Magyar Válogatott

Foci a Barçán kívül

Szerinted a selejtezősorozatban Magyarország:

Megnyeri a csoportját
13
72%
Második helyen Szerbia mögött végez
4
22%
Csak a harmadik hely jön össze
1
6%
Teljes csalódás lesz.
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 18
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2010.02.07. 13:26:08

Mint már írtam, nem esélyben, építkezésben kell gondolkodni. Ha ezt látnánk és beismernénk végre, nem menne rá látszateredményekre újabb 4 év, hanem épülhetne a jövő csapata. Ezek az ellenfelek épp megfelelőek a célra, vagyis hogy egy újjáépülő válogatott lemérhesse, merre tart. Fecooo: 3 fiatal nagyon kevés...ennél sokkal radikálisabb fiatalitás kell. Ha a friss vizet csak csepegtetjük a poshadt vízbe, attól az még poshadt marad. Ürítsük ki előbb a poharat!
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.02.07. 13:25:02

FtcSikiHun írta: Igen,igen, nagy részben igaz :wink: Én egy ilyet szeretnék látni:


---------------Gulácsi/Babos--------------

Bodnár/Kádár----Juhász------Korcsmár-----Debreceni

--------------------------Koman------------------

Gosztonyi/Filkor/Varga---------------------------Dzsudzsák

Rudolf/Priskin----Torghelle------Németh


Hajrá Magyarok!
Én Filkort biztos, hogy nem hívnám be. Sanyit csak a padra ültetném. Nem kell túlzásba vinni szvsz a fiatalok beépítését. Koman és Németh mindenképpen! Gulácsit is szépen lassan, mert azért kapus poszton most sem állunk rosszul: Fülöp,Király, Köteles! Bár Király ideje lassan lejár, de én Fülöpnek adnék azért egy esélyt mielőtt bevetésre kerülne Gulácsi.
:lol: Babos meg ár lemondta a válogatottságot végleg. Korcsmár jöhetne simán Juhász mellé! ÉS az a Kádár gyerek sem ügyetlen. de Gyepest, Halmosit, Vanczákot, Bodort stb... elfelejteném! Huszti,Dzsudzsák, Hajnal jöhet és Gerára is szükség van bárki bármit mond. Még mindig ő a legsokszínűbb magyar focista. A Fulhamben nem tolta rosszul a sérülése előtt. Rudolf is alap!
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
duncan
Jugador del Barça
Hozzászólások: 131
Csatlakozott: 2009.12.18. 01:10:11

2010.02.07. 13:20:25

Nem hiszem,hogy reménykedni kéne nagyon. Az egy szép eredmény lenne,ha 4 győzelmet aratnánk a két alattunk lévő csapattól és a Finnek nem tudnának megverni,esetleg egyszer legyőznénk őket. A svédek és a Hollandok ellen az szép lenne,ha nem sokkal kapnánk ki,csak 1-1 góllal. Ha Ibra nincs,akkor a svéde kellen esetleg egy x.
A 3. hellyel én elégedett lennék. Ez már a mostani realitás fölötti eredmény lenne.
Avatar
van Bommel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 507
Csatlakozott: 2005.12.07. 15:42:36
Tartózkodási hely: Szarvas,Szeged

2010.02.07. 13:14:34

Annyira meddők leszünk, mint az 50 év feletti nők...
Láb a lábé, kar a karé, láb a karé, KARALÁBÉ
Hajrá CSABACSÜD!!!
Adamik-Varga,Kis,Gombár,Viszkok-Virág,Szilágyi,Steigler,Borgulya-Gulyás,Gazsó
www.csabacsudse.gportal.hu
Avatar
FtcSikiHun
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2740
Csatlakozott: 2009.12.17. 21:59:21
Tartózkodási hely: Északon, délen, keleten, nyugaton

2010.02.07. 13:12:26

Fecooo írta:vmit mindenképpen szögezzünk le:

a Koeman-féle besz@ri focival esélyünk sincs... ha air-sanyika lesz egyedül elől, esélyünk se lesz. ha legalább 3 fiatal játékos nem lesz bevetve, esélyünk se lesz. ha ilyen gyepes, vanczák, halmosik lesznek hátul, esélyünk se lesz...
HAJRÁ MAGYAROK!

Gulácsi-Bodnár-Juhász-Debreceni-(egy jobbhátvéd)-Varga-Koman-Dzsudzsák-Buzsáky/Huszti/Hajnal- Németh-Rudolf

vmi hasonlót szeretnék látni 4-4-2-ben legalább...

Igen,igen, nagy részben igaz :wink: Én egy ilyet szeretnék látni:


---------------Gulácsi/Babos--------------

Bodnár/Kádár----Juhász------Korcsmár-----Debreceni

--------------------------Koman------------------

Gosztonyi/Filkor/Varga---------------------------Dzsudzsák

Rudolf/Priskin----Torghelle------Németh


Hajrá Magyarok!

Kép
'élvezd, hogy minden rosszban van valami'
'...törekedj azzá lenni,ami lehetnél!'
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2010.02.07. 13:04:33

vmit mindenképpen szögezzünk le:

a Koeman-féle besz@ri focival esélyünk sincs... ha air-sanyika lesz egyedül elől, esélyünk se lesz. ha legalább 3 fiatal játékos nem lesz bevetve, esélyünk se lesz. ha ilyen gyepes, vanczák, halmosik lesznek hátul, esélyünk se lesz...
HAJRÁ MAGYAROK!

Gulácsi-Bodnár-Juhász-Debreceni-(egy jobbhátvéd)-Varga-Koman-Dzsudzsák-Buzsáky/Huszti/Hajnal- Németh-Rudolf

vmi hasonlót szeretnék látni 4-4-2-ben legalább...
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.02.07. 13:00:20

San Marino és Moldova ellen be kell gyűjteni a megszerezhető 12 pontot. Ez egyértelmű. A Finneket itthon szerintem képesek vagyunk megverni, idegenben meg egy pontot csak összehozunk :roll: Ez így eddig 16 pont! A hollandok ellen nem fűzök nagy reményeket úgyhogy nem kalkulálok be egy pontot sem. A Svédek meg... Fogalmam sincs! Kérdés hogy milyen formában leszünk mi és ők. Meglátjuk... Mindenesetre kijelenthető hogy az 1.hely nem lesz meg :lol: és a másodikhoz is egy összeszedett válogatottra lesz szükség, amit már most el kellene kezdeni céltudatosan építgetni. HAJRÁ MAGYAROK :!:
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2010.02.05. 16:24:30

socio66 írta:A radikális fiatalítást el lehet szerintem felejteni,ezt úgysem meri meghúzni kúman,hiszen jönne az elején pár zakó és meg is köszönnék neki a munkát.
Anno Várhidi megpróbálta és látszólag a szövetség is hajlott a dologra,mégis elzavarták őt is.
Úgyhogy szerintem továbbra is maradnak a 'tóthbalázsok',meg a 'vanczákvilik'..
Sajnos.
Ezért írtam, hogy többéves projekt. Építeni kell egy csapatot, az "alapanyag" adva van hozzá. Türelem kell, kitartás kell, következetesség kell, bár nem hiszem, hogy Koeman a legalkalmasabb szakember ezen út végigjárására.
Személy szerint nekem elegem van a 4.-5. helyezésekből. Meg abból, hogy legyűrjük azokat, akiknél jóformán beleharapnak a zsugába, mert fogalmuk sincs a játékról. Ezeket a "fantasztikus sikereket" azt hiszem bőven fel lehetne áldozni egy szebb jövőért cserébe.
Nálunk fejlettebb futballkultúrával rendelkező országok sem tehetik meg, hogy ne vegyenek figyelembe egy tehetséges generációt-legalább 2-3 játékos erejéig. Nem féltik az eredményeiket.
Nekünk ráadásul nincs is mit félteni...
Rivaldo-A Legnagyobb.
socio66

2010.02.05. 16:10:49

A radikális fiatalítást el lehet szerintem felejteni,ezt úgysem meri meghúzni kúman,hiszen jönne az elején pár zakó és meg is köszönnék neki a munkát.
Anno Várhidi megpróbálta és látszólag a szövetség is hajlott a dologra,mégis elzavarták őt is.
Úgyhogy szerintem továbbra is maradnak a 'tóthbalázsok',meg a 'vanczákvilik'..
Sajnos.
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.02.05. 16:04:21

[quote="Rivaldo11"][/quote]

Teljesen egyetértek. :) Ezt az utat kell végigjárni, csak az a baj hogy már nem sok reményt fűzök ehhez az egészhez :? Minden nagy esemény selejtezősorozat béli kudarca után elmondják, hogy egy új utat kell követni, meg hogy egy új válogatottat kell építeni aztán kezdődik minden előröl...
Reméljük azért legalább a szerencse mellénk szegődik a vasárnapi sorsoláson :roll:
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2010.02.05. 15:59:16

A selejtezők kapcsán inkább arra leszek kiváncsi, elkezdünk-e végre keresni egy új utat, vagy maradunk a torghellesanyiknál, a tóthbalázsoknál, gyepesgabiknál, meg a vanczákviliknél. Ha az előbbi következik be, a kalkulálható vereségek is egy szebb jövőt hordozhatnak magukban. Ha utóbbi, akkor marad a nihil, és a reménytelenség.
Tudom, hogy fontosak az u21-es selejtezők is. Tudom, hogy az elején jórészt vereségek jönnének. De ha nem változtat a kapitány, nem teszi le a garast a fiatalok mellett, nem épít be legalább hat játékost az u20-ból, már most temethetjük a 2014-es vb-t is.
Építkezést az alapoknál kell kezdeni, vállalva a kellemetlenséeket addig, amíg a "nagy mű" elkészül. Ez egy többéves projekt ( hogy egy kicsit perezes legyek...), de ha végigcsináljuk, pár év múlva lehet egy fiatal, mindenkire veszélyes, támadófocit játszó csapatunk, amelytől elvárható lesz a nagy tornákon való szereplés kiharcolása.
...és amelyik nem 15 évente ver meg komoly csapatot tétmeccsen.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
van Bommel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 507
Csatlakozott: 2005.12.07. 15:42:36
Tartózkodási hely: Szarvas,Szeged

2010.02.05. 15:07:24

Vasárnap kisorsolják az EB-selejtező csoportokat. Nem fűzök hozzá nagy reményt, én személy szerint az U20-21-es válogatott java részével indulnék. Az álmom a 2.kalapból Szlovákia és Románi, míg a 3.-ból Izrael :lol:
Ezenfelül, ha olyan csoport jönne össze, hogy Horvátország,Svájc,Ausztria, San Marino, Liechtenstein a média megint kijutásról beszélne, amire nincs reális esély szerintem. Gulácsi-Bodnár,Debreceni,Juhász,Kádár-Korcsmár, Koman, Varga-Huszti, Németh, Dzsudzsák, a maradék pedig az utánpótlás csapatból.
Láb a lábé, kar a karé, láb a karé, KARALÁBÉ
Hajrá CSABACSÜD!!!
Adamik-Varga,Kis,Gombár,Viszkok-Virág,Szilágyi,Steigler,Borgulya-Gulyás,Gazsó
www.csabacsudse.gportal.hu
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2010.01.06. 11:35:52

Én sem értek vele egy hihetetlen sok mindenben,főleg,ami a konkrét játékosokat, vagy a csapatokat illeti, DE! Amit a magyar foci és részben általános helyzetéről, a maffiáról, meg a tudatlanok uralmáról mond az teljesen igaz, sajnos! A mai MLSZ és a különböző tisztségviselők egész egyszerűen szakmai dillettánsok (akármekkora focisták is voltak!), akiket gazdasági és egyéb érdekcsoportok tartanak rövid pórázon (tisztelet a kivételnek). Ezzel nem azt állítom, hogy _Varga a legjobb szakember,mert az ő képességeiről ebben a tekintetben semmit sem tudok. A jogos kritika ettől még jogos kritika és el kellene rajta gondolkodni. A többiben nincs igaza szerintem sem(egy-két kívétellel)
Szerk: A médiával kapcsolatosan is igaza van, a legtöbb médium(talán a sport tekintetében nincs is kívétel) bulvár médium, egész egyszerűen szemét. A Nemzeti sport meg főként!
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21169
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2010.01.06. 10:35:00

Én sok igazságot látok a szavaiban. A fiatalokkal sztem igaza van, Németh v. Koman valóban nem akkora játékosok, mint amennyire sokan el vannak tőlük ájulva.
Abban is igazat adok neki, h szánalmas volt, ahogy a média azt hangoztatta, h most mekkora esély van a VB-ra kijutni. Persze matematikai esély megvolt, de semmi realitás nem volt benne.
A Hajnallal és Dzsudzsákkal alkotott véleményével nem értek egyet, ebben az esetben pont fordítva látom a dolgokat. Gera sztem is a legjobb magyar játékos jelenleg.
A válogatott és a fagyi belső ügyeibe nem látok bele, de el tudom képzelni, h ebben is van igazság.
Avatar
Colos
Capitá del Barça
Hozzászólások: 729
Csatlakozott: 2005.09.28. 14:12:43
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

2010.01.04. 21:25:57

Mikaos írta: Másodszor: teljesen komolytalan, ahogy beszél Dzsudzsákról, vagy a fiatalokról.
Na meg Dzsudzsi nem csapatjátékos, amikor egy évben 19 gólpasszt adott? Hát... Nincs az a fórum, amely ne választotta volna be az év csapatába Hollandiában.
Kép
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2010.01.04. 20:58:33

Az már csak hab a tortán, hogy ezeket egy olyan valaki mondja, aki 1966-os vb-n, a szovjetek elleni negyeddöntő előtt állítólagos "húzódása" miatt (miközben ádáz lábteniszpartikat vívott a többi tartalékkal) nem volt képes a Magyar Válogatott rendelkezésére állni. A háttérben már akkor is a sértettsége volt, hogy Ő csak csere a nemzeti csapatban.
Ezek Bene Ferenc visszaemlékezései egyébként.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2010.01.04. 20:41:39

Javaslom, hogy válasszuk külön a dolgokat. Úgy értem, nem csak fekete-fehér van.
1. Ha valaki utálja Kistelekit és Koemant, miért kell attól még mindenáron egyetérteni Vargával? - csak azért, mert szidja őket? (amúgy kit nem szid a fazon? :D). Én sem bírom Kistelekit, de nem adok Vargának igazat csak ezért.
2. Értem én, hogy szimpatikus valakinek a "megmondom a tutit"-stílus, de ez megint nem egyenlő azzal, hogy igaza van Vargának. (Legalábbis nem következik belőle semmiképp)

Véleményem szerint ez a Varga-gondolkodás tipikus: pont az ilyenek miatt nem halad a magyar foci több évtizede.

Először is: erős emlékezetkiesés (vagy szándékos félrebeszélés). Az szerintem siker, hogy az utóbbi 24 év legsikeresebb magyar válogatottja a jelenlegi - a selejtezőket figyelembe véve.
Másodszor: teljesen komolytalan, ahogy beszél Dzsudzsákról, vagy a fiatalokról. Ha egy edző ennyire jósolgat, az számomra nem szakember.
Végül: enyhe önfényezés. Ehhez képest, ha megnézzük edzői pályafutását: 1 évnél többet nem maradhatott egy darab helyen sem! :) És ezek után ő lenne a szövetségi kapitány? hm...
Avatar
torrentkiller
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2008.01.16. 19:52:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg/BP.

2010.01.04. 20:40:20

Nem akarok itt senkit sértegetni, de amit Varga mondott, abból az jött le nekem hogy egyre debilebb lesz.
Még mielött valaki a torkomnak ugrik megmagyarázom:
Alkalmas lenne szöv. kapnak:

Jó ez még úgy ahogy elmegy, de megnézném ha tényleg oda kerülne akkor ott mekkora szája lenne, ha nem menne ugy sem a csapatnak.

Lehúzza az U20asokat:

Nem tudom ez az ember hol él, de szerintem igenis nagy eredmény ez a bronz érem. Küzdöttek a fiúk, nem adták fel, szerintem már ez nagy eredmény a nagycsapathoz képest is. És mi lett volna, ha tényleg csak az 5-8. hely valamikén végeztünk volna? Bent lenni a világ legjobb 8 csapatában is nagy eredmény ahogy Rivaldo kolléga is mondta. Ahhoz képest hogy a nagyok hol vannak, az is szép eredmény lett volna.
És honnan tudja, hogy mekkora játékos lenn Komanbol vagy Németből? A jövőbe lát vagy mi? mert akkor megyek hozzá a lottó számokér.

A nagyválogatotthoz:

Talán Sanyi egy európai élcsapatban meghatórozó ember? Mert mind Németh, mind Koman jobb csapatban játszik mint Pl Torghelle. Jah meg a kedvencem. Hajnal kellemes meglepetés. Kérdem én mikor játszott utoljára úgy a válogatottban zsinórban 2-3 meccsen úgy hogy kellemes meglepetés legyen? mert én már nem is emlékszem rá jóformán. Dzsuzsi meg legalább küzd, próbálozik, hajt és nem csak álldogál a pályán mint egyesek.

Kb ennyi lenne az én véleményem...
Kép
"Barcelona Svájcból hozatott nagyon drága gyógyszereket, hogy leküzdje a növekedésihormon-hiányosságát, és ezt meg akarják hálálni. Messinek a szíve diktálta, hogy melyik csapatot válassza. Megráztam a kezét, és gratuláltam, megmutatta, hogy vannak még olyan labdarúgók, akiknél az emberi értékek elsődlegesek"- Ernesto Bronzetti
B. Tamás
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.02.25. 21:20:32
Kapcsolat:

2010.01.04. 20:19:36

Rivaldo11 írta:...
Így-így. Neked kellett volna az interjút adni. Minden szavad igaz.
.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2010.01.04. 20:11:19

Ami Vargát illeti, vannak részigazságai, de a marhaságait is illő számba venni. Azt mondja, hogy legfeljebb ötödikek lehettünk volna, ha minden csapat a legjobbjaival érkezik az U20-as vb-re. Azon a tényen, hogy az olasz U21-es válogatottat a vb után elvertük, valahogy elegánsan átsiklik. De kérdem én: Ha egy erős mezőnyben 5. a válogatott, az nem siker? arra nem lehetne ugyanúgy alapozni? Egy megkeseredett ember szavai, akinek a szája nagy volt, bizonyítani ellenben nem sikerült. Az meg, hogy saját magát tartja csak alkalmasnak a szöv.kap. posztra, egyenesen szánalmas. Edzőként egy szalmaszálat nem tett keresztbe még, ami ezt alátámaszthatná. ( egyébként a "miért nem alkalmazzák?" kérdésre is ez a válasz. Győrben Tarsoly bele volt bzulva, mindent megadott neki, de ezzel sem tudott élni. Akkor???)
Az szimpatikus, hogy kimondja amit gondol. Csak nem jól gondol bizonyos dolgokat. Plusz nem ártana informálódni, mielőtt "szókimond". Dzsudzsák nem csapatember? Hajnal kellemes meglepetés?
Meg az, hogy Ő már 16 évesen a Fradi első csapatának játékosa volt, oké. De mielőtt leszólja Komant, nézzen már körül, hány külföldi fiatalnak sikerült könnyen utat találnia a serie A-ba? Ennyi erővel Messinél is nagyobb klasszis Varga, mert ugye hol volt Messi 16 évesen...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Rivaldo11 2010.01.04. 20:21:02-kor.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
fUtBoLiStA
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 466
Csatlakozott: 2008.05.23. 14:32:27
Tartózkodási hely: a kereszteződésnél balra

2010.01.04. 20:10:21

Fura ezeket így olvasni... Nem ehhez vagyunk szokva! Bevallom, nekem nagyon tetszik és egyet is értek a mondandójával! Végre valaki volt olyan tökös és nem a szokásos rizsát tolja...:)
Talán lehet benne egy kis tüske, hogy nem alkalmazzák, de szerintem abszolút igaza van! És hogy miért nem alkalmazzák? Mert mindig van véleménye és meri is kimondani...
„A Barcelona az a csapat, mely meg fogja nyerni a bajnokságot, az a gárda, melynek élvezni kell a játékát, mint rajongó, és szenvedni ellene a végsőkig, mint ellenfél.”

Miguel Angel Lotina
Avatar
Forcabarca8
Capitá del Barça
Hozzászólások: 747
Csatlakozott: 2005.02.01. 11:47:15

2010.01.04. 19:23:00

nem idióta, csak őszinte. a játékosokról csupa olyan dolgot mondott, ami nagyjából megállja a helyét. parkolópályán van? teljesen igaz. de azért lett szókimondó mert nem veszik be a belső körbe, vagy azért nem halljuk a nevét szinte sehol, mert szemet szúr a vezetőknek, hogy van aki megmondja: sz*r az egész! nem mindig és nem mindenben értek vele egyet, de ő legőszintébb ember ebben a nyamvadt magyar labdarúgásban! (sztem) hátsó szándék, és maga fényezés nélkül mond dolgokat, ami itthon igen ritka, nem igaz?

plusz kistelekit leosztja, ami nálam alapból jó pont :lol:
Kép
Avatar
Colos
Capitá del Barça
Hozzászólások: 729
Csatlakozott: 2005.09.28. 14:12:43
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

2010.01.04. 19:08:29

Irtó sok hülyeséget mondott. Hajnal kellemes meglepetés? Hol, kinek, mikor? A hsz-ek között írta valaki, hogy egy parkolópályára tett sértődött ember szavai ezek. Ráadásul a sajtó egyáltalán nem hízeleg olyan sokat a focistáknak. Sőt, gyakran lehordják őket a sárga földig. Na mindegy. Idióta ez a manusz.
Kép
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2010.01.04. 18:59:17

http://www.nemzetisport.hu/magyar_valog ... l-2012034/

Aki nem olvasta el Varga riportját az nso-on most tegye.Ilyen egy profi edző felfogása és világnézete.Lehet köpködni és mondani, h haggyuk már miről beszél, de ha mindenki mélyen magába rájöhet, h igaza van.Jó lehet védeni Komant is, de hol és hány évesen fog majd befutni vagy jön ő is a Lokiba? :roll: Mellesleg csak ugyanazt mondja, mint Bölöni, amit a többi honi edző nem mer kimondani.... :oops:

Indulhat a banzáj. :twisted:
Kép
socio66

2009.12.26. 10:45:18

Volt már egy kísértetiesen hasonló gólja a Jena ellen,azon is csak néztem. :)
Válasz küldése