Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2019.03.02. 16:43:51

Azert amiert a girona megvert minket a bernabeuban.
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2019.03.02. 16:30:09

minek kell rápihenni a bl-re? győztetek, idegenbe rúgtatok két gólt, mi kell még. nem egy psg lesz az ellenfél hanem egy himihumi ajax. nekem ez a pihenjünk rá a bl-re már ilyen előre kifogásnak tűnik :roll:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
ultrasur
Madridista
Hozzászólások: 1061
Csatlakozott: 2007.08.17. 08:53:26
Tartózkodási hely: Bp

2019.03.02. 15:43:34

LG írta:Bale leamortizálásában szerintem benne van a Real edzői stábja is, mert a legnagyobb erénye a gyorsaság volt, de mióta Madridban van folyamatosan lassult, mostanra meg már eléggé látványos lett, már egy egészen más játékos, mint aki pl. anno megkerülte Bartrát. Más dolgokban is jó, de így belassulva már nem klasszis (korábban szvsz az volt), az egoja és az igényei viszont olyanok, mintha még mindig az lenne. Ha vissza is megy Angliába, már szerintem ott sem tudja megközelíteni a tottenhames időszakát.
Sajnos túl lett gyúrva + sérülések. Soha nem hittem, hogy CR szint lesz, de egy stabil world class szintet vártam tőle. Szerintem a változás jót theteh neki, és ha motivált lesz, akkor még lehet néhány komoly szezonja.

A ma meccsről, szerintem az első félidőt megnyomjuk, után gondolom és remélem rápihenünk a BL-re. Ha tudnánk az elején gólt lőni, jó kis meccs lehet, ha nem, akkor ez is null három lesz.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2019.03.02. 15:31:16

Bale leamortizálásában szerintem benne van a Real edzői stábja is, mert a legnagyobb erénye a gyorsaság volt, de mióta Madridban van folyamatosan lassult, mostanra meg már eléggé látványos lett, már egy egészen más játékos, mint aki pl. anno megkerülte Bartrát. Más dolgokban is jó, de így belassulva már nem klasszis (korábban szvsz az volt), az egoja és az igényei viszont olyanok, mintha még mindig az lenne. Ha vissza is megy Angliába, már szerintem ott sem tudja megközelíteni a tottenhames időszakát.
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2019.03.02. 14:23:24

Solari egyre szivhat ra.
Bale-t lejegelte,Iscot kirakta a keretbol es Marianot se dobja be.
Ez igy meleg lehet neki,ha nem jonnek az eredmenyek.
Fuggetlenul attok hogy jogos a walesi es biztos van valami gaz a masik kettovel is,de konnyen a nyakaba varhatjak hogy miert nem hasznaltad oket..
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2019.03.02. 13:40:40

Miért nem tudnak ilyen mezeket készíteni most is a kockás meg színátmenetes rettenetek helyett...
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
Gauchomester
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1400
Csatlakozott: 2006.04.19. 14:02:27
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

2019.03.02. 13:33:11

Barca_10 írta:
Jól néz ki, retro-mez, tetszik. A nadrág milyen lesz hozzá?
1998-99, az első szezon az amerikaiakkal.
És ami mára készült..
Bocsi, ha ez már off. :roll:
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2019.03.02. 13:30:43

Nagyon király mez!
Avatar
Gauchomester
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1400
Csatlakozott: 2006.04.19. 14:02:27
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

2019.03.02. 13:30:29

Ezt a hírt a napokban már megszellőztették pár fórumon, de semmi hivatalos helyen nem találom.
Valaki egy hiteles forrást esetleg?
Az apropó ugye a Nike-kal való szerződés 20 éves fennállásának megünneplése lenne.
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2019.03.02. 13:29:30

Jól néz ki, retro-mez, tetszik. A nadrág milyen lesz hozzá?
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2019.03.02. 13:05:53

LG írta:Hatalmas hiba lenne. Szerintem kihozza a maximumot ebből a keretbő, arról nem ő tehet, hogy CR-t megközelítőleg sem pótolták senkivel, nincs igazi gólvágójuk. Meg kit hoznának márciusban? Max egy olyan edzőt tudnának, aki a szezonban bukott a korábbi csapatával.
Hiba lenne nyilván, meg Perez cseszte el a dolgot, amikor nem hozott gólvágót. Viszont az elnök megint mossa majd a saját kezeit, és elviteti a balhét az edzővel (talán). Persze nem tudom, mi fog ott történni, de állítólag már Solarinak szóltak felülről, hogy neki is rövid lesz a karrierje a Real kispadján, ha mindkét klasszikust bebukja.

Elvileg ma ilyen mez lesz a fiúkon.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2019.03.02. 13:01:10

Cestus írta:
Gauchomester írta: Ez esetben el tudom képzelni, hogy Solarit is felállítják, pedig amúgy jó munkát végez ott náluk.
Hatalmas hiba lenne. Szerintem kihozza a maximumot ebből a keretbő, arról nem ő tehet, hogy CR-t megközelítőleg sem pótolták senkivel, nincs igazi gólvágójuk. Meg kit hoznának márciusban? Max egy olyan edzőt tudnának, aki a szezonban bukott a korábbi csapatával.

Szezon végén viszont szerintem lecseréli Perez, ahogy ismerem, vmi jobban hangzó névre, kivéve ha BL-t nyer a csapattal.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2019.03.02. 12:56:24

Gauchomester írta:Az pedig mekkorát szólna, ha a Soci is legalább egy pontot otthon tudna tartani az Atléticoval szemben... :twisted: [-o<
Erre minden esély meg van, tavaly is felmosták velük a padlót nagyon csúnyán az Anoetában (3-0). Ahogy nézem, a Sociedad nincs is rossz formában most.

Brutális lenne, ha mi meg ma is behúznánk a meccset valahogy akár csak egy góllal. Van rá sansz. Ez esetben el tudom képzelni, hogy Solarit is felállítják, pedig amúgy jó munkát végez ott náluk.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
Gauchomester
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1400
Csatlakozott: 2006.04.19. 14:02:27
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

2019.03.02. 12:45:38

A hétközi meccset is vártam már nagyon, de az semmi ahhoz képest, hogy most mennyire klasszikus-lázban vagyok :lol:
Borzasztóan nagy lehetőség előtt a csapat. Nyerni kellene, akkor a madrid kiszáll. 12 fordulóval a vége előtt még 4 zakó is beleférhet a velük folytatott versenyfutásba...
Az pedig mekkorát szólna, ha a Soci is legalább egy pontot otthon tudna tartani az Atléticoval szemben... :twisted: [-o<
Piquéhez csatlakozom: nagyon szépen, a vártnál sokkal-sokkal szebben kijöhetünk a hátrahagyott nagyon karcos hónapból. Mindent bele!!
Ha megvalósulna, akkor teljes gőzerővel lehetne nyomatni a BL-t! :roll:
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2019.03.02. 12:44:56

Ahhoz hogy a Realnak bármilyen esélye legyen még a bajnokságra négynél többel kell vernie minket
Miért kéne? Pontokban is előzhetnek akár. Nem szabad lebecsülni a Klasszikus jelentőségét, emlékezzünk csak rá, mi volt 16-ban. Nem szabad őket visszaengedni a bajnoksába, ha az x megvan legalább, akkor valószínűleg végleg elengedik. A győzelem meg igazán remek lenne, főleg egy nagyobb arányú. A legjobb éveinkben is egyszer szoktuk komolyabban elkapni őket, most már megvoltak kétszer (mégha a szerdai csak az eredmény alapján volt kiütés), 3 csapás azért komoly lenne.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára LG 2019.03.02. 12:56:38-kor.
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2019.03.02. 11:43:17

Szerintem tök ,, egyszerű,,a képlet.
Oda kell tenni magunkat ma amennyire csak lehet.Ha nyerünk közte 12.A hajó elment nekik.Ezert érdemes hajtani.
Viniciust ki kell venni valahogy és támadni amikor csak tudunk.
Messi jobb lesz remélem.
Dembi feljövőben.
Nyerniük kell.
Ha nem akkor sincs tragédia, csak akkor meleg lehet a pite és sokkal többet kell beletenni utána.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2019.03.02. 09:35:44

Most aztán megint van sok tényező, amely befolyásolhatja az esti meccs végeredményét.

Mellettünk szólhat:

- Messi még egyszer nem lesz ilyen láthatatlan;
- Arthurral a házban a középpályánk jobb lesz, mint szerdán;
- Vinicius ellen talán sikerül kitalálni valamit;
- Megint kényelmesen játszhatunk, mert a bajnokságban eléggé elöl vagyunk, plusz a Realon a nyomás, hogy "jóvátegye" a szerdait a szurkolók előtt;
- Ramos és Varane kisebb-nagyobb sérülésekkel bajlódik állítólag, Nacho meg eltiltott;
- A Real BL-t játszik ötödikén, mi meg pihenünk egy hetet;
- Mentálisan lehet, hogy padlóra küldtük őket a kiejtéssel.

Ellenünk szólhat:

- Még egyszer nem lesz olyan a Realnál, hogy semmi nem megy be;
- Ha a szerdai miatt elbízzuk magunkat, ők meg megkettőzött erővel esnek nekünk, megszívhatjuk (az gáz lenne nekik, ha egy hét alatt kétszer kapnának ki tőlünk hazai pályán);
- Suárezt le kellett cserélni, valószínűleg a térde miatt, így ki tudja, milyen állapotban van.


Szerintem azért összességében inkább nekünk áll most is a zászló, de a szerdai fontos győzelem engem nem nagyon érdekel az eredmény, persze egy iksz azért jó lenne.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2019.03.02. 08:21:38

tegnap egy tv műsorban mondta F.Norbi, hogy nincs ember aki most sikerrel megjósolhatná az eredményt. az ok: mindkét csapat "többarcú" és teljesen esetleges, hogy mikor melyiket kapjuk.
mint általában, most is lehet néhány elemet előre vetíteni, úgymint: nem valószínű, hogy a Real most is kihagy annyi helyzetet, mint ahogy nekünk sem áll újra a 3-ból három.az biztos menni fognak ezerrel, de talán óvatosabban. a mi előnyünk az lehet, hogy (szerintem) most jobb állapotban van a védelmünk, és még talán annyi, hogy Messi annál csak jobb lehet mint az előző meccsen.
én (is) kiegyeznék egy döntetlennel is csak ne fussunk bele egy zakóba.
ami a középpályánkat illeti én nem játszatnám egyszerre Busit és Artúrt Rakéta legutóbb a legjobb volt cserének pedig ott van Alena.
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2019.03.02. 08:06:17

Ha úgy akarunk játszani, mint a szerdai meccsen, akkor Roberto helyett Alena-t hoznám, Viniciust ki kell vonni a játékból. Bár ha keményebben nyomnánk, akkor egy támadóbb középpályát Coutinhoval.
Arthurban én támadásban nem bízok, főleg most hogy sérült volt. Na majd meglátjuk. Kikapni nem szabad a többi eredmény elfogadható számunkra.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2019.03.01. 22:35:03

Cestus írta:A Realnak 4 nap múlva BL, nekünk meg csak márc. közepe körül folytatódik, azért írja miro. Ezt én sem néztem ezelőtt, azért ez komoly fór nekünk, ráadásul ezután nekünk most egy hétig nem lesz tétmeccs sem.
Ezt én is benéztem, valamiért abban a hitben voltam, hogy nekünk is most jön a visszavágó.

Akkor simán mehet a gálakezdő, akár többgólos győzelem is lehet, ha ennyire már a BL-re pörögnek.
De ugyanúgy nem fogok szomorkodni ha 0-0 lesz, csak ne sérüljön meg senki.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2019.03.01. 22:20:22

davi10 írta: Azért annyira nem kell negatívan látni a dolgokat (vagy pozitívan, nézőpont kérdése :D )

Nekünk is jön a BL, és mi nem állunk továbbjutásra.
A mutatott játék alapján nincs túl sok okunk bizakodni, ilyen játékkal nem hiszem, hogy még egyszer összejönne ami szerdán. Nem csodálkoznék amúgy ha pl. Alba-t egy kicsit pihentetné Valverde, bár igaz, nem szokása :D

A bajnokság eldöntéséhez pedig még az Atletico-nak is lesz egy-két szava, nem szemétségből, de úgy néz ki ők a fő riválisaink most.

Nem fogok sírni egy 0-0 után, de kikapni nagyon nem kéne, van még ebben a 'ticoban.

Én abban azért bízom, hogy úgy sikerült őket elkapni, hogy Messinek száraz maradt a meze. Kétszer egymás után azért nem szokott ilyen gyenge meccset hozni, Nem is kell olyan teljesítmény mint a Sevilla ellen, egy magához képest átlaggal már jó esélyünk van. Ahogy az egész csapat sem múlja sűrűn ennyire magát alul. A Madridra ez szintén igaz, még nálunk is hullámzóbb a teljesítményük, nem biztos hogy meg tudják ezt ismételni.

Ahhoz hogy a Realnak bármilyen esélye legyen még a bajnokságra négynél többel kell vernie minket, az pedig remélem nem jön össze. Szóval semmilyen túlzás nincs abban, hogy a matracosok a riválisaink.
Mindenesetre én is kiegyeznék egy X-el, de az se lenne baj, ha egyértelmú lenne az az össz mérleg. :D
Forca Barca!!!!
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2019.03.01. 22:03:07

Nálunk meg szerintem Arthur és Umtiti kezdhet most már.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2019.03.01. 21:49:29

Sinya22 írta:
Bale-t én is a kezdőbe várom,de simán benne van Asensio is. Nacho meg eltiltott,nem?
Tényleg eltiltott,igazad van.
Ceballosra nagyobbat tennék mint Asensiora.
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3186
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2019.03.01. 21:37:03

miro. írta:Ellenetek most szerintem kezdő lesz Bale. Modric,Kroos,Casemirobol is szerintem valaki pados lesz,Benzemát le fogja kapni 60 perc környékén ha Mariano keretben lesz. Én eltudom képzelni hogy Odriozola is kezdő lesz Carvajal helyett,de még Nacho is benne van.
Bale-t én is a kezdőbe várom,de simán benne van Asensio is. Nacho meg eltiltott,nem?
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2019.03.01. 21:11:55

Ellenetek most szerintem kezdő lesz Bale. Modric,Kroos,Casemirobol is szerintem valaki pados lesz,Benzemát le fogja kapni 60 perc környékén ha Mariano keretben lesz. Én eltudom képzelni hogy Odriozola is kezdő lesz Carvajal helyett,de még Nacho is benne van.
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Válasz küldése