NB1 - Magyar Bajnokság

Foci a Barçán kívül
el fuero
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1668
Csatlakozott: 2006.02.08. 08:55:48
Tartózkodási hely: IX. Ferencváros Üllői út. 129

2009.08.11. 19:59:46

Egyébként EZ lenne az a drapi.
Forza Lazio!
el fuero
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1668
Csatlakozott: 2006.02.08. 08:55:48
Tartózkodási hely: IX. Ferencváros Üllői út. 129

2009.08.11. 19:55:26

MaxK írta: Magyarország drapiról.... Nem tudom emlékszel-e, tavaly egyik Fradi futsal meccset nem adta le a sportklub, mert előtérben volt egy ilyen drapi. Szégyen. :evil:
Persze, hogy emlékszem. Első futsal meccsem volt, amin kinnt voltam. Megtöltöttük a csarnokot. :wink: Egyébként ugyanaz a drapi, amit most akartak leszedetni.
Retekklub kifogása az volt, hogy 'önkényuralmi' jelkép és addig nem folytatják a közvetítést, amíg le nem szedik. Persze utána mondták, hogy elromlott ez meg az. Na persze...A szégyen meg az, hogy egy volt Fradista játékos (vízilabda?) szüntette be a közvetítést. No comment...

u.i.: közben megkerestem az akkori ügynek a leírását. kicsit hosszú.
"A mai napon a Ferencváros futsal csapata a listavezető Aramis gárdájával csapott össze, az általános magyar teremlabdarúgó viszonyoktól élesen elütő, több száz szurkoló által teremtett fergeteges hangulatban.
A mérkőzést az RTL csoporthoz tartozó Sport Klub élőben közvetítette. Nem hiszem, hogy bárki gondolt rá, hogy ennek bármilyen jelentősége lesz a későbbiekben. Pedig

A mérkőzés kezdete utáni első percekben megkereste a fent említett tévé csatorna a futsal szakosztályunk vezetését, hogy amennyiben nem távolíttatnak el a kerítésről egy történelmi Magyarországot, azon belül az Árpád-ház családi sávjait, valamint a Ferencváros címerét ábrázoló tehát csupán a magyarság- és nemzettudatot fenntartó és erősítő - transzparenst, amelyen semmi tiltott vagy akár csak jó erkölcsbe ütköző felirat, kép nem szerepelt, akkor megszakítják közvetítésüket. Azt a közvetítést, amiért a Ferencváros milliós tételű összeget fizetett a Sport Klubnak, így ők azt, mint szerződéses ellenszolgáltatást nyújtották.

A Fradi Tábora, a szakosztályvezetés korrekt kérésére, a Fradi érdekében úgy döntött, hogy hajlandó engedni egyelőre egy alkalommal, a későbbi egyeztetésig -, e nonszensz és magyarellenes, rasszista kérésnek, és letakarta az adott zászló kritizált részét. De a közvetítő csatorna magyargyűlölői nem elégedtek meg ennyivel, az egész zászló eltávolítását követelték, amelyen immár csupán a Ferencváros klubcímere látszódott
S bár ez is megtörtént, az élő kapcsolatot pár perc múlva, állítólagos rongálás miatt ismételten bontották, összepakoltak és elhagyták a helyszínt, jelentős kárt okozva ezzel a Ferencváros futsal szakosztályának.

A végtelenségig eltorzult, és a média által tovább torzítani kívánt magyarországi közgondolkodás, közállapotok, szellemi és minden nemzeti érzést kiölő nihiljének döbbenetes példája az eset.
Még elképesztőbb, hogy a magyarellenes uszítást helyszínen levezénylő Petróczy Dóra mellett Hesz Máté, az egykori Fradi vízilabdázó, a Gyarmati família sarja irányította a sportcsatorna akcióját, lelkét és valaha volt(?) Fradizmusát eladva, aprópénzre váltva végérvényesen.

A Ferencváros Szurkolók Szövetsége az ORTT Panaszbizottságához fordul az ügyben."

Persze nem lett belőle semmi...hazug média.
Forza Lazio!
Avatar
MaxK
Barça B
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2009.04.19. 13:27:09
Tartózkodási hely: DebreceN1 és környéke.

2009.08.11. 19:35:17

LG írta: Miről beszélsz, a törvényhozás, meg a büntetések viccek. Főleg a rendőrük...pl. a Monarchiában legendásak voltak a csendőrök, volt tekintélyük, a mostaniaknak nincs. Sokkal, de sokkal képzettebb rendőrök kellenének, akiknek nem lenne probléma leverni a csőcseléket.
Pirókkal meg óvatosan, behuggyozol. A drapik meg az ellenfél anyázása sem hiányzik a meccsekről.
Éppen erről beszélek én is. :wink:
A monarchia idején volt szava a csendőröknek, vagy akár a két világháború között. De azóta? Nem bízunk bennük, teljesen érthető módon sajnos.
Épp ezért, a rendőrség és a büntetésvégrehajtás színvonala mellett, ártatlanul sem érezném magam "biztonságban". :?
Varga Tamás írta:Ne haragudj, de nekem ezen és legutóbbi hsz-ről Miguel de Cervantes Saavedra világhírű művének főszereplője jut eszembe, aki ama bizonyos szélmalmokkal harcol... :roll:
Egyetértek Tamás, nem is értem a rendőrség miért lát mindenhol antiszemita, rasszista, náci kopaszokat. :o
el fuero írta:olvasol Fradidrukker fórumot? Smile
Szoktam, igen. De ezt pont nem ott láttam. Egyébként gyakran egyetértek az ott irogatókkal. csak rossz csapatnak szurkolnak :lol:

Magyarország drapiról.... Nem tudom emlékszel-e, tavaly egyik Fradi futsal meccset nem adta le a sportklub, mert előtérben volt egy ilyen drapi. Szégyen. :evil:

Most mondjátok egyébként azt, hogy az ilyenekkel óriási gond lenne:

http://img267.echo.cx/img267/1183/17ai.jpg
http://img126.echo.cx/img126/2766/35iw.png
http://img270.imageshack.us/img270/2176/633bi.jpg
http://img213.imageshack.us/img213/7851 ... 7nptl8.jpg
http://img408.imageshack.us/img408/473/tifofoto18lc.jpg
H A J R Á . L O K I !
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21237
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2009.08.11. 18:29:00

MaxK írta:
Lesy írta:Az egyetlen megoldás a térfigyelőrendszer kiépítése lenne a stadionokban. Ezzel ki lehetne szűrni a rendbontókat, és kizárni őket a stadionokból. Így legalább nem bűnhődne az is, aki semmit nem tett. Ez a legnagyobb baj-pár eszement miatt mindenki szív.
Jelenlegi büntetési rendszer mellett, maga a rémálom lenne a térfigyelő rendszer. Félnék meccsre menni, ha bekövetkezne a kiépítése. Mert, igen... jobban félek a jelenlegi törvényhozástól, illetve "büntetőktől", mint egy tirpák vagy fradista pofonjától. :wink:

Kb. térfigyelő rendszer kialakítésával megszünne a szervezett szurkolás. Piróknak lőttek. Drapiknak lőttek. Ellenfelet sem lehetne szidni. Maximum egy két hajrá. Remélem soha nem következik be. Stadionokban amugy sem történik semmi komoly, csak szavak, meg egy kis keménykedés, esetleg a kerítés rázása. Abba meg nehogy belehaljon senki.

Abban viszont egyetértek, hogy akik az utcán törnek-zúznak, ártatlanokat, azokat meg kell büntetni. De a tisztességesen szurkoló, a csapat buzdító ultrákat hagyják szépen békén.
Miről beszélsz, a törvényhozás, meg a büntetések viccek. Főleg a rendőrük...pl. a Monarchiában legendásak voltak a csendőrök, volt tekintélyük, a mostaniaknak nincs. Sokkal, de sokkal képzettebb rendőrök kellenének, akiknek nem lenne probléma leverni a csőcseléket.
Pirókkal meg óvatosan, behuggyozol. A drapik meg az ellenfél anyázása sem hiányzik a meccsekről.
el fuero
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1668
Csatlakozott: 2006.02.08. 08:55:48
Tartózkodási hely: IX. Ferencváros Üllői út. 129

2009.08.11. 18:16:48

Mert ez az egész egy szélmalom harc. Annyi az esélyünk (mármint szurkolóknak), mint Don Quijote-nak...
Forza Lazio!
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2009.08.11. 18:09:18

el fuero írta:

Provokáció az egész. ZTE elleni meccsen például az Új Generáció nevű csoportnak le akarták vetetni a drapiját, mert az Nagy Magyarországot ábrázol. Kinek van hozzá képe, hogy ilyet megengedjen magának? Védjük a szlovák férgeket erre ők meg azt csinálnak amit akarnak(nyelvtörvény, magyarverések stb.)? hazátlanok összetudnak fogni ellenünk? lásd tót cigányok levelét gordonnak a cigánygyilkosságok ügyében. Nekem van egy olyan gyanúm, hogy azok a gyilkosok éppen a saját fajtájukat gyilkolják...de ez itt már nagyon OFF.
Ne haragudj, de nekem ezen és legutóbbi hsz-ről Miguel de Cervantes Saavedra világhírű művének főszereplője jut eszembe, aki ama bizonyos szélmalmokkal harcol... :roll:
Kép
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2009.08.11. 18:01:52

dajcs nem kamerákat vett, hanem beléptetőrendszereket, amikből egyet felépítettek megyeren, amikor a liláknak új stadiont építettek a fideszék, a többi a raktárakban rohadt meg. "természetesen" utána le is szedték a cuccot, kb olyan gyorsan, ahogy odakerült...

egyébként az ultrákat egyáltalán nem kellene bántani, viszont aki nem bír magával, azt örökre eltiltanám a pályáról úgy, ahogy az angoloknál teszik. meccsek előtt befárad a dolgozó a jardra (vagy kimennek érte), utána pedig mindenki mehet a dolgára. amúgy a belépés korlátozása az olaszoknál sem ment egyszerűen, romában például ki sem mentek eleinte az ultrák, amikor a városi rendőrfőnök bevezette a komolyabb kapukat és az igazolványokra kiadott jegyeket. ott előtte durva balhék voltak, amikor éppenséggel pont a rendfentartó erők voltak az eksün kirobbantói (lásd a 2004es tavaszi derbi)
PUYOL-XAVI-INIESTA
el fuero
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1668
Csatlakozott: 2006.02.08. 08:55:48
Tartózkodási hely: IX. Ferencváros Üllői út. 129

2009.08.11. 17:53:45

[quote="MaxK"][/quote]

olvasol Fradidrukker fórumot? :)

de minden szó igaz abból, amit idéztél. már látom az újságokat csütörtökön magam előtt: "Rasszista futball huligánok zavarták meg Marian Cozma emlékére kiírt talállkozót..." stb.
Nem értem, hogy most minek pont egy foci meccs Cozma emlékére. Lett volna egy kézigála veszprémben...az pont megfelelő lett volna, méltó búcsú tapsolgatós drukkerek előtt. Egyszerűen elkerülhetetlen a balhé. Sajnos a "rendőreink" meg inkább minket Magyarokat fognak verni a szőrőstalpúak helyett. Esélytelen, hogy rendes boxban legyen lerendezve a dolog. (Amiben teszem hozzá csak a románok járhatnának rosszul).
Provokáció az egész. ZTE elleni meccsen például az Új Generáció nevű csoportnak le akarták vetetni a drapiját, mert az Nagy Magyarországot ábrázol. Kinek van hozzá képe, hogy ilyet megengedjen magának? Védjük a szlovák férgeket erre ők meg azt csinálnak amit akarnak(nyelvtörvény, magyarverések stb.)? hazátlanok összetudnak fogni ellenünk? lásd tót cigányok levelét gordonnak a cigánygyilkosságok ügyében. Nekem van egy olyan gyanúm, hogy azok a gyilkosok éppen a saját fajtájukat gyilkolják...de ez itt már nagyon OFF.
Forza Lazio!
Avatar
MaxK
Barça B
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2009.04.19. 13:27:09
Tartózkodási hely: DebreceN1 és környéke.

2009.08.11. 17:36:13

Perrero írta:khm..
Képes vagy értelmes párbeszédre is? :lol: Akkor legközelebb légyszíves úgy... :wink:
H A J R Á . L O K I !
Avatar
bojanfan
Jugador del Barça
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2009.05.03. 22:19:00
Tartózkodási hely: catalunya.
Kapcsolat:

2009.08.11. 17:02:47

ezt a kamera-rendszert már deutch tamás 9 éve (az akkori sportmininiszter) megvette több száz millióért. nem véletlenül van raktárba, és nem véletlen használhatatlan már. ezek a balhék politikai érdekűek. akik a románok ellen balhézni fognak, vagyis akiket kiküldenek balhézni, azok pont azok, akik október 23-án is csinálják a fesztivált.
♥fcbarca.♥
Avatar
MaxK
Barça B
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2009.04.19. 13:27:09
Tartózkodási hely: DebreceN1 és környéke.

2009.08.11. 16:53:27

Lesy írta:Az egyetlen megoldás a térfigyelőrendszer kiépítése lenne a stadionokban. Ezzel ki lehetne szűrni a rendbontókat, és kizárni őket a stadionokból. Így legalább nem bűnhődne az is, aki semmit nem tett. Ez a legnagyobb baj-pár eszement miatt mindenki szív.
Jelenlegi büntetési rendszer mellett, maga a rémálom lenne a térfigyelő rendszer. Félnék meccsre menni, ha bekövetkezne a kiépítése. Mert, igen... jobban félek a jelenlegi törvényhozástól, illetve "büntetőktől", mint egy tirpák vagy fradista pofonjától. :wink:

Kb. térfigyelő rendszer kialakítésával megszünne a szervezett szurkolás. Piróknak lőttek. Drapiknak lőttek. Ellenfelet sem lehetne szidni. Maximum egy két hajrá. Remélem soha nem következik be. Stadionokban amugy sem történik semmi komoly, csak szavak, meg egy kis keménykedés, esetleg a kerítés rázása. Abba meg nehogy belehaljon senki.

Abban viszont egyetértek, hogy akik az utcán törnek-zúznak, ártatlanokat, azokat meg kell büntetni. De a tisztességesen szurkoló, a csapat buzdító ultrákat hagyják szépen békén.
H A J R Á . L O K I !
Lesy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 707
Csatlakozott: 2007.08.23. 21:50:38
Tartózkodási hely: Liberty City

2009.08.11. 16:15:48

Az egyetlen megoldás a térfigyelőrendszer kiépítése lenne a stadionokban. Ezzel ki lehetne szűrni a rendbontókat, és kizárni őket a stadionokból. Így legalább nem bűnhődne az is, aki semmit nem tett. Ez a legnagyobb baj-pár eszement miatt mindenki szív.
Avatar
MaxK
Barça B
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2009.04.19. 13:27:09
Tartózkodási hely: DebreceN1 és környéke.

2009.08.11. 16:03:35

el fuero írta:Eddig az volt a gond, hogy a stadionon belül vannak a balhék.
Elég érdekes gondolatok a következők, érdemes elolvasni. Egy másik fórumon találtam, teljesen egyet értek vele.
... írta:"Holnap az összes újság arról cikkez majd, hogy rendzavarás volt Marian Cozma emlékére létrehozott meccsen.
Ez majd ismét olaj lesz a magyar-román kapcsolatokra.
Az okosok meg beszélhetnek tovább arról ,hogy futball huligánokkal van tele az ország.
Megoldást persze senki sem kínál, csak büntetést.Nem véletlenül, hiszen ez a cél.
Szétverni az utolsó "platformot", ahol még az emberek nagy számban összegyűlhetnek.Mert ez veszélyes."Rájuk" nézve.

Már több, mint 50 éve..."
H A J R Á . L O K I !
el fuero
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1668
Csatlakozott: 2006.02.08. 08:55:48
Tartózkodási hely: IX. Ferencváros Üllői út. 129

2009.08.09. 19:55:31

Rég nem írtam a fórumra, de néha beleolvasok. A hétvégi meccsel kapcsolatban szeretném felvilágosítani azokat, akik okosnak képzelik magukat.
Meccsről nem írok, mert nagy nullák voltunk, a szpíker no comment...(ilyet lehet csinálni?)
Azt kérdezitek, hogy miért került tűz a tirpákok közé? Talán nem kéne arcoskodni(parasztok nincsen hangotok 1-3nál, ki nem ugrál stb...)! Aki megteszi számoljon a következményekkel. A meccs utáni történtek viszont sokkal érdekesebbek. Eddig az volt a gond, hogy a stadionon belül vannak a balhék. Na most kívül került lerendezésre a dolog. Kezdődött úgy, hogy állomásra menet egy 5 fős társaság kötött bele egy 18 fős Fradista brigádba. Betört fejek lett az eredménye. Aztán az állomáson kezdődött az igazi harc. Történt ugyanis, hogy 3 tag elkezdett magyarázni a brigádnak. Persze egyből utánuk és ott kellett szembesülniük azzal, hogy 50-60 tirpák várja őket. Elkezdték dobálni a haverjaimat. Jó brigád volt az a 18 ember ezért meg is indultak a tirpákok felé. Ekkora előkerült egy fegyver(!) a kocsiból. Nem tudni, hogy éles vagy riasztó, de 3 lövést is leadott a Fradisták felé. Miután eltették a fegyvert megindultak a tirpákok felé ekkor hasonló eszközökkel mint ők tették (vasak, táblák, kövek, üvegek stb.). Persze a gyáva tíregyiek megfutamodtak. Na ezért utáljuk nyíregyházát!

u.i.: én most kocsival voltam és az egyik haverom beszámolója alapján írtam! Hajrá Fradi!
Forza Lazio!
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2009.08.09. 13:35:02

madmushroom írta: Tamás én ezidáig azt hittem, hogy egy értelmes fórumozót tudhatok a neved mögött de úgy látom nagyot tévedtem. Megsértesz mert engem is a balhézó csürhe közé sorolsz és csak azért mert a honi labdarúgásban a zöld-fehér címerért dobog a szívem. Általánosítani sosem volt szerencsés és ezt hanyagolhattad volna.
Az első mondatot inkább nem reagálom le!

Hogy egy klasszikust idézzek: "ne kezdj el öltözködni...".
amúgy egy másik, tegnapi hsz-ben írtam olyasmit is, hogy tisztelet a kivételnek, akinek nem inge, ne vegye magára. Innentől kezdve ez a vélemény alaptalan, irreleváns, és igaztalan. Amennyiben Te is a balhézó Fradi-szurkolókhoz tartozol, akkor ezt magadra veheted. Amennyiben nem, akkor minek szólaltál meg?
Ha viszont megbántottalak, akkor szíves elnézésedet kérem!
Fradi témában leírt véleményem nagy részét fenntartom. Annyiban mérsékelném magam, hogy természetesen nem utálom, max. nem szeretem a Fradit.

Maradok tisztelettel!
Kép
Avatar
MaxK
Barça B
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2009.04.19. 13:27:09
Tartózkodási hely: DebreceN1 és környéke.

2009.08.09. 13:28:06

rhynn írta:"Például a Debrecen sem lenne most Európai Kupa csoportkörben a Szívtiprók nélkül, nélkülünk."

Ilyen nagyképű és a valóságtól ennyire távol álló szöveget mostanában nem hallottam.
Persze, gondolom életedben nem jártál még a stadionunkban, sőt még Debrecent is messze elkerülted, de vádolni könnyű.

Egyébként biztos a hatalmas csönd volt az, amitől a svéd játékosok lába megremegett. :wink:

Ja igen, és a Tallinniak is véletlen tapsoltak meg minket, szurkolókat. 8)
MichaaBee írta:Itt kezdodik a baj. Kimesz pl egy spanyol bajnokira, ott mindenki szurkol. Pl a Diosgyor meccseken a B kozep kivetelevel mindenki iszogatni jar ki, par ember van csak, akit ugy erdekel es elmegy megnezni.


Ez a nagy igazság, teljesen egyet értek. Sok ember felül a tribünre és végigszotyizza a meccset, és egy Hajrá sem hagyja el a száját. :evil:

Boixox írta:akkor ezek alapján még az is belefér a bugiba, h a magyar anyák 9 hónapig hordják a sz.rt a szívük alatt, ugye?

tiszteltetem az eu emberjogi hatóság egyik '76os határozatát.

ne védjük már annyira ezeket az "emberi jogokat" bakker.
egyik sem fér bele.


Az sem törvénysértő, ez a véleményük. Mondhatjuk rá hogy gusztustalan, mert az, de ez a véleményuk. Egyébként is csak magukat járatják le vele. :wink:
H A J R Á . L O K I !
Avatar
madmushroom
Capitá del Barça
Hozzászólások: 938
Csatlakozott: 2009.01.19. 21:33:13
Tartózkodási hely: Faulensee, Switzerland

2009.08.09. 13:14:38

Varga Tamás írta:Misi!

Ez egy szép hosszú hsz lett, a végére egész szép kis személyeskedéssel megfűszerezve!

Tudod, szoktam gondolkodni, tudok is.
És minden alkalommal arra a következtetésre jutottam, hogy:

1. a Fradinak ott volt a helye, ahol az elmúlt 3 évben tengődtek. Nem hiányzott az első osztálynak.
2. attól, hogy más csapatok hülyegyerekei is balhéznak, a fradista hülyegyerekek ocsmányságai nem lesznek kisebbek.
3. az elmúlt 3 évben meglehetősen csökkent a szurkolói rendbontások száma.
Most, hogy szeretett, általam utált csapatod feljutott egymást érik a balhék: legyen az barátságos meccs, legyen az bajnoki, tök mindegy. Sajnos a vér nem válik vízzé: ugyanaz a csürhe maradt, ami volt 3 évvel ezelőtt.
Bármilyen fájdalmas, több gondot okoznak nekünk a fradisták, a klub, mint amennyi örömet. Persze, a gyenge magyar futball színvonalát nem tudják visszavetni, csupán az eddigi negatív megítélését rontják tovább.

A személyeskedést kérlek mellőzd, én sem tettem! :wink:
Ja, és félmondatok összefűzése eléggé röhejes....
Tamás én ezidáig azt hittem, hogy egy értelmes fórumozót tudhatok a neved mögött de úgy látom nagyot tévedtem. Megsértesz mert engem is a balhézó csürhe közé sorolsz és csak azért mert a honi labdarúgásban a zöld-fehér címerért dobog a szívem. Általánosítani sosem volt szerencsés és ezt hanyagolhattad volna.
Twitter: https://twitter.com/KJuraszik" target="_blank
Blog: http://laguardia.blog.hu" target="_blank
Facebook: https://www.facebook.com/laguardiablog/" target="_blank
Avatar
DaNiAlVeS8
Jugador del Barça
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2009.07.20. 13:26:17
Tartózkodási hely: Juazeiro

2009.08.09. 10:58:45

na majd ma...kíváncsi leszek a Halira :lol:
Daniel Alves da Silva a példakép...
Avatar
rhynn
A Stadionturista
Hozzászólások: 1583
Csatlakozott: 2004.10.08. 17:03:56
Tartózkodási hely: Springfield
Kapcsolat:

2009.08.09. 09:27:10

Fradinál egyébként nagyon komoly szintű változások vannak, melyeknek még annyira nem kézzel fogható az eredménye, tavasszal viszont már az lesz. Első lépésként jött a McCabe biztonsági cége, most pedig azon gondolkodnak, hogy lehetne kiszűrni a balhés elemeket.

Szervezetileg, emberileg is egyre profibb az egész, nem csak a Zrt-nél, hanem a sportegyesületnél is. Sajnos ez áldozatokkal jár, ami miatt a Fradi sajótja nem az igazi.

Jövőre ilyenkor már remélhetőleg kevesebbet kell vitatkozni majd a balhékról.
Új projektem, olvassátok, lájkoljátok:
http://stadionturista.blog.nepsport.hu
Rhynnblog:
http://rhynn.blog.nepsport.hu
Avatar
rhynn
A Stadionturista
Hozzászólások: 1583
Csatlakozott: 2004.10.08. 17:03:56
Tartózkodási hely: Springfield
Kapcsolat:

2009.08.09. 09:16:50

"Például a Debrecen sem lenne most Európai Kupa csoportkörben a Szívtiprók nélkül, nélkülünk."

Ilyen nagyképű és a valóságtól ennyire távol álló szöveget mostanában nem hallottam.
Új projektem, olvassátok, lájkoljátok:
http://stadionturista.blog.nepsport.hu
Rhynnblog:
http://rhynn.blog.nepsport.hu
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5727
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2009.08.08. 23:35:47

MaxK írta: Egyébként nem tudom mit vártok, ha nem lennének ultrák a stadionban, egy kósza hang nem lenne, semmi szurkolás. Jó lenne? :shock:
Itt kezdodik a baj. Kimesz pl egy spanyol bajnokira, ott mindenki szurkol. Pl a Diosgyor meccseken a B kozep kivetelevel mindenki iszogatni jar ki, par ember van csak, akit ugy erdekel es elmegy megnezni.

A masik legnagyobb problema meg az, hogy az ultrak (jelentos resze) meg nem bir/nak rasszista es egyeb hasonlo kategoriaju hozzaszolasok nelkul szurkolni, biztatni a csapatot. A zsidozas meg olyan szinten gyerekes, hogy mar nevetseges. Lassan a nigger, cigany, zsido kifejezesek mar azt jelentik egyeseknel, hogy h.lye b.zi f..z. Szanalmas az egesz...
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2009.08.08. 23:16:11

„a szólás szabadsága nemcsak azokra az 'információkra' és 'eszmékre' vonatkozik, amelyeket az emberek jó néven vesznek […], hanem azokra is, amelyek bántják, felháborítják vagy zavarják […] a lakosság bármely részét”.
akkor ezek alapján még az is belefér a bugiba, h a magyar anyák 9 hónapig hordják a sz.rt a szívük alatt, ugye?

tiszteltetem az eu emberjogi hatóság egyik '76os határozatát.

ne védjük már annyira ezeket az "emberi jogokat" bakker.
egyik sem fér bele.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
VictorValdes19
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 2836
Csatlakozott: 2006.07.21. 13:09:35
Tartózkodási hely: Szentpétervár

2009.08.08. 22:05:57

Áhh mekkora meccs. Nagyon jó volt az iram, végre úgy játszottunk mint a tavalyi szezonba ősszel.

Ez a Remili gyerek meg .urva jó. :D Ha így fogunk játszani akkor biztos nem lesznek kiesési gondjaink!

Hajrá Vasas, Hajrá Angyalföld :!:

szerk.: most hallom, hogy elhunyt Jarque.. :shock: R.I.P. :(
" Ha nem lennének zsebtolvajok, nulla lenne a nemi életem." - Woody Allen
PUNK'S NOT DEAD!
"Szinte minden bánatunk a másokkal ápolt kapcsolatainkból fakad." - Schopenhauer
"..hogy élünk, vagy elégünk, azt a hatalom mondja meg.."
Avatar
MaxK
Barça B
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2009.04.19. 13:27:09
Tartózkodási hely: DebreceN1 és környéke.

2009.08.08. 19:52:14

Varga Tamás írta:
MaxK írta:Tamás, az zsidózás minden meccsen megy, MTK táboron kivül mindenki nyomja, zárjanak ki mindenkit? Vicc... Szólásszabadság van, vagy mi a szösz..
Bocsi, de a szólásszabadságba a zsidózás nem fér bele!
És Haladás-meccsen még nem hallottam zsidózást...viszont Fradi - meccsen rendszeresen.
Miért is? Lehet, hogy a Haladás meccsen nem megy zsidózás (igazából kétlem, de fogadjuk el, hogy így van), de a "zeg zeg zeg buzí egerszeg" állandó. :wink:

De, hiába beszélek a szotyizós nézőknek, akik azt hiszik hogy a focimeccs színház. Úgy sem tudják felfogni, hogy miért is hasznos a magyar foci számára az ultra-mozgalom. Például a Debrecen sem lenne most Európai Kupa csoportkörben a Szívtiprók nélkül, nélkülünk. 8)

„a szólás szabadsága nemcsak azokra az 'információkra' és 'eszmékre' vonatkozik, amelyeket az emberek jó néven vesznek […], hanem azokra is, amelyek bántják, felháborítják vagy zavarják […] a lakosság bármely részét”.

forrás: Európai Emberi Jogi Bíróság egy 1976-os határozata

Egyébként nem tudom mit vártok, ha nem lennének ultrák a stadionban, egy kósza hang nem lenne, semmi szurkolás. Jó lenne? :shock:
H A J R Á . L O K I !
Válasz küldése