Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2010.11.21. 13:25:36

zsírosdeszka írta:
Nem láttam a real góljait,de most olvasom,hogy a tizi mellett a másik szabadrúgás volt:D gondolhattam volna. 14 góljának felét szerintem pontrúgásból lőtte. Ha nem sorry,és cáfoljatok meg valami erre irányuló statisztikával.
Sok volt az akció gólja. Nem rúgta még a negyedét sem szabadrúgásból. Egyébként meg nehogy már azért is szégyenkeznie kelljen, mert szabdrúgás gólt lő. Ez hihetetlen. Az ugyanúgy része a focinak.
így van,viszont az valamilyen szinten mutatja a csapatjátékot,ha szabadokból kellene megnyerni a meccset. amit viszont nem értek,hogy miért cé lövi a közelit. simán odaadnám xabinak vagy akár :shock: nek is. cr csak seggberúgja a labdát és ha a sorfal nem ugrik szét vagy nem 100%ig tökéletes az ív,akkor nem gól. meggyőződésem,hogy így alonso is lőné.
Avatar
Mental_Theo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 938
Csatlakozott: 2005.09.11. 11:38:40
Tartózkodási hely: Árnyékszék

2010.11.21. 13:23:35

Nagyon 1:1-et érzek. Végig támad majd a Barca, a Real meg egy helyzetből gólt szerez, mi meg futunk az eredmény után, és végül 1:1-lesz.
---=FORCA BARCA=---
ELADÓ DEDIKÁLT Barcelona mezek Certificate-tel, továbbá dedikált Spanyol,Barcastb fotók,kártyák. Iniesta és Messi KLUBVB-s logóval MEZ és NADRÁG!
ha érdekel írj: batikaa@freemail.hu
Avatar
Mr. Master
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2815
Csatlakozott: 2005.01.03. 11:11:00
Tartózkodási hely: @home

2010.11.21. 13:17:12

Ha nem nyelünk be kettőt az acélos herkulestől, hanem csak leixelünk egy baráti 0-0-ra, akkor valószinűleg olyan történt volna, ami eddig talán még soha. Abban az esetben ugyanannyi pontja lenne a két csapatnak, ugyanannyi vereség, győzelem, döntetlen, ugyanannyi lőtt és kapott gól, teljesen egyformán állnának a klasszikus előtt közvetlenül, úgy, hogy már 12 forduló is eltelt... Erre azért már mondhatjuk, hogy eredményességben a két csapat hasonló szinten van :)

a speciális námbör vántól meg amúgy sem azt várták, hogy úgy játszanak, mint a Barca, ahhoz meg kéne venniük a Barcát :)
------------------ pisti.blog.hu --------------------

--------------- napverse.blog.hu -----------------
Avatar
zsírosdeszka
A Madridista
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2010.04.29. 12:52:02
Tartózkodási hely: Madrid, Santiago Bernabeu stadion

2010.11.21. 13:12:59

Daffyn és Hustleren kívül van még madridistánk, aki megmeri tippelni a clasicot?
A 4-1 és 1-1 eléggé ütik egymást..
Izgalmas meccsen 1 : 2 Gólok: Villa, valamint Özil és DiMaria.
"A XX. század legjobb csapata"
De las glorias deportivas, que campean por Espańa
va el Madrid con su bandera, limpia y blanca que no empańa.
Kép
Avatar
wuwu
Jugador del Barça
Hozzászólások: 140
Csatlakozott: 2009.09.07. 07:32:05
Kapcsolat:

2010.11.21. 13:11:16

sjd írta:
wuwu írta: LM1O:5 , CR7:4 lol :mrgreen:
gondolom nem a gólpasszokra, hanem Xavi-Iniestára gondolt
Nem, az o golpasszaik nezetek korul :D
Kép
A lehetetlen csupán egy szó, amivel a kisemberek dobálóznak!
FC Barcelona,Arsenal FC
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2010.11.21. 13:07:14

sjd írta:
daffy írta:ez így van,de nézd meg a kiszolgálást is.
ettől csak még jobban hízik a májunk :D
8) 8) 8) 8) 8) 8)
:D nem annak szántam,de komolyan. a realban is végigfut egy-egy szép támadás,de nagyon sok egy gyors kontra vagy egy egyéni villanás. ezekből cr többet lőtt és sztem már csak a gólok milyensége miatt is megérdemli messi a tiszteletet. félreértés ne essék,a gól az gól. de cr-nél van 11es és szabi is+hatszor több kapuralövés,mint messinél.
szerk: a középpályára gondoltam a kiszolgálásnál. xabi is szépen tud osztani,de xavi...
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2010.11.21. 13:07:09

wuwu írta:
daffy írta:ez így van,de nézd meg a kiszolgálást is.
LM1O:5 , CR7:4 lol :mrgreen:
Szerintem arra értette, hogy kik szolgálják ki őket, nem hogy ők hány gólpasszt adtak.
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2010.11.21. 13:07:09

wuwu írta: LM1O:5 , CR7:4 lol :mrgreen:
gondolom nem a gólpasszokra, hanem Xavi-Iniestára gondolt
Avatar
wuwu
Jugador del Barça
Hozzászólások: 140
Csatlakozott: 2009.09.07. 07:32:05
Kapcsolat:

2010.11.21. 13:05:07

daffy írta:ez így van,de nézd meg a kiszolgálást is.
LM1O:5 , CR7:4 lol :mrgreen:
Kép
A lehetetlen csupán egy szó, amivel a kisemberek dobálóznak!
FC Barcelona,Arsenal FC
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2010.11.21. 13:04:46

daffy írta:ez így van,de nézd meg a kiszolgálást is.
ettől csak még jobban hízik a májunk :D
8) 8) 8) 8) 8) 8)
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2010.11.21. 13:00:04

wuwu írta:Hat sztem nem kicsit jobb hanem nagyon CR7 1080 perc alatt kaparta ossze mig LM10-nek 899 perc is eleg volt 8)
ez így van,de nézd meg a kiszolgálást is.
Avatar
wuwu
Jugador del Barça
Hozzászólások: 140
Csatlakozott: 2009.09.07. 07:32:05
Kapcsolat:

2010.11.21. 12:58:12

Hat sztem nem kicsit jobb hanem nagyon CR7 1080 perc alatt kaparta ossze mig LM10-nek 899 perc is eleg volt 8)
Kép
A lehetetlen csupán egy szó, amivel a kisemberek dobálóznak!
FC Barcelona,Arsenal FC
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2010.11.21. 12:46:12

wuwu írta:http://msn.foxsports.com/foxsoccer/laliga/stats

Hogyha mar statisztikak :lol: :lol: :lol: \:D/ MESSI \:D/ O a jobb
69 pecenkent rugja a golokat CR7 pedig 77 ennyi :twisted:
Ebben a megdöbbentőbb a minden 4ik kísérlete gól Leonak!Sőt kevesebb mint 4!13 gól 49 lövésből!S mellette 5 gólpassz!Hihetetlen pali mindkettő!De persze Messi egy picit jobb :wink: :D
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2010.11.21. 12:45:44

anyám borogass. #-o

más:
Daffyn és Hustleren kívül van még madridistánk, aki megmeri tippelni a clasicot?
A 4-1 és 1-1 eléggé ütik egymást..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Andris 2010.11.21. 12:46:30-kor.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
wuwu
Jugador del Barça
Hozzászólások: 140
Csatlakozott: 2009.09.07. 07:32:05
Kapcsolat:

2010.11.21. 12:40:32

http://msn.foxsports.com/foxsoccer/laliga/stats

Hogyha mar statisztikak :lol: :lol: :lol: \:D/ MESSI \:D/ O a jobb
69 pecenkent rugja a golokat CR7 pedig 77 ennyi :twisted:
Kép
A lehetetlen csupán egy szó, amivel a kisemberek dobálóznak!
FC Barcelona,Arsenal FC
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2010.11.21. 12:39:39

csababarca írta:

Azért Ali nevét ne írjuk már le ilyen összefüggésben c-vel. Ez sértés Alira nézve.

Nem láttam a real góljait,de most olvasom,hogy a tizi mellett a másik szabadrúgás volt:D gondolhattam volna. 14 góljának felét szerintem pontrúgásból lőtte. Ha nem sorry,és cáfoljatok meg valami erre irányuló statisztikával.
De nem értem a kapusokat,annyira sablonosan lövi a szabadokat. Megpicsázza erőből,általában nyílegyenes valahova. Biztos kellemetlen,de valamilyen szinten fel lehetne az ilyenre készülni. Bár nem védtem soha,úgyhogy ez a rész csak személyes meglátás.
Mindenesetre elismerésre méltó,ahogy lövi ős is a gólokat. De emellett gusztustalanul játszik,minden szánalmas eszközt (szimulálás,hiszti) bevet a meccseken. Ez rendkívül visszatetsző,és ezért utálják olyan sokan.
Hát azt a "nyílegyenes" lövést kevesen tudják!Totál teli rüszttel rúgja meg a labdát, s kacsázást ír le a labda!Nagyon nehéz lövés, vagy kirúgod a stadionból ha csak 2 mm-rel máshol találod el a labdát, vagy szitálva elmegy a kapuig!Iraizoz látta végig a labdát, de volt olyan pillanat mikor úgy nézett ki a rövid felé elkanyarodik, aztán meg vissza!Középre ment és bevitte a kapussal együtt!!!!Ali meg azért volt szerintem jó példa, mert az ő korában, ő is a nép ellensége volt!Oké politikai nyomás, más világ színesbőr, de hidd el többen utálták Alit akkor mint szerették, de a teljesítményét akkor sem s most sem lehet megkérdőjelezni!Más szemszögből nem szerették ez nyilvánvaló, mert Ronaldo a pályán mutat néha "megmagyarázhatatlan" dolgokat (jó, s rossz értelemben is)!Bár Ali is mutogatott középső újat meccs közben az ellenfélnek, ami nem biztos, hogy a Fair Play könyvének aranybetűs fejezete!
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2010.11.21. 12:30:42

csababarca írta: De nem értem a kapusokat,annyira sablonosan lövi a szabadokat. Megpicsázza erőből,általában nyílegyenes valahova. Biztos kellemetlen,de valamilyen szinten fel lehetne az ilyenre készülni. Bár nem védtem soha,úgyhogy ez a rész csak személyes meglátás.

Nehogy dicsérve legyen a lövés módja... :roll: Épp az, h nem nyílegyenes, hanem váratlanul, hirtelen csapódik ...
Bezzeg, ha Messi lőné így akkor...
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2010.11.21. 12:24:20

Bob_Marley írta:Nagyon lesarkítva tényleg az :lol: + gyors és ez a többiekre nézve "szégyen" hogy ekkora játékos :lol: :lol:
Viccet félretéve zsírosdeszkának (válassz egy rövidebb nevet, mert én le nem írom még egyszer ezt a hosszú nicket :lol: ), igaza van abban, hogy sokan bármit csinál Ronaldo belekötnek!Azt hiszem Ali mondta még anno, hogy azt szereti minél többen utálják!Kérdezték miért?Erre azt válaszolta:"Azt jelenti egyre jobb vagyok...." :lol: :lol: De lehet nem Ali mondta, de valaki tutira :lol: Ő nem a nép kedvence akar lenni, hanem előre tör fiatalos lendületével!Én se szeretem C-t de hogy piszok jó focista, s amit tegnap írt valaki, hogy a Iraizoz csak beleütött a labdába, s mekkora balfék....hát kevesen rúgják meg úgy a szabadot mint ő!100al megsuhintja ha kaput talál 70%ban gól!Beviszi kapussal együtt!Ha kihagy helyzetet azon lehet csámcsogni ha összeesik mint mint a vasárnapi kuglóf akkor azon, ha felrúgják akkor....

Azért Ali nevét ne írjuk már le ilyen összefüggésben c-vel. Ez sértés Alira nézve.

Nem láttam a real góljait,de most olvasom,hogy a tizi mellett a másik szabadrúgás volt:D gondolhattam volna. 14 góljának felét szerintem pontrúgásból lőtte. Ha nem sorry,és cáfoljatok meg valami erre irányuló statisztikával.
De nem értem a kapusokat,annyira sablonosan lövi a szabadokat. Megpicsázza erőből,általában nyílegyenes valahova. Biztos kellemetlen,de valamilyen szinten fel lehetne az ilyenre készülni. Bár nem védtem soha,úgyhogy ez a rész csak személyes meglátás.
Mindenesetre elismerésre méltó,ahogy lövi ős is a gólokat. De emellett gusztustalanul játszik,minden szánalmas eszközt (szimulálás,hiszti) bevet a meccseken. Ez rendkívül visszatetsző,és ezért utálják olyan sokan.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2010.11.21. 12:13:39

LG írta:Azt kell mondjam, h jelenleg ez a két csapat nem csak a La Liga-ból, de az egész európai mezőnyből kiemelkedik. Mind2 csapat kitűnően hozta a főpróbát, és 29-én kiderül az igazság. Úgy gondolom, h sok gólos meccsre akkor van esély, ha mi szerzünk vezetést, viszonylag korán. Onnan már bármi benne lehet a meccsben, ki is üthetjük őket, de akár fordítva is, emlékezhetünk, h az Inter 0-1 ről fordított 3-1-re.
Ha már viszonylag későn szerzünk vezetést, akkor sztem már mi is észen leszünk, és próbáljuk azt megtartani, és max rúgunk még 1-t, vagy a Madrid kiegyenlít.
Ha Madrid szerez bármikor vezetést, akkor ráülnek az eredményre, és nekünk vért kell izzadnunk az egyenlítésért. Ami vagy sikerül, v. nem. Onnantól benne van a meccsbe 1-1, v. marad a 0-1, vagy egy kontrából 0-2.
Ha bármelyik csapat két gólos előnyre tenne szert, onnan szvsz eldőlne már.
Én meg úgygondolom hogy vagyunk olyan formában, hogy akárhonnan meg tudjuk fogni vagy fordítani a meccset.

Emellett azzal sem értek egyet, hogy az egész európai mezőnyből kiemelkedne a madrid. Mert fogalmunk sem lehet hogy mire képesek a nemzetközi elitben most. Majd tél végefelé kiderül. Legkésőbb.
Bár tény, hogy most más bajnoskágokban is gyengélkednek a nagycsapatok, de azért még mindig nem láttunk semmit a madridtól ami ilyen tekintetben meggyőzhetne.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
zsírosdeszka
A Madridista
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2010.04.29. 12:52:02
Tartózkodási hely: Madrid, Santiago Bernabeu stadion

2010.11.21. 12:06:18

Viccet félretéve zsírosdeszkának (válassz egy rövidebb nevet, mert én le nem írom még egyszer ezt a hosszú nicket Laughing ), igaza van abban, hogy sokan bármit csinál Ronaldo belekötnek!Azt hiszem Ali mondta még anno, hogy azt szereti minél többen utálják!Kérdezték miért?Erre azt válaszolta:"Azt jelenti egyre jobb vagyok...." Laughing Laughing De lehet nem Ali mondta, de valaki tutira Laughing Ő nem a nép kedvence akar lenni, hanem előre tör fiatalos lendületével!Én se szeretem C-t de hogy piszok jó focista, s amit tegnap írt valaki, hogy a Iraizoz csak beleütött a labdába, s mekkora balfék....hát kevesen rúgják meg úgy a szabadot mint ő!100al megsuhintja ha kaput talál 70%ban gól!Beviszi kapussal együtt!Ha kihagy helyzetet azon lehet csámcsogni ha összeesik mint mint a vasárnapi kuglóf akkor azon, ha felrúgják akkor....
Ez egy korrekt hozzászólás.

Egyébként Pepére visszatérve nekem sem a kedvencem (CR-sem). Csak az az érzésem, hogy ebből sokan sportot űznek. Árgus szemmel nézik, mibe lehet velük kapcsolatban belekötni. Ha szerel 100 értelmeset, egyszer meg bénázik vagy rosszul csúszik (feltételes mód), akkor rögtön az az egy van kiemelve. Az objektivitást és a realitást (nem a Real-ra gondolok itt) hiányolom néha. Én elismerem Messi-t, Piqué-t, Valdes-t meg Alves-t, de attól még nem szeretem őket, nem írok róluk sületlenségeket.
"A XX. század legjobb csapata"
De las glorias deportivas, que campean por Espańa
va el Madrid con su bandera, limpia y blanca que no empańa.
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21170
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2010.11.21. 12:01:30

Azt kell mondjam, h jelenleg ez a két csapat nem csak a La Liga-ból, de az egész európai mezőnyből kiemelkedik. Mind2 csapat kitűnően hozta a főpróbát, és 29-én kiderül az igazság. Úgy gondolom, h sok gólos meccsre akkor van esély, ha mi szerzünk vezetést, viszonylag korán. Onnan már bármi benne lehet a meccsben, ki is üthetjük őket, de akár fordítva is, emlékezhetünk, h az Inter 0-1 ről fordított 3-1-re.
Ha már viszonylag későn szerzünk vezetést, akkor sztem már mi is észen leszünk, és próbáljuk azt megtartani, és max rúgunk még 1-t, vagy a Madrid kiegyenlít.
Ha Madrid szerez bármikor vezetést, akkor ráülnek az eredményre, és nekünk vért kell izzadnunk az egyenlítésért. Ami vagy sikerül, v. nem. Onnantól benne van a meccsbe 1-1, v. marad a 0-1, vagy egy kontrából 0-2.
Ha bármelyik csapat két gólos előnyre tenne szert, onnan szvsz eldőlne már.
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2010.11.21. 11:58:44

zsírosdeszka írta: Pepe nem kap több sárgát, mint Piqué. Ez annak fényében kínos, hogy a Barca ellen (a játékuknak köszönhetően) sokkal kevesebb támadást vezetnek.
Viszont a mi ellenfeleink támadásai rendre a kapunk előtt végződnek, míg nálatok a 2-3 vkp is szűr alaposan

Az első részére meg ennyit: (de ha nem is ilyen radikálisan fogalmazzuk meg, azt akkor is el kell ismered, hogy a jelen spanyol játékvezetés mellett nem a statisztikákból kellene kiindulni)
csababarca írta:Pepe egy vadbarom,nem kell jönni a statisztikákkal,minden meccsen van legalább 1,de inkább több sárgás megmozdulása.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2010.11.21. 11:55:31

Hustler írta:
Ti se örülnétek, ha pl. Messi-t én mostantól Génhibás H*lyegyereknek titulálnék.
Nagyon lesarkítva tényleg az :lol: + gyors és ez a többiekre nézve "szégyen" hogy ekkora játékos :lol: :lol:
Viccet félretéve zsírosdeszkának (válassz egy rövidebb nevet, mert én le nem írom még egyszer ezt a hosszú nicket :lol: ), igaza van abban, hogy sokan bármit csinál Ronaldo belekötnek!Azt hiszem Ali mondta még anno, hogy azt szereti minél többen utálják!Kérdezték miért?Erre azt válaszolta:"Azt jelenti egyre jobb vagyok...." :lol: :lol: De lehet nem Ali mondta, de valaki tutira :lol: Ő nem a nép kedvence akar lenni, hanem előre tör fiatalos lendületével!Én se szeretem C-t de hogy piszok jó focista, s amit tegnap írt valaki, hogy a Iraizoz csak beleütött a labdába, s mekkora balfék....hát kevesen rúgják meg úgy a szabadot mint ő!100al megsuhintja ha kaput talál 70%ban gól!Beviszi kapussal együtt!Ha kihagy helyzetet azon lehet csámcsogni ha összeesik mint mint a vasárnapi kuglóf akkor azon, ha felrúgják akkor....
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2010.11.21. 11:53:15

zsírosdeszka írta: Ha átmentek az utálatotok tárgyát képező csapat honlapjára, ott ezért nincs ilyen elvalkult gyűlölet, legalábbis ennyi nincs. Ez divat vagy mi? Véletlenül sem lehet elismerni semmit. Mind1. Lényegtelen. Csak megjegyeztem.
Ezt sajnos már én is észrevettem, ott kevesebb az elvakult aki csak a rosszat látja Messiben stb.... :( :? :roll:
Avatar
zsírosdeszka
A Madridista
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2010.04.29. 12:52:02
Tartózkodási hely: Madrid, Santiago Bernabeu stadion

2010.11.21. 11:47:03

Ettől eltekintve egyben van ez a madridi csapat. Ronaldot is doppingolja,hogy gólkirály lehet, csak ez lebeg a szeme előtt. Első az egyéni siker.
Persze azért rúgatta az első tizit Ramos-sal.

Az a baj, hogy ezen a fórumon több az anti-Realista meg anti-Ronaldista, mint Barcelona szurkoló. Olvassátok vissza az elmúlt 2 oldalt, csak a fikázás megy. Ha átmentek az utálatotok tárgyát képező csapat honlapjára, ott ezért nincs ilyen elvalkult gyűlölet, legalábbis ennyi nincs. Ez divat vagy mi? Véletlenül sem lehet elismerni semmit. Mind1. Lényegtelen. Csak megjegyeztem.
Pepén meg mindig lehet röhögni mekkora állat.
Pepe nem kap több sárgát, mint Piqué. Ez annak fényében kínos, hogy a Barca ellen (a játékuknak köszönhetően) sokkal kevesebb támadást vezetnek.
Át kéne hozni Barcelonába. Laughing
Ez lenne ám a fricska...egy telefont megér kedves Rossel. Wink
Ez csak álom marad. Valdesnek lenne nagy érvágás...:D
(mondjuk a válogatottban nem akkora gyökér, mint amúgy)
Biztos a Real mez teszi, de szerintem az elvakultságod.
Ahogy néztem a real meccset egy valami előjött bennem.Mióta az eszemet tudom és követem a futballt,számomra a két legundorítóbb ember a foci történetében most madridban van.
Fiatal lehetsz, mert nagyon sok durva, jellemtelen ember focizott az elmúlt 25-30 évben.
"A XX. század legjobb csapata"
De las glorias deportivas, que campean por Espańa
va el Madrid con su bandera, limpia y blanca que no empańa.
Kép
Válasz küldése