NB1 - Magyar Bajnokság

Foci a Barçán kívül
doki
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1160
Csatlakozott: 2005.05.31. 22:04:36
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

2008.04.20. 19:19:20

Rangadó? :lol: A hali kipottyan simán.
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.04.20. 19:12:21

Kaposvölgye - Orbánfalva 2-2.
Mi tegnap 1-1--et játszottunk Pápán. Bíró Peti megint kitett magáért: a jegyzőkönyv szerint elküldte melegebb éghajlatra a bírótr, meglökte, és szidalmazta. A hétvégén jön a Pécs, ha ott nyerünk, akkor jó eséllyel pályázunk az NB1-re. Remélem, a Fradi követ minket, és jövőre megint lesz zöld-fehér rangadó.
HAJRÁ HALI!
Kép
Los Banditos
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 7702
Csatlakozott: 2005.05.29. 18:40:20
Tartózkodási hely: Coruscant

2008.04.20. 19:08:15

1 hónapja már mondtam, hogy elkellett volna küldeni.

Tamás: Szerintem pedig a keret ennél jóval többet tud. Az edző nem tudja őket felpörgetni kellöen. Deja vu...
in to exile
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.04.20. 19:02:50

fir3bird írta:"Menesztették" Csank Jancsit... :roll: vélemények?
Végbéltermékből nem lehet várat építeni! (bocs a fradistáktól!)
Kép
el fuero
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1668
Csatlakozott: 2006.02.08. 08:55:48
Tartózkodási hely: IX. Ferencváros Üllői út. 129

2008.04.20. 18:55:16

redmiller írta:
fir3bird írta:"Menesztették" Csank Jancsit... :roll: vélemények?
Naplopókból és nyugdíjasokból egy tapasztalatlan edző sem fog csapatot építeni! Május 1-én eldöl a Fradi sorsa! Akkor megyünk (KTE) az Albert stadionba. Fradi még szerezhet 21 pontot, de 8 ponttal megy a KTE! :) Megjegyzem, hogy tavasszal 7 meccsen nyertünk és az utolsó négyen gólt sem kaptunk! Ráadásul 9 hazai győzelem, 2 döntetlen a hazai mérlegünk és szeptember 15 óta nem kapott bajnoki gólt hazai meccsen a lila-fehér csapat. :)
És azt a verést, amit ősszel kaptunk soha nem felejtem el... :? :P Végre beengedtek minket a stadionba, mindenki tombol, teljesen be van kattanva, erre kaptunk egy gyenge négyest.
Sajnos nagyon megérdemlitek a feljutást.
Avatar
redmiller
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4097
Csatlakozott: 2004.10.12. 19:29:23
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2008.04.20. 15:36:40

fir3bird írta:"Menesztették" Csank Jancsit... :roll: vélemények?
Naplopókból és nyugdíjasokból egy tapasztalatlan edző sem fog csapatot építeni! Május 1-én eldöl a Fradi sorsa! Akkor megyünk (KTE) az Albert stadionba. Fradi még szerezhet 21 pontot, de 8 ponttal megy a KTE! :) Megjegyzem, hogy tavasszal 7 meccsen nyertünk és az utolsó négyen gólt sem kaptunk! Ráadásul 9 hazai győzelem, 2 döntetlen a hazai mérlegünk és szeptember 15 óta nem kapott bajnoki gólt hazai meccsen a lila-fehér csapat. :)
By red
http://hirosliga.gportal.hu
Hajrá kecskeméti kosár! Hajrá KTE!
Catalonia is not Spain!Visca el Barça!
fir3bird
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1092
Csatlakozott: 2008.01.14. 00:45:06

2008.04.17. 22:07:45

"Menesztették" Csank Jancsit... :roll: vélemények?
el fuero
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1668
Csatlakozott: 2006.02.08. 08:55:48
Tartózkodási hely: IX. Ferencváros Üllői út. 129

2008.04.16. 16:44:17

kovinho írta:Az elég komikus lenne, ha a Fradi felvásárolná magát az NB1-be. :D
Debrecenen vagy a Diósgyőrön nevet valaki? :roll: Inkább csak szídják őket, főleg a lákit.

"Információink szerint a Ferencvárosi Torna Club labdarúgó szakosztályának vezetése a mai nappal leváltotta a vezetőedzői pozícióból Csank Jánost." (forrás:fradidrukker.hu)

Szerk: Az új tréner a hónapok óta a csapatnál dolgozó Bobby Davison. Hajrá Fradi!
Kovi
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4668
Csatlakozott: 2007.01.21. 13:48:37
Tartózkodási hely: Bp

2008.04.15. 15:14:12

Az elég komikus lenne, ha a Fradi felvásárolná magát az NB1-be. :D
doki
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1160
Csatlakozott: 2005.05.31. 22:04:36
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

2008.04.15. 12:18:20

Varga Tamás írta:Ordog!
Mit izgultok? A falu és a Viktor mindent elkövetnek, hogy a Fradi első osztályú legyen. A pénteki Hali-Felcsút meccs szünetében a Rohonci úti stadion díszpáholyában megjelent a fidesz-vezér és közölte: "A falu nem fog nevezni az első osztályba". Érted: nem feljutni nem akar, hanem nevezni nem akar. Szánalmas bagázs az egész. Itt minden a politika kisded játékszerévé vált. Nem véletlenül mondta Csertői a Barcs meccs után, hogy a bajnokság felülről van irányítva. Azon a meccsen is csak egy szabályos gólunkat nem adtak meg, meg majdnem felborult a pálya a játékvezetőnek nevezett csaló ténykedése folytán. De remélem, a Jóisten megemlékezik mindenkiről, amikor eljön az ő ideje.
Régen jártam erre.Látom a hülyeség erősödött. Nagyon régen kijelentették ,hogy a Felcsút csak utánpótlásnevelő és nem elsőosztályba szánt csapat.


U.i.:Azt hittem ,hogy ez egy politika mentes fórum
Avatar
takivini
Capitá del Barça
Hozzászólások: 567
Csatlakozott: 2007.05.28. 22:55:39
Tartózkodási hely: Bépé

2008.04.14. 21:05:36

MTK; Újpest; Győr; Debrecen, ők vannak még nagyon benne az elején. A Honvéd miatt morcos vagyok,hiszen kispesti lennék. Főleg ha ők még ott maradnak akkor még izgibb lehetett volna az NB1.
De ott van még a magyar kupa :D Persze EZ a kispesti csapat ILYEN játékkal nem is érdemelte volna meg a bajnoki címet :roll: . Szerintem, bár a 4. továbbra is Loki a fő esélyes, mert az MTKs fiúk szvsz nem fogják bírni a nyomást, az Újpest nem játszik jól, a Győr pedig szerintem még nem érett meg a bajnoki aranyra (bár szimpatikus csapat nagyon).
Csak a kispest!
Kép
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2008.04.14. 20:54:25

ozsimiki írta:Ahogy látom a Fradi mellett eltörpül,h az elsőosztályban enyhén szoros az eleje :shock: :lol:
Kár,h már csak az elején van tét.
Pedig izgalom szempontjából egy elég jó kis bajnokság kerekedett volna ki,ha hátul is lenne tétje a dolgoknak.
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2008.04.14. 20:51:19

Ahogy látom a Fradi mellett eltörpül,h az elsőosztályban enyhén szoros az eleje :shock: :lol:
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
el fuero
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1668
Csatlakozott: 2006.02.08. 08:55:48
Tartózkodási hely: IX. Ferencváros Üllői út. 129

2008.04.14. 20:14:24

real_funghi írta:Itt mi kétféleképpen kerülhetnénk fel:
1. csoda történik
2. ha valaki eladná az indulás jogát, és a Szolnok-Kecsó kettős közül a nemelső nem tudná kifizetni, + a nyugati csoport csapatai sem. Erről meg az a véleményem, hogy megvásárolt első osztály nem kell!!!!!!!
1. A mostani Makó elleni meccsig még hittem a csodában...
2. Hát az biztos, hogy kapnánk az ellenszurkolóktól. :lol: A lákit mindig ezzel oltjuk. De azt hiszem a diósgyőr is így lett nb1es...Akármennyire szégyen eza megvásárlás én még egy évet nem bírok ki az nb2be.
real_funghi

2008.04.13. 22:45:02

Én eddig úgy tudtam, hogy OV UTE-drukker. A nagyhajú haverjával együtt. Enyhén lenne érdekes, ha minket akarna feljuttatni. Másrészt meg azt nyilatkozta egyszer a sporttvnek, hogy utánpótlásneveldének szánja a Felcsútot. Az nb1-ből kieső Tatabánya nyugati csapat, a Sopron is, de ők nem az nb2-be kerülnek le. Alapesetben mindkét csoportból fel kell juttatni egy csapatot (két elsőt) Az pedig jelenleg nyugatról a Haladás lenne, de annyi pontot szerintem le se tudnának adni, hogy ne ők kerüljenek fel onnan. A keleti csoportba nem esik ki senki, nem hinném hogy onnan feltennének valakit a harmadik helyről (már ha így marad), mivel a Szolnok és a Kecskemét is nevezett az NBI-re. Ha már mindenképp akarnak még valakit, akkor előbbi kettő közül lenne esélyes az, amelyik nem nyeri meg, illetve a nyugatiból az, aki a legjobb "nemfeljutó" (és nevezett is). Itt mi kétféleképpen kerülhetnénk fel:
1. csoda történik
2. ha valaki eladná az indulás jogát, és a Szolnok-Kecsó kettős közül a nemelső nem tudná kifizetni, + a nyugati csoport csapatai sem. Erről meg az a véleményem, hogy megvásárolt első osztály nem kell!!!!!!!
Morminho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2005.04.27. 20:41:13

2008.04.13. 19:22:46

Én nem nagyon hallottam eddig bármit is a Felcsút-Fradi dologról. Télen ugyebár a Felcsút, eldöntötte, hogy nem akar első osztályú lenni, ezért licenckérelmet sem nyújtottak be az első osztályra, holott a feljutásra már teljesen esélytelen Pécs is megtette. A cél tehát nem a bajnoki cím, hanem a 3-6. hely valamelyike lett. Urbán ugye ennek a hatására is távozott, mondván ő nem tud az első helyről a hatodikért küzdeni. Én ennyiről tudok...
"Nekünk nem az számit,hogy mi kik vagyunk...Hanem hogy játsszunk szenvedéllyel... És nem az számit, hogy mi van a mezünk hátulján, hanem az, hogy mi van a mez elején... Ami a mez elején van név sokkal fontosabb, mint ami a hátulján van..."
Frank Rijkaard
Capitá del Barça
Hozzászólások: 841
Csatlakozott: 2006.07.24. 15:56:30

2008.04.13. 19:19:36

Makó - FTC 2-2
Teljesen jogos az iksz, és ez szégyen a Fradi szempontjából.
Viszonylag jól kezdtek a pestiek, csak Shaw nem tudott berúgni egy helyzetet sem, majd egy kontra után Kulcsár kilőtte a hosszút. Ekkor azt hittem megnyugodnak és behúzzák simán. Teljesen az ellenkezője történt, végigtámadott az első félidő hátralévő részében a Makó, és Sada be is tuszkolta a jól megérdemelt gólt. Majd a második félidőben nyomott a Fradi, és Lipi megint bizonyította, hogy még mindig az egyetlen, akire bármikor lehet számítani, szép szabigólt rúgott. Ezután a Makó megpróbált támadni és a 91.percben egy szabadrúgás után megcsúsztatták a labdát és ezután egy igazi magyar másodosztályú poénjelenet következett :) A megcsúsztatott labdát Hadár egy méterről az üreskapu helyett, a bekkbe rúgta, majd megint kipattant, egy méterről megint kilőttek valakit, és ekkor azt gondoltuk, hogy a gólvonalon álló bekk kiemeli a labdát a mezőnybe, ehelyett belebombázta a makói csatár hátába és ezzel lett 2-2.
Alapvetően ott kezdődik, hogy kb 3 Fradi szintű játékos van a csapatban. Vicc, hogy milyen játékosok játszhatnak zöld-fehérben, ez még 10 éve is elképzelhetetlen lett volna. A másik meg az, hogy nem látom azt a nagy Fradi szívet. Nem úgy mennek, mint akár 1 éve. Akkor is kintvoltam és a végén a játékosok köpni-nyelni nem tudtak a fáradtságtól.
De még ebben a helyzetben is a Fradi az egyetlen, ahol 5-10 év múlva lehet csapat ebben az országban, szóval azért szurkolok, hogy ők menjenek fel, de szerintem erre már nagyon kicsi az esély.
Azért a vége izgalmas lett, és nagyon ikszes meccs volt ez :roll:
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.04.13. 18:58:19

Ennyire azért ne legyünk már naívak. Ez Magyarország, nem Anglia. Ott úriemberek ülnek a vezetőségben, nálunk meg köztörvényes bűnözők.
Kép
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2008.04.13. 18:56:35

Szerinted a pénznélküli Felcsút miért kapaszkodik ennyire?
Bocsánat,h beleszólok.
Nem kapaszkodnak ők.Egyszerűen televannak fiatalokkal akik hajtanak mert el akarják magukat adni.
Szerintem ez teljesen normális dolog.Fociznak és így megy nekik.
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.04.13. 18:56:24

Los Banditos írta:És abból mennyi előnye lesz a Fradinak, ha Orbáncfalva nem akar feljutni? :roll:
Csak annyi, hogyha megnyerik a másodosztályt, pénzért eladják az indulási jogot a Fradinak. Mint teete pár éve a BKV jogával a Debrecen.
Kép
Los Banditos
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 7702
Csatlakozott: 2005.05.29. 18:40:20
Tartózkodási hely: Coruscant

2008.04.13. 18:55:04

És abból mennyi előnye lesz a Fradinak, ha Orbáncfalva nem akar feljutni? :roll:
in to exile
Avatar
Ordog
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3013
Csatlakozott: 2004.10.08. 18:54:45
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2008.04.13. 18:54:25

Vetkőzd le végre valahára az Orbán fóbiádat! Ez a megoldás!
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.04.13. 18:51:24

Ordog írta:Ittál VéTé???? Minden okés veled??
Én teljesen józan vagyok. Szerinted a pénznélküli Felcsút miért kapaszkodik ennyire? Nem neveztek az első osztályra, de a Nyugati csoportot meg akarják nyerni. Vajon miért áll ez érdekükben? Vajon milyen mozgatórugói lehetnek ennek? HGa Neked van rá normális, helytálló magyarázatod erre, ill. ovi megjegyzésére, akkor szívesen várom a megfejtésedet!
Kép
Avatar
Ordog
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3013
Csatlakozott: 2004.10.08. 18:54:45
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2008.04.13. 18:48:05

Ittál VéTé???? Minden okés veled??
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.04.13. 17:46:01

Ordog!
Mit izgultok? A falu és a Viktor mindent elkövetnek, hogy a Fradi első osztályú legyen. A pénteki Hali-Felcsút meccs szünetében a Rohonci úti stadion díszpáholyában megjelent a fidesz-vezér és közölte: "A falu nem fog nevezni az első osztályba". Érted: nem feljutni nem akar, hanem nevezni nem akar. Szánalmas bagázs az egész. Itt minden a politika kisded játékszerévé vált. Nem véletlenül mondta Csertői a Barcs meccs után, hogy a bajnokság felülről van irányítva. Azon a meccsen is csak egy szabályos gólunkat nem adtak meg, meg majdnem felborult a pálya a játékvezetőnek nevezett csaló ténykedése folytán. De remélem, a Jóisten megemlékezik mindenkiről, amikor eljön az ő ideje.
Kép
Válasz küldése