Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2016.02.21. 16:40:08

Innentől nem azon kell szurkolnunk, hogy őket üsse meg egy kiscsapat, hanem hogy mi ne adjuk innen le a bajnokságot.
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2591
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2016.02.21. 16:39:54

Cunci kihagyta a tizit,na majd a 2. vagy 3. bemegy! :mrgreen:
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10109
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2016.02.21. 16:39:30

hajnesz írta:Palesznak bant kérek :lol:
Hihetetlen, 3méterest lest benéztek.
Naigen, plusz még megadtak egy olyan tizit, amire ha nálunk adnak tizit már késsel ugranak Neymarra hogy mekkora nagy színész... :mrgreen:

Ronaldo ki is hagyta, tudja hogy ajándék tizit nem illik [-X
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2016.02.21. 16:37:40

Palesznak bant kérek :lol:
Hihetetlen, 3méterest lest benéztek.
zsoltfree
Capitá del Barça
Hozzászólások: 976
Csatlakozott: 2006.01.10. 11:45:38
Tartózkodási hely: Budapest

2016.02.21. 16:25:30

Ez a fogalmatlan Malaga eddig 10 percenként hagyott ki 100%-os ziccert.

Durva ez a tartalékos Real tényleg. Szép éveik lesznek igazolások nélkül...
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.02.21. 16:24:35

Csak 2 sima ziccert hagyott eddig ki a Malaga miota nezem - 10 perc se. Tuti kikapnak ezek utan, Real elso helyzetebol golt lo, aztan behuzzak.
Avatar
roby122
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2014.05.26. 15:22:23

2016.02.21. 16:24:23

Ramos gyakorlatilag 15 perc alatt 10-szer hozta helyzetbe a Málagat. Sajnos a helyzeteiket annyira nem tudják kihasználni, ez nehogy megbosszulja magát.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2016.02.21. 16:15:23

Hú de tartalékos a Real.. Hát nagy lenne ha összejönne egy döntetelen vagy egy vereség, mert akkor szerintem 80%-ban bajnokok vagyunk.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2016.02.20. 08:36:36

ami a Madrid erejét illeti lehet, hogy én túlzom el végül is ezek jórészt szubjektív megítélések. érzelmileg szinte jóleső olvasnom, más véleményeket, azt azonban nem mondanám, hogy ezek mind meggyőzőek is lennének...
LE. teljesítménye kapcsán írtam az edzői teljesítményt befolyásoló körülményekről, Benitez "kálváriája" csak alátámasztja ezeket - negatíve. előre láthattuk az edzőváltásuk rafinériáját :idea: ez beválni látszik.
a Róma elleni meccsükről még pár szó: győztek idegenben két góllal - ez a tény. mi meg anno nem győztünk - ez is tény. nálam az is tény, hogy fegyelmezetten és hatékony taktikával érték el mindezt ( Zidan - szereplésével összefüggésben írtam erről) otthon a hatos bennük is meg lehet de ez viszont már csak jóslás...
ami a velünk való összevetést illeti nincs most bennem kétely, hogy KÉPESEK VAGYUNK legyőzni őket de azt hiszem abban azért egyetérthetünk, hogy ahhoz mindennek klappolni kell.
ui.: egy jó cikk cím az Origón:....." a Real még akkor is a Barcától fél, amikor a MU.-val üzletel"...
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2016.02.20. 07:51:37

recrea írta:Én se tulajdonítok nagy dolgot a pályán történtek és a magánéleti dolgok között két ember esetében. Semmi összefüggést nem látok aközött, h valaki jóban van a magánéletében, akkor a pályán is működik a kémia köztünk és fordítva.

Szóval az, h ők nagyon jó barátok (amit kétlek egyébként), ezért megy a pályán is ilyen jól, egyszerű tévhit. Az, h mocsok jó a hangulat a csapaton belül, ezért (is) megy jól nekik, na, ez már korrekt :)
Nyilván nem ez határozza meg tudásukat, de az egymáshoz való viszony, igenis meghatározhatja a játékukat. Mint ahogyan meg is határozza. Minden csapatjátékban számít az egymáshoz való viszony. Nem véletlenül nyilatkozza a csapatból szinte mindenki aki megszólal, hogy mennyire kiváló az öltözői hangulat. Ez mondjuk látszik minden edzésen, vagy öltözői videókon. Az pedig külön szerencse, hogy a három csatárunk a magánéletben is megértik egymást. Hidd el sokat számít és nem feltétlenül az eredmények miatt, persze abban is megnyilvánul, hanem a játékosok nyugalma miatt. Annál rosszabb nem lehet, ha " idegenekként" vagytok egy csapatban. Az egymás felé való bizalom az meglátszik a pályán a játékban is.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2016.02.19. 23:31:56

Nero. írta:Rafa: "Barcelona have won more than double the trophies Real Madrid have in the time Florentino is there."

Rafa: "Florentino did a great job in terms of business...in football he is trying to find a solution, but still Barcelona are winning more."

Rafa: "Consistency is the key word. To win the league you need to be consistent...Barca have a style, a model. Real Madrid change managers every year."

Remélem egyszer lesz elég vér benne, és mindenről kitálal ami ott folyt...Én szívem szerint sajnálom a palit, mert az hogy ennek a sztrorinak kudarc lett a vége legalább 50%-ban nem az ő hibája. :roll:
Azért börtönbe ő sem akar menni, ennyi még pont belefért.
Kép
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2016.02.19. 21:40:18

Rafa: "Barcelona have won more than double the trophies Real Madrid have in the time Florentino is there."

Rafa: "Florentino did a great job in terms of business...in football he is trying to find a solution, but still Barcelona are winning more."

Rafa: "Consistency is the key word. To win the league you need to be consistent...Barca have a style, a model. Real Madrid change managers every year."

Remélem egyszer lesz elég vér benne, és mindenről kitálal ami ott folyt...Én szívem szerint sajnálom a palit, mert az hogy ennek a sztrorinak kudarc lett a vége legalább 50%-ban nem az ő hibája. :roll:
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10109
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2016.02.19. 20:54:35

https://www.facebook.com/RealMadrid/vid ... =2&theater" target="_blank

Azért ezen felül még mindig nincs olyan húdekirály hangulat széthúzáson kívül.
Elég megnézni Kroos-t, láthatóan most ő duzzog, ezt még a madridisták is megemlítették hogy elég gyanús.

Chino: Szerintem kb 99% hogy Perez direkt akkor küldte el Benitezt, amikor, nem bolond ő sem, szerintem szándékosan így tervezte, és már a 0-4-es Clasiconál eldőlt hogy kirúgja, csak kellett a jó időpont, amikor olyan meccsek jönnek amiknek a zömét Benitezzel is hozták volna, ezért nevezte ki akkor Zidane-t hogy majd mindenki el legyen ájulva hogy "húhha, 3-madjára nyerünk zsinórban kiscsapatok ellen".

Szerintem az sem véletlen, hogy szinte minden nap jön ez az (erőltetett?) képsorozat az edzésekről/játékosoktól, ahol nagyban mosolyognak hogy mennyire jókedvűek és mennyire király minden Zidane-nal. :D
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2016.02.19. 16:17:41

recrea írta:
noname írta:A Real évtizedek óta kapja a jogtalan állami pénzeket ingatlancsalásokon keresztül. Nincs ezen semmi új. Ha sikerülne rájuk is bizonyítani, akkor az ötödosztályban találnák magukat.
Ezt már párszor írtad, honnan van az infó?

Gondolom mindenkinek meglepő, h (mindkét oldalon) vélhetően fehérgalléros bűnözés folyik. A rendőrtől a FIFA elnökig mindenki korrupt, majd itt pont nincs ilyen, én nem ítélem el a dolgot, mindenki csinálja úgy a dolgait, ahogy tudja/akarja/engedik neki.
Valamikor régebben, amikor a Real épp nem állt túl jól anyagilag, megvettek apróért Madrid városától területeket a piaci ár alatt, majd sokszoros áron eladták vissza a városnak pár éven belül. Asszem 90-es évek vége lehetett talán(azóta ők a világ leggazdagabb csapata), de nem tudom pontosan. Nem fogok utánaolvasni. Néha kikerül 1-1 ilyen infó, aztán gyorsan eltüntetik a cikkeket.
Meg is van:
http://www.independent.co.uk/sport/foot ... 57549.html" target="_blank

Elég bonyolult ügy. Nagyjából annyi a lényeg, hogy Madrid városa és a Real addig passzolgatott területeket egymás között, míg végig annyi pénze lett a Realnak h finanszírozza a galaktikus érát. Annak idején(évekkel ezelőtt) egy jobb cikket találtam, ami alaposabban elmagyarázta a dolgot. ó
A Fifa egy szégyen
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7457
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2016.02.19. 15:44:58

Benítez most bánhatja, hogy kinyitotta a száját és elmondta az igazságot. Kap egy pár millás büntetést.
Amúgy ez bevett szokás, hogy ilyen titoktartási szerződéseket kötnek vagy csak Madridéknál dívik? Azt tudom, hogy Mou-nál is volt ilyen, ezért sem nagyon beszélt a Realról miután eljött, pedig ő aztán kitálalt volna.

Néztem ezt a Roma meccset, de nem tudom ki hogy van vele, nekem most sem túl meggyőzőnek a Madrid. Ez a Roma a spanyol bajnokságban az első 6-ba szerintem nem férne be, ennek ellenére nem tükrözi az eredmény a mutatott játékot. Előzetesen minimum 3-ra számítottam közte, el is vitték a mixem. Idegenben úgyis kap majd hatot a Roma, ellenünk sem voltak igazán ellenfelek, az első meccset is csak magunknak köszönhetjük meg, hogy Florenzi meglőtte élete gólját. A Leverkusennel jobban megszenvedett volna a Real. Remélem a köv. körben veretesebb ellenfelet kapnak, nem ilyen Wolfsburg-félét.
Csak én vagyok úgy vele, hogy sok változás nincs a Benítez-féle csapathoz képest. Szerencsétlen időpontban küldték el a spanyolt. Folyamatba jöttek a kiscsapatok akiket vele is bucira vertek volna. Bár lehet Zidane dolgát akarták megkönnyíteni.
Forca Barca!!!!
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2016.02.18. 17:15:30

Az origo az indexel karöltve még az NSO-t is alulmúlja, bakker még helyesen sem tudnak írni...
Avatar
Castiel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 954
Csatlakozott: 2012.07.11. 10:45:01
Tartózkodási hely: Csurgó

2016.02.18. 17:10:38

Balinho írta:...Viszont a másik oldalról nézve azokat se értem, akik nem látják, hogy Neymar miért sok a legtöbb ellenfélnek. Talán az se véletlen, hogy Messi, aki legalább annyi embert cselez ki, mint Ney, sosem kapta meg azt a kritikát, hogy szándékosan alázza az ellenfelet, pedig bőrözött komplett M.City középpályát, seggreültetett Boatenget, cselezett végig komplett félpályákat, mégse szidta senki.
Ronaldinho is lehetett volna sok, hiszen pl P. Ferreirat nevetség tárgyává tette a Barcelonai bl meccsen!
Bőrözés, esernyő oda-vissza (ráadásul többször is) kihúzós boka csel kifelé, befelé, José le is cserélte! Ramossal is megcsinálta, meg még sok mindenkivel! és végig mosolygott!
Mi a különbség a két játékos között? Itt most a pályán mutatott flikk-flakkokra gondolok!
Mert őt soha nem találták meg!
Az meg hogy elősegíti a támadásokat ezekkel a cselekkel, vagy nem...? nos egyértelműen igen!
Azzal, h egyáltalán megmeri, és meg is tudja csinálni ezeket az "extravagáns" megmozdulásokat, minimum 3 védő figyelmét leköti, így a társaknak több helye és tere marad! Pusztán ha már a pályán van segítség ami a támadásokat illeti!
Szerintem azzal hogy (Celta meccsnél maradva)sarokkal átemeli a védőt, és ezáltal megtartja a labdát, az segíti a támadást!
Az ellenfél játékosaitól pedig profiként az az elvárható minimum, hogy ezt viseljék el!
Nem tetszik nekik? Akkor ne szavakkal, meg tiszteletlenséggel való váddal vágjanak vissza, hanem képezzék magukat addig, sok gyakorlással, kemény edzésekkel, stb,hogy Brazil ezt ne tudja megcsinálni mellettük!
A nézők és nem csak a Barca szurkolókra gondolok itt, hanem a látványos megoldásokat, a totális támadófutballt szerető nézőkre is, nos ők -ahogy Herny is mondta: "...ezért fiztnek"
Kép
Fc Barcelona-Csurgói KK-Scuderia Ferrari-
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6739
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2016.02.18. 17:04:25

noname írta:A Real évtizedek óta kapja a jogtalan állami pénzeket ingatlancsalásokon keresztül. Nincs ezen semmi új. Ha sikerülne rájuk is bizonyítani, akkor az ötödosztályban találnák magukat.
Ezt már párszor írtad, honnan van az infó?

Gondolom mindenkinek meglepő, h (mindkét oldalon) vélhetően fehérgalléros bűnözés folyik. A rendőrtől a FIFA elnökig mindenki korrupt, majd itt pont nincs ilyen, én nem ítélem el a dolgot, mindenki csinálja úgy a dolgait, ahogy tudja/akarja/engedik neki.
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2016.02.18. 16:43:24

A Real évtizedek óta kapja a jogtalan állami pénzeket ingatlancsalásokon keresztül. Nincs ezen semmi új. Ha sikerülne rájuk is bizonyítani, akkor az ötödosztályban találnák magukat.
A Fifa egy szégyen
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2016.02.18. 15:43:35

R. Carlos nyilatkozatával is felesleges foglalkozni, újra a Madrid alkalmazásában áll ha jól tudom, és mindegy hogy csak két napja vagy hete van még csak ott meg kell dolgoznia a pénzéért, neki is ki kell venni a részét az üzengetésekből, hangulatkeltésből a figyelemfelkeltésből, a neve meg van hozzá, hogy figyeljenek rá.
Még az is lehet hogy ő lesz Zidane mellett a megmondóember, hogy ne a francia renoméja sérüljön, ahogy ez a politikában is lenni szokott.

Bocsánat a dupláért, de ez teljesen más téma:
"Jogtalan kölcsönökből igazolt a Real Madrid?"
http://www.origo.hu/sport/focivilag/201 ... yeben.html" target="_blank
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.02.18. 15:37:07

Forcabarca8 írta:Értékben sincs annyival felettünk a Real: 689m vs 704m euro a transfermarkt.de szerint. Ekkora értéknél ez szinte nem is különbség.

VEB: James szerint TOP20-as játékos, én személy szerint imádom és sokra tartom. Természetesen a hype is nagy körülötte, talán nagyobb (10-es mez a Realban) is mint kellene, de nem említeném egy lapon Bale túlértékelésével.
fizikális és mentálisan is lassú, ráadásul talán még di mariánál is egylábasabb játékos. lő évente két nagy gólt, jelenleg abból él. a madrid szurkolók sincsenek tőle elájulva, pedig ők aztán tényleg világklasszist látnak bele kényszeresen mindenkibe.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Forcabarca8
Capitá del Barça
Hozzászólások: 747
Csatlakozott: 2005.02.01. 11:47:15

2016.02.18. 15:31:02

Értékben sincs annyival felettünk a Real: 689m vs 704m euro a transfermarkt.de szerint. Ekkora értéknél ez szinte nem is különbség.

VEB: James szerint TOP20-as játékos, én személy szerint imádom és sokra tartom. Természetesen a hype is nagy körülötte, talán nagyobb (10-es mez a Realban) is mint kellene, de nem említeném egy lapon Bale túlértékelésével.
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.02.18. 15:22:50

recrea írta:Ezt már náluk is, nálunk is olvastam, h jobb a keretük.
Miért is, miben jobb? Szerintem maximum kondiszoliban.
a keretük annyival jobb, hogy perez meg a játékosok ügynökei próbálják hitegetni a népet, hogy a dzsémsz, bél kaliberű játékosok világklasszisok, holott kb a top 20 közelében sincsenek. vagy beáraznak egy danilot 40 millióra, közben egy eibarba nem tenném be.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2016.02.18. 15:13:48

recrea írta:Ezt már náluk is, nálunk is olvastam, h jobb a keretük.
Miért is, miben jobb? Szerintem maximum kondiszoliban.
Azt, hogy jobb, én sem mondanám, max drágább, a nevek miatt, de tudásban most mi vagyunk a jobbak.
Kép
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6739
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2016.02.18. 14:19:12

Ezt már náluk is, nálunk is olvastam, h jobb a keretük.
Miért is, miben jobb? Szerintem maximum kondiszoliban.
Válasz küldése