Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
looka
Capitá del Barça
Hozzászólások: 966
Csatlakozott: 2008.05.07. 08:47:29

2018.05.03. 03:06:48

Legalább olyan biztosra veszi mindenki, hogy megnyeri a RM, mint a mi római visszavágónkat...

Amit meg is értek, mert bennem már megvan az az általános félsz, hogy egyszerűen nem tudnak kiesni a BL-ben... Azért ez a játék távol van attól, amivel az elsőt nyerték... de még a tavalyi csapatuk is jobb volt, ez egy nagy semmi, amit most nyomatnak.

De tényleg, igyekszem nem a levegőbe beszélni, mi volt tegnap a taktika? A szokásos vamoson kívül, mert az minden meccsen megy Zidanetól.

Gólokkal kellett volna kikapniuk.. De volt ott minden, meg nem adott tizi, potya... Vicc az egész. Írhatja nekem akármelyik madridista, hogy nem ismerem el őket stb., mert amúgy tényleg nem. A PSG-nél jobbak voltak, a Juve a 2. meccsen szétgyalázta őket, ez az elmúlt két meccs meg a tévedések vígjátéka 4 felvonásban. Nem is idegesítem magam.

Szerk.: Az utóbbi idők legnagyobb blődsége, amit olvastam a fórumon ez a duma, hogy a bajnokságban kijött a lépés. De komolyan...
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.05.02. 22:44:34

Ja, kijött a lépés 34 meccsen. :mrgreen: Azért vagyunk veretlenek még mindig.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4185
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2018.05.02. 22:24:49

Vakmacska írta:Én akárhogy is, de büszke vagyok a Barcára.
A Barca -és sok más csapat is-, nem csak 12 meccsre gyúr rá egy évben, hanem évi 60 meccset is végigküzd, hajt. Majd akkor szöveglejen a sok real drukker, ha a csapatuk képes lesz csak egyszer is triplázni. Az az igazi teljesítmény, nem pedig a 3 BL trófea.
(amiből kettőt ajándékba kaptak, de ezt most hagyjuk).
Én is büszke vagyok a csapatra, félre ne értsd és nagyon örülök az újabb liga győzelemnek, DE azért az erős, hogy a csapat végig küzd 60 meccset. Volt azért szép számmal nézhetetlen kategória. Mint ahogy az sem igaz, hogy a Real meg csak a BL-re gyúrt, mert a bajnokságban is voltak azért jó meccseik. Nekünk a bajnokságban jött ki a lépés, a Margitnak meg a BL-ben...
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2185
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2018.05.02. 22:18:44

hajnesz írta:
Kovbal88 írta:
Azt azért vágod, hogyha a Real megnyeri a BL-t és szinte biztos, hogy megfogja, ha a PSG, Juventus, Bayern hármas nem volt képes megállítani őket a Liverpool se lesz, akkor Ronaldo Krisztián megkapja a hatodik aranylabdáját. És nem is érdemtelenül.

Így ő lesz minden idők legjobb játékosa vitathatatlanul. Messinek pedig tartoznak annyival a társak szerintem, hogy ezt nem engedik. És mégis megtörténik. Ez az ami gáz. Meg a Triplázás a BL-ben, kicsit komolyabb, mint négy spanyol kupa cím zsinórban. És mindenki elégedetten nyilatkozik. Azért idén nem volt rossz csapatunk, a védelem teljesen rendben volt, elől is megvoltunk, középpályán talán hiányzott Coutinho, de az se volt vészes, és végre cserepad is volt. Paco, Vermaelen, Semedo, Dembélé személyében. Már megtörtént a kiesés, de nem lehet elintézni, egy "ez van" -nal. Szerintem.
Lehet azért nyilatkoznak igy, mert ők máshogy értékelik a dolgokat, mint mi.
Itt nagyjából semmi sincs megbecsülve, csak a 6kupás szezon. Az is azért, mert a 6kupa azt jelenti, hogy a Real nem nyert semmit. Többet érne, ha azt becsülnénk, amink van.

Messi az meg külön téma, lesznek, akik mindig el fogják ismerni, viszont azokat is megértem, akik szerint Ronaldo jobb, mert több fontosabb gólt rúgott. Nálam egyértelmüen Messi a legjobb, az meg, hogy egy madridista kit tart a legjobbnak, teljesen hidegen hagy.
Számomra Ronaldinho a legjobb. Ő volt a megtestesült futball. Mindenféle szempontból, bár Messi túlnőtt rajta.
Viszont nagyon bosszant, hogy amikor mi játszottuk a Manchester ellen a BL döntőket alig várták a Vörös ördögök, hogy vége legyen a meccsnek, mert esélyük se volt, annyira dominált a Pep-féle csapat.
És akkor jön a Madrid, ami hosszabbitásban lőtt góllal, lesgóllal nyer sőt nyeri a BL-eket sorra. És róluk szól minden. Pedig igazából a mezőnyből egyáltalán nem emelkednek ki. Azért ez nagyon bosszantó tud lenni. Nem érzem azt, hogy a játékosaink felfognának a BL súlyát, pedig elvileg sok a sikerre éhes játékos.
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2018.05.02. 21:57:37

Kovbal88 írta:
Azt azért vágod, hogyha a Real megnyeri a BL-t és szinte biztos, hogy megfogja, ha a PSG, Juventus, Bayern hármas nem volt képes megállítani őket a Liverpool se lesz, akkor Ronaldo Krisztián megkapja a hatodik aranylabdáját. És nem is érdemtelenül.

Így ő lesz minden idők legjobb játékosa vitathatatlanul. Messinek pedig tartoznak annyival a társak szerintem, hogy ezt nem engedik. És mégis megtörténik. Ez az ami gáz. Meg a Triplázás a BL-ben, kicsit komolyabb, mint négy spanyol kupa cím zsinórban. És mindenki elégedetten nyilatkozik. Azért idén nem volt rossz csapatunk, a védelem teljesen rendben volt, elől is megvoltunk, középpályán talán hiányzott Coutinho, de az se volt vészes, és végre cserepad is volt. Paco, Vermaelen, Semedo, Dembélé személyében. Már megtörtént a kiesés, de nem lehet elintézni, egy "ez van" -nal. Szerintem.
Lehet azért nyilatkoznak igy, mert ők máshogy értékelik a dolgokat, mint mi.
Itt nagyjából semmi sincs megbecsülve, csak a 6kupás szezon. Az is azért, mert a 6kupa azt jelenti, hogy a Real nem nyert semmit. Többet érne, ha azt becsülnénk, amink van.

Messi az meg külön téma, lesznek, akik mindig el fogják ismerni, viszont azokat is megértem, akik szerint Ronaldo jobb, mert több fontosabb gólt rúgott. Nálam egyértelmüen Messi a legjobb, az meg, hogy egy madridista kit tart a legjobbnak, teljesen hidegen hagy.
Avatar
BarcasKrisz
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 375
Csatlakozott: 2006.05.07. 22:46:31

2018.05.02. 21:53:35

Kovbal88 írta:
Azt azért vágod, hogyha a Real megnyeri a BL-t és szinte biztos, hogy megfogja, ha a PSG, Juventus, Bayern hármas nem volt képes megállítani őket a Liverpool se lesz, akkor Ronaldo Krisztián megkapja a hatodik aranylabdáját. És nem is érdemtelenül.

Így ő lesz minden idők legjobb játékosa vitathatatlanul. Messinek pedig tartoznak annyival a társak szerintem, hogy ezt nem engedik. És mégis megtörténik. Ez az ami gáz. Meg a Triplázás a BL-ben, kicsit komolyabb, mint négy spanyol kupa cím zsinórban. És mindenki elégedetten nyilatkozik. Azért idén nem volt rossz csapatunk, a védelem teljesen rendben volt, elől is megvoltunk, középpályán talán hiányzott Coutinho, de az se volt vészes, és végre cserepad is volt. Paco, Vermaelen, Semedo, Dembélé személyében. Már megtörtént a kiesés, de nem lehet elintézni, egy "ez van" -nal. Szerintem.

Nem az Aranylabdák száma dönti el, hogy ki minden idők legnagyobb játékosa.
Ha 100 futtballszakembert megkérdezünk, biztos vagyok benne, hogy 50 - 50% - ban hoznák ki Ronaldo - t illetve Messit.

A bajnokok mi vagyunk, ezért mindenképpen elismerés illeti a csapatot és az edzői stábot is. Ha veretlenül hozzuk le a bajnokságot, az hatalmas tett lesz.
Nyilvánvalóan rányomta a bélyegét a szezonra a BL - kiesés, én is azt mondom, hogy nálam első a bajnoki cím, de Európában azért 4 - 5 évente mutassuk meg, hogy kik is vagyunk.

Szerintem sem lehet elintézni a szezont egy "ez van" - nal, el kell gondolkodni azon, hogy Valverde - vel (és főleg Frenandez - zel) folytassuk - e. Szerintem ne.
" A hazád nélkül, senki sem vagy
Nincs már helyed, nincs életed,
Jöttment lett a bélyeged..."

/Ismerős Arcok/
http://www.ismerosarcok.hu
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6720
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2018.05.02. 21:52:15

Kovbal88 írta:Messinek pedig tartoznak annyival a társak szerintem, hogy ezt nem engedik.
Szerencsére idén van egy vb, ami sokat nyomhat a lattba.

Az Argentinoknak muszáj összekapniuk magukat, ha a vb-n nagyot megy Messi, mondjuk elődöntőig, és a Portugálok kizúgnak (akár pont ellenük), akkor még Messi is megkaphatja.

Én akkor se lennék szomorú, ha nem kettőjük közül kapná valaki, de most senki nem jut eszembe, akinek (akár egy erős vb-vel) reális esélye lenne erre.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2185
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2018.05.02. 21:29:59

hajnesz írta:Ez meg azért van,mert sokan adnak más szurkolók véleményére. Én ezt a szezont jónak értékelem attól függetlenül, hogy ki nyeri a BLt.
Bl-t a Real uralja? Épp annyira hidegen hagy,ahogy őket az,hogy mi meg a bajnokságot és spanyol kupát nyerjük sorra.
Meg kell tanulni örülni a saját eredményeinek, nem valószínű hogy a közeljövőben produkalunk ismét egy 5-6 kupás szezont...
Azt azért vágod, hogyha a Real megnyeri a BL-t és szinte biztos, hogy megfogja, ha a PSG, Juventus, Bayern hármas nem volt képes megállítani őket a Liverpool se lesz, akkor Ronaldo Krisztián megkapja a hatodik aranylabdáját. És nem is érdemtelenül.

Így ő lesz minden idők legjobb játékosa vitathatatlanul. Messinek pedig tartoznak annyival a társak szerintem, hogy ezt nem engedik. És mégis megtörténik. Ez az ami gáz. Meg a Triplázás a BL-ben, kicsit komolyabb, mint négy spanyol kupa cím zsinórban. És mindenki elégedetten nyilatkozik. Azért idén nem volt rossz csapatunk, a védelem teljesen rendben volt, elől is megvoltunk, középpályán talán hiányzott Coutinho, de az se volt vészes, és végre cserepad is volt. Paco, Vermaelen, Semedo, Dembélé személyében. Már megtörtént a kiesés, de nem lehet elintézni, egy "ez van" -nal. Szerintem.
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2018.05.02. 20:24:34

Ez meg azért van,mert sokan adnak más szurkolók véleményére. Én ezt a szezont jónak értékelem attól függetlenül, hogy ki nyeri a BLt.
Bl-t a Real uralja? Épp annyira hidegen hagy,ahogy őket az,hogy mi meg a bajnokságot és spanyol kupát nyerjük sorra.
Meg kell tanulni örülni a saját eredményeinek, nem valószínű hogy a közeljövőben produkalunk ismét egy 5-6 kupás szezont...
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.05.02. 19:45:44

zola8787 írta:Hoztunk egy fos meccset és kuka a szezon? :D Bajnokok vagyunk bakker, nehogymár egy bajnoksággal a kezünkben szomorkodjunk.

Míg beszólnátok, megelőzlek titeket (falun tiKteket): több rossz meccs volt, de jött az eredmény.
az a baj, ha a real tripláz, akkor minden róluk fog szólni, senkit nem érdekel egy esetlegesen veretlenül megnyert bajnoki szezon meg egy kupagyőzelem. max a barca szurkolókat, de ahogy látom azokat se nagyon. ha a real behúzza a BL-t vhogy nekem sem lesz felhőtlen a duplázós örömöm.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
BarcasKrisz
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 375
Csatlakozott: 2006.05.07. 22:46:31

2018.05.02. 19:43:31

Vakmacska írta:Én akárhogy is, de büszke vagyok a Barcára.
A Barca -és sok más csapat is-, nem csak 12 meccsre gyúr rá egy évben, hanem évi 60 meccset is végigküzd, hajt. Majd akkor szöveglejen a sok real drukker, ha a csapatuk képes lesz csak egyszer is triplázni. Az az igazi teljesítmény, nem pedig a 3 BL trófea.
(amiből kettőt ajándékba kaptak, de ezt most hagyjuk).
Ezt adom, én is ezen gondolkodtam az elmúlt napokban.

Viszont úgy gondolom, hogy igenis, ha a Real meg tudja csinálni az egymás utáni háromszori BL - sikert, akkor nekünk is "jár", hogy a '87 - es generáció tagjai a pályafutásuk befejezése előtt legalább még egyet nyerjenek.
" A hazád nélkül, senki sem vagy
Nincs már helyed, nincs életed,
Jöttment lett a bélyeged..."

/Ismerős Arcok/
http://www.ismerosarcok.hu
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2018.05.02. 19:39:45

Én akárhogy is, de büszke vagyok a Barcára.
A Barca -és sok más csapat is-, nem csak 12 meccsre gyúr rá egy évben, hanem évi 60 meccset is végigküzd, hajt. Majd akkor szöveglejen a sok real drukker, ha a csapatuk képes lesz csak egyszer is triplázni. Az az igazi teljesítmény, nem pedig a 3 BL trófea.
(amiből kettőt ajándékba kaptak, de ezt most hagyjuk).
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2018.05.02. 19:34:05

zola8787 írta:Hoztunk egy fos meccset és kuka a szezon? :D Bajnokok vagyunk bakker, nehogymár egy bajnoksággal a kezünkben szomorkodjunk.
Így igaz. A BL-ben pl. sorozatosan bebizonyosodik, hogy nagyon sok múlik a szerencsén, bírón és sokszor nem az a csapat megy tovább, amelyik a teljesítménye alapján jobbnak bizonyulna. A bajnokságot viszont csak konstans eredményességgel lehet behúzni. Ősszel volt pl. 2 forduló, amikor szabályos gólokat vettek el a csapattól, buktunk egyből 4 pontot, mégis sima lett a bajnokság, hiába lőttünk rekord mennyiségű kapufát. De ott a tavalyi Madrid is. Kikaptak tőlünk hazai pályán, egy szoros meccsen, utolsó percekben bekapott góllal, de a bajnoki címet mégis ők vitték, mert kiegyensúlyozottabb teljesítményt nyújtottak az egész szezont tekintve.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.05.02. 19:32:53

Az ilyen szurkolók semmit nem érdemelnének, akiknek egy hazai dupla nem elég a sikeres szezonhoz, szánalmas hozzáállás, már bocsánat. Arról meg mi tehetünk, hogy bejutottunk februárban a kupadöntőbe, és januárra már 10+ pont előnyünk volt? #-o

Megfordítva, a RM már januárban elvesztette a Ligát, majd kiesett a kupából egy Leganés ellen hazai közönség előtt, aztán a BL-ben hoztak tavasszal két jó meccset, ott vannak a döntőben, de még semmit nem nyertek meg. Utóbbi a sikeres? :roll:
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2018.05.02. 18:54:58

Hoztunk egy fos meccset és kuka a szezon? :D Bajnokok vagyunk bakker, nehogymár egy bajnoksággal a kezünkben szomorkodjunk.

Míg beszólnátok, megelőzlek titeket (falun tiKteket): több rossz meccs volt, de jött az eredmény.
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2185
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2018.05.02. 18:42:58

visca el barca írta:
lesliejr12 írta:Vmint nekik a BL évek óta úgy zajlik, ahogy ők azt szeretnék.
ha meg nem, akkor majd fújnak nekik szokás szerint egy-két kamutizit vagy elnéznek egy-két kezezést, esetleg lest
Azért, ahogy ez a Madrid kinézett januárban, nem sokat tettem volna a BL-győzelmükre. És most igencsak kemény ágon jutottak el a döntőbe, (amint szinte biztos, hogy megnyernek ezek után).

Míg mi egy 4-1-es első meccs után képesek voltunk kiesni a Roma ellen. Aztán, megnyerjük a félig, már télen megnyert bajnokságot, és elhozzuk a spanyol kupát, amibe már februárban bejutottunk és megy az elismerés, hogy ez egy sikeres év volt. Hát pedig sajnos nem. Ez csak egy négyes alá jóindulattal.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.05.02. 15:59:37

lesliejr12 írta:Össze kell szednünk magunkat, jövőre hagyni kell a francba a kupát, már 4x megnyertük sorozatban. Olyan keretet úgyse raknak össze Bartoék amivel végig rotálva 3 fronton harcolhatunk.
Csak így a keret magja, akik hoznák az eredményeket, szétesnek mentálisan áprilisra.
Megmondom őszintén, annak ellenére, hogy javul a keret (míg más top csapatoknál inkább leépülést látok), nem látom, hogy itt bármi változás lesz ezen a téren. Mi majd továbbra is felporszívózzuk az összes Hetafét meg Alavést, és dominálunk spanyol porondon, míg a madridiak hússzoros címvédők lesznek Európában. Mindenki boldog. :D
Kezdek attól tartani, hogy nekünk innentől - ezzel az alapcsapattal - a BL-kiesés a nyolc között afféle hülye babonává fog válni, mint ahogy pl. az Anoétában nem tudtunk nyerni 10+ évig, vagy mint hogy a Real állandóan veszít ellenünk a Bernabeuban.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
lesliejr12
Jugador del Barça
Hozzászólások: 229
Csatlakozott: 2009.03.01. 21:53:00

2018.05.02. 15:22:15

kristop írta:
lesliejr12 írta:Ezért voltam mérges a római meccs alatt, mert tudtam, hogy sem a Bayern, sem a Juve, se a City nincs olyan állapotban, hogy ezeket kiejtse, a Pool meg nekem túl szeszélyes.
hat, pedig nekem pont ugy tunt, hogy mindharom csapat olyan allapotban van, hogy kiejthette volna oket, de a kulso dolgok megint beleszoltak.

de erted, ugyanennyi erovel mi is lehetnenk a dontoben, ha a romanak nem fujjak be azt a tizit a masodik meccsen, vagy ha az utolso percben mi is kapunk egyet. akkor hirtelen jobb csapat lennenk? dehogy. ugyanannyi problema lenne a csapattal, az eredmenyek persze ezt eltakarnak. mintahogy most is sokan elegedettek a csapattal a duplazas miatt, masokat meg pont nem erdekel.
Csak nekünk van rutinunk, tapasztalatunk velük szemben, míg az említett csapatoknak nem sok.
Úgyis írhatnám, hogy sok újat egymásnak mutatni már nem tudunk.
A többit adom, egy-egy gól v rossz ítélet eldönthet egy egész szezont, de csak úgy véletlenül címet védeni a BL-ben nem lehet.
Külsős dolgok mindig vannak, de a Bayern 38x próbálkozott kapu felé és így esett ki. Csak magukat okolhatják. Meg az agyon istenített Lewandowski-t, aki az ilyen meccseken legtöbbször egy nagy nulla!
Össze kell szednünk magunkat, jövőre hagyni kell a francba a kupát, már 4x megnyertük sorozatban. Olyan keretet úgyse raknak össze Bartoék amivel végig rotálva 3 fronton harcolhatunk.
Csak így a keret magja, akik hoznák az eredményeket, szétesnek mentálisan áprilisra.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.05.02. 12:45:05

Ma láttam egy képet, miszerint Marcelo az első gól előtti gólpassza előtt lesen kapta a labdát. Nem tudom, hogy igaz-e, de nem lepődnék meg. :D
Avatar
westerngom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2007.12.15. 21:33:00
Tartózkodási hely: West Side

2018.05.02. 12:43:00

visca el barca írta:
ha meg nem, akkor majd fújnak nekik szokás szerint egy-két kamutizit vagy elnéznek egy-két kezezést, esetleg lest
https://index.hu/sport/futball/2018/bl/ ... n_munchen/" target="_blank
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2018.05.02. 12:26:11

kristop írta: hat, pedig nekem pont ugy tunt, hogy mindharom csapat olyan allapotban van, hogy kiejthette volna oket, de a kulso dolgok megint beleszoltak.

de erted, ugyanennyi erovel mi is lehetnenk a dontoben, ha a romanak nem fujjak be azt a tizit a masodik meccsen, vagy ha az utolso percben mi is kapunk egyet. akkor hirtelen jobb csapat lennenk? dehogy. ugyanannyi problema lenne a csapattal, az eredmenyek persze ezt eltakarnak. mintahogy most is sokan elegedettek a csapattal a duplazas miatt, masokat meg pont nem erdekel.
Tökéletes gondolatmenet! +1!
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2018.05.02. 12:11:14

lesliejr12 írta:Ezért voltam mérges a római meccs alatt, mert tudtam, hogy sem a Bayern, sem a Juve, se a City nincs olyan állapotban, hogy ezeket kiejtse, a Pool meg nekem túl szeszélyes.
hat, pedig nekem pont ugy tunt, hogy mindharom csapat olyan allapotban van, hogy kiejthette volna oket, de a kulso dolgok megint beleszoltak.

de erted, ugyanennyi erovel mi is lehetnenk a dontoben, ha a romanak nem fujjak be azt a tizit a masodik meccsen, vagy ha az utolso percben mi is kapunk egyet. akkor hirtelen jobb csapat lennenk? dehogy. ugyanannyi problema lenne a csapattal, az eredmenyek persze ezt eltakarnak. mintahogy most is sokan elegedettek a csapattal a duplazas miatt, masokat meg pont nem erdekel.
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.05.02. 11:52:07

lesliejr12 írta:Vmint nekik a BL évek óta úgy zajlik, ahogy ők azt szeretnék.
ha meg nem, akkor majd fújnak nekik szokás szerint egy-két kamutizit vagy elnéznek egy-két kezezést, esetleg lest
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
lesliejr12
Jugador del Barça
Hozzászólások: 229
Csatlakozott: 2009.03.01. 21:53:00

2018.05.02. 11:49:30

A győzelmet v továbbjutást soha nem kell magyarázni. A Real újra a döntőben, csak ez számít. Bár mi fele ennyi bírói tévedéstől is uefalona voltunk. Övrebo felnagyított dolgait kb 5 évig emlegették.
Ezért voltam mérges a római meccs alatt, mert tudtam, hogy sem a Bayern, sem a Juve, se a City nincs olyan állapotban, hogy ezeket kiejtse, a Pool meg nekem túl szeszélyes. A Bayern kerete áprilisra amúgy is el szokott fogyni, ez nekünk is ismerős lehet 2015-ből.
Aztán még az orvosuk köpköd Pepre, pedig a hülye is látja, hogy a fél müncheni keret egy betegágy. Valami nagyon nem oké arrafelé. Azt se lehet mondani, hogy a bajnokságban össze kéne törniük magukat.
Én nem reménykedem a Poolban sem. Főleg, hogy a fő ész kiszállt Klopp mellől. Egy meccs lesz, a Real mentálisan jobb ls rutinosabb. Vmint nekik a BL évek óta úgy zajlik, ahogy ők azt szeretnék. Van ilyen, mikor mindig minden klappol.
Reméljük a döntőben Kloppolni fog....hátha...
ALEXDP
Capitá del Barça
Hozzászólások: 583
Csatlakozott: 2008.08.18. 11:37:11

2018.05.02. 11:21:16

ferninho írta:Idéznék egyet:
Azt se felejtsük el azért,hogy kb 15 percig nem álltunk továbbjutásra a 2 meccsen.Nyilván rosszul játszottunk összességében,de nem nekünk kellett támadni.Eredményt tartottunk kb Marcelo gólja óta,az megint más kérdés ,hogy ezt botrányosan csináljuk de lehoztuk akarattal meg rutinnal.
Ha beütött volna a gáz és kiesésre álltunk volna hirtelen sztem még egy fokozat lett volna a Madridban támadásokat tekintve.
Jobb volt a Bayern, de a Madridnak kb sose kellett kaparnia az eredmény után, persze, hogy a Bayern nyomott jobban, a Realnak felesleges volt ész nélkül menni előre.

CR sajna kihagyta a helyzetet és nem lett 3-1 és necces lett a vége, de továbbjutottak és ez volt a Realnak a lényeg.
Igen, az elmúlt 3 bl meccsen, csak annyit játszott a Real, amennyit kellett...

Ismételgessétek ezt a rakás fost.

Attól függetlenül teljesen más történt.
Válasz küldése