Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
ZS10
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 324
Csatlakozott: 2008.05.06. 19:13:30

2010.11.21. 11:42:27

A gond az, hogy sokszor a játékvezetők begeszik ezeket a műeséseit, és gyakran ilyen "akciók miatt rúg gólt, szerez pontokat a madrid. Egyféleképpen lehet ezeket elkerülni, hogy a meccs után a spanyol bírói testület, ugyanúgy megnézi ezeket az eseteket is, ahogy egy-egy durva szabálytalanságnál is megteszi, és eltiltással sújtaná az ilyen játékosokat, így szép lassan leszoknának róla. Merthogy a műesés célja a játékvezető megtévesztése, illetve a jogosulatlan előny szerzés, azaz a csalás. C. Ronaldonak minden meccsen van legalább egy-két-három ilyen megmozdulása. Tehát C. Ronaldo egy csaló "színész" gazember. Sok reál szurkolónak ez most nem nagyon tetszik, de ez az igazság.

Hajrá Barca!
Hustler
Barça C
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2010.10.31. 14:43:07

2010.11.21. 11:40:50

daffy írta: 5. előre a klasszikusra. a tippem 4-1 oda.
:lol:
Azért ezt most muszáj, pedig rég nem írtam fórumba, de azért ez...
Mire van ez a négy gól? Hogy egy Almeríanak rúgtak nyolcat? Azok a gólok...hujujj, de a gól az gól. Mi 5-1-re vertük a Bilbao-t, nem egy Chelsea, de azért erősebb, mint az Almería.

Éppen ezért szerintem mindkét klub remek formában van. Tippem 1-1.

CR: Rohadt zavaró, ahogy színészkedik, de amíg így fossa a gólokat, addig csinálja.

Kérdés: Miért kell ezt a szegény színészgyereket nem tisztelni hülye nevekkel? Ha az írásaitokban nem látszik, legalább a nevét leírhatnátok jól.

Ti se örülnétek, ha pl. Messi-t én mostantól Génhibás H*lyegyereknek titulálnék.
Madrid szurkoló
zsuni
Capitá del Barça
Hozzászólások: 606
Csatlakozott: 2009.02.08. 12:03:53
Tartózkodási hely: bp

2010.11.21. 11:17:21

Ő már csak ilyen balerina marad.
hát sajnos ezt már nem fogja belőle kiverni senki, pedig biztam Mourinho-ban hogy hátha, talán, esetleg, de nem. ezzel kell együttélni és kész.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2010.11.21. 11:15:25

:idea:
Felesleges régi eseteket ide berakni, egyrészt értelmetlen, másrészt minden héten látunk pár ugyanolyat tőle, harmadrészt a régiekre is emlékszik mindenki.
Ő már csak ilyen balerina marad.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Gyurinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2008.07.18. 11:06:00
Tartózkodási hely: Budapest

2010.11.21. 11:04:47

bence-barca írta:Én sem CR szimpatizánsok közé tartozom, de azt el kell ismerni, h félelmetes stat-jai vannak a Realban: 41/40 nem biztos, h ez aki tudja a pontosat annak örülnék, ha leírná.
Ennek ellenére mégis úgy vagyok vele, h "csak" egy a Realban. Érdekes, MU-ban sokkal jobban kiemelkedett v nemtom akkor sztem jobb volt, de Realban mintha "eltűnt" volna, v nemtom. Ha anno akkor MU-ra gpondoltam egyből CR jutott eszembe, de most ez nem így van a Real-nál. Más barátom is így van vele, van aki innen szintén? :o
Szerintem ez hülyeség ,hogy eltűnt, - nem tűnt el - de az feltűnő ,hogy az idei Real sokkal kevésbé "egyemberes" csapat mint az a MU volt ahol ugye 42 gólos szezont csinált..
Szerintem az csak ,jó ha egy csapatnál nem egyből egy adott névre gondolunk (pl. Barcánál - Messi, Realnál - Ronaldo stb.) , mégha elvitathatatlanul is ők az elsőszámú húzóemberek.
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2010.11.21. 11:03:26

bence-barca írta:
Fecooo írta: tegnap volt egy homorítása az első félidőben, amikor elment a kapus mellett, nem bírt talpon maradni, utána hisztizett,csapkodta a földet, h nem kapott tizit(természetesen a kapus hozzá se ért...), a 2. félidőben a 16-os vonalánál besárgított egy védőt, pedig a lassítások ott is árulkodtak, utána asszem még 1 gyanús esése volt...
Gyakorlatilag ennek volt a lightosabb változata:
http://www.youtube.com/watch?v=8W00d3yJKl4
:lol:
Itt van egy alakítás magától az Őfelségétől:

http://www.youtube.com/watch?v=NIlrCWC8 ... h_response
Kép
Kép
Kép
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2010.11.21. 10:56:57

Fecooo írta: tegnap volt egy homorítása az első félidőben, amikor elment a kapus mellett, nem bírt talpon maradni, utána hisztizett,csapkodta a földet, h nem kapott tizit(természetesen a kapus hozzá se ért...), a 2. félidőben a 16-os vonalánál besárgított egy védőt, pedig a lassítások ott is árulkodtak, utána asszem még 1 gyanús esése volt...
Gyakorlatilag ennek volt a lightosabb változata:
http://www.youtube.com/watch?v=8W00d3yJKl4
:lol:
szer.: itt van: http://www.youtube.com/watch?v=JQ0z_JaOWH0
+ 1 bónusz: http://www.youtube.com/watch?v=WL9IkhkBUwM <- ugye ezér nem tizit, hanem csak szabadot kaptak?!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bence-barca 2010.11.21. 11:04:31-kor.
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2010.11.21. 10:54:44

csababarca írta: c roncika meg külön kategória,ő már olyan színészi képességeket csillogtat,hogy inkább színésznek sorolnám,mint focistának.
Csak azt nem értem,hogy elvileg a bíró megtévesztésére irányuló minden mozdulatot sárga lappal kell honorálni,akkor miért nem kap sose? Más mondjuk ilyet eljátszik egy évben 2-3szor. Neki meg meccsenkét van 2-3 gyomorforgató szimulálása,de lehet keveset mondtam.
tegnap volt egy homorítása az első félidőben, amikor elment a kapus mellett, nem bírt talpon maradni, utána hisztizett,csapkodta a földet, h nem kapott tizit(természetesen a kapus hozzá se ért...), a 2. félidőben a 16-os vonalánál besárgított egy védőt, pedig a lassítások ott is árulkodtak, utána asszem még 1 gyanús esése volt...
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2010.11.21. 10:54:13

Én sem CR szimpatizánsok közé tartozom, de azt el kell ismerni, h félelmetes stat-jai vannak a Realban: 41/40 nem biztos, h ez aki tudja a pontosat annak örülnék, ha leírná.
Ennek ellenére mégis úgy vagyok vele, h "csak" egy a Realban. Érdekes, MU-ban sokkal jobban kiemelkedett v nemtom akkor sztem jobb volt, de Realban mintha "eltűnt" volna, v nemtom. Ha anno akkor MU-ra gpondoltam egyből CR jutott eszembe, de most ez nem így van a Real-nál. Más barátom is így van vele, van aki innen szintén? :o
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2010.11.21. 10:50:03

Tényleg azt kéne elérni, hogy Messi elhúzzon 3-4-5 góllal. Akkor aztán roncinak elveszne a motiváció 70%a.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2010.11.21. 10:46:52

Tegnap nem írtam,mert barátnőztem,de a góljainkat láttam az összefoglalóban. Szép teljesítmény,én egy 0-1el is elégedett lettem volna így a klasszikus előtt.
Real meccsét nem láttam,gólokat se,de nem is érdekel,főleg annak függvényében,hogy 2 tizi azért befigyelt.

Valaki írta,hogy mióta focit néz,két ilyen unszimpatikus játékos nem játszott még a madridban. Ezt nagyon adom. Pepe egy vadbarom,nem kell jönni a statisztikákkal,minden meccsen van legalább 1,de inkább több sárgás megmozdulása. c roncika meg külön kategória,ő már olyan színészi képességeket csillogtat,hogy inkább színésznek sorolnám,mint focistának.
Csak azt nem értem,hogy elvileg a bíró megtévesztésére irányuló minden mozdulatot sárga lappal kell honorálni,akkor miért nem kap sose? Más mondjuk ilyet eljátszik egy évben 2-3szor. Neki meg meccsenkét van 2-3 gyomorforgató szimulálása,de lehet keveset mondtam.

Ettől eltekintve egyben van ez a madridi csapat. Ronaldot is doppingolja,hogy gólkirály lehet, csak ez lebeg a szeme előtt. Első az egyéni siker.
DE most játékban jobbak vagyunk,tökéletesnek tűnik a formaidőzítés,míg a madrid 1-másfél hónapja focizott jól. Persze most is,de akkor szerintem jobban játszottak,mi meg rosszabbul. ÉS ami nekem szembetűnő volt ezen a bilbao elleni meccsen,amit láttam helyzet összefoglalót,hogy most a védelem sincs már annyira toppon,sok helyzetet összehoznak. Ez ellenünk megbosszulhatja magát.
Nekem ezek a tippjeim: 3-1,1-1,0-1.
Ha mi rúgjuk az elsőt,akkor borul Mourinho kártyavára,ha mi kapjuk,akkor meg jöhet a szokásos kontrázás,amit évek óta csinál. Ezért fontos,hogy ne mi kapjuk az elsőt. Vagy ha igen,ne őrüljünk meg,bár ez Pepnél már nem játszik, Rijkaardnál volt ilyen.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21170
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2010.11.21. 09:50:39

Barcaman14 írta:
Ez amúgy eléggé elkeserítő lehet a többieknek. Akárhogy pedáloznak, nincsen sanszuk hogy legalább belátható pontszámon belül kerüljenek a 2 "naggyal" szemben. :roll: Megmondom őszintén ez engem is zavar, nem is kicsit ugyanakkor természetesen örülök is hogy ennyire kiemelkedünk a mezőnyből. Mindenesetre őszintén remélem hogy a többi csapat fel tud zárkózni egy kicsit és legalább 10 ponton belül maradnak. Már félsiker. :roll:

Tegnap reménykedtem hogy a [auto_cenzúra] legalább az 1 pontra jók lesznek, de a remény hamar elszállt. :)
Én nem tudom sajnálni őket. Az vicc, h kis túlzással ezzel a langyos ligában nem tudnak 3 meccset nyerni egymás után. Akkor meg mit akarnak?
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.11.21. 09:25:36

Capon írta:Szép góltermés volt mindkét meccsen. Idény végére a győztes most is simán 25 pont fölényben lesz a 3. helyezetthez képest még akkor is ha a Villarreal, Valencia, Sevilla hármas erőn felül teljesít is.
Ez amúgy eléggé elkeserítő lehet a többieknek. Akárhogy pedáloznak, nincsen sanszuk hogy legalább belátható pontszámon belül kerüljenek a 2 "naggyal" szemben. :roll: Megmondom őszintén ez engem is zavar, nem is kicsit ugyanakkor természetesen örülök is hogy ennyire kiemelkedünk a mezőnyből. Mindenesetre őszintén remélem hogy a többi csapat fel tud zárkózni egy kicsit és legalább 10 ponton belül maradnak. Már félsiker. :roll:

Tegnap reménykedtem hogy a baszkok legalább az 1 pontra jók lesznek, de a remény hamar elszállt. :)
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
wuwu
Jugador del Barça
Hozzászólások: 140
Csatlakozott: 2009.09.07. 07:32:05
Kapcsolat:

2010.11.21. 02:35:51

albicelesteX írta:Ezt azért sokallom,de nagyon bízok benne,hogy megnyerjük.Remélem Messi sorozata is megszakad,hogy nem bír gólt lőni Mou csapatainak,bár abban biztos vagyok,hogy már kitalált rá valamit a speciál van.
Hat lehet hogy kitalalt vmit de tudod Messi olyan Zseni hogy minmindig megtalalja az uj megoldast,nem hiszem hogy van ra ellenszer raadasul ilyen formaban :D :D :D :D Es a clasicot mi nyerjuk!!!!
Kép
A lehetetlen csupán egy szó, amivel a kisemberek dobálóznak!
FC Barcelona,Arsenal FC
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2010.11.21. 02:14:59

Szép góltermés volt mindkét meccsen. Idény végére a győztes most is simán 25 pont fölényben lesz a 3. helyezetthez képest még akkor is ha a Villarreal, Valencia, Sevilla hármas erőn felül teljesít is.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2010.11.21. 00:14:18

Rekordokat tekintve, szntem az elmúlt években az is rekord,h többnyire a Barca,de a Real is mennyi (db) rekordot múlt felül, állított fel. :D

Szal maga a rekorddöntések száma is rekord lehet ilyen idő intervallumban.

elképesztő mennyiségre emlékszem :D
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2010.11.21. 00:02:26

szieszta írta:Szerintem a VB óta kedvelitek, mint ahogy ramost is.
Előtte ment a fricska rá is ugyanúgy, pláne mikor nyilatkozta a visszapillantót.
Én nem vagyok Spanyol szurker annak ellenére, hogy a VB-n az Argentin égés után nekik szurkoltam vagyis inkább a Barca-s különítménynek.A Világbajnokság előtt is nyíltan vállaltam,hogy Raúlt és Casillast nagyon kedvelem.Ellenben az új 7-esetekkel akit ki nem állok. :D
daffy írta:5. előre a klasszikusra. a tippem 4-1 oda.
Ezt azért sokallom,de nagyon bízok benne,hogy megnyerjük.Remélem Messi sorozata is megszakad,hogy nem bír gólt lőni Mou csapatainak,bár abban biztos vagyok,hogy már kitalált rá valamit a speciál van.

Szerk.:Ahogy néztem a real meccset egy valami előjött bennem.Mióta az eszemet tudom és követem a futballt,számomra a két legundorítóbb ember a foci történetében most madridban van.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára albicelesteX 2010.11.21. 00:25:46-kor.
Kép
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2010.11.20. 23:57:06

nos,elöljáróban elmondom,h nem láttam egyik meccset sem.
1. grat a 8gólhoz
2. a real is hozta a kötelezőt,a remélt pontvesztés ellenére.
3. mind2 csapat elismerést érdemel,függetlenül attól,h megy itt a vita.
4. a játékosok értelmi képessége más kérdés,azt én is sajnálattal látom.
5. előre a klasszikusra. a tippem 4-1 oda.
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2010.11.20. 23:47:51

szieszta írta:
Andris írta:Én teljesen komolyan gondolom, hogy ezt az egészen szélsőséges 1-2 arcot nagyon nehezen tűri. Egy baromi jóérzésű srác, amióta csak ismerjük mindig és mindenhogy bizonyítja. És ebből már szinte következik ez, de az ilyen gesztusok (nem az első hasonló emlékeim szerint) alá is támasztják ezt nagyjából.
Szerintem a VB óta kedvelitek, mint ahogy ramost is.
Előtte ment a fricska rá is ugyanúgy, pláne mikor nyilatkozta a visszapillantót.
szerintem te meg nem olvasod ezt a fórumot 3-4-5-6 éve,mert akkor nem írnál ilyet, én és az órási többség mindig is normális keretek közt és elismerően beszélt Casillasról, ahogy Raúlról is pl.

a visszapillantós esetnél voltak viták,de akkor sem olyan hangneműek mint egy CR eseténél.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2010.11.20. 23:47:06

szieszta írta:Szerintem a VB óta kedvelitek, mint ahogy ramost is.
Előtte ment a fricska rá is ugyanúgy, pláne mikor nyilatkozta a visszapillantót.
Ramost a vb előtt se szerettem, és azóta se a szívem csücske. (mondjuk a válogatottban nem akkora gyökér, mint amúgy)
Casillas-t meg alapból szerintem nagyon sok Barca-s tiszteli.
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2010.11.20. 23:46:39

szieszta írta:
Andris írta:Én teljesen komolyan gondolom, hogy ezt az egészen szélsőséges 1-2 arcot nagyon nehezen tűri. Egy baromi jóérzésű srác, amióta csak ismerjük mindig és mindenhogy bizonyítja. És ebből már szinte következik ez, de az ilyen gesztusok (nem az első hasonló emlékeim szerint) alá is támasztják ezt nagyjából.
Szerintem a VB óta kedvelitek, mint ahogy ramost is.
Előtte ment a fricska rá is ugyanúgy, pláne mikor nyilatkozta a visszapillantót.
szieszta, te valami egészen elképesztően el vagy tájolva. :)
de nem is értem, ez olyan mintha azt írnád hogy véleményed szerint idén Ramos 53 gólt rúgott.
Hogy írhatsz olyat egyáltalán, hogy 'szerinted' mióta tiszteljük a srácot??
Még ha nem is lenne ekkora sületlenség. De ajánlom erre több szót ne pazaroljunk.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6727
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2010.11.20. 23:46:17

Andris írta:Én teljesen komolyan gondolom, hogy ezt az egészen szélsőséges 1-2 arcot nagyon nehezen tűri. Egy baromi jóérzésű srác, amióta csak ismerjük mindig és mindenhogy bizonyítja. És ebből már szinte következik ez, de az ilyen gesztusok (nem az első hasonló emlékeim szerint) alá is támasztják ezt nagyjából.
Át kéne hozni Barcelonába. :lol:
Ez lenne ám a fricska...egy telefont megér kedves Rossel. :wink:
Szerk: C...gyerek is 3-at rúgott
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára recrea 2010.11.20. 23:48:47-kor.
szieszta
Barça B
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2010.10.31. 12:33:52

2010.11.20. 23:44:39

Andris írta:Én teljesen komolyan gondolom, hogy ezt az egészen szélsőséges 1-2 arcot nagyon nehezen tűri. Egy baromi jóérzésű srác, amióta csak ismerjük mindig és mindenhogy bizonyítja. És ebből már szinte következik ez, de az ilyen gesztusok (nem az első hasonló emlékeim szerint) alá is támasztják ezt nagyjából.
Szerintem a VB óta kedvelitek, mint ahogy ramost is.
Előtte ment a fricska rá is ugyanúgy, pláne mikor nyilatkozta a visszapillantót.
zsuni
Capitá del Barça
Hozzászólások: 606
Csatlakozott: 2009.02.08. 12:03:53
Tartózkodási hely: bp

2010.11.20. 23:44:01

Valamit azért tud Mourinho,de szerintem legyőzzük őket,most már egyre jobbak vagyunk és ez a madrid komoly csapattal még nem találkozott,remélem a BL-ben valami épkézláb csapatot kapnak.
mert az olasz listavezető nem erősebb, mint a spanyol 3-4. ugy, hogy ráadásul itt mindig mindenki rinyál milyen gyenge a spanyol bajnokság
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2010.11.20. 23:43:29

Casillasnak ez volt a 393.meccse kezdőként a Realban, ezzel 3. a ranglistán. Elképesztő szám,és még mindig fiatalnak számít kapusoknál, Őt mindig is tiszteltem, Raúl-al egyetemben.

Grt ehhez is,és még sok meccset kívánok neki! Kár,h pont ebben a csapatban,de nem lehet minden tökéletes :D
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Válasz küldése