Magyar Válogatott

Foci a Barçán kívül

Szerinted a selejtezősorozatban Magyarország:

Megnyeri a csoportját
13
72%
Második helyen Szerbia mögött végez
4
22%
Csak a harmadik hely jön össze
1
6%
Teljes csalódás lesz.
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 18
Avatar
gentdelbarca
Capitá del Barça
Hozzászólások: 776
Csatlakozott: 2005.12.30. 17:09:39
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

2006.09.22. 14:38:05

sergi1989 írta:hát annyit mondott még a norvégok utáni meccs után hogy ő játszani fog mert biznak benne azt mondta neki a bozsik még a bosnyákok előtt ha kikapnak akkor majd téged vesznek elő ,de amig én vagyok az edző játszani fogsz!jah és a juhászt én se értettem mért hagyta ki,és erre csak annyit mondott mert nem azt csinálta amit kért tőle szoval ő valszeg megen pad,a sovumi keretbe se lesz.jön még a szabics,meg a lőv hellyet a cucu(halmosi)és a többi valszeg ugyan az!és ez a török csapatot verni kéne 76percig isztambulba 0-0 volt málta ellen ha akarunk vmit megkell őket rakni!és azt mondta hogy a bozsik tudásba matheushoz képest ég és föld...:S!
Számomra mindíg is unszimpi volt Lothar! Egyszerűen nem edző és kész!!
Na jó, de manapság már minden csapat erős, kivéve talán Andorra és San Marino! :)
Jahhh és asszem Frankfurtban játszottak a Törökök, mondjuk ott is van csomó török vendékmunkás szóval a hazai pálya adott volt nekik!
Bezzeg ellenünk már Isztambulban játszhatnak!
Sowunmi hál isten, hogy kikerült, se csapata se tudása de válogatott volt, pffff!
http://fmhungary.hu/ - Football Manager minden mennyiségben!!
sergi1989
Capitá del Barça
Hozzászólások: 656
Csatlakozott: 2006.07.07. 17:21:27
Tartózkodási hely: atomcity

2006.09.22. 14:21:59

hát annyit mondott még a norvégok utáni meccs után hogy ő játszani fog mert biznak benne azt mondta neki a bozsik még a bosnyákok előtt ha kikapnak akkor majd téged vesznek elő ,de amig én vagyok az edző játszani fogsz!jah és a juhászt én se értettem mért hagyta ki,és erre csak annyit mondott mert nem azt csinálta amit kért tőle szoval ő valszeg megen pad,a sovumi keretbe se lesz.jön még a szabics,meg a lőv hellyet a cucu(halmosi)és a többi valszeg ugyan az!és ez a török csapatot verni kéne 76percig isztambulba 0-0 volt málta ellen ha akarunk vmit megkell őket rakni!és azt mondta hogy a bozsik tudásba matheushoz képest ég és föld...:S!
Avatar
gentdelbarca
Capitá del Barça
Hozzászólások: 776
Csatlakozott: 2005.12.30. 17:09:39
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

2006.09.22. 14:14:48

sergi1989 írta:egyébként nem hülyeség amit irsz almeira van portugáliába is talán eb meccsek is voltak ot!de spnyolba is van malagátol 130kmre és van ott a poli eijdo meg az usd almeria,hát nagyon más!még ez a másodosztáy is...lah és nem tom nem értek hozzé a portugál város sztm almeira szoval j vel,a spnyol meg alméria de ez csak feltételezés:Dde az biztos hogy ez a város neve:D
Köszi, ma is talnultam valamit!! :) Nahhh többek között ezért is érdemes erre a fórumra járni! :D
Beszélt valamit mostanság a törökök elleni meccsel kapcsolatosan? Vagy még nem téma, ill régen értekeztetek? :D
http://fmhungary.hu/ - Football Manager minden mennyiségben!!
sergi1989
Capitá del Barça
Hozzászólások: 656
Csatlakozott: 2006.07.07. 17:21:27
Tartózkodási hely: atomcity

2006.09.22. 14:11:10

egyébként nem hülyeség amit irsz almeira van portugáliába is talán eb meccsek is voltak ot!de spnyolba is van malagátol 130kmre és van ott a poli eijdo meg az usd almeria,hát nagyon más!még ez a másodosztáy is...lah és nem tom nem értek hozzé a portugál város sztm almeira szoval j vel,a spnyol meg alméria de ez csak feltételezés:Dde az biztos hogy ez a város neve:D
Avatar
gentdelbarca
Capitá del Barça
Hozzászólások: 776
Csatlakozott: 2005.12.30. 17:09:39
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

2006.09.22. 14:07:02

sergi1989 írta:hát azt mondta hogy kin élnek halnak a fociért almeirában ahol van ott azt mondja hogy mindenki szurkol ugye a helyi csapatoknak,meg ugye az megosztottab környék ugy mondta hogy fele fele barcás és reálos és hogy az emberek csak erről beszélnek nem érdekli őket semmi más csapat!a körülményekről meg annyit hogy a 2ligában tavaly 16.poli ujj 30 ezres stadiont épiit,idegenbe repülővel mennek!kapott egy házat 100 méterre a tengertől.használatra egy ujj ford focust és hát fizetése se semmi...!szeret kit lenni spnyolul tanitják csapat társai rendesek!és van szerény 11ezer bérletesük:) hát most ugy ennyi ugrott be abbol amiket mesélni szokkot!
Huhhh, lehet hülyeséget mondok, de ő nem a Poli Ejidoban játszik?
Én tökre úgy tudom! Almeira az nem Portugáliában van?
Lehet sok hülyeséget írtam! :P
Na már értelmeztem az írásod, bocsi tényleg hülyeségeket írtam! :oops:

Hát igen, kicsit más az ottani foci mint a miénk!
http://fmhungary.hu/ - Football Manager minden mennyiségben!!
sergi1989
Capitá del Barça
Hozzászólások: 656
Csatlakozott: 2006.07.07. 17:21:27
Tartózkodási hely: atomcity

2006.09.22. 13:56:51

hát azt mondta hogy kin élnek halnak a fociért almeirában ahol van ott azt mondja hogy mindenki szurkol ugye a helyi csapatoknak,meg ugye az megosztottab környék ugy mondta hogy fele fele barcás és reálos és hogy az emberek csak erről beszélnek nem érdekli őket semmi más csapat!a körülményekről meg annyit hogy a 2ligában tavaly 16.poli ujj 30 ezres stadiont épiit,idegenbe repülővel mennek!kapott egy házat 100 méterre a tengertől.használatra egy ujj ford focust és hát fizetése se semmi...!szeret kit lenni spnyolul tanitják csapat társai rendesek!és van szerény 11ezer bérletesük:) hát most ugy ennyi ugrott be abbol amiket mesélni szokkot!
Szöllö
Barça C
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2006.06.08. 14:49:57
Kapcsolat:

2006.09.22. 07:38:41

sergi1989 írta:igen benne van hogy pont most jön majd a ki lépés mikor kevesen lesznek:Delmennék én és még jegyem is lnne ingyen mert az éger uncsi tesom...csak valahogy felkéne jutni!
Adjál nekem ingyen jegyet, én meg veszek neked vonatjegyet... Na? :D :P
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2006.09.21. 22:00:06

sergi1989 írta:igen benne van hogy pont most jön majd a ki lépés mikor kevesen lesznek:Delmennék én és még jegyem is lnne ingyen mert az éger uncsi tesom...csak valahogy felkéne jutni!
Az tényleg nagyon [auto_cenzúra],hogy hajnalig kell várni a visszaútra...
Aki így jár,remélem nem hiába fáradozott!
Szóval:
NYERJÜNK FIÚK!!!
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
gentdelbarca
Capitá del Barça
Hozzászólások: 776
Csatlakozott: 2005.12.30. 17:09:39
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

2006.09.21. 21:46:51

sergi1989 írta:igen benne van hogy pont most jön majd a ki lépés mikor kevesen lesznek:Delmennék én és még jegyem is lnne ingyen mert az éger uncsi tesom...csak valahogy felkéne jutni!
Szeretnék igényelni pár jegyet, mert haverokkal mennénk meccsre!! :)
Na jó csak vicceltem!
És milyen neki spanyoloknál? :)
http://fmhungary.hu/ - Football Manager minden mennyiségben!!
sergi1989
Capitá del Barça
Hozzászólások: 656
Csatlakozott: 2006.07.07. 17:21:27
Tartózkodási hely: atomcity

2006.09.21. 21:36:40

igen benne van hogy pont most jön majd a ki lépés mikor kevesen lesznek:Delmennék én és még jegyem is lnne ingyen mert az éger uncsi tesom...csak valahogy felkéne jutni!
Szöllö
Barça C
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2006.06.08. 14:49:57
Kapcsolat:

2006.09.21. 21:20:18

szintén tapasztalat,h aki imádja a csapatát,és vhogy összeszed tegyük fel 5000-et egy jegyre,az összeszed vhogy 7000-et is...
De Hangsúlyozom szerintem is szemétség!

Én szívesen kimennék a meccsre, de ahhoz fel kellene mennem Pestre vonattal, meg vissza is: kb.:2500 ft + még 5000 ft a jegy, és várhatok hajnali 6ig, h visszajöhessek...
Így is tartozok 5500 ft-tal Mamámnak a norvégok elleni meccs miatt... :P
Ha akarnék se tudnék kimenni, mert le vagyok égve...
Pedig ki akarok... Ha van valakinek egy ingyen jegye, és szeretné valakinek odaajándékozni, akkor állok a rendelkezésére... :D
Avatar
gentdelbarca
Capitá del Barça
Hozzászólások: 776
Csatlakozott: 2005.12.30. 17:09:39
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

2006.09.21. 20:51:03

Lehet, hogy pont most fogunk megverni egy komolyabb csapatot tétmeccsen, és pont ezt fogják kevesen látni a helyszínen!!
A norvégok ellen kinnt voltam, azért a 4000es oldaltribünre szóló jeggyel most is kimennék! Csakhát most nem 4000...!
Nade majd Málta ellen kíváncsi leszek mennyi lesz a jegyek ára, főleg ha leverjük a törököket, 10000-15000??????
http://fmhungary.hu/ - Football Manager minden mennyiségben!!
sergi1989
Capitá del Barça
Hozzászólások: 656
Csatlakozott: 2006.07.07. 17:21:27
Tartózkodási hely: atomcity

2006.09.21. 20:41:59

de ez annyira abszurd...a válogatott mecsei főleg amig ilyen legyen csak ingyen hogy akarnak igy egy puskás stadiont megtölteni a törökök ellen...pedig elkélne igy még a megyeri uti stadiont(szusza) se lehetne megtölteni!ráadásul ebben a gazdasági gelyzetbe pont 5-7ezer forintjuk lesz erre az érdekes magyar válogatotra!de ez se számitana ha végre egyszer megvernénk a egy komolyabb csapatot TÉTMECCSEN IS!
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2006.09.21. 20:22:21

visca el barca írta:
ozsimiki írta:
Ronaldinho 17 írta:Múltkor nem értem rá,és a 3000 is eltántorított,de ez az 5000,na ne vicceljünk,ha lenne is ennyi pénzem akkor sem mennék,szánalmas :evil:
Annyi előnye talán van,h így tényleg csak olyanok mennek majd ki,akik tudnak szurkolni is,nem pedig némán ülnek,és gólnál 1percig vísítanak,aztán ha gáz van,meg becsukják a szemüket...

De tény,szemét húzás ez a jegyár... :evil:
oriasit tevedsz. azzal h megemelték a jegyarat, pont az olyan nemfog kimenni aki vegigvisitozza az egesz meccset (tapasztalat)(ugyanis annak nagy valoszinuseggel nem telik rá. csak a népmuvészeti cserépedény friderikusznak, meg a vv sanyinak....:? )

*PROSTITUÁLT* MLSZ!!!!!!!!!!!!!!!
Ebben is van igazság!
De:
szintén tapasztalat,h aki imádja a csapatát,és vhogy összeszed tegyük fel 5000-et egy jegyre,az összeszed vhogy 7000-et is...
De Hangsúlyozom szerintem is szemétség!
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2006.09.21. 10:13:06

ozsimiki írta:
Ronaldinho 17 írta:Múltkor nem értem rá,és a 3000 is eltántorított,de ez az 5000,na ne vicceljünk,ha lenne is ennyi pénzem akkor sem mennék,szánalmas :evil:
Annyi előnye talán van,h így tényleg csak olyanok mennek majd ki,akik tudnak szurkolni is,nem pedig némán ülnek,és gólnál 1percig vísítanak,aztán ha gáz van,meg becsukják a szemüket...

De tény,szemét húzás ez a jegyár... :evil:
oriasit tevedsz. azzal h megemelték a jegyarat, pont az olyan nemfog kimenni aki vegigvisitozza az egesz meccset (tapasztalat)(ugyanis annak nagy valoszinuseggel nem telik rá. csak a népművészeti cserépedény friderikusznak, meg a vv sanyinak....:? )

*PROSTITUÁLT* MLSZ!!!!!!!!!!!!!!!
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2006.09.21. 08:34:04

a pénzéért elvárna vmi ellenszolgáltatást is az ember, még ha a magyar válogatottról van is szó... az olimpicoban pl ennél kevesebbért lehet zsugát kapni a kanyarokba, és ott azért legalább három világbajnokot is láthat az ember.
kár ilyen árakkal távoltartani a népet. inkább hálásak lehetnének, h az egy-két fellángolástól eltekintve, penetránsan sz.ar válogatott mellett még mindig ennyien kitartottak. így tuti, h kevesebben lesznek.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
gentdelbarca
Capitá del Barça
Hozzászólások: 776
Csatlakozott: 2005.12.30. 17:09:39
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

2006.09.21. 08:12:25

antiimperialista írta:Fel nem tudom fogni, mi a jó kistulokiéknak abban, ha negyedannyi néző megy csak ki. De komolyan, mi ebben a jó nekik? Egyetlen dolog jut csak eszembe: ha kikapunk, nem fogják annyia kistuloki és Bozsik anyját szidni. Vistont akkor megint felerősödnek a távozásukat sürgető hangok. Tehát ez sem jó. Akkor mi az indok?
Amúgy ez a legkevésbé a válogatottnak jó, mivel nehezebb lesz így játszaniuk.
Még mindig ki szeretnék menni, de most már nem tudom, mit csináljak...

kistuloki TAKARODJ!!!
Ha jobban belegondolunk és elkezdjük elemezni a dolgokat még arra is rájöhetünk, hogy csak jót akarnak! Nézzük meg, hogy az eddigi meccseinken hol voltunk jobbak, idegenben, vagy otthon! Hát igen, idegenben valahogy mindíg jobban megy, a hazai közönség nem tesz jót a válogatottunknak! És így lehet mindenki jól jár, a csapat is, mert nem lesznek kinnt sokan, és az MLSZ is hisz azért néhányan kimennek és az is bevétel!
Ezt most egy picit direkt túlmagyaráztam, lényeg úgyis az, hogy szemét dolog volt ilyen magas árú jegyeket kibocsátani! :(
De nyerjünk, ez a lényeg!!!!
http://fmhungary.hu/ - Football Manager minden mennyiségben!!
antiimperialista
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3356
Csatlakozott: 2004.11.24. 10:28:44
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2006.09.20. 23:34:38

Fel nem tudom fogni, mi a jó kistulokiéknak abban, ha negyedannyi néző megy csak ki. De komolyan, mi ebben a jó nekik? Egyetlen dolog jut csak eszembe: ha kikapunk, nem fogják annyia kistuloki és Bozsik anyját szidni. Vistont akkor megint felerősödnek a távozásukat sürgető hangok. Tehát ez sem jó. Akkor mi az indok?
Amúgy ez a legkevésbé a válogatottnak jó, mivel nehezebb lesz így játszaniuk.
Még mindig ki szeretnék menni, de most már nem tudom, mit csináljak...

kistuloki TAKARODJ!!!
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2006.09.20. 16:32:46

Ronaldinho 17 írta:Múltkor nem értem rá,és a 3000 is eltántorított,de ez az 5000,na ne vicceljünk,ha lenne is ennyi pénzem akkor sem mennék,szánalmas :evil:
Annyi előnye talán van,h így tényleg csak olyanok mennek majd ki,akik tudnak szurkolni is,nem pedig némán ülnek,és gólnál 1percig vísítanak,aztán ha gáz van,meg becsukják a szemüket...

De tény,szemét húzás ez a jegyár... :evil:
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Ronaldinho 17
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1942
Csatlakozott: 2004.10.17. 18:13:25
Tartózkodási hely: Csepel

2006.09.20. 15:34:50

Múltkor nem értem rá,és a 3000 is eltántorított,de ez az 5000,na ne vicceljünk,ha lenne is ennyi pénzem akkor sem mennék,szánalmas :evil:
ZSOLTI 10 - Hungarian F.C. Barcelona
Avatar
gentdelbarca
Capitá del Barça
Hozzászólások: 776
Csatlakozott: 2005.12.30. 17:09:39
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

2006.09.20. 08:35:11

Los Banditos írta:A Bosnyákok emberhátrányba játszottak és kaptunk egy "érdekes" 11-est és szerintem még a Bosnyákok ígyis jobbak játszottak nálunk.Vicc hogy ők voltak emberhátrányba és nekünk kelett bunkerfocit játszani. :roll:
Azt hiszem Te valami más meccset néztél! :?
Egyértelműen jobbak voltunk a bosnyákoknál, ők semmit sem csináltak! Hányszor is lőttek kapura?? Naugye! És mi hányszor lőttünk? Ugyeugye!
Ja és mi lett a végeredmény? Igy igaz, 3-1 nekünk!
Ennyi!!!!

Antiimperialistával pedig egyetértek, a legfontosabb mindíg is Nemzetünk Válogatottja!!
Persze, ha most választás elé állítanának, hogy Magyar-török, vagy Barca-madrid, azért sokat nem gondolkodnék! :)

De azért ezek a jegyárak nagy viccek, nemtudom mit képzelnek ezek magukról!!! :evil:
http://fmhungary.hu/ - Football Manager minden mennyiségben!!
Los Banditos
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 7702
Csatlakozott: 2005.05.29. 18:40:20
Tartózkodási hely: Coruscant

2006.09.20. 06:16:23

A Bosnyákok emberhátrányba játszottak és kaptunk egy "érdekes" 11-est és szerintem még a Bosnyákok ígyis jobbak játszottak nálunk.Vicc hogy ők voltak emberhátrányba és nekünk kelett bunkerfocit játszani. :roll:
in to exile
antiimperialista
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3356
Csatlakozott: 2004.11.24. 10:28:44
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2006.09.19. 07:30:31

Erről volt már egyszer szó, nem fogom még egyszer elmagyarázni. Van, akinek egy külföldi csapat a legfontosabb, nekem viszont hazám válogatottja sokkal többet ér, mint bármilyen külföldi meccs.

A bosnyákok elleni meccstől is ugyanezt vártad, ha jól emlékszem.
Los Banditos
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 7702
Csatlakozott: 2005.05.29. 18:40:20
Tartózkodási hely: Coruscant

2006.09.19. 06:04:46

antiimperialista írta:Rohadt mlsz!!! De akkor is megyek! Aztán majd szidom magam megint...
Képes lennél ennyi pénzt kiadni?Mert úgyis lealáznak minket a terekek. :?
in to exile
antiimperialista
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3356
Csatlakozott: 2004.11.24. 10:28:44
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2006.09.18. 22:54:05

Rohadt mlsz!!! De akkor is megyek! Aztán majd szidom magam megint...
Válasz küldése