan jogosan),inkább dolgozni kéne. nem tudok nevetni rajta,hisz a "saját" csapatomról van szó,lehet,hogy ha ti csináljátok,akkor nevetek,de az sem valószínű.
Avatar
Jason
Jugador del Barça
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2010.04.24. 11:25:45

2011.02.05. 13:01:50

Idézett Pandianitól:
,,Cristiano megtehet egy szívességet: tanulnia kellene a világ legjobb játékosától, Messitől; és mielőbb befejeznie ezt a stricis mentalitását. Teljesen elfelejtette, honnan érkezett ide, és mindenfajta alázat hiányzik belőle. Minden hétvégén megcsinálja a problémákat a megmozdulásaival, a gesztusaival, az agressziójával, a fennhéjázásával.. A viselkedéséből adódó ellenszenv pedig nem csak őt, hanem az egész Madridot érinti, olyan játékosok is rossz fényben tűnnek fel, akik egyébként nem ilyenek, vagy legalábbis nem ennyire.Most már ideje lenne elgondolkodnia a Madridnak, miért van az, hogy a Barcelonát éltetik, bármerre jár, a Realt pedig kifütyülik. Ha nem jönnének rá, elmondom szívesen. Amikor a Barcelonát megtapsolják idegenben, az azért van, mert olyan játékosok öltik ott magukra a gránátvörös-kék mezt, mint Iniesta vagy Messi. Nos, ők nem csak a pályán nagyok, hanem azon kívül is, legalább annyira. Az emberek ezt tudják, az ovációjuk pedig ennek köszönhető. Minden tisztelet az övéké. A Madrid pedig nem részesül ilyen fogadtatásban sosem, például azok miatt a dolgok miatt, amiket nálunk is csináltak most vasárnap.”

info:http://barcanoticias.blog.hu/
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Jason 2011.02.05. 13:02:30-kor.
Kép
David Villa: Elmondhatom, pár perc elég volt arra, hogy beépüljek a Barcába, hiszen a spanyol válogatottban a katalán csapat legjobbjaival évek óta együtt játszom. Tudom, hogy például Xavi melyik helyre indít le, ha éppen álmomból ébresztenek fel.
________________________________________
Az Álombarcám: Neuer-Van Der Wiel-Piqué-Fabio Coentrao-Taiwo-Fabregas-Moussa Sissoko-Iniesta-Messi-Dzeko-Villa
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2011.02.05. 12:24:37

daffy írta:nem az a lényeg,hogy kinek van igaza. hányingerem van az egész szájkaratétól úgy ahogy van(ezt általánosságban értem). josé,cr,pandiani,stb a tököm tele van mindegyikkel. miért nem lehet egy edzőnek/játékosnak a saját dolgával foglalkozni? miért kell folyton a másikban keresni a hibát,meg a bírókat szidni? undorító az egész
Mondjuk nekem semmi bajom nincs ezekkel a dolgokkal.Egyszer egyszer belefér,jót nevetek rajta.Sztem kellenek is a kis tüskék a kis üzengetések.Amikor valaki átesik a ló túloldalára mint pl Ibra az már azért sok.De néha rajta is lehet nevetni. :)
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2011.02.05. 12:12:34

daffy írta:noname: ha fabregas most megy hozzátok,akkor vagy az ő karrierje megy a kukába vagy afellay/fiatalok karrierje. túl sokan vagytok és nem hiszem,hogy a fiatalok elől elvennék a lehetőséget. fabregas még 2-3 évig jó helyen van ott,ahol van,de akár azt is el tudom képzelni,hogy xavi öregedésével afellay vagy thiago fog szerepet kapni. inkább,ahogy írtad is,puyol pótlásán kell fáradozni. ti amúgy kész vagytok
Viszont ha Iniesta megint összehoz egy olyan szezont, mint a tavalyi, akkor máris lesz hely mindenkinek (kivéve, ha Keita játszik megint :roll: )
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.02.05. 12:10:04

miihii írta: Nincs előírva,h mindig a két portugálnak lehet cs beoltogatni a másikat,hát most kicsit visszafröccsen rájuk is a sav :twisted: Azt nem lehet mondani,h nem frappáns Pandiani válasza és alapvetően igaza volt CR-rel kapcsolatban is az első huszárvágásnál. Jo5é meg azzal h hozzátette a magáét -hozzáteszem meglepően toleráns formában :shock: - óhatatlanul is kiváltotta belőle a viszontválaszt. És nem is mindig a speciális 5ösnek kell végszavaznia... :wink:
Nem szeretem,ha szájkaratéznak a sajtóban a felek,de amennyire lelkesek ezek a madridi gyerekek ebben a sportban,ideje volt már,h vki egy kicsit visszanyalassa azt a bizonyos fagylaltot.Szal Walternek elnézem h küldi őket,rászolgáltak már mindketten. Ha meg akkora intelligens úriemberek a portugézák,akkor nagyvonalúan eltekinthetnek a válaszadástól, és máris vége a történetnek. Lásd Pep elegáns reakcióját Murinnyo piszkálódásaira...Ha meg belemennek a szóváltásba,akkor ne lepődjenek meg,h jön is a kontra :wink:
nem az a lényeg,hogy kinek van igaza. hányingerem van az egész szájkaratétól úgy ahogy van(ezt általánosságban értem). josé,cr,pandiani,stb a tököm tele van mindegyikkel. miért nem lehet egy edzőnek/játékosnak a saját dolgával foglalkozni? miért kell folyton a másikban keresni a hibát,meg a bírókat szidni? undorító az egész
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2011.02.05. 11:59:04

daffy írta:
Bob_Marley írta: „Mindenki tudja, hogy milyen drága dolog a reklám. Na, Pandianinak jól jött a kis ingyenreklám, a percnyi dicsőség. Cristano azonban tudja, mi a dolga. Nagyon sokat dolgozott és rengeteget tett a csapatért. Tökéletesen megbízom benne, és a csapattársai is szeretik."

Ez egy abszolút intelligens nyilatkozat, s erre jött az "agyas" Pandiani

"Na, megjött a papa is, hogy megvédje a kisfiát!"

El vannak mint a befőtt :)
teljesen korrekt nyilatkozat volt,pandiani pedig nem tudom miért akarja,hogy övé legyen az utolsó szó. nyilván ez vicces azoknak,akik nem kedveli cé-t,de aki jobban belegondol látja,hogy pandiani nem a 150es iq-jával nyilatkozta :roll: miért kell mindig visszaszólni? (ez vonatkozik joséra is)
Nincs előírva,h mindig a két portugálnak lehet cs beoltogatni a másikat,hát most kicsit visszafröccsen rájuk is a sav :twisted: Azt nem lehet mondani,h nem frappáns Pandiani válasza és alapvetően igaza volt CR-rel kapcsolatban is az első huszárvágásnál. Jo5é meg azzal h hozzátette a magáét -hozzáteszem meglepően toleráns formában :shock: - óhatatlanul is kiváltotta belőle a viszontválaszt. És nem is mindig a speciális 5ösnek kell végszavaznia... :wink:
Nem szeretem,ha szájkaratéznak a sajtóban a felek,de amennyire lelkesek ezek a madridi gyerekek ebben a sportban,ideje volt már,h vki egy kicsit visszanyalassa azt a bizonyos fagylaltot.Szal Walternek elnézem h küldi őket,rászolgáltak már mindketten. Ha meg akkora intelligens úriemberek a portugézák,akkor nagyvonalúan eltekinthetnek a válaszadástól, és máris vége a történetnek. Lásd Pep elegáns reakcióját Murinnyo piszkálódásaira...Ha meg belemennek a szóváltásba,akkor ne lepődjenek meg,h jön is a kontra :wink:
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2011.02.05. 11:58:21

Ma azt álmodtam, h a Real x-el, a Barca meg nyer és megnő a pontszám a 2 csapat között 9 pontra. :)
Remélem igaz amit álmodtam. :D Bár nem sok esélye van, de hátha... :)
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2011.02.05. 11:56:17

daffy írta:teljesen korrekt nyilatkozat volt,pandiani pedig nem tudom miért akarja,hogy övé legyen az utolsó szó. nyilván ez vicces azoknak,akik nem kedveli cé-t,de aki jobban belegondol látja,hogy pandiani nem a 150es iq-jával nyilatkozta :roll: miért kell mindig visszaszólni? (ez vonatkozik joséra is)
Szerintem sokan mások is egyetértenek Pandianival, de most az uruguayi volt az, aki a közvélemény elé is kiállt véleményt formálni. Iniesta pl. a meccseken szokta CR szemébe mondani, mekkora mocsok. Már két ilyen alkalom is volt. Az első még a 2-0-ás madridi El Clásicón, a másik meg legutóbb a Camp Nouban, amikor a gayguy meglökte Pepet.
Kép
Kép
Kép
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.02.05. 11:32:55

Bob_Marley írta: „Mindenki tudja, hogy milyen drága dolog a reklám. Na, Pandianinak jól jött a kis ingyenreklám, a percnyi dicsőség. Cristano azonban tudja, mi a dolga. Nagyon sokat dolgozott és rengeteget tett a csapatért. Tökéletesen megbízom benne, és a csapattársai is szeretik."

Ez egy abszolút intelligens nyilatkozat, s erre jött az "agyas" Pandiani

"Na, megjött a papa is, hogy megvédje a kisfiát!"

El vannak mint a befőtt :)
teljesen korrekt nyilatkozat volt,pandiani pedig nem tudom miért akarja,hogy övé legyen az utolsó szó. nyilván ez vicces azoknak,akik nem kedveli cé-t,de aki jobban belegondol látja,hogy pandiani nem a 150es iq-jával nyilatkozta :roll: miért kell mindig visszaszólni? (ez vonatkozik joséra is)
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.02.05. 11:32:19

Ez a Pandiani szimpatikus játékos :D Megjött a papa, hogy megvédje a kisfiát...ez nagyon tetszik :D
Válasz küldése