NB1 - Magyar Bajnokság

Foci a Barçán kívül
Daniel Barca
Barça B
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2013.05.06. 15:42:34

2013.05.25. 17:21:14

Bob_Marley írta:off:Ez az MB1-zés nagyon degradáló....Én pl szeretem a mi kis focinkat, s gúnyolódni rajta hogy megyei bajnokság, hát nem szép...
Még ha pl ilyen hírek is árnyalják a dolgokat, de klasszikust idézzek kicsit sárga, kicsit savanyú, de a miénk.
El vagy tévedve cimbora. Nem megyei bajnokság, hanem Mennyei Bajnokság. :)
Kép

Visca el Barca!
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.05.25. 16:51:29

messideco írta:2.A kilencedik (tizenegyedik) helynél csak feljebb lehet jutni szerintem. :P
Ez mondjuk igaz, de nem hiszem, hogy mondjuk a top5-ért nagy eséllyel indulnak majd. :) Meglátjuk.
LG írta:GT! Egyelőre a Sijófoknak még a bennmaradásért kell megküzdenie, nehogy a másodosztályban legyenek bajnokok jövőre. :P Bár szurkolok neki, nagy hajrát produkáltak, és az utolsó fordulóban most nem bánnám ha kikapna tőlük az Újpest.
Meglesz szerintem a bennmaradás, pláne, hogy a Pápa Diósgyőrben lép pályára az utolsó fordulóban. 8)
Aztán jöhet a bajnoki cím. 8) :D

szerk.: Közben Győr-MTK a félidőben 1-0 (Trajkovic), gondolkodtam, megtegyem-e a hazaiakat, végül nem mertem. Hát tessék. :D
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19591
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.05.25. 16:48:21

http://www.nemzetisport.hu/sportszelep/ ... et-2247499
Iszonyat mik vannak :D
Bár azok után, hogy a francia targoncakezelő a liga legjobb csatára, (s pl a kupadöntőn is nagyot tolt) meg se lepődik az ember, hogy fantomigazolások vannak.

Nem csodálkozunk azon, hogy a Honvédnál nem hallottak Azeem Azamról, a jelek szerint ugyanis ilyen nevű labdarúgó nem is létezik. Korábbi klubjai között ugyan olyan neves csapatokat nevezett meg az e-mail feladója, mint az angol Nottingham Forest, a francia Monaco vagy a spanyol Betis, de e klubok volt játékosai között nem találtunk ilyen nevű futballistát.

off:Ez az MB1-zés nagyon degradáló....Én pl szeretem a mi kis focinkat, s gúnyolódni rajta hogy megyei bajnokság, hát nem szép...
Még ha pl ilyen hírek is árnyalják a dolgokat, de klasszikust idézzek kicsit sárga, kicsit savanyú, de a miénk.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bob_Marley 2013.05.25. 16:55:32-kor.
Kép
Kép
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21225
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2013.05.25. 14:21:06

messideco írta:1.Pjátok be. :mrgreen:
2.A kilencedik (tizenegyedik) helynél csak feljebb lehet jutni szerintem. :P
Egyébként az MB1-ben én is az Újpestnek szorítok, és igen, ahogy a Seria A-ban írtam az Internél, most az itt is igaz, csak jobb jöhet.

GT! Egyelőre a Sijófoknak még a bennmaradásért kell megküzdenie, nehogy a másodosztályban legyenek bajnokok jövőre. :P Bár szurkolok neki, nagy hajrát produkáltak, és az utolsó fordulóban most nem bánnám ha kikapna tőlük az Újpest.
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12233
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2013.05.25. 13:52:27

1.Pjátok be. :mrgreen:
2.A kilencedik (tizenegyedik) helynél csak feljebb lehet jutni szerintem. :P
"And my heart will leave you never."
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.05.25. 13:51:19

LG írta:És jövőre bajnokságot nyernek. :mrgreen:
Megfeledkezel a Siófokról! Ott is brutális csapat épül, amely jövőre szerintem simán megnyeri az MB1-et, hogy aztán a következő idényben már a BL-ben zúzza porrá minden ellenfelét. 8)

Amúgy nem hiszem, hogy ezzel az edzőváltással nagyon megindul majd felfelé az Újpest.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21225
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2013.05.25. 13:42:01

messideco írta:Edzőváltás Újpesten :!:
Kozma István veszi át a vezetőedzői posztot. Hurrá, végre egy klubhoz kötődő szakember, aki szívvel fogja irányítani a csapatot :)
És jövőre bajnokságot nyernek. :mrgreen:
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12233
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2013.05.25. 13:09:16

Edzőváltás Újpesten :!:
Kozma István veszi át a vezetőedzői posztot. Hurrá, végre egy klubhoz kötődő szakember, aki szívvel fogja irányítani a csapatot :)
"And my heart will leave you never."
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6692
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2013.05.18. 19:32:37

Azóta interjúban elmondták, miért van ez. A Depeche Mode koncert miatt foglalt a Puskás, és velük már korábban volt a megállapodás, mint velünk. Kiestek azok a pályák, amiknek sz*r talaja van. Újpest tudjuk miért. A Honvédnál vmi a biztonságiakkal kavart be.

Azt mondták maradt a Kecskemét meg a Győr.

Hát ennyi jó stadion van Magyarországon
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Rabbid
Jugador del Barça
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2011.02.02. 16:29:21

2013.05.18. 18:36:52

davi10 írta:A Fradi az utolsó 2 hazai meccsét GYŐRBEN fogja lejátszani.

Megmondaná nekem valaki, hogy ennek mi értelme van? Nincs elég pálya Budapesten?
Egyszerűen undorító, ahogy a Fradira rá van szállva az MLSZ, konkrétan örülhetünk ha ki tudunk menni egy meccsre. A szánalmas büntetésekről ne is beszéljünk. Bármelyik csapattal csinálják ezt undorító, de abban tényleg nem látom mi a logika, hogy pont annak a csapatnak kell a szurkolóit kell szivatni, aki messze a legmagasabb átlagnézőszámot produkálta a szezonban...

Ha ez így folytatódik 2-3 éven belül örülhetnek egy ezres nézőszámnak.
Én úgy tudom, hogy ez Kubatovnak írható fel, mert nem tudott megegyezni a pesti csapatokkal, de utána nemnéztem, ha MLSZ döntés volt, elnézést.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6692
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2013.05.18. 18:05:59

Na az MTK megvan, egy halvány fény még megcsillant az EL indulásra.
Ezt a Holmann - Böde párost nagyon szívesen elnézném gyakrabban, Ionescu meg remélem a Debrecen ellen többet bír, hasznos játékos.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6692
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2013.05.13. 18:46:06

A Fradi az utolsó 2 hazai meccsét GYŐRBEN fogja lejátszani.

Megmondaná nekem valaki, hogy ennek mi értelme van? Nincs elég pálya Budapesten?
Egyszerűen undorító, ahogy a Fradira rá van szállva az MLSZ, konkrétan örülhetünk ha ki tudunk menni egy meccsre. A szánalmas büntetésekről ne is beszéljünk. Bármelyik csapattal csinálják ezt undorító, de abban tényleg nem látom mi a logika, hogy pont annak a csapatnak kell a szurkolóit kell szivatni, aki messze a legmagasabb átlagnézőszámot produkálta a szezonban...

Ha ez így folytatódik 2-3 éven belül örülhetnek egy ezres nézőszámnak.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2013.05.13. 16:58:06

"VÉGET ÉRHET" . Ez nagyon feltételes, ami csak akkor lehetséges, ha itthon kezelik... Sokan felépültek már elég komoly törésekből. Ilyenkor mindig benne van a pakliban, ohgy abba kell hagynia.
Kép
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2013.05.13. 16:43:57

Most olvasom, hogy Leonardonak akár véget is érhet a karrierje... Nem tudom, mennyire túloznak, mennyire "műsor" az egész, de rettentően sajnálnám, nagyon színes kis focista, élmény volt nézni tegnap a játékát ebben a magyar mezőnyben.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.05.13. 15:09:57

Fradi.hu:
Brazil támadónknál, Leonardónál az elsődleges vizsgálatokat követően szárkapocscsont-törést diagnosztizáltak.
Jobbulást neki!

A Győrnek meg grat, kiegyensúlyozott teljesítményükkel megérdemelten lettek bajnokok, kíváncsi leszek, mire mennek a BL-ben.
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.05.13. 12:25:00

Gratulálok a Győrnek, megérdemelt a bajnok cím és ezzel a Loki már biztosan selejtezhet az EL-ben! :)

http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb ... en-2244341

Ha a Győr tényleg átkerül a nem kiemeltek közé akkor bizony könnyen lehet, hogy nem lesz hosszú a BL idényük.
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2013.05.12. 20:59:04

Jó meccs volt, magyar meccs létére volt iram, volt játék, ezt már szeretem ( csak sajnos ritka ). A Fradi egyre inkább tetszik, főként ez a Leonardo gyerek, eléggé technikás, kimagaslik a ligából. Kár, hogy most megsérült, elvileg súlyos, eltört a bokája. :?

Ja és most nézem, nem kellene átnevezni a topikot MB1-re? :lol:
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6692
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2013.05.12. 20:51:11

Csak illendőségből, de gratulálok a Győrnek! Élvezzék ki, BL győzelem, NB1, nagy buli lesz ott.

Azt meg komolyan nem hiszem el, hogy ami Prukner Lászónak sikerült egy "szedett-vedett" csapattal, az Ricardónak ne menne az agyondícsért, istenként beharangozott sztárokkal.
Akármennyire is nehéz kimondani, gyakorlatilag semmi esélyünk nincs már a dobogóra.

Leonardo sérülése nagyon nem jött jókor, igaz én Moniz helyében már rég leültettem volna a padra legalább a Paks ellen az 1. félidőre, hogy kicsit visszavegyen.
Besic meg sztem a bajnokság legtehetségesebb játékosa, simán ki lehetne próbálni, hogy irányítót játsszon, mert Józsi nem nagyon győzött meg az eddigi teljesítményével.

Azt meg komolyan nem hiszem el, hogy ha 8000-nél több néző van egy meccsen akkor összefossuk a bokánkat, nem hinném, hogy ennyire amatőr játékosok lennének (Újpest ellen épphogy nyertünk, Debrecen tizi stb.)

Sajnos az MTK hétről-hétre megadta nekünk a lehetőséget a dobogóra, nem éltünk vele.
Jövőre nagyon rendet kell rakni a fejekbe, és nem kell kiutazni a világ f*szára, Marbellára meg Törökországba, ha nem tudunk fontos meccseken bizonyítani.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5189
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2013.05.10. 18:48:14

MTK góól, azt hittem már az első meccsen elmegy a mixem. Kösz Pölöskei 8) Mellesleg szép is volt.

szerk. : na mindegy, a BW Linz-Horn-on megy el akkor... :lol:
Kép
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.05.08. 12:56:11

FtcSikiHun írta:Besic iránt ha jól emlékszem, nem rég még a Sampdoria érdeklődött. De Moniz azt mondta, hogy még 1-2 évig megpróbálja egyben tartani a csapatot, ami Besicsnek nem is árt, mégiscsak 21 éves.
Otten sérült, a szezonban valószínűleg már nem játszik.
Értem, kösz. :)
Hát nem lesz könnyű itt tartani Besicet, szerintem ha egy Samp szintű csapat érdeklődik valaki iránt, aki az NB1-ben játszik, nem könnyű nemet mondani.
Mondjuk a Besic-Otten belsővédő-párost megnézném egyszer. :)
Avatar
FtcSikiHun
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2740
Csatlakozott: 2009.12.17. 21:59:21
Tartózkodási hely: Északon, délen, keleten, nyugaton

2013.05.08. 01:36:37

Gareth Tello írta: Besic amúgy tényleg nagy meccset hozott le, már nem először ebben a szezonban, nyáron mehet a Bundesligába.
Amúgy Ottennel mi van?
Besic iránt ha jól emlékszem, nem rég még a Sampdoria érdeklődött. De Moniz azt mondta, hogy még 1-2 évig megpróbálja egyben tartani a csapatot, ami Besicsnek nem is árt, mégiscsak 21 éves.
Otten sérült, a szezonban valószínűleg már nem játszik.
Kép
'élvezd, hogy minden rosszban van valami'
'...törekedj azzá lenni,ami lehetnél!'
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6692
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2013.05.05. 20:39:22

salas9 írta:Szegény MLSZ sem tudja már, hogy mit találjon ki, hogyan lopjon pénzt magának: "A Videoton FC ugyanakkor 100 ezer forint büntetést kapott, mert szurkolói egy csoportja visszatérően, megbotránkoztató rigmusokat skandált. (Ki nem ugrál sz... fradista!)"
A Fradi ugyanezért 1,5 MILLIÓ + zárt kapu + Jenner 3 meccses eltiltás...
Tényleg undorító, hogy az MLSZ hogy rá van szállva a Fradira. Az egyetlen csapat, amely tud a Mennyei bajnokságban 10 000+ nézőt vonzani.
Nem értem miért akarják, hogy évről-évre kevesebb néző és gagyibb hangulat legyen...

Sikerült megverni a Paksot egy véleményem szerint dögunalmas meccsen. Ha tényleg ell a dobogó nem lehet pontot veszteni, és ez nagyon nehéz lesz, mert a Honvédnál(, ami jelenleg a legnagyobb vetélytárs) sokkal keményebb sorsulásunk van...

A terv:
Az MTK ilyen formával remélem lecsúszik a dobogóról, mi is meg tudjuk verni őket otthon.
Győrt meg Debrecent verni kell, a Kaposvár viszonylag könnyebb lesz.

A Honvéd szerintem csak az Újpest ellen fog pontot ejteni, remélem ezt meg is teszi.

Nagyon bízok a dobogóban!!!
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2013.04.30. 19:02:36

Szegény MLSZ sem tudja már, hogy mit találjon ki, hogyan lopjon pénzt magának: "A Videoton FC ugyanakkor 100 ezer forint büntetést kapott, mert szurkolói egy csoportja visszatérően, megbotránkoztató rigmusokat skandált. (Ki nem ugrál sz... fradista!)"

Lanzafame viszont óriási :lol: :lol: :lol: Olaszországban tegnap a legnézettebb sportvideó volt :twisted:
Kép
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.04.29. 15:57:46

VEB: http://www.youtube.com/watch?v=eQ5GYlkHqF8 :lol:
Ilyen is csak a Mennyei Bajnokságban történik. :lol: :lol:
Kép
:lol:
Messa írta:Az meg a sors iróniája hogy Sanyi lőtte a győztes gólt, idén ez neki az első asszem. :lol:
Ennél nagyobb alázást meg kitalálni sem lehet... :lol: Idegenben 1-0-ra megverni a Fradit TORGHELLE 45. másodpercben lőtt góljával... :mrgreen:

Besic amúgy tényleg nagy meccset hozott le, már nem először ebben a szezonban, nyáron mehet a Bundesligába.
Amúgy Ottennel mi van?
socio66 írta:ha ő szerencsétlen, akkor a többi mi? :)
mióta itt van, több technikai finomságot láttam tőle, mint a fél ligától összesen.
nyilván ha még gólerős is lenne, meg hajtana is végig, akkor nem itt játszana, de a mi szintünkön nem épp őt kéne savazni.
Valószínűleg én nem láttam olyan sokszor játszani, mint te, de amikor figyeltem, akkor nem igazán győzött meg. Mondjuk abban igazad van, hogy látszik rajta, hogy jóval technikásabb az átlag MB1-játékosnál, de a ziccereket rendszeresen eléggé elnézi. De talán még mindig jobb, mint sok-sok légiós, aki megfordult az utóbbi években a zöld-fehéreknél.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.04.28. 21:56:37

valami elképesztően hihetetlen jelenetsor következett a másik kapu előtt!

Történt, hogy Leandro Martínez elesett a tizenhatoson belül, Solymosi pedig a meccs során már másodszor ítélt bünetőt. Igen ám, de Martínez és Lanzafame összeveszett azon, ki végezze el a tizenegyest! Olyannyira, hogy Solymosi előbb Martíneznek adott sárgát időhúzás gyanánt, majd az argentin származású olasszal még mindig kakaskodó Lanzafaménak is kiosztott egyet. Utóbbi így mehetett zuhanyozni, előtte viszont gúnyosan megtapsolta csapattársát. Nem mindennapi, komikus jelenetnek lehettünk szemtanúi!

:lol: :lol: :lol:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Válasz küldése