Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.05.24. 15:56:43

Nem gond, szerintem mindenki elismeri, hogy fejlődtek.

Csak az zavar, hogy azokat a véleményeket nézed le, akik most azt írják, amit Te írtál 2-3 hónapja. Pl. mákos Real, stb... Mintha folyamatosan magadat követnéd meg. :D Na mindegy, ezek szerint nem csak nekem tűnt fel.


Amúgy szerintem azon kívül, hogy CR fossa a gólokat, sokat nem változott a játéka.
Az viszont igaz, hogy Iscóval sokat léptetek előre, sajnos.
markionni
Capitá del Barça
Hozzászólások: 514
Csatlakozott: 2016.12.12. 12:28:14

2017.05.24. 15:53:03

Igy utolag visszagondolva nem Zizouval volt a problema, hanem azzal hogy folyamatosan nyomni kellett Balet aki nagy kerekkoto volt. Miota Isco a csapatban van egycsapasra minden jatekbeli gond megoldodni latszik.

Ronaldo meg egyszeruen szerintem formatidozitett, a terde rottyon van, nem birta volna mar ezt egesz szezonban amit most tol. Az is alatamasztja ezt, hogy a statisztikak szerint 2km/h-t javult a sebessege tavasszal es sokkal robbanekonyabb mint osszel.

De valo igaz, hogy sok kritika erte oket abban az idoszakbam amikor beszelsz.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.05.24. 15:42:15

Amikor jobb volt naluk egy Las Palmas, Betis stb meg hasonlo kozepcsapatok akkor lemertem irni hogy gyengek, most meg hogy lesimaztak a Bayernt, Atleticot, velunk partiba voltak akkor meg leirom hogy fejlodtek es jok lettek az gond?
Tehat ha mondjuk valaki 2015 majusban leirta hogy mi vagyunk a vilag legjobb csapata, de iden azt irja hogy komoly gondok vanank es valtoztatni kell akkor maganak mond ellent? Az nem lehet hogy az eletben meg a futballban valtoznak a dolgok?

Akarmelyik madridista megerositi hogy telen Zidane es Ronaldo is kozellenseg volt naluk.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.05.24. 15:33:23

Abban nem érzed az iróniát, hogy ősszel és télen te fikáztad folyamatosan a Realt, erre egy karikacsapásra megváltozott a véleményed? :)
Nem, nem fogok visszakeresni. És igen, én is fikáztam őket, de nem csinálok segget a számból.
De tudjatok mit, az UEFA huti a golyokat, a Realnak lefekudtek az ellenfelek, CR egy kozepszer tisztelni nem kell, Zidane csapata egy hiba a matrixban, es ti tudjatok hogy min ment el a szezon meg hogy kell 11est loni mert ti jatszottatok a megye 3ban
Ezt meg nagyon túltoltad, inkább nem reagálok.

Kicsit úgy érzem, mintha te azt hinnéd, hogy Te vagy a megtestesült színvonal és objektivitás, és próbálod kompenzálni az őszi elfogult véleményed a mostani túlzott objektivitással. :)
Magadnak mondasz ellent folyamatosan.

Kifejtettem.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19598
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.05.24. 15:29:46

Mondjuk, hogy mi volt télen az Aranylabdát tekintve elég irreleváns, Ronaldo tavasszal nagyon beindult. Párharcokat döntött el, bajnokság finisében sorra betalált.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.05.24. 14:40:48

Messias2 írta:
recrea írta: Te mikor lettél Real drukker Nero? :oops:
Erre én is kiváncsi vagyok, elég nagy pálforduláson ment keresztül az ürge.
:lol: :lol:
Valamelyikotok ki is fejtene esetleg hogy miert? Azert mert zavar hogy allandoan betegesen modon megy a Real fikazasa holott elismerni a jobbat nem szegyen (bar ez Mon nem igazan divat)?
Azon a napon irja le a csavo hogy a Real megkezdte a sikkasztast amikor nalunk epp viszik a rendorok Rosellt, csak en erzem ebben az ironiat? 51 millios ajanlottunk Coutinhoert akkor vastag a penztarcank?
Vagy hogy megemelem a kalapom CR elott mert azok utan hogy telen egy labdat nem tudott atvenni ugy feljavult hogy tavasszal lehet hogy duplazashoz vezeti a Realt? Mindig azt mondjatok hogy nem neki kene kapni az aranylabdat de azt sose teszitek hozza hogy akkor kinek?
Telen volt egy olyan idoszak amikor a Madrid nem birt a Las Palmassal, Celtaval, Betissel meg lyen csapatokkal akkor tenyleg gyengek voltak az nem lehet hogy feljavultak?
De tudjatok mit, az UEFA huti a golyokat, a Realnak lefekudtek az ellenfelek, CR egy kozepszer tisztelni nem kell, Zidane csapata egy hiba a matrixban, es ti tudjatok hogy min ment el a szezon meg hogy kell 11est loni mert ti jatszottatok a megye 3ban :D

Most olvasom hogy megfellebeztuk a Malaga-Real meccset, ezt is csak en erzem rohadt gaznak? :oops:

A 6-1 masnapjan atneztem a tuloldalra kivancsi voltam mit irnak, 15 emberbol 14 birozott, egy gratulalt. Na erre mondtam azt hogy a ket forum kozt szinvonalban kulonbseg nincs (hogy is lenne ugyanolyan hus-ver emberek irnak oda is), nehez idokben itt is megy a masik sikerenek megmagyarazasa meg a kifogasok fabrikalasa.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10107
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.05.24. 13:20:26

Perezt? Áhh...Neki jóval nagyobb befolyása van, láthattuk már.

Nero pedig szerintem arra célzott, hogy mégha jogos is, nem most kéne sikkasztás kifejezésekkel dobálózni másokra, mert épp az ex elnökünket viszik be, ami kb annyira gáz, mint amikor a túloldal jön azzal hogy a Barcát tolják, mikor épp ő javukra tévedett a bíró.
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2182
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2017.05.24. 13:02:06

Nero. írta:
Kovbal88 írta:Na a Real idén már meg is kezdte a pénzmosást! .
Nem ők állnak anyagilag csehül, és nem az ő ex-elnökük ül a kóterban.
Buta vagy bármikor vihetik Pérez-t is, lehet a következő klasszikust már együtt nézik bent. Egyébként cserélnék én vele
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2017.05.24. 12:12:50

recrea írta: Te mikor lettél Real drukker Nero? :oops:
Erre én is kiváncsi vagyok, elég nagy pálforduláson ment keresztül az ürge.
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6739
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2017.05.24. 09:29:11

Nero. írta:
Kovbal88 írta:Na a Real idén már meg is kezdte a pénzmosást! .
Nem ők állnak anyagilag csehül, és nem az ő ex-elnökük ül a kóterban.
Te mikor lettél Real drukker Nero? :oops:
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.05.23. 19:45:09

Kovbal88 írta:Na a Real idén már meg is kezdte a pénzmosást! .
Nem ők állnak anyagilag csehül, és nem az ő ex-elnökük ül a kóterban.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2182
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2017.05.23. 19:37:08

Na a Real idén már meg is kezdte a pénzmosást! 45 millió egy 16 éves brazil fiuért nem tűnik jó üzletnek.
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2017.05.23. 18:49:22

Nem tudom hogy ez a vizsgalat valos e,de eleg viccesen hangzik,foleg miutan megnezi valaki a ti ket tizenegyeseteket.
Most az is bunda..?
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.05.23. 15:05:52

Ennyi erővel sok játékosnak, lásd Sandro meg duplázott erővel tolta végig, pedig neki se volt semmilyen tétje, az mennyivel fairebb?

Celta Vigo is telibe leszarta már a bajnokságot hetek, de talán hónapok óta, de valami kegyetlenül, azt olyan szinten nekiestek a Realnak, hogy nêzni rossz volt, nagyon necces egy meccs volt.
United ellen így játszanak simán kiverik őket.
Mintha életükért játszottak volna, vagy behaluzták, hogy az volt az EL Döntő :lol:
Persze ilyeneket itt nem tudtok, mert a legtöbb ember nem nézi meg a Real meccset, csak lát max 1-2 kiragadott dolgot azt kész, Malaga meccsét is vissza lehet nézni, voltak bőven necces időszakok a Realnak, Sandro is majdnem meglőtte élete gólját.
Tehát az ugyanannyira fair, ha valaki átlépi a labdát, hogy gól legyen, mint ha valaki kettőzött erővel játszik az ellenfél ellen? :lol:

United ellen is ugyanúgy játszottak, mint ellenetek, csak egyik meccsen se bírták belőni a helyzeteket. Kicsit unalmas már, hogy ellenetek mindenki az életéért játszik, meg élete gólját lövi. Épp a Celta elleni meccs kapcsán olvastam, hogy ellenetek bezzeg hogy hajtanak, más ellen meg leadják a meccset. Akkor ezek szerint ellenünk sem hajtottak.
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2182
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2017.05.23. 11:53:25

Jó szezont futott a Real, kár tagadni, viszont amikor esély lett volna közelebb jönni, döntetlent játszottak az Atleticoval akkor mi meg kikaptunk. Vagy az első Classicon csak az utolsó 5 percet kellett volna kibírni és azt se sikerült. Játékvezetői tévedések mindig vannak. Szerintem a szerencsével a Real nagyon jól áll, de hát ez van.

Ha olyan nagyon jó csapatunk lenne, akkor nem kapunk 4 gólt Párisban és 3 -at Torinóban miközben egyet se rúgunk. Szóval azért van gond a Barcával is lehet mondani, hogy mi buktuk el a bajnokságot, de ettől ők még megnyerték. Ez van. Ha felállunk és olyan csapatunk lesz, ami megint évekig meghatározó akkor belefért a dolog, ha nem jön össze akkor megérdemeltük csak magunknak köszönhetjük és a felelősök vigyék el a balhét.
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2017.05.23. 11:33:10

Egyetértek én is Palesszal, bár ehhez nem kell Barca szurkolónak lenni, hogy lássuk azt, hogy a Barca nem adta bele tudása legjavát, azzal a minősíthetetlen cserepaddal ami volt, visszagondolva még most sem értem, hogy mire gondolt a vezetőség, mondjuk az hozzátartozik az igazsághoz, hogy a szezon elején még nem lehetett tudni, hogy ilyen szinten nem fognak működni.

A Real utolsó pár meccsén látszott, hogy kb a cserepadjuk felér egy komplett kezdő tizeneggyel.
4-5 éve az egész szezont végigtoltuk a Piqué-Masch-Alves-Xavi-Iniesta-Busquets-Messi-Villa-Pedro kezdősorral, most meg Ini 2 meccsnél nem tudott többet játszani egymás-után, az egyébként is hullázmó teljesítményekről nem is beszélve.

Szal igen, ez nem a világverő Barca, na de talán jövőre... :D
Kép
babaking
Barça B
Hozzászólások: 54
Csatlakozott: 2016.12.05. 12:16:37

2017.05.23. 11:16:32

palesz77 írta:...
Ezzel a szurkolók nagy többsége így van, föleg amikor ilyen szoros a bajnokság. Mindkét oldal jogosan érezheti azt, hogy ha azon ez egy meccsen a kicsik ellen jobban koncentrálnak akkor most ök a bajnokok. Nüanszok döntenek csak, és természetes, hogy nem tudnak a játékosok minden kis meccsre felpörögni.

Illetve a szurkoló mindig tudja, hogy mennyi van benne a csapatban, és fájó ha nem jön ki. Nektek is nekünk is - ilyen szempontból idén ti, tavaly mi éreztük azt, hogy el lett veszítve. De ez csak nézöpont kérdése, az nyer aki a másik hibáit ki tudja használni, mivel a spanyol liga nagyrészét mind2 csapat elég jól elveri rendszeresen.

A Malagás esethez: kétség kívül fura, de láttunk több hasonlót más csapatoknál is szezon közben csak azok nem lesznek ennyire felfújva mert akkor épp nem múlt rajta semmi, el volt könyvelve annyival, hogy bénák voltak. Jobb lett volna ha az elnökük csöndben marad, és akkor nem merül fel, hogy esetleg leadták.
Nem tudom, hogy szándékos volt-e vagy tényleg ennyire gyökerek voltak, bár nem hiszem, hogy rendszerszintü csalás történt, max annyi, hogy 1-2 játékos inkább velünk szimpatizál, és nem olyan eröbedobással játszottak, a játékosok máisk fele meg vért ivott, néhányan meg egyenesen utaztak ránk. Inkább csak az zavar, hogy felmerült a lehetösége, mert a keretek minösége alapján ezt a Malagát valószínüleg így is úgy is ütöttük volna.

Nem kifejezetten fog a jövöben érdekelni, nem is erre fogok emlékezni a szezonból, van megannyi más meccs, ami fontosabb volt a bajnokság szempontjából és kellemes emlékkel szolgál. Ezzel biztos ti is így vagytok.
Madridista.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7439
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2017.05.23. 11:09:44

palesz77 írta:
Ferninek, és a többi Madrid drukkernek szól ez meg, bár csak saját meglátás lesz ez is. De szerintem azért írja itt a többség azt, hogy mi vesztettük el a bajnokságot, mert ugye ez egy Barcelona fórum. És a szurkoló hajlamos a saját csapatától csúcsformát várni, ha pedig ez nem jön össze, akkor az a játékosok/edző/bárki hibája, de a végeredménye összességében mindig az, hogy nem adtak 100%-ot ki a srácok a pályán, ezért pontot/kupát buktunk. Amikor viszont mindent kiadnak, akkor azért döntő többségben hozzuk a meccseket az utóbbi években, ezt még ti is beláthatjátok. Ezért lehet, hogy "lekicsinylőnek" hat, ha valaki leírja ezt a "mi buktuk el" dolgot", de szerintem javarészt ennyi áll mögötte, hogy nem úgy kapott ki a csapat, hogy beleadta a tudása legjavát, és az ennyire volt elég. Ez amúgy minden tábornál felfedezhető, rengeteg Madridos véleményt is lehetett olvasni tavaly is, miszerint előnyt adtatok a bajnokságban nekünk, meg megnyerettétek a bajnokságot, idén megnyerettétek velünk a kupát a kieséssel, Clásicot is csak egy kitámadó, 10 emberrel felálló Madrid ellen tudtuk hozni, stbstb. Ez a szurkolók velejárója, szerintem pl ha a Madrid kikapna a BL döntőben 1 góllal úgy, hogy mindenki a legrosszabb formáját hozza, benned is feljönne, hogy ezt megnyerhettétek volna, ha jobban játszotok..
Nagyrészt egyetértek palesszal. Meglátásom szerint leginkább azért hangzik el ennyiszer, hogy mi vesztettük el, mert olyan pályákon, olyan ellenfelek győztünk le, ahonnan nem 3 ponttal szoktak távozni vagy éppen pontot rabolni. És ennek ellenére "csupán" 90 pontot sikerült összeszorgoskodni. Ebben viszont valljuk be van igazság Ha ennyi rangadót sikerült behúzni a közvetlen riválisoktól, és ti is összesen 1 pontot tudtatok szerezni tőlünk, ami valljuk a két meccs alapján inkább rátok nézve hízelgő, akkor ennyi ponttal befejezve igenis csalódás.
Ha ez máshogy alakul és ezeken a meccseken vesztünk több pontot és nem Alavesek ellen már kevésbé lenne keserű a szánk íze.
Legalábbis én így gondolom.
Ennek ellenére sok emlékezetes pillanatot tartogatott ez a szezon, ami számomra sokáig kellemes és felejthetetlen emlék lesz. A PSG elleni fordítást vagy a Bernabeuban elért utolsó perces győzelmet nem sok mindenre cserélném el.

Mindenesetre gratulálok a bajnoksághoz, bármelyik irányba eldőlhetett volna, most ti jöttetek ki belőle győztesen.
Csak ugye itt merül fel a kérdés, hogy ki érdemli meg jobban, aki kiegyensúlyozottabban hozza a kötelezőket vagy aki sikeresebb a rangadókon, de sok előre be nem kalkulált pontvesztést produkál. Vagy éppen az, hogy több gólt rúgtunk és kevesebbet kaptunk.
Ezek osztják meg a két tábort (de még ugyanazon tábort is) és generálnak annyi szubjektiv véleményt.
Forca Barca!!!!
peek
Barça C
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2012.03.10. 13:30:24

2017.05.23. 11:02:02

Őszintén:

Köszönöm a csapatnak hogy annyi rúgott gólt láthattam, amennyit még soha egy szezonban
Köszönöm a Realnak hogy nem volt unalmas a bajnokság és egyben gratulálok nekik.

Nem köszönöm a bíróknak ezt a minősíthetetlen "munkát".
Nem köszönöm az eszméletlen sok reklamálást a meccseken (mindkét oldalról)
Motaro
Jugador del Barça
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2012.10.05. 12:08:07

2017.05.23. 10:58:56

mobile írta:
illetve az egész szezonban nem fújtak ellenetek tizenegyest, és ti így is bíróztok.
Itt nem bíróról volt szó, hanem egy Malaga védő előzékenységéről :-)
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.05.23. 10:44:54

Nekem amúgy erről az egész esetről az Espanyol elleni meccs jutott eszembe, ahol VEB írta talán ha jól rémlik, hogy ha ezt nem az Espanyol csinálja ellenünk - és talán azt is odaírta, hogy ha a Málaga játékosok az utolsó fordulóban -, akkor tuti biztos lenne benne, hogy csalás történt.. :D

Tényleg bazi érdekes egy szitu amúgy, de felesleges ezen hajcihőzni szerintem, semmi nem múlt ezen, változtatni meg semmin nem fog a dolog. Bár az alapelvet értem, hogy valamibe kapaszkodni kell a vereség után, és jobb érzés úgy megemészteni a második helyet, ha közben a Madridot tolta mindenki, de szerintem a klub háza táján érdemesebb sepregetni, nem ezeken morfondírozni. Persze kinek mi, tőlem csinálhatjátok ezt is, szimplán saját vélemény volt.

Ferninek, és a többi Madrid drukkernek szól ez meg, bár csak saját meglátás lesz ez is. De szerintem azért írja itt a többség azt, hogy mi vesztettük el a bajnokságot, mert ugye ez egy Barcelona fórum. És a szurkoló hajlamos a saját csapatától csúcsformát várni, ha pedig ez nem jön össze, akkor az a játékosok/edző/bárki hibája, de a végeredménye összességében mindig az, hogy nem adtak 100%-ot ki a srácok a pályán, ezért pontot/kupát buktunk. Amikor viszont mindent kiadnak, akkor azért döntő többségben hozzuk a meccseket az utóbbi években, ezt még ti is beláthatjátok. Ezért lehet, hogy "lekicsinylőnek" hat, ha valaki leírja ezt a "mi buktuk el" dolgot", de szerintem javarészt ennyi áll mögötte, hogy nem úgy kapott ki a csapat, hogy beleadta a tudása legjavát, és az ennyire volt elég. Ez amúgy minden tábornál felfedezhető, rengeteg Madridos véleményt is lehetett olvasni tavaly is, miszerint előnyt adtatok a bajnokságban nekünk, meg megnyerettétek a bajnokságot, idén megnyerettétek velünk a kupát a kieséssel, Clásicot is csak egy kitámadó, 10 emberrel felálló Madrid ellen tudtuk hozni, stbstb. Ez a szurkolók velejárója, szerintem pl ha a Madrid kikapna a BL döntőben 1 góllal úgy, hogy mindenki a legrosszabb formáját hozza, benned is feljönne, hogy ezt megnyerhettétek volna, ha jobban játszotok..

És a félreértések elkerülése végett, ez bennem is bennem van. Mert annak ellenére, hogy szerintem megérdemeltétek a Bajnokságot idén, de ha jobban van menedzselve a keret, és jobban pörögnek a srácok, megnyerhettük volna.. De a fociban ugye nincs HA.
mobile írta:illetve az egész szezonban nem fújtak ellenetek tizenegyest, és ti így is bíróztok.
Ti meg 9 vagy mennyi lesgólt kaptatok, köztük olyan meccsen is, amikor 1 góllal nyertetek, és szintén bíróztok. Minden szurkolótábor bírózik szerintem, csak sose reálisan nézi, hanem csak azt, amit a másik oldal javára tévednek. Ezért se szeretem a bírózást, kollektíve pocsék az egész játékvezetés szerintem, de ha elég jó a csapat, akkor az ellenünk irányuló tévedések nem befolyásolják a végeredményt - és ezért is tűnik úgy, hogy minket nyomnak a bírók, mert ugyanúgy tévednek a javunkra is közben. szerk.: Mármint a győztes időszakokban, most meg nálatok.

Amúgy Alba 11-ese.. :lol: Ennél röhejesebbet talán akkor láttam, amikor anno Gio beugrott a 16-oson belülre, és azt is befújták. :D
mobile
Barça C
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2017.04.14. 09:16:41

2017.05.23. 10:34:53

Motaro írta:Felesleges hetet-havat összehordanod, a Malaga meccs kapcsán idelinkelt videót elemezgesd inkább :-)
És ha a Real kikap malagán és ti fordítotok ezekkel:
https://www.facebook.com/tomas.TG7/vide ... 718666953/" target="_blank
https://media.giphy.com/media/xUA7aTclU ... /giphy.gif" target="_blank
akkor mi a helyzet? :)

illetve az egész szezonban nem fújtak ellenetek tizenegyest, és ti így is bíróztok.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.05.23. 10:30:18

ferninho írta: Ti magyaráztok mindent meg osztotok szorzotok meg gyököt vontok az elmúlt x év bajnoki pontjaiból, hogy ti vesztettétek el meg a többi hülyeség.
Ha ez esetleg nekem szólt, én csak a magas lóról papoló trollnak válaszoltam. Ő bemásolt egy szezonvégi pontszámokat tartalmazó táblázatot, hogy rácáfoljon egy harmadik fórumozó állítására. A táblázatból azonban nem derült ki az, amit mondani akart.

Én nem vitatom, hogy jobb volt a Real idén. Ha el is olvasnád figyelmesen azt a kommentemet és nem csak az derült volna ki számodra, hogy szorozva-gyököt vonva kapaszkodok a Barcás paneljeimhez, ez számodra is világossá válna.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Motaro
Jugador del Barça
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2012.10.05. 12:08:07

2017.05.23. 10:21:26

Felesleges hetet-havat összehordanod, a Malaga meccs kapcsán idelinkelt videót elemezgesd inkább :-)
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2017.05.23. 10:17:48

Motaro írta:Tehát az, hogy egy játékos hajt, gólt szeretne lőni, az habfehér szemüvegen keresztül ugyanolyan "nem fair", mint a videón látható figura, aki az ötösön előzékenyen átlépi a lasztit, hogy CR ziccerbe kerülhessen :-)
hihetetlen, hogy mindent meg lehet magyarázni :-)
Ti magyaráztok mindent meg osztotok szorzotok meg gyököt vontok az elmúlt x év bajnoki pontjaiból, hogy ti vesztettétek el meg a többi hülyeség.
Kedvencem a les meg a bíró téma, amelynél tökéletesen lefedi mennyire egyoldalúan megy a dolgok felevelenítése, hogy 100ból 1 embernek ugrana be, hogy pl a legelső Clásicon Suarez lesgóllal szerzett vezetést a Real ellen, erre 1 hete pl olyat olvastam itt, hogy a Barca talán csak egy les gólt rúgott egész szezonban, az is Paco első gólja volt, azt írni se írtam rá, annyira remênytelen ilyenkor a helyzet.
Egyetlen dolog, amibe megy a kapaszkodás, hogy ti mennyivel jobbak voltatok ellenünk, aztán a bizonyos Suarez gól után a Barca képtelen volt lezárni a meccset, hiába zuhant meg akkor a Real a góltól és jött Ramos, meg egy totálisan Xes ki-ki meccs miatt, ahol egyik csapat se volt jobb a másiknál, ment az adok kapok és ahol 10 emberrel jött vissza a Real és mêg ő nyomott a győzelemêrt kevesebb emberrel, ami miatt győzhetett a végén a Barca, erre megy itt a nagy mellveregetés.

Jobb ez az idei Real a Barcánál, viszont nincs nagy különbség egyáltalán, egy edző vagy pár jól/félresikerült igazolás pillanatok alatt megfordíthatja ezt.
madridista
Válasz küldése