NB1 - Magyar Bajnokság

Foci a Barçán kívül
ZolTano
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 298
Csatlakozott: 2012.03.12. 12:49:39

2013.08.25. 19:18:32

davi10 írta:Hát nem tudom melyik meccset nézted. Első 10 perc a miénk volt, utána jobb volt a Loki, de aztán magunkra találtunk.
Nem mondom, hogy jobbak voltunk, de egyáltalán nem volt ekkora a különbség, csak ugye a helyzetkihasználás...

még csak 5 forduló telt el, nem kell semmit elkiabálni.
pontosan , nem kell semmit elkiabálni. de, hogy ez a Fradi bajnok lesz, azért erős túlzás...nem?
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6742
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2013.08.25. 18:50:10

Hát nem tudom melyik meccset nézted. Első 10 perc a miénk volt, utána jobb volt a Loki, de aztán magunkra találtunk.
Nem mondom, hogy jobbak voltunk, de egyáltalán nem volt ekkora a különbség, csak ugye a helyzetkihasználás...

még csak 5 forduló telt el, nem kell semmit elkiabálni.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
ZolTano
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 298
Csatlakozott: 2012.03.12. 12:49:39

2013.08.25. 18:37:12

davi10 írta:Na köbe megjöttek a kezdőcsapatok. Gerson, Valpoort kezd, Tuijp pad, a többi a szokásos.

Remélem Böde Tuijp helyén játszik majd, mert az eddigi szerepköre nem nagyon volt eredményes eddig...
akkor ennyit a Fradi bajnok lesz álomról. a Loki nagyon elpicsázta őket, nagyon gyenge eza Fradi. Moniz sem tud csodát csinálni.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6742
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2013.08.25. 15:37:02

Na köbe megjöttek a kezdőcsapatok. Gerson, Valpoort kezd, Tuijp pad, a többi a szokásos.

Remélem Böde Tuijp helyén játszik majd, mert az eddigi szerepköre nem nagyon volt eredményes eddig...
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
ZolTano
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 298
Csatlakozott: 2012.03.12. 12:49:39

2013.08.25. 13:59:10

davi10 írta:
ZolTano írta: nem kötekedés, tényleg, de Te tényleg hiszed, hogy ez a Fradi bajnok lehet....ez már optimizmuson is túlteng. ébresztő, mert a végén nagyot esel. TALÁN a dobogón ott lehettek.
El.

Kemény meccs lesz a Loki elleni, kell a 3 pont, utána már gálameccs a Kecskemét ellen.
Remélem azért lök egyet a csapaton, hogy tavaly sikerült ott nyerni.

Tuijp-öt padra raknám és feltolnám Bödét, mert így egyikük se szerez gólt. Valpoort meg remélem megint kimarad a kezdőből. Somalia nem tudom, hogy felépült-e már, játszhatnának egy-egy félidőt Gersonnal együtt. Adams 2 meccs után alapember :D
Holmann remélem tartja a formáját és megint kezdő lesz. És nagyon várom, hogy Csilus újra az első csapatban (is) játsszon, nem volt ő olyan rossz...
én úgy gondolom ,meg látom , hogy ez a Fradia 3. helynél nem lehet jobb. Böde az klasszis csatár magyar szinten ezt aláírom, de a csapat nekem valahogy nem tűnik ütőnek. persze, örülnék, ha a mi csapatunk tartana ott ahol ti, de szvsz ez még kevés. meglátjuka Loki ellen mit toltok, sztem ruha, de ha nyertek, akkor talán lesz ok a bizakodásra!!! ;)
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6742
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2013.08.25. 11:50:21

ZolTano írta: nem kötekedés, tényleg, de Te tényleg hiszed, hogy ez a Fradi bajnok lehet....ez már optimizmuson is túlteng. ébresztő, mert a végén nagyot esel. TALÁN a dobogón ott lehettek.
El.

Kemény meccs lesz a Loki elleni, kell a 3 pont, utána már gálameccs a Kecskemét ellen.
Remélem azért lök egyet a csapaton, hogy tavaly sikerült ott nyerni.

Tuijp-öt padra raknám és feltolnám Bödét, mert így egyikük se szerez gólt. Valpoort meg remélem megint kimarad a kezdőből. Somalia nem tudom, hogy felépült-e már, játszhatnának egy-egy félidőt Gersonnal együtt. Adams 2 meccs után alapember :D
Holmann remélem tartja a formáját és megint kezdő lesz. És nagyon várom, hogy Csilus újra az első csapatban (is) játsszon, nem volt ő olyan rossz...
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.08.25. 10:20:40

Loki-Fradi:

Nem éppen a legjobb körülmények között érkezik a Fradi. A két szélső védőnk Korhut és Lázár eltiltás miatt hiányzik. Ezen felül még Bódi játéka is kérdéses. :? De ahogy elnéztem egy-két Fradi meccset nem éppen a verhetetlen kategória(egyelőre!) úgyhogy jó lenne, ha szűkösen de nyerni tudnánk.

Czvitkovics távozásának kifejezetten örülök. Mióta Belgiumból hazajött, folyamatosan alibizik, nem csoda, ha erre nem volt vevő Kondás.
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2013.08.25. 10:00:18

Megvertük a 'Kövesdet, éljen, :mrgreen:
[video]http://youtu.be/ZUDRgkMObLI[/video]
Balajcza még mindig jó kapus :D
GT: a titkos esélyes nem lehet az Újpest? :mrgreen:
Szép volt a hatos na. És jelenleg hatodik helyen vannak a lilák, aláírnám ezt a szezon végén is :D

Következő fordulóban idegenben Diósgyőr, az mindig kemény szokott lenni :|
És készüljetek, Mezőkövesd - Puskás Akadémia 8)

Azért ma még lesznek komoly meccsek: Loki - Fradi, Paks - Honvéd, Eto - Vidi, nagyon fontos forduló lesz, már ilyenkor sok minden eldőlhet...
"And my heart will leave you never."
ZolTano
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 298
Csatlakozott: 2012.03.12. 12:49:39

2013.08.25. 09:56:28

Stalkyard írta:Knézy egy tragédia, és gyakorlatilag minden meccsen amit ő közvetít. Komolyan én ilyet még az életben nem tapasztaltam, hogy egy kommentátor ekkora világi, címeres gyökér legyen. És mégis nyomják állandóan, gondolom az apja miatt. Aki most bizonyára forog a sírjában...

Nem vagyok kimondott fradista, de Holman góljának örülök, ha már a lakhelyemről származik, és személyesen is ismerem gyakorlatilag. Nem hittem volna, hogy eddig viheti, de ha így folytatja, akár be is futhat egy magyar szinten is kiemelkedő karriert.
az egész Knézy család ősfradista. közvetlen infó, még sáljuk is van. erről ennyit.
ZolTano
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 298
Csatlakozott: 2012.03.12. 12:49:39

2013.08.25. 09:53:21

davi10 írta:Igen, azt már az első forduló előtt megmondtam, hogy nincs az az Isten, hogy a Győr idén megint bajnok legyen.
Valpoort meg okés, hogy nem kész játékosnak hozták, de akkor basszus álljon be 3-0nál a 80. percben nehogy már ő kezdjen minden meccsen és ezáltal emberhátrányban kezdjünk. Kis túlzással egy kezemen meg tudom számolni hány jó megmozdulása volt az első 4 fordulóban.

A bajnokság szerintem is a Fradi, Loki, Vidi trió között dől el. Nehéz lesz, a Viditől már kikaptunk (nem szeretném kommentálni, hogy hogyan), jövő hét Debrecen, nagyon kemény meccs lesz, azt mondom még az X is jó, de nem engedhetjük meg magunknak az újabb pofont. (csak ne Kassai vezesse
[-o< )

Én mondjuk Rossival a Honvédot is bajnokesélyesnek vártam, de ebből szerintem még az Európai Kupaszereplés se biztos, hogy meglesz.

A végén szerintem ez a sorrend lesz:
1. Fradi
2. Vidi (itt nagyon kevés pontkülönbségre tippelek, sőt neadjisten még fordítva is lehet)
3. Debrecen
4. Honvéd vagy egy meglepetéscsapat (Paks?)
nem kötekedés, tényleg, de Te tényleg hiszed, hogy ez a Fradi bajnok lehet....ez már optimizmuson is túlteng. ébresztő, mert a végén nagyot esel. TALÁN a dobogón ott lehettek.
ZolTano
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 298
Csatlakozott: 2012.03.12. 12:49:39

2013.08.25. 09:51:12

Gareth Tello írta:Csóri Kövesd hatot kapott a liláktól... :cry:

Ma pedig Loki-Fradi és Győr-Vidi. 8)
a LILÁK elintézték őket, ahogy kell.. remélem, nemsokára visszatérneka nézők is a SZUSZA FERENC STADIONBA!!!
hajrá LILÁK, nem lehet mindenki Fradista.
jha és persze ma győzni kella malaga ellen, hajrá Barca!
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.08.25. 09:42:55

Csóri Kövesd hatot kapott a liláktól... :cry:

Ma pedig Loki-Fradi és Győr-Vidi. 8)
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6742
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2013.08.18. 16:48:31

Igen, azt már az első forduló előtt megmondtam, hogy nincs az az Isten, hogy a Győr idén megint bajnok legyen.
Valpoort meg okés, hogy nem kész játékosnak hozták, de akkor basszus álljon be 3-0nál a 80. percben nehogy már ő kezdjen minden meccsen és ezáltal emberhátrányban kezdjünk. Kis túlzással egy kezemen meg tudom számolni hány jó megmozdulása volt az első 4 fordulóban.

A bajnokság szerintem is a Fradi, Loki, Vidi trió között dől el. Nehéz lesz, a Viditől már kikaptunk (nem szeretném kommentálni, hogy hogyan), jövő hét Debrecen, nagyon kemény meccs lesz, azt mondom még az X is jó, de nem engedhetjük meg magunknak az újabb pofont. (csak ne Kassai vezesse
[-o< )

Én mondjuk Rossival a Honvédot is bajnokesélyesnek vártam, de ebből szerintem még az Európai Kupaszereplés se biztos, hogy meglesz.

A végén szerintem ez a sorrend lesz:
1. Fradi
2. Vidi (itt nagyon kevés pontkülönbségre tippelek, sőt neadjisten még fordítva is lehet)
3. Debrecen
4. Honvéd vagy egy meglepetéscsapat (Paks?)
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.08.18. 13:00:43

Egész jó kis meccs volt, MB1-hez képest pláne, a remek hangulat még innen, a képernyő elől is érezhető volt.

Holman most remekül játszott, egyébként nekem felemás érzéseim vannak vele kapcsolatban, tehetséges játékos, ez biztos, de igencsak hullámzó a teljesítménye, a Vidi elleni idénynyitón speciel ő is pocsék volt, aztán az MTK ellen parádézott. Talán nem fog elkallódni.

Ez a trinidadi gyerek nem tűnik rossznak így elsőre, szerintem Besiccsel jó kis párost alkothatnak majd, talán megoldódik a védelmi problémák egyik része.

Tuijp ismételten borzasztóan gyenge volt, az első félidőben csak akkor hallottam a nevét, amikor Gundel arról beszélt, hogy nem csinál semmit. :lol:
Böde már jobban tetszett.

Az MTK-n viszont nagyon meglátszott, hogy kulcsemberek távoztak a nyáron (Tischler, Nikházi, Zsidai, ha jól tudom), nem is igazán volt épkézláb támadásuk, folyamatosan faragták Holmanékat, pár villanástól eltekintve szerintem meglehetősen harmatos teljesítményt nyújtott a gárda.

Viszont lehetett hallani Garami mester egyik taktikai utasítását: "Kanta! Szólj rá a Besére!" :mrgreen:

Visszatérve a Fradira: Valpoort egy nagy rakás trágya egyelőre, kíváncsi leszek, tud-e majd fejlődni vagy marad ezen a korántsem egetrengető színvonalon.

Ma pedig Vidi-Paks, szorítok a vendégeknek.
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.08.18. 12:54:19

Nagyjából kezdenek körvonalazódni az erőviszonyok. A Győr már most kiszállt szerintem a bajnoki címért zajló versenyfutásból és ha a következő körben nem tudnak nyerni a Vidi ellen hazai pályán, akkor Pintér is mehet amerre lát.

A Vidi,Fradi,Loki hármas az egyértelmű esélyes, ebben az erősségi sorrendben szvsz.

Mi igazából eddig a kötelezőket hoztuk. Hazai pályán 3/3, de ebből 1 a harmatgyenge Kaposvár ellen, a gödörben lévő Diósgyőr ellen és egy nagyon sovány győzelem a Mezőkövesd ellen. Ma a Haladás már keményebb dió lesz, jó lenne folytatni a szériát, de szerintem ebből 1 pont lesz.

Egyébként tegnap megnéztem a Fradi-MTK-t. Vannak minőségi játékosai a Fradinak bőven, de nekem többnyire úgy tűnt, hogy a játéknak se íze se bűze. Kb. mint a válogatottnak. Az MTK viszont helyenként gyönyörűen játszott.
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
gianni
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1061
Csatlakozott: 2006.12.17. 08:38:23
Tartózkodási hely: itt állunk a stadionba,mert ellopták a székeket

2013.08.18. 12:40:08

Kíváncsi vagyok a véleményetekre erről:Vicces és egyben világszánalmas hétvége. FTC-MTK örökrangadó a Puskásban (ezzel eddig semmi baj, ott a helye!), Honvéd-Felcsút a Bozsikban, a Puskás Ferenc utcában, szinte azon a házhelyen, ahol felnőtt. Hogy vendégségbe jöhessen.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6742
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2013.08.18. 00:29:58

Na hazaértem a Fradi - MTKról.
Nagyon jó volt, még jobb volt a hangulat, mint szokott lenni, jól is játszottunk.

Ez az Adams - Besic védő-duó nagyon zsírul néz ki, hát ha még beáll Gerson is (gondolom akkor Adams szélre megy).

Holmann pedig nagyon jó, szerintem 1-2 éven belül simán válogatott is lehet. Valpoort szokás szerint semmit nem csinált, csakúgy, mint Tuijp, aki úgy játszik, mintha márl egalább BL győzelemig vezette volna a Fradit és letett volna valamit az asztalra. Dialloban sokkal több fantáziát látok.

Középpályára meg imádkozok, hogy Buzsákynak ne legyen több geb*sz a térdével, és akkor már kapja is a szerződést, csakúgy, mint Vass Ádám.

Az Alempijevic-ügyet viszont sajnálom, nem tartottam rossz focistának, a mentalitása viszont példamutató volt.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2013.08.11. 00:10:40

Knézy egy tragédia, és gyakorlatilag minden meccsen amit ő közvetít. Komolyan én ilyet még az életben nem tapasztaltam, hogy egy kommentátor ekkora világi, címeres gyökér legyen. És mégis nyomják állandóan, gondolom az apja miatt. Aki most bizonyára forog a sírjában...

Nem vagyok kimondott fradista, de Holman góljának örülök, ha már a lakhelyemről származik, és személyesen is ismerem gyakorlatilag. Nem hittem volna, hogy eddig viheti, de ha így folytatja, akár be is futhat egy magyar szinten is kiemelkedő karriert.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6742
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2013.08.10. 23:45:19

Na, megvan hála Istenek a 3 pont, és végre Diallo is bemutatkozott, aki szerintem sokkal jobb, mint Valpoort.

Az új hátvéd tényleg ügyes volt, nem vártam tőle sokat, amikor megtudtam, hogy a transfermarkt szerint még Csilus Tamás is többet ér nála.
Ha tartja ezt a szintet és Gersont meg tudjuk venni, akkor a középhátvéd gond meg lehet oldva.
Bob_Marley írta: Adams-t kiemelném hiba nélkül focizott, felüdülés volt látni, jó kis páros lehet Besic-csel. Azért az picit komikus volt, hogy Valpoort beállása után Adamsot elvesztette ifj Knézy. :D
Knézy.... :D :D
Nem értem azt az embert, hatalmas baromságokat hord össze állandóan, minden meccsen keveri a játékosokat (szerintem sokan emlékszünk még a DVTK - Fradi közvetítésére, ahol a fél csapatot lazán le "Leonardo"-zta).
Egyszerűen felkészületlen, és nem az, hogy 1-1 hiba becsúszik, hanem tökéletes meggyőződéssel állítja a baromságokat (tavaly Böde volt a gólkirály, A Fradi eddig 1 győzelem 1 döntetlen, csak ami a mai meccsből megmaradt).
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19613
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.08.10. 21:08:53

Győrben azért nem könnyű, én bízom benne sikerül pontot esetleg pontokat elhozni, a tabella felső részéhez csapatok ellen elengedhetetlen, hogy gyűjtögessen pontokat a csapat, hogy meglehessen a dobogó. Hajrá Fradi

Nagyon szép gesztus a győriektől az egyen "Leonardo visszavárunk" póló.

Azért a Paks Horváth Ferivel 3/3.

Ezeket az edző kiállításokat soha nem tudtam hova tenni, Pintér végigreklamál minden meccset, amivel nincs is gond, Moniz is a maga habitusában elmondja a dolgokat, felesleges egy felfokozott meccsen olajat önteni a tűzre egy edzőkiállítással.

Nagyon fontos 3 pontot sikerült begyűjteni, szép gólok voltak, jó iram. Második félidőben a bekapott gól után gyorsan sikerült váltani, s úgy éreztem közelebb vagyunk a győzelemhez szerencsére Jenner ezt be is bizonyította szépen betekerte. Adams-t kiemelném hiba nélkül focizott, felüdülés volt látni, jó kis páros lehet Besic-csel. Azért az picit komikus volt, hogy Valpoort beállása után Adamsot elvesztette ifj Knézy. :D Onnantól kezdve Valpoort elől hátul volt, oké a fizimiskájuk hasonló, de az hogy Valpoort elveszti elől a labdát, majd az előrevágott győri labdát Valpoort kifejeli 40 méterrel hátrébb, azért feltűnhetett volna Jenőnek, hogy valami nem stimmel s Adams volt az inkább, aki kifejelte. :D
Győrben meg ez a Mevoungou gyerek nagy erősítés, ő a hazaiak legjobbja volt érzésem szerint, rengeteg labda szerzés, jó belépések a játékba. Soha rosszabb meccset s mindig hasonló végeredményt is Fradi szempontból. :D
Kép
Kép
Kép
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3982
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2013.08.10. 15:58:35

Kérdés, hogy a Győr erre a meccsre megy rá vagy a B. München pénzszerző meccsét tartja fontosnak! Gondolom az utóbbi nem túl fontos, ennél nagyobb nyűg csak Pep számára lesz.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6742
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2013.08.10. 13:42:46

Remélem Moniz tanult egy kicsit a Vidi elleni meccsből, és most nem rangadókon akarja keresgélni a nyerő felállást. Kíváncsi vagyok a kezdő 11-re, nem tartom kizártnak, hogy az új gyerek egyből kezdő lesz.

Hazudnék, ha azt mondanám, hogy sima Fradi győzelmet várok, de össze kell kapni magunkat, kegyetlen a sorsolás, nincs idő szórakozni.

Akár egy 93. percben szerzett öngóllal, ami nincs is bent, csak a bíró lássa bent , DE NYERJÜNK!
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3982
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2013.08.10. 12:50:40

Ma este 21 órától, magyar viszonylatban jó kis csörte várható:Győr-Fradi!

Kíváncsi vagyok milyen motivációja lesz Pinyőnek a halasztás elutasítása után! A Fradinak viszont illik javítania a múlt hét után.
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.08.04. 20:31:10

A hollandokon ment el ez a meccs.
- Otten
- Tuijp
- Moniz, egyszerűen nem értem, miért nem cserélte le az előző pontban említett jóembert a szünetben

A Fradiból különben szinte mindenki jóval a tudása alatt teljesített, Jenner és Tuijp legfőképpen.
Valpoort gyors gyerek, de sokat nem látok benne, Holmanban sem, Böde meg ha jön, akkor jön, de most nem jött.

A védelem eléggé katasztrófa, Moniz szerintem annyit variált már vele, hogy mindenki meg van zavarodva, Besic sokszor Messinek képzeli magát, Somália nem védő, hiába játszik szélsőbekket, Jovanovic ugyanez, Gyömbér so-so, Alempijevic meg csak kényszermegoldás szerintem. Ottenről nem is beszélve. Bönigről meg pláne.

Lesz itt még munka bőven. (Leonardo nagyon hiányzik onnan a középpályáról.)

A Vidi viszont alakulgat, Nikolic klasszissá nőtte ki magát MB1-es szinten, ez a Kovács gyerek nekem nagyon szimpatikus, rendkívül tehetséges, Kleinheisler most nem tetszett, de lehet belőle valaki, melléjük meg ott van az Oliveira-Álvarez-vonulat a szélre, mögéjük Sándor Gyuri, aki szerintem még 55 évesen is ugyanennyit fog futni, a védelem stabil többnyire. Ráadásul Xanyi is ott van. :D

A Győr szintén jó lesz, ha levetkőzik a piros lapokat (ugye, Völgyi és Kamenar??), minőségi, bő keret áll Pintér rendelkezésére, remek támadókkal (Koltai, Martínez, Varga, Kink).

Jó kis bajnokság lesz ez. :D

Ja, és...
Prukner out! :lol:
Avatar
Piqué
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 321
Csatlakozott: 2010.11.17. 21:57:26

2013.08.04. 20:19:54

davi10 írta:Na ez a Vidi elleni meccs borzasztó volt.

Már a kezdőcsapatot nem értettem, nem egy Vidi ellen kéne kísérletezgetni...
Valpoortot páros lábbal rugdosnám el innen AZONNAL. Tuijp meg nem értem, hogy engedheti meg magának ezt a teljesítményt... Semmit nem csinál, pedig valószínűleg lenne a srácban potenciál.

Kassai hozta a formáját...

Moniz meg... Kezd alábbhagyni a bizalmam. Érthetetlen döntéseket hoz, de eredmény egyenlőre nincs.

Nem látszik, hogy erősítés lett volna a nyáron, nem látom miben lenne jobb ez a csapat, mint a tavalyi. Csak kuszább, ezáltal nincsenek összeszokva.
Besicet alapból védősorba kellett volna tenni nem Alempijevicet mikor ő középpályás,Jennernek egy értelmes beadása sőt momentuma nem volt nemtudom ettől a csapattól mit várnak,Józsi kritikán aluli,Valpoort szintén nevetséges eszetlen játékos,nemhiába nem kellettek ezek a játékosok Hollandiában Tuijp meg attól,hogy a holland2osztály gólkirálya volt többször nem jelent semmit,ha a teljesítménye 0,Böde beállása után próbált erőlködni,de semmi esélye nem volt...nemhogy bajnok de sajnos dobogós sem lesz a fradi mondom ezt úgy hogy a Győrtől meg most a Viditől is az eddigi teljesítmény semmitérő.... azért HAJRÁ FRADI!
Válasz küldése