Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.04.25. 14:54:21

Ancelotti is elmondta hogy Pérez sosem szólt bele a kezdő összeállításába.
Jah nyilvan egy olyan edzo aki elotte 20 even at az olasz futballban volt az majd vedekezo kozeppalyas nelkul jatszik BL elodontoket meg klasszikusokat :lol: :D

James gyereket nyomni kellett barmi aron, ebbe bukott bele Ancelotti es Benitez is.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Nero. 2017.04.25. 14:59:27-kor.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2017.04.25. 14:47:17

markionni írta: Micsoda?

Egyébként elhiszem, hogy egy Barcelona szurkolónak nem szimpatikus mert hihetetleb hülyén viselkedik a Klasszikusokon, fóbiájává vált már ez a meccs szerintem, túlpörgi az egészet. Sosem azt hozza amit más meccseken meg kisujjból kiráz, legyen akár BL döntő. Tegnap is minek csúszott így oda, elég lett volna feltartani..
Ez így van. Dönthetett volna másképpen is, de nem tette. Nála ez az alap a klasszikuson.:-D
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
hedora
Jugador del Barça
Hozzászólások: 249
Csatlakozott: 2016.02.23. 14:45:01

2017.04.25. 14:43:38

Veidt_madridista írta:
hedora írta: Sajnos ez már megint a "vénember politikája"...
Azt nem értem, ezeket ott miért nem veszik észre és küldik végre nyugdíjba:)
Összelopott már annyit, nyugodtan horgászgathat bármelyik spanyol vízen.. Nekem biztosan nem fog hiányozni, gyanítom másnak sem... Nem lesz a Barca félévente feljelentve...Megszűnne a Realnal a birodalma, talán okosabbak is lesznek minden szinten. talán Zidane is azt tehetné amihez ért, nem PEREZ állítja össze a csapatot:) Mindenki jobban járna...Esküszöm, csalit is vásárolok neki csak menjen végre horgászni :)
Ancelotti is elmondta hogy Pérez sosem szólt bele a kezdő összeállításába. Amúgy a klubnak csak rosszabb lenne, ha Pérez lelépne, hidd el. Na nem mintha lenne egyáltalán értelmes kihívója.
Ancelotti is azt mondta amit az öreg mondatni akart vele, nem sok választása volt!
Az számomra is kérdéses, a Real mit veszítene vele, gyanítom, sok pénzecske elveszne a vénemberrel együtt és talán sok minden kiderülne amit sokan nem szeretnének :)

Mondom , menjen horgászni, szép csendesen ahogy azt illik, a Real meg van akkora Club hogy megtalálja a megfelelő embert, Mindenki jobban fog járni és végre vége lesz a mocskos , alattomos húzásoknak!
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára hedora 2017.04.25. 14:52:29-kor.
Motaro
Jugador del Barça
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2012.10.05. 12:08:07

2017.04.25. 14:40:15

Te vagy itt unalmas az állandó erőlködéseddel. Te nem unod még?
markionni
Capitá del Barça
Hozzászólások: 517
Csatlakozott: 2016.12.12. 12:28:14

2017.04.25. 14:06:19

csababarca írta:
komutnemukod írta:
https://www.youtube.com/watch?v=DtShWS88zxg

Volt már egy pár teljesen vétlen megmozdulása...
ez trükkfelvétel.
Rosszul emlekeztem elofordul. De ez az "envagyokaszarkamuskiralya" lemez mar kelloen unalmas.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15485
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.04.25. 13:57:12

komutnemukod írta:
https://www.youtube.com/watch?v=DtShWS88zxg

Volt már egy pár teljesen vétlen megmozdulása...
ez trükkfelvétel.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Veidt_madridista
Madridista
Hozzászólások: 836
Csatlakozott: 2016.05.25. 22:41:18
Tartózkodási hely: Miskolc

2017.04.25. 13:54:11

hedora írta: Sajnos ez már megint a "vénember politikája"...
Azt nem értem, ezeket ott miért nem veszik észre és küldik végre nyugdíjba:)
Összelopott már annyit, nyugodtan horgászgathat bármelyik spanyol vízen.. Nekem biztosan nem fog hiányozni, gyanítom másnak sem... Nem lesz a Barca félévente feljelentve...Megszűnne a Realnal a birodalma, talán okosabbak is lesznek minden szinten. talán Zidane is azt tehetné amihez ért, nem PEREZ állítja össze a csapatot:) Mindenki jobban járna...Esküszöm, csalit is vásárolok neki csak menjen végre horgászni :)
Ancelotti is elmondta hogy Pérez sosem szólt bele a kezdő összeállításába. Amúgy a klubnak csak rosszabb lenne, ha Pérez lelépne, hidd el. Na nem mintha lenne egyáltalán értelmes kihívója.
Kép
ntibi67
Capitá del Barça
Hozzászólások: 611
Csatlakozott: 2013.06.16. 12:01:52

2017.04.25. 13:47:06

A cikkhez hozzászólva tudtommal a Celta elleni meccsük már az elődöntők után lesz,így már a Celta koncentrálhat a bajnoki meccsükre.
markionni írta:
Vakmacska írta:azért marcit is simán el lehetne tiltani, kár, hogy a spanyoloknál nincs utólagos eltiltás.
http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... at-2565227" target="_blank
Mondjuk ez teljesen veletlen volt. Egy olyan jatekosrol beszelunk akinek azt hiszem meg piroslapja se volt, sot a 92. percben visszahuzta a labat es nem rugta fel Robertot amikor kellett volna, pedig barki megtette volna. Nem tul realis tole hogy kikonyokoli barki fogat direkt.
Nem néztem utána,de az biztos,hogy egy clasicon kiállították a félpályánál hátulról beleszált Fabregasba.
komutnemukod
Jugador del Barça
Hozzászólások: 143
Csatlakozott: 2005.11.02. 19:20:59

2017.04.25. 13:24:48

Nero. írta:
Marki: https://m.youtube.com/watch?v=JwwzYCK3qrU" target="_blank :lol: Még pirosa se volt jah, menj mar innen de komolyan :lol:
https://www.youtube.com/watch?v=DtShWS88zxg

Volt már egy pár teljesen vétlen megmozdulása...
Avatar
hedora
Jugador del Barça
Hozzászólások: 249
Csatlakozott: 2016.02.23. 14:45:01

2017.04.25. 12:57:33

miro. írta:
Nero. írta: Ha megtartják Moratát is akkor jövőre is bika lesz a Real kispad.
Szvsz Moratat csak akkor tartjuk meg ha oda kötjük a kapufához.
Benyalt Contenak az elmúlt hetekben szépen,azt is elv elmondta hogy mennyire jó dolog lenne Londonba élni(?).
Maradjon azért hogy tudjon röhögni jövőre is Benzemán az első sorból?
Iscot viszont szerintem jövőre beépítjük,talán meggyőzték hogy lesz kis változatás,ill Modricra nem igazolnának rá,hanem megoldjuk házon belül..Én örülnék neki.
Sajnálom mert jobb futballistának tartom ment Bale vagy akárkit, minél előbb el kellene mennie onnan, sokkal többre hivatott mint amennyi lehetőséget adnak neki!

Sajnos ez már megint a "vénember politikája"...
Azt nem értem, ezeket ott miért nem veszik észre és küldik végre nyugdíjba:)
Összelopott már annyit, nyugodtan horgászgathat bármelyik spanyol vízen.. Nekem biztosan nem fog hiányozni, gyanítom másnak sem... Nem lesz a Barca félévente feljelentve...Megszűnne a Realnal a birodalma, talán okosabbak is lesznek minden szinten. talán Zidane is azt tehetné amihez ért, nem PEREZ állítja össze a csapatot:) Mindenki jobban járna...Esküszöm, csalit is vásárolok neki csak menjen végre horgászni :)
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2017.04.25. 12:47:45

Nero. írta: Ha megtartják Moratát is akkor jövőre is bika lesz a Real kispad.
Szvsz Moratat csak akkor tartjuk meg ha oda kötjük a kapufához.
Benyalt Contenak az elmúlt hetekben szépen,azt is elv elmondta hogy mennyire jó dolog lenne Londonba élni(?).
Maradjon azért hogy tudjon röhögni jövőre is Benzemán az első sorból?
Iscot viszont szerintem jövőre beépítjük,talán meggyőzték hogy lesz kis változatás,ill Modricra nem igazolnának rá,hanem megoldjuk házon belül..Én örülnék neki.
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
markionni
Capitá del Barça
Hozzászólások: 517
Csatlakozott: 2016.12.12. 12:28:14

2017.04.25. 12:42:49

Messias2 írta:
markionni írta: Mondjuk ez teljesen veletlen volt. Egy olyan jatekosrol beszelunk akinek azt hiszem meg piroslapja se volt, sot a 92. percben visszahuzta a labat es nem rugta fel Robertot amikor kellett volna, pedig barki megtette volna. Nem tul realis tole hogy kikonyokoli barki fogat direkt.
Most komolyan ez az érved, hogy még nem kapott karierrje során pirosat!? :lol:
Ennek semmi köze az adott szituhoz.
Nyilvan csak probaltam talalgatni hogy mennyire lehetett szandekos.
Avatar
Tomsa
Capitá del Barça
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2007.10.14. 12:31:53

2017.04.25. 11:36:27

markionni írta:
Vakmacska írta:azért marcit is simán el lehetne tiltani, kár, hogy a spanyoloknál nincs utólagos eltiltás.
http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... at-2565227" target="_blank
Mondjuk ez teljesen veletlen volt. Egy olyan jatekosrol beszelunk akinek azt hiszem meg piroslapja se volt, sot a 92. percben visszahuzta a labat es nem rugta fel Robertot amikor kellett volna, pedig barki megtette volna. Nem tul realis tole hogy kikonyokoli barki fogat direkt.
Persze, véletlen. :D Fejmagasságban könyökkel eltalál valamit, elsunnyog a helyszínről, majd leápoltatja a kis bibis könyökét. Oda sem ment megnézni, hogy mit művelt, mert nagyon jól tudta.
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2185
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2017.04.25. 11:31:49

Ramos szerelése amiért a pirosat kapta teljesen szabályos volt. Az ilyen szép már-már művészi megmozdulásokat már nagyon hiányoltam a zöld gyepről. Bárcsak minden mérkőzésen látnánk belőle párat a Bernabeu gyepén. Ahogy a megállíthatatlan Ronaldo-t vagy Balét képes így szerelni valaki.

Marcelo tanítani való mozdulatából is jóval többre volna szükség, hiszen nagyon szép és látványos, ahogy ömlik a játékos szájából a vér. A vér látványa különösen a fehér mezen mutat jól, szóval remélem, minél többet láthatunk belőle a Bernabeuban az elkövetkező időkben.
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2017.04.25. 11:28:58

markionni írta: Mondjuk ez teljesen veletlen volt. Egy olyan jatekosrol beszelunk akinek azt hiszem meg piroslapja se volt, sot a 92. percben visszahuzta a labat es nem rugta fel Robertot amikor kellett volna, pedig barki megtette volna. Nem tul realis tole hogy kikonyokoli barki fogat direkt.
Most komolyan ez az érved, hogy még nem kapott karierrje során pirosat!? :lol:
Ennek semmi köze az adott szituhoz.
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15485
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.04.25. 11:26:39

markionni írta: Mondjuk ez teljesen veletlen volt. Egy olyan jatekosrol beszelunk akinek azt hiszem meg piroslapja se volt, sot a 92. percben visszahuzta a labat es nem rugta fel Robertot amikor kellett volna, pedig barki megtette volna. Nem tul realis tole hogy kikonyokoli barki fogat direkt.
kérlek ne.
hol van Marcelo könyöke? az bizony nem természetes testhelyzet=szabálytalan volt.
nem kiállításért kiáltottam fel az eset láttaán, de szabálytalan volt.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.04.25. 11:25:38

Ezért tartom oriasi túlzásnak amikor valaki aranylabdát követel neki, vagy hogy bent lenne-e minden idok legjobb RM játékosai kozt. Mostanában tenyleg odaér egy-egy szöglethez, de védekezésben oriasi hibái vannak + idegbeteg. Szerintem ez már legalább az ötödik klasszikusa volt, ahol pirosat kapott.
Közben Isco hosszabbított. Ha megtartják Moratát is akkor jövőre is bika lesz a Real kispad.

Marki: https://m.youtube.com/watch?v=JwwzYCK3qrU" target="_blank :lol: Még pirosa se volt jah, menj mar innen de komolyan :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Nero. 2017.04.25. 11:27:25-kor.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
markionni
Capitá del Barça
Hozzászólások: 517
Csatlakozott: 2016.12.12. 12:28:14

2017.04.25. 11:24:40

Vakmacska írta:azért marcit is simán el lehetne tiltani, kár, hogy a spanyoloknál nincs utólagos eltiltás.
http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... at-2565227" target="_blank
Mondjuk ez teljesen veletlen volt. Egy olyan jatekosrol beszelunk akinek azt hiszem meg piroslapja se volt, sot a 92. percben visszahuzta a labat es nem rugta fel Robertot amikor kellett volna, pedig barki megtette volna. Nem tul realis tole hogy kikonyokoli barki fogat direkt.
optimus
Jugador del Barça
Hozzászólások: 186
Csatlakozott: 2017.01.09. 16:04:31

2017.04.25. 11:19:33

recrea írta: Néhányan azért erősen túlzásba esnek :)

Amúgy Ramosnak tényleg valami Messi-fóbiája van, évek oda vadászik rá, imádom, ahogy 10 éve szívatja.
Azért én rohadt kíváncsi lennék, ha 1 Matyi kaliberű forma félpályánál ezt eljátszaná vele, csak esetleg úgy hogy neki nem sikerül felugrania akkor mit szólna hozzá. Biztos vagyok benne hogy a köztiszteletben álló (lol) csapatkapitány akkor is azt mondaná, hogy teljesen normális szerelés volt, hisz ha sikerül felugrania időben akkor kontakt sincs, és nem bőgve imádkozna hogy 1 éven belül pályára léphessen.

Multkor cikkeztek róla valahol, hogy ő a legnagyobb big game decider, és fejben mindig ottvan. Aha végülis ő dönt, vagy befejeli a 92.ben, vagy eldurran az agya és kiállíttatja magát, végeredményben ő döntött.
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2017.04.25. 11:19:00

azért marcit is simán el lehetne tiltani, kár, hogy a spanyoloknál nincs utólagos eltiltás.
http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... at-2565227" target="_blank
Avatar
hedora
Jugador del Barça
Hozzászólások: 249
Csatlakozott: 2016.02.23. 14:45:01

2017.04.25. 11:07:55

visca el barca írta:
csababarca írta:amúgy jól látszik, hogy elviszi a bal lábfejét Messinek.

http://kephost.com/images/2017/04/25/ez ... 264d55.gif" target="_blank
én ebből csak annyit látok, hogy messi a lábfejével alttomosan odarúg ramos talpának. szóval a piros nem hogy erős, de egyértelműen a kertitörpét kellett volna állítani (+5 meccses eltiltás) és 11-es a madridnak :^o

Most hogy így gif-ben is látom... MESSI EGY ÁLLAT:)
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.04.25. 10:59:42

csababarca írta:amúgy jól látszik, hogy elviszi a bal lábfejét Messinek.

http://kephost.com/images/2017/04/25/ez ... 264d55.gif" target="_blank
én ebből csak annyit látok, hogy messi a lábfejével alttomosan odarúg ramos talpának. szóval a piros nem hogy erős, de egyértelműen a kertitörpét kellett volna állítani (+5 meccses eltiltás) és 11-es a madridnak :^o
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15485
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.04.25. 10:55:02

visca el barca írta:csak azért lett piros mert messi rájátszott. nem tudtátok?

:lol: :lol:
zseniálisak

amúgy jól látszik, hogy elviszi a bal lábfejét Messinek.

http://kephost.com/images/2017/04/25/ez ... 264d55.gif" target="_blank

Ramos bal lába végighúzza Messi bal lábát, még meg is bicsaklik Messi lábfeje.
szóval az sem él, hogy nem találta el.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
hedora
Jugador del Barça
Hozzászólások: 249
Csatlakozott: 2016.02.23. 14:45:01

2017.04.25. 10:52:44

recrea írta:
visca el barca írta:csak azért lett piros mert messi rájátszott. nem tudtátok?
Nyilván nem ezért lett piros, ettől még eljátszotta a nagyhalált, mondjuk én is így csináltam volna.

Néhányan azért erősen túlzásba esnek :)

Amúgy Ramosnak tényleg valami Messi-fóbiája van, évek oda vadászik rá, imádom, ahogy 10 éve szívatja.

Most tényleg: ezen mi a túlzás, nézd már meg mi történt!
Ha ma megteheti, akkor holnap is megteszi , előbb-utóbb eléri azt a lábat és nagy bajok lesznek!
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6739
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2017.04.25. 10:40:20

visca el barca írta:csak azért lett piros mert messi rájátszott. nem tudtátok?
Nyilván nem ezért lett piros, ettől még eljátszotta a nagyhalált, mondjuk én is így csináltam volna.

Néhányan azért erősen túlzásba esnek :)

Amúgy Ramosnak tényleg valami Messi-fóbiája van, évek oda vadászik rá, imádom, ahogy 10 éve szívatja.
Válasz küldése